Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 20:03   #31
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć Zaczęłam od 5 stycznia pośladki/ nogi wyzwanie miesięczne i jak na razie idę do przodu bez oszukiwania :P. Dołączyłam sobie 3 dni temu przysiady także wyzwanie miesięczne no i 60 trzasnęłam a co :P Ciężko jest się zmotywować ale takie wyzwania pozwalają mi pilnować się bo wiem, że żaden dzień nie może mi uciec, jak praca domowa w szkole
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:06   #32
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2.

To, ze nikt w Ciebie nie wierzy powinno byc Twoja najwieksza motywacja ja za wszelka cenę dazylabym do tego, zeby udowodnić innym jak bardzo sie myla.. w siłowni nie pomogę bo sama byłam tylko raz :p ale 3mam kciuki a moze warto poćwiczyć z chodakowska, Mel b ? Jest mnóstwo ich filmików na YouTube nie myślałaś o tym?
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce

Edytowane przez sandrvnia
Czas edycji: 2015-01-15 o 20:07
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:12   #33
justnatalieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez sandrvnia Pokaż wiadomość
To, ze nikt w Ciebie nie wierzy powinno byc Twoja najwieksza motywacja ja za wszelka cenę dazylabym do tego, zeby udowodnić innym jak bardzo sie myla.. w siłowni nie pomogę bo sama byłam tylko raz :p ale 3mam kciuki a moze warto poćwiczyć z chodakowska, Mel b ? Jest mnóstwo ich filmików na YouTube nie myślałaś o tym?
może to dziwne, ale moje podejście jest takie, że jeżeli ktoś z mojego otoczenia mówi mi, że nie dam rady i mi się nie uda, to ja zaczynam myśleć też w ten sposób. bo skoro ktoś tak mówi, to może mieć rację i tak w kółko. mam wrażenie, że jest to spowodowane moim brakiem pewności siebie, co mam zamiar zmienić, właśnie lepszą sylwetką i kondycją. a co do ćwiczeń z internetu, bardzo bym chciała, oczywiście, że o tym myślałam. moim problemem jest niestety brak miejsca, bo mieszkam w mieszkaniu studenckim i między łóżkiem, szafą i biurkiem mam tyle miejsca, że ledwo mogę się po pokoju "przespacerować", że tak to nazwę...
justnatalieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:44   #34
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Tez kiedys tak mieszkalam i cwiczylam, gdy nikogo nie bylo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:59   #35
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
bo to zależy od rodzaju jogi. moja była dosyć intensywna i nie wychodziłam na czterech z niej, ale miałam już mniejsze możliwości na siłowni
Kurczę, to aż jestem ciekawa jak będzie. Bo ta joga, na której byłam to taka joga-joga, wczuwanie się w siebie, pokłony, otwieranie czakr, energia przepływająca po kręgosłupie i takie tam. W sumie na innych zajęciach nazywanych "jogą" nie byłam i nie wiem jak mogą one wyglądać.

No nic, na pewno nie odpuszczę, bo potrzebuję wzmocnić całą górę żeby móc iść dalej ze swoimi normalnymi treningami.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 00:12   #36
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Witam nowe dziewczyny.
Andziasi, no to dobrze, że będziesz dalej ćwiczyć razem z nami. I podziwiam, że tak wytrwale ćwiczysz A6W, bo ja chyba nie dałabym rady.

U mnie dziś 8 dzień wyzwania z Mel B. Zrobiłam więc rozgrzewkę z Mel B + 10-minutowy trening pośladków z Mel B + trening abs z Mel B + 15-minutowy trening całego ciała (cardio) z Mel B + ćwiczenia na rozciąganie (te, które mam zapisane w zeszycie z treningami).
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:02   #37
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

