Wieczny bałagan w domu - cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 20:47   #61
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie piję jestę abstynentę
to zostaje tylko joga i goosfraba

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Już sobie wypatrzyłam na allegro super drapak, tyle, że drogi strasznie.
A ten stary to już był okropny, okłaczony i rozklekotany. Dobrze, że poszedł do śmieci.
one zawsze są drogie ale to dobrze, że jak był stary i rozklekotany, to poszedł
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 08:07   #62
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

I oczywiście nic nie zrobiliśmy z mężem co mieliśmy późno wróciliśmy do domu. Tak wlasnie wygląda jak sobie coś zaplanuje...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 12:34   #63
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Zaatakowala mnie dzis zawartosc szafy, serio wyskoczyla i rzucila sie na mnie.
W domu mam porzadek, ale szafy nigdy, przenigdy nie potrafie ogarnac
Znaczy, wroc, ogarniam, naukladam sie tego wszystkiego przez pol dnia, klne na czym swiat stoi, po czym szafa po 3 dniach wraca do stanu wyjsciowego.

Czy wy tez macie problem co zrobic z rzeczami typu 'raz - dwa razy zalozone'? Do prania jeszcze nie ida, odkladanie ich na polke z czystymi ubraniami jakos mi sie kloci, wiec zazwyczaj pizgam to na dno szafy. Po tygodniu stos na dnie szafy nie miesci sie w szafie...
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 12:48   #64
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Zaatakowala mnie dzis zawartosc szafy, serio wyskoczyla i rzucila sie na mnie.


W domu mam porzadek, ale szafy nigdy, przenigdy nie potrafie ogarnac


Znaczy, wroc, ogarniam, naukladam sie tego wszystkiego przez pol dnia, klne na czym swiat stoi, po czym szafa po 3 dniach wraca do stanu wyjsciowego.





Czy wy tez macie problem co zrobic z rzeczami typu 'raz - dwa razy zalozone'? Do prania jeszcze nie ida, odkladanie ich na polke z czystymi ubraniami jakos mi sie kloci, wiec zazwyczaj pizgam to na dno szafy. Po tygodniu stos na dnie szafy nie miesci sie w szafie...


Ja ogólnie mam problem z szafą więc nie pomogę. Ale gdyby mogła to by mnie zaatakowała z przeładowania.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:41   #65
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Zaatakowala mnie dzis zawartosc szafy, serio wyskoczyla i rzucila sie na mnie.
W domu mam porzadek, ale szafy nigdy, przenigdy nie potrafie ogarnac
Znaczy, wroc, ogarniam, naukladam sie tego wszystkiego przez pol dnia, klne na czym swiat stoi, po czym szafa po 3 dniach wraca do stanu wyjsciowego.

Czy wy tez macie problem co zrobic z rzeczami typu 'raz - dwa razy zalozone'? Do prania jeszcze nie ida, odkladanie ich na polke z czystymi ubraniami jakos mi sie kloci, wiec zazwyczaj pizgam to na dno szafy. Po tygodniu stos na dnie szafy nie miesci sie w szafie...
story of my life

mój narzeczony na te rzeczy 'w trakcie' ma taki sposób, że rzuca je nie na dno szafy, a na moją połowę łóżka lub na podłogę przy szafie. w efekcie ja klnę, że nie mam gdzie spać / jak się rano dostać do ciuchów.

dla mnie najgorsze są takie rzeczy bez kategorii - tu jakiś notes, tam długopis, świeczka zapachowa, zapalniczka, jakaś farbka, obcinarka do paznokci, list z banku, z NHS, jakiś wydruk - jakbym się nie organizowała, to to zawsze zajmuje całe biurko i ni cholery nie wiem, gdzie to dać

aaa, jeszcze co do atakowania. ja mam szafę wspólną z narzeczonym i regularnie, gdy coś poukładam i taka jestem dumna z tego, to on wrzuca rzeczy jak leci i mi wszystko niszczy
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:54   #66
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Mam garderobę. Boje się tam wchodzić ze mnie wciągnie ten kłąb i wir który tam na półkach jest. Albo że wejdę i zabłądzę. :/


Zawsze myślałam ze jak się ma garderobę to się ma luksus , porządek i chóry anielskie tam sączą relaksacyjne melodie i światło niebiańskie leci z sufitu na same wytworne kreacje.
g. prawda. Wymysł szatana i armageddon. :/

