Miranda Kerr i inne tematy część IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-10, 11:02   #661
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Nie sądzę, bym podołała z upieczeniem smacznego sernika, dlatego ja nawet nie próbuję się za niego zabierać
Dziewczyny zaskakujecie mnie z sernikiem - to jedno z najprostszych ciast świata ja często piekę serniki, bardzo różne i tradycyjne i różne wariacje sernikowe, zawsze wychodzą. Szczerze to nie umiem sobie wyobrazić co powoduje, że Wam nie wychodzi sernik.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A masz jakieś konkretne odżywki do włosów na oku?
Rozważam wybrać coś z tych:
http://www.rossmann.pl/Produkt/John-...ml,379866,7139
http://www.rossmann.pl/Produkt/Botan...so,402090,7139
https://lbiotica.pl/biovax-opuntia-o...go,347,pl.html
https://lbiotica.pl/biovax-opuntia-o...go,345,pl.html
http://www.rossmann.pl/Produkt/Gliss...ml,402057,7146

ale może też skuszę się na coś co wypatrzę na półce albo wpadnie mi w oko w najbliższym czasie. Ta promocja chyba dopiero od 21.08 to jeszcze sporo czasu.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Odżywki Schauma z tej nowej serii Nature Moments też jakoś tak wyjątkowo rzucają mi się ostatnio w oczy
Też zauważyłam te produkty. Jak wiecie słowa w stylu "nature" zawsze zwraca moją uwagę w kosmetykach

A Ty Maytha oprócz Schaumy i O'Herbal co planujesz upolować?

Trochę fotek - różne źródła:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 17:20   #662
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Jakie kremy zamierzasz wrzucić na listę zakupów?
Ostatnio odkryłam blog Kosmeologika http://www.kosmeologika.pl/2017/05/n...elegnacja.html i zapisałam sobie te na spróbowanie, niestety części nie ma w Rossmannie:
http://triny.pl/kremy-do-twarzy/3840...m_campaign=all
http://triny.pl/kremy-do-twarzy/1616...m_campaign=all
http://triny.pl/kremy-do-twarzy/2688...m_campaign=all

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Nie sądzę, bym podołała z upieczeniem smacznego sernika, dlatego ja nawet nie próbuję się za niego zabierać

Co do pogrubionego, wyślesz link do obu przepisów?
http://whiteplate.com/2009/04/zamias...ami-w-karmelu/
A przepis na tartę przeklejam z mojego tajemnego notatnika:d
Tarta pomarańczowo-migdałowa z daktylami


Ciasto kruche (foremka o średnicy ok.30 cm)
250 g mąki pszennej
150 g cukru pudru
100 g zimnego masła
1 żółtko
kilka łyżek zimnej wody

Nadzienie:
6 dużych łyżek cukru pudru
1 jajko
250 g serka mascarpone
sok i skórka z jednej dużej pomarańczy
1 szklanka mielonych migdałów
2 łyżki mąki
100 g daktyli
2-3 łyżki dżemu pomarańczowego
płatki migdałowe


Co robimy:

1. Mąkę mieszamy z cukrem, dodajemy posiekane masło i rozgniatamy do postaci "okruchów". Potem dodajemy jajko i 2-3 łyżki wody i wszystko zagniatamy na jednolitą masę. Owijamy folią i na co najmniej 30 min do lodówki.
2. Piekarnik rozgrzewany do 180 st., ciasto rozwałkowujemy i wykładamy nim foremkę; pieczemy ok. 15 min i odstawiamy do ostygnięcia.
3. Robimy nadzienie: cukier ubijamy z jajkiem, dodajemy serek, sok i skórkę z pomarańczy i mieszamy, potem dorzucamy zmielone migdały i znowu mieszamy, a potem mąkę i mieszamy wszystko aż do uzyskania jednolitej masy.
4. Podpieczony spód zalewamy masą, a daktyle wtykamy do środka, żeby się nie przypaliły. muszą być przykryte.
5. Pieczemy ok. 30 min w 170-175 C, aż masa całkowicie się zetnie, a wierzch lekko zbrązowieje. Gdy ciasto ostygnie, polać je dżemem pomarańczowym (wcześniej rozpuszczonym w garnuszku) i udekorować płatkami migdałów.

Oba przepisy są łatwe, a pierwsze wręcz banalne.


