Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 13:09   #1051
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie przy tłustej cerze wygląda tak: krem (raczej lekki), jako primer tylko skrobia Dry-Flo się sprawdziła, podkład mineralny i potem jak się zaczynam świecić i mam możliwość nałożenia pudru matującego pędzlem, to go nakładam. Jak nie mam możliwości, to się świecę (nakładanie gąbeczką odpada).

Każdy ma swoją metodę, niektórzy nakładają krem + filtr + podkład co u mnie byłoby niewykonalne, bo nawet BB + podkładu nie mogę łączyć. Ale ja mam tłustą cerę, która nie lubi wielu warstw.
Dziękuje za odpowiedz. Pozostaje sprawdzić na sobie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 16:34   #1052
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
slyszalam ale nie próbowalam bo go nie mam a nie chciaalbym kupowac pelnego opakowania bo nie wiem czy mi podpasuje.
Może ktoś ma odstąpić troche tego pudru?
Ja mam puder bambusowy, ale aktualnie używam skrobi, więc mogę Ci go trochę odstąpić
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:34   #1053
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
co stosujecie jako primer i wykonczenie przy podkładzie mineralnym? zakupilam próbki Annabelle jestem super zadowolona ale bardzo szybko sie swiece - poradzicie coś?
Mogę Ci zrobić próbkę ze swojego. Mam całe opakowanie z BU. Jakoś ostatnio średnio mi ten bambus leży i częściej nakładam perłowy+ mikrosfery silikonowe.
Tylko, że ja mam akurat bambusowy z jedwabiem. Jednak moim zdaniem zbytniej różnicy nie ma między nim,a samym bambusem. Jak jesteś zainteresowana podaj dane w prywatnej wiadomości.

A tak poza tym zastanawiam się czy kiedykolwiek jeszcze będą dostępne puste słoiczki. Sprawdzam już od jakiegoś czasu, ale niestety wciąż braki w magazynie.

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:38
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:06   #1054
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała ostatnio podkład 4 g? Taki słoiczek mi przyszedł, że nie wiem jak otworzyć Ogólnie zamówiłam dla siebie Golden Fair, a dla koleżanki Golden Light i Light to normalny słoiczek z siteczkiem, a Fair to jakieś dziwne cudo, dużo większe i z czterema dziurkami i do tego, zdaje się, trzeba coś oderwać, żeby się otworzyło Jeśli ktoś dostał coś podobnego, proszę, niech mnie oświeci, bo nie chcę zepsuć
Też na początku nie wiedziałam, co z tym dziwnym dzyndzlem zrobić A wystarczy tylko oderwać i masz wtedy te 4 dziurki do wysypywania.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:11   #1055
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Mogę Ci zrobić próbkę ze swojego. Mam całe opakowanie z BU. Jakoś ostatnio średnio mi ten bambus leży i częściej nakładam perłowy+ mikrosfery silikonowe.
Tylko, że ja mam akurat bambusowy z jedwabiem. Jednak moim zdaniem zbytniej różnicy nie ma między nim,a samym bambusem. Jak jesteś zainteresowana podaj dane w prywatnej wiadomości.

A tak poza tym zastanawiam się czy kiedykolwiek jeszcze będą dostępne puste słoiczki. Sprawdzam już od jakiegoś czasu, ale niestety wciąż braki w magazynie.
A ja mam "zwykły" puder bambusowy, więc jak coś to masz wybór
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:14   #1056
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O kurcze... Ja poluje na ten puder babmbusowy, ale boje sie kupowac calego opakowania , bo nie wiem czy sprawdzi sie u mnie. Moge odkupic od Ciebie próbeczkę jeśli nie masz nic przeciwko

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Mogę Ci zrobić próbkę ze swojego. Mam całe opakowanie z BU. Jakoś ostatnio średnio mi ten bambus leży i częściej nakładam perłowy+ mikrosfery silikonowe.
Tylko, że ja mam akurat bambusowy z jedwabiem. Jednak moim zdaniem zbytniej różnicy nie ma między nim,a samym bambusem. Jak jesteś zainteresowana podaj dane w prywatnej wiadomości.

