Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-04, 14:48   #2041
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak mój automatyczny słownik )) ja miałam najjaśniejszy. Nie byłam zachwycona ALE moja mama jest i wszyscy których znam są. Myślę źe warto go sprawdzić bo naprawdę kosztuje niewiele a jest ciekawy. Co do jasności to niestety problem większości podkładów. Ja jestem żółta latem i bardzo biała zima (0,00 u Bobbi Brown , po lecie Max 1) i w zasadzie zawsze mam problem z kolorem mimo że podkładów miałam dziesiątki... Bladziochy mają gorzej
A jeżeli idealny jest dla mnie Colorstay do cery tłustej 150 Buff to w jaki kolor tego podkładu powinnam celować?

Wysłane z telefonu, mogę zjadać ogonki i literki : )
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:53   #2042
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jeżeli idealny jest dla mnie Colorstay do cery tłustej 150 Buff to w jaki kolor tego podkładu powinnam celować?

Wysłane z telefonu, mogę zjadać ogonki i literki : )
W najjaśniejszy . Te podkłady drogeryjne zwykle nie mają zbyt bogatej palety kolorów ale warto sprawdzić
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:52   #2043
domka324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeżeli chodzi o kremy BB . Jak wyżej napisałam tesuję ten z Garniera
Po jakimś czasie buzia się świeci(u mnie juz tak jest niestety ) ale mało
Ten z Garniera dobrze kryje nawet większy niedoskonałości(ale czasem korektor trzeba dołożyć w niektóre miejsca),cera wygląda naturalnie.

Może polecicie jakiś jeszcze krem BB -który wygląda naturalnie,dobrze kryje lecz jest lekki,-ale najbardziej chodzi mi o taki ,który da matowy efekt -większy niż bb z garniera .
domka324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:46   #2044
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja powiem tylko od siebie że przez jakiś czas używałam BB garniera (pomijając że mega za ciemny dla mnie był i jest) i bardzo zniszczył mi cerę. Mojej mamie też
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 09:55   #2045
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
Ja powiem tylko od siebie że przez jakiś czas używałam BB garniera (pomijając że mega za ciemny dla mnie był i jest) i bardzo zniszczył mi cerę. Mojej mamie też
A czym go zmywałaś?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 10:03   #2046
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
Ja powiem tylko od siebie że przez jakiś czas używałam BB garniera (pomijając że mega za ciemny dla mnie był i jest) i bardzo zniszczył mi cerę. Mojej mamie też
W jakim znaczeniu zniszczył ?
Skład ma trochę niezbyt, jest na alkoholu. Ma też talk i aluminium.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 13:34   #2047
domka324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
Ja powiem tylko od siebie że przez jakiś czas używałam BB garniera (pomijając że mega za ciemny dla mnie był i jest) i bardzo zniszczył mi cerę. Mojej mamie też

Aaa dziewczyny nie straszcie A w jakim sensie zniszczył ?

U mnie jak na razie dobrze się sprawuje,a nawet nawilżył moją cerę.(problem tylko ze świeceniem się,bez poprawek się nie obejdzie)
Dziewczyny a co sądzicie o Iwostin correctin purritin fluid ?
Dostałam próbkę w aptece i zastanawiam się jak będzie sobie radził .
To jak znacie jakies jeszcze BB ? Zależy mi na średnim kryciu co najmniej i żeby matował
domka324 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 14:42   #2048
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

...
własnie...jak zniszczył...na pewno może podsuszyc skóre bo ma dużo alko. wysoko w składzie,od tego biorą się inne problemy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 15:56   #2049
domka324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez domka324 Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny nie straszcie A w jakim sensie zniszczył ?

