Na przekór brązom... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 17:12   #1
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah

Na przekór brązom...


Ostatnio mam straaaaszną chrapkę na brązy (zresztą jak niejedna Wizażanka na MM), ale na razie mam deficyt brązowych cieni, więc czekam na napływ gotówki i w międzyczasie zmajstrowałam coś niecoś z błękitów i niebieskich.

Do oglądania makijaż w dwóch oświetleniach - dziennym i zachodzącym słonku. Już widze moje błędy na zdjęciach (czemu tylko wcześniej jakoś tego nie mogę zauważyć). Nie będę naprowadzać Was, bo jestem ciekawa Waszych uwag... Proszę tylko nie zwracajcie uwagi na zaczerwienienia mojej cery, bo właśnie mi się zielony korektor skończył i widac moje pajączki i inne takie tam... Poza tym włoski mam do prania, bo źle spłukałam dziś maseczkę glisskura...

Myślicie, że przejdzie ten niebieski przy mojej tęczówce... Bo ja go tak lubię... Femme, wcierałam paluszkami jak radziłaś i jak wyszło, chyba i tak bardzo delikatnie...

TWARZ:
- korektor Avon - Beyond colour
- podkład Pierre Rene - Skin Balance
- puder Astor anti shine
- Sztyft do oczu, policzków i ust - Yves Rocher Couleurs Nature (użyty jako rozświetlacz na policzki i oczy - i chyba za dużo go nałożyłam)
- róż Astor Perfect Blush kolorek Baccara

OCZY:
- jako baza sztyft Yves Rocher -ten co wyżej
- cienie Inglot mapka, perłowe (numerek brak niestety hmmm)
- cień Yves Rocher Niezapominajka
- kredka czarna Yves Rocher
- tusz podwójny Avon

USTA:
- pomadka L'oreal Shine delicieux 525 plum pudding

Miłego oglądania.

Edytowane przez gosiah
Czas edycji: 2008-01-13 o 00:03
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:14   #2
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

I jeszcze drugie oświetlenie...

Edytowane przez gosiah
Czas edycji: 2008-01-13 o 00:03
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:17   #3
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Na przekór brązom...

Delikatnie, świeżo, dziewczęco- podoba mi się Faktycznie, błękit trochę gasi tęczówkę (piękną!), ale i tak jest bardzo ładnie

A tak na marginesie, to widziałabym Cię w złocie...najlepiej w połączeniu z fioletem

Pozdrawiam
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:18   #4
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Na przekór brązom...

Bardzo ładnie- delikatnie i starannie. Pierwszy raz widzę Twój makijaż i podoba mi się. Zrobiłaś na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie. Pasują CI takie kolorki
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:21   #5
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Na przekór brązom...

Makijaz taki zwiewny i delikatny Podobasz mi sie w nim Sorki, ze nie na temat ale czy oswieci mnie ktos co to jest mapka cieni z Inglota?
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:34   #6
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Na przekór brązom...

z tego co się orientuę to te takie okrągłe 3 kolorowe cienie w jednym. Jak np. są Inglot Matrix. Ale nie jestem pewna
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:35   #7
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

Karolina: Dziekuje. Cień - mapka to jest to na zdjęciu. Użyłam tej na dole... Hihi, może źle to określiłam...

lulina: Dziękuję ślicznie...

Voodia: Fiolet jak najbardziej. Ale złoto... Jestem raczej z tych co są blade jak ściana i nigdy bym nie pomyślała, że złoto... Może zasugerowałaś się tymi zdjęciami przy zachodzącym słoneczku....

A może ktoś trochę ponarzeka??? Bo przydałaboby mi się trochę konstruktywnej krytyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inglot.jpg (26,2 KB, 14 załadowań)
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 17:44   #8
kamiks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 330
GG do kamiks Send a message via Skype™ to kamiks
Dot.: Na przekór brązom...

Uwielbiam niebieski kolor i między innymi dlatego podoba mi się to co nam zaprezentowałaś Świezo i ładnie wyglądasz...
Jak dla mnie bardzo dobrze.
kamiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:50   #9
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Smile Dot.: Na przekór brązom...

