kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 18:17   #241
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn mówi tu o naprawdę jawnych kolorach, victorian lace jest raczej przeciętny.
Na lewo - golden fairest z AM
Na prawo to Uoga Uoga NSB, a nad nim victorian lace, który ginie mi troche na dłoni, mino ze nie jestem szczególnie opalona
Mnie NSB bardzo pasuje, ale właśnie gdy nie jestem opalona. Zastanawiam się nad tym Victorian Lace, choć nie wiem czy za bardzo w pomarańcz nie wpada.
W każdym razie szukam z Pixie odcienia w tonacji UU NSB, tylko żeby był ciut ciemniejszy. Doradzicie coś?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 18:28   #242
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Mnie NSB bardzo pasuje, ale właśnie gdy nie jestem opalona. Zastanawiam się nad tym Victorian Lace, choć nie wiem czy za bardzo w pomarańcz nie wpada.

W każdym razie szukam z Pixie odcienia w tonacji UU NSB, tylko żeby był ciut ciemniejszy. Doradzicie coś?

Moze butter cream? Jest mniej pomarańczowy od victorian lace.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 21:01   #243
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Popełniłam zamówienie Wzięłam creamy natural i satin sand. Mam ochotę na jeszcze
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 21:10   #244
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Uległam jakiś czas temu i wzięłam Light Sunset na teraz i Butter Cream na zimę .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 09:39   #245
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Moje zamowienie juz doszlo, pobawilam sie wiec znów w mieszanie próbek i okazalo sie, ze dobrym odpowiednikiem Neauty Golden Fair jest Butter Cream pomieszany z Vanilla Delight, lepszym niż Butter Cream z Almond Milk.

Czy ktoś jest chętny może na pełnowymiarowy Almond Mild kupiony w promocji, nieotwierany?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 13:34   #246
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A coś ciemniejszego od Vanilla Delight i od Creamy Natural, o dwa kolory chodzi? Co powiecie o flat topie, fajny jest, warto kupić? Czytałam, że daje lepsze krycie niż inne flat topy.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 13:49   #247
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
A coś ciemniejszego od Vanilla Delight i od Creamy Natural, o dwa kolory chodzi? Co powiecie o flat topie, fajny jest, warto kupić? Czytałam, że daje lepsze krycie niż inne flat topy.
Pędzel jest bardzo estetyczny i dobrze wykonany. Lepszego krycia nie zauważyłam, dla mnie pod tym względem efekt jest porównywalny do flat topa AM czy EDM.
Mi osobiście trochę przeszkadza długi trzonek, ale może to kwestia przyzwyczajenia.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 14:12   #248
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Jak dla mnie pędzel Pixie to najlepszy flat do minerałów Mam Anabelle i EDM i są dla mnie zupełnie inne Pixie jest mięciusi i wydaje mi się, że bardziej zbity - u mnie proszki lepiej się rozprowadzają. Może to też zależy od techniki, ja stempluje.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 14:42   #249
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Pędzel jest bardzo estetyczny i dobrze wykonany. Lepszego krycia nie zauważyłam, dla mnie pod tym względem efekt jest porównywalny do flat topa AM czy EDM.
Mi osobiście trochę przeszkadza długi trzonek, ale może to kwestia przyzwyczajenia.
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jak dla mnie pędzel Pixie to najlepszy flat do minerałów Mam Anabelle i EDM i są dla mnie zupełnie inne Pixie jest mięciusi i wydaje mi się, że bardziej zbity - u mnie proszki lepiej się rozprowadzają. Może to też zależy od techniki, ja stempluje.
Czyli warto się skusić normalnie jest drogi ale w promo cena już tak nie straszy
A wiecie jak z tymi ciemniejszymi odcieniami, chciałabym dobrać próbki do bigów.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 15:02   #250
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dwa najlepsze pędzle jakie mam sa z pixie ich pierwszy flat top i ten obecny
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 15:40   #251
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dwa najlepsze pędzle jakie mam sa z pixie ich pierwszy flat top i ten obecny
Taki z drewnianą rączką? To też go mam
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 16:00   #252
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Taki z drewnianą rączką? To też go mam

Tak, dokładnie. Mam go od początku pixie, tylko napis sie starł
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 18:41   #253
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Moje zamowienie juz doszlo, pobawilam sie wiec znów w mieszanie próbek i okazalo sie, ze dobrym odpowiednikiem Neauty Golden Fair jest Butter Cream pomieszany z Vanilla Delight, lepszym niż Butter Cream z Almond Milk.

