Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem???? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 11:51   #61
syska87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 62
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez luizita2 Pokaż wiadomość
hej..ja moge pochwalic sie tym ze oprocz rozstepow cellilitis i cery naczynkowej nie mam ani jednej zmarszczki mimicznej kompletnie nic w wieku 31...ale mysle ze to geny,moja babcia 85 piekna cera moja mama 60 tez niesamowicie-a uzywa tylko nawilzajacego..ale klimat jedzenie i reszta ulegla zmianie i ja uzywam tylko nawilzajacego z vichy ale planuje cos z tym zrobic..moze macie propozycje jaki krem, i czy koniecznie moze byc przeciwzmarszczowy dzieki...pozdr
Również zazdroszczę. U mnie w rodzinie niestety geny zmuszają nas do dbania o cerę regularnie.
Co do Twojego pytania - jeżeli jak mówisz skóra nie wymaga głębokiej kuracji, to ja bym Ci poleciła kremy z naturalnych składników. ten na przykład - nadaje się do codziennej pielęgnacji, nawilża, chroni przed UVA i UVB i spłyca zmarszczki, jeśli jakieś się pojawiąTo kosmetyk na bazie minerałów z Morza Martwego, polecam tę serię
syska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:35   #62
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

A ja Was kobietki trochę podłamie odnośnie stosowania tych wszelkich kremów , które okazują się być jedną wielką bujdą na resorach Jakiś czas temu byłam na konsultacji u lekarza medycyny estetycznej w celu zamknięcia naczynek , kiedy robił wywiad mojej cery zalecił mi stosowanie przed zabiegiem kremu Stiefel Physiogel jest to krem dla dzieci i dorosłych posiadających cerę wrażliwą i nie tylko . Krem posiada kilka składników żadnej chemii. Moją 1 reakcją na ten krem był śmiech . Ja nawilżający krem przy cerze mieszanej z niedoskonałościami typu zaskórniaki odwieczny problem wysypu na szyi i dekolcie ??!! a co ze zmarszczkami ??? I tu usłyszałam spokojnie że mogę sobie smarować i wklepywać ile chce to i tak nic nie pomoże one będą powstawać żaden krem tego nie powstrzyma . Oczywiście ja kosmetykoholiczka się z tym nie zgodziłam jak nie skoro widzę znaczną poprawę po ich stosowaniu !!! W odp usłyszałam że tu chodzi głównie o nawilżenie skóry jeśli jest ona dobrze nawilżona pije się dużo płynów one będą się spłycać natomiast tą całą chemią którą stosowałam do niedawna cytuje " przy pani mieszanej cerze i skłonności do niedoskonałości doigra się pani za jakieś 10 lat trądziku różowatego i zmarszczki przestana być pani największym problemem " Oczywiście wychodząc stamtąd ja i tak swoje wiedziałam Ale przed zamknięciem tych naczynek jestem poniekąd zmuszona stosować w/w krem i tu Moje Drogie Panie okazało się iż pan doc niestety albo stety miał rację Znienawidzone przez ze mnie 4 linie na czole spłyciły się tak samo jak po kremach typu przeciwzmarszczkowych ( dosłownie są wyprasowane)tylko że bez chemii w składzie, moja skóra pod oczami jest w końcu dobrze nawilżona , znikły wszelkie dolegliwości skórne , których dziwnie to dermatolog nie umiał wyleczyć przez 10 lat, a rozwiązanie było tak proste...i dopiero teraz tak naprawdę wiem co oznacza poprawa stanu skóry po stosowaniu odpowiedniego kremu .Szczerze Wam powiem że ciężko mi do dziś przyswoić tą wiedzę gdzie całe życie odkąd pamiętam wolałam kupić np droższy krem a tańszy ciuch wierząc że to mi się kiedyś odwdzięczy a tu taki cios ....Podsumowując nie ma kremów cud jedynie co nam pozostaje to albo starzeć się z godnością albo zabiegi typu botox. Ja osobiście polecam masaż prądami co prawda nie niweluje on zmarszczek ale zapobiega wiotczeniu skóry .Pozostanę przy stosowaniu serum 10 SkinCeuticals który w połączeniu z kwasem ferulowym zatrzymuję w składzie wit C ( w kremach to następna bujda na resorach) na przemiennie z kwasem azelainowym Azelac no i oczywiście fluid z wysoką ochronną UV . I choć ciężko mi się oprzeć tym wszelkim dostępnym kremom ( lata nawyku ) to jednak wiem już iż nie ma kremów cud a wszelka chemia w ich składzie tylko szkodzi zamiast pomagać.
