sympatia.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 16:15   #1
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686

sympatia.pl


Nie jestem pewna czy ten temat już był,ale napiszę.Chciałabym Was zapytać co sadzicie o portalu sympatia.pl?Czy warto tam poznawac nowych ludzi,itp?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-12-04 o 08:12 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 16:26   #2
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: sympatia.pl

kojarze ten portal.. to chyba taki typowy dla szukających drugiej połówki?
ja osobiscie wole mieć kontakt na żywo z osobami, ale zawsze możesz spróbować trzeba tylko byc rozsądnych, bo ja zbytnio nie ufam interentowym znajomościom
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 16:56   #3
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: sympatia.pl

Hmm...ja osobiście nie mam nic przeciwko takim portalom, bo poznałam przez nie naprawdę dużo wspaniałych osób Ale jak zostało wspomniane, należy być rozsądnym i ostrożnym, bo tak naprawdę nie znamy osoby po drugiej stronie, dlatego ja jestem za tym żeby jak najprędzej znajomość przenieść na real A co do samej sympatii, to byłam tam zarejestrowana przez krótki czas i poznałam jednego chłopaka....i myślę, że warto było
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:41   #4
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: sympatia.pl

Wszystko jest dla ludzi, pod jednym tylko warunkiem, że jest odpowiednio, z głową wykorzystywane
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:26   #5
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Wszystko jest dla ludzi, pod jednym tylko warunkiem, że jest odpowiednio, z głową wykorzystywane
Krótko i na temat Ale racja.

I też uważam że należy jak najszybciej przeniesc znajomosc na real, bo inaczej można się tylko przywiązac, nabrac niekoniecznie prawdziwych wyobrażeń a później rozczarowac i cierpiec niepotrzebnie..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:39   #6
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: sympatia.pl

Miałam tam kiedyś konto,ale bardzo krótko.Poznałam tam jednego fajnego kumpla. Mysle,że fajna strona,zwłaszcza jesli czyta się historie o tym,że poznali się przez sympatie i staneli na ślubnym kobiercu.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:49   #7
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: sympatia.pl

Koleżanka mojej koleżanki znalazła tam faceta, niedawno był ślub
Jak się poznali i spotkali, to ten chłopak napisał na sympatii że to super portal bo poznał tu swoją przyszłą żonę. Ona jak to przeczytała to się przestraszyła trochę.. Znajomi powiedzieli że to jakiś wariat i żeby nie ryzykowała. No ale jak widac nie był to wariat, a swoje szczeście można znalezc w różny sposób
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 21:18   #8
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: sympatia.pl

oczywiscie ze warto poznawac tam ludzi...to tam poznalam swojego chlopaka obecnego.Warto ,tylko ze trzeba byc rozsadna naprawde,bo wsrod tych wszystkich fajnych ludzi kraza tam rowniez osoby na ktore trzeba bardzo uwazac,rozni oszusci itd...ale warto naprawde mimo wszystko i nie nalezy sie kierowac stereotypem ,ze na takich serwisach sa tylko dziwni ludzie.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:28   #9
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez Justinka_ Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy ten temat już był,ale napiszę.Chciałabym Was zapytać co sadzicie o portalu sympatia.pl?Czy warto tam poznawac nowych ludzi,itp?

Jak kto lubi. Ja nigdy nie miałam takiego konta i nie zamierzam. Mam co do ludzi poznawanych w ten sposób swoje teorie (wcale nie obraźliwe) Ja wole poznawać ludzi po dawnemu
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:21   #10
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: sympatia.pl

Mój brat poznał swoją obecną żone na sympatii

Sądze że wszędzie można znaleźć miłość ale trzeba być przygotowanym tez na to że nie wszystkie wiadomości będą kulturalne i na poziomie .
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:53   #11
Slippy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 50
Dot.: sympatia.pl

Poznałam tam osobę ktora spotykała się z tysiącem dziewczyn też z tego portalu,co tydzień z inną, a wiekszość z nich po jednej randce była gotowa sie z nim przespać.A PORTAL TEN NAZWAŁA "K....DOŁKIEM".
Slippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 16:14   #12
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: sympatia.pl

