SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 11:29   #421
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie z nawilżaniem kombinuję i wychodzi na to, że jak moje włosy kiedyś uwielbiały nawilżacze, tak teraz ich nie chcą. Po Natur Vital są nijakie, a to zdjęcie które dodałam jest po odżywce Alterry aloes i granat.

Na pewno nadaje się Mrs Potters, tylko właśnie się zastanawiam czy to dobra opcja do codziennego mycia, bo ona ma jedwab. Myślałam nad Isaną, te odżywki nigdy u mnie szału nie robiły, ale były neutralne.



Z proteinami bardzo uważam, używam właściwie tylko jedwabiu w postaci 2 masek Sleeka, ale stosuję je 1-2 razy w tygodniu, kiedyś nawet częściej. No i Mrs Potters z jedwabiem na olej, ale trzymam ją chwilę, nie wiem czy to możliwe, żeby przez tak krótki czas doszło do przeproteinowania

Podcięcie końcówek mówisz? Też mi to chodzi po głowie, bo nie podoba mi się obecny ich kształt. Zresztą co tu dużo gadać, ostatni raz byłam u fryzjera 10 miesięcy temu Poza "pejsami" końcówki mi się nie rozdwajają, ale przydałoby im się trochę odświeżenia. Chyba chciałabym jakieś cięcie na półokrągło.




Przeważnie nakładam ją podczas zbierania się pod prysznic, więc raczej nie trzymam długo.

A właśnie a propos odżywek, to wiecie może czy seria odżywek które pojawiły się jakiś czas temu w Biedronce jest jeszcze dostępna czy to była jakaś jednorazowa akcja? Ostatnio rozglądałam się za nimi w mojej osiedlowej Biedronie, ale nie znalazłam.
A probowalas myć Kallosem Color? Nie zawiera protein, tylko olej lniany. Nie mam u siebie Hebe, ale niebawem będę u TŻ i ją kupię

Ja na razie zrezygnowalam z delikatnych szamponów, przeszłam na mls i jestem bardzo zadowolona. Włosy domyte, czyste, lekkie. Z czasem spróbuje czegoś delikatniejszego, kuszą mnie szampony Natura Siberica

Jestem po balsamie Aleppo Planeta Organica, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:31   #422
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Też się przymierzam do podcięcia, ale o 5 cm
Odważnie U mnie na szczęście aż tyle nie trzeba...

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie z nawilżaniem kombinuję i wychodzi na to, że jak moje włosy kiedyś uwielbiały nawilżacze, tak teraz ich nie chcą. Po Natur Vital są nijakie, a to zdjęcie które dodałam jest po odżywce Alterry aloes i granat.

Na pewno nadaje się Mrs Potters, tylko właśnie się zastanawiam czy to dobra opcja do codziennego mycia, bo ona ma jedwab. Myślałam nad Isaną, te odżywki nigdy u mnie szału nie robiły, ale były neutralne.



Z proteinami bardzo uważam, używam właściwie tylko jedwabiu w postaci 2 masek Sleeka, ale stosuję je 1-2 razy w tygodniu, kiedyś nawet częściej. No i Mrs Potters z jedwabiem na olej, ale trzymam ją chwilę, nie wiem czy to możliwe, żeby przez tak krótki czas doszło do przeproteinowania

Podcięcie końcówek mówisz? Też mi to chodzi po głowie, bo nie podoba mi się obecny ich kształt. Zresztą co tu dużo gadać, ostatni raz byłam u fryzjera 10 miesięcy temu Poza "pejsami" końcówki mi się nie rozdwajają, ale przydałoby im się trochę odświeżenia. Chyba chciałabym jakieś cięcie na półokrągło.




Przeważnie nakładam ją podczas zbierania się pod prysznic, więc raczej nie trzymam długo.

A właśnie a propos odżywek, to wiecie może czy seria odżywek które pojawiły się jakiś czas temu w Biedronce jest jeszcze dostępna czy to była jakaś jednorazowa akcja? Ostatnio rozglądałam się za nimi w mojej osiedlowej Biedronie, ale nie znalazłam.
10 miesięcy bez podcięcia, też bym tak chciała u mnie jeszcze jednak rozdwojenia czy połamane włosy się pojawiają, więc muszę podcinać co jakieś 4 miesące.

