Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 15:48   #1
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45

Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL


...

Edytowane przez lottelita
Czas edycji: 2014-06-28 o 09:51
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:19   #2
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Mogłaś się tego spodziewać. To KUL...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:25   #3
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

..

Edytowane przez lottelita
Czas edycji: 2014-06-28 o 09:52
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:34   #4
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

http://www.umcs.lublin.pl/articles.p...d=3&mref=45314 <- tu masz listę wolnych miejsc na kierunkach umcs
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:39   #5
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

I co przeniesiesz się na inną uczelnię, żeby tylko chłopak mógł nocować na weekendy? A skąd wiesz, że współlokatorka będzie wyjeżdżać na weekendy do domu? Ja w ogóle bym nie chciała aby pod moją nieobecność ktoś spał obcy w moim pokoju i na moim łóżku tym bardziej, że zostawiam tak rzeczy osobiste, bo wszystkiego przecież nie da się zwozić. To szkoła katolicka, więc było to do przewidzenia. Może uda mu się zamieszkać w akademiku innej uczelni.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:48   #6
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Czsem przeciez można mieszkać w akademiku innej uczelni, lub wynająć sobie pokój i problem z głowy. Bez sensu chyba zmieniać uczlenie po to, żeby chcłopaka móc nocować :|
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:49   #7
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

dziekuje Tinuu27 właśnie o to mi chodziło,ale i tak na mój kierunek miejsc już tam nie ma. A jak to jest z wynajęciem mieszkania studenckiego w Lublinie? Jakie są koszty wynajmu 2-pokojowego mieszkania przez,powiedzmy 3 osoby?
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 16:55   #8
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

moja koleżanka też szuka mieszkania w Lublinie i nie może nic znaleźć na razie, sama szuka..
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 16:56   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
czy mogłaby mi któraś z was powiedzieć, czy możliwe jest w ogóle przenocowanie chłopaka w żeńskim akademiku na KULu? na przykład pod nieobecność współlokatorki? Od października będę mieszkać w takowym i planujemy,że chłopak będzie do mnie przyjeżdżał na weekendy kiedy moja współlokatorka wyjedzie do domu. Ale tu pojawia się problem bo dowiaduje się, że jego nocowanie mogłoby stanowić problem. A bez sensu jest żeby jechał ponad 200 km żeby posiedzieć u mnie 2 czy 3 godziny.. a jeśli nic się nie da zrobić w tej sprawie to czy nie orientuje się ktoś czy aby istnieje dodatkowy nabór na UMCS? dostałam się tam również ale wybrałam KUL bo nie wzięłam pod uwagę w/w aspektu. Dziękuje ze wszelkie odpowiedzi.
oesu, jaki dramat. nie sadze, zeby taki numer przeszedl w zenskim akademiku. zamiast zmieniac uczelnie z powodu byle g. dowiedz sie, czy nie ma wolnych miejsc w innych akademikach albo poszukaj stancji
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:00   #10
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

.

Edytowane przez lottelita
Czas edycji: 2014-06-28 o 09:52
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:01   #11
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
dziekuje Tinuu27 właśnie o to mi chodziło,ale i tak na mój kierunek miejsc już tam nie ma. A jak to jest z wynajęciem mieszkania studenckiego w Lublinie? Jakie są koszty wynajmu 2-pokojowego mieszkania przez,powiedzmy 3 osoby?
gumtree.pl i będziesz wiedzieć. zajrzyj też na wątki mieszkaniowe, tam dziewczyny piszą że szukają współlokatorek do mieszkania.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 17:14   #12
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

eheh coś mi się wydaje, że zje***am sprawę, z tą katolicką uczelnią po całośći
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:17   #13
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Mnie się wydaję, że robisz z igły widły... Nie wiem, czy warto dla gościa zmieniać uczelnię.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:18   #14
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

możesz przecież pomieszkać ten październik w akademiku i w trakcie poszukasz mieszkania
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:23   #15
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

nie chodzi tylko dla gościa,ja w ogóle nie chce studiować na katolickiej..głównie to rodzice mnie tam wysłali bo chcą żeby mnie zakonnice pilnowały bo wiedzą jaka jestem;> Tinuu27 jesteś moim oświeceniem,chyba tak właśnie zrobię.
Mam tylko nadzieję,że można będzie zrezygnować z akademika w ciągu roku bo słyszałam gdzieś, że podpisujesz regulamin zgodnie z którym możesz zrezygnować dopiero po roku,no cóż mam nadzieję,że to nie prawda.
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:28   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
dla mnie to akurat dosyć istotny powód żeby zmienić uczelnie. Bo niby jak inaczej mamy się spotykać..


