Depilacja u facetów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 11:21   #31
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez anetaqw Pokaż wiadomość
hahaha już to widzę jak on zdejmuje majtasy a Ty w ryk
W temacie ja jestem po środku. Delikatne przystrzyżenie tak ażeby włosy nie przeszkadzały w różnych zabawach - owszem, ale całkowita depilacja miejsc intymnych nie. Facet jest facetem, poza tym jak to wygląda, klata owłosiona, nogi owłosione a tu zdejmuje pantalony i ...
no masz racje - niedzwiedz z wygolonym ptakiem bedzie wygladal dziwnie

pozatym prosze Was - nie powtarzajcie stereotypu ze facet jest facetem

co znaczy facet ?
smierdzi alkoholem (w lepszej wersji whsikey) ?
pali pety ?
babe bierze sila ? (a za gre wstepna sluzy strzal w pysk?)
chodzi nieogolony i brudny?

facet nie musi byc jaskiniowcem zeby byc facetem
(oczywiscie nie przeginajmy w druga strone)
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:11   #32
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
no właśnie- zdecydowanie TAK, ze względów praktycznych
weź kobieto zrób loda nieogolonemu facetowi... zapuszczać sie w te chaszcze jak pierwsi Europejczycy w dzikie puszcze Ameryki? oj ja podziękuję
Niestety mój "stary" jest tak bardzo zamknięty jeśli o to chodzi, ze "nigdy, nie ma mowy, weź się odwal, daj mi spokój i na pewno tego nie zrobię"...ot mniej- więcej cała jego wypowiedź na temat PRZYCIĘCIA a nie ogolenia sobie tam włosów...i koronny argument- bo będzie mnie drapać!!!
Naprawdę nie wiem jak go do tego przekonać, z poprzednim TZem nie miałam zupełnie takiego problemu- było "zrobię tak,zeby tobie się podobało" i już...potem sam stwierdził że to bardziej higieniczne, wygodne i zdecydowanie jego męskość wygląda na większą czyli same plusy


hmm mój tZ też sie na początku opierał. Ale po paru razach jak musiałam przerwać orala bo zaplątał mi się gdzieś włos i za nic nie mogłam go zlokalizować żeby wyciągnąć, poszedł po rozum do głowy i przyciął włoski

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
no masz racje - niedzwiedz z wygolonym ptakiem bedzie wygladal dziwnie

pozatym prosze Was - nie powtarzajcie stereotypu ze facet jest facetem

co znaczy facet ?
smierdzi alkoholem (w lepszej wersji whsikey) ?
pali pety ?
babe bierze sila ? (a za gre wstepna sluzy strzal w pysk?)
chodzi nieogolony i brudny?

facet nie musi byc jaskiniowcem zeby byc facetem
(oczywiscie nie przeginajmy w druga strone)
dokładnie. kobieta jest kobieta i tez jej włosy rosną ;P Moda na depilacje jest bardzo świeżutka. Jeszcze na zdjęciach katalogowych z lat 80 i 90 modelki w bikini miały chaszcze pod pachami i w miejscu intymnym(i to takie że wystawały z majtek).
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:20   #33
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Depilacja u facetów

przypomnialo mi sie cos ...

jakis madry psycholog mowil ze faceci lubia wydepilowane lono bo przypomina im to lono nastolatki - czyli nutka pedofili w tym jest

widac nigdy nie wyciagal klakow spomiedzy zebow - ale w koncu katolikowi pewnie nie przystoi
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:09   #34
Olaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja u facetów

depilacja pach- być musi!
depilacja okolic intymnych- zależy. ale skrócenie mile widziane.
Nogi muszą być owłosione (chyba, że trenuje kolarstwo, to się wybacza)
ręce, tors- włosy konieczne!!
Nie wyobrażam sobie gościa, który nie ma włosów na rękach... głupio bym się czuła, szczególnie, że sama rąk nie depiluję.
Olaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:20   #35
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez anetaqw Pokaż wiadomość
hahaha już to widzę jak on zdejmuje majtasy a Ty w ryk
W temacie ja jestem po środku. Delikatne przystrzyżenie tak ażeby włosy nie przeszkadzały w różnych zabawach - owszem, ale całkowita depilacja miejsc intymnych nie. Facet jest facetem, poza tym jak to wygląda, klata owłosiona, nogi owłosione a tu zdejmuje pantalony i ...