Mrs Potters jeszcze nie miałam, jestem ciekawa, więc chyba czas na zakupy

Co do odżywek z Biedronki, to też się zastanawiałam nad nimi, ale nigdy ich nie znalazłam :/
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:25   #423
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Miałam tak jakiś czas temu, ale to tylko dlatego, że nie zwróciłam uwagi, że kładę na włosy zbyt wiele protein.
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
a właściwie jak to jest u Ciebie z proteinami? bo może nawet taka minimalna ilość tez już u Ciebie "cuduje" tak jak u mnie?
Miałyście rację Najciemniej pod latarnią czyli wygląda na to, że przeproteinowałam sobie włosy jedwabiem. Pytałam jeszcze na wątku offtopowym i Kasica napisała, że jak najbardziej można sobie przeproteinować włosy odżywką trzymaną tylko chwilę przed myciem. Ja się zawsze skupiam bardziej na tym, co kładę po myciu i stąd efekty

Brulionbebeb testuj tego Pottersa, ale obserwuj czy po jakimś czasie włosy nie zaczynają się stawiać.

Nałożyłam już Oleo Repair z glutkiem lnianym i hydromanilem, potem wyszoruję włosy Barwą żurawinową, potem je przyatakuję czymś emolientowym. Jak wrócą do siebie, to chyba się pobawię z myciem ich odżywką, chociaż macałam dzisiaj duuużo odżywek w trzech drogeriach i zauważyłam, że te co się nadają mają często alkohol izopropylowy albo denat.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A probowalas myć Kallosem Color? Nie zawiera protein, tylko olej lniany. Nie mam u siebie Hebe, ale niebawem będę u TŻ i ją kupię
Byłam właśnie dzisiaj w Hebe, ale nie mieli tego Kallosa. Mogłam wziąć Placentę, bo tez nie ma protein tylko dwa wyciągi, ale nie mogłam się zdecydować.
Za to kupiłam tę szczotkę z dzika, którą jakiś czas temu jukaba polecała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:27   #424
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

W Nowym Roku życzę Wam i także sobie aby włosy rosły przepiękne i zdrowe!


Poza tym, kupiłam sobie dzisiaj 3 Kallosy - honey, placenta, carota Jeszcze nigdy nie miałam żadnego Kallosa, jestem ciekawa, jak się sprawdzą. Wzięłam tyle, bo były tak tanie, że no nie mogłam się oprzeć pokusie
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:40   #425
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałyście rację Najciemniej pod latarnią czyli wygląda na to, że przeproteinowałam sobie włosy jedwabiem. Pytałam jeszcze na wątku offtopowym i Kasica napisała, że jak najbardziej można sobie przeproteinować włosy odżywką trzymaną tylko chwilę przed myciem. Ja się zawsze skupiam bardziej na tym, co kładę po myciu i stąd efekty

Nałożyłam już Oleo Repair z glutkiem lnianym i hydromanilem, potem wyszoruję włosy Barwą żurawinową, potem je przyatakuję czymś emolientowym. Jak wrócą do siebie, to chyba się pobawię z myciem ich odżywką, chociaż macałam dzisiaj duuużo odżywek w trzech drogeriach i zauważyłam, że te co się nadają mają często alkohol izopropylowy albo denat.
oj można ja nie podchodze do Nivea Long Repair bo ma keratynę i wiem że u mnie będzie masakra, po GlissKurze też miałam a niby tam tyle emolientów
mnie też ratuje w takich sytuacjach glutek lubie sposobem Musthavelonghair napaćkać go na końcówki a potem wysuszyć to suszarką, mam potem wspaniałe włosy



Cytat:
Byłam właśnie dzisiaj w Hebe, ale nie mieli tego Kallosa. Mogłam wziąć Placentę, bo tez nie ma protein tylko dwa wyciągi, ale nie mogłam się zdecydować.
Za to kupiłam tę szczotkę z dzika, którą jakiś czas temu jukaba polecała.
niewiele jest niestety odżywek/masek które wogóle nie mają protein


mam nadzieję że będziesz zadowolona ja lubie nią "rozpieszczać" końcówki

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2014-01-02 o 18:44
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 14:40   #426
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

I u mnie w grudniu poszło 5 cm z długości i cięcie w delikatne V zadowolona jestem z efektu. Teraz nic tylko zapuszczać włosy do wakacji i omijać fryzjerów szerokim łukiem, może w końcu uda mi się osiągnąć wymarzoną długość
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:36   #427
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałyście rację Najciemniej pod latarnią czyli wygląda na to, że przeproteinowałam sobie włosy jedwabiem. Pytałam jeszcze na wątku offtopowym i Kasica napisała, że jak najbardziej można sobie przeproteinować włosy odżywką trzymaną tylko chwilę przed myciem. Ja się zawsze skupiam bardziej na tym, co kładę po myciu i stąd efekty.
O proszę, dobrze, że przynajmniej masz pewność co to jest. Trzymam kciuki za reanimację