Myślę nad wstawieniem zwykłej szafy w przedpokoju, na swoje chociaż ciuchy. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:00   #67
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czy wy tez macie problem co zrobic z rzeczami typu 'raz - dwa razy zalozone'? Do prania jeszcze nie ida, odkladanie ich na polke z czystymi ubraniami jakos mi sie kloci, wiec zazwyczaj pizgam to na dno szafy. Po tygodniu stos na dnie szafy nie miesci sie w szafie...
Hm, mój TŻ tak ma - w efekcie rozwala rzeczy gdzie popadnie, najczęściej o nich zapomina później (chyba, że to spodnie - o spodniach pamięta), leżą, leżą, aż ja je zgarniam do prania.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli coś nie jest na tyle czyste, by mogło iść do szafy, to nie jest też na tyle czyste, żebym to zakładała na swoje czyste, wykąpane i wypachnione ciało. Więc spodnie, które noszę kilka razy przed praniem, wkładam do szafy, sweterki itp podobnie, natomiast każda koszulka idzie do prania od razu, razem z bielizną.
Parę razy próbowałam zostawić taką koszulkę na kolejny dzień. Wieczorem wydawała mi się jeszcze okej. Ale rano, jak ją zakładałam na umyte ciało, to już była dla mnie brudna, nieświeża. Po jakimś czasie zaczęłam je od razu wrzucać do prania.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 14:24   #68
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja nie piję jestę abstynentę
Już sobie wypatrzyłam na allegro super drapak, tyle, że drogi strasznie.
A ten stary to już był okropny, okłaczony i rozklekotany. Dobrze, że poszedł do śmieci.
Chyba w Lidl czy w Biedronce mają być niedługo fajne akcesoria dla kotów, w tym drapaki. Obejrzyj gazetki w necie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 14:45   #69
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Chyba w Lidl czy w Biedronce mają być niedługo fajne akcesoria dla kotów, w tym drapaki. Obejrzyj gazetki w necie.