Doskonale miejsce do przeprowadzenia wstępnej selekcji i weryfikacji potencjalnych interesujących menów
Dawno nie korzystałam bo już nie muszę, ale masa sympatycznych znajomości została.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:30   #13
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: sympatia.pl

Koleżanka z pracy poznała tam swojego przyszłego męża - w grudniu ślub
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:59   #14
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Mysle,że fajna strona,zwłaszcza jesli czyta się historie o tym,że poznali się przez sympatie i staneli na ślubnym kobiercu.
Dokładnie, fajnie się czyta takie szczęśliwe zakończenia.
Ja nie mam nic do tego portalu. Świat idzie do przodu, przecież to nic złego poznać swoją przyszłą miłość w internecie.
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:22   #15
bloger
Przyczajenie
 
Avatar bloger
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: sympatia.pl

Portal jak każde miejsce na świecie - czasem pozwala poznać kogoś wartościowego. Ale oszustw i manipulacji jest na nim bez liku. Zapraszam na blog: http://sympatiaity.wordpress.com/ , może po przeczytaniu z nieco większą ostrożnością będziecie korzystać z Sympatii.
bloger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:36   #16
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: sympatia.pl

Ja poznałam tam mojego obecnego TŻta Co prawda konta już tam nie mam ale sentyment do portalu pozostał
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 18:02   #17
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: sympatia.pl

poznałam na sympatii.pl calkiem niedawno ciekawego faceta, ułożonego, inteligentnego, bardzo fajnie nam sie rozmawia,przez tel. najczęściej. mielismy spotkac sie w weekend 16-17 maja,ale nie wypaliło, on jest z wrocławia,a ja bełchatów.Jednak zrobił mi na maxa wielka niespodzianke, w ten dzien moich urodzin 16 maja kazal mi isc w jedno miejsce (bo nie zna mojego adresu oczywiscie) i mówił, zebym mu zaufała, gdy tam sie stawiłam,była tam kwiaciarnia.. mialam do odebrania bukiet pięknych 26 róż. byłam w szoku. oczywiscie te kwiaty do niczego mnie nie zobowiązują, ale mam nadzieje, że ta znajomość jakoś ciekawie sie rozwinie. a róże śliczne nadal oko cieszą...
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 18:16   #18
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez pistaacjaa Pokaż wiadomość
poznałam na sympatii.pl calkiem niedawno ciekawego faceta, ułożonego, inteligentnego, bardzo fajnie nam sie rozmawia,przez tel. najczęściej. mielismy spotkac sie w weekend 16-17 maja,ale nie wypaliło, on jest z wrocławia,a ja bełchatów.Jednak zrobił mi na maxa wielka niespodzianke, w ten dzien moich urodzin 16 maja kazal mi isc w jedno miejsce (bo nie zna mojego adresu oczywiscie) i mówił, zebym mu zaufała, gdy tam sie stawiłam,była tam kwiaciarnia.. mialam do odebrania bukiet pięknych 26 róż. byłam w szoku. oczywiscie te kwiaty do niczego mnie nie zobowiązują, ale mam nadzieje, że ta znajomość jakoś ciekawie sie rozwinie. a róże śliczne nadal oko cieszą...
Bardzo miły gestWłaśnie dlatego i tylko dlatego żałuję czasami,że nie jestem facetem,bo mogłabym bezkarnie rozpieszczać kobiety kwiatami,które uwilelbiamA tak czekam,aż je dostanę i to też jest fajne
Ja miałam kiedyś konto na sympatii,ale jakoś tam się nie mogłam odnaleźć.A swojego obecnego TŻ poznałam na innym,bardzo podobnymI nie załuję,że się tam zalogowałam.Moja koleżanka też na podobnym portalu poznała faceta,w sobotę się zaręczyli.
Moim zdaniem zależy to wszystko od szczęścia(jak to w życiu) i od intencji.A wiadomo,że nikt nie ma kontroli nad tym kto się tam loguje i jakie ma intencje.Jedni są szczerzy i szukają fajnych znajomości,przyjaźni,miło ści,a inni...zabawy cudzym kosztem...no cóż
Jeszcze jednym "zagrozeniem"jest to,że trzeba być przygotowanym na ewentualny związek na odległość.Moja koleżanka ma faceta z drugiego końca Polski,mają miasto,w którym się spotykają.Widzieli się kilka razy i po pół roku znajomości,zaręczyli.Mam nadzieję,że będą szczęśliwi
Jeśłi chodzi o mnie,to mój TŻ mieszka 20 km stąd,więc małam szczęście
__________________