wczorajszy plan wykonany A6W + PLANK + 60 min Orbi

plan na dzisiaj to : nóżki, A6W i 45 Orbiego

Dzisiaj wychodzi mi 15 dzień A6W czyli w sumie 216 brzuszków a gdzie jeszcze do końca.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez justnatalieee Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! osobiście jestem tutaj całkiem nowa, dzisiaj dodałam swój pierwszy post na tym forum i aż mi wstyd tutaj pisać, ponieważ ja naprawdę dopiero chcę ZACZĄĆ pomimo swoich 19 lat... Mam nadzieję, że chociaż tutaj znajdę jakieś wsparcie, bo od znajomych nie mam na co liczyć, chyba, że na całkowite zmniejszenie jakiejkolwiek motywacji. Jeśli chciałybyście mi pomóc czy też doradzić to będę wdzięczna tutaj macie link do mojego posta, w którym wyjaśniam swoją sytuację. co myślicie? jest dla mnie nadzieja? pozdrawiam!!!!

LINK: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=797435
no witaj

Po pierwsze radziłabym Ci zmienić w takim razie znajomych skoro nie potrafią dopingować przyjaciela/ kumpla tylko jeszcze pogrążają!!

A po drugie MUSISZ wziąć się w garść i po prostu zacząć coś robić (jeśli sama tego chcesz). Zacznij nie wiem może od basenu np aquaaerobic , albo od aerobicu w klubie. Jeśli nie masz miejsca żeby ćwiczyć w domu i nie ćwiczyłaś wcześniej to musisz znaleźć sobie taką dyscyplinę na początek żebyś się nie zniechęciła Czyli na razie spokojną i dla początkujących. Bo obawiam się że jak zaczniesz od siłowni to szybko zrezygnujesz. Mieszkasz w dużym mieście więc łatwiej będzie Ci coś wynaleźć Jeśli wstydzisz się ludzi jeszcze w sensie że będą patrzeć jak ćwiczysz to wybieraj te mniejsze kluby gdzie mniej ludzi przyłazi (będzie mniej oczu)

Nie oglądaj się na innych a to co mówią wpuszczaj jednym uchem a wypuszczaj drugim dopiero jak zaczną chwalić zmiany w Twoim wyglądzie to zatrzymuj tę wiadomość dla siebie

życzę Ci powodzonka i zmiany nastawienia
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 07:12   #38
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Hej dziewczyny, moge dolaczyc?
Zaczelam od soboty, mniej jem, wiecej sie ruszam. Stracilam juz kilo, wiec jestem zmotywowana. Oby tak dalej. Przytylo mi sie ostatnio i chce zrzucic 7 kg (juz 6).
Raz w tygodniu robie capoeira, raz biegam ale mam nadzieje, ze uda mi sie wiecej biegac jak tylko bedzie jasniej na dworze. Oprocz tego w domu staram sie poskakac, wczoraj zrobilam 20 minut fat burning workout, nie jest to duzo, ale mam zamiar robic to regularnie. Mam jeszcze plyte Secret, ale jeszcze jej nie otworzylam... Pozdrawiam!
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:18   #39
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Witajcie nowe dziewczynki

Fajnie że jest nas coraz więcej bo już myślałam że zostaniemy tylko trzy ja , Solie i Shiz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moge dolaczyc?
Zaczelam od soboty, mniej jem, wiecej sie ruszam. Stracilam juz kilo, wiec jestem zmotywowana. Oby tak dalej. Przytylo mi sie ostatnio i chce zrzucic 7 kg (juz 6).
Raz w tygodniu robie capoeira, raz biegam ale mam nadzieje, ze uda mi sie wiecej biegac jak tylko bedzie jasniej na dworze. Oprocz tego w domu staram sie poskakac, wczoraj zrobilam 20 minut fat burning workout, nie jest to duzo, ale mam zamiar robic to regularnie. Mam jeszcze plyte Secret, ale jeszcze jej nie otworzylam... Pozdrawiam!
Witaj

No najważniejsze to ćwiczyć regularnie Powodzonka

Czy Scoobs to inaczej chodzi o Scoobiego?? Imię psiaka z avataru???
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 09:31   #40
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

no dziś pierwszy dzień w pracy, o poranku joga a po powrocie Mel B
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 09:52   #41
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

