Spodenki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 21:30   #1
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060

Spodenki.


Czy wygląda to ok, czy mogłabym iść np w tych spodenkach do miasta na zakupy, czy raczej wygląda to bardzo nieestetycznie i tylko w domu? Chodzi mi głównie o spodenki. Kupiłam je za marne grosze w seconhandzie, bo w sklepie ciężko mi coś dostać w moim rozmiarze.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:32   #2
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Spodenki.

wydaje mi się, że jesy ok
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:35   #3
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Spodenki.

Jestes osoba o bujnych ksztaltach, a mimo to masz nozki na ktorych nie widac wiele (jesli wcale, zdjecie ma mocno przeklamane kolory) celulitu. Wg mnie spokojnie mozesz tak smigac po miescie w upaly

Ladne nogi to zadbane nogi, a nie patyki
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:38   #4
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Jestes osoba o bujnych ksztaltach, a mimo to masz nozki na ktorych nie widac wiele (jesli wcale, zdjecie ma mocno przeklamane kolory) celulitu. Wg mnie spokojnie mozesz tak smigac po miescie w upaly

Ladne nogi to zadbane nogi, a nie patyki
Cellulit jest ale na szczęście na nogach właśnie niewiele, zebrał się głównie na pupie.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:41   #5
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Spodenki.

Moim zdaniem spodenki są stanowczo za ciasne... zarówno w udach jak i pasie (widać po boczkach) - i wygląda to nie ładnie... a jak bedziesz się poruszać to w ogóle bedą sie spodenki wpijac i podwijać/podciągać.
Ja osobiście takich ciasnych spodenek bym nie nosiła gdziekolwiek... bo nawet w r.36 takie mankamenty mogą wyglądać nieestetycznie.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:45   #6
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem spodenki są stanowczo za ciasne... zarówno w udach jak i pasie (widać po boczkach) - i wygląda to nie ładnie... a jak bedziesz się poruszać to w ogóle bedą sie spodenki wpijac i podwijać/podciągać.
Ja osobiście takich ciasnych spodenek bym nie nosiła gdziekolwiek... bo nawet w r.36 takie mankamenty mogą wyglądać nieestetycznie.
W pasie fakt, może nie tyle za ciasne co bardzo dopasowane ale w udach mam sporo luzu
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:49   #7
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Cellulit jest ale na szczęście na nogach właśnie niewiele, zebrał się głównie na pupie.
To korzystaj z tego i pokazuj nozki
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:50   #8
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
To korzystaj z tego i pokazuj nozki
Nie za bardzo lubię, bo sama kiepsko się czuję i często słyszę różne komentarze w tym temacie w moim kierunku.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:55   #9
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nie za bardzo lubię, bo sama kiepsko się czuję i często słyszę różne komentarze w tym temacie w moim kierunku.
No to juz jest niestety problem tych ludzi.
Wczoraj w knajpie widzialam taka puszysta kobietke i bylam ladnie opalona, w podobnej tunice co pokazalas na inym wieszaku, tylko drapowanej, leginsach, obcasie i wyglada tak slicznie, byla taka pewna siebie.
grunt to nastawienie
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:59   #10
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Spodenki.

i te tez nie sa w twoim rozmiarze... nawet na zdjeciu widac ze sa zbyt opiete. powinny byc chociaz o rozmiar wieksze.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:08   #11
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
i te tez nie sa w twoim rozmiarze... nawet na zdjeciu widac ze sa zbyt opiete. powinny byc chociaz o rozmiar wieksze.
Niestety większych nigdzie nie znajdę, a jak już to babciowate.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 07:38   #12
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Niestety większych nigdzie nie znajdę, a jak już to babciowate.
a jaki masz rozmiar?
bo coś mi się nie wydaje, żebyś była aż tak duża, żeby w normalnych sklepach nie było Twojego rozmiaru..
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:27   #13
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 505
Dot.: Spodenki.

może to będzie chamskie z mojej strony, ale wystarczy zrzucić 5kg, żeby nie były takie opięte. to jest miesiąc diety, a jak się poprawia człowiekowi humor!
__________________

Membroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:09   #14
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Membroza Pokaż wiadomość
może to będzie chamskie z mojej strony, ale wystarczy zrzucić 5kg, żeby nie były takie opięte. to jest miesiąc diety, a jak się poprawia człowiekowi humor!
dokładnie, albo znajdz jakiś większy rozmiar albo przejdz na dietkę, jeżeli oczywiście chcesz. Ja sama miała problemy z wagą ale wystarczyło że zrezygnowałam ze słodyczy, białego chleba, jadłam więcej owoców i warzyw i efekt był zdumiewający - zrzuciłam 18 kg więc to wcale nie musi być trudne, wystarczy miesiąc, dwa żeby te spodenki fajnie leżały
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:18   #15
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez unbridled Pokaż wiadomość
dokładnie, albo znajdz jakiś większy rozmiar albo przejdz na dietkę, jeżeli oczywiście chcesz. Ja sama miała problemy z wagą ale wystarczyło że zrezygnowałam ze słodyczy, białego chleba, jadłam więcej owoców i warzyw i efekt był zdumiewający - zrzuciłam 18 kg więc to wcale nie musi być trudne, wystarczy miesiąc, dwa żeby te spodenki fajnie leżały
Napisałam na innym wieszaku, że mi jest tak ok i mój facet mnie taką lubi, na słowo dieta z mojej strony dostaje białej gorączki, chociaż sam jest umięśniony i dobrze zbudowany.
Czasami mi przeszkadza to ile sobie ważę, ale tylko z powodu dyskryminowania osób mojej postury w sklepach sieciowych i nigdy nie mogę znaleźć nic fajnego w moim rozmiarze...

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
a jaki masz rozmiar?
bo coś mi się nie wydaje, żebyś była aż tak duża, żeby w normalnych sklepach nie było Twojego rozmiaru..
niestety duży, spodnie noszę w rozmiarze 36 (czyli ok 48,50)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:23   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Membroza Pokaż wiadomość
może to będzie chamskie z mojej strony, ale wystarczy zrzucić 5kg, żeby nie były takie opięte. to jest miesiąc diety, a jak się poprawia człowiekowi humor!
Ty no słuchaj, ja jestem na diecie od grudnia, a nic nie schudłam, mimo, że i dietę mam dobrą i trening odpowiedni i wcale mi się humor nie poprawia, jak ktoś wyskakuje z takimi tekstami nie uwzględniając tego, że dla niektórych zgubienie każdego pół kilograma to ciężka walka, bo nie każdy ma super metabolizm, który działa jak w zegareczku...

Podobnie jak autorka wieszaka, prawie nie mogę w sklepach znaleźć nic dla siebie, bo wyrosłam poza ogólnie przyjęte normy.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:37   #17
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ty no słuchaj, ja jestem na diecie od grudnia, a nic nie schudłam, mimo, że i dietę mam dobrą i trening odpowiedni i wcale mi się humor nie poprawia, jak ktoś wyskakuje z takimi tekstami nie uwzględniając tego, że dla niektórych zgubienie każdego pół kilograma to ciężka walka, bo nie każdy ma super metabolizm, który działa jak w zegareczku...