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:26   #63
claudis1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Szanowne Wizażanki!
Proszę o pomoc! Kupiłam krem Chanel Rectifiance Intense Nuit na portalu aukcyjnym. Logo na zakrętce nie jest tłoczone, ściera się bez problemu, po odkręceniu kremu nakręteczka zabezpieczająca również nie jest logowana. Słoiczek jest inny niż patrzałam na stronach lub innych aukcjach. Bardzo proszę pomóżcie! Powiedzcie czy tak może byc, wiele z was napewno testowało ten krem. Nie mam możliwości zamieszczenia zdjęc, z ogromną chęcią wyśle je na maila, abyście mogły go ocenic. Nie wiem czy wszystkie kremy muszą tak samo wyglądac czy imporowane z innych krajów mogą wyglądac inaczej. Nie mam możliwości sprawdzenia w perfumerii. Błagam o pomoc! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeśli ktoś będzie chciał pomóc.
claudis1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:17   #64
Laminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Madziaczek32 troche mnie podlamalas, a te kremy, ktore zawieraja wit C, z pewnoscia powinny troche pomagac naszej cerze ?
Laminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:14   #65
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Laminka Pokaż wiadomość
Madziaczek32 troche mnie podlamalas, a te kremy, ktore zawieraja wit C, z pewnoscia powinny troche pomagac naszej cerze ?
Droga Laminko
Uwierz mi ,że mnie ta informacja również dobiła a fakt iż sprawdziłam to na sobie i okazało się to być prawdą... Co do wit C -ona nie ma szans przeżyć w żadnym kremie to bujda na resorach ,utrzymanie aktywnej wit C nie jest takie hop siup ,też dowiedziałam się o tym nie dawno . Ja stosowałam serum ScinCeuticals 10 dzięki zawartości kwasu ferulowego utrzymuje w sobie faktycznie wit C ,ale jak to pan doc oznajmił najprostszym i o niebo tańszym sposobem jest wit C w kropelkach możesz ja nałożyć bezpośrednio na twarz albo dodać kilka kropli do kremu na dzień/noc , pod maseczkę , są też kapsułki capivit a+e ... Nie mówi się o tym głośno bo ... wiadomo dlaczego . Mi oczywiście nie chodziło o to aby zaprzestać używania kremów bo fakt faktem , iż one pomagają nam w codziennej pielęgnacji , ale mitem jest że coś powstrzymują , coś niwelują ...a często i gęsto szkodzą (chemia) Na chwilę obecną nadal jestem zmuszona używać kremu dla dzieci i szczerze piszę że oprócz tego iż stan mojej cery się poprawił bo nie ma w sobie żadnych zapychaczy to zmarszczki są tak samo wygładzone jak po tych wszelkich kremach ala cud Więc choć z niechęcią muszę przyznać iż pan doc miał rację w pielęgnacji chodzi głównie o odpowiednie nawilżanie skóry . Swoją drogą tak sobie teraz myślę , jako kurację stosuję czysty kolagen na przemian z tym w kapsułkach jak to okaże się również jakimś mitem to se chyba
Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:02   #66
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Madziaczku zgadzam się z Tobą w zupełności ja mam 36 lat dwójkę dzieci odkad zaczęłam pić więcej wody i używać tego kremu dla wrażliwej cery do tego owszem nakładam kolagen taki z lodówki świetnie orzeźwia dużo lepiej wyglądam a te całe kremy to tylko działają jeśli to na naskórek i nic więcej
__________________
Zosieńka i Basieńka moje słoneczka na każdy dzień

www.perfekta-kolagen.pl



Stawiamy Adusię na nogi
Przypominam się z 1% dla Aduchy odnośnik znajdziecie tu: http://karka79.googlepages.com
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 04:40   #67
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