Lek.med.-17.06.2011

Edytowane przez Szokolate
Czas edycji: 2009-05-20 o 18:19
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 08:01   #19
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: sympatia.pl

To teraz ja sie wypowiem Na sympatii poznalam fajnego faceta-polaka,ktory mieszka obecnie w Szwajcarii.Piszemy ze soba dzien w dzien od prawie 5miesiecy(!) i mamy sie spotkac 1czerwca jak przyjedzie do Polski mysle,ze cos z tego bedzie.Czas pokaze,ale ogolnie jestem dobrej mysli
Wiec uwazam,ze warto-ja juz tam obecnie nie mam konta,bo mialam dosc nachalnych facetow,ale poznalam Kube i to jest najwazniejsze
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 11:33   #20
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez Szokolate Pokaż wiadomość
Bardzo miły gestWłaśnie dlatego i tylko dlatego żałuję czasami,że nie jestem facetem,bo mogłabym bezkarnie rozpieszczać kobiety kwiatami,które uwilelbiam
Haha! widzę, że mamy podobne przemyslenia i marzenia też tak sobie myślę, przechodzę kolo straganów ze ślicznymi kwiatuszkami i sobie myślę: 'ech! gdybym miala dziewczynę i byla facetem.. '

a tak odnośnie wątku - mi sympatia i inne portale randkowe poprawialy humor po rozstaniu z TŻ :P takie mile umilenie czasu, co prawda dość szybko skasowalam swoj profil, bo szybko poznałam kogos w realu, ale no sentyment pozostal
jakby mi bylo trzeba chłopa, to będę wiedziala gdzie szukać (odpukać!)
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:03   #21
pau00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 344
Dot.: sympatia.pl

Wszystko jest dla ludzi, tylko uważaj- nie zawsze trafisz na normalnego mężczyzne
pau00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:05   #22
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: sympatia.pl

Cytat:
Napisane przez mmmadzia88 Pokaż wiadomość
Haha! widzę, że mamy podobne przemyslenia i marzenia też tak sobie myślę, przechodzę kolo straganów ze ślicznymi kwiatuszkami i sobie myślę: 'ech! gdybym miala dziewczynę i byla facetem.. '
Mój TŻ wie jak bardzo lubię dostawać kwiaty,ale nie zawsze ma kwiaciarnię po drodze,albo jak jedzie do mnie to już są pozamykane...jednak nie narzekam.Ostatnio dostałam małego,pluszowego pieskaLiczy się gest...
__________________

Lek.med.-17.06.2011
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:46   #23
bloger
Przyczajenie
 
Avatar bloger
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: sympatia.pl

Wszystko byłoby pięknie, gdyby właściciel portalu trochę bardziej dbał o bezpieczeństwo użytkowników. Dopiero po interwencjach (i to całkiem niedawno) w mailu powitalnym wysyłanym do nowych użytkowników wprowadzono link odsyłający do informacji z ostrzeżeniami.

Z tego, co mi powiedziano, szykowany jest też poradnik bardziej dostępny i widoczny na stronie. Przez kilka lat nikt na to nie wpadł? Czy trzeba było narobic hałasu, żeby wreszcie zaczęto poważnie traktować ludzi, kórzy w końcu płacą za korzystanie z serwisu?