U mnie dziś dzień bez treningu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 11:51   #42
justnatalieee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

bardzo dziękuję za wszystkie wasze wiadomości! nawet nie wiecie jak mnie zmotywowały! na razie chyba muszę wszystko sobie przemyśleć, bo zrobił mi się mętlik w głowie. postanowiłam, że zacznę od zdrowszego odżywiania się. dobra dieta też powinna mi pomóc, a co do ćwiczeń to rozejrzę się za porządną siłownią, gdzie oferują również zajęcia grupowe. do tego czasu liczę, że uda mi się zrobić coś jeszcze w domu. jakie zestawy ćwiczeń polecacie dla kompletnie początkującej na poziomie poniżej zera? buziaki!!!!
justnatalieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 13:14   #43
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Justnatalieee, z tego co pamiętam to zaczynałam ćwiczyć m.in. z Tiffany Rothe, może i Tobie będą się podobać jej treningi. Dobrze, że jesteś zmotywowana, pokaż wszystkim, że potrafisz i jak zmienia się Twoje ciało.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 16:38   #44
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez justnatalieee Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za wszystkie wasze wiadomości! nawet nie wiecie jak mnie zmotywowały! na razie chyba muszę wszystko sobie przemyśleć, bo zrobił mi się mętlik w głowie. postanowiłam, że zacznę od zdrowszego odżywiania się. dobra dieta też powinna mi pomóc, a co do ćwiczeń to rozejrzę się za porządną siłownią, gdzie oferują również zajęcia grupowe. do tego czasu liczę, że uda mi się zrobić coś jeszcze w domu. jakie zestawy ćwiczeń polecacie dla kompletnie początkującej na poziomie poniżej zera? buziaki!!!!
ha! też niedawno przechodziłam problemy z zaklimatyzowaniem się w siłowni. w sumie nadal przechodzę ;]
ale nie masz się czym przejmować. poszłam na pierwsze zajęcia grupowe, nawet nie wiedziałam czy to odpowiednia sala. trochę się wstydziłam siebie. ale nie było się czego bać. wystarczyło powiedzieć: "cześć, czy tu się odbywają zajęcia takieitakie?" naprawdę zdziwiła mnie życzliwość dziewczyn. pogadały, poopowiadały. i był przekrój przez wszystkie możliwe typy sylwetek. więc nie było krępująco. pamiętaj, że sam fakt, że chcesz powalczyć jest godny szacunku. nie ważne na jakim etapie jesteś.
co do ćwiczeń: http://www.fitnessblender.com/videos zaznacz sobie Difficulty 1 lub 2 i klik w Find workouts. napewno ciś dla siebie znajdziesz.

a ja cierpię. mam takie zakwasy, że bolą jak sie nie ruszam ;] wszystko przez wczorajsze zajęcia HIIT i póżniej Brzuch-Pośladki-Uda. to nie było najlepsze połączenie.
choć same HIITy dały ostro popalić. dałam rade zrobić jakieś 65% tego co instruktor kazał. trochę oszukiwałam ;] ale pójdę kolejny raz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 17:20   #45
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

od 3 dni mam ostre zakwasy łydek, umieram ;(
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 17:40   #46
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Witajcie nowe dziewczynki

Witaj

No najważniejsze to ćwiczyć regularnie Powodzonka

Czy Scoobs to inaczej chodzi o Scoobiego?? Imię psiaka z avataru???
Hej, dziekuje

Tak, Scoobs to imie psa z avataru, Scooby. Juz ze mna nie mieszka, jestem po rozwodzie i psiak mieszka z bylym....

W niedziele sie zwazylam i dostalam szoku, 67 kilo! Porazka. Teraz udalo mi sie zrzucic ale chcialabym wazyc tak 60. Zanilm zaczelam brac tabletki anty to wazylam 62 i wlasciwie nie bylo tak zle. Ale teraz to beznadzieja. Mam nadzieje, ze sie uda. Musi!

