nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 22:05   #1
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Unhappy

nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz


Witam drogie wizazankipo paru dnich obserwcji z ukrycia Waszych makijaży,wreszcie wychodzę z niego nieudanie bo nieudanie,ale najwyzsza pora.(wybaczcie za brak umiejętnie wykonanych zdjęc)


A teraz szybko lista kosmetyków i zdjęcia:
-podkład maybeliine
-puder max factor
-camuflage artdeco
-tusz astor
-liner virtual i avon
-cienie inglot
-zjedzony błyszczyk astor
-róż bourjois


Załącznik 1547452

Załącznik 1547453

Załącznik 1547454

Załącznik 1547455

Załącznik 1547456

Załącznik 1547457
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik

Edytowane przez paulina150528
Czas edycji: 2008-06-24 o 22:42
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 00:00   #2
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Każdą krytyczną uwage przyjme z pokorą.Zależy mi na opinni osób które widzą moje mazidła bardziej obiektywnym okiem niż mojepozdrawiam i czekam na podpowiedzi w kwesti co na a co na .
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 05:17   #3
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Każdą krytyczną uwage przyjme z pokorą.Zależy mi na opinni osób które widzą moje mazidła bardziej obiektywnym okiem niż mojepozdrawiam i czekam na podpowiedzi w kwesti co na a co na .
Witaj

Musisz popracować nad fotkami, bo tylko jedno - ostatnie jest ostre Z tego, co widzę: powinnaś wydepilować brwi wyrwać pojedyncze, które rosną poza swoją linią. Cienie są nałożone nieco plackowato, trzeba poćwiczyć cieniowanie i przechodzenie między kolorami. Ja bym się pokusiła o kreskę na górnej powiece, aby oko nabrało wyrazistości. Rzęsy posklejane. Nie widzę modelowania buzi ani różu, ale to być może kwestia światła - lepiej nie robić zdjęć w pełnym słońcu..

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2008-06-18 o 05:38
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:39   #4
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Dobór kolorków jest ok, jednak musisz poprawić ich nałożenie: kolorki powinny płynnie przechodzić między sobą. podkreśliłabym także dolna powiekę Niestety więcej powiedzieć nie mogę, ponieważ zdjęcia są bardzo niewyraźne (oprócz ostatniego).
Witaj na MM
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:15   #5
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Witaj

Musisz popracować nad fotkami, bo tylko jedno - ostatnie jest ostre Z tego, co widzę: powinnaś wydepilować brwi wyrwać pojedyncze, które rosną poza swoją linią. Cienie są nałożone nieco plackowato, trzeba poćwiczyć cieniowanie i przechodzenie między kolorami. Ja bym się pokusiła o kreskę na górnej powiece, aby oko nabrało wyrazistości. Rzęsy posklejane. Nie widzę modelowania buzi ani różu, ale to być może kwestia światła - lepiej nie robić zdjęć w pełnym słońcu..

Dziękuje za uwagiCo do fotek to mam z nimi problem,nie potrafie jeszcze samej sobie zrobic wyraznych zdjęc,ale pracuje nad tym.Brwi były na zdjęciach nie wydepilowane z braku czasu,ale już zrobiłam z nimi pożądekKreski ciemniejszej jakoś się boje na swoim oku ale próbowac będe,bo uparty osiołek jestem.A z tą buzią i jej modelowaniem to mam ogromny problem,szczególnie jak świeci słońce(alergia na nie ).Jeszcze raz dziękuje za podpowiedzi
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:20   #6
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Dobór kolorków jest ok, jednak musisz poprawić ich nałożenie: kolorki powinny płynnie przechodzić między sobą. podkreśliłabym także dolna powiekę Niestety więcej powiedzieć nie mogę, ponieważ zdjęcia są bardzo niewyraźne (oprócz ostatniego).
Witaj na MM

