jaki ginekolog w LuxMedzie najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 21:37   #1
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Question

jaki ginekolog w LuxMedzie najlepszy?


Hej, od niedawna mam wreszcie prywatną opiekę w LM i porzucam lekarzy ginekologów z NFZ. MAm z nimi bardzo złe doświadczenia. Szukam naprawdę dobrego lekarza ginekologa w Warszawie, może polecacie kogoś z LuxMedu właśnie? chodzi mi o opinie nie dotyczące ciąży ale raczej problemów z infekcjami itp. jeszcze zaden lekarz nawet dobrze mnie nie zbadał,nie przeprowadził odpowiedniego wywiadu, nie zbadał przyczyny moich dolegliwośći. Szukam lekarza, który poza tym,że jest miły bo mu płacą to jeszcze nie będzie milczkiem, bedzie miał profesjonalne podejscie i będzie leczył a nie przepisywał recepty na leki za które płacą mu firmy farmaceutyczne.. szukałam już w internecie ale przeważają opinie kobiet ciężarnych co mi nic nie mówi bo w ciążę nie chcę zajść w ciągu najbliższych 3 lat..ba, nawet jakbym chciała to najpierw powinnam się wyleczyć.
OK, przepraszam,ze tak się rozpisałam ale jestem zdesperowna i potrzebuję fachowej pomocy. Wiem,że prywatna opieka nie oznacza lekarzy cudotwórców dlatego chciałabym dopytać. Jeśli znacie lekarzy,którzy leczą,proszę o podanie nazwisk, Warszawa - w klinikach LuxMed.
Pozdrawiam !!!
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 22:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.