U mnie jak na razie dobrze się sprawuje,a nawet nawilżył moją cerę.(problem tylko ze świeceniem się,bez poprawek się nie obejdzie)
Dziewczyny a co sądzicie o Iwostin correctin purritin fluid ?
Dostałam próbkę w aptece i zastanawiam się jak będzie sobie radził .
To jak znacie jakies jeszcze BB ? Zależy mi na średnim kryciu co najmniej i żeby matował


Jak napisałam,dostałam próbkę Iwostinu o odcieniu naturalnym.Jednak ten kolor jest dla mnie za ciemny.Iwostin jest dostępny w 3 kolorach : jasny,naturalny,ciepły beż.
Mam pytanie iwostin (odcień jasny) o ile jest jaśniejszy od naturalnego ? Bo ten niby ,,naturalny'' wpada w pomarańcz XD A ja potrzebuję chłodniejszego odcieniu bo blada jestem

Miałyście z nim do czynienia :P ? Chcę trochę odciążyć skórę Ma w miarę dobre krycie jak rozprowadzam go pędzlem.
Co do wcześniejszego postu garnier jest ok,ale niestety szybko się po nim świecę
domka324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:36   #2050
natalia_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: pomocy !!!

szukam pomocy chcialabym zamowic podlak colorstay przez intenrnet , ale nie wiem jaki kolor wybr nigdy nie mialam doczynienia z tym podkladem . Zawsze uzywalam rimmel wake me up 203 true beige i kolorystyka staial sie ideanie z moim odcieniem twarzy ! takze jagby ktos mogły mi doradzic bylabym wdziecza !
natalia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:41   #2051
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Właśnie mocno wysuszył skórę i mnie trochę zapychał (a przynajmniej podejrzewam, że on ). Cera zrobiła się też taka.. bez życia, i przynajmniej u mamy taka szara, przez co stopniowo podkład też nie wyglądał dobrze. Zmieniła i się poprawiło wszystko, ja też zmieniłam i było ok. Nie pamiętam czym zmywałam bo używałam go na początku, zaraz jak wszedł czyli.. dość dawno temu. Pewnie ziajamed + jakieś żele, ale ręki nie dałabym sobie uciąć

Iwostin miałam, z tego co pamiętam byłam generalnie zadowolona, ale ciemniał. I nie utrzymywał się cały dzień
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 14:53   #2052
anamta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Vichy area teint creme foundation

Ja używam masełka do ust, jestem zadowolona, szkoda, że trzeba nakładać palcem i dość szybko zjada się zawsze miałam problem z suchymi skórkami, na szczęście to masełko nie zbiera się w nich i usta wyglądają zdrowiej
__________________
anamta
anamta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:30   #2053
domka324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
Właśnie mocno wysuszył skórę i mnie trochę zapychał (a przynajmniej podejrzewam, że on ). Cera zrobiła się też taka.. bez życia, i przynajmniej u mamy taka szara, przez co stopniowo podkład też nie wyglądał dobrze. Zmieniła i się poprawiło wszystko, ja też zmieniłam i było ok. Nie pamiętam czym zmywałam bo używałam go na początku, zaraz jak wszedł czyli.. dość dawno temu. Pewnie ziajamed + jakieś żele, ale ręki nie dałabym sobie uciąć

Iwostin miałam, z tego co pamiętam byłam generalnie zadowolona, ale ciemniał. I nie utrzymywał się cały dzień

Ja właśnie dostałam tę próbkę tylko w odcieniu naturalnym-nie mój kolor Ale nałożony pędzlem w rozsądnej ilości u trzymał się 5 h na mojej buzi BEZ POPRAWEK Chcę kupić go tylko,że odcień ten najjaśniejszy- jasny. Myślę,że jak się go sypnie transparentnym to będzie ok

A ty angrbotha jaki miałaś kolorek ?
domka324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 07:12   #2054
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miałam łagodzący jasny
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 09:30   #2055
miki1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Revlon colorstay