Ten drapak składający się z sześciennego pudła, centralną stopką i deską u góry jest kiepski- mało stabilny, deska się rusza i obkręca, polecam inny model
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:22   #70
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, mój TŻ tak ma - w efekcie rozwala rzeczy gdzie popadnie, najczęściej o nich zapomina później (chyba, że to spodnie - o spodniach pamięta), leżą, leżą, aż ja je zgarniam do prania.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli coś nie jest na tyle czyste, by mogło iść do szafy, to nie jest też na tyle czyste, żebym to zakładała na swoje czyste, wykąpane i wypachnione ciało. Więc spodnie, które noszę kilka razy przed praniem, wkładam do szafy, sweterki itp podobnie, natomiast każda koszulka idzie do prania od razu, razem z bielizną.
Parę razy próbowałam zostawić taką koszulkę na kolejny dzień. Wieczorem wydawała mi się jeszcze okej. Ale rano, jak ją zakładałam na umyte ciało, to już była dla mnie brudna, nieświeża. Po jakimś czasie zaczęłam je od razu wrzucać do prania.
U mnie niemal identycznie. Na spodnie mam wieszak drążek w szafie i tam wieszam. Sweter czy spodnie najwyżej odwieszam na chwilę w łazience na wieszaku, a potem chowam w szafie. Koszulki, koszula, bielizna- zmieniam codziennie. Mam wrażliwą skórę i może mnie podrażnić nawet mój własny pot na ubraniu, więc to co blisko ciała noszę jeden raz, a potem do prania.
TŻ chce teraz wydzielić szufladę albo ze dwa kontenerki SKUBB na półce na rzeczy raz noszone. Może tak zrobimy, zobaczymy.
Ja zredukuję na wiosnę ilość ubrań to możliwe, że akurat dwa kontenerki się zwolnią. I przetestujemy ten system. On pewnie wkładałby tam spodnie i jakieś bluzy, ja pewnie tylko swetry.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ten drapak składający się z sześciennego pudła, centralną stopką i deską u góry jest kiepski- mało stabilny, deska się rusza i obkręca, polecam inny model
A jakie modele polecasz?
Pytam bo planujemy przygarnąć kotka, a nie chciałabym maluszkowi zrobić krzywdy.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
dla mnie najgorsze są takie rzeczy bez kategorii - tu jakiś notes, tam długopis, świeczka zapachowa, zapalniczka, jakaś farbka, obcinarka do paznokci, list z banku, z NHS, jakiś wydruk - jakbym się nie organizowała, to to zawsze zajmuje całe biurko i ni cholery nie wiem, gdzie to dać
Jak to bez kategorii?
notes, długopis itp.- my mamy w pudle z przegródkami za stołem.
Są tam też gadżety elektroniczne typu kable, dyski usb, baterie itp.
Świeczka, zapalniczka- mamy pudełko na świece i zapalarki do nich, plus małe świeczniki. Ma swoje stałe miejsce nad zmywarką.
list z banku, z NHS, wydruk- my mamy w szufladzie każdy swoją teczkę z ważnymi dokumentami. Ja tam trzymam takie papiery.
Na stole, który pełni u nas rolę i stołu i biurka mam tylko albo 2 laptopy albo nakrycie stołu plus jedną doniczkę z kwiatami ( taka mała dekoracja), plus ewentualnie zestaw 3 świeczek (2 w małych świecznikach plus jedna latarenka/lampion) i wsio.
Obcinarka do paznokci ma miejsce w łazience, w małej kosmetyczce- przyborniku. Tam są wszystkie pilniki, małe nożyczki, obcinaczki, pęsetki.
Jakaś farbka? Farbka do czego? Jeśli do malowania jajek czy coś takiego polecał pudło na dekoracje typu stroiki wielkanocne, bożonarodzeniowe itp. Moi rodzice mają mnóstwo takich dupereli i zrobiłam im na to osobne pudło i jest spokój.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:52   #71
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak to bez kategorii?
notes, długopis itp.- my mamy w pudle z przegródkami za stołem.
Są tam też gadżety elektroniczne typu kable, dyski usb, baterie itp.
Świeczka, zapalniczka- mamy pudełko na świece i zapalarki do nich, plus małe świeczniki. Ma swoje stałe miejsce nad zmywarką.
list z banku, z NHS, wydruk- my mamy w szufladzie każdy swoją teczkę z ważnymi dokumentami. Ja tam trzymam takie papiery.
Na stole, który pełni u nas rolę i stołu i biurka mam tylko albo 2 laptopy albo nakrycie stołu plus jedną doniczkę z kwiatami ( taka mała dekoracja), plus ewentualnie zestaw 3 świeczek (2 w małych świecznikach plus jedna latarenka/lampion) i wsio.
Obcinarka do paznokci ma miejsce w łazience, w małej kosmetyczce- przyborniku. Tam są wszystkie pilniki, małe nożyczki, obcinaczki, pęsetki.
Jakaś farbka? Farbka do czego? Jeśli do malowania jajek czy coś takiego polecał pudło na dekoracje typu stroiki wielkanocne, bożonarodzeniowe itp. Moi rodzice mają mnóstwo takich dupereli i zrobiłam im na to osobne pudło i jest spokój.
po pierwsze - to są wszystko rzeczy potrzebne JUŻ TU I TERAZ! i nie ma sensu ich odkładać, bo to przecież więcej zachodu

ja też wyznaję zasadę pudeł i organizacji, ale mój narzeczony jest z przeciwnego bieguna
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 18:16   #72
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czy wy tez macie problem co zrobic z rzeczami typu 'raz - dwa razy zalozone'? Do prania jeszcze nie ida, odkladanie ich na polke z czystymi ubraniami jakos mi sie kloci, wiec zazwyczaj pizgam to na dno szafy. Po tygodniu stos na dnie szafy nie miesci sie w szafie...
Ja się przestałam łudzić, bo zanim to założę znów to jest już nieświeże z samego leżenia, więc przestałam składować i wywalam do prania od razu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:27   #73
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Ja wrzucam do prania te raz-dwa zalozone
W zyciu nie ogarnelabym takiego systemu odkladania do pudel, to juz wole moj bajzel na biurku

Edytowane przez LadyChatterbox
Czas edycji: 2016-03-02 o 19:32
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:56   #74
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
U mnie niemal identycznie. Na spodnie mam wieszak drążek w szafie i tam wieszam. Sweter czy spodnie najwyżej odwieszam na chwilę w łazience na wieszaku, a potem chowam w szafie. Koszulki, koszula, bielizna- zmieniam codziennie. Mam wrażliwą skórę i może mnie podrażnić nawet mój własny pot na ubraniu, więc to co blisko ciała noszę jeden raz, a potem do prania.
TŻ chce teraz wydzielić szufladę albo ze dwa kontenerki SKUBB na półce na rzeczy raz noszone. Może tak zrobimy, zobaczymy.
Ja zredukuję na wiosnę ilość ubrań to możliwe, że akurat dwa kontenerki się zwolnią. I przetestujemy ten system. On pewnie wkładałby tam spodnie i jakieś bluzy, ja pewnie tylko swetry.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------