Hej Gosiah, no to ja troche ponarzekam , ale tylko odrobinke... , bo ogolnie dobrze jest!
Wiec tak - cienie mysle dobrze nalozone w sensie ksztaltu, ale nie moge tego w stu procentach ocenic, bo troszke slabo widac, i dlatego fundamentalne pytanie: powiedz jak je nakladasz? Ze paluszkami to juz przeczytalam ale powiedz jak przygotowujesz powieke na nalozenie cieni?
Druga sprawa: roz - nalozylabym go bardziej w poziomie, nie tak po skosie.
Zgadzam sie z Voodia - fiolet plus zloto to musialoby przepieknie wygladac na Twoim oku!
No to czekam co mi odpowiesz z tymi cieniami...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:02   #10
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez gosiah

Voodia: Fiolet jak najbardziej. Ale złoto... Jestem raczej z tych co są blade jak ściana i nigdy bym nie pomyślała, że złoto... Może zasugerowałaś się tymi zdjęciami przy zachodzącym słoneczku....
Nie nie, sugerowałam się kolorem tęczówki Masz złote refleksy w oczku i wydaje mi się, że odpowiedni cien mógłby to pięknie wydobyć A że bladaś- to nie musi być mocne złoto ociekające złotem Moim zdaniem pasowałby Ci np jasnożółty opalizujący na złoto .
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:15   #11
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Hej Gosiah, no to ja troche ponarzekam , ale tylko odrobinke... , bo ogolnie dobrze jest!
Wiec tak - cienie mysle dobrze nalozone w sensie ksztaltu, ale nie moge tego w stu procentach ocenic, bo troszke slabo widac, i dlatego fundamentalne pytanie: powiedz jak je nakladasz? Ze paluszkami to juz przeczytalam ale powiedz jak przygotowujesz powieke na nalozenie cieni?
Druga sprawa: roz - nalozylabym go bardziej w poziomie, nie tak po skosie.
Zgadzam sie z Voodia - fiolet plus zloto to musialoby przepieknie wygladac na Twoim oku!
No to czekam co mi odpowiesz z tymi cieniami...
No to tak:
1. Nakładam korektor na wewnętrzny kącik i pod oczko (mam cienie pod oczkami i doś ciemny wewnętrzny kacik oka).
2. Przypudrowuję.
3. Nakładam na ruchomą powiekę i pod brew ten biały błyszczący sztyft (on działa raczej jak błysk i rozjasnia powiekę.
4. Następnie nałożyłam na całą ruchomą powiekę biały z tej mapki inglota.
5. Potem niezapominajkę na to.
6. Potem ten jasno niebieski z mapki inglota na zewnętrzny kącik i na załamaniu powieki i tuż ponad nią, lekko wyciągając na zewnątrz oka.
7. Najciemniejszy niebieski zaraz przy rzęsach odrobinkę i przy (hmm jak to nazwać) najdalszym miejscu od zewnętrznego kącika oka, tak, aby przy otwartym oku było widać...
8. Kredki nie widac prawie bo mam za twardą... Ale linię malowałam wzdłuż górnej lini rzęs i na dole przy zewnętrznym kąciku oka.

Mam nadzieję, ze opis w miare zrozumiały.
Cienie nakładałam paluszkiem i tak jakby lekko "wcierałam" w powieke, a potem cieniowałam pedzelkiem. Wydaje mi się, że trochę spanikowałam, bo chyba za bardzo cieniowałam pędzelkiem w miedzyczasie i zdjęłam za dużo cienia. Bałam się efektu błękitu lat osiemdziesiątych.

Co do tego złota, to muszę przemyśleć... Jakoś mi się wydawało, że lepiej mi w zimnych makijażach, bo mam bardzo jasną karnację, wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne zazwyczaj...

A rózyk tak nakładac jak na zdjęciu poniżej??? Mam nadzieję, że cos widać...

Edytowane przez gosiah
Czas edycji: 2006-01-21 o 00:25
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 18:51   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Na przekór brązom...

Hmm ja generalnie nie lubię niebieskiego koloru, zwłaszcza cieni do powiek. Dlatego mogę być nieobiektywna.

Makijaż sprawia wrażenie wykonanego ok., delikatnego, ale mam wrażenie, że trochę słabo jest wypełniona powieka cieniem, zwłaszcza jej środek.

I w sumie nie widze CIe w tym niebieskim cieniu. Myślę, że możesz poniekąd z niego zrezygnować. Naprawdę, jakoś mi on nie leży na TObie.

Jak pisałam wcześniej, nie lubię niebieskich cieni.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:22   #13
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Hmm ja generalnie nie lubię niebieskiego koloru, zwłaszcza cieni do powiek. Dlatego mogę być nieobiektywna.

Makijaż sprawia wrażenie wykonanego ok., delikatnego, ale mam wrażenie, że trochę słabo jest wypełniona powieka cieniem, zwłaszcza jej środek.

I w sumie nie widze CIe w tym niebieskim cieniu. Myślę, że możesz poniekąd z niego zrezygnować. Naprawdę, jakoś mi on nie leży na TObie.