Cytat:
Ja jeszcze nigdy nie widziałam nieogolonego faceta w miejscu intymnym.
kurczę..ja też, pewnie bym na zawał padła albo coś nie mam nic przeciwko owłosieniu miejsc intymnych u faceta, ale po prostu nie widziałam na żywo jeszcze....
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:29   #36
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez Olaa89 Pokaż wiadomość
depilacja pach- być musi!
a to czemu?

Edytowane przez otoMati
Czas edycji: 2010-08-10 o 14:41
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:39   #37
barbra_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez Olaa89 Pokaż wiadomość
depilacja pach- być musi!
depilacja okolic intymnych- zależy. ale skrócenie mile widziane.
Nogi muszą być owłosione (chyba, że trenuje kolarstwo, to się wybacza)
ręce, tors- włosy konieczne!!
Nie wyobrażam sobie gościa, który nie ma włosów na rękach... głupio bym się czuła, szczególnie, że sama rąk nie depiluję.
tylko z tym torsem się nie zgodzę, no po prostu mam uraz.
__________________
Kochana Polsko...

20.06 - 74 kg
06.08 - 69
15.09 - 66 ... do 60
idzie mi to jak krew z nosa.

Baśka schudnij !
+ zapuszczam włosy.


barbra_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 15:20   #38
Olaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
a to czemu?
może dlatego, że mój facet ma bardzo ciemną karnację i czarne włosy... i jego włosy pod pachami wyglądają bardzo nieestetycznie.
Olaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:23   #39
krzysd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja u facetów

Dobra, to ja napiszę jak to u mnie jest:

Higiena, higiena, higiena, myć się chłopy Wtedy i włoski są sexy.

- Tors, ręce, nogi - nie, jestem niedźwiedź tam, zero litości
- Pachy - trochę, bo jednak gołe pachy to też problem, przynajmniej dla mnie, mam twarde, męskie owłosienie i po prostu krótkie włoski powodują uczulenie i bolesne, czerwone ranki
- Sfery intymne - hmm, krótko przycięty, ale tylko z góry, dla Żony jest OK poprosiła o przycinanie, bo dłuższe włoski Jej, hmm. przeszkadzały
krzysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:36   #40
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
czasy sie zmieniaja

pozatym - nie przeszkadza ci lizanie wlochow?
(no chyba ze Ci to obce)
Hmmm lizanie to pikuś, ale ... zjadanie ich w trakcie robienia loda, to mnie od razu blokuje a faceta skreśla, ja już to przerabiałam i powiedziałam w końcu DOŚĆ!!! I teraz jest jak dupcia bobaska

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
no właśnie- zdecydowanie TAK, ze względów praktycznych
weź kobieto zrób loda nieogolonemu facetowi... zapuszczać sie w te chaszcze jak pierwsi Europejczycy w dzikie puszcze Ameryki? oj ja podziękuję
Niestety mój "stary" jest tak bardzo zamknięty jeśli o to chodzi, ze "nigdy, nie ma mowy, weź się odwal, daj mi spokój i na pewno tego nie zrobię"...ot mniej- więcej cała jego wypowiedź na temat PRZYCIĘCIA a nie ogolenia sobie tam włosów...i koronny argument- bo będzie mnie drapać!!!
Naprawdę nie wiem jak go do tego przekonać, z poprzednim TZem nie miałam zupełnie takiego problemu- było "zrobię tak,zeby tobie się podobało" i już...potem sam stwierdził że to bardziej higieniczne, wygodne i zdecydowanie jego męskość wygląda na większą czyli same plusy
Dokładnie ! Słowa mojego faceta zacytowałaś! Same są plusy , bo jemu się to po prostu spodobało i nie muszę mu już nic mówić, bo sam to robi, nawet jak się mamy nie widzieć a ma już tam chaszcze! Ja mojemu po prostu zagroziłam, że jak ja mogłam to ona też i jak nie wygoli dżungli to ja sobie znajdę innego, zadbanego faceta (chyba się wystraszył bo widać efekty) Truj mu dupę za przeproszenie, żeby to zrobił to daję słowo, że choćby dla świętego spokoju to zrobi