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
oj można ja nie podchodze do Nivea Long Repair bo ma keratynę i wiem że u mnie będzie masakra, po GlissKurze też miałam a niby tam tyle emolientów
No właśnie, początkowo byłam bardzo zadowolona z Long Repair, ale pewnie akurat trafiłam na okres kiedy moje włosy potrzebowały trochę protein. Teraz niestety używam raz na miesiąc moze, bo przesuszyła, muszę jakoś ją wykończyć i już do niej nie wrócę.
A tego Gliss Kura mam, ale bez dodatkowych protein, jak np w Long Repair, krzywdy mi nie robi, a używam bardzo często ale jednak rozejrzę się za innym silikonowym psikaczem czy serum, bez protein.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:08   #428
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
popieram, cieniowanie nie pomoże a może pogłębić problem
ja tez mam dwa pasma (te z przodu) które sa w najgorszym stanie są krótsze od reszty i U jest u mnie chyba poprostu naturalnym wyborem



hallelujaaaa
mam nadzieje że pamiętacie z mamą jak dokładnie odbylo się cięcie żeby móc to powtórzyć

właśnie upaćkałam sobie głowe miodem
Też mam taką nadzieję. Mama nie chciała dać po sobie poznać, ale była przerażona, bo też o swoje życie walczyła

Szkoda miodu!

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Gratuluję To błogosławieństwo mieć tak dobrego osobistego fryzjera




O najn, trzymam się od przyśpieszaczy z daleka. Dziękuję




Zrobiłam sobie psikacz olejowy z olejkiem różanym Alverde, który pięknie pachnie, ale na moją twarz się nie nadaje. Tylko trochę przesadziłam z ilością i mam tłuste włosy. Ale jak je zwiążę, to już nie wyglądają na tłuste, tylko gładkie - całe szczęście, bo muszę jeszcze do sklepu iść. Do czego to doszło, żebym paradowała publicznie z olejem na włosach
Ja miałam od razu po myciu splecione w dobierany z boku, ale i tak byłam cały czas w czapce, bo miałam sylwestra przy ognisku Jak robisz taki psikacz? Chodzi mi o proporcje

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam ciasną, ciepłą, welniana czapkę, to możliwe - może tak mi się namnozyly te grzyby Przewiewna czapka jak najbardziej ok

Szampon z GP z dziegieciem działa cuda. Skóra głowy ma się dobrze, będę nadal stosować te serum z salicylem, super sprawa. Może da radę też z zapryszczonym dekoltem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O ten dekolt to pytaj albo Karmazynki, albo Musthavelonghair, z tego, co mi osobiście wiadomo, znają się na tych sprawach nie gorzej niż na włosach

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że od razu w Nowy Rok przyłażę z marudzeniem, ale naprawdę nie rozumiem, o co tym moim włosom chodzi. Przestały reagować nawet na maski, które lubiły i zaraz po myciu są gładkie i w ogóle cud miód, a już podczas schnięcia zaczynają wyczyniać jakieś dziwne rzeczy i w końcu przeistaczają się w takie siano jak na zdjęciu. Próbowałam je zaraz po myciu suszyć z jonizacją, oczywiście nakładam serum silikonowe, olej przed myciem, ale efektów brak. Trochę lepiej jest rano, lepiej po dużej dawce oleju po myciu - ale wtedy włosy są tłuste.

Zastanawiam się, czy nie wziąć pod uwagę porady freckled i nie odstawić silikonów na rzecz mycia włosów odżywką a skóry głowy szamponem.

A tak w ogóle to szczęśliwego Nowego Roku wszystkim
Nie zdążyłam, ale miałam pytać, czy może Tobie się po prostu zmieniła porowatość? Masz może ją niezwykle niską, a traktując włosy tym, co wcześniej, nie służysz im, tlko wręcz szkodzisz? Nie wiem, głośno myślę...

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałyście rację Najciemniej pod latarnią czyli wygląda na to, że przeproteinowałam sobie włosy jedwabiem. Pytałam jeszcze na wątku offtopowym i Kasica napisała, że jak najbardziej można sobie przeproteinować włosy odżywką trzymaną tylko chwilę przed myciem. Ja się zawsze skupiam bardziej na tym, co kładę po myciu i stąd efekty

Brulionbebeb testuj tego Pottersa, ale obserwuj czy po jakimś czasie włosy nie zaczynają się stawiać.

Nałożyłam już Oleo Repair z glutkiem lnianym i hydromanilem, potem wyszoruję włosy Barwą żurawinową, potem je przyatakuję czymś emolientowym. Jak wrócą do siebie, to chyba się pobawię z myciem ich odżywką, chociaż macałam dzisiaj duuużo odżywek w trzech drogeriach i zauważyłam, że te co się nadają mają często alkohol izopropylowy albo denat.



Byłam właśnie dzisiaj w Hebe, ale nie mieli tego Kallosa. Mogłam wziąć Placentę, bo tez nie ma protein tylko dwa wyciągi, ale nie mogłam się zdecydować.
Za to kupiłam tę szczotkę z dzika, którą jakiś czas temu jukaba polecała.