Jak pisałam wcześniej, nie lubię niebieskich cieni.

Masz całkowita racje Pomadko, bo nakładałam duzo cieni, ale potem wydawało mi się, że takie disco wyszło, że cieniowałm, cieniowałm i prawie nic nie zostawiłam.

Poza tym chyba faktycznie zainwestuję w inne kolorki... A ja tak lubię niebieski. Jak dziś pamiętam moją szafę, gdzie jako pietnastolatka miałam tylko i wyłącznie same niebieskie ciuchy. Ale w sumie dobrze, że mi przeszło, lepiej dla zdrowia psychicznego innych, bo ponoć niebieski w depresję wpędza.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:03   #14
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Na przekór brązom...

makijaż fajny i kobiecy. Podkreśliłabym troszkę mocniej oczka, może bardziej wytuszowac rzęsy, albo delikatna kreska?? Ogólnie nice i świeżo
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:53   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Na przekór brązom...

ładnie choć faktycznie przydałoby się złoto, by nieco ocieplić makijaż.

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:39   #16
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Na przekór brązom...

Gosiah - a czy nakladasz podklad na powieki? Jesli nie, to radzilabym Ci go nalozyc, a potem przypudrowac sypkim transparentnym pudrem i dopiero na to nakladac cienie - beda sie o wiele lepiej trzymaly na takiej "bazie", nie bedzie sie robila kreska na powiece - tam gdzie zbiera sie cien.
Byc moze tez dlatego sa malointensywne te cienie, bo jak napisalas - wydawalo Ci sie ze jest ich za duzo i cieniowalas pedzelkiem... Moze nastepnym razem sprobuj w "klasycznej" tonacji na przyklad beze + brazy (choc wiem, ze masz brazow dosc), wiec moze zamiast bezy na przyklad grafit, jakikolwiek ciemniejszy cien, tak zeby bylo widac cieniowanie - jasny i ciemny cien.
Pisalas ze korektor nakladasz pod oczy i na wewnetrzny kacik, czyli na powieke ruchoma nie nakladasz nic?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:41   #17
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez gosiah
Karolina: Dziekuje. Cień - mapka to jest to na zdjęciu. Użyłam tej na dole... Hihi, może źle to określiłam...
O tak myslalam, ze to o to chodzi, teraz juz wiem na pewno, dzieki
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 22:03   #18
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Na przekór brązom...

Gosiah wykonanie bardzo ładne tylko mi jakoś nie bardzo niebieski do zielonego pasuje......ale jeśli chodzi o samo wykonanie fajniutko!!!
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 22:53   #19
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Gosiah - a czy nakladasz podklad na powieki? Jesli nie, to radzilabym Ci go nalozyc, a potem przypudrowac sypkim transparentnym pudrem i dopiero na to nakladac cienie - beda sie o wiele lepiej trzymaly na takiej "bazie", nie bedzie sie robila kreska na powiece - tam gdzie zbiera sie cien.
Byc moze tez dlatego sa malointensywne te cienie, bo jak napisalas - wydawalo Ci sie ze jest ich za duzo i cieniowalas pedzelkiem... Moze nastepnym razem sprobuj w "klasycznej" tonacji na przyklad beze + brazy (choc wiem, ze masz brazow dosc), wiec moze zamiast bezy na przyklad grafit, jakikolwiek ciemniejszy cien, tak zeby bylo widac cieniowanie - jasny i ciemny cien.
Pisalas ze korektor nakladasz pod oczy i na wewnetrzny kacik, czyli na powieke ruchoma nie nakladasz nic?
Nakładam podkład na całą buzię i na powieki też. Nie napisałam o tym bo wydawało mi się to oczywiste. Ale mam chyba kiepski podkład. Ogólnie ostatnio rozważam kupno bazy na buzię i pod oczy... Ale to ze wzgledu na to, że w lipcu biorę ślub i makijaż bedę raczej robiła sama. Niestety jestem z małego miasta i mam przykre doświadczenia z tutejszymi pseudowizażystkami. Zobaczymy jeszcze, bo pewnie pójde na próbę makijażu i jeszcze się przekonam... Niemniej jednak jakaś baza by sie przydała na pewno.
Brązów nie mam dosyć, wrecz przeciwnie. Problem polega na tym, że jestem w posiadaniu jedynie błekitów, rózy, fioletów, granatów, a coś tych brazów brak.... Ale niedługo sie to zmieni. Po najblizszym napływie gotówki na konto. Wtedy coś wyczaruję...
Dziekuję za pomoc Femme.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 23:03   #20
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Hmm ja generalnie nie lubię niebieskiego koloru, zwłaszcza cieni do powiek. Dlatego mogę być nieobiektywna.

