TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 14:16   #1
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117

TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??


Hej dziewczyny! mam poważny problem z brwiami wyrwałam je ponad rok temu i do tej pory mi nie odrosły, zaczęłam stosować olejek rycynowy 2 miesiące temu ale bez skutków,wyrosło mi jedynie 5 cieniutkich jaśniutkich brewek, które aby zobaczyć trzeba się dokładnie przyjżec. Mam w związku z tym pytanie do Was. Słyszałam o talice na porost brwi i pomimo wysokiej ceny zdecydowałam się na to aby ją zamówić, właśnie czekam aż do mnie dotrze. Czy Wy Drogie Wizażanki posiadacie tą TALIKE NA POROST BRWI? Zamówiłam ją na esenti i tam widziałam tylko 4 komentarze a to trochę mało. jeśli miałyście tą TALIKę to BARDZO PROSZę o komentarze na jej temat, jak ją należy stosować tzn. wcierać, wmasowywać, przez jaki czas (ile minut) ( bo słyszałam, że olejek rycynowy trzeba dośc intensywnie wcierać wiec może tą TALIKE tez?)czy może wystarczy tylko raz przejechać po brwiach (posmarować) no i oczywiście jakie efekty daje? Przez ile miesięcy trzeba ją używać aby pojawiły sie pierwsze efekty, na ile starcza jedno opakowanie? Czy należy ją stosować tylko w miejsca w których nie ma brwi czy na całe brwi? czy dużo tej Taliki trzeba nakładać na brwi i wystarczy odrobinę? Dziewczyny dzielcie się wszystkimi spostrzeżeniami na ten temat! Będę bardzo wdzięczna! A jeśli miałyście tą Talikę i wam nie pomogła to może macie jakieś inne sprawdzone cuda na porost brwi????? Piszcie wszystko o TALICE
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:40   #2
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Wystarczy uzyc wyszukiwarki

w kwc jest sporo opinii o Talice


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-lipocils.html

__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:05   #3
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Po co zaśmiecasz forum?? 3 jednakowe wątki w 45 min? Bez przesady...

wyszukiwarka naprawdę nie gryzie

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2008-08-13 o 21:08 Powód: dopisek
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:34   #4
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wystarczy uzyc wyszukiwarki

w kwc jest sporo opinii o Talice


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-lipocils.html

sory ale dopiero sie zalogowalam i jestem zielona tak nieumiejętnie zakladalam ten wątek cofalam sie 2 razy i zrobilam to jeszcze trzeci raz nie wiedząc ze 2 poprzednie juz powstaly tak wyszło przez pomylke nie umiem tego skasowac jesli wiesz jak to sie robi to mnie oswiec naprawde nie mialam zamiaru zakladac 3 jednakowych watkow ryplam sie jestem tylko czlowiekiem
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:46   #5
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Hej dziewczyny czy naprawde żadna z was nie miala tej taliki?? w wyszukiwarce jest talika ale tylko do rzęs nie ma tam taliki do brwi kurcze bo ja mam teraz ta talike i nie wiem jak mam ją stosowac, nie chce zeby 125 zl poszlo na marne jesli bede ją stosowac nieprawidłowo, jezeli oczywiscie ma przyniesc jakikolwiek efekt... piszcie będe wdzieczna!!!!
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 12:03   #6
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Ja mam Talikę na porost rzęs, to jest to samo co brwi (ma ten sam skład). Od roku zeszłego zapuszczam brwi. Talika będzie skutkować, jeśli dobrze ja wetrzesz w skórę! Same włoski pokryte Taliką nic nie dadzą. Możesz jeszcze kupić sobie np. Jantar Farmony czy Saponics też Farmony, one są na włosy, ale ja wcieram we brwi - dobrze odrastają, ale potrzeba czsu. Olejek też wcieraj, ale też w skórę. Wcieranie we włoski nic nie da.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 13:55   #7
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

