Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 09:05   #61
Dżasta87
Raczkowanie
 
Avatar Dżasta87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnośląskie miasteczko
Wiadomości: 218
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

ledwo nowy watek a juz znowu zapisane.

Ja tez melduje sie na posterunku

A ja ostatnio siezastanawiałam czy moze zrezygnowac z hucznego weselicha i zrobic tylko cos skromnego,typu najblizsi w kosciele i potem tylko obiad....
__________________
07.08.2010 Mój Ślub
http://s10.suwaczek.com/20100807640520.png
Dżasta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:07   #62
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
właśnie się z nią pokóciłam, bo ona strzela do mnie z foch dlaczego wczoraj nie podpisalismy umowy, dlaczego podpisujemy skoro tam jest remont ona jest jakaś nienormalna tyle czasu mi to zajęło, a teraz jak juz mamy mieszkanie to ma fochy i mi gdera

nie da mi na pewnoe na suknie, bo mnie zbeszta, że musi mi dac 800zł na wro i że mam sobie wypożyczyć suknię u nas w salonie za 600zł zaraz jeszcze ojca na mnie popuści, a on sam nic nie zrobi
ona mi cały czas gdera, że po co mi ślub, że ludzie bez ślubu też mieszkają zamiast się cieszyć, że jedyna córka ma ślub to u mnie patologia traktują mnie jak dziecko tylko patrzą by mnie ubrać jak smaciarza w jakąś obleśną suknię byle by była najtańsza
NO to uderzaj do ojca..
Kazda corka jest córeczką tatusia... jak dobrze to rozegrasz to bedziesz miaal te suknię
Poza tym miałaś z mamą normalnie rozmawiać bez fochów krzyków i innych..
A jak CI już brakuje argumentów to powiedz jej że co Ciebie obchodzą inni (ze niby inni się nie pobierają) Ty jesteś Ty a nie wszyscy inni i to ma być dzień Twojego szczęścia a nie innych
Swojądrogą to mam specyficzne wrażenie, że troszeczkęmamędemonizujes z (tak jak swoja figurę) Idźi powiedz mamie że mamo potrzebuje teraz zaraz bo to jest ta suknia co CI sie podobałą (przecieżmóiłąś, że bardzo jej siępodobała) i że dowiedziałąś się ze panienka jedzie ja kupić a przecież miałą być Twoja
KAsia nie marudź bo na pewno jeszcze nawet nei zaczęłąś mamie móićo tej sukni
Marsz do mamy i w tej chwili grzecznie porozmawiać .. no chyba, że Ci nie zależy na sukience (zawsze możesz jej powiedzieć, że jej oddasz te 800 zł) Poza tym czy na pewno wypożyczenie kosztuje tylko 600 zł.. u nas to koszt koło 1200-1600 zł
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:07   #63
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez Dżasta87 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio siezastanawiałam czy moze zrezygnowac z hucznego weselicha i zrobic tylko cos skromnego,typu najblizsi w kosciele i potem tylko obiad....
mam to samo tylko, że mnie nawet najbliżsi wkurzają

Kubusewa ona mnie beszta za wszystko! Nie demonizuję jej jak chcesz to TZ może Ci potwierdzić, że ona jest specyficzna, a większośc moich kompleksów i "zachukanie" zawdzięczam jej! Miałas kiedys tak, że bałaś sie wrócić do domu bo na Ciebie naskoczą za nic? Np za to, że brat coś zrobił?
Nawet nie będziesz potrafiła sobie wyobraźić jaka jestem znerwicowana, nie śpię po nocach, rozkminiam każdą drobnostkę jakby jej niepowodzenia miało oznaczać koniec świata...
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-09-08 o 09:11
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:09   #64
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny inna PM ma zamiar wybrać się do wro po suknie carrera w promocji a wiadomo, że za 50% jest tylko ejdna

zaraz w Dzień dobry tvn będzie o instynkcie macierzyńskim zobaczymy, czy będzie o tym, że nie każdy go musi mieć
To jedź zamówić pierwsza
Chociaż, jak tak czytam, to cieszę sie, że kieckę sponsoruję sobie sama
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-09-08 o 09:25
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:20   #65
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Hej

No ja tak samo miałam ostatnio,rodzinka mnie wkurzyła i tż-towi powiedzialam że odechciewa mi się wesela.
No nic ide coś zjeść bo na 11 mam fryzjera,a mnie brzuch boli. Może wkońcu przyjdzie właściwy okres,a nie brązowy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:23   #66
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Jejku dziewczyny ale dzisiaj miałam sen. Śniło mi się, że jestem w ciąży i razem z mamą i siostrą robiłysmy ostatnie zakupy do szpitala. I jakąs wyprawkę kupowałyśmy. Jak się obudziłam to moja pierwsza myśl: Jezu jestem w ciąży, a po chwili przecież @ jest to niemozliwe Masakra. chociaż mysl o dziecku mnie nie przeraża(z wyjątkiem porodu) to przed ślubem bym nie chciała bejbika
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:24   #67
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Samoa przecież za 1 kromkę Cię mam nie zabije
ja też spadam bo wstałam dzisiaj o 6:00 dobranoc
ale tam byly dwie