A tak poza tym zastanawiam się czy kiedykolwiek jeszcze będą dostępne puste słoiczki. Sprawdzam już od jakiegoś czasu, ale niestety wciąż braki w magazynie.
O kurcze... Ja poluje na ten puder babmbusowy, ale boje sie kupowac calego opakowania , bo nie wiem czy sprawdzi sie u mnie. Moge odkupic od Ciebie próbeczkę jeśli nie masz nic przeciwko
Agun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:17   #1057
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
O kurcze... Ja poluje na ten puder babmbusowy, ale boje sie kupowac calego opakowania , bo nie wiem czy sprawdzi sie u mnie. Moge odkupic od Ciebie próbeczkę jeśli nie masz nic przeciwko

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



O kurcze... Ja poluje na ten puder babmbusowy, ale boje sie kupowac calego opakowania , bo nie wiem czy sprawdzi sie u mnie. Moge odkupic od Ciebie próbeczkę jeśli nie masz nic przeciwko
Ja bym mogla zaoferowac odsypke bambusowego z jedwabiem i owsem za jakas odsypke Annabelle
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:57   #1058
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja bym mogla zaoferowac odsypke bambusowego z jedwabiem i owsem za jakas odsypke Annabelle
Niestety moje probki annabelle sie skonczyly, dopiero za 2 tyg bede cos zamawiac ale jeszcze nie wiem czy 4g- raczej jeszzcze probki
Agun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:24   #1059
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
Niestety moje probki annabelle sie skonczyly, dopiero za 2 tyg bede cos zamawiac ale jeszcze nie wiem czy 4g- raczej jeszzcze probki
Rozumiem, no ja tez musze pomyslec o zamowieniu wreszcie probek
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 20:43   #1060
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
O kurcze... Ja poluje na ten puder babmbusowy, ale boje sie kupowac calego opakowania , bo nie wiem czy sprawdzi sie u mnie. Moge odkupic od Ciebie próbeczkę jeśli nie masz nic przeciwko

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



O kurcze... Ja poluje na ten puder babmbusowy, ale boje sie kupowac calego opakowania , bo nie wiem czy sprawdzi sie u mnie. Moge odkupic od Ciebie próbeczkę jeśli nie masz nic przeciwko
Ok, zrobię Ci odsypkę. Nie będę brała za to pieniędzy, daj spokój, dogadamy się na priv

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja bym mogla zaoferowac odsypke bambusowego z jedwabiem i owsem za jakas odsypke Annabelle
Widziałam, że udzielałaś się w wątku o Pixie Jeżeli posiadasz coś z Pixie to może mała wymianka za coś z Annabelle?

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:05
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 00:35   #1061
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość



Widziałam, że udzielałaś się w wątku o Pixie Jeżeli posiadasz coś z Pixie to może mała wymianka za coś z Annabelle?
A co by Cie interesowalo z Pixie? Ja niestety mam tylko kilka probek, calych sloiczkow niestety nie mam
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 06:26   #1062
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
A co by Cie interesowalo z Pixie? Ja niestety mam tylko kilka probek, calych sloiczkow niestety nie mam
Proszę o przejście na wątek wymiankowy
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:09   #1063
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kochane, powiedzcie mi, które odcienie bd dobre dla cery o ciepłym zabarwieniu? Beige czy Naturale?(Wersja matująca) Tylko nie mam przekonania do tonacji różowawej, i tak często się rumienie w ogóle mam rumiane policzki, niestety Biorę pod uwagę odcienie raczej light, tylko tak, fair jest zdecydowanie za jasny jak dla mnie, a ta rozpiętości między faire a light jest spora.. Co byście mogły mi poradzić?
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:16   #1064
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Kochane, powiedzcie mi, które odcienie bd dobre dla cery o ciepłym zabarwieniu? Beige czy Naturale?(Wersja matująca) Tylko nie mam przekonania do tonacji różowawej, i tak często się rumienie w ogóle mam rumiane policzki, niestety Biorę pod uwagę odcienie raczej light, tylko tak, fair jest zdecydowanie za jasny jak dla mnie, a ta rozpiętości między faire a light jest spora.. Co byście mogły mi poradzić?
Ciepłe zabarwienie=żółte tony, a żółte tony to Golden. Różowe tony mają Beige i Natural, jak dla mnie Beige jest też trochę pomarańczowy, ale to już sprawa dyskusyjna

Musisz sprawdzić, czy jesteś typem ciepłym (żółte tony, jeżeli często się rumienisz to dodatkowo ładnie ci to "zniwelują") czy zimnym (różowe).