chyba ci sie dziecinko priorytety pomylily. zmien miejsce zamieszkania i juz. do ktoregos wrzesnia trzeba wplacac kaucje, wiec bedzie wiadomo, ile jest wolnych miejsc w akademikach.
jest tez pewnie mozliwosc wynajac pokoj goscinny w innym akademiku. albo stancja. albo twoje powroty do domu.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:32   #17
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
eheh coś mi się wydaje, że zje***am sprawę, z tą katolicką uczelnią po całośći
swoją drogą to ciekawe, a jakbyś chciała przenocować siostrę w swoim pokoju w akademiku to mogłabyś?
do mojej koleżanki też przyjeżdża chłopak do akademika, z tym też tam jest coś takiego jak pokoje dla gości i wtedy takie pomieszczenie zajmuje, w pokoju studentów nie można
Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
nie chodzi tylko dla gościa,ja w ogóle nie chce studiować na katolickiej..głównie to rodzice mnie tam wysłali bo chcą żeby mnie zakonnice pilnowały bo wiedzą jaka jestem;>

teraz padłam. jesteś pełnoletnia, a rodzice wybierają Ci uczelnie wyższą? nawet jeśli chodzi o kwestie religijne to możesz przecież nie podzielać ich zdania. a jak nie chcesz wywołać burzy w rodzinie to mogłaś wymyślić że UMCS ma coś czego nie ma KUL.

a teraz niech mi ktoś potwierdzi, na KULu wykładają/pilnują zakonnice?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:32   #18
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Jesteś dorosła, a rodzice mówią Ci, na jaką masz iść uczelnie... Nie wiedziałaś jak tam jest?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:34   #19
analee
Raczkowanie
 
Avatar analee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 211
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

a nie chcesz z nami zamieszkać..? z koleżanką zaczynamy studia (też będę studiować na KUL i... własnie dlatego chciałam mieszkanie i mamy wolny pokój, szukamy współlokatorki
__________________
studentka!

zaaakochana.
analee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 17:40   #20
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

właśnie nie wiedziałam,szczerze mówiąc mało mnie to interesowało co ze sobą zrobię,a że tam dostałam się z pierwszej listy to już poszłam tam i bye.hah trochę żartowałam z tymi rodzicami;p ale prawdą jest,że tak zachwalali tę uczelnię.A co myślicie o tym,że chłopak przyjeżdża np na sobotę i przez dzień sobie śpimy w tym akademiku i generalnie robimy to co w nocy a ok 22 opuszczam akademik razem z nim i idziemy np do klubu? i w niedzilę to samo? Bo chyba przez dzień można mieć gościa w pokoju? w ogóle to studiuje tam któraś z was?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez analee Pokaż wiadomość
a nie chcesz z nami zamieszkać..? z koleżanką zaczynamy studia (też będę studiować na KUL i... własnie dlatego chciałam mieszkanie i mamy wolny pokój, szukamy współlokatorki
ooo to może być jakieś rozwiązanie;p a jakie koszty przewidujesz na wynajęcie mieszkania na osobę?
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:45   #21
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
nie chodzi tylko dla gościa,ja w ogóle nie chce studiować na katolickiej..głównie to rodzice mnie tam wysłali bo chcą żeby mnie zakonnice pilnowały bo wiedzą jaka jestem;> Tinuu27 jesteś moim oświeceniem,chyba tak właśnie zrobię.
Mam tylko nadzieję,że można będzie zrezygnować z akademika w ciągu roku bo słyszałam gdzieś, że podpisujesz regulamin zgodnie z którym możesz zrezygnować dopiero po roku,no cóż mam nadzieję,że to nie prawda.
Po co Ci chłopak? Jak Cię zakonnice na KULu przypilnują i nawrócą to sama wstąpisz do zakonu - a nie, już wstąpiłaś! - KUL to to samo co zakon

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
swoją drogą to ciekawe, a jakbyś chciała przenocować siostrę w swoim pokoju w akademiku to mogłabyś?
do mojej koleżanki też przyjeżdża chłopak do akademika, z tym też tam jest coś takiego jak pokoje dla gości i wtedy takie pomieszczenie zajmuje, w pokoju studentów nie można


teraz padłam. jesteś pełnoletnia, a rodzice wybierają Ci uczelnie wyższą? nawet jeśli chodzi o kwestie religijne to możesz przecież nie podzielać ich zdania. a jak nie chcesz wywołać burzy w rodzinie to mogłaś wymyślić że UMCS ma coś czego nie ma KUL.

a teraz niech mi ktoś potwierdzi, na KULu wykładają/pilnują zakonnice?
Na KULu same zakonnice Ja na miejscu autorki wątku bym się bała bo wiadomo jaką rękę mają zakonnice
Poza tym codziennie o 6 rano obowiązkowa msza dla każdego studenta, w łóżku o 22 i zakonnice sprawdzają czy każdy śpi! Nie ma, że boli

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jesteś dorosła, a rodzice mówią Ci, na jaką masz iść uczelnie... Nie wiedziałaś jak tam jest?
A jak tam jest?
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:46   #22
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym,że chłopak przyjeżdża np na sobotę i przez dzień sobie śpimy w tym akademiku i generalnie robimy to co w nocy a ok 22 opuszczam akademik razem z nim i idziemy np do klubu? i w niedzilę to samo? Bo chyba przez dzień można mieć gościa w pokoju?
...
widzę że naprawdę chcesz "studiować".
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:47   #23
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość



A jak tam jest?
Właśnie nie wiem. Dlatego pytam autorki, skoro się tak boi.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:50   #24
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

właśnie,że nie chcę, wolałabym jeszcze 5 lat chodzić do liceum bo tam było fajnie a nie( jestem załamana tym co się dowiaduję o tej uczelni i akademiku. To wychodzi na to,że 'często' się będę widywać z chłopakiem ehe.
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:57   #25
analee
Raczkowanie
 
Avatar analee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 211
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

założyłam właśnie osobny wątek, ale już Ci mówię...

wiadomo, że jest drożej niż w akademiku, koszt za osobę to koło około 500 złotych od osoby (w zależności od rachunków), ale napewno nie więcej niż 500. aczkolwiek masz swój pokój i nie interesuje mnie kogo tam będziesz przyprowadzać, sama mieszkam 400 km od lublina, a mój chłopak zostaje tu, gdzie mieszkam więc też będzie czasem wpadał

jesli chcesz jakichś szczegółów to pisz na PW.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

a nawiasem to trochę ograniczone moim zdaniem gadać, że tam wszyscy wszystkich nawracają. koleżanka studiuje na KUL już rok i jest bardzo zadowolona. mówi, że sprawa wiary to Twoja sprawa i nikt tam nikogo nie rozlicza z tego czy chodzi do kościółka. nie wiem jakimi prawami rządzi się akademik, ale przeraziły mnie trochę te zakonnice, dlatego nie chciałam tam iść... poza tym... cenię sobie prywatność, mimo wszystko.

a nawiasem jestem ateistką. i miałam możliwość iść na UMCS bo dostałam się bez problemu, ale wybrałam KUL. bo o UMCS nie słyszałam nic dobrego, a o KUL nikt jeszcze nie powiedział złego słowa. przynajmniej z ludzi, którzy naprawdę orientują się jak tam jest.

a w ogóle to nie przejmuj się, bo z chłopakiem mam ten sam problem, ale... co ma wisieć nie utonie, nie?
__________________
studentka!

zaaakochana.
analee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:00   #26
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Na KULu same zakonnice Ja na miejscu autorki wątku bym się bała bo wiadomo jaką rękę mają zakonnice
Poza tym codziennie o 6 rano obowiązkowa msza dla każdego studenta, w łóżku o 22 i zakonnice sprawdzają czy każdy śpi! Nie ma, że boli
ej, ale ja serio pytałam
nigdy nie byłam w Lublinie, nie interesowałam się KUL. czymś chyba musi się różnić od pozostałych uczelni, ale myślałam że to jakieś ewentualne dodatkowe zajęcia (a nie msze) czy coś w tym stylu...

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez lottelita Pokaż wiadomość
właśnie,że nie chcę, wolałabym jeszcze 5 lat chodzić do liceum bo tam było fajnie a nie( jestem załamana tym co się dowiaduję o tej uczelni i akademiku. To wychodzi na to,że 'często' się będę widywać z chłopakiem ehe.
pisząc "studiować" miałam na myśli imprezy i nocne wyjścia. mówi się że na studiach można się uczyć, albo "studiować".

kiedyś w końcu trzeba dorosnąć, prawda?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:00   #27
analee
Raczkowanie
 
Avatar analee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 211
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ej, ale ja serio pytałam
nigdy nie byłam w Lublinie, nie interesowałam się KUL. czymś chyba musi się różnić od pozostałych uczelni, ale myślałam że to jakieś ewentualne dodatkowe zajęcia (a nie msze) czy coś w tym stylu...
z dodatkowych przedmiotów jest Biblia i Katolicka Nauka JPII (przynajmniej na psychologii).
__________________
studentka!

zaaakochana.
analee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:05   #28
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Z tego co znalazłam to się rózni właśnie tymi egzaminami z Biblii i nauki Jana Pawła II... No i że się płaci za semestr 50 złotych, ale to może stara wiadomość.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:31   #29
analee
Raczkowanie
 
Avatar analee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 211
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Z tego co znalazłam to się rózni właśnie tymi egzaminami z Biblii i nauki Jana Pawła II... No i że się płaci za semestr 50 złotych, ale to może stara wiadomość.
co do płacenia to nie wiem, nie orientowałam się więc ciężko mi powiedzieć.
__________________
studentka!

zaaakochana.
analee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 19:56   #30
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak przenocować chłopaka w żeńskim akademiku na KuL

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
teraz padłam. jesteś pełnoletnia, a rodzice wybierają Ci uczelnie wyższą? nawet jeśli chodzi o kwestie religijne to możesz przecież nie podzielać ich zdania. a jak nie chcesz wywołać burzy w rodzinie to mogłaś wymyślić że UMCS ma coś czego nie ma KUL.

a teraz niech mi ktoś potwierdzi, na KULu wykładają/pilnują zakonnice?
Absolutnie nie! A księża, co najwyżej na filozoficzno/ teologicznych kierunkach.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------


Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Z tego co znalazłam to się rózni właśnie tymi egzaminami z Biblii i nauki Jana Pawła II... No i że się płaci za semestr 50 złotych, ale to może stara wiadomość.
KUL to bezpłatna uczelnia, prywatna, ale na warunkach państwowych. Co za herezje

Edytowane przez monik.a
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:17
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.