mam pytanie talike stosuje rano i wieczorem i olejek w ciągu dnia wcieram. Po jakim czasie od posmarowania brwi taliką mogę posmarowac brwi olejkiem, bo wydaje mi sie ze talika dziala przez pewien okres i tak sobie mysle ze jak wetre jeszcze olejek to on wchłonie tam głeboko i pomiesza się z tą taliką i talika moze przestac dzialac (tak mi się przynajmniej wydaje ) moze to co napisalam wyda sie smieszne ale takie dziwne mysli mi do głowy przychodzą . Bardzo prosze o odpowiedz
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 10:08   #8
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Dziewczyny jak myślicie????????????????
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 16:50   #9
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Gdzie w Warszawie można kupić tę odżywkę ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 18:30   #10
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Talika jest dostępna tylko i wyłącznie w perfumeriach Douglas, a w necie tylko w essenti
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 18:56   #11
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Super, dzięki za odp
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 20:12   #12
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

a co myslicie o seboradinie moze byc tez na brwi? (ja raz posmarowalam:P) bo przecierz przyspiesza porost wlosow to i moze na brwi pomoze
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:04   #13
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

myśle że ten seboradin to nie głupi pomysł warto spróbowac, nie zaszkodzi a moze tylko pomóc tym bardziej że znalazłam w składzie OLEJEK RYCYNOWY tutaj link

http://www.inermis.pp.kei.pl/index.p...odkat=&subkat=

to akurat jest balsam regenerujący do włosów suchych i zniszczonych a swoją drogą moze mozna uzyc tych składników do wyczarowania jakiejś nowej cudownej wcierki do brwi

ja od miesiąca używam już taliki na brwi i musze powiedziec ze juz po okolo 10 dniach zaczeło wyrastac mi pare nowych brewek ale jaśniutkich a podobno pierwsze efekty widoczne sa dopiero po 28 dniach olejku tez uzywam cały czas moze to dzieki niemu, moze zaczał w koncu dzialac bo mecze się z nim juz trzeci miesiąc a może to połączenie olejek + talika
w kazdym razie tempo za wolne, talika jest dobra ale dla cierpliwych, pare nowych włosków przez miesiąc?? chyba się przerzuce na atrederm albo loxon tylko nie wiem który lepszy, atrederm jest podobno bardzo silny, pytalam pani w aptece i powiedziala ze łączenie atredermu i loxonu nie jest za bezpieczne bo mogą powstac jakies nowe toksyczne zwiąki sama juz nie wiem co mam zrobic na coś muszę sie zdecydowac kupie sobie jeszcze te rybki twist off odzywke keratynowa firmy gal tez podobno dobra na pewno nie zaszkodzi tylko nie wiem co mam wybrac ten atrederm czy loxon czy obydwa pomieszac sama juz nie wiem
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:53   #14
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

hej dziewczyny ilu procentowy był ten atrederm który stosowałyście na brwi? i po jakim czasie zaczeły odrastac?? pomóżcie błagam
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:54   #15
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

i czy były jakieś niepożądane skutki po zastosowaniu atredermu ,czy każdy moze go stosowac na brwi?
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 16:57   #16
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Cool Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Cytat:
czy były jakieś niepożądane skutki po zastosowaniu atredermu ,czy każdy moze go stosowac na brwi?
Atrederm to retinoid! zawiera kwas wit. A, jest lekiem na zmarszczki/trądzik itp. Jest nieprawdopodobnie drażniący, poparzysz sobie skórę wokół brwi, będzie schodziła płatami i nie będziesz mogła w żaden sposób jej dotknąć. Uwierz mi wypróbowałam. Poza tym przy atredermie trzeba stosować ochrone przeciwsłóoneczną - najlepiej blokery 50+.