Czy ktoś jest chętny może na pełnowymiarowy Almond Mild kupiony w promocji, nieotwierany?
Także używam Golden Fair z Neauty, ale szukam czegoś odrobinę ciemniejszego od tego odcienia. Czy Twoja mieszanka jest idealnym odpowiednikiem jeśli chodzi o poziom odcienia? Może masz w próbkach coś co odpowiadałoby takiej trochę ciemniejszej mieszance, ale w tej samej tonacji?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 19:29   #254
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ciut ciemniejszy od golden fair z neauty jest Antique Beige z Pixie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:09   #255
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Także używam Golden Fair z Neauty, ale szukam czegoś odrobinę ciemniejszego od tego odcienia. Czy Twoja mieszanka jest idealnym odpowiednikiem jeśli chodzi o poziom odcienia? Może masz w próbkach coś co odpowiadałoby takiej trochę ciemniejszej mieszance, ale w tej samej tonacji?
Ciemniejszych próbek nie miałam. Moim celem było uzyskanie koloru "brudny żółty". Vanilla Delight jest ziemisty, więc służy mi do brudzenia Butter Cream. Zwykle robie to w stosunku 1 porcja Vanilla Delight na 2 porcje Butter Cream. Przy własnoręcznym mieszaniu masz całkowita dowolność proporcji.
To co mi wychodzi jest na poziomie Golden Fair. Jeśli szukasz czegoś ciemniejszego, to można spróbować np. Light Sunset z domieszką Vanilla Delight.

Antique Beige jest za mało żółtawy chyba, ale widziałam tylko na swatchach.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-19 o 21:13
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 22:31   #256
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hmm, przeglądam TEGO swatch'a i na oko wydaje mi się że na miesiące zimowe najlepszy byłby Cream Butter, a na lato chyba Light Sunset.

Czy któraś z Was wie może czy duża jest między nimi różnica w poziomie odcienia (bo gama ta sama)?

Jeszcze całkiem przystępnie dla mnie prezentują się: Vanilla Delight, Creamy Neutral z bledziochów, a z ciemniejszych Antique Beige i Warm Muffin - choć tu nie wiem czy nie za ciemny.

Pomóżcie wybrać... Mam cerę mieszaną, mocno tłustą w strefie T, rozszerzone pory, do tego często czerwone 'niespodzianki' w okolicach brody i żuchwy.
Podkłady jakich do tej pory używałam to Sesame z Amilie (jesienią ubiegłego roku, bo już zimą był zbyt żółty i ciemny), AM Golden fairest kryjący, Uoga Uoga (NSB - tylko jak jestem bardzo blada), teraz Neauty Golden fair - choć ten znów powoli staje się ciut za jasny.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 22:42   #257
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Hmm, przeglądam TEGO swatch'a i na oko wydaje mi się że na miesiące zimowe najlepszy byłby Cream Butter, a na lato chyba Light Sunset.

Czy któraś z Was wie może czy duża jest między nimi różnica w poziomie odcienia (bo gama ta sama)?

Jeszcze całkiem przystępnie dla mnie prezentują się: Vanilla Delight, Creamy Neutral z bledziochów, a z ciemniejszych Antique Beige i Warm Muffin - choć tu nie wiem czy nie za ciemny.

