Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-29, 21:33   #1
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22

Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)


Cześć . Jako, że idę po wakacjach do liceum chciałabym nieco zmienić swój wygląd. Czy żebyście mi pomogli poprawić swój wygląd to muszę zamieszczać zdjęcia?. A chciałabym zmienić swój wygląd dlatego że w pełni się nie akceptuje i nie jestem z niego zadowolona. Może jakieś rady jak dbać o cerę, włosy, a może powinnam coś zmienić w fryzurze, pomalować się mocniej?.
Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, z góry dziękuje <3
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 01:26   #2
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Cytat:
Napisane przez Julcia155 Pokaż wiadomość
Cześć . Jako, że idę po wakacjach do liceum chciałabym nieco zmienić swój wygląd. Czy żebyście mi pomogli poprawić swój wygląd to muszę zamieszczać zdjęcia?. A chciałabym zmienić swój wygląd dlatego że w pełni się nie akceptuje i nie jestem z niego zadowolona. Może jakieś rady jak dbać o cerę, włosy, a może powinnam coś zmienić w fryzurze, pomalować się mocniej?.
Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, z góry dziękuje <3
Rady jak dbac o cere z pewnością znajdziesz w internecie, jeśli poszukasz. Najbardziej odpowiednie byłyby dla Ciebie kosmetyki dla młodych dziewczyn. Zmagasz się z jakimkolwiek trądzikiem? Mocnym makijażem moim zdaniem nie ma się co postarzać i nakładać tone fluidow i pudrow, jeżeli masz ładna buzię, bez niedoskonałości, nawet jeżeli jest to modne. Jakiś tusz do rzęs i delikatne nakreślenie brwi z odpowiednia depilacja moze wystarczyc, bo malować sie tez trzeba umiec. Mocny makijaż wykonany bez praktyki i umiejętności tylko Ci zaszkodzi, co nie znaczy, że nie warto powoli eksperymentowac i uczyć się chocby z filmików na youtubach czy jakis innych stronach. A co do fryzury ważny jest kształt twarzy i jej wygląd, więc żeby doradzić Ci coś konkretnego potrzebne byloby zdjęcie. Farbowałaś kiedykolwiek włosy?
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 11:13   #3
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Dziękuję za odpowiedz i rady. Już w 3 gim się malowałam, zaczęłam wtedy swoją przygodę z makijażem. Mój makijaż w gimnazjum był taki: krem bb, rzęsy, brwi oraz szminka. Tylko, że w liceum chciałabym wyglądać lepiej, a taki makijaż nic nie zmienia w moim wyglądzie. Jest przynajmniej moim zdaniem bardzo naturalny. Problemu z cerą aż takiego nie mam, oczywiście od czasu do czasu mnie wysypie ale po tygodniu od razu przechodzi i mam cerę w miarę ładną. Chciałabym w liceum lepiej się malować chodzi o to, że chce przynajmniej wyglądać idealnie czyli mieć ładne zadbane włosy. cera bez żadnych zanieczyszczeń, białe zęby ( na szczęście miałam pół roku temu ściągany aparat, więc zęby mam prościutkie). Nie podoba mi się za bardzo moja twarz, więc uznałam, że jeśli będę się fajniej i profesjonalnie malowała to będę ładniejsza. Makijaż naprawdę potrafi zdziałać cuda . Wiem, że najpierw powinnam zaakceptować siebie, ale nie potrafię jak patrzę na swoją twarz, która no jest nie ciekawa . Figurę mam okej, jestem szczupła ( tylko przynajmniej dobrze). Może powinnam ściąć włosy mam dosyć długie już sporo za cycki a są zniszczone i suche w dotyku. Tylko, że nie wiem czy by mi pasowało do kształtu mojej twarzy, sama nie wiem jaki mam kształt to dla mnie to do dzisiaj zagadka haha. Nie wiem czy to twarz trójkątna czy może prostokątna . Mogłabym wysłać zdjęcie, ale się boję, że wyśmiejesz moją twarz.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

