pomaranczowe odrosty po rozjaśniaczu! pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 20:14   #1
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68

pomaranczowe odrosty po rozjaśniaczu! pomocy!!


hej dziewczynki. mam do was takie pytanko.

niedawno przekonalam sie do farby wellaton 12/1. zwykle farbowalm u fryzjera ale to byly ogromne wydatki , pozatym przed wakacjami wyszlam od fryzjera z zoltymi odrostami. a nie tak jak reszta wlosow bialymi / nie wiem inna fryzjerka inny rozjasniacz? nie wnikam/ w każdym bądź razie wkurzylam sie i nawet nachodzilo mnie zeby zafarbowac sie na brąz... jednak wakacje minely a mi brąz przeszedł... ;/i tak postanowilam sie farbnąc wellatonem, wiec raz kozie smierc jakas godzine temu zrobiam to i hehehe teraz zaluje bo od fryzjera wyszlam z zoltymi a teraz mam POMARANCZOWE!
jednak sie nie poddaje ... od razu zastosowalam plukanke... lecz nic nie dala... ;/ slyszalam ze wellaton dopiero za 2 razem chwyta. wiec nie wiem czy jutro go znow nie kupic ... ? poratujcie mnie prosze? bo nie wiem czy to nie za krotko zeby znow je farbwac? albo czego uzyc zeby tego pomaranczu sie pozbyc ??

macie jakies pomysly??

///na zdjeciach mam jeszcze troche mokre wlosy. ten niebieski kolor to od plukanki, wprawdzie nie znikl mi pomarancz ale jest troche slabszy , tyle ze reszta wlosow niebieska... ;/ pozatym ten pomarancz jest mniej pomaranczowy, tylko tak wyglada przy nocnym swietle..
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.