a moze po prostu kwas hialuronowy i wizyta u dr Widerkiewicza, troche kasy to kosztuje ale przynajemniej jest efekt
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 08:08   #68
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ze swojego doswiadczenia moge doradzic peelingi chemiczne. Stosuje Lactic 35% & Glycolic 25% i naprawde po kilku zastosowaniach widac efekty. Do tego dwa razy dziennie clarisonic, ktory naprawde jest swietny i po miesiacu takich zabiegow, moge smialo stwierdzic 60% wygladzenie zmarszczek. Powoli przygotowuje sie do kupna 20% peelingu TCA, ktory podobno dziala cuda
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:28   #69
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Niuncio - dokładnie ! Wydawałam na prawdę potężną ilość pieniędzy na kremy po to aby się teraz przekonać jaki to bez sens ale lepiej późno niż wcale . A co do kwasu hialuronowego , z tego co się orientuje wstrzykuję się go w bruzdy nosowe , usta , poprawia się nim układ kości policzkowych ale na pierwsze zmarszczki ? hmmm chyba jak już to raczej botoks aczkolwiek to też zależy od tego gdzie chciałbyś zniwelować te zmarszczki no i ile masz lat .
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 15:56   #70
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez claudis1234 Pokaż wiadomość
Szanowne Wizażanki!
Proszę o pomoc! Kupiłam krem Chanel Rectifiance Intense Nuit na portalu aukcyjnym. Logo na zakrętce nie jest tłoczone, ściera się bez problemu, po odkręceniu kremu nakręteczka zabezpieczająca również nie jest logowana. Słoiczek jest inny niż patrzałam na stronach lub innych aukcjach. Bardzo proszę pomóżcie! Powiedzcie czy tak może byc, wiele z was napewno testowało ten krem. Nie mam możliwości zamieszczenia zdjęc, z ogromną chęcią wyśle je na maila, abyście mogły go ocenic. Nie wiem czy wszystkie kremy muszą tak samo wyglądac czy imporowane z innych krajów mogą wyglądac inaczej. Nie mam możliwości sprawdzenia w perfumerii. Błagam o pomoc! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeśli ktoś będzie chciał pomóc.
Claudis, z przykroscia, ale musze stwierdzic, ze kupilas podrobke... Logo nie ma prawa sie zetrzec. Przy takiej marce jak Chanel, wszystko musi byc na tip top. Najlepiej idz do Sephory i zobacz jak wygladaja oryginalne produkty Chanel. Latwiej Ci bedzie w przyszlosci rozroznic podrobke od produktu oryginalnego. Kiedys na ebay kupilam Chanel 5, kiedy dostalam przesylke, na pierwszy rzut oka wiedzialam, ze kupilam podrobe (mialam wczesniej Mademoiselle) na szczescie, sprzedawca przyjal zwrot i zrefundowal kase (ja tylko pokrylam kosty wysylki).
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:19   #71
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Masakra z tymi podróbkami, tez raz miałam taką sytuacje z perfumami, ale pan od którego je kupiłam nie zachował się tak ładnie.
Wracając do kremu to słyszałam też o takiej marce jak merino, maja podobno bardzo fajne kremy przeciwzmarszczkowe, i to z płatkami złota, albo z placentą - wiem, że różne w każdym bądź razie.
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 09:04   #72
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Witam drogie dziewczynki. Za kilka dni będę mieć 26, od jakiegoś czasu zaczęłam używać kremów przeciwzmarszczkowych. W tym wieku niestety pierwsze zmarszczki mimiczne już zaczynją sie pojawiać i moje pytanie jak je "wyleczyć" czy się da?? Mam cerę raczej tłustą, piję dużo płynów. Do tej pory używałam Anew Rejuvenate kuracja do twarzy z kwasem glikolowym i z tej samej serii, krem na dzień i na noc na przemian z kremem Anew SPF 25 do pielęgnacji okolic oczu. Oststano zakupiłam też nowość z kompleksem szafirowym. Kremy przeznaczone dla 30+. Chcę zmienić kremy, ponieważ po tych czasami szczypie mnie skóra. Proszę o radę, czego używać, o jakiej porze dnia, gdzie kupić? Widzę, że opinie są bardzo różne, ja sama pogubiłam się w tym wszystkim. Niech mi któraś mądra pani napisze, co będzie dla nie najlepsze i wytłumaczy jak dziecku, wszystko krok po kroku. Z góry dziękuję za wszelkie rady
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 22:06   #73
katiusza4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ja stosuję wit. C 15% Aurigia w płynie pod krem na twarz i pod oczy - uwielbiam ją!
Kupuję w gab. kosmetycznym.
katiusza4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 22:50   #74
iwka8008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