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no ale mi raczej chodzilo o uczucie - taki pancerzyk na plecach bo to chyba jednak czuc, ze masz pod kurtka cos wiecej choc pewnie nie jest to zbyt upierdliwe, bo nikt by tego nie kupowal jak juz kupisz to zdaj relacje
jak kupie to zdamW zeszlym roku chodziłamw takim pasie lędźwiowym jak mialam to kuku i wydaje mi się, ze to może byc podobne uczucie do tego pasa, wiec na deske spoko.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Dorothea 18 września to też piekna data

A w tym roku jest jakaś "epidemia" na 19 września. Moja rodzinka idzie w ten dzień(rodzice siostra i ja) na 3 różne wesela. Ja sama miałam 2 zaproszenia. Jedne od tżta kuzynki a drugi od mojego dalszego kuzyna(rodzina dalsza ale utrzymujemy dobre kontakty). No i musieliśmy wybrać. I idziemy do tżta kuzynki, bo dostaliśmy wcześniej zaproszenia.
ja też ide 19 września
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nieeeeeee mam mi zajęła łazienkę, ciekawe czy Samoa żyje czy zginęła za kromkę chlebka babci
spoko, żyję, mama nic nie mowiła A dzis pokazę suknie babci

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Jesteśgłuptak, jeśli chcesz koniecznie dążyćdo takiej figury jak nam kiedyś pokazywała bodaj lain albo samoa.. Bo to są dziewczyny poprawiane pod linijke przez photo shopa.. Ta dziewczyna jak jej robiono to zdjecie na pewno tak dobrze nie wyglądała.. wiesz ??
Retusz jest teraz trend setterem i cichym powodem anoreksji i bulimii Kaś spasuj
ja na pewno nie pokazywalam zdjęć wychudzonej laski, bo mi sie podobaja zaokraglone.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
właśnie się z nią pokóciłam, bo ona strzela do mnie z foch dlaczego wczoraj nie podpisalismy umowy, dlaczego podpisujemy skoro tam jest remont ona jest jakaś nienormalna tyle czasu mi to zajęło, a teraz jak juz mamy mieszkanie to ma fochy i mi gdera

nie da mi na pewno na suknie, bo mnie zbeszta, że musi mi dac 800zł na wro i że mam sobie wypożyczyć suknię u nas w salonie za 600zł zaraz jeszcze ojca na mnie podpuści, a on sam nic nie zrobi
ona mi cały czas gdera, że po co mi ślub, że ludzie bez ślubu też mieszkają zamiast się cieszyć, że jedyna córka ma ślub to u mnie patologia traktują mnie jak dziecko tylko patrzą by mnie ubrać jak smaciarza w jakąś obleśną suknię byle by była najtańsza
Współczuję, jakbym miała taką mame/tate/rodziców to na pewno bym z nimi nie mieszkala i utrzymywałabym sie sama. I ani grosza bym od nich nie wzięła.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:25   #68
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

wiem, że we wro kosztuje 2790 więc wyjdzie niby 1395zł
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:35   #69
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

cześć

ja z Wami nie daję rady nie było mnie 2 dni a tu już nowy wątek i jaka nazwa obstawiam że pomysł Kasi?

melduję się że jeszcze żyję

dzisiaj wpadam tylko na chwileczkę się z Wami przywitać, nadrabiać będę dopiero po 19.09, wybaczcie, ale jest nawał nauki

a jeszcze dzisiaj leczę królisia z zatoru i co chwila biegam z espumisanem, siemieniem lnianym, rumiankową herbatką itp. zaraz lecę do apteki po lakcid. Króliś się zapchał, bo strasznie linieje i jakoś od wczoraj nic nie zrobił ( bobków ) i nie chce jeść więc już się nim od wieczora późnego zajmuję