Również dziękuje za uwagipracuje nad przechodzeniami cieni i jakością zdjęc Mam nadzieje,że będzie mi to wychodziło coraz lepiej.Co do dolnej powieki,to w jaki sposób ją podkreślic????obawiam si,że coś ciemniejszego na niej by mi nie pasowało.Aczkolwiek może się myle.pozdrawiam
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:40   #7
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Również dziękuje za uwagipracuje nad przechodzeniami cieni i jakością zdjęc Mam nadzieje,że będzie mi to wychodziło coraz lepiej.Co do dolnej powieki,to w jaki sposób ją podkreślic????obawiam si,że coś ciemniejszego na niej by mi nie pasowało.Aczkolwiek może się myle.pozdrawiam
Przede wszystkim mogłabyś wytuszować dolne rzęsy, taki zabieg dodaje wyrazistości spojrzeniu. Natomiast zawsze możesz dać kolorek na dolną powiekę - jeżeli nie chcemy się wybijać wystarczy tylko z któryś z ciemniejszych kolorków zieleni. Jednakże można zaszaleć i dać tam np niebieski, turkus - na początek tylko w wewnętrznych kącikach, na resztę zielony. Przejrzyj sobie niektóre makijaże, np linkaa1987 ciekawie kombinuje z dolna powieką
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 10:01   #8
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Ferrou dziekowacJeśli chodzi o dolne rzęsy to są one bardze długie i jak je bardzooo wytuszuje to wydaje mi sie,że wyglądają komicznie Ale może mało obiektywnie oceniam je sama,tak więc w wolnej chwili coś zmaluje bardziej starannego jeszcze dzisiaj i wrzuce na MM.A Linkaa1987 i jej makijaże są pod moją stałą obserwacją,bo jestem pod ich wrażeniem.Pozdrawiam
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:19   #9
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Przede wszystkim widzę śliczną buźkę, witaj na MM W kwestii makijażu, podoba mi się dobór kolorów, i to że są dość odważne. Masz ładny kształt brwi, ale chyba troszkę je zaniedbałaś, parę ruchów pęsetą i będzie ok. Poćwicz rozcieranie granic między cieniami. Wytuszuj dolne rzęsy. Mi równie brakuje wyrazu w tym makijażu, jeśli boisz się podkreślenia kredką, to zacznij od jasnych kolorów. Najpierw srebrna, potem szara, brązowa i ewentualnie czarna.

Co do zdjęć, napisz w czym masz problem, chętnie pomogę. Możesz robić zdjęcia w pełnym słońcu, ale wtedy bez lampy błyskowej, musisz też zadbać o to aby nic nie rzucało cienia na Twoja twarz.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:16   #10
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim widzę śliczną buźkę, witaj na MM W kwestii makijażu, podoba mi się dobór kolorów, i to że są dość odważne. Masz ładny kształt brwi, ale chyba troszkę je zaniedbałaś, parę ruchów pęsetą i będzie ok. Poćwicz rozcieranie granic między cieniami. Wytuszuj dolne rzęsy. Mi równie brakuje wyrazu w tym makijażu, jeśli boisz się podkreślenia kredką, to zacznij od jasnych kolorów. Najpierw srebrna, potem szara, brązowa i ewentualnie czarna.

Co do zdjęć, napisz w czym masz problem, chętnie pomogę. Możesz robić zdjęcia w pełnym słońcu, ale wtedy bez lampy błyskowej, musisz też zadbać o to aby nic nie rzucało cienia na Twoja twarz.

Co do tej bużki to nie będe marudzic:/bo wcale nie jest taka śliczna ale dziękuje pięknie kolory w makijażu lubie jak najbardziej wyraziste i odważne,ale z dolną częsią oka jakoś nie umiem sobie poradzic.a co do wykonania zdjęc to główny problem w tym,iż nie umiem samej sobie zrobic zdjęcia,które będzie ładnie i wyraznie wyglądało na tyle,że będzie widoczny makijażjeszcze raz dziękuję za uwagi i pozdrawiam
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:00   #11
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
a co do wykonania zdjęc to główny problem w tym,iż nie umiem samej sobie zrobic zdjęcia,które będzie ładnie i wyraznie wyglądało na tyle,że będzie widoczny makijażjeszcze raz dziękuję za uwagi i pozdrawiam
Przyjrzałam się Twoim zdjęciom. Są nieostre i do tego "ruszone". Można temu zaradzic. Żeby zdjęcia nie były "ruszone" musisz oprzec o coś rękę, albo postawic aparat, np na stoliku, lub robic zdjęcie na "pół wydechu", wtedy ręka najmniej się trzęsie. A co do ostrości sprawa jest bardziej skomplikowana... wydaje mi się, ze trzymasz aparat zbyt blisko twarzy. Wyprostuj rękę, albo delikatnie ją zegnij w łokciu, z takiej odległości powinnaś robić zdjęcie, chyba, że używasz opcji makro, ale to już inna bajka. Lepiej jest zrobić zdjęcie całej twarzy, a potem wyciąć z niego (przy pomocy jakiegoś programu), np oczy.

A żeby zrobić sobie ładne zdjęcie, musisz kombinować. Każda twarz wychodzi na zdjęciach inaczej. Rób sobie zdjęcia z różnych stron, przód, profil, itd. Wtedy ocenisz sama na których zdjęciach wyszłaś najładniej i jak powinnaś robić sobie zdjęcia.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 20:58   #12
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Tajemnicz dziękuje za pomoc
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.