PS. Dlaczego napisałaś o facecie "mój stary" ?? Ja do mojego i na mojego faceta tez tak mówię, ale to nie dlatego ,że jest stary, bo ma 28 lat, ale jakoś tak <lol> Wśród moich koleżanek to słowo jest normą U ciebie pewnie tez tak jest , bo starego wzięłaś w cudzysłów

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
zgadzam sie!

Pachy to już nie, bez przesady Ale to moje zdanie, wolę jak ma tam już kłaki No i na plerach tez sobie goli Ale to już jest jego pomysłem

Edytowane przez ancooora
Czas edycji: 2010-08-10 o 18:40
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:19   #41
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
Depilacja miejsc intymnych zdecydowanie tak!!

Jak nie golą to powinni przynajmniej przycinać te włoski...
dokładnie
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 21:17   #42
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Depilacja u facetów

To ja chyba jestem jakaś inna, bo ja nie lubię zbyt owłosionych facetów ;/ Nawet na klacie mi przeszkadzają. Ja nie mówię, że musi być idealnie gładki jak baba, po prostu wystarczy, że nie ma wielkiego buszu :P
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:35   #43
anyaclandee
Raczkowanie
 
Avatar anyaclandee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: Depilacja u facetów

a mi chyba tylko na plecach by przeszkadzały. to mnie zdecydowanie odrzuca.
pachy, klata, miejsca intymne - dla mnie wszystko ok. no, może nie do przesady, ale jak coś to toleruję przycinanie, golenie niet. takiego totalnie wydepilowanego faceta uważam za mało atrakcyjnego, taki mój gust. aa no i tak jak dziewczyny wspominały, włochy wszędzie tylko nie wokoło niuńka, haha toż to kabaret! niech panom pomysł na coś takiego do głowy nie próbuje wpadać
__________________

anyaclandee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:16   #44
StokRoTka_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 169
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość

Same są plusy , bo jemu się to po prostu spodobało i nie muszę mu już nic mówić, bo sam to robi, nawet jak się mamy nie widzieć a ma już tam chaszcze!
Dokładnie same plusy.. Podczas samego seksu fakt, nie przeszkadzałoby mi. Ale podczas oralu owłosiony facet, i to taki, który tam nigdy nic nie tykał to chaszcze, że brrr Mój ostatni Tżet nie chciał nawet o tym słyszeć, ale w końcu sam mnie zaskoczył.. Ja tu ten tego i zaraz "mmm ale gładziutko..", to się strasznie ucieszył, że to doceniłam.. Potem już nie doprowadził się z powrotem do stanu "sprzed", bo sam sie przekonał, że tak jest po prostu lepiej hehe nie tylko dla mnie

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Męskiej depilacji intymnej mówię zdecydowanie tak
Ja też.. Ja też..
StokRoTka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:22   #45
madzia6217
Raczkowanie
 
Avatar madzia6217
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja u facetów

Pachy- Tak
Klata- Tak! Na szczęście mój TŻ nie jest tam za bardzo włochaty, więc jakoś drastycznie depilować się nie musi
Depilacja intymna- Tak, albo choć jakieś przystrzyżenie
Noi TŻ sam przedewszystkim chce pozbywać się włosów z tych miejsc, także żadnego problemu nie ma.
madzia6217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:37   #46
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Depilacja u facetów

Jejku dziewczyny co Wy robicie z tych swoich facetów
Golenie pach??? Klaty??? Kurcze dla mnie to strasznie niemęskie jest jak mezczyzna goli sobie pachy, nie rozumiem jaki w tym cel, niedlugo wlosy na nogach i rekach beda dla Was golic bo ciemne nieestetycznie wygladaja, to jest facet, FACET= ZAROST , dzieki temu wlasnie jest facetem.