Mozna wcierać Seboradni i wszystkie inne płyny na porost włosów.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:00   #17
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Dziekuje za odpowiedz droga Mario221! a co myślisz o loxonie próbowalas moze? wspominalas wczesniej ze brwi odrosną ale potrzeba czasu a po jakim dokladnie czasie zaczynają odrastac? Tobie zaczely odrastac o seboradinie? a co dokladnie z tego seboradinu używalas odzywki balsamu? Używałaś oprócz tego jakiegos innego wspomagacza??
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:14   #18
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

a ile czasu trwa kuracja atredermem??? moze by w ramach desperacji jezeli loxon nie pomoze skusic sie na te poparzone płaty skóry czyli atrederm jezeli oczywiscie loxon nie pomoze ale będę próbowac wszystkiego po kolei bo jestem zdesperowana wyglądam jak mutant popromienny bez tych moich kochanych brewek ale człowiek jest głupi zawsze musze się uczyc na swoich błędach ile czasu stosowalas droga Mario221 tego atredermu a ile tego seboradinu??
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 10:42   #19
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

ja uzywam seboradinu od niedawna i widac lekka poprawe
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 11:18   #20
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

super a czego uzywasz odzywki ? ile czasu dokladnie juz tego uzywasz ? pojawily sie nowe odrosty czy tylko poprawiła się jakosc starych??
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:29   #21
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

lotionu uzywam ale nie regularnie, nie pamietam dokladnie od kiedy, a brwi jakby ich wiecej
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:46   #22
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Cytat:
a ile czasu trwa kuracja atredermem??? moze by w ramach desperacji jezeli loxon nie pomoze skusic sie na te poparzone płaty skóry czyli atrederm jezeli oczywiscie loxon nie pomoze ale będę próbowac wszystkiego po kolei bo jestem zdesperowana wyglądam jak mutant popromienny bez tych moich kochanych brewek ale człowiek jest głupi zawsze musze się uczyc na swoich błędach ile czasu stosowalas droga Mario221 tego atredermu a ile tego seboradinu??
Możesz spróbować Loxon2% i dolać do tego trochę atredermu, ja wcierałam taka mieszankę z 3 miesiące, ale ja te preparaty stosowałam na głowę bo mi włosy wypadły. Efekty jakieś były, ale bez rewelacji. Kup lepiej u Thanatosa ekstrakty: skórka jabłka, adenozyna, aloes, kasztanowiec, skrzyp, pokrzywa i inne, dodaj je do wody brzozowej i/lub pokrzywowej i patyczkiem od uszu wcieraj we brwi, pamiętaj o dokładnym masażu. Możesz też wcierać Seboratin, Jantrar, Saponics. Zapraszam na forum o włosach do wątku Mazidłowo-Thanatosowo, ziołowe sposoby na wzmocnienie i porost włosów. Wszystkie metody tam opisane sprawdzaja się tez w przypadku brwi.

Ja hoduję już moje brwi ok. roku. Odzyskałam z 90%, nadal jednak mam ubytki, ale ja przez 5-6 lat je głupio depilowałam. Myślę jednak, że odrosną, zarówno Tobie jak i mnie, tylko tzreba czasu i różnych wcierek - stymulatorów wzrostu.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:55   #23
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

super dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 13:49   #24
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Droga Mario 221 znowu bede Cię maltretowac chciałam się spytac co sadzisz o tym aby stosowac naraz loxon pomieszany z atredermem, lotion seboradin niger i talike na porost brwi oczywiscie w kilkugodzinnych odstępach czasu??? Chciałam jeszcze spytac lu procentowy byl ten atredem który dolewalas do loxonu i w jaki sposób do dolewalas? ktos wczesnij pisal ze dolewa łyzeczke atredermu do loxonu? ale jak ? tylko jedną małą lyzeczkę ( nie stołową) na całe opakowanie loxonu? wlac tam do srdka i pomieszac tak dobrze zrozumialam??? chciałam jeszcze spytac czym wykonujesz masaz brwi i ile razy dzienie ?????? masujesz brwi zaraz po zaaplikowaniu wcierek?słyszalam ze szczoteczka do zębów z miękkiego włosia doskonale sie nadaje do masażu brwi bo poprawia mikrocyrkulacje i takie tam acha i ile czasu wcierac ten loxon i inne wcierki (ile minut dokladnie?) słyszalam tez ze wcieranie wazelin w brwi pomaga na porost
ile razy dziennie wcieralas ten loxon z atredemem? jakie ilosci ? bo ja maczam patyczek do uszu w loxonie i delikatie wcieram przez 3 mnuty po czym znowu maczam patyczek w loxonie i znowu wcieram w brwi tylko ze za drugim razem to juz delikatnie piecze? i moje pytanko wcierac raz czy dwa razy?
a ogólnie na dzien ile razy? po jakim czasie zauwazylas poprawe po stosowaniu loxonu z atedermem?
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 13:52   #25
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

