Kremy Norel - stosować czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-20, 12:17   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kremy Norel - stosować czy nie?


Mam małe pytanko, przeglądając zasoby wizażu często trafiam na dobre opinie o kremach antycelullitowych Norel, ale w KW mimo trzech zgłoszonych pozycji jest bardzo mało ocen. Czy znaczy to że mimo dobrej opinii prawie nikt ich nie stosuje????? [img]icons/icon38.gif[/img] Dla mnie kosmetyk w KW musi mieć conajmniej 5-6 dobrych ocen żebym zdecydowała się wydać na niego pieniądze. DZIEWCZYNY które stosujecie Norel do kruchych naczyniek odezwijcie się czy warto!!! [img]icons/icon37.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 12:17   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Kremy Norel - stosować czy nie?

Mam małe pytanko, przeglądając zasoby wizażu często trafiam na dobre opinie o kremach antycelullitowych Norel, ale w KW mimo trzech zgłoszonych pozycji jest bardzo mało ocen. Czy znaczy to że mimo dobrej opinii prawie nikt ich nie stosuje????? [img]icons/icon38.gif[/img] Dla mnie kosmetyk w KW musi mieć conajmniej 5-6 dobrych ocen żebym zdecydowała się wydać na niego pieniądze. DZIEWCZYNY które stosujecie Norel do kruchych naczyniek odezwijcie się czy warto!!! [img]icons/icon37.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 16:26   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kremy Norel - stosować czy nie?

Krem Norel uwzględniający kruche naczynka polecała też Karolina w swoim artykule o mamach, ja zaraz dołączę swoją ocenę[img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 16:26   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kremy Norel - stosować czy nie?

Krem Norel uwzględniający kruche naczynka polecała też Karolina w swoim artykule o mamach, ja zaraz dołączę swoją ocenę[img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:52   #5
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Kremy Norel - stosować czy nie?

wątek stary, ale uważam, że warto go odświeżyć, bo kremy Norel to bardzo dobra i skuteczna marka. ja stosuję kremy do cery trądziwkowej (na noc) i mieszanej (na dzień). już dawno moja buzia nie wyglądała tak dobrze. owszem, jest trochę wysuszona, ale jestem gotowa zapłacić tę cenę za brak trądziku. gorąco polecam.
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.