Miłego dnia dziewczynki
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:38   #70
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Dziewczyny jak to jest z tymi wyprzedażami kiedy one się zaczeły?
Bo ja planowałam jechać pod koniec września oglać suknie i może by się coś trafiło i spotkałam przez przypadek kolezanka która juz kupiła na przyszły rok suknie i mówi że juz sie nie opłaca jechac bo wszystko w salonach jest przebrane wiec juz sama nie wiem jechac teraz czy czekać do grudnia na nowe modele?
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:40   #71
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
wiem, że we wro kosztuje 2790 więc wyjdzie niby 1395zł
no to zaliczka powinna wynieść parę stów. Każda skneromama by sie podjarałaPoza tym Kasia zanim zaczniesz sie martwic idź przymierzyc ta suknię, obejrzyj czy nie jest zniszczona i dopiero myśl.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:40   #72
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

dziewczyny ja nie wiem nie mamy mieszkania chłop dzwonił do koleżanki, że ktos inny weźmie mieszkanie na dłuższy okres ja pierdzielę chyba pójdę na zaoczne i zostanę u siebie w mieście
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:41   #73
merriel
Raczkowanie
 
Avatar merriel
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wwa:)
Wiadomości: 395
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Heeej
Ale bossski tytuł nowego wątku Aż musiałam się zacząć udzielać znowu
A tak serio to dzisiaj wracamy do Warszawy, mamy znowu neta więc jeśli pozwolicie to zajrzę tu czasem do Was
W planach na wrzesień mam pisanie magisterki, już sobie wyobrażam, jak to będzie wyglądało - włączone dwa kompy, na jednym otworzony pusty arkusz Worda, a na drugim Wizaż
merriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:43   #74
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tymi wyprzedażami kiedy one się zaczeły?
Bo ja planowałam jechać pod koniec września oglać suknie i może by się coś trafiło i spotkałam przez przypadek kolezanka która juz kupiła na przyszły rok suknie i mówi że juz sie nie opłaca jechac bo wszystko w salonach jest przebrane wiec juz sama nie wiem jechac teraz czy czekać do grudnia na nowe modele?

no co TY przecież ja dopiero na początku października się wybiorę coś oglądać jak to przebrane a czy to prawda że w styczniu kolekcje na 2010 r są tańsze niż w lutym i marcu? nie wiem gdzieś taką plotę słyszałam

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nie wiem nie mamy mieszkania chłop dzwonił do koleżanki, że ktos inny weźmie mieszkanie na dłuższy okres ja pierdzielę chyba pójdę na zaoczne i zostanę u siebie w mieście

Kasia ludzie szukają mieszkania kilka miesięcy czasami, więc nie załamuj się tylko idź szukaj w gazetach, internecie, dasz radę, wszystko się ułoży
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:43   #75
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tymi wyprzedażami kiedy one się zaczeły?
Bo ja planowałam jechać pod koniec września oglać suknie i może by się coś trafiło i spotkałam przez przypadek kolezanka która juz kupiła na przyszły rok suknie i mówi że juz sie nie opłaca jechac bo wszystko w salonach jest przebrane wiec juz sama nie wiem jechac teraz czy czekać do grudnia na nowe modele?
Wyprzedaze sa juz teraz w niektorych salonach, czy ja wiem czy przebrane, wole sie przejsc i pomierzyc teraz zeby spac spokojnie Poza tym mozesz trafic na niezle okazje! Jak nie znajdziesz nic ciekawego to zostaje grudzien
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:45   #76
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nie wiem nie mamy mieszkania chłop dzwonił do koleżanki, że ktos inny weźmie mieszkanie na dłuższy okres ja pierdzielę chyba pójdę na zaoczne i zostanę u siebie w mieście
no to na ile wy wynajeliscie, nie na dwa lata?

Cytat:
Napisane przez merriel Pokaż wiadomość
Heeej
Ale bossski tytuł nowego wątku Aż musiałam się zacząć udzielać znowu
A tak serio to dzisiaj wracamy do Warszawy, mamy znowu neta więc jeśli pozwolicie to zajrzę tu czasem do Was
W planach na wrzesień mam pisanie magisterki, już sobie wyobrażam, jak to będzie wyglądało - włączone dwa kompy, na jednym otworzony pusty arkusz Worda, a na drugim Wizaż
ja tez maiął w planach pierwszy rozdzial, ale chyba go nie napiszę

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
no co TY przecież ja dopiero na początku października się wybiorę coś oglądać jak to przebrane a czy to prawda że w styczniu kolekcje na 2010 r są tańsze niż w lutym i marcu? nie wiem gdzieś taką plotę słyszałam
nie sa tańsze, ceby sa stale. Wyprzedaż dotyczy tylko modeli salonowych(te, które były do mierzenia) a nowe suknie sa w normalnych cenach. A jakby był tańsze w styczniu to byłoby przegłupie, bo w styczniu najwięcej osób zamawia.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:47   #77
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja nie wiem nie mamy mieszkania chłop dzwonił do koleżanki, że ktos inny weźmie mieszkanie na dłuższy okres ja pierdzielę chyba pójdę na zaoczne i zostanę u siebie w mieście
No trudno ,poszukacie i znajdziecie nowe
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:47   #78
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