Dziewczyny, ja lubie miec zakwasy, przynajmniej wiem, ze cos zrobilam. ALe nie lubie dlugich treningow w domu.... Dzisiaj piatek i mam zajecia Capoeira, to jest wycisk, poltora godziny, ale leci szybko, za to mam po nich zakwasy

Edytowane przez scoobs
Czas edycji: 2015-01-16 o 17:42
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 17:56   #47
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
od 3 dni mam ostre zakwasy łydek, umieram ;(
Ja zawsze mam po swoim hard cardio, ale jutro już powinno być ok.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 18:39   #48
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Hej, dziekuje

Tak, Scoobs to imie psa z avataru, Scooby. Juz ze mna nie mieszka, jestem po rozwodzie i psiak mieszka z bylym....

W niedziele sie zwazylam i dostalam szoku, 67 kilo! Porazka. Teraz udalo mi sie zrzucic ale chcialabym wazyc tak 60. Zanilm zaczelam brac tabletki anty to wazylam 62 i wlasciwie nie bylo tak zle. Ale teraz to beznadzieja. Mam nadzieje, ze sie uda. Musi!

Dziewczyny, ja lubie miec zakwasy, przynajmniej wiem, ze cos zrobilam. ALe nie lubie dlugich treningow w domu.... Dzisiaj piatek i mam zajecia Capoeira, to jest wycisk, poltora godziny, ale leci szybko, za to mam po nich zakwasy

heh, tak myślałam też miałam Scoobiego - jamnika ... ale niestety odszedł we wtorek

też lubię zakwasy, wtedy czuję dokładnie które mięśnie pracowały

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

ja już po treningu, plan wykonany przyznam że bardzo bardzo dzisiaj mi się nie chciało ćwiczyć... a jednak nie dałam się
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 18:51   #49
Effie_16
Raczkowanie
 
Avatar Effie_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sobótka
Wiadomości: 185
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Hej Dziewczyny
Ja dzisiaj godzina na rolkach po mieście cieszy mnie bardzo tak piękna pogoda za oknem warto to wykorzystać. Oby dalej tak słońce świeciło będzie można bez problemu pracować nad pupą
__________________
"Są rzeczy, o których nie mówi się nawet najbliższym przyjaciołom. Czasem zresztą nie trzeba mówić, bo oni i tak wiedzą." S. King
Effie_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 18:56   #50
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Dziś odpoczynek-planowany Jutro śmigam po skakankę będzie moją alternatywą biegania a jak pogoda dopisze to wskoczę na rower
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:20   #51
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Hej laski cwiczycie codziennie? Bo ja mam taki plan, ze ćwiczę co drugi dzien ok 20-30 minut i potem biegam 50-60 minut. Ale cos bym zmieniła, potrzebuje cos takiego mega spalajacego tłuszczyk chodzi mi o ćwiczenia domowe
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 22:51   #52
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Chyba zapisanie się do wątku działa, bo właśnie skończyłam rozciąganie - nareszcie! Jezu, czuję się wspaniale, czemu tak długo to odciągałam?
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 23:23   #53
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ćwiczę od poniedziałku do piątku, w weekendy mam przerwę. Czasem w tygodniu też jakaś się pojawi.
Dziś dzień 9 wyzwania. Zrobiłam rozgrzewkę z Mel B + 15-minutowy trening całego ciała (cardio) z Mel B + 10-minutowy trening ramion z Mel B + 10-minutowy trening nóg z Mel B + ćwiczenia na rozciąganie. Nadal przy treningu na nogi najbardziej oszukuję. Przy tych pierwszych ćwiczeniach z wstawaniem z krzesła.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 07:49   #54
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Solie kiedyś tez ćwiczył z Mel B ale do tych ćwiczeń na nogi nie mogłam sie przekonać :p i potem sobie wytłumaczyłam, ze mi sie moje nogi podobają i odpuszczalam :p teraz widzę, ze po bieganiu mi wyszczuplaly i jest ok ja dzis spróbuje z jillian michaels jest bardzo popularna na YouTube a ja potrzebuje odmiany
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 10:15   #55
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