Będę na dniach w hebe w Rzeszowie, może bym Ci sprawdziła, czy jest ten kallos, który chcesz, i wysłała? żaden problem generalnie
Gwoli barwy - ja ostatnio rzadko ją stosuję, ot raz na kilka myć, bo tak to używam johnsona 3w1 (teraz mam niveę jakąś dla dzieci), ale grzywkę codziennie nią myję i o rany, jak ja uwielbiam, gdy te włosy tak skrzypią po tym szamponie... Najchętniej bym zużyła w pierony te delikatne szampony i myła tylko barwą, ale skoro już mam ładne końcówki, to nie chciałabym zacząć ich traktować znowu czymś, co mogłoby im zaszkodzić... Tyle że ostatnio zamiast olejować, włosy nakremowałam Isaną kakaową i zmywałam dwa razy (chciałam trzeci, ale już bez przesady ), a i tak miałam wrażenie niedomycia -.-


Nieco spóźnione, lecz i ode mnie wszystkiego dobrego w nowym roku, kochane Sukcesów i radości, i osiągnięcia (nie tylko włosowych) celów

A zdjęcie będzie jak wrócę do Szczecina, bo tu nie mam czym go pstryknąć, sorry za narobienie zamieszania
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:28   #429
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Ode mnie też najlepszego w Nowym Roku

Jakieś włosowe postanowienia?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:29   #430
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ode mnie też najlepszego w Nowym Roku

Jakieś włosowe postanowienia?
Skromnie, dobić do 70cm
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:48   #431
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ode mnie też najlepszego w Nowym Roku

Jakieś włosowe postanowienia?
Ja również przesyłam najlepsze życzenia w 2014 roku

W tym roku zamierzam zapuścić włosy do zapięcia od stanika. Może w końcu mi się uda Nigdy nie miałam tak długich włosów.

Edytowane przez aniaamelia
Czas edycji: 2014-01-03 o 21:50
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:53   #432
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Skromnie, dobić do 70cm
A jak mierzysz długość?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Też w tym roku mam plan zapuścić zdrowe i długie włosy
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:02   #433
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Jak robisz taki psikacz? Chodzi mi o proporcje
Na oko na razie. Ale chyba muszę opracować jakieś bezpieczne proporcje, bo czasem włosy są po tym za tłuste. No i wody używam demineralizowanej.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Będę na dniach w hebe w Rzeszowie, może bym Ci sprawdziła, czy jest ten kallos, który chcesz, i wysłała? żaden problem generalnie
Dziękuję za chęci ale taki wielgaśny Kallos, to chyba drożej wyjdzie przesyłka niż on sam Chyba się skuszę na tego w wersji Placenta.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Gwoli barwy - ja ostatnio rzadko ją stosuję, ot raz na kilka myć, bo tak to używam johnsona 3w1 (teraz mam niveę jakąś dla dzieci), ale grzywkę codziennie nią myję i o rany, jak ja uwielbiam, gdy te włosy tak skrzypią po tym szamponie... Najchętniej bym zużyła w pierony te delikatne szampony i myła tylko barwą, ale skoro już mam ładne końcówki, to nie chciałabym zacząć ich traktować znowu czymś, co mogłoby im zaszkodzić... Tyle że ostatnio zamiast olejować, włosy nakremowałam Isaną kakaową i zmywałam dwa razy (chciałam trzeci, ale już bez przesady ), a i tak miałam wrażenie niedomycia -.-
Ta Barwa żurawinowa jest całkiem całkiem. Unikam za to tych w okrągłych flaszkach, bo keratynę tam poupychali.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
A zdjęcie będzie jak wrócę do Szczecina, bo tu nie mam czym go pstryknąć, sorry za narobienie zamieszania
Ja się będę domagać

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jakieś włosowe postanowienia?
Jak wspomniałam zamierzam przestać farbować.

A tak w ogóle to moje wczorajsze chałupnicze miksy wyszły włosom na dobre, aż rano się napatrzeć nie mogłam. Nawet zaczęły trochę błyszczeć Po przeproteinowaniu prawie już nie ma śladu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:09   #434
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Skromnie, dobić do 70cm
Ja planuję w końcu zacząć stylizować włosy, bo jak nie to dostanę szału i je zetnę
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:11   #435
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Ja również przesyłam najlepsze życzenia w 2014 roku

W tym roku zamierzam zapuścić włosy do zapięcia od stanika. Może w końcu mi się uda Nigdy nie miałam tak długich włosów.