no właśnie VICHY świetna firma i skuteczne kosmetyki.choć drogie, polecam krem MYOKINE, ja mam do cery suchej kosztuje ok.90 zł, tez właśnie skończyłam 30, niestety, natomiast na noc kupi lam też z tej firmy z retinolem LIFTACTIV RETINOL HANA NOC.to te stosuje.z kolei moja mama od dwóch lat stosuje te kremy na zmarszczki- odpowiednie do wieku,oczywiście, efekty dawno są widoczne.dokładnie jak na ich zdjęciach testowych.to tyle jesli mogłam pomóc.Pozdrawiam
iwka8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 14:03   #75
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Mam 24 lata i mimo, że wydawało mi się, że nie mam nadmiernej mimiki twarzy, tzn staram się nie śmiać zbyt często to jednak pod jednym okiem mam wyraźną zmarszczkę, pojawia się jak się uśmiecham a wiec na pewno jest mimiczna. Przez to uśmiecham się jeszcze mniej bo się tej zmarszczki wstydzę ! Nie po to się filtruje całymi dniami i unikam słońca jak ognia żeby mieć zmarszczki !!! Pewnie ratuje mnie tylko medycyna estetyczna bo w kremy nie wierzę. Wielbię jedynie filtry ale one odpowiadają za inny rodzaj zmarszczek. Zmarszczka mimiczna to przecież nie oznaka starzenia się skóry tylko marszczenia jej w jednym miejscu coraz częściej i częściej aż się załamuje tworząc zmarszczkę.

A wiec odkładam na botoks .... tylko dłuuugo mi zejdzie... pewnie do starości hehehe

Edytowane przez Blondcukiereczek
Czas edycji: 2010-11-04 o 14:09
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:41   #76
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

katiusza4 a jaki mniej więcej jest koszt takiej witaminy?

iwka8008 dziękuję za radę, na pewno wypróbuję któryś z tych kremów

Blondcukiereczek zmarszczka mimiczna to chyba nie jest powód do wstydu... a 24 lata to chyba jeszcze nie czas na zbieranie pieniążków na botoks... co bedziesz robic jak będziesz mieć 40 lat...

A co myślicie o tych wszystkich kwasach, retinolach i filtrach??
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:41   #77
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Martusia4 Pokaż wiadomość
Blondcukiereczek zmarszczka mimiczna to chyba nie jest powód do wstydu... a 24 lata to chyba jeszcze nie czas na zbieranie pieniążków na botoks... co bedziesz robic jak będziesz mieć 40 lat...
Obsesja młodości jest ode mnie silniejsza. Uważam, że to dobry wiek na botoks. Dlaczego jakaś głupia zmarszczka ma mi psuć humor ? Miliony kobiet/gwiazd i zwykłych ludzi to robi już w tym wieku.

Kwasy, retinole i filtry to inwestycja na dłuższa metę. Tak jak skutków promieniowania nie widac od razu, tak i ochrona przed nimi jest widoczna dopiero po latach kiedy spotykamy naszych równieśników i zdajemy sobie sprawę, że wyglądamy młodziej od nich. Wolę usłyszeć ,,Jak młodziutko wyglądasz" niż ,,Jestes bardzo ładna/piekna itp". Bo ja wiem, że jestem ładna a młodość tak szybko ulatuje ...
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 12:26   #78
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ja miałam czoło jak 40-stka
vichy nie pomagała
od dwóch miesiecy stosuję krem Avon reversalist, ten ze srebrnym komleksem i z tej samej serii krem pod oczy
teraz mam cerą jak 20-stka
żadnych zmarszczek!!!!!!!
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 10:12   #79
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Jakie retiny polecacie ????