Jezeli chodzi o miejsca intymne, moj TZ powiedzial ze bedzie sie czul niekomfortowo jak bede zjadała jego włosy podczas wiadomych czynnosci i goli sie od gory, dla mnie nie ma znaczenia czy ma tam wlosy czy nie.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.


Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2010-08-10 o 22:40
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:39   #47
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Depilacja u facetów

Wolałabym ogolonego...
Nienawidzę tych wszystkich włosków między zębami
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 23:43   #48
madzia6217
Raczkowanie
 
Avatar madzia6217
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny co Wy robicie z tych swoich facetów
Golenie pach??? Klaty??? Kurcze dla mnie to strasznie niemęskie jest jak mezczyzna goli sobie pachy, nie rozumiem jaki w tym cel, niedlugo wlosy na nogach i rekach beda dla Was golic bo ciemne nieestetycznie wygladaja, to jest facet, FACET= ZAROST , dzieki temu wlasnie jest facetem.
Widzisz, mnie np. bujne owłosienie na torsie strasznie odrzuca i w ogóle nie uważam, że to takie męskie. I w moim przekonaniu zarost nie czyni mojego meżczyzny mężczyzną, a to że nie ma włosów pod pachami nie odbiera mu ani odrobiny męskości.
madzia6217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:05   #49
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez madzia6217 Pokaż wiadomość
Widzisz, mnie np. bujne owłosienie na torsie strasznie odrzuca i w ogóle nie uważam, że to takie męskie. I w moim przekonaniu zarost nie czyni mojego meżczyzny mężczyzną, a to że nie ma włosów pod pachami nie odbiera mu ani odrobiny męskości.

Ja wiem, ze zarost czy jego brak nie czyni z mezczyzny mezczyzny ale moze uczynic mezczyzne bardziej lub mniej meskim, przynajmniej w moim odczuciu hihi troche sie zakrecilam,
w kazdym badz razie, ja rozumiem golenie naprawde bujnego zarostu z klaty, to moze byc nieprzyjemne ale zwykly zarost na klacie zostawilabym w spokoju a golenie wlosow pod pachami jest dla mnie smieszne i paradoksalnie ,nieestetyczne.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 07:36   #50
silverstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja u facetów

Mój sobie goli pachy i jajeczka, bo lubię mu je ssać delikatnie a włosy mi przeszkadzają!!!!! Sama kazałam mu ogolić, długo go namawiałam, a teraz nie dość że jego penis Wacuś wydaje się większy to jeszcze nie przycina włosów zamkiem od spodni jak widać same plusy R. jest zachwycony i już mu nie trzeba przypominać o maszynce!!
silverstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:05   #51
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Męskiej depilacji intymnej mówię zdecydowanie tak
I ja też
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:20   #52
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
golenie wlosow pod pachami jest dla mnie smieszne i paradoksalnie ,nieestetyczne.
Mi też się nie podoba, ale mój facet goli jak już ma dłuższe, bo twierdzi że mniej się poci i jest mu wygodniej. Więc nie mam nic przeciwko.
Depilacja innych części ciała odpada. Intymnych- masakra. Czułabym się jak z jakimś lalusiem, a nie facetem, gdyby był ogolony na zero. Przyciąć troszkę może, ale nie zgolić, nie wyobrażam sobie tego... Włosy na nogach i totalne zero w kroku- jak to wygląda
Ale ja ogólnie jestem przeciwko metroseksualnymi, zrobionymi, pomalowanymi facetami
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:25   #53
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Słowa mojego faceta zacytowałaś! Same są plusy , bo jemu się to po prostu spodobało i nie muszę mu już nic mówić, bo sam to robi, nawet jak się mamy nie widzieć a ma już tam chaszcze! Ja mojemu po prostu zagroziłam, że jak ja mogłam to ona też i jak nie wygoli dżungli to ja sobie znajdę innego, zadbanego faceta (chyba się wystraszył bo widać efekty) Truj mu dupę za przeproszenie, żeby to zrobił to daję słowo, że choćby dla świętego spokoju to zrobi