Pomóżcie wybrać... Mam cerę mieszaną, mocno tłustą w strefie T, rozszerzone pory, do tego często czerwone 'niespodzianki' w okolicach brody i żuchwy.
Podkłady jakich do tej pory używałam to Sesame z Amilie (jesienią ubiegłego roku, bo już zimą był zbyt żółty i ciemny), AM Golden fairest kryjący, Uoga Uoga (NSB - tylko jak jestem bardzo blada), teraz Neauty Golden fair - choć ten znów powoli staje się ciut za jasny.
Wydaje mi się, ze Light Sunset może na lato być dla Ciebie dobry. Do jutra jest jeszcze promocja 2 produkty w cenie 1, dotyczy również próbek.
Popatrz jeszcze tu, bardzo pomocny post:
http://www.basia-blog.pl/2015/04/swa...neralnych.html

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-19 o 22:44
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 06:56   #258
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Hmm, przeglądam TEGO swatch'a i na oko wydaje mi się że na miesiące zimowe najlepszy byłby Cream Butter, a na lato chyba Light Sunset.

Czy któraś z Was wie może czy duża jest między nimi różnica w poziomie odcienia (bo gama ta sama)?

Jeszcze całkiem przystępnie dla mnie prezentują się: Vanilla Delight, Creamy Neutral z bledziochów, a z ciemniejszych Antique Beige i Warm Muffin - choć tu nie wiem czy nie za ciemny.

Pomóżcie wybrać... Mam cerę mieszaną, mocno tłustą w strefie T, rozszerzone pory, do tego często czerwone 'niespodzianki' w okolicach brody i żuchwy.
Podkłady jakich do tej pory używałam to Sesame z Amilie (jesienią ubiegłego roku, bo już zimą był zbyt żółty i ciemny), AM Golden fairest kryjący, Uoga Uoga (NSB - tylko jak jestem bardzo blada), teraz Neauty Golden fair - choć ten znów powoli staje się ciut za jasny.
Mam oba te odcienie. Oba mi pasują - Butter Cream jest bardziej złoty, Light Sunset odrobinę bardziej brązowy (ale nie opalony). Używałam Amilie Sesame i AM Golden Fairest matującego zimą - pierwszy był ciut za jasny, drugi trochę zbyt ziemisty.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 17:11   #259
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Hmm, przeglądam TEGO swatch'a i na oko wydaje mi się że na miesiące zimowe najlepszy byłby Cream Butter, a na lato chyba Light Sunset.

Czy któraś z Was wie może czy duża jest między nimi różnica w poziomie odcienia (bo gama ta sama)?

Jeszcze całkiem przystępnie dla mnie prezentują się: Vanilla Delight, Creamy Neutral z bledziochów, a z ciemniejszych Antique Beige i Warm Muffin - choć tu nie wiem czy nie za ciemny.

Pomóżcie wybrać... Mam cerę mieszaną, mocno tłustą w strefie T, rozszerzone pory, do tego często czerwone 'niespodzianki' w okolicach brody i żuchwy.
Podkłady jakich do tej pory używałam to Sesame z Amilie (jesienią ubiegłego roku, bo już zimą był zbyt żółty i ciemny), AM Golden fairest kryjący, Uoga Uoga (NSB - tylko jak jestem bardzo blada), teraz Neauty Golden fair - choć ten znów powoli staje się ciut za jasny.
Mam bardzo podobne problemy. W zimie używałam Butter Cream a teraz Light Sunset. Różnica tylko w jasności, o ton i tyle.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 17:37   #260
Shandi2867
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Pędzel bardzo fajny. Mięsisty, niezwykle milutki. Trzonek dość ciężki, porządny. Chyba najcięższy pędzel z jakim miałam do czynienia... ale bardzo go polubiłam.
Na chwilę obecną włosie mocno się trzyma i nic nie wypada.
Dobrze się dopiera... w 1 noc wysycha...
Po weekendzie wrzucę jego recenzje z dużą ilością zdjęć.
To ja mogę wrzucić już teraz , natychmiast- nie powinnaś po weekendzie napisać nic więcej poza tym , że jest naprawdę świetny. Wiem , mam , używam od dawna i bardzo mi służy. A ma on już trochę , nie pamiętam , ale jest świetny jakościowo , to się łatwo nie zniszczy.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Hmm, przeglądam TEGO swatch'a i na oko wydaje mi się że na miesiące zimowe najlepszy byłby Cream Butter, a na lato chyba Light Sunset.