ja też staram się ćwiczyć codziennie i w niedzielę robię samą A6W bo plan tego wymaga + idziemy z małżonkiem i psiakami/psiakiem na długi spacer po lesie. Na Orbim też staram się codziennie tylko w zależności od ćwiczeń jakie w danym dniu robię jest uzależniona długość treningu na orbim 45 lub 60 min.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 11:27   #56
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja wiem, że nie wolno ćwiczyć aerobów ponad godzinę codziennie, więc... nie ćwiczę codziennie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 12:35   #57
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

o rany... ale się zdziwiłam. no szok ;] przyszedł mój facet i mówi "może byśmy robili te planki codziennie, cooo?"
w tamtym roku próbowałam go namówić, ale nie wyszło. po 3 dniach wymiękł ;] no ale, że na siłce powiedzieli, że plank lepszy niż brzuszki, to nagle nabrał werwy. pożyjemy, zobaczymy.

a moje zakwasy nadal utrudniają mi poruszanie się. natarłam się dziś Ben-gay'em, to może jakoś cudownie zadziała. no cóż. No pain no gain
__________________
Czekamyyyyy!

Edytowane przez Shiz
Czas edycji: 2015-01-17 o 12:36
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 12:41   #58
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

dlatego właśnie aeroby 60 min robię co drugi dzień

Od początku roku (bo od tego dnia ćwiczę dzień w dzień) zeszło mi 3cm z brzucha, 2 cm z ud i 3 cm z bioder i kg ubyło co prawda 2kg ale już coś więc jest dobrze. Chociaż nie wiem czy spadki to nie przez ostatni stres...
Jak brałam antytabsy to nawet grama nie mogłam się pozbyć przy podobnym systemie także to też miało wpływ.

Ogólnie to na razie taki system przyjęłam dopóki nie schudnę tyle ile chcę (czyli jeszcze 3kg - do 52kg wagi chcę) a potem już będą lżejsze treningi

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
o rany... ale się zdziwiłam. no szok ;] przyszedł mój facet i mówi "może byśmy robili te planki codziennie, cooo?"
w tamtym roku próbowałam go namówić, ale nie wyszło. po 3 dniach wymiękł ;] no ale, że na siłce powiedzieli, że plank lepszy niż brzuszki, to nagle nabrał werwy. pożyjemy, zobaczymy.

a moje zakwasy nadal utrudniają mi poruszanie się. natarłam się dziś Ben-gay'em, to może jakoś cudownie zadziała. no cóż. No pain no gain
Mówiłam że plank jest super i nie tylko na brzuch ale i na kręgosłup, pośladki i tylną część ud najlepiej robić różne kombinacje PLANKu w necie jest pełno na ten temat
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 13:04   #59
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja mogę robić tylko na prostych rękach, bo inaczej kręgosłup strajkuje (mam skoliozę). Zresztą, to i tak pozycja zaczerpnięta z jogi, pamiętam, jak kiedys męczyłam się i sapałam po 10 sekundach ale świetnie działa na całe ciało bardzo lubię, choć staram się nie przesadzać, bo po co przeciążać.

Andziasi, a, to dobrze co do aerobów ja ćwiczę co drugi dzień siłowe (w domu), a w wolne dni - jesli mam potrzebę - to cardio, ale takie w stronę interwałów, bo chcę z czasem przejść na HIIT
u mnie też poleciały centymetry, choć waga raczej stoi głównie w talii, brzuchu i biodrach, choć biodra bym chętnie zachowała, bo znowu zwiększą się dysproporcje
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 13:36   #60
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

u mnie to 45 min na orbim robię w stylu interwałów bo zaczynam sobie 10 min w miarę spokojnie później 20 min przeplatania tempa szybko-wolno i kolejne 15 min spokoju

na razie się jeszcze nie przetrenowałam więc chyba może być taki plan.

Ja znowu bardzo bym się chciała bioder i masywnych ud pozbyć bo brzuszek i talię mam fajną
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej

Edytowane przez andziasi
Czas edycji: 2015-01-17 o 13:37
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-01 10:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.