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaskakujecie mnie z sernikiem - to jedno z najprostszych ciast świata ja często piekę serniki, bardzo różne i tradycyjne i różne wariacje sernikowe, zawsze wychodzą. Szczerze to nie umiem sobie wyobrazić co powoduje, że Wam nie wychodzi sernik.
A wiesz, to zależy od rodzaju sernika. Dobry polski sernik nie jest taki prosty do zrobienia, ale przede wszystkim jest czasochłonny, bo powinno się samemu zmielić najprawdziwszy twaróg - mój bardzo dobry robot kuchenny sobie z tym średnio poradził. Trzeba ser zmielić minimum (!) 3 razy, to katorga :/ Wiem, że wiele osób robi sernik z serów z pudełka czy koszyczka, ale osobiście mi one nie smakują (wg mnie nie smakują jak prawdziwy ser).
Dodatkowo niektóre serniki piecze się w kąpieli wodnej, co już w ogóle robi się logistycznie trudne. Serniki lubią też opadać.
No ale sa też serniki łatwe, jak te z ricotty czy mascaropne. Dla mnie to nie serniki.

No i jeszcze kwestia rodzaju sernika: jedni lubią zbite i twarde jak sernik wiedeński, a inni puchate i rozpływające się w ustach (jak ja ).
Dla mnie zawsze największym problemem było: JAKI twaróg wziąć, żeby był smaczny. Za pierwszym razem upiekłam z twarogu z pudełka, chyba President, i miał okropny (!!!) smak. Teściowa z kolei przywiozła jakiś twaróg domowy od zaufanej pani ze wsi, o ile smak był OK, to konsystencja się nie udała (ser się źle przemielił).

Ojj, nie, dla mnie samodzielne mielenia sera to za dużo. Ja robię ciasta na kruchym cieście, ekspresowe, których nie da się zepsuć i w ciągu 1 h max mam upieczone ciasto.

Ale jeśli masz przepis na sernik, którego nie da się zepsuć, to podaj Mój mąż kocha ten rodzaj ciast, niestety te musi kupować, bo ja piekę coś zupełnie innego.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2017-08-10 o 17:23
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 18:54   #663
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryłam blog Kosmeologika http://www.kosmeologika.pl/2017/05/n...elegnacja.html i
Przejrzę sobie tego bloga.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A wiesz, to zależy od rodzaju sernika. Dobry polski sernik nie jest taki prosty do zrobienia, ale przede wszystkim jest czasochłonny, bo powinno się samemu zmielić najprawdziwszy twaróg - mój bardzo dobry robot kuchenny sobie z tym średnio poradził. Trzeba ser zmielić minimum (!) 3 razy, to katorga :/ Wiem, że wiele osób robi sernik z serów z pudełka czy koszyczka, ale osobiście mi one nie smakują (wg mnie nie smakują jak prawdziwy ser).
Dodatkowo niektóre serniki piecze się w kąpieli wodnej, co już w ogóle robi się logistycznie trudne. Serniki lubią też opadać.
No ale sa też serniki łatwe, jak te z ricotty czy mascaropne. Dla mnie to nie serniki.
Tak wiem, bo sama taki robię, żadnych gotowych serów z pudełka nie używam. Mielę sama twaróg, a mam dość stary robot, ale jakoś daje radę. Sernik w kąpieli wodnej również piekłam- żaden problem. Nigdy mi też sernik nie opadł, ale to prawda że trzeba na to uważać. Wszystko co napisałaś się zgadza, ale ja piekę tradycyjnie, bo tak się nauczyłam od mojej mamy, nie idę na łatwiznę, o której tutaj piszesz. Zgadzam się, że ser z pudełka to nie to. Moje serniki zawsze się udają. Nie uważam też, żeby to była jakaś wymagająca lub trudna praca. Może to kwestia przepisu albo wprawy, nie wiem. Już mój pierwszy sernik się udał więc się nie zniechęciłam, może o to chodzi.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 20:04   #664
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Tak wiem, bo sama taki robię, żadnych gotowych serów z pudełka nie używam. Mielę sama twaróg, a mam dość stary robot, ale jakoś daje radę. Sernik w kąpieli wodnej również piekłam- żaden problem. Nigdy mi też sernik nie opadł, ale to prawda że trzeba na to uważać. Wszystko co napisałaś się zgadza, ale ja piekę tradycyjnie, bo tak się nauczyłam od mojej mamy, nie idę na łatwiznę, o której tutaj piszesz. Zgadzam się, że ser z pudełka to nie to. Moje serniki zawsze się udają. Nie uważam też, żeby to była jakaś wymagająca lub trudna praca. Może to kwestia przepisu albo wprawy, nie wiem. Już mój pierwszy sernik się udał więc się nie zniechęciłam, może o to chodzi.
No to nie zostaje nic innego jak poprosić o przepisy Ile czasu zajmuje Ci mielenie twarogu?
Ja jeszcze nie jadłam u nikogo domowego sernika, który by mi smakował - tak samo jak babki drożdżowej Chyba po prostu wolę ciasta typu "wrzuć jajka, śmietanę i mąkę, wymieszaj i upiecz". I takie ciasta można jeść ciepłe, z lodami - tak jak lubię najbardziej.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2017-08-10 o 20:06
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 12:02   #665
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny!
Dziś pierwszy dzień mojego urlopu