Czy któraś z Was wie może czy duża jest między nimi różnica w poziomie odcienia (bo gama ta sama)?

Jeszcze całkiem przystępnie dla mnie prezentują się: Vanilla Delight, Creamy Neutral z bledziochów, a z ciemniejszych Antique Beige i Warm Muffin - choć tu nie wiem czy nie za ciemny.


Pomóżcie wybrać... Mam cerę mieszaną, mocno tłustą w strefie T, rozszerzone pory, do tego często czerwone 'niespodzianki' w okolicach brody i żuchwy.
Podkłady jakich do tej pory używałam to Sesame z Amilie (jesienią ubiegłego roku, bo już zimą był zbyt żółty i ciemny), AM Golden fairest kryjący, Uoga Uoga (NSB - tylko jak jestem bardzo blada), teraz Neauty Golden fair - choć ten znów powoli staje się ciut za jasny.

Creamy Neutral z bledziochów jest naprawdę niezły , pare złotych na niego wydałam , ale bez przesady , a poza tym jest wydajny i myślę , że będzie ci służyć. Ta wanilia też ma swoje plusy , ale inna sprawa , że wiekszość moich kosmetyków są z wanilią
Shandi2867 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 18:55   #261
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Prawdę mówiac to już mam mętlik w głowie. Wg wskazówek na stronie pixie powinnam wybierać odcienie oliwkowe lub ... chłodne! Mam urodę typowa wiosna /lato z żółtawa szyja i niebieskimi żyłami na nadgarstku. Za duży mają wybór, chyba ostatecznie nie zakupię nic - kiedyś przy większych zakupach online capnę kilka próbek Pixie i przetestuję

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-06-20 o 21:50
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 14:07   #262
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Moje zamówienie też już przyszło. No i klops trochę, Creamy Natural jest rzeczywiście bardziej żywy, niż Vanilla, świeżo po nałożeniu jest jaśniejszy i wygląda ok, ale niestety ciemnieje mi i odcina się w równym stopniu, co Vanilla. Nah
Za to wzięłam próbki almonda i jak na złość teraz leży idealnie - już nie warzy się i nie prześwituje jak kiedyś, a kolor idealny :P
Może ktoś chcę się wymienić - Vanilla albo Creamy za Almond Milk? xD
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 17:02   #263
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Noodle Soup, jeśli vanilli nie otworzyłaś jeszcze, to możesz wymienić ją w sklepie na almond.
Ja do ostatniej chwili nie mogłam się zdecydować ostatecznie wzięłam almond milk i dune, no i pędzel oczywiście. Jeden pędzel już mam, drugi chciałam koniecznie, ale trzy to już chyba przesada nie wiem czy go sobie zostawić, czy poszukać mu innego właściciela.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 17:41   #264
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Noodle Soup, jeśli vanilli nie otworzyłaś jeszcze, to możesz wymienić ją w sklepie na almond.
Ja do ostatniej chwili nie mogłam się zdecydować ostatecznie wzięłam almond milk i dune, no i pędzel oczywiście. Jeden pędzel już mam, drugi chciałam koniecznie, ale trzy to już chyba przesada nie wiem czy go sobie zostawić, czy poszukać mu innego właściciela.
Niestety otworzyłam w celu porównania z Creamy na twarzy No najwyżej sobie rozjaśnię, ale chciałam przedtem zapytać, może ktoś akurat byłby chętny na wymianę :P

Ja zastanawiałam się nad pędzlem, ale mieć aż 3 to jednak przesada, dlatego nie wzięłam - szczególnie, że poza Pixie samych flatów mam 6
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 09:56   #265
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Do mnie też dotarło zamówienie Jestem zadowolona z creamy natural i satin sand Zobaczę jak będzie się zachowywał długofalowo
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 20:24   #266
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Niestety otworzyłam w celu porównania z Creamy na twarzy No najwyżej sobie rozjaśnię, ale chciałam przedtem zapytać, może ktoś akurat byłby chętny na wymianę :P