A przepraszam nie odpowiedziałam na twoje pytanie. Nie, nie farbowałam włosów, mój naturalny kolor to rudy wpadający w blond.
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 13:26   #4
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Cytat:
Napisane przez Julcia155 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz i rady. Już w 3 gim się malowałam, zaczęłam wtedy swoją przygodę z makijażem. Mój makijaż w gimnazjum był taki: krem bb, rzęsy, brwi oraz szminka. Tylko, że w liceum chciałabym wyglądać lepiej, a taki makijaż nic nie zmienia w moim wyglądzie. Jest przynajmniej moim zdaniem bardzo naturalny. Problemu z cerą aż takiego nie mam, oczywiście od czasu do czasu mnie wysypie ale po tygodniu od razu przechodzi i mam cerę w miarę ładną. Chciałabym w liceum lepiej się malować chodzi o to, że chce przynajmniej wyglądać idealnie czyli mieć ładne zadbane włosy. cera bez żadnych zanieczyszczeń, białe zęby ( na szczęście miałam pół roku temu ściągany aparat, więc zęby mam prościutkie). Nie podoba mi się za bardzo moja twarz, więc uznałam, że jeśli będę się fajniej i profesjonalnie malowała to będę ładniejsza. Makijaż naprawdę potrafi zdziałać cuda . Wiem, że najpierw powinnam zaakceptować siebie, ale nie potrafię jak patrzę na swoją twarz, która no jest nie ciekawa . Figurę mam okej, jestem szczupła ( tylko przynajmniej dobrze). Może powinnam ściąć włosy mam dosyć długie już sporo za cycki a są zniszczone i suche w dotyku. Tylko, że nie wiem czy by mi pasowało do kształtu mojej twarzy, sama nie wiem jaki mam kształt to dla mnie to do dzisiaj zagadka haha. Nie wiem czy to twarz trójkątna czy może prostokątna . Mogłabym wysłać zdjęcie, ale się boję, że wyśmiejesz moją twarz.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

A przepraszam nie odpowiedziałam na twoje pytanie. Nie, nie farbowałam włosów, mój naturalny kolor to rudy wpadający w blond.
Makijażystka nie jestem, ale sądzę, że makijaz powinien sie przede wszystkim Tobie podobać, bo co z tego, że ja Ci wyślę jakies linki makijaży, które mi się podobaja, a Tobie nie beda pasować. Masz rację, powinnas zaakceptować przede wszystkim wygląd Twojej twarzy, bo za makijażem całe życie nie mozna sie ukrywać. Zawsze będziesz wstawać godzinę przed mezem jak będziesz go miala żeby się pomalować? Daj spokój. W Twoim wieku dziewczyny są wobec siebie bardzo krytyczne, bo panuje taka moda na idealizm. Pewnie wcale nie jest źle. Nie mam zamiaru nikogo wyśmiewac i nigdy bym tego nie zrobiła, nieważne jak bardzo byłby brzydki, więc tego nie musisz się obawiać, jesli chcesz dodać zdjęcie. Nigdy też nie spotkałam się na tym forum z sytuacja, żeby ktoś wyśmiewal czyiś wyglad. A co do włosów to wybierz się do fryzjera żeby ściąć te zniszczone końcówki (lepiej mieć krótsze na jakis czas, bo przecież odrosną, a bez takich porozdwajanych nitek na końcu włosy dużo bardziej estetycznie i zdrowiej wyglądają), a jak fryzjerka będzie Cie obcinała spytaj sie co mogłaby Ci doradzić i w jakiej fryzurze jej zdaniem byłoby Ci ładnie. Jak pokaże to będziesz miała czas przemyśleć i się zdecydować do następnego razu na spokojnie w domu.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

A no i kolor. Rudawy blond brzmi nieźle. W ogóle rude kobiety mają szczescie. Osobiscie im zazdroszczę i gdybym była ruda to raczej bym tego nie zmieniala, natura też się zna
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 15:18   #5
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

A mogę te zdjęcia wysłać na twoją pocztę prywatną?
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 15:47   #6
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

dobra dodaje zdjęcia, ale troszkę się boję. Mam nadzieję że nie będziesz się śmiać ehh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2578.jpg (84,2 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2609.jpg (78,7 KB, 272 załadowań)
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 16:13   #7
Imizael
Raczkowanie
 
Avatar Imizael
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 90
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Jesteś bardzo ładną dziewczyną. Dużo bym dała żeby w Twoim wieku wyglądać podobnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Imizael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 16:48   #8
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Dziękuje za komplement, to miłe. Eee tam właśnie ja uważam, że ze mnie taka dość przeciętna dziewczyna jest. Chciałabym wyglądać ładniej. Mam już taki charakter jestem profesjonalistką i dążę do tego by być idealna. Masz może jakieś rady, co bym mogła zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać ładniej. Idę teraz do liceum więć nowa szkoła nowa ja
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 20:49   #9
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

O matko, dziewczyno, wiedziałam, że tak będzie. Śliczna twarz, duże oczy, ładne, pełne usta. Jedyne czego masz nadmiar to kompleksow. Jestem zupełnie szczera. Pomyślałabym jedynie nad pocieniowaniem włosow do długości lekko za ramiona (a skoro chcesz naprawde poczuć diametralna zmiane to może grzywka?) i podkreśleniem oczu. Próbowałaś kiedykolwiek eyelinera, neutralnych cieni i nakreślenia kredka w konciku oka? Czegos w stylu jak na załączniku? Na rzęsy nie patrz bo są doklejone, ale coś takiego zdecydowanie by Ci wystarczyło, wpisując hasło "delikatne podkreślenie oka" znajdziesz mnóstwo zdjęć z instruktażem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1947.jpg (67,2 KB, 96 załadowań)
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 21:37   #10
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Dziękuje . A i makijaż oka mi się bardzo podoba. Tylko właśnie chciałabym mieć doczepiane rzęsy, ale takie które będą wyglądać bardzo naturalnie. Wiem, że to może za wcześnie bo mam dopiero 16 lat. Ogółem to nie chce w liceum używać żadnych podkładów, jedynie to krem bb. Przez wakacje mam zamiar zadbać bardzo o twarz. Mam w planach kupić sobie jakieś maseczki i iść do kosmetyczki na oczyszczanie może coś pomoże. No i trzymać się zdrowego żywienia, nie jeść słodyczy, ostrych potraw podobno to wywołuje pryszcze. Może skuszę się na pocieniowanie tych włosków, ale grzywka to tak za odważnie jak dla mnie. A i dalej nie wiem jaki mam kształt twarzy, może ty się na tym znasz?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Próbowałam sobie zrobić kreski, ale mi strasznie wychodzą, niestety. Ale mam zamiar się nauczyć ^^
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 16:38   #11
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Cytat:
Napisane przez Julcia155 Pokaż wiadomość
Dziękuje . A i makijaż oka mi się bardzo podoba. Tylko właśnie chciałabym mieć doczepiane rzęsy, ale takie które będą wyglądać bardzo naturalnie. Wiem, że to może za wcześnie bo mam dopiero 16 lat. Ogółem to nie chce w liceum używać żadnych podkładów, jedynie to krem bb. Przez wakacje mam zamiar zadbać bardzo o twarz. Mam w planach kupić sobie jakieś maseczki i iść do kosmetyczki na oczyszczanie może coś pomoże. No i trzymać się zdrowego żywienia, nie jeść słodyczy, ostrych potraw podobno to wywołuje pryszcze. Może skuszę się na pocieniowanie tych włosków, ale grzywka to tak za odważnie jak dla mnie. A i dalej nie wiem jaki mam kształt twarzy, może ty się na tym znasz?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Próbowałam sobie zrobić kreski, ale mi strasznie wychodzą, niestety. Ale mam zamiar się nauczyć ^^
Szczerze mówiąc to do końca się nie znam i nie chciałabym wprowadzić Cie w błąd. Meże odezwie się jeszcze ktoś kto się będzie znał, albo fryzjerka będzie w stanie ocenić. Praktyka czyni mistrza, trzymam kciuki Może zamiast sztucznych rzęs jakas odżywka? Z firmy L'biotica jest fajna.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 23:08   #12
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Masz bardzo ładne, duże oczy i uważam, że wystarczy dobry tusz do rzęs i eyeliner. Nie musisz sobie niczego doklejać ani modyfikować, serio.

Przede wszystkim pozbądź się kompleksów, bo nie masz powodów, żeby je mieć.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 19:40   #13
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Tylko jakbym jeszcze umiała te kreski robić. Próbowałam i naprawdę mi nie wychodzą. Mam już tak z natury, że trochę mi się ręce trzęsą i jak chce coś zrobić dokładnie to jeszcze bardziej. Ale mam taki cel żeby przez wakacje się nauczyć. Kurczę, ale myślę, że te sztuczne rzęsy będą fajne, bo ja swoich prawie w ogóle nie mam. Chyba sobie zrobię te sztuczne rzęsy u kosmetyczki, bo podobno takie rzęsy się ma na dłużej. Oczywiście wybiorę sobie takie jak najbardziej naturalne, ponieważ nie chce wyglądać sztucznie. A może znasz jakieś sposoby na trądzik, ale taki grudkowy. Bo ja nie mam takich prawdziwych pryszczy. Tylko mam na czole taki grudki po skórą i jak np jest światło dzienne to je widać i jak dotknę czoła to je lekko czuć. A próbowałam już wszystkiego. Chodzę również co kilka miesięcy do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. No i faktycznie jak się wszystko po kosmetyczce zagoi to skóra jest gładka jak u niemowlaka tylko po około dwóch tygodniach wszystko powraca. A nie mam na tyle kasy żeby chodzić co miesiąc. A i jeszcze jedno, czy umiałabyś określić jaki mam kształt twarzy, bo za nic nie umiem zdecydować jaki .
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 17:03   #14
Fifarafa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 18
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

[/COLOR]Próbowałam sobie zrobić kreski, ale mi strasznie wychodzą, niestety. Ale mam zamiar się nauczyć ^^[/QUOTE]

Ja tez mialam z tym problem...szczerze mowiac dalej mam:P
pare lat temu zrobilam sobie kreseczke ale permanentna (bardzo jasna, brazowa) i nauczylam sie po niej poprawiac na czarno. na codzien w ogole jej nie widac, jest naprawde delikatna a i tak mi zageszcza linie rzes. A jak potrzebuje konkretow to wchodzi eyeliner

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Julcia155 Pokaż wiadomość
Tylko jakbym jeszcze umiała te kreski robić. Próbowałam i naprawdę mi nie wychodzą. Mam już tak z natury, że trochę mi się ręce trzęsą i jak chce coś zrobić dokładnie to jeszcze bardziej. Ale mam taki cel żeby przez wakacje się nauczyć. Kurczę, ale myślę, że te sztuczne rzęsy będą fajne, bo ja swoich prawie w ogóle nie mam. Chyba sobie zrobię te sztuczne rzęsy u kosmetyczki, bo podobno takie rzęsy się ma na dłużej. Oczywiście wybiorę sobie takie jak najbardziej naturalne, ponieważ nie chce wyglądać sztucznie. A może znasz jakieś sposoby na trądzik, ale taki grudkowy. Bo ja nie mam takich prawdziwych pryszczy. Tylko mam na czole taki grudki po skórą i jak np jest światło dzienne to je widać i jak dotknę czoła to je lekko czuć. A próbowałam już wszystkiego. Chodzę również co kilka miesięcy do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. No i faktycznie jak się wszystko po kosmetyczce zagoi to skóra jest gładka jak u niemowlaka tylko po około dwóch tygodniach wszystko powraca. A nie mam na tyle kasy żeby chodzić co miesiąc. A i jeszcze jedno, czy umiałabyś określić jaki mam kształt twarzy, bo za nic nie umiem zdecydować jaki .
Ale na oczyszczanie to nie chodz! takie wygniatanie tylko nasila problem. Niestety najlepiej poczekac na jesien i zrobic kwasy u kosmetyczki, ew mikrodermabrazje
Fifarafa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 10:56   #15
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Dołączam się do pomysłu żeby włosy pocieniować ładnie i skrócić tak za ramiona, żeby fryzura nabrała lekkości. A jak jednak odwaga się pojawi to grzywka
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 14:02   #16
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pomysłu żeby włosy pocieniować ładnie i skrócić tak za ramiona, żeby fryzura nabrała lekkości. A jak jednak odwaga się pojawi to grzywka
A wiesz może jaki mam kształt twarzy?
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 16:18   #17
Wini4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Ja gdy poszłam do liceum odkryłam krem bb, który myślę, że wraz z tuszem do rzęs w twoim przypadku powinien załatwić sprawę, ponieważ jesteś naprawdę ładną dziewczyną ☺ ( polecam żółty tusz z miss sporty )
Wini4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 00:40   #18
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Cytat:
Napisane przez Julcia155 Pokaż wiadomość
Dziękuje za komplement, to miłe. Eee tam właśnie ja uważam, że ze mnie taka dość przeciętna dziewczyna jest. Chciałabym wyglądać ładniej. Mam już taki charakter jestem profesjonalistką i dążę do tego by być idealna. Masz może jakieś rady, co bym mogła zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać ładniej. Idę teraz do liceum więć nowa szkoła nowa ja
Masz przepiękne oczy i cudowne nadzwyczajne usta. Jesteś nadprzeciętne ładną dziewczyną, nic nie musisz robić według mniej. Samo dbanie o cerę wystarczy

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

mnie*
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 21:01   #19
glammer__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 18
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

A ja poleciłabym zrobienie rzęs 1:1, wyregulowala brwi, podcięła włosy. Grzywki bym nie robiła. Przód bym wycieniowala i to wszystko.
glammer__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-24, 08:31   #20
ika_05
Przyczajenie
 
Avatar ika_05
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Ja bym zmieniła kolor włosów na trochę ciemniejszy
ika_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 14:25   #21
halkabalka
Przyczajenie
 
Avatar halkabalka
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Podkreśliłabym usta błyszczykiem bo masz ładne, do tego jakiś delikatny cień na oczy i pomalować rzesy. A włosy bym lekko pokręciła
halkabalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 14:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.