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A jak mierzysz długość?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Też w tym roku mam plan zapuścić zdrowe i długie włosy
Mierzyłam od końca przedziałka do tyłu, ale wiecznie mi wychodziły inne wyniki oscylujące w okolicach 57cm. Z racji tego, że mam przedziałek na boku ZAWSZE w tym samym miejscu (bo robiony od strategicznego piega ), to teraz mierzę po lewo od przedziałka do końca. W sensie przedziałek mam po prawej stronie i to wszystko, co leci na lewą (oszukuję? ) mierzę. Przynajmniej jakieś przyrosty widzę, a nie 57cm przez całe 8932647832642387647213845 miesięcy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na oko na razie. Ale chyba muszę opracować jakieś bezpieczne proporcje, bo czasem włosy są po tym za tłuste. No i wody używam demineralizowanej.

Dziękuję za chęci ale taki wielgaśny Kallos, to chyba drożej wyjdzie przesyłka niż on sam Chyba się skuszę na tego w wersji Placenta.

Ta Barwa żurawinowa jest całkiem całkiem. Unikam za to tych w okrągłych flaszkach, bo keratynę tam poupychali.

Ja się będę domagać



Jak wspomniałam zamierzam przestać farbować.

A tak w ogóle to moje wczorajsze chałupnicze miksy wyszły włosom na dobre, aż rano się napatrzeć nie mogłam. Nawet zaczęły trochę błyszczeć Po przeproteinowaniu prawie już nie ma śladu.
Jakby co, to dawaj znać

Wuuut?

Spoko, spoko, chętnie je sfotografuję

W tym szaleństwie jest metoda?
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 10:30   #436
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość

Mierzyłam od końca przedziałka do tyłu, ale wiecznie mi wychodziły inne wyniki oscylujące w okolicach 57cm. Z racji tego, że mam przedziałek na boku ZAWSZE w tym samym miejscu (bo robiony od strategicznego piega ), to teraz mierzę po lewo od przedziałka do końca. W sensie przedziałek mam po prawej stronie i to wszystko, co leci na lewą (oszukuję? ) mierzę. Przynajmniej jakieś przyrosty widzę, a nie 57cm przez całe 8932647832642387647213845 miesięcy
Ja też kiedyś od przedziałka mierzyłam i nigdy nie miałam 100% pewności czy ten przyrost jest prawdziwy czy oszukany, a teraz mierzę od czoła ( zaraz gdzie włosy zaczynają rosnąć ) do tyłu głowy i końcówek w tedy zawsze wychodzi mi idealny pomiar, ile razy Tż by mi nie mierzył
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 11:08   #437
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś od przedziałka mierzyłam i nigdy nie miałam 100% pewności czy ten przyrost jest prawdziwy czy oszukany, a teraz mierzę od czoła ( zaraz gdzie włosy zaczynają rosnąć ) do tyłu głowy i końcówek w tedy zawsze wychodzi mi idealny pomiar, ile razy Tż by mi nie mierzył
Włosy są zaczesane do tyłu, rozumiem? U mnie się nie da o tyle tego zrobić, że ja mam grzywkę i nie widzę sama, czy dobrze mierzę . Ważne, żeby to było miarodajne, bo i tak długość najlepiej mierzy się w punktach (do zapięcia od stanika, do talii, do kolców biodrowych, za pupę), a te cm to mi zasadniczo potrzebne jedynie do kontrolowania przyrostu Choć ostatnio nie olejuję khadim i nie piję pokrzywy
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 13:52   #438
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ode mnie też najlepszego w Nowym Roku

Jakieś włosowe postanowienia?
Zapuścić 10 cm Muszę systematycznie w końcu zacząć pić pokrzywę, bo ostatnio zapominam.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś od przedziałka mierzyłam i nigdy nie miałam 100% pewności czy ten przyrost jest prawdziwy czy oszukany, a teraz mierzę od czoła ( zaraz gdzie włosy zaczynają rosnąć ) do tyłu głowy i końcówek w tedy zawsze wychodzi mi idealny pomiar, ile razy Tż by mi nie mierzył
O, ja też tak robię Kiedyś mierzyłam od końca przedziałka, ale też mi wychodziły niemiarodajne wyniki, zawsze co innego.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 14:10   #439
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Włosy są zaczesane do tyłu, rozumiem? U mnie się nie da o tyle tego zrobić, że ja mam grzywkę i nie widzę sama, czy dobrze mierzę . Ważne, żeby to było miarodajne, bo i tak długość najlepiej mierzy się w punktach (do zapięcia od stanika, do talii, do kolców biodrowych, za pupę), a te cm to mi zasadniczo potrzebne jedynie do kontrolowania przyrostu Choć ostatnio nie olejuję khadim i nie piję pokrzywy
Tak, zaczesuję wszystkie do tyłu Tż przykłada centymetr do miejsca gdzie zaczynają rosnąć włosy i przez całą głowę do tyłu aż do końcówek na środku pleców mierzy dla dokładnego pomiaru powtarzamy mierzenie 3-4 razy w ciągu dnia i zawsze wychodzi tyle samo
Mierzę też czasami na ścianie najpierw siebie i zaznaczam kropką, a później Tż zaznacza drugą kropką dokąd sięgają włosy i mierzę odcinek między dwoma kropkami
No mnie też właśnie interesuje tylko przyrost miesięczny i czy to co używam daje jakieś efekty
A powiedz mi jak się sprawdzał khadi u Ciebie? Stymuluje wzrost i działa na wypadanie?
Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość

O, ja też tak robię Kiedyś mierzyłam od końca przedziałka, ale też mi wychodziły niemiarodajne wyniki, zawsze co innego.
Jak dla mnie najlepsza metoda
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 15:46   #440
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Tak, zaczesuję wszystkie do tyłu Tż przykłada centymetr do miejsca gdzie zaczynają rosnąć włosy i przez całą głowę do tyłu aż do końcówek na środku pleców mierzy dla dokładnego pomiaru powtarzamy mierzenie 3-4 razy w ciągu dnia i zawsze wychodzi tyle samo
Mierzę też czasami na ścianie najpierw siebie i zaznaczam kropką, a później Tż zaznacza drugą kropką dokąd sięgają włosy i mierzę odcinek między dwoma kropkami
No mnie też właśnie interesuje tylko przyrost miesięczny i czy to co używam daje jakieś efekty
A powiedz mi jak się sprawdzał khadi u Ciebie? Stymuluje wzrost i działa na wypadanie?

Jak dla mnie najlepsza metoda
Khadi to jedyny przyspieszacz, który coś daje. W zasadzie stosuję go do każdego olejowania, a rano codziennie się masuję jantarem, ale efektów z samym jantarem nie było... Khadi jest super, jest w ogóle bardzo wydajny, ja go mam i mam, a jeszcze niedawno myłam włosy co drugi dzień, więc co drugi dzień się nim paćkałam. Naprawdę widać różnicę, w najlepszym okresie urosło mi chyba ze 3cm, gdzie zwykle wychodzi coś koło jednego. O wypadaniu się nie wypowiem, bo nie mam z nim problemów, jedynie w okresie jesiennym nieco linieję, ale to pozostaje na poziomie 20 włosów, a nie 4.
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 16:12   #441
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Khadi to jedyny przyspieszacz, który coś daje. W zasadzie stosuję go do każdego olejowania, a rano codziennie się masuję jantarem, ale efektów z samym jantarem nie było... Khadi jest super, jest w ogóle bardzo wydajny, ja go mam i mam, a jeszcze niedawno myłam włosy co drugi dzień, więc co drugi dzień się nim paćkałam. Naprawdę widać różnicę, w najlepszym okresie urosło mi chyba ze 3cm, gdzie zwykle wychodzi coś koło jednego. O wypadaniu się nie wypowiem, bo nie mam z nim problemów, jedynie w okresie jesiennym nieco linieję, ale to pozostaje na poziomie 20 włosów, a nie 4.
Czy to jest TEN olejek? Drogie toto...

Używasz Jantaru codziennie, na suche włosy, po myciu, przed? nie przetłuszcza Ci włosów?

Muszę się wziąć za wcierkowanie, bo nigdy nie zapuszczę włosów - końcówki są dość rzadkie
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:01   #442
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
O ten dekolt to pytaj albo Karmazynki, albo Musthavelonghair, z tego, co mi osobiście wiadomo, znają się na tych sprawach nie gorzej niż na włosach
jak najbardzej moge pomóc (przynajmniej postaram się )

a jak duze sa to wypryski ? czy jest ich duzo?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:33   #443
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Czy to jest TEN olejek? Drogie toto...

Używasz Jantaru codziennie, na suche włosy, po myciu, przed? nie przetłuszcza Ci włosów?

Muszę się wziąć za wcierkowanie, bo nigdy nie zapuszczę włosów - końcówki są dość rzadkie
Ten. Faktycznie dość drogi, ale ja go kupiłam ponad rok temu i wciąż go mam nieco ponad połowę. Zgoda, trzeba wziąć poprawkę na to, że nie stosuję CIĄGLE, ale tak czy siak - to jeden z najbardziej wydajnych kosmetyków, które posiadam (drugi jest bingo z elastyną, który mam i mam, i końca nie widać ).

Używam jantara przed porannym czesaniem, codziennie. Włosy myję rano, więc olejuję khadim na noc. Po umyciu znowu leci jantar. Nie przetłuszcza, ale mi w ogóle mało co przetłuszcza, myję włosy dwa razy w tygodniu jedynie, bo po prostu ani na nich nie widać, ani nie czuję, że są nieświeże. Ale nie zawsze tak było, na początku włosomaniactwa myłam co drugi dzień.