prezepraszam za ten ogrom pytan ale to dla mnie bardzo wazne jesli jestes w stanie odpisac droga Mario 221 to bardzo prosze sugestie innych wizazanek takze mile widziane pozrawiam
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:20   #26
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Cytat:
Droga Mario 221 znowu bede Cię maltretowac chciałam się spytac co sadzisz o tym aby stosowac naraz loxon pomieszany z atredermem, lotion seboradin niger i talike na porost brwi oczywiscie w kilkugodzinnych odstępach czasu??? Chciałam jeszcze spytac lu procentowy byl ten atredem który dolewalas do loxonu i w jaki sposób do dolewalas? ktos wczesnij pisal ze dolewa łyzeczke atredermu do loxonu? ale jak ? tylko jedną małą lyzeczkę ( nie stołową) na całe opakowanie loxonu? wlac tam do srdka i pomieszac tak dobrze zrozumialam??? chciałam jeszcze spytac czym wykonujesz masaz brwi i ile razy dzienie ?????? masujesz brwi zaraz po zaaplikowaniu wcierek?słyszalam ze szczoteczka do zębów z miękkiego włosia doskonale sie nadaje do masażu brwi bo poprawia mikrocyrkulacje i takie tam acha i ile czasu wcierac ten loxon i inne wcierki (ile minut dokladnie?) słyszalam tez ze wcieranie wazelin w brwi pomaga na porost
ile razy dziennie wcieralas ten loxon z atredemem? jakie ilosci ? bo ja maczam patyczek do uszu w loxonie i delikatie wcieram przez 3 mnuty po czym znowu maczam patyczek w loxonie i znowu wcieram w brwi tylko ze za drugim razem to juz delikatnie piecze? i moje pytanko wcierac raz czy dwa razy?
a ogólnie na dzien ile razy? po jakim czasie zauwazylas poprawe po stosowaniu loxonu z atedermem?
Mieszanka Loxonu i atredermu raczej mi nie pomogła, może zyskałam trochę włosków, ale bez rewelacji. Atrederm kupiłam to mniejsze stężenie, chyba 0,025%, dolewasz do nowo kupionego Loxonu, tyle, ile zmieści się w butelce, wstrząsasz i juz można używać. Używałam raz dziennie, tylko na noc. Nigdy, niczego nie wcieram z zegarkiem w ręku. Po prostu maczam patyczek do uszu i wcieram w puste miejsca. Wazelina nie pomoże, zapomnij o tym, chyba, że na usta. Możesz masować szczoteczką z miekiego włosia.

Poszukaj przepisów na wcierki na wątku wlosowym, stosowałam głównie je, zarówno na włosy, jak i brwi. Super po tym rosły i rosną nadal.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:53   #27
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Dzięki wielkie za odpowiedz a jak mozna wejsc na ten wątek włosowy?? on jest w urodzie i w pytaniach do kosmetyczki? i co tam trzeba wpisac jakie hasło?
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:07   #28
ananda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Ja wcieram seboradin i jest lepiej
ananda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:10   #29
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

a co wcierasz lotion seboradin czy cos innego??
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 11:17   #30
ananda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Cytat:
Napisane przez tipsara Pokaż wiadomość
a co wcierasz lotion seboradin czy cos innego??
WCIERAM LOTION
ananda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 16:03:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.