Zaproszenia-gdziie kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 15:02   #1
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Exclamation

Zaproszenia-gdziie kupić?


Witam, mam pytanko gzdie można kupić zaproszemnia w ok. Wadowic i Oświęcimia, Krakowa? Jeżeli przez internet to macie jakieś sprawdzone adresy.

Wielkie dzięki
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:20   #2
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Ja jestem z Wadowic. Zaproszenia zamawiałam w Cartalii w Krakowie - mają biuro w Plazie.
To ich srtona www.cartalia.com.pl
Ale z doświadczenia wiem, że lepiej jechać do biura i pomacać zaproszenia
Jakby coś to pytaj.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:45   #3
myszka_23
Raczkowanie
 
Avatar myszka_23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 46
GG do myszka_23
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Bardzo ciekawe oferty znajdują się na stronach internetowych, m.in.
http://www.cartalia.com.pl/slubne/
http://zaproszenia-itd.pl/
http://www.zaproszenia-slubne.com/
http://www.zaproszenia.com/

Ponadto myślę, że w lepszych sklepach papierniczych też można kupić coś interesującego.
No a dla zdolniejszych wyzwanie, żeby zrobić je samemu.
Powodzenia
myszka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 17:09   #4
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Cytat:
Napisane przez myszka_23
No a dla zdolniejszych wyzwanie, żeby zrobić je samemu.
Dobre spostrzeżenie, ja właśnie po wszystkim doszłam do wniosku, że mogłam sama zrobic zaproszenia, bo to proste, a i efekt tez jest.
Juz nie wspominając o cenie, która "wychodzi" niemal o połowę niższa.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 18:50   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Cytat:
Napisane przez edytcia
Dobre spostrzeżenie, ja właśnie po wszystkim doszłam do wniosku, że mogłam sama zrobic zaproszenia, bo to proste, a i efekt tez jest.
Juz nie wspominając o cenie, która "wychodzi" niemal o połowę niższa.
a to zależy... spotkałam się z ładnymi ręcznie robionymi zaproszeniami, ale ja nie podjęłabym sie robienia dla siebie 140 zaproszeń, bo to czasochłonna sprawa, to po pierwsze. A po drugie to ja dostałam ostatnio 2 ręcznie robione zaproszenia i z pewnością osoby które je robiły były pewne podziwu dla siebie i zadowolone z oszczędności, ale ja wstydziłabym sie dać takie zaproszenia i dziwnie się czułam otrzymując je, a szczególnie jedno...
Jedno zaproszenie było na wizytówkowym papierze ecru, czcionka niby ok, zadnych udziwnien nie było, ale ci państwo załozyli chyba nowy tusz do drukarki i drukowali w najlepszej jakości. Druk ten wyglądał grubo i tak jakby miał się rozpłynąć... Za podobne zaproszenie zapłaciliby w sklepie ok 1,80 i to juz z jakimś rysuneczkiem.
natomiast drugie zaproszenie.... hymm, papier cos takiego jak gruby czerpany-matowy, szorstki, na to naklejony prostokącic bordowego z przewleczoną kokardką. Ładny tekst i cytat w środku i..... ksero lewej strony na prawej i prawej na lewej! Czyli tusz nie wysechł jak zaproszenie zostało złożone. Nie wiem czy nie widzieli tego, ale nie sądzę... Było to zaproszenie tylko na ślub wiec może uznali że moze byc wybrakowane...

Cóż, ja uważam że przy wiekszej ilości lepiej jest zaproszenia zamówić, mozna wtedy kazdy szczegól omówić, a w razie co reklamować. Zresztą zaproszeniem i zapraszaniem robi się juz jakies wrażenie na gościach.

Mielismy 2 rodz zaproszeń- cartalia- ale zamawiane w seklepie z zaproszeniami "Karoline", jedno było z oczkiem w którym miały być nasze inicjały, więc nawet ustalilismy z panią stopień nachylenia "daszka" nad literką T i ustawienie obu literek.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:29   #6
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

a zamawiał ktoś te zaproszenia przez internet?. Nie wiem ale jakoś się boje że mi coś nie tak wydrukują . Dzięki za odpowiedz chyba skorzystam z radu edyci i pojade do PLAZY. No ja mieszkam 15 km od Wadowic
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:39   #7
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Cytat:
Napisane przez Mrowkasz
a zamawiał ktoś te zaproszenia przez internet?. Nie wiem ale jakoś się boje że mi coś nie tak wydrukują . Dzięki za odpowiedz chyba skorzystam z radu edyci i pojade do PLAZY.
Ja byłam najpierw obejżałam zaproszenia na stronie cartalii, potem pojechliśmy do Plazy i tam na żywo niektóre zaproszenia nie były takie piekne
Zamówilismy (model Bari), tekst można ułożyć samemu, wszystko co się chce, ale maja też spory wybór gotowych tekstów, określa się termin i godzinę, a jeśli się jeszcze nie zna tych danych dokładnie, wszystko załatwia się mail-em - bardzo wygodne - po prostu przesulają Ci do podglądnięcia wstępny tekst mail-em i mozesz skorygować ewentualne błędy.
Dodatkowo zastanów się nad tym, czy chcesz żeby Ci wydrukowali od razu adresata każdego zaproszenia (to jest płatne extra - i zależy od tego w jakiej formie dostarczysz im listę gości, czy ręcznie napisaną, czy na dyskietce czy mail-em. My nie braliśmy tej opcji i nie żałuję, bo było kilka zaproszeń, które by się "dzieki" temu zmarnowały.

Cytat:
Napisane przez Mrowkasz
No ja mieszkam 15 km od Wadowic
A gdzie? Ja dokładnie w Kleczy D.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 15:38   #8
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Ja w Zatorze
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 15:51   #9
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Zaproszenia-gdziie kupić?

Spoko.
Fajnie tak kogoś z regionu "znaleźć".
Kiedy ślub? Że tak spytam i skąd przyszły mąż?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.