Ja polecam, bo też jestem z tych, co "nigdy nie zapuszczą", i choć ciągle tak uważam, to przyspieszacze jednak robią swoje.

Ty końcówki rzadkie, ja od prawie dwóch tygodni mam BHD . Dlatego ciągle myślę, czy jednak ich nie podciąć z centymetr, troszkę się końcówki odświeżą, "umysią"...
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:01   #444
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Oj ja mam ten Khadi i lepiej służy mi nakładany na długość tzn jako zwykły olejek. Po nakładaniu na skalp niestety bardziej wypadały mi włosy, wiec odstawilam, nawet nie wiem czy przyspieszał czy nie. Widocznie nie dla mnie oleje na skórę głowy, i dobrze bo nienawidzę tego nakładania. a na długości jest cudowny ^^


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:17   #445
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Khadi to jedyny przyspieszacz, który coś daje. W zasadzie stosuję go do każdego olejowania, a rano codziennie się masuję jantarem, ale efektów z samym jantarem nie było... Khadi jest super, jest w ogóle bardzo wydajny, ja go mam i mam, a jeszcze niedawno myłam włosy co drugi dzień, więc co drugi dzień się nim paćkałam. Naprawdę widać różnicę, w najlepszym okresie urosło mi chyba ze 3cm, gdzie zwykle wychodzi coś koło jednego. O wypadaniu się nie wypowiem, bo nie mam z nim problemów, jedynie w okresie jesiennym nieco linieję, ale to pozostaje na poziomie 20 włosów, a nie 4.
Czuję się skuszona
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:20   #446
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Coś jest nie tak z moimi włosami i już nie wiem, co robić Rozpieszczam je, dbam, a te dalej nic!
Są miękkie, są gładkie, błyszczą się, ale tak jakoś licho wyglądają i bez życia.
Dodam, że:
- myję je teraz Barwą z czarną rzepą
- po myciu nakładam Lorysa owocowego albo Kallosa Placentę (wcześniej kombinowałam z Bingo z elastyną) - jako odżywką na 2-3min bądź maskę na pół godziny
- codziennie wcieram kozieradkę
- Czasami po myciu nakładam Joannę z truskawką w ramach odżywki b/s
- czeszę je TT
- myję rano i pozwalam, by sam,e wyschły (zresztą jak zawsze)
- do snu zaplatam albo robię koka

Nie wiem, ma któraś jakiś pomysł na to? Przy okazji, jakie odżywki bez spłukiwania polecacie? Tę Joanne znalazłam u siostry ale chyba nie jest najlepsza...
HELP!



P.S. Tak, wiem nie olejuję odkąd jestem w Polsce ale problem zaczął się już wcześniej, oleje nie pomagały. Na podcięcie końcówek się wybieram niebawem.
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:34   #447
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Coś jest nie tak z moimi włosami i już nie wiem, co robić Rozpieszczam je, dbam, a te dalej nic!
Są miękkie, są gładkie, błyszczą się, ale tak jakoś licho wyglądają i bez życia.
Dodam, że:
- myję je teraz Barwą z czarną rzepą
- po myciu nakładam Lorysa owocowego albo Kallosa Placentę (wcześniej kombinowałam z Bingo z elastyną) - jako odżywką na 2-3min bądź maskę na pół godziny
- codziennie wcieram kozieradkę
- Czasami po myciu nakładam Joannę z truskawką w ramach odżywki b/s
- czeszę je TT
- myję rano i pozwalam, by sam,e wyschły (zresztą jak zawsze)
- do snu zaplatam albo robię koka

Nie wiem, ma któraś jakiś pomysł na to? Przy okazji, jakie odżywki bez spłukiwania polecacie? Tę Joanne znalazłam u siostry ale chyba nie jest najlepsza...
HELP!



P.S. Tak, wiem nie olejuję odkąd jestem w Polsce ale problem zaczął się już wcześniej, oleje nie pomagały. Na podcięcie końcówek się wybieram niebawem.
Od jakiego czasu myjesz je barwą? To ziołowy szampon może wysuszać włosy.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 17:02   #448
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Coś jest nie tak z moimi włosami i już nie wiem, co robić Rozpieszczam je, dbam, a te dalej nic!
Są miękkie, są gładkie, błyszczą się, ale tak jakoś licho wyglądają i bez życia.
Dodam, że:
- myję je teraz Barwą z czarną rzepą
- po myciu nakładam Lorysa owocowego albo Kallosa Placentę (wcześniej kombinowałam z Bingo z elastyną) - jako odżywką na 2-3min bądź maskę na pół godziny
- codziennie wcieram kozieradkę
- Czasami po myciu nakładam Joannę z truskawką w ramach odżywki b/s
- czeszę je TT
- myję rano i pozwalam, by sam,e wyschły (zresztą jak zawsze)
- do snu zaplatam albo robię koka

Nie wiem, ma któraś jakiś pomysł na to? Przy okazji, jakie odżywki bez spłukiwania polecacie? Tę Joanne znalazłam u siostry ale chyba nie jest najlepsza...
HELP!