PS. Dlaczego napisałaś o facecie "mój stary" ?? Ja do mojego i na mojego faceta tez tak mówię, ale to nie dlatego ,że jest stary, bo ma 28 lat, ale jakoś tak <lol> Wśród moich koleżanek to słowo jest normą U ciebie pewnie tez tak jest , bo starego wzięłaś w cudzysłów

-
oj "stary" nie jest taki stary...28 na karku czyli rówieśnik twojego "starego"...a myśmy tak zapożyczyli od znajomych- wyprowadzili sie pod Warszawę i żeby wszyscy widzieli jakie z nich się raptem "wiesniaki" zrobiły mówią do siebie w taki troszkę wioskowy sposób
No poza tym staż mamy niezły jakieś 8 lat prawie, wiec też z tego powodu "stary" musze go na przycięcie namówić...tylko Ło Matko! jak to zrobić?!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:30   #54
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Mi też się nie podoba, ale mój facet goli jak już ma dłuższe, bo twierdzi że mniej się poci i jest mu wygodniej. Więc nie mam nic przeciwko.
Depilacja innych części ciała odpada. Intymnych- masakra. Czułabym się jak z jakimś lalusiem, a nie facetem, gdyby był ogolony na zero. Przyciąć troszkę może, ale nie zgolić, nie wyobrażam sobie tego... Włosy na nogach i totalne zero w kroku- jak to wygląda
Ale ja ogólnie jestem przeciwko metroseksualnymi, zrobionymi, pomalowanymi facetami
Ja tez!!!
jeszcze niech zaczna wlosy farbowac ...
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:00   #55
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Depilacja u facetów

Tak. Nie lubię jak facet jest tam nie ogolony i tyle.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:55   #56
88_vanillia
Raczkowanie
 
Avatar 88_vanillia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja u facetów

Sama kiedys myslalam,ze ogolony facet fuj,ze malo meskie..Ale obecny Tż goli sie i wierzcie mi Dziewczyny,o niebo lepiej!Facet wyglada na bardziej zadbanego i ogolniej lepiej to wyglada..Teraz jakby facet zdjal bokserki z siebie a tam busz to nie wiem czy bylby w stanie mnie podniecic i bedzie problem z powiedzeniem,zeby byl tam skinheadem
88_vanillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:39   #57
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Depilacja u facetów

Moj goli pachy i przycina miejsca intymne,uwazam ze jest to ok,choc nie razi mnie gdy ktos tego nie robi.
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:25   #58
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Golenie pach??? Klaty??? Kurcze dla mnie to strasznie niemęskie jest jak mezczyzna goli sobie pachy, nie rozumiem jaki w tym cel
Dla mnie facet ogolony=facet zadbany
Widuję facetów z dziesięciocentymetrowymi włosami pod pachami i albo śmierdzą potem albo te chaszcze są oblepione antyperspirantem. Nie wiem, co w tym męskiego.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:47   #59
akseinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja u facetów

Ja też lubię jak facet jest gładki tam na dole, wtedy oboje mamy większą frajdę przy seksie oralnym
Jeżeli chodzi o pachy, to brak włosów w tym miejscu wydaje mi się bardziej higieniczny...
Nogi, ręce i klata, niech sobie będzie misiem.. w końcu trzeba się w coś wtulić.. i w zimę będzie mu cieplej
akseinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:15   #60
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Depilacja u facetów

Cytat:
Napisane przez silverstone Pokaż wiadomość
Mój sobie goli pachy i jajeczka, bo lubię mu je ssać delikatnie a włosy mi przeszkadzają!!!!! Sama kazałam mu ogolić, długo go namawiałam, a teraz nie dość że jego penis Wacuś wydaje się większy to jeszcze nie przycina włosów zamkiem od spodni jak widać same plusy R. jest zachwycony i już mu nie trzeba przypominać o maszynce!!
Dokładnie, na jajkach to musi być wręcz przymusowe - wiadomo dlaczego Ha ha mój też przechodził koszmar rozporkowy I jest zadowolony z depilacji i nie żałuje

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja tez!!!
jeszcze niech zaczna wlosy farbowac ...
Jest chyba remis jeśli chodzi o "ankietę" facet TAM ogolony Każda ma inny gust i woli inaczej
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-29 17:39:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.