A jakie modele polecasz?
Pytam bo planujemy przygarnąć kotka, a nie chciałabym maluszkowi zrobić krzywdy.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------


Jak to bez kategorii?
notes, długopis itp.- my mamy w pudle z przegródkami za stołem.
Są tam też gadżety elektroniczne typu kable, dyski usb, baterie itp.
Świeczka, zapalniczka- mamy pudełko na świece i zapalarki do nich, plus małe świeczniki. Ma swoje stałe miejsce nad zmywarką.
list z banku, z NHS, wydruk- my mamy w szufladzie każdy swoją teczkę z ważnymi dokumentami. Ja tam trzymam takie papiery.
Na stole, który pełni u nas rolę i stołu i biurka mam tylko albo 2 laptopy albo nakrycie stołu plus jedną doniczkę z kwiatami ( taka mała dekoracja), plus ewentualnie zestaw 3 świeczek (2 w małych świecznikach plus jedna latarenka/lampion) i wsio.
Obcinarka do paznokci ma miejsce w łazience, w małej kosmetyczce- przyborniku. Tam są wszystkie pilniki, małe nożyczki, obcinaczki, pęsetki.
Jakaś farbka? Farbka do czego? Jeśli do malowania jajek czy coś takiego polecał pudło na dekoracje typu stroiki wielkanocne, bożonarodzeniowe itp. Moi rodzice mają mnóstwo takich dupereli i zrobiłam im na to osobne pudło i jest spokój.
Przede wszystkim polecam drapak narożny z tej najnowszej gazetki lidlowej od 10 marca Powiesiliśmy na korytarzy na rogu i oba koty grzecznie molestują ten drapak nie tykając nic więcej w domu Jakieś domki, posłania były omijane, nie chciały nigdy, tylko ten drapak na ścianę uzyskał aprobatę
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 09:44   #75
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

bojkotuję sprzątanie - ni robię nic zobaczymy, kto się pierwszy złamie, ja przy narzeczony
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 10:07   #76
ellen72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 483
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Zaatakowala mnie dzis zawartosc szafy, serio wyskoczyla i rzucila sie na mnie.
W domu mam porzadek, ale szafy nigdy, przenigdy nie potrafie ogarnac
Znaczy, wroc, ogarniam, naukladam sie tego wszystkiego przez pol dnia, klne na czym swiat stoi, po czym szafa po 3 dniach wraca do stanu wyjsciowego.

Czy wy tez macie problem co zrobic z rzeczami typu 'raz - dwa razy zalozone'? Do prania jeszcze nie ida, odkladanie ich na polke z czystymi ubraniami jakos mi sie kloci, wiec zazwyczaj pizgam to na dno szafy. Po tygodniu stos na dnie szafy nie miesci sie w szafie...
Piore od razu. I tak nie zaloze wymietolonych rzeczy z dna szafy. Mam kilka rzeczy, raczej wierzchnich, ktore piore rzadziej, bo sie niszcza i bardzo dlugo schna. I one maja swoje miejsce w szafie. Kategoria "rzadko prane".
ellen72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 10:09   #77
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
bojkotuję sprzątanie - ni robię nic zobaczymy, kto się pierwszy złamie, ja przy narzeczony
A kto ma większą tolerancję na bałagan?

Ja swojego postraszyłam bojkotem, bo mnie wczoraj zirytował Ja wieczorem latałam, ogarniałam kuchnię, blaty myłam (bo piekliśmy pizzę i wszystko było usyfione), pranie ściągnęłam z dwóch suszarek i poodkładałam do szafy i komody - a on nic. Siedział i gapił się na stream z jakiejś gry
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 10:23   #78
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

E to mój mąż zabrania mi sprzątac jak jemu się nie chce albo jest zajęty, bo jest mu głupio, że ja coś robie a on nie

I chwała mężu memu, bo znów jako jedyny coś zrobił, ogarnął podłogę i zmywarkę, a ja nie zrobiłam znów nic odkuję sie w sobotę jak go nie będzie, wolę sprzątać jak jestem sama.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2016-03-03 o 10:27
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:03   #79
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Ja ostatnio na mojego się wkurzyłam bo stoją śmieci w worku na środku kuchni i wystarczy wyjść rano jak się idzie do samochodu i je wyrzucić. A ten nic. Tak samo z ciuchami do prania, na kupkę w środku salonu posortowane leżą i czekają aż je się wyniesie do pralni. Mnie cały dzień nie było a on nic. No czy tak ciężko się domyśleć że skoro śmieci są na środku kuchni to wypadałoby je wynieść??
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 11:14   #80
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Moj ma alergie na smieci a ja mam alergie na zmywanie...
Eh przydalaby sie zmywarka....