we wro w salonach w styczniu jest zniżka 15% na nowe suknie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:48   #79
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
wiem, że we wro kosztuje 2790 więc wyjdzie niby 1395zł
ja bym się w takim wypadku nie zastanawiała, jeśli to w miare Twój rozmiar, to bym kupowała, bo wypożyczenie kiecki to koszt najmniej 1000zł (u mnie wszędzie wypożyczenie od 1200 wzwyż), wiec jak masz mieć na sobie kieckę o 300 zł tańszą, ale kompletnie Ci się niepodobającą to bez sensu Spróbuj spokojnie z mamą porozmawiać i przedstawić takie argumenty, bo wiesz....dywan też można zmiotką zamieść, ale wygodniej i czyściej jest, jak się odkurzy
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-09-08 o 10:05 Powód: literówki
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:51   #80
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ja byms ię w takim wypadku nei zastanawiała, jeśli to w miare Twój rozmiar, to bym kupwoała, bo wyporzyczenie kiecki to koszt najmniej 1000zł (u mnie wszędzie wypożyzcenie od 1200 wzwyż), wiec jak masz mieć na sobie keickę o 300 zł tańszą, ale kompletnie Ci się niepodobającą to bez sensu Spróbuj spokojnie z mamą porozmawiać i przedstawić takie argumenty, bo wiesz....dywan też można zmiotką zamieść, ale wygodniej i czyściej jest, jak się odkurzy
no to jest 38 ale zmiejszą mi do 36
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:52   #81
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

No własnie tez mnie ta kolezanka zaskoczyła że sie nie opłaca teraz ejchac do salonów
dzieki za odpowiedzi także ja pojade sobie może w ostatni weekend wrzesnia może coś fajnego się trafi
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:53   #82
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
we wro w salonach w styczniu jest zniżka 15% na nowe suknie

super, a nowe kolekcje już się w sklepach pojawiły?
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:54   #83
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
super, a nowe kolekcje już się w sklepach pojawiły?
nie wiem chyba nie, ale na dniach powinny być
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:55   #84
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Kasia a jesteś pewna, że Carrera będzie 50% tańsza? Bo np. w Madonnie ceny są do 50% niższe. NIe rozumiem dlaczego Ty sie napalasz a nie załatwisz sprawy, przeciez racjonalnie jest kupić z wyprzedaży z punktu widzenia Twojej mamy, nie możesz z nią pogadać? Albo sama sobie kupić jak ona robi fochy?
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:57   #85
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Kasia a jesteś pewna, że Carrera będzie 50% tańsza? Bo np. w Madonnie ceny są do 50% niższe. NIe rozumiem dlaczego Ty sie napalasz a nie załatwisz sprawy, przeciez racjonalnie jest kupić z wyprzedaży z punktu widzenia Twojej mamy, nie możesz z nią pogadać? Albo sama sobie kupić jak ona robi fochy?
bo jak byłam mierzyć to Pani mówiła, że mozna poczekać bo wtedy będzie za połowę ceny nie mam na całą suknię kasy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:59   #86
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Kasia to Ty jednak Carrera a nie White One? przepraszam ale na razie nie jestem w stanie nadrobić tych kilku stron zapisanych
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:00   #87
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Kasia a nie masz jakichkolwiek oszczędności?? może jakaś lokata albo coś...
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:00   #88
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

oj kasik jedź przymierz suknię a jak faktycznie będzie w tej cenie to ja bym sie nie zastanawiała

matką się nie przejmuj u mnie codziennie jakieś zgrzyty chociaz się w ogóle nie odzywam bo mam wszystkiego dośc.. ale mama przechodzi teraz menopauzę i wszystko wyprowadza ją z równowagi to jestem cierpliwa


a wiecie do kiedy mogą być te wyprzedaże w salonach??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:02   #89
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
oj kasik jedź przymierz suknię a jak faktycznie będzie w tej cenie to ja bym sie nie zastanawiała

matką się nie przejmuj u mnie codziennie jakieś zgrzyty chociaz się w ogóle nie odzywam bo mam wszystkiego dośc.. ale mama przechodzi teraz menopauzę i wszystko wyprowadza ją z równowagi to jestem cierpliwa


a wiecie do kiedy mogą być te wyprzedaże w salonach??
u mnie w miescie jest wyprzedaz 30% w cymbelinie a w innych to nie wiem.. cymbeline jest przy głównej ulicy to widać.. a innych sklepów nei zwiedzam więc nie wiem
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 10:03   #90
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknie ślubne wybieramy- w nich sexowne pupy mamy Panny Młode 2010 cz.10

wiecie jak będzie
K: mamo ta Carrera co Wam się podobała jest za połowę ceny teraz
M: nie denerwuj mnie teraz
K: ale później będzie po 3000 prawie
M: jeszcze nie wiadomo czy ten ślub będzie
K:
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.