Makijaż sprawia wrażenie wykonanego ok., delikatnego, ale mam wrażenie, że trochę słabo jest wypełniona powieka cieniem, zwłaszcza jej środek.

I w sumie nie widze CIe w tym niebieskim cieniu. Myślę, że możesz poniekąd z niego zrezygnować. Naprawdę, jakoś mi on nie leży na TObie.

Jak pisałam wcześniej, nie lubię niebieskich cieni.

Mam te same odczucia co Pomadka Jakoś tak jeśli musisz to maluj się na niebiesko, ale ze spkojnym sumieniem możesz z niego zrezygnować

P.S mi Pomadko sybskrypcja tez przez kilka dni nie dzialala, a jak dzialala to wysyłała kilka razy ten sam mail ja mieć skrzynka na tlenie
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:08   #21
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez gosiah
Nakładam podkład na całą buzię i na powieki też. Nie napisałam o tym bo wydawało mi się to oczywiste. Ale mam chyba kiepski podkład. Ogólnie ostatnio rozważam kupno bazy na buzię i pod oczy... Ale to ze wzgledu na to, że w lipcu biorę ślub i makijaż bedę raczej robiła sama. Niestety jestem z małego miasta i mam przykre doświadczenia z tutejszymi pseudowizażystkami. Zobaczymy jeszcze, bo pewnie pójde na próbę makijażu i jeszcze się przekonam... Niemniej jednak jakaś baza by sie przydała na pewno.
Brązów nie mam dosyć, wrecz przeciwnie. Problem polega na tym, że jestem w posiadaniu jedynie błekitów, rózy, fioletów, granatów, a coś tych brazów brak.... Ale niedługo sie to zmieni. Po najblizszym napływie gotówki na konto. Wtedy coś wyczaruję...
Dziekuję za pomoc Femme.
A skad jestes? Albo kolo jakiego wiekszego miasta mieszkasz? (Jesli to nie tajemnica? )
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:13   #22
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

Tczew- 30km od Gdańska...
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:22   #23
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Na przekór brązom...

elganja: Ciesze się, że Ci się podoba. Widzę tu dwa obozy zwolenniczek i przeciwniczek niebieskości.

agabil1: Może faktycznie sie skusze na to złoto, jak mnie wszystkie przekonujecie. Obiecuje, że pokażę.

Mariti: No wiem, wiem, ale myslałam, że przemycę ten niebieski kolorek.

froggie: Poddaje się, rezygnuję z tego niebieskiego. Aż tak mi nie zależy, bo mam ochote spróbować innych kolorków...
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:31   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez froggie
P.S mi Pomadko sybskrypcja tez przez kilka dni nie dzialala, a jak dzialala to wysyłała kilka razy ten sam mail ja mieć skrzynka na tlenie
No właśnie, jestem taka wściekła. Mam zacofanie w wątkach i zupełnie mi to nie na rękę. Zło nie reaguję na technicznym.

Ja mieć skrzynkę w Interii. Żabciu, a awaria sama CI przeszła, czy zadziałałaś jakoś skutecznie? Jak zdziałałaś coś w sprawie subskrypcji sama, to dajno znać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 08:18   #25
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Na przekór brązom...

Pomadko awaria sama przeszła. Pytałam się też wtedy Zło o to, to mi napisał że na wizażu wszystko działa i że wina tkwi po stronie konta pocztowego
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:03   #26
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Na przekór brązom...

Gosiah masz talent do subtelnych makijazy!! Oko bardzo delikatne, ladnie aksamitnie wycieniowane. Bardzo podobaja mi sie tez usta

A z kolorem ubran ja tak kiedys maialam jak ty z niebieskim ale z czarnym. Moja szafa to byla czarna dziura w ktorej widnialy dwie czerwone rzeczy i to wsjo. Te mi na szczescie przeszlo
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 11:45   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Na przekór brązom...

Cytat:
Napisane przez froggie
Pomadko awaria sama przeszła. Pytałam się też wtedy Zło o to, to mi napisał że na wizażu wszystko działa i że wina tkwi po stronie konta pocztowego
Ta jasne.

Dziękuję Żabciu za informację.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 14:57   #28
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Na przekór brązom...

Mam takie wrazenie, ze ten niebieski kolor cienia troche gasi Twoja teczowke. Mysle, ze fiolet, braz, roz, albo moze intensywna zielen moglyby podkreslic jej kolor. Ogolnie podoba mi sie, jest ladnie i delikatnie, ale dobrze byloby podkreslic piekny kolor oka.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.