Hej dziewczyny zaczynam przygodę z makijażem ( ukończyłam studium i chciałabym malować koleżanki itp) i mam takie pytanie czy podkład revlon colorstay jest dość dobry abym mogła wykonywać makijaże wieczorowe ? Spełni swoją rolę ? I jeszcze jedno pytanko, na początek chciałabym kupić 2 odcienie najjaśniejszy i najciemniejszy i je mieszać jak myślicie-da radę z 2 odcieni dopasować do każdego odcienia skóry? Bardzo proszę o pomoc
miki1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 10:50   #2056
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez miki1234 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zaczynam przygodę z makijażem ( ukończyłam studium i chciałabym malować koleżanki itp) i mam takie pytanie czy podkład revlon colorstay jest dość dobry abym mogła wykonywać makijaże wieczorowe ? Spełni swoją rolę ? I jeszcze jedno pytanko, na początek chciałabym kupić 2 odcienie najjaśniejszy i najciemniejszy i je mieszać jak myślicie-da radę z 2 odcieni dopasować do każdego odcienia skóry? Bardzo proszę o pomoc
Twój wątek przesuwam do wątku zbiorczego o tym podkładzie. W pierwszym poście masz link do pierwszej części.

Przed założeniem wątku warto zapoznać się z treścią zasad tego forum (patrz pkt 3).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 16:17   #2057
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej, długo szukałam tego wątku.
Potrzebuję podpowiedzi, jaki podkład nadawałby się do mojej cery. Jest ona typowo mieszana - poliki suche, strefa T tłusta, mam też zazwyczaj kilka większych krost do ukrycia.
Problemem też jest odcień, mam cerę bladą, o żółtym odcieniu, co sprawia, że większość kosmetyków wygląda na mnie sztucznie.
Testowałam różne podkłady:
- miss sporty 001 - porażka na całej linii za ciemny, słabo krył, szybko schodził,
-Kobo Professional, Ideal Cover Podkład w kompakcie - idealny kolor, cudne krycie, ale efekt maski i zapychania, do dziś stosuję go jako korektor, na większe zmiany gdyż idealnie dopasowuje się do mojej cery,
-Rimmel, Stay Matte light ivory na początku wydawał się super -dawał matowe wykończenie, jednak po kilku godzinach ciemniał i różowiał, w dodatku wydaje mi się nieco a ciężki na co dzień.
-Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący, kolor light jest nieco za ciemny, gdy latem byłam opalona pasował jak ulał; poprawił nieco stan mojej cery, jednak nie matuje, wręcz świecę się po nim jeszcze mocniej, trwałość też średnia.
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:19   #2058
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Hej, długo szukałam tego wątku.
Potrzebuję podpowiedzi, jaki podkład nadawałby się do mojej cery. Jest ona typowo mieszana - poliki suche, strefa T tłusta, mam też zazwyczaj kilka większych krost do ukrycia.
Problemem też jest odcień, mam cerę bladą, o żółtym odcieniu, co sprawia, że większość kosmetyków wygląda na mnie sztucznie.
Testowałam różne podkłady:
- miss sporty 001 - porażka na całej linii za ciemny, słabo krył, szybko schodził,
-Kobo Professional, Ideal Cover Podkład w kompakcie - idealny kolor, cudne krycie, ale efekt maski i zapychania, do dziś stosuję go jako korektor, na większe zmiany gdyż idealnie dopasowuje się do mojej cery,
-Rimmel, Stay Matte light ivory na początku wydawał się super -dawał matowe wykończenie, jednak po kilku godzinach ciemniał i różowiał, w dodatku wydaje mi się nieco a ciężki na co dzień.
-Iwostin, Correctin Purritin, Fluid matujący, kolor light jest nieco za ciemny, gdy latem byłam opalona pasował jak ulał; poprawił nieco stan mojej cery, jednak nie matuje, wręcz świecę się po nim jeszcze mocniej, trwałość też średnia.
Bourjois healthy mix.? Catrice All Matt plus.? Tego drugiego mogę Ci zrobić niewielką odlewkę na wypróbowanie
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:03   #2059
animag21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Mam kłopot z podkładem.. wcześniej miałam z RIMMEL "stay matte" dobrze kryje moje piegi po lecie i moje niedoskonałości jak to na nastolatkę przystało Ale niestety jak go nakładam z rana w szkole on brązowieje.. i tak jakby się ścina.. tak jakby ziemia pękała.. i u mojej koleżanki to samo się z tym podkładem dzieje mam bardzo jaśniutką wręcz porcelanową cerę odcień brałam light ivory. Kupiłam teraz z MANHATTAN "easy match make up. Podkład słabo kryje widać moje piegi i też delikatnie brązowieje.