Z drugiej strony cieszę się, że piszecie o pozytywach związanych z Sympatią. Prowadzę w tym serwisie blog z ostrzeżeniami dla kobiet. I bardzo szybko zacząłem otrzymywać od wielu z nich maile z opowieściami o tym, co im się przydarzyło. Czasami to naprawdę dramatyczne sytuacje. Gdy się to wszystko czyta, trudno nie myśleć źle o portalu.

Bo wielu oszustw, manipulacji erotycznych i towarzyskich, wyłudzeń itp. można by było uniknąć, gdyby administracja Sympatii poważnie traktowała swoich klientów. Porady na temat bezpieczeństwa i ostrzeżenia przed zagrożeniami to przecież wyraz odpowiedzialności, a nie antyreklama! Tego "sympatyczni" właściciele nie rozumieli...

Moze się z tym nie zgodzicie, ale naprawdę uważam, że na Sympatii kobiety często szukają miłości, a trafiają na facetów, którzy... szukają czegoś innego.
bloger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:50   #24
Pani Malinowa
Przyczajenie
 
Avatar Pani Malinowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: sympatia.pl

Sympatia czy inne portale randkowe to rowniez dobre miejsce do poznawania osob. Tylko nalezy robic to z glowa i czasami dzielic przez 2 to co pisza panowie Ja w ten sposob poznalam jedna wyjatkowa osobe, co prawda nie jestesmy razem, ale jest swietnym kumplem Za to moja kuzynka poznala na sympatii swojego przyszlego meza. Takze szczescie mozna znalezc rowniez w "sieci".
__________________
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
Pani Malinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:05   #25
201605051001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
Dot.: sympatia.pl

Moja siostra poznała na sympatii swojego faceta - w czerwcu ślub!
201605051001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:52   #26
bloger
Przyczajenie
 
Avatar bloger
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: sympatia.pl

Pogratulować! A co do dzielenia na dwa (czy wielokrotność dwóch) słów wypowiadanych przez panów: mężczyźni podobnie muszą uważać. Przypuszczalnie rzadziej są ofiarami manipulacji. Ale wirtualnie poznałem już kilku zgrabnie oszukanych przez dziewczyny...
bloger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:28   #27
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: sympatia.pl

Mhh.. ja chyba bym się nie odważyła tam kogoś szukać ( bałabym się że osoba którą tam poznałam okaże się zupełnie inna - nie umiem tego dokładnie opisać-generalnie chodiz o to że to osoba poznana przez Internet:P), ale jak czytam tu Wasze wypowiedzi to chyba powinanm zmienić zdanie i swoją opinię bo ta sympatia to fajan sprawa ( tu slub tam ślub ).
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:43   #28
bloger
Przyczajenie
 
Avatar bloger
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: sympatia.pl

Ja do korzystania z Sympatii nie zachęcam. Choć zniechęcać też specjalnie nie mogę, i nie chcę. Każdy sam decyduje, co robić ze swoim życiem i gdzie szukać bądź nie szukać partnera. Na tym portalu trzeba jednak bardzo uważać. Jeśli szukasz kogoś na poważnie, najpierw możez trafić na całą zgraję oszustów, którzy Cię wykorzystają w ten czy inny sposób. Potem może nie starczyć czasu na znalezienie tego jedynego... Dużo, dużo ostrożności bym zalecał...
bloger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 21:55   #29
Lustro85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 60
Dot.: sympatia.pl

Oszustów można spotkać wszędzie, jak się okazuję tutaj na wizażu także.
Nie da się ukryć, że dopóki ktoś nie przekona się na własnej skórze, trudno jest wyperswadować mu znajomości internetowe.
Ja jestem całkowicie przeciwna.
Lustro85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 11:37   #30
201605051001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
Dot.: sympatia.pl

Ja tam myślę że zawsze trzeba uważac z wirtualnymi znajomościami, bez różnicy jaki portal. Wszędzie mogą się trafić oszuści
201605051001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-20 14:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.