Co do Fair czy Light - mam Golden Fair i Golden Light i na pierwszy rzut oka różnica jest bardzo duża, ale na twarzy jest już lepiej, Light nie jest tak ciemny.

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2013-05-08 o 13:19
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:35   #1065
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Ciepłe zabarwienie=żółte tony, a żółte tony to Golden. Różowe tony mają Beige i Natural, jak dla mnie Beige jest też trochę pomarańczowy, ale to już sprawa dyskusyjna

Musisz sprawdzić, czy jesteś typem ciepłym (żółte tony, jeżeli często się rumienisz to dodatkowo ładnie ci to "zniwelują") czy zimnym (różowe).

Co do Fair czy Light - mam Golden Fair i Golden Light i na pierwszy rzut oka różnica jest bardzo duża, ale na twarzy jest już lepiej, Light nie jest tak ciemny.
Dzięki wielkie za odp
Czyli naturale sa najbardziej różowe, dobrze kombinuję?
Powiem szczerze, że pierwszy pomysł był taki, że zamówię próbkę naturala i beige'a w light'cie a goldenów nie brałam pod uwagę
Co do beige, mówisz, ze troszkę pomarańczowy jest? Ale tak pozytywnie w stronę brzoskwinki czy ogólnie taki nie za ciekawy odcień?
Całe życie uważam sie za ciepły typ karnacji (np taki test, np gdy położyć na szyję i ramiona biały materiał to twarz jest raczej żóltawa aniżeli niebieskawa, sinawa). Chyba, że jest jakiś bardziej wiarygodny test, to chętnie to sprawdzę;p)
O. i dobrze współpracuje z brzoskwiniowo-łososiowym różem
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:50   #1066
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ma ktos porownanie do loreala true match albo revlona colorstay?

Ja dzisiaj posmarowalam sie RC 150 i jest zbyt ciemny, i moja twarz wygladala jak buraczek, bez podkladu jest czerwona, i z podkladem jakas taka rozowa, a szyja zolta i jeszcze ta twarz jest wiele ciemniejsza od reszty ciala Mam nadzieje, że golden zamaskuje mi ten moj czerwonawy odcień. Tylko nie wiem jaki odcien wziac, w koncu lato idzie i pewnie sie troche opale na szyi. Na twarz stosuje filtr i mam nadzieje, że mi nie sciemnieje

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-05-08 o 19:51
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:06   #1067
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ma ktos porownanie do loreala true match albo revlona colorstay?

Ja dzisiaj posmarowalam sie RC 150 i jest zbyt ciemny, i moja twarz wygladala jak buraczek, bez podkladu jest czerwona, i z podkladem jakas taka rozowa, a szyja zolta i jeszcze ta twarz jest wiele ciemniejsza od reszty ciala Mam nadzieje, że golden zamaskuje mi ten moj czerwonawy odcień. Tylko nie wiem jaki odcien wziac, w koncu lato idzie i pewnie sie troche opale na szyi. Na twarz stosuje filtr i mam nadzieje, że mi nie sciemnieje
Jeśli RC 150 jest zbyt różowy to z AM tylko golden i tylko fairest, czyli najjaśniejszy. Nie dam ci gwarancji, że będzie idealny, ale pozostałe odcienie na pewno nie będą dobre.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 21:14   #1068
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ma ktos porownanie do loreala true match albo revlona colorstay?

