Bol dziewczyny podczas wejscia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 20:29   #61
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

Jak można nie lubić seksu? :| Ty się zastanów poważnie nad sensem tego związku.
Popatrz na to z boku. Wyobrażasz sobie małżeństwo z kimś, kto nie będzie chciał uprawiać seksu? Nie dasz rady. Potem zdrady, kochanki itp.
Powiedzmy sobie prawdę: ona nie chce, nie lubi seksu. Może Ty jej nie pociągasz? Chyba tutaj szczera rozmowa tylko pomoże. Przedstaw jej swoje argumenty. Powiedz: 'nie chcesz pieszczot, a zawsze masz orgazm, boli cię, a nie chcesz próbować znowu. przecież pochwa sama się nie rozciągnie'. I tak cały czas mów wszystko, co Ci leży na sercu. Albo... kup jej wibrator ;] Może w taki sposób się przekona.
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:32   #62
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
Może Ty jej nie pociągasz?.
sluszna uwaga. moze cos w tym jest...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 23:56   #63
Somer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

Watpie czy cos w tym jest, pytalem wiele razy. Lubi moje cialo, pocalunki ale seksu nie. Uprzedzajac kolejne posty potrafie ja podniecic itd wiec nie tu jest problem...

No nic, zobaczymy jak to bedzie za kolejnymi razami jesli do nich dojdzie...

Dzis godzine plakala za szczescia po tym co przygotowalem dla niej wiec moze bedzie jakas zmiana...
Somer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:09   #64
happy6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 103
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

Ja miałam podobnie jak twoja dziewczyna.
Zdecydowałam się na sex po 2 latach zwiazku. 1 raz okropnie mnie bolał, do tego stopnia że wiecej nie chciałam tego zrobić. Następnego dnia chodziłam ponura, żałowałam tego. Partner widział że coś nie tak jest ze mną, zmusił mnie do rozmowy. Porozmawiałam z nim na spokojnie. Powiedział że nie będzie mnie zmuszał, ze zrobimy to kiedy odblokuje się.
Tego samego dnia postanowiłam po raz 2 spróbować, chciałam sprawdzic czy będzie mnie też tak boleć jak za 1 razem. Ból był mniejszy ale krwawiłam. Zaprzestaliśmy na 2 tygodnie. Potem było już lepiej, choć zdarzaly się bóle przy wejściu. w chwili obecnej kochaliśmy się juz kilkanaście razy i mneij mnie boli przy wejsciu, nawet dopasowałam prezerwatywy, by mniej bolało. I wkoncu zaczynam miec przyjemnośc z sexu choć nie miałam orgazmu pochwowego.

Twoja partnerka poprostu boi się , boi się bólu. Ma doi tego zraz, ja miałam tak, ale próbowałam , chciałam by ten uraz minął i udało się. Teraz mogę cieszyc się z sexu. A początki były okropne pełne bólu i niechęci do sexu
happy6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:28   #65
gaga111
Raczkowanie
 
Avatar gaga111
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 74
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

u mnie schemat tez byl podobny... najpierw bol podczas stosunkow, pozniej unikanie ich, w koncu w ogole nie uprawialismy seksu... tak sie meczylismy ze 3 lata... kochaliśmy sie bardzo rzadko, on nalegal, ja sie zamykalam w sobie... i w koncu nasz zwiazek sie rozpadl... zyje teraz z nim na stopie kolezenskiej i z tego co mowi wnioskuje ze mnie zdradzal...
teraz mam nowego chlopaka, podnieca mnie, bawimy sie, ale boje sie seksu, znow boje sie ze bedzie bolalo...
tylko tym razem chce sie bardziej postarac, aby to wszystko sie inaczej potoczylo... bo wtedy szczerze mowiac odpuscilam sobie.
chlopak nalegal, ja sie balam i sie nie kochalismy, on znow nalegal... wiec wychodzilam z zalozenia ze i tak bedzie, ze najlepiej przeczekac, przejdzie mu... tak jednak nie bylo... to bardzo rzutowalo na nasz zwiazek.
dlugo wytrzymalismy, jednak to byl jeden z wiekszych powodow rozstania po prawie 5 latach...
mam nadzieje ze teraz, z obecnym partnerem, bedzie lepiej...
ze chociaz na poczatku nie bedzie mnie bolalo... ze z czasem zaczne odczuwac przyjemnosc z seksu. chce aby tak bylo i bede sie starac)
wszystkim ktorych to spotkalo zycze powodzenia, dolozenia jak najwiekszych staran ze strony kobiety i odblokowania sie-bo moim zdaniem to jeden z glownych powodow... Innym moze byc m.in. niewykryta nadżerka... lub jeszcze inne...
gaga111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:01   #66
Somer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

Temat zostal nieco odkopany wiec wszystkim ciekawym napisze nowe wiesci...

W ostatnim miesiacu kochalismy sie 1 raz (slownie: jeden) bo moja dziewczyna zapomniala wziac pigulke w 8 dniu...

W kolejnym miesiacu (obecnym) jak narazie jeden raz (7 dzien brania pigulek)


Mimo uzywania nawilzacza bol nadal wystepuje na poczatku jak wchodze, jest ciasno itd... Pozniej juz robi sie luzno, moge spokojnie "wyjsc" i nie ma problemu z wejsciem, nie ma wtedy bolu i jest luzno, mieszcze sie wtedy swobodnie i ogolnie jest fajnie...

No nic, jedyne co pozostaje to chyba wydluzac pieszczotu na wstepie, piescic ja tam przed stosunkiem i bol moze bedzie mniejszy...
Somer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 08:19   #67
anka__1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bol dziewczyny podczas wejscia

Mam problem..podk koniec zeszlego roku zaczęłam współżycie z moim chłopakiem..ale nie możemy często się kochać bo pracuje w Niemczech i przyjeżdza po 3tygodniach..albo i po dłuzszym okresie...a problem mam taki,że jak wchodzi we mnie to odczuwam straszny ból..przy pierwszym razie bolalo,ale wszedl,a gdy kochalismy sie drugi raz to bol nadal istnial i nie mogl nawet wejsc..dlaczego tak sie dzieje?Czy mam za wąską pochwę..czy ze mną jest coś nie tak...dlaczego wszedl przy pierwszym wspolzyciu(bolalo)..ale wszedl , a teraz nie moze wejsc do konca nawet czy to przez ten bol...
anka__1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.