Więc.. potrzebuję podkładu niedrogiego, dobrze kryjącego, trwałego i nie ciemniejącego na cerę porcelanową Dziękuję
animag21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 20:30   #2060
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez animag21 Pokaż wiadomość
Mam kłopot z podkładem.. wcześniej miałam z RIMMEL "stay matte" dobrze kryje moje piegi po lecie i moje niedoskonałości jak to na nastolatkę przystało Ale niestety jak go nakładam z rana w szkole on brązowieje.. i tak jakby się ścina.. tak jakby ziemia pękała.. i u mojej koleżanki to samo się z tym podkładem dzieje mam bardzo jaśniutką wręcz porcelanową cerę odcień brałam light ivory. Kupiłam teraz z MANHATTAN "easy match make up. Podkład słabo kryje widać moje piegi i też delikatnie brązowieje.

Więc.. potrzebuję podkładu niedrogiego, dobrze kryjącego, trwałego i nie ciemniejącego na cerę porcelanową Dziękuję
Jest specjalny wątek do pytań o dobór podkładu, podwieszony na samej górze.
Przesuwam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:30   #2061
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez animag21 Pokaż wiadomość
Mam kłopot z podkładem.. wcześniej miałam z RIMMEL "stay matte" dobrze kryje moje piegi po lecie i moje niedoskonałości jak to na nastolatkę przystało Ale niestety jak go nakładam z rana w szkole on brązowieje.. i tak jakby się ścina.. tak jakby ziemia pękała.. i u mojej koleżanki to samo się z tym podkładem dzieje mam bardzo jaśniutką wręcz porcelanową cerę odcień brałam light ivory. Kupiłam teraz z MANHATTAN "easy match make up. Podkład słabo kryje widać moje piegi i też delikatnie brązowieje.

Więc.. potrzebuję podkładu niedrogiego, dobrze kryjącego, trwałego i nie ciemniejącego na cerę porcelanową Dziękuję
Sprawdz w wątku o jasnych podkładach
Bobbi Brown ma ładne jasne kolory
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:02   #2062
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Sprawdz w wątku o jasnych podkładach
Bobbi Brown ma ładne jasne kolory
owszem BB ma jasne ładne kolory ale cena a dziewczyna chciała żeby jeszcze do tego był niedrogi
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:03   #2063
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
Dzień dobry, może tutaj ktoś będzie znał odpowiedź na moje pytanie
Znalazłam podkład niemal idealny dla swojej skóry, a nawet 2 podkłady: CC od Bell i Illumi też od Bell. Problem stanowi to, że najjaśniejszy odcień jest trochę za ciemny i zbyt mało kryjący. Czy ktoś zna podkład o podobnych właściwościach, trochę lepszym kryciu i szerszej palecie kolorystycznej?
up
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:48   #2064
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Bourjois healthy mix.? Catrice All Matt plus.? Tego drugiego mogę Ci zrobić niewielką odlewkę na wypróbowanie
Bardzo dziękuję za odpowiedź Wysyłam wiad. prywatną
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 07:44   #2065
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
owszem BB ma jasne ładne kolory ale cena a dziewczyna chciała żeby jeszcze do tego był niedrogi
prawda.
Niestety nie znam niedrogiego jasnego podkładu. Zwylke niestety podkłady drogeryjne mają dość ciemne kolory. Najlepiej zapytać na wątku o jasnych podkładach,tam dziewczyny są specjalistkami i wyszukują jaśniutkie kolory.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 14:44   #2066
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez animag21 Pokaż wiadomość
Mam kłopot z podkładem.. wcześniej miałam z RIMMEL "stay matte" dobrze kryje moje piegi po lecie i moje niedoskonałości jak to na nastolatkę przystało Ale niestety jak go nakładam z rana w szkole on brązowieje.. i tak jakby się ścina.. tak jakby ziemia pękała.. i u mojej koleżanki to samo się z tym podkładem dzieje mam bardzo jaśniutką wręcz porcelanową cerę odcień brałam light ivory. Kupiłam teraz z MANHATTAN "easy match make up. Podkład słabo kryje widać moje piegi i też delikatnie brązowieje.