Ja dzisiaj posmarowalam sie RC 150 i jest zbyt ciemny, i moja twarz wygladala jak buraczek, bez podkladu jest czerwona, i z podkladem jakas taka rozowa, a szyja zolta i jeszcze ta twarz jest wiele ciemniejsza od reszty ciala Mam nadzieje, że golden zamaskuje mi ten moj czerwonawy odcień. Tylko nie wiem jaki odcien wziac, w koncu lato idzie i pewnie sie troche opale na szyi. Na twarz stosuje filtr i mam nadzieje, że mi nie sciemnieje
Spróbuj goldeny: fairest. Ewentualnie fair.
Dużo też zależy od odcienia opalenizny, którą będziesz miała
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:31   #1069
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki dziewczyn Myslalam wlasnie o tych odcieniach. Nie opalam sie mocno, bardziej takie musniecie sloncem i odcien zolty.Cere na twarzy moze mam taka czerwonawa od serum migdalowego, ale zawsze byla troche w innym kolorze niz szyja.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 08:06   #1070
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ma ktos porownanie do loreala true match albo revlona colorstay?

Ja dzisiaj posmarowalam sie RC 150 i jest zbyt ciemny, i moja twarz wygladala jak buraczek, bez podkladu jest czerwona, i z podkladem jakas taka rozowa, a szyja zolta i jeszcze ta twarz jest wiele ciemniejsza od reszty ciala Mam nadzieje, że golden zamaskuje mi ten moj czerwonawy odcień. Tylko nie wiem jaki odcien wziac, w koncu lato idzie i pewnie sie troche opale na szyi. Na twarz stosuje filtr i mam nadzieje, że mi nie sciemnieje
Ja mam ten sam problem, nie jestem non stop czerwona ale bardzo szybko się czerwienię szyja jest chyba neutralna i blada a twarz ma różne kolory, policzki różowe, reszta delikatnie żółta lub neutralna i jest ewidentnie ciemniejsza od szyi
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 10:15   #1071
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem, nie jestem non stop czerwona ale bardzo szybko się czerwienię szyja jest chyba neutralna i blada a twarz ma różne kolory, policzki różowe, reszta delikatnie żółta lub neutralna i jest ewidentnie ciemniejsza od szyi
Ja wiem ze moj naturalny odcien cery jest zolty, bo taki zawsze mialam, tylko cos ostatnio moja twarz jakas jest czerwona. Mimo, ze nadal blada. Kiedys nie uzywalo sie podkladow i bylo ok. A potem nadmiar kosmetyków, podkłady, problemy z cera, mam przebarwienia i dziwny odcień skory
Probuje doprowadzic ja do ładu, serum uzywam na przebarwienia, ograiczyllam ilosc kosmetykow, zamienilam je na delikatniejsze. Tylko ten nieszczęsny podkład muszę jeszcze zmienić. Pewnie RC po czesci mnie tak krzywdzi Mam nadzieje, że AM będą mi odpowiadac. Pokładam w nich wielką nadzieje Pozostaje mi dopasowaćodcień do koloru szyi.
Pytalam sklep o pedzle i napisano mi, że dostępne bedą na pewno jeszcze w maju.

Chyba ze mozecie polecic cos rownież dobrego za nizszą cene? Chcialabym juz zamowic te probki ale bez pedzla to bezsensu.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-05-09 o 10:18
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 10:26   #1072
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość

Chyba ze mozecie polecic cos rownież dobrego za nizszą cene? Chcialabym juz zamowic te probki ale bez pedzla to bezsensu.
Na allegro można kupić flaty Sunshade minerals (Lancrone), podobno też dobre. Ja ostatnio kupiłam flata Ecotools i też jest niezły, chociaż wolę jednak pędzel z EDM - Ecotools muszę się więcej namachać, bo jakoś nabiera mi mniej proszku z miseczki i muszę dokładać.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 10:27   #1073
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja wiem ze moj naturalny odcien cery jest zolty, bo taki zawsze mialam, tylko cos ostatnio moja twarz jakas jest czerwona. Mimo, ze nadal blada. Kiedys nie uzywalo sie podkladow i bylo ok. A potem nadmiar kosmetyków, podkłady, problemy z cera, mam przebarwienia i dziwny odcień skory
Probuje doprowadzic ja do ładu, serum uzywam na przebarwienia, ograiczyllam ilosc kosmetykow, zamienilam je na delikatniejsze. Tylko ten nieszczęsny podkład muszę jeszcze zmienić. Pewnie RC po czesci mnie tak krzywdzi Mam nadzieje, że AM będą mi odpowiadac. Pokładam w nich wielką nadzieje Pozostaje mi dopasowaćodcień do koloru szyi.
Pytalam sklep o pedzle i napisano mi, że dostępne bedą na pewno jeszcze w maju.