Obawiam się, że one złuszczają skórę, przez co staje się ona cieńsza i jeszcze bardziej delikatna i podatna na zmarszczki.
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 10:25   #80
frittt
Przyczajenie
 
Avatar frittt
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Czy możecie polecić mi jakiś krem z wysokim filtrem na wiosnę i lato. Szykuję się do zakupu, ale nie mam pojęcia, który krem będzie dobry pod makijaż. HELP
__________________
kod rabatowy 5% na www.callitlove.pl - r3bw4
frittt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:34   #81
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Na mnie rewelacyjnei dziala Eucerin (mam do naczynkowej na noc). Na dzien Elizabeth Arden mi ladnie wyprasowala zmarszczki. Ale te dwa spoko dzialaja, nawet jak sie po tym stosuje Ziaje, to i tak zmarszczki zniwelowane. Mialam przy ustach - tylko raz, po pierwszej buteleczce Arden zniknely bezpowrotnie, i mam mimiczna u nasady nosa, ktora kompletnie znika albo przy Arden albo przy Eucerinie. Czasem sie pojawia jak zmieniam na slabszy krem. Sorrki za chaos,ale sie spiesze
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:27   #82
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Witam wszystkich.
Nie mam jeszcze 30 lat (niedługo skończę 25), ale pomyślałam że może podepnę się pod ten temat bo wydaje mi się idealny. Niestety niedawno zauważyłam na swojej skórze pierwsze zmarszczki mimiczne. Głównie w okolicach oczu i na czole. Nie jest tego dużo, ale jednak to JEST. Co mogę z tym zrobić? Jaki krem polecacie? Dodam że mam cerę mieszaną, nie chce jej zapchać bo potem mi na nosie i brodzie pryszcze wyskakują Staram się dbać o skórę, nie opalam twarzy i bardzo sporadycznie używam pudru. Bardzo proszę o jakieś rady.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:42   #83
mmademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mmademoiselle
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

hej! bardzo prosze o rade. od tygodnia mam tik nerowy co chwile marszcze czoło, dokladniej co kilka sekund. przez to zrobily mi sie bardzo glebokie dwie zmarszczki pomiedzy brwiami. nie wiem co robic, chce mi sie plakac poniewaz zawsze mialam idealna cere, bez pryszczy etc.. i mam 18 lat. pomozcie mi, co robic?
mmademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 16:18   #84
Agatka 42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Idalka Pokaż wiadomość
Proszę o polecenie kremu na pierwsze zmarszki mimiczne (szczególnie na
czole) Może coś z kremów Vichy byłoby odpowiedzniego? Zupełnie się nie znam. Mam 30 lat. Dziekuję.

ja uzywam kremu Cprx firma australijska dostałam go w prezencie wiec nie wiem gdzie mozna go kupić
Agatka 42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:34   #85
Kimberly1919
Przyczajenie
 
Avatar Kimberly1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 27
Dot.: 23lata i problem;/;/

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Jestem za używaniem kosmetyków odpowiednich do cery,wieku,problemów skórnych etc.Pewnym doradcą może być kosmetyczka,ale tylko zaufana i obiektywna (ciężko o taką).
W natłoku,gąszczu kosmetyków trzeba zachować zdrowy rozsądek.Czytać ze zrozumieniem i brać pod uwagę inne kryteria.

Osobiście uważam,że lepsza jest PROFILAKTYKA niż "leczenie" później nieodwracalnych często już zmian.Śmieszy mnie opinia:"Ja całe życie kremu Nivea używałam, tobie też wystarczy", oraz "Od nadmiaru kremów to dopiero zmarszczek dostaniesz".
Jeśli specyfik jest odpowiednio dobrany do skóry i wieku to jak może być źle?