Podobnie jak autorka wieszaka, prawie nie mogę w sklepach znaleźć nic dla siebie, bo wyrosłam poza ogólnie przyjęte normy.
Ja od zawsze mam problem z nadwagą, od dziecka w sumie... Jeszcze niedawno przeszkadzało mi to bardzo i ok 2 lata temu zaczęłam walkę z nadwagą, przez pół roku jadłam jak w zegarku, miałam dobrą dietę ustaloną przez dietetyka,6 razy w tyg ok 1,5h ćwiczeń jeden dzień przerwa od ćwiczeń wybrany, np niedziela. Katowałam się jak głupia i wiecie ile schudłam przez te pół roku? 1kg! O zgrozo to chyba z nerwów albo nie wiem włosów więcej zgubiłam niż ciała... Odchudzać zaczęłam się, przez "cudownych" znajomych w szkole, którzy potrafili podnieść człowieka na duchu wołając za nim "ej świnio".
Ale mój partner przekonał mnie, że dla niego jestem piękna i w sumie mi przeszło, czasami tylko mam jakieś napady meganegatywnej samooceny jak słyszę komentarze ludzi na ulicy, bądź w telewizji itp na temat osób ważących więcej niż ustawa przewiduje, bądź jak jestem w sklepie (niestety NIE mam blisko sieciówek jeśli już to CroppTown, House itp, a tam rozmiary wołają o pomstę do nieba), a wszędzie rozmiary kończą się na góra! 44, koszulkę nie ma problemu o ile nie jest zapinana, kurtkę to już w ogóle, mam duży biust i o tyle o ile w pasie jest ok do piersi mi się nie zmieszczą...
Dobija mnie moje położenie geograficzne i brak dostępu do sklepów gdzie znalazłabym ładne ubrania w moim rozmiarze, a moim marzeniem jest żeby w końcu ktoś przestał ubierać tylko modeleczki, bo większe osoby też chcą modnie się ubrać.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2011-05-26 o 10:38
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:43   #18
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Spodenki.

Słońce, a Ty nie masz problemów ze zdrowiem żadnych? Może warto się zbadać i sprawdzić czy wszystko gra i czy przypadkiem te problemy z metabolizmem nie wynikają z jakichś problemów zdrowotnych? Piszę z własnego doświadczenia, bo wiem, że wiele tego typu sytuacji wynika z problemów hormonalnych, czy innych przypadłości, które można leczyć.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:50   #19
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Słońce, a Ty nie masz problemów ze zdrowiem żadnych? Może warto się zbadać i sprawdzić czy wszystko gra i czy przypadkiem te problemy z metabolizmem nie wynikają z jakichś problemów zdrowotnych? Piszę z własnego doświadczenia, bo wiem, że wiele tego typu sytuacji wynika z problemów hormonalnych, czy innych przypadłości, które można leczyć.
Myślałam nad tarczycą, moja mama chorowała na nadczynność tarczycy, nie w bardzo zaawansowanym stopniu ale jednak.
Wybieram się zbadać TSH już chyba rok i byłam na badaniach krwi kilkakrotnie a za każdym razem zapominam poprosić o skierowanie na badanie tego hormonu właśnie.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 10:57   #20
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Spodenki.

Wydaje mi się , że spodenki są troszkę za ciasne . Lepszy dla Ciebie byłby inny model krótkich spodenek , nie będziesz przecież kisić się w upały w długich spodniach , więc noś krótkie , ale chyba nie takie jednak . Nie warto na siłę wbijać się w za małe rzeczy
A przecież jest wiele modelek xxl , które wyglądają obłędnie i aż żałuję , że nie jestem nieco większa
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:00   #21
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Lepszy dla Ciebie byłby inny model krótkich spodenek
Może jakieś zaprezentujesz? Takie które np Twoim zdaniem byłyby lepsze, chodzi mi o fason. Ja zupełnie się nie znam na tym wszystkim.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:04   #22
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Wydaje mi się , że spodenki są troszkę za ciasne . Lepszy dla Ciebie byłby inny model krótkich spodenek , nie będziesz przecież kisić się w upały w długich spodniach , więc noś krótkie , ale chyba nie takie jednak . Nie warto na siłę wbijać się w za małe rzeczy
A przecież jest wiele modelek xxl , które wyglądają obłędnie i aż żałuję , że nie jestem nieco większa
Szkoda tylko,z e duzo tekstu, a malo konkretow. Jaki inny model krotkich jeansowych spodenek proponujesz?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Imperfecta, a gdybys zrobila rozciecia?


Moze nie az tak wymyslne, ale samo rozciecie pionowe.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:10   #23
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: Spodenki.

Ja bym radziła troche dłuższe spodenki, luźne i do połowy uda. Podrzucam Ci propozycje (h&m).