Więc.. potrzebuję podkładu niedrogiego, dobrze kryjącego, trwałego i nie ciemniejącego na cerę porcelanową Dziękuję
Może eveline art scenic.? Wiem,że korektory są dosyć jasne może podkłady też A jak nie to Maxineczka w swoich filmach pokazywała wręcz biały podkład i niedrogi
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 17:14   #2067
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Może eveline art scenic.? Wiem,że korektory są dosyć jasne może podkłady też A jak nie to Maxineczka w swoich filmach pokazywała wręcz biały podkład i niedrogi
Eveline art scenic najjaśniejszy podkład jest ciemno różowy, miałam i wywaliłam bo dawał efekt brudnej beżowo różowej szmaty Korektor z tej serii jest jaśniejszy. Na Maxineczce dużo podkładów może wyglądać "biało" bo skórę ma dość ciemną, żółto oliwkową. Lepiej doradzi osoba o alabastrowej cerze
Ekstra jasne są minerały ale nie każdemu formuła proszku przypadnie do gustu, no i taniutkie nie są
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:42   #2068
domka324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny podkład ,,dzienny'' znalazłam Używam Ivostinu bo mam problemy z cerą,już widzę jej poprawę

Mam pytanie bo niedługo szykuje mi się wesele i potrzebuję podkładu,który wytrzyma bardzo długo na twarzy,przede wszystkim zmatowi skórę,no i żeby nie tworzył maski . Jeżeli chodzi o krycie to nie musi być bardzo mocne,od tego mam korektor Chodzi mi o podkład typowy na różne okazje,który będzie musiał wytrzymać te kilka godzin na buźce
domka324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:36   #2069
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Eveline art scenic najjaśniejszy podkład jest ciemno różowy, miałam i wywaliłam bo dawał efekt brudnej beżowo różowej szmaty Korektor z tej serii jest jaśniejszy. Na Maxineczce dużo podkładów może wyglądać "biało" bo skórę ma dość ciemną, żółto oliwkową. Lepiej doradzi osoba o alabastrowej cerze
Ekstra jasne są minerały ale nie każdemu formuła proszku przypadnie do gustu, no i taniutkie nie są
Nie - pokazywała nawet na ręce podkład był ewidentnie biały Lily Lolo ma bardzo jasne ale cena przeraża fakt

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez domka324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podkład ,,dzienny'' znalazłam Używam Ivostinu bo mam problemy z cerą,już widzę jej poprawę

Mam pytanie bo niedługo szykuje mi się wesele i potrzebuję podkładu,który wytrzyma bardzo długo na twarzy,przede wszystkim zmatowi skórę,no i żeby nie tworzył maski . Jeżeli chodzi o krycie to nie musi być bardzo mocne,od tego mam korektor Chodzi mi o podkład typowy na różne okazje,który będzie musiał wytrzymać te kilka godzin na buźce
Może zamiast podkładu baza pod podkład
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:51   #2070
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez domka324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podkład ,,dzienny'' znalazłam Używam Ivostinu bo mam problemy z cerą,już widzę jej poprawę

Mam pytanie bo niedługo szykuje mi się wesele i potrzebuję podkładu,który wytrzyma bardzo długo na twarzy,przede wszystkim zmatowi skórę,no i żeby nie tworzył maski . Jeżeli chodzi o krycie to nie musi być bardzo mocne,od tego mam korektor Chodzi mi o podkład typowy na różne okazje,który będzie musiał wytrzymać te kilka godzin na buźce
Estee Luder Dw Light i odrobina pudru. Można go kupić w 15 ml opakowaniu i wychodzi wtedy ten interes naprawdę niedrogo. Podkład ma średnie krycie i dużą wytrzymałość, nie jest też tak ciężki jak jego brat
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.