Kobieta dbająca o siebie dziś to dla mnie kobieta starająca się iść o jeden krok szybciej od goniącego ją czasu.
Zacytowałam, bo uważam dokładnie tak samo! Nie ma jednego odpowiedniego preparatu na "zmarszczki", bo każda z nas ma inną cerę i cała trudność polega na tym, żeby odpowiednio skomponować sobie zestaw kosmetyków odpowiedni do cery i moich indywidualnych problemów. Dlatego dobrze jest poradzić się kosmetyczki lub specjalisty (np. w dobrym sklepie). ja w taki sposób stworzyłam sobie taki zestaw:

- Krem dzienny z korą białej wierzby i mchem SYNESIS
- Krem nocny rewitalizujący z kwasem hialuronowym SYNESIS
- Eliksir pod oczy "21" SYNESIS

Raz w tygodniu: Glinka marokańska i raz także Serum odżywcze/Olejek

Przy odpowiedniej pielęgnacji żadne operacje plastyczne nie są mi potrzebne, bo wszystko fajnie (i naturalnie!) się chowa
Kimberly1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:47   #86
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: 23lata i problem;/;/

hej kobietki !

ja używam kremu z białej herbaty ZIAJA
mam 33 lata , i sądzę [ tak mi się wydaje ] że to chyba słabo.
zmarszczek ogólnie nie mam , pod oczami coś zaczyna mi się pokazywać , he, he
jakoś nie mam czasu i przekonania aby się smarować dzień w dzień jakimiś specyfikami , choć w tych czasach moje myślenie jest raczej błędne , wiem i na pewno sięgnie mi się od Was.
ogólnie stosuję technikę mojej mamy - nie używała nic , czasem w zrywach coś [ najczęściej NIVEA ]
No i ja po sobie widzę tą samą tendencję , obiecuję sobie : od jutra, od jutra ... i nic, dupcia blada.

muszę poczytać wnikliwie Wasze powyższe odpowiedzi , może już niebawem zmienię myślenie i będę używać jakiegoś specyfiku regularnie.

pa !

------------------------------------------------------------------
waga : 54kg - planowane 48-49 [ bagatela przy wzroście 1,58m ! ]

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Kobietki ?

czyli z tego co wyczytałam wcześniej : najlepiej wit C w kropelkach
+ stefiel physiogel [ zainteresowała mnie wypowiedź Madziaczek32 ]

a peeling enzymatyczny np. z Ziaji - polecacie ?

pozdrowienia , kumatek
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 17:15   #87
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Bardzo polecam mikrodermabrazję, używam Loreala, - cudo!!!!!!!!!
buźka jak nowo narodzona

wit C jest super - ale używałam ja do czasu aż mi wywaliło na policzku, taki syf, że aż któregoś dnia kupiłam maść z antybiotykiem i po mimo tego nadal uważam że wit C jest ok, to jej nie tykam

za to lubie preparaty z kwasami, kremy, toniki

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kumat Pokaż wiadomość


a peeling enzymatyczny np. z Ziaji - polecacie ?

pozdrowienia , kumatek
jeśli nie masz problemów z cerą to polecałabym coś mocniejszego
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:37   #88
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

WITAJ MAGNOLIO

NIE, NIE MAM PROBLEMÓW Z CERĄ. NAJBARDZIEJ ODPOWIADAŁBY MI PEELING Z KWASAMI AHA , TAKŻE MAM NADZIEJĘ ZNALEŹĆ COŚ DOBREGO W APTECE ...

dziękuję za odpowiedź
kumatek
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:40   #89
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez kumat Pokaż wiadomość
WITAJ MAGNOLIO

NIE, NIE MAM PROBLEMÓW Z CERĄ. NAJBARDZIEJ ODPOWIADAŁBY MI PEELING Z KWASAMI AHA , TAKŻE MAM NADZIEJĘ ZNALEŹĆ COŚ DOBREGO W APTECE ...
jak coś takiego znajdziesz to daj znać, bo pillingów z kwasami nigdy nie używałam...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:59   #90
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

dobrze , postaram się

w każdym razie mam nadzieję znaleźć peeling enzymatyczny z kwasami AHA
bo o takim myślę , działa tak samo jak drobno lub gruboziarnisty ale raczej osobiście
skłoniłabym się ku enzymatycznemu ...

pozdrowienia
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-19 12:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.