1. http://www.hm.com/gb/product/77189?article=77189-A
2. http://www.hm.com/gb/product/75859?article=75859-B
3. http://www.hm.com/gb/product/75858?article=75858-B
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:11   #24
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Ja bym radziła troche dłuższe spodenki, luźne i do połowy uda. Podrzucam Ci propozycje (h&m).

1. http://www.hm.com/gb/product/77189?article=77189-A
2. http://www.hm.com/gb/product/75859?article=75859-B
3. http://www.hm.com/gb/product/75858?article=75858-B
Jedynie pierwsze mi się podobają, mam podobne tylko jasne i hm jakoś wydaje mi się że pogrubiają.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:27   #25
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Spodenki.

Nogawki spodenek powinny być zdecydowanie luźniejsze.

A propos odchudzania to polecam dietę South Beach na zrzucenie kilogramów, ja schudłam w pół roku 25 kg mając chorą a potem wycięta tarczyce. Od ponad pół roku biorę sztuczne hormony i nie przytyłam ani grama. Wiec nie ma co zrzucać na tarczyce chociaż oczywiście powinnaś się rpzebadać, tylko wziąć się za siebie. I nie po to by komuś zrobić dobrze ale przede wszystkim SOBIE!

Sama napisałaś że nie lubisz pokazywać nóg więc może warto to zmienić.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:44   #26
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Nogawki spodenek powinny być zdecydowanie luźniejsze.

A propos odchudzania to polecam dietę South Beach na zrzucenie kilogramów, ja schudłam w pół roku 25 kg mając chorą a potem wycięta tarczyce. Od ponad pół roku biorę sztuczne hormony i nie przytyłam ani grama. Wiec nie ma co zrzucać na tarczyce chociaż oczywiście powinnaś się rpzebadać, tylko wziąć się za siebie. I nie po to by komuś zrobić dobrze ale przede wszystkim SOBIE!

Sama napisałaś że nie lubisz pokazywać nóg więc może warto to zmienić.
Przepraszam, ale mam wrażenie że ktoś nie potrafi czytac ze zrozumieniem.
Mi jest tak ok, więc po cóż mi wciskać jakąś dietę?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:58   #27
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Spodenki.

Imperfecta, a czy masz gdzieś niedaleko H&M? Tam jest dział BIB i wydaje mi się że są tam rozmiary sporo powyżej 44. Często widzę tam naprawdę fajne ciuchy I chyba KappAhl też ma taki dział. Wiem, że nie każdy ma dostęp do takich sklepów, ale może akurat.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:02   #28
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Imperfecta, a czy masz gdzieś niedaleko H&M? Tam jest dział BIB i wydaje mi się że są tam rozmiary sporo powyżej 44. Często widzę tam naprawdę fajne ciuchy I chyba KappAhl też ma taki dział. Wiem, że nie każdy ma dostęp do takich sklepów, ale może akurat.
Pisala kiedys, ze nie ma.


Ale warto by bylo, gdybys tam pojechala, Impetrfecta, bo na pewno znalazlabys cos dla siebie, a w sumie za nieduze pieniedze.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:06   #29
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Pisala kiedys, ze nie ma.


Ale warto by bylo, gdybys tam pojechala, Impetrfecta, bo na pewno znalazlabys cos dla siebie, a w sumie za nieduze pieniedze.
Ewentualnie Asos Curve. Na sale'u można fajne rzeczy ustrzelić. Często taniej niż niejeden H&M wyjdzie.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:30   #30
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Spodenki.

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Pisala kiedys, ze nie ma.


Ale warto by bylo, gdybys tam pojechala, Impetrfecta, bo na pewno znalazlabys cos dla siebie, a w sumie za nieduze pieniedze.
55km to troszkę dużo, jeszcze jak się samochodu nie ma, ba prawo jazdy! Poza tym z tego co tu wszyscy piszą powinnam wymienić całą garderobę a na to mnie po prostu NIE STAĆ.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ewentualnie Asos Curve. Na sale'u można fajne rzeczy ustrzelić. Często taniej niż niejeden H&M wyjdzie.
Ceny w tym Asosie są w funtach? Opłaca się zamawiać?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.