Chyba ze mozecie polecic cos rownież dobrego za nizszą cene? Chcialabym juz zamowic te probki ale bez pedzla to bezsensu.
Zawsze możesz zamówić inny pędzel Np Pixie ma świetne pędzle do minerałów, trochę droższe niż AM bo 48 zł, ale mają też w swojej ofercie flata z drobną skazą za 19 zł. Przy czym ta drobna skaza to zazwyczaj ryska na rączce
E.l.f. ma też całkiem niezłego flata za 19, 90. W tej samej cenie dostaniesz też pędzel flat top firmy Sunshade Minerals.

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2013-05-09 o 10:29
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:53   #1074
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki dziewczyny Wezmę chyba tego pixie bo najtaniej mnie wyniesie Zrobie dzisiaj zamówienie minerałów bo widzę ze z probek kryjący golden fiar już zniknał Wezme jeden fiar z matujecych a z kryjących fiarest. Porownam sobie ktora formuła jest lepsza. Matująca z kryjącą kolorystycznie chyba sie nie roznia ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:58   #1075
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja wiem ze moj naturalny odcien cery jest zolty, bo taki zawsze mialam, tylko cos ostatnio moja twarz jakas jest czerwona. Mimo, ze nadal blada. Kiedys nie uzywalo sie podkladow i bylo ok. A potem nadmiar kosmetyków, podkłady, problemy z cera, mam przebarwienia i dziwny odcień skory
Probuje doprowadzic ja do ładu, serum uzywam na przebarwienia, ograiczyllam ilosc kosmetykow, zamienilam je na delikatniejsze. Tylko ten nieszczęsny podkład muszę jeszcze zmienić. Pewnie RC po czesci mnie tak krzywdzi Mam nadzieje, że AM będą mi odpowiadac. Pokładam w nich wielką nadzieje Pozostaje mi dopasowaćodcień do koloru szyi.
Pytalam sklep o pedzle i napisano mi, że dostępne bedą na pewno jeszcze w maju.

Chyba ze mozecie polecic cos rownież dobrego za nizszą cene? Chcialabym juz zamowic te probki ale bez pedzla to bezsensu.
Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Zawsze możesz zamówić inny pędzel Np Pixie ma świetne pędzle do minerałów, trochę droższe niż AM bo 48 zł, ale mają też w swojej ofercie flata z drobną skazą za 19 zł. Przy czym ta drobna skaza to zazwyczaj ryska na rączce
E.l.f. ma też całkiem niezłego flata za 19, 90. W tej samej cenie dostaniesz też pędzel flat top firmy Sunshade Minerals.
Masz może ten nowy pędzel od pixie? Ja mam...i jest najgorszy spośród: starszej wersji Pixie, Annabelle Minerals oraz Hakuro h51
Włosie ma najbardziej twarde i tym samym jest najmniej przyjemny w użyciu.

Starsza wersja pixie (również fioletowa) oraz Annabelle Minerals mają odrobinę większą średnicę flat top'a oraz długość włosia, więc nowym pixie sporo też muszę się namachać. Z drugiej strony łatwiej nim manewrować w okolicach oczu.

Może zmienię zdanie, używam z miesiąc. Cena jest niewątpliwie kusząca. Mam na myśli 20zł. Dlatego też nie żałuję kupna.

