Genetyczne, wielkie i głębokie doły pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-31, 11:47   #1
Pandorum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3

Genetyczne, wielkie i głębokie doły pod oczami


Cześć, jestem młodym mężczyzną i od 13 roku życia mam ogromny kompleks - wielkie i głębokie doły pod oczami, które powodują, że wyglądam jak zombie. Kiedy byłem bardziej przy kości, efekt był jeszcze od biedy znośny, ale trzymając odpowiednią sylwetkę, niestety wygląda to absolutnie tragicznie i wiąże się z wieloma konsekwencjami w życiu prywatnym, miłosnym itd itp.

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje jak można poradzić sobie z tak dużym problemem, gdzie się udać (Warszawa i nie tylko). Generalnie preferowałbym trwałe lub długotrwałe rozwiązania.
Początkowo chciałem zrobić to kwasem hialuronowym i powtarzać co roku, ale prawdopodobnie będzie to utrudnione ze względu na osadzenie gałki ocznej, możliwość uszkodzenia nerwów etc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180131_122228.jpg (32,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180131_122232.jpg (42,0 KB, 16 załadowań)
Pandorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 23:49   #2
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Genetyczne, wielkie i głębokie doły pod oczami

Spróbuj masażu twarzy. Musisz o tym poczytać, bo sama nie jestem ekspertem - wiem tylko, że można w ten sposób naturalnie, bez interwencji chirurgicznej, zmienić rozmieszczenie limfy i tkanki tłuszczowej na twarzy.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 15:06   #3
shallowgirl89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Genetyczne, wielkie i głębokie doły pod oczami

Hej!

Ja miałam wypełnione kwasem hialuronowym górne powieki, bo po zabiegu radiofrekwencji cały tłuszcz z nich zaniknął i moje oczy wyglądały makabrycznie, jak gdybym była śmiertelnie chora. Jestem zadowolona z efektu, a robiłam u dermatolog zajmującej się medycyną estetyczną w gabinecie na Mokotowie - Ecoderm. Myślę, że jeśli pójdziesz na konsultacje to lekarz Ci doradzi jak rozwiązać Twój problem. Dobry gabinet jest też w Łodzi na Piotrkowskiej - Aesthetic. Te dwa gabinety znam i do nich uczęszczam. Nie wciskają zabiegów "na chama", jeśli nie są w stanie pomóc mówią szczerze, żeby udać się do chirurga.

Powodzenia i trzymam kciuki żebyś znalazł coś dla siebie, bo wiem jak bardzo wygląd okolicy oczu może człowieka zdołować i negatywnie wpłynąć, nie tylko na wygląd, ale też na psychikę.
shallowgirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 06:50   #4
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Genetyczne, wielkie i głębokie doły pod oczami

Cytat:
Napisane przez Pandorum Pokaż wiadomość
Cześć, jestem młodym mężczyzną i od 13 roku życia mam ogromny kompleks - wielkie i głębokie doły pod oczami, które powodują, że wyglądam jak zombie. Kiedy byłem bardziej przy kości, efekt był jeszcze od biedy znośny, ale trzymając odpowiednią sylwetkę, niestety wygląda to absolutnie tragicznie i wiąże się z wieloma konsekwencjami w życiu prywatnym, miłosnym itd itp.

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje jak można poradzić sobie z tak dużym problemem, gdzie się udać (Warszawa i nie tylko). Generalnie preferowałbym trwałe lub długotrwałe rozwiązania.
Początkowo chciałem zrobić to kwasem hialuronowym i powtarzać co roku, ale prawdopodobnie będzie to utrudnione ze względu na osadzenie gałki ocznej, możliwość uszkodzenia nerwów etc.
To moze przeszczep tłuszczu? Robi sie raz, nie trzeba powtarzac.
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 07:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.