Lubie zmywac podloge ,kurze ,skladac pranie i prac ,sprzatac lazienke, nienawidze zmywac... ehhh

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 11:34   #81
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A kto ma większą tolerancję na bałagan?

Ja swojego postraszyłam bojkotem, bo mnie wczoraj zirytował Ja wieczorem latałam, ogarniałam kuchnię, blaty myłam (bo piekliśmy pizzę i wszystko było usyfione), pranie ściągnęłam z dwóch suszarek i poodkładałam do szafy i komody - a on nic. Siedział i gapił się na stream z jakiejś gry
zdecydowanie on! przedstawiciel filozofii 'spadło? niech leży'
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:29   #82
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5672879 6]Ja ostatnio na mojego się wkurzyłam bo stoją śmieci w worku na środku kuchni i wystarczy wyjść rano jak się idzie do samochodu i je wyrzucić. A ten nic. Tak samo z ciuchami do prania, na kupkę w środku salonu posortowane leżą i czekają aż je się wyniesie do pralni. Mnie cały dzień nie było a on nic. No czy tak ciężko się domyśleć że skoro śmieci są na środku kuchni to wypadałoby je wynieść??[/QUOTE]

Mój ma bardzo podobnie ... Najlepiej jak wraca po pracy i mówię żeby wyszedł i wyrzucił - ten że jest zmęczony i rano. I tak w kółko
A ciuchy do zbierania to norma

Co jest z tymi facetami ?
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 17:46   #83
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
story of my life

mój narzeczony na te rzeczy 'w trakcie' ma taki sposób, że rzuca je nie na dno szafy, a na moją połowę łóżka lub na podłogę przy szafie. w efekcie ja klnę, że nie mam gdzie spać / jak się rano dostać do ciuchów.
Ja mam ten sam sposób na takie rzeczy, co twój narzeczony. Tylko, że ja przekładam fotel (jak śpię) - łóżko (jak siedzę na fotelu). I jakoś się buja...
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 22:34   #84
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

U nas to oboje jesteśmy siebie warci w kwestiach sprzątania - obojgu nam bałagan przeszkadza, ale i tak go wiecznie tworzymy.

Ja dziś wrzuciłam dwie pralki (jedna z pościelą), włączyłam zmywarkę 2 razy (raz z naczyniami, a raz na samoczyszczenie) i to by było tyle jeśli chodzi o sprzątanie.
Mimo to jednak byłam zajęta, upiekłam rybki na dwa dni, a na dziś zrobiłam pierogi domowe ☺
Burdello w kuchni w związku z powyższym jest duże, a chęci na posprzątanie zerowe.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:07   #85
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Zebrałam pranie z suszarki, utrzymuję porządek w szafie i ogarnęłam szafkę nocną trochę. Nie jest źle.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:24   #86
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Mnie chyba czeka odkurzanie i mycie podłóg, bo piasek się wala wszędzie, a TŻ, który miał ogarnąć podłogi w zeszłym tygodniu, poodkurzał tylko i ich nie umył
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:50   #87
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

muszę dziś zrobić ze 2 prania ... i wywalić stos śmieci Dobrze by było zmyć podłogę .
A lenistwo dziś jest u mnie PRZEOGROMNE
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:03   #88
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Mnie dziś sprzątanie ominie, bo wracam do domu po 22 z zajęć ruchowych więc tylko padne na twarz, mam nadzieję że tym razem usnę na łóżku, w piżamce, a nie jak ostatnio na podłodze w ubraniu do ćwiczeń

A pranie też by się przydało, ale to jutro, jutro...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:59   #89
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

Wczoraj udało mi się tylko powpychać pranie do szafy, ogarnąć rzeczy na basen w jednej torbie i poszłam spać...

Na dzisiaj zostało nastawienie prania z powieszeniem, powyrzucanie śmieci recyklingowych z pokoju, poukładanie ciuchów w szafie żeby mnie przestały atakować przy otwieraniu drzwi i chyba będę mogła wyjsć...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 20:19   #90
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wieczny bałagan w domu - cz.2

O właśnie ja muszę zdjąć jutro pranie ze sznurka bo pewnie już dawno wyschło. M. in. ściereczki kuchenne, będę je musiała wyprasować. Na półkach w łazience jest syf bardzo. I podłogi ogarnę i może być
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-06 18:24:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.