Gdybym miała wybrać pomiędzy AM, a nowością od pixie, to wybieram AM.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 17:12   #1076
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja mam ten nowy Pixie i uwazam, ze jest bardzo fajny, nie uwazam, ze jest twardy. Mam tez Hakuro H50s ale mineraly nakladam za pomoca Pixie bo bardziej mi pasuje do tego celu
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 17:50   #1077
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
A ja mam ten nowy Pixie i uwazam, ze jest bardzo fajny, nie uwazam, ze jest twardy. Mam tez Hakuro H50s ale mineraly nakladam za pomoca Pixie bo bardziej mi pasuje do tego celu
Twardego włosia nie ma. Jednak każdy z pozostałych moich pędzli ma włosie przyjemniejsze.
Ja mam cerę naczynkową, z niespodziankami, wrażliwą, i to dla mnie dość istotne.
Możesz określić dlaczego H50s pasuję Ci mniej? Zastanawiałam się kiedyś nad nim.

Wracając do 'prochów', ciekawe czy firma zdecyduję się na jakieś primery, wykończeniówkę... Dobrze gdyby wprowadzili jakieś dodatkowe promocje w stylu dnia darmowej wysyłki

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-05-09 o 17:50 Powód: literówka
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 18:47   #1078
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Twardego włosia nie ma. Jednak każdy z pozostałych moich pędzli ma włosie przyjemniejsze.
Ja mam cerę naczynkową, z niespodziankami, wrażliwą, i to dla mnie dość istotne.
Możesz określić dlaczego H50s pasuję Ci mniej? Zastanawiałam się kiedyś nad nim.

Wracając do 'prochów', ciekawe czy firma zdecyduję się na jakieś primery, wykończeniówkę... Dobrze gdyby wprowadzili jakieś dodatkowe promocje w stylu dnia darmowej wysyłki
Odpisze na pw, zeby nie robic off topu.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:49   #1079
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Masz może ten nowy pędzel od pixie? Ja mam...i jest najgorszy spośród: starszej wersji Pixie, Annabelle Minerals oraz Hakuro h51
Włosie ma najbardziej twarde i tym samym jest najmniej przyjemny w użyciu.

Starsza wersja pixie (również fioletowa) oraz Annabelle Minerals mają odrobinę większą średnicę flat top'a oraz długość włosia, więc nowym pixie sporo też muszę się namachać. Z drugiej strony łatwiej nim manewrować w okolicach oczu.

Może zmienię zdanie, używam z miesiąc. Cena jest niewątpliwie kusząca. Mam na myśli 20zł. Dlatego też nie żałuję kupna.

Gdybym miała wybrać pomiędzy AM, a nowością od pixie, to wybieram AM.

Odnośnie primerów i pudrów wykańczających to AM mają zamiar chyba stopniowo coś wprowadzać.

Kiedyś pytali na swoim funpage na facebooku jakie nowe produkty mieliby teraz wprowadzić w pierwszej kolejności. Wymieniali tam m.in. primery i pudry wykończeniowe, cienie do powiek i chyba coś jeszcze i najwięcej dziewczyn się opowiedziało za primerami i wykończeniówkami więc myślę, że za jakiś czas na pewno poszerzą swoją ofertę

Mam nowego flata z Pixie, tylko widzisz ja akurat nie mam porównania z ich starszą wersją, jak również z hakuro czy AM stąd jestem póki co zadowolona. Jak wypróbuję wymienione przez Ciebie może zmienię zdanie.
Posiadam natomiast jeszcze flaty ze wspomnianego wcześniej Sunshade Minerals i E.L.F. i u mnie właśnie Pixie wypada najlepiej. Pędzel z SM trochę nierównomiernie nabiera prochy, a E.L.F. jest chyba najtwardszy z tej trójki i w moim odczuciu nieco za sztywny i za bardzo zbity, choć daje całkiem ładne krycie. Jednakowoż myślę, że za tę cenę wszystkie trzy pędzle są naprawdę przyzwoitymi produktami.

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2013-05-09 o 20:50
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 23:57   #1080
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Też na początku nie wiedziałam, co z tym dziwnym dzyndzlem zrobić A wystarczy tylko oderwać i masz wtedy te 4 dziurki do wysypywania.
Dziękuję oderwę zatem, mam nadzieję, że nie zepsuję
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.