P.S. Tak, wiem nie olejuję odkąd jestem w Polsce ale problem zaczął się już wcześniej, oleje nie pomagały. Na podcięcie końcówek się wybieram niebawem.
Może zmień na jakiś czas kosmetyki na inne, może włosy się przyzwyczaiły za bardzo. Ale ja obstawiam, że najbardziej pomoże ci podcięcie końcówek, ostatnio sama podcinałam i te 2 cm zrobiły ogrooomną różnicę i to na całej głowie, aż nie moge się nadziwić
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:05   #449
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Oj ja mam ten Khadi i lepiej służy mi nakładany na długość tzn jako zwykły olejek. Po nakładaniu na skalp niestety bardziej wypadały mi włosy, wiec odstawilam, nawet nie wiem czy przyspieszał czy nie. Widocznie nie dla mnie oleje na skórę głowy, i dobrze bo nienawidzę tego nakładania. a na długości jest cudowny ^^


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
On jest ziołowy i nie chcę dokładać do szczypiorka kolejnej ilości składników, które mnie będą elektryzować :d

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona


Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Coś jest nie tak z moimi włosami i już nie wiem, co robić Rozpieszczam je, dbam, a te dalej nic!
Są miękkie, są gładkie, błyszczą się, ale tak jakoś licho wyglądają i bez życia.
Dodam, że:
- myję je teraz Barwą z czarną rzepą
- po myciu nakładam Lorysa owocowego albo Kallosa Placentę (wcześniej kombinowałam z Bingo z elastyną) - jako odżywką na 2-3min bądź maskę na pół godziny
- codziennie wcieram kozieradkę
- Czasami po myciu nakładam Joannę z truskawką w ramach odżywki b/s
- czeszę je TT
- myję rano i pozwalam, by sam,e wyschły (zresztą jak zawsze)
- do snu zaplatam albo robię koka

Nie wiem, ma któraś jakiś pomysł na to? Przy okazji, jakie odżywki bez spłukiwania polecacie? Tę Joanne znalazłam u siostry ale chyba nie jest najlepsza...
HELP!



P.S. Tak, wiem nie olejuję odkąd jestem w Polsce ale problem zaczął się już wcześniej, oleje nie pomagały. Na podcięcie końcówek się wybieram niebawem.
Spróbuj delikatniejszego szamponu zamiast barwy, a barwą myj co któreś mycie . Ja polecam (to patent aniamelii ) Sebrodain z żeń-szeniem. Tak, wiem, że on jest do spłukiwania , ale świetnie się nadaje. Joanny mają IPA, które mi robiły dokładnie to samo + miały swój udział w rozdwajaniu końcówek. Spróbuj zmienić b/s
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:09   #450
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Od jakiego czasu myjesz je barwą? To ziołowy szampon może wysuszać włosy.
Barwą od niedawna, tydzień może będzie lub dwa. Ale to raczej nie jest to, taki trochę akt desperacji to był, bo rzepa działała dobrze na moje włosy. Co prawda zawsze używałam najlepszej moim zdaniem Polleny Evy, ale nie znalazłam jej tym razem nigdzie. Ciut lepiej jest, odkąd myję barwą, wcześniej była Joanna z rozmarynem, a przedtem Balea do delikatnej skóry głowy (bez SLS itd.). Więc to raczej nie o szampon chodzi

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Może zmień na jakiś czas kosmetyki na inne, może włosy się przyzwyczaiły za bardzo. Ale ja obstawiam, że najbardziej pomoże ci podcięcie końcówek, ostatnio sama podcinałam i te 2 cm zrobiły ogrooomną różnicę i to na całej głowie, aż nie moge się nadziwić
Właśnie co chwilę coś kombinuję z lepszym bądź gorszym skutkiem... Pewnie faktycznie te końcówki dużo robią, ech, a ja dalej nie wiem, gdzie się obciąć
Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Spróbuj delikatniejszego szamponu zamiast barwy, a barwą myj co któreś mycie . Ja polecam (to patent aniamelii ) Sebrodain z żeń-szeniem. Tak, wiem, że on jest do spłukiwania , ale świetnie się nadaje. Joanny mają IPA, które mi robiły dokładnie to samo + miały swój udział w rozdwajaniu końcówek. Spróbuj zmienić b/s
O! O szamponie już pisałam, że raczej nie, ale ten żeń-szeń to spróbuję! Masz może link do KWC żebym się nie pomyliła?
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:25:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.