Ja zastanawiałam się nad pędzlem, ale mieć aż 3 to jednak przesada, dlatego nie wzięłam - szczególnie, że poza Pixie samych flatów mam 6
Moje zbiory nieco skromniejsze, oprócz najnowszego Pixie mam jeszcze trzy flaty, dwa EDM i bliźniaczy do nich ten pierwszy Pixie, ale teraz już nie potrafię się nimi malować człowiek się szybko przyzwyczaja do lepszego dlatego drugi egzemplarz to był mus, trzeciego na razie nie ruszam ciekawi mnie jak wypada w porównaniu na przykład z Hakuro, Zoevą, czy Bdellium ale mam inne pędzlowe priorytety i nie wygrałam w lotto więc nie będę tego sprawdzać
Cieszę się, że Dune i Butter Cream nie są aż tak ciemne jak sądziłam, choć samodzielnie oczywiście nie mam szans ich użyć, opalenizny też się nie spodziewam. Jedynie mogę ich domieszać do Almond Milk. Butter Cream na ręce wydaje się identyczny jak Sunny Fairest Annabelle, przypuszczam że na twarzy Pixie może wypadać minimalnie ciemniej.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 11:14   #267
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Oj tam, oj tam Pędzli nigdy dość Dobre rozwiązanie, jeśli ktoś jest zabiegany i nie ma czasu myć codziennie pędzli - można codziennie użyć innego, a potem umyć hurtem

Ale to prawda, że jak się człowiek przyzwyczai do lepszego, to już niechętnie sięga po wcześniejsze pędzle. Sama mam kilka flat topów (Annabelle Minerals, Sunshade Minerals z krótkimi trzonkami, Sunshade Minerals z zestawu 18 szt., Hakuro H50, Hakuro H51, Annabelle Minerals chowany - czyli razem 6 sztuk), ale najchętniej sięgam po Hakuro H50 oraz Sunshade z zestawu bo są najlepsze Korci mnie ten Pixie, ale ostatnio przesadziłam z zakupami i na razie się wstrzymam

Nie wspominając już o tym, ile mam pędzli kabuki, a tych jest znacznie więcej W tym świeżutko kupiony pędzel super kabuki Lily Lolo, który mnie nieco rozczarował Będzie świetny do pudru i tak go będę używać, ale do minerałków (jak dla mnie) nie za bardzo
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 18:41   #268
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Mam swoje zamówienie

Almond milk jest trochę za mało żółty a Dune trochę za ciemny. To co mogę powiedzeć tylko patrząc przez słoiczek. A pędzelek jest piękny i milutki, mam nadzieję że jest dobrej jakości i długo taki zostanie.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 21:26   #269
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Prawdę mówiac to już mam mętlik w głowie. Wg wskazówek na stronie pixie powinnam wybierać odcienie oliwkowe lub ... chłodne! Mam urodę typowa wiosna /lato z żółtawa szyja i niebieskimi żyłami na nadgarstku. Za duży mają wybór, chyba ostatecznie nie zakupię nic - kiedyś przy większych zakupach online capnę kilka próbek Pixie i przetestuję
Typowa wiosna/lato? Raczej nie ma takiego typu, bo wiosna to typ cieply a lato chłodny, może dlatego masz kłopot z dobraniem podkładu. Ja w ostatnim roku niepotrzebnie poszłam w żółte podkłady, które podkręcały mi żółty ton cery, a po analizie kolorystycznej, w której okazało się, ze jestem stonowanym latem, wrociłam do neutralnych odcieni i wyglądam o niebo lepiej. Te żółte tony wskórze czasem mocno mylą - można je podkręcać albo gasić. ja lepiej wyglądam w zgaszonych. Kupiłam już na zimę Light Sunset, ale teraz mam próbkę Antique Beige i jest znacznie lepiej.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 22:00   #270
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hej ja po kilku próbkach: Song of summer (zbyt pomarańczowy), Victorian Lace (zbyt szaro-różowy) i Light sunset (kolor ok, ale coś mi nie pasowało) i przejrzeniu "poradnika" poszłam jednak w oliwki i wzięłam w promocji Dune i Warm Muffin. Warm Muffin jest ciut za ciemny, przyda się może jak będę trochę opalona ale Dune
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.