Przyznam, że na ten moment odczuwam jeszcze lekki niepokój. Martwię się, czy wszystkimi prowadzonymi przeze mnie tematami służbowymi zajęłam się na tyle dobrze, by pozostałe koleżanki z pracy nie miały z nimi żadnych problemów podczas mojej nieobecności Świr ze mnie.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Rozważam wybrać coś z tych:
http://www.rossmann.pl/Produkt/John-...ml,379866,7139
http://www.rossmann.pl/Produkt/Botan...so,402090,7139
https://lbiotica.pl/biovax-opuntia-o...go,347,pl.html
https://lbiotica.pl/biovax-opuntia-o...go,345,pl.html
http://www.rossmann.pl/Produkt/Gliss...ml,402057,7146

ale może też skuszę się na coś co wypatrzę na półce albo wpadnie mi w oko w najbliższym czasie. Ta promocja chyba dopiero od 21.08 to jeszcze sporo czasu.
Używałaś kiedyś produktów John Frieda? Ja swego czasu rozważałam zakup ich kosmetyków do pielęgnacji (i przy okazji do delikatnego rozjaśniania) włosów blond. Ostatecznie zrezygnowałam z zakupu, bo naczytałam się w Internecie opinii, że kosmetyki te są mocno nafaszerowane chemią i w pakiecie z rozjaśnionymi kosmykami otrzymuje się siano na włosach.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A Ty Maytha oprócz Schaumy i O'Herbal co planujesz upolować?


Myślę, że może zdecyduję się także na jakąś odżywkę z silikonami - tak do stosowania od czasu do czasu. Kiedyś blogerka-włosomaniaczka Anwen napisała na swoim blogu, ze silikony w odżywkach to sprzymierzeńcy rozjaśnianych włosów. Do tej pory starałam się wybierać raczej naturalne produkty, ale teraz mocno zastanawiam się nad wypróbowaniem czegoś z silikonami.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 18:52   #666
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dziś pierwszy dzień mojego urlopu
Super - wypoczywaj
Ja niby (teoretycznie też na urlopie) a w praktyce w śr i czw. musiałam jechać do nagłego wypadku w piątek na szczęście miałam wolne - u mnie był upał 35 C więc cieszę się, że miałam wolne, ale jutro znowu pracuję, a potem zobaczę jak się ułoży...

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Przyznam, że na ten moment odczuwam jeszcze lekki niepokój. Martwię się, czy wszystkimi prowadzonymi przeze mnie tematami służbowymi zajęłam się na tyle dobrze, by pozostałe koleżanki z pracy nie miały z nimi żadnych problemów podczas mojej nieobecności Świr ze mnie.
Ani trochę ja mam tak samo - zawsze muszę wszystko sprawdzić, przygotować, jak wysyłam kogoś na zastępstwo to bardzo się stresuję i myślę czy wszystko wytłumaczyłam i przygotowałam, żeby ta osoba dała radę. Jesteś po prostu odpowiedzialna

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Używałaś kiedyś produktów John Frieda? Ja swego czasu rozważałam zakup ich kosmetyków do pielęgnacji (i przy okazji do delikatnego rozjaśniania) włosów blond. Ostatecznie zrezygnowałam z zakupu, bo naczytałam się w Internecie opinii, że kosmetyki te są mocno nafaszerowane chemią i w pakiecie z rozjaśnionymi kosmykami otrzymuje się siano na włosach.
Przyznaję - mam mały dylemat co do tych kosmetyków, właśnie ze względu na składy. Kiedyś (na studiach jeszcze), gdy miałam włosy przefarbowane na bardzo jasny blond używałam odżywki John Frieda właśnie do włosów blond i z tego co pamiętam to wielkiego wow nie było, ale mi się sprawdziła co do pewnych elementów tzn. podtrzymywała ładny odcień blondu, do tego włosy były mięciutkie, lśniące i łatwo się rozczesywały. Jednakże też słyszałam negatywne opinie o tych produktach - dlatego jeszcze sobie przemyślę.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Myślę, że może zdecyduję się także na jakąś odżywkę z silikonami - tak do stosowania od czasu do czasu. Kiedyś blogerka-włosomaniaczka Anwen napisała na swoim blogu, ze silikony w odżywkach to sprzymierzeńcy rozjaśnianych włosów. Do tej pory starałam się wybierać raczej naturalne produkty, ale teraz mocno zastanawiam się nad wypróbowaniem czegoś z silikonami.
Też lubię Anwen Podobnie do Ciebie rozważam włączenie silikonów do pielęgnacji włosów, tylko nie chcę ich w szamponach. Kiedyś, gdy używałam odżywkę z silikonami moje włosy się nie puszyły i łatwiej mi było je układać - lubię proste włosy. A masz już jakąś konkretną odżywkę/maskę wybraną?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
No to nie zostaje nic innego jak poprosić o przepisy Ile czasu zajmuje Ci mielenie twarogu?
Teo przepis podawałam na wątku chyba ze dwa - trzy razy, wklejałam też zdjęcia moich różnych wypieków. Pisałam, że lubię piec ciasta i mi wychodzą. Nad gotowaniem muszę jeszcze popracować, ale pieczenie wypieków udaje mi się bardzo dobrze.
Mielenie twarogu nie zajmuje mi jakoś dużo czasu, nie wiem ile to dokładnie - do uzyskania pożądanej konsystencji
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 11:33   #667
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dawno nie było więc podrzucam dwie codzienne stylizacje Mirandy _ Nowy Jork 17.08.17 r. ☀️🌼

1. Torebka - Celine
Kurtka - Acne
Buty - Manolo Blahnik
Okulary - Linda Farrow

2. Torba - Celine
Kurtka - Acne
Top - Zimmermann
Sandały - Prada
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 22:31   #668
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dobry wieczór!

Witam się po powrocie z gór i od razu chwalę się nieśmiało, że w góry wyjechałam już nie z chłopakiem, a z narzeczonym...

Generalnie z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, staraliśmy się jak najwięcej zwiedzić i pochłonąć wszystko to, co oferowała nam ta jakże urokliwa lokalizacja. Jednego dnia udało nam się nawet skoczyć na jeden dzień do Pragi, a innym razem zahaczyliśmy o Wałbrzych i zwiedziliśmy słynny Zamek Książ - coś pięknego! Trafiliśmy na świetnego przewodnika, który w bardzo interesujący sposób opowiedział nam wszystko to, co warto wiedzieć na temat historii zamku oraz jego tajemnic. Od razu dało się wyczuć, że to prawdziwy pasjonat historii, a w moim odczuciu niełatwo jest trafić na przewodnika z taką charyzmą.

Z całego wyjazdu żałuję jedynie tego, że nie postawiliśmy na takie konkretne wspinanie się po górach, tylko wszystkie szczyty "zdobyliśmy" korzystając z wyciągu lub z gondoli. To był swego rodzaju rodzinny wyjazd i niestety większa część towarzystwa chciała skupić się na mniej wymagających rozrywkach, a my ostatecznie dostosowaliśmy się do reszty Przy planowaniu kolejnych wakacji 100 razy zastanowię się czy podróżowanie w większym gronie to na pewno dobry wybór.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:19   #669
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Witam się po powrocie z gór i od razu chwalę się nieśmiało, że w góry wyjechałam już nie z chłopakiem, a z narzeczonym...
GRATULACJE
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:42   #670
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
GRATULACJE
Dziękuję!
Oświadczyny bardzo mnie zaskoczyły, jeszcze do końca to do mnie nie dotarło.

Dziewczyny, tak a propos promocji w Rossmannie, o której niedawno dyskutowałyśmy, to na jednym z wątków wrzucony został link do jej regulaminu: http://www.rossmann.pl/Portals/0/dok...ergie-lata.pdf

Wychodzi na to, że promocją objęte będą tylko produkty z kategorii: balsamy do ciała, produkty pielęgnacyjne do ust, maseczki do twarzy, odżywki do włosów oraz odżywki i zmywacze do paznokci. Co ważne, promocją objęte są wyłącznie te kosmetyki, które widnieją na liście wskazanej w powyższym regulaminie. Wprawdzie lista jest dość pokaźna i znajduje się na niej sporo kosmetyków, które akurat miałam na swojej małej wish liście, ale przyznam szczerze, że nastawiłam się także na promocję na produkty do pielęgnacji twarzy oraz na kremy do rąk - cóż za szkoda

Pink, pytałaś wcześniej jaką silikonową odżywkę zamierzam wypróbować, a więc chyba wezmę tę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wa-wersja.html - odżywka ta ma w składzie łatwo zmywalny silikon i polecana jest do pielęgnacji rozjaśnianych włosów, więc to może być coś w sam raz dla mnie
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 13:02   #671
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Witam się po powrocie z gór i od razu chwalę się nieśmiało, że w góry wyjechałam już nie z chłopakiem, a z narzeczonym...

Generalnie z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, staraliśmy się jak najwięcej zwiedzić i pochłonąć wszystko to, co oferowała nam ta jakże urokliwa lokalizacja. Jednego dnia udało nam się nawet skoczyć na jeden dzień do Pragi, a innym razem zahaczyliśmy o Wałbrzych i zwiedziliśmy słynny Zamek Książ - coś pięknego! Trafiliśmy na świetnego przewodnika, który w bardzo interesujący sposób opowiedział nam wszystko to, co warto wiedzieć na temat historii zamku oraz jego tajemnic. Od razu dało się wyczuć, że to prawdziwy pasjonat historii, a w moim odczuciu niełatwo jest trafić na przewodnika z taką charyzmą.

Z całego wyjazdu żałuję jedynie tego, że nie postawiliśmy na takie konkretne wspinanie się po górach, tylko wszystkie szczyty "zdobyliśmy" korzystając z wyciągu lub z gondoli. To był swego rodzaju rodzinny wyjazd i niestety większa część towarzystwa chciała skupić się na mniej wymagających rozrywkach, a my ostatecznie dostosowaliśmy się do reszty Przy planowaniu kolejnych wakacji 100 razy zastanowię się czy podróżowanie w większym gronie to na pewno dobry wybór.
Gratuluję! Wymarzony początek urlopu.

Ja też teraz będę jechała rodzinnie na wakacje, pierwszy raz, i też się trochę boję.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 18:58   #672
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pink, pytałaś wcześniej jaką silikonową odżywkę zamierzam wypróbować, a więc chyba wezmę tę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wa-wersja.html - odżywka ta ma w składzie łatwo zmywalny silikon i polecana jest do pielęgnacji rozjaśnianych włosów, więc to może być coś w sam raz dla mnie
mam ją, aktualnie używam zamiennie z inna odżywką i na opakowaniu pisze, że jest bez silikonów
Ogólnie odżywka fajna - pięknie nawilża włosy, cudnie pachnie, ale na pewno nie wygładza i nie dociążą włosów tak jak silkonowe.
Na promocji warto wypróbować.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 19:18   #673
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Gratuluję! Wymarzony początek urlopu.

Ja też teraz będę jechała rodzinnie na wakacje, pierwszy raz, i też się trochę boję.
Dziękuję

Teo, a czego najbardziej obawiasz się w związku z rodzinnymi wakacjami?

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
mam ją, aktualnie używam zamiennie z inna odżywką i na opakowaniu pisze, że jest bez silikonów
Ogólnie odżywka fajna - pięknie nawilża włosy, cudnie pachnie, ale na pewno nie wygładza i nie dociążą włosów tak jak silkonowe.
Na promocji warto wypróbować.
Nie czekałam na jutrzejszą promocję, tylko już dzisiaj przy okazji robienia innych zakupów kupiłam tę odżywkę w Super-Pharm za 1,99zł (resztę dopłaciłam punktami) Z tego co widzę, na opakowaniu jest napisane "bez parabenów", ale producent nie wspomina o braku silikonów, zresztą bardzo dobrze, że nie wspomina, bo w składzie jak byk widać "amodimethicone", a to właśnie silikon, o którym wspomniałam. No cóż, ciekawe jak sprawdzi się na moich włosach, dam jej szansę

A Ty wiesz już na które odżywki się zdecydujesz?
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 07:04   #674
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Dziękuję

Teo, a czego najbardziej obawiasz się w związku z rodzinnymi wakacjami?
Wydaje mi się, że każdy może mieć inne oczekiwania: my z mężem najbardziej lubimy zwiedzać i aktywnie spędzać czas (leżenie na plaży odpada), mój tata jest po leczeniu i w starszym wieku, więc na pewno nie będzie z nami brał we wszystkim udziału, a po mamie męża nie wiem, czego się spodziewać Na pewno my będziemy musieli się dostosować do reszty, bowiem to my zaprosiliśmy ich na ten wyjazd.
Ale widzę też plusy: będzie ktoś do zajęcia się małą wieczorami i to zamierzamy wykorzystać. W tym względzie mama męża jest absolutnie niezawodna.

Wczoraj upiekłam chlebek bananowy z tego przepisu:
https://madameedith.com/przepis/chlebek-bananowy/
Wyszedł bardzo pyszny, świetna alternatywa dla typowego śniadania lub fajna przekąska do kawy. Dla mnie mógłby być nawet ciut słodszy. Polecam, jest banalnie prosty i sam się w zasadzie robi, u mnie pieczenie tylko 45 minut, a nie tak jak w przepisie. Zamiast orzechów rzuciłam garść pestek dyni na górę, znakomite.

"Miniaturzystkę" skończyłam jakiś czas temu - bardzo fajnie się to czytało, choć samo rozwiązanie jakby rozczarowujące.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 13:44   #675
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
"Miniaturzystkę" skończyłam jakiś czas temu - bardzo fajnie się to czytało, choć samo rozwiązanie jakby rozczarowujące.
zgadzam się, miałam takie same odczucia po przeczytaniu.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Nie czekałam na jutrzejszą promocję, tylko już dzisiaj przy okazji robienia innych zakupów kupiłam tę odżywkę w Super-Pharm za 1,99zł (resztę dopłaciłam punktami) Z tego co widzę, na opakowaniu jest napisane "bez parabenów", ale producent nie wspomina o braku silikonów, zresztą bardzo dobrze, że nie wspomina, bo w składzie jak byk widać "amodimethicone", a to właśnie silikon, o którym wspomniałam. No cóż, ciekawe jak sprawdzi się na moich włosach, dam jej szansę
Rzeczywiście masz rację, ale ze mnie gapa byłam pewna, że bez silikonów. Tak jak pisałam odżywka całkiem w porządku, ale z tego co wyczytałam na różnych blogach to składy tych odżywek się zmieniły. Ja nie używałam poprzedniej wersji więc nie mam porównania, ale miłośniczki tej odżywki w poprzedniej wersji są mocno rozczarowane nowym składem, że to już nie to, że nic nie robi z włosami. A Ty Maytha używałaś starej wersji?Ja mam włosy w dobrej kondycji więc mi ta odżywka w pełni wystarcza - nawilża, wygładza. Daj znać jak u Ciebie się sprawdza.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A Ty wiesz już na które odżywki się zdecydujesz?
Nie wiem jeszcze czy w ogóle coś kupię, a jeśli tak to waham się między tymi dwoma:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Botan...so,402090,7139
http://www.rossmann.pl/Produkt/John-...ml,379866,7139
i jeszcze może Biovaxem.

InStyle Australia Wrzesień 2017 - zapowiedź:
źródło: bellazon
W artykule między innymi przemiany włosowe Mirandy to tak trochę w nawiązaniu do naszej rozmoawie o odżywkach
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 09:53   #676
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że każdy może mieć inne oczekiwania: my z mężem najbardziej lubimy zwiedzać i aktywnie spędzać czas (leżenie na plaży odpada), mój tata jest po leczeniu i w starszym wieku, więc na pewno nie będzie z nami brał we wszystkim udziału, a po mamie męża nie wiem, czego się spodziewać Na pewno my będziemy musieli się dostosować do reszty, bowiem to my zaprosiliśmy ich na ten wyjazd.
Co do pogrubionego, to ja z narzeczonym mamy dokładnie takie samo podejście. Zawsze wychodzimy z założenia, że skoro przyjechaliśmy do nowego miejsca, to trzeba to miejsce wyeksploatować w 100%, a nie tylko latać po sklepach z pamiątkami czy wylegiwać się na plaży.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ale widzę też plusy: będzie ktoś do zajęcia się małą wieczorami i to zamierzamy wykorzystać. W tym względzie mama męża jest absolutnie niezawodna.
O, to będziecie mieć okazję spędzić czas tylko we dwoje - fajnie

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Wczoraj upiekłam chlebek bananowy z tego przepisu:
https://madameedith.com/przepis/chlebek-bananowy/
Wyszedł bardzo pyszny, świetna alternatywa dla typowego śniadania lub fajna przekąska do kawy. Dla mnie mógłby być nawet ciut słodszy. Polecam, jest banalnie prosty i sam się w zasadzie robi, u mnie pieczenie tylko 45 minut, a nie tak jak w przepisie. Zamiast orzechów rzuciłam garść pestek dyni na górę, znakomite.
Zapisuję przepis, dzięki!
Dawaj więcej!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
"Miniaturzystkę" skończyłam jakiś czas temu - bardzo fajnie się to czytało, choć samo rozwiązanie jakby rozczarowujące.
Też tak sądzę. Zaskoczyło mnie to, że motyw tytułowej miniaturzystki urwał się ot tak gdzieś pod koniec książki, a sądziłam, że będzie miał nieco większe znaczenie dla całej historii.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Rzeczywiście masz rację, ale ze mnie gapa byłam pewna, że bez silikonów. Tak jak pisałam odżywka całkiem w porządku, ale z tego co wyczytałam na różnych blogach to składy tych odżywek się zmieniły. Ja nie używałam poprzedniej wersji więc nie mam porównania, ale miłośniczki tej odżywki w poprzedniej wersji są mocno rozczarowane nowym składem, że to już nie to, że nic nie robi z włosami. A Ty Maytha używałaś starej wersji?Ja mam włosy w dobrej kondycji więc mi ta odżywka w pełni wystarcza - nawilża, wygładza. Daj znać jak u Ciebie się sprawdza.
Oj, nie używałam wcześniej tej odżywki w starej wersji i nie wiedziałam nic o zmianie składu...

Ja już po zakupowych szaleństwach. Mam jeszcze tydzień urlopu, więc idealnie się złożyło i mogłam na spokojnie od rana zajrzeć do Rossmanna. Kupiłam 4 odżywki do włosów...
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
InStyle Australia Wrzesień 2017 - zapowiedź:
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
źródło: bellazon
W artykule między innymi przemiany włosowe Mirandy to tak trochę w nawiązaniu do naszej rozmoawie o odżywkach
Miranda wspomina między innymi o tym, że pozwala swoim włosom wyschnąć naturalnie, a czy Wasze włosy naprawdę wyglądają lepiej jak same wyschną? Ja mam wrażenie, że moje układają się zdecydowanie lepiej gdy suszę je suszarką
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 14:20   #677
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Oj, nie używałam wcześniej tej odżywki w starej wersji i nie wiedziałam nic o zmianie składu...
zmiana jest podobno na bardziej naturalny skład

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ja już po zakupowych szaleństwach. Mam jeszcze tydzień urlopu, więc idealnie się złożyło i mogłam na spokojnie od rana zajrzeć do Rossmanna. Kupiłam 4 odżywki do włosów...
Jakie?


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Miranda wspomina między innymi o tym, że pozwala swoim włosom wyschnąć naturalnie, a czy Wasze włosy naprawdę wyglądają lepiej jak same wyschną? Ja mam wrażenie, że moje układają się zdecydowanie lepiej gdy suszę je suszarką
Staram się pozwalać włosom wyschnąć w sposób naturalny bez użycia suszarki - wpływa to na kondycję włosów. Jeśli chodzi o układanie to rzeczywiście w przypadku użycia suszarki uzyskuję lepszą objętość a jak użyję loko-suszarki (czy jak to się nazywa taka okrągła szczotka) to wtedy moje włosy są przepięknie ułożone - jednakże jest to opcja tylko na wyjścia. Na co dzień przestałam tak układać włosy, bo to bardzo niszczy końcówki. Generalnie mam włosy bardzo podatne na układnie, dlatego na co dzień staram się unikać gorącego powietrza.

I fotka w temacie włosowym👩🏼 piękne fale i czerwień na ustach
fotka: Elle China Październik 2013 - źródło Instagram
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 15:08   #678
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
zmiana jest podobno na bardziej naturalny skład
To zabawne, bo ja akurat zdecydowałam się na nią z myślą o mniej naturalnej pielęgnacji
Brawo ja!

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Jakie?
Moje grzeszki:
- http://www.rossmann.pl/Produkt/LOrea...-ml,99337,7143
- http://www.rossmann.pl/Produkt/Schau...7,7139,opinion
- http://www.rossmann.pl/Produkt/OHerb...ml,380360,7143
- http://www.rossmann.pl/Produkt/Petal...ml,362740,7143

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I fotka w temacie włosowym👩🏼 piękne fale i czerwień na ustach
fotka: Elle China Październik 2013 - źródło Instagram
Piękna!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 15:37   #679
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV


Kiedyś używałam L'orela Cement Ceramidy - dawno temu i dobrze wspominam opakowanie wtedy trochę inaczej wyglądało, ciekawe czy skład się zmienił.
Daj znać jak Petal Fresh - ja nie mam dobrej o nich opinii - niby naturalne, a mają bardzo mocne utrwalacze więc wcale nie są takie łagodne, mnie ich szampon podrażniał, nie mogłam używać.

Pochwalę się Wam moimi stosikiem książkowym - mój ambitny plan czytelniczy na sierpień/wrzesień:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 16:08   #680
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość

Kiedyś używałam L'orela Cement Ceramidy - dawno temu i dobrze wspominam opakowanie wtedy trochę inaczej wyglądało, ciekawe czy skład się zmienił.
Daj znać jak Petal Fresh - ja nie mam dobrej o nich opinii - niby naturalne, a mają bardzo mocne utrwalacze więc wcale nie są takie łagodne, mnie ich szampon podrażniał, nie mogłam używać.
Jasne, dam znać jak już wyrobię sobie opinię
Ja wszystkie odżywki nakładam tylko na długość włosów, więc nie spodziewam się żadnych podrażnień, no ale różnie bywa. Z wszystkich kupionych przeze mnie odżywek najbardziej jestem ciekawa działania tej z O'Herbal - w składzie ma sporo nawilżaczy, a wiadomo, porządne nawilżenie włosów zawsze mile widziane. Z tego co pamiętam, to Teorema też ją niedawno kupowała.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam moimi stosikiem książkowym - mój ambitny plan czytelniczy na sierpień/wrzesień:
Fajny stosik, przyjemnego czytania życzę
Oprócz "Koraliny", to wszystkie pozostałe pozycje też mam na swojej liście książek do przeczytania, a największą chrapkę mam na "Lokatorkę".
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 11:01   #681
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry.

Widzę, że rozmawiałyście o kosmetykach. Byłam ostatnio w Kontigo i naprawdę jestem pod wrażeniem asortymentu kosmetyków naturalnych. Cały przekrój Yope, Vianka i mnóstwo innych firm, których nie znałam. Kupiłam na razie tylko dezodorant w kulce Biolove Bluberry, ma cudowny zapach, koszt jakieś 8 zł. Ale na pewno teraz tam będe się częściowo zaopatrywać w kosmetyki.
https://kontigo.com.pl/biolove.html

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
zgadzam się, miałam takie same odczucia po przeczytaniu.
Właśnie widziałam, że do kin ma wejść teraz film 'Tulipanowa gorączka', podobny czas, miejsce, klimat. I też na podstawie książki, więc może nawet najpierw przeczytam. Podobają mi się takie klimaty.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48013...anowa-goraczka

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze czy w ogóle coś kupię, a jeśli tak to waham się między tymi dwoma:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Botan...so,402090,7139
http://www.rossmann.pl/Produkt/John-...ml,379866,7139
i jeszcze może Biovaxem.
Miałam tę odżywkę Fizz Ease, ma naprawdę mocne działanie, więc chyba jest pełna chemii. Nawet jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Zapisuję przepis, dzięki!
Dawaj więcej!
Teraz już przy tej pogodzie wpadłam w jesienną aurę i zasadzam się na ciasto dyniowe.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Miranda wspomina między innymi o tym, że pozwala swoim włosom wyschnąć naturalnie, a czy Wasze włosy naprawdę wyglądają lepiej jak same wyschną? Ja mam wrażenie, że moje układają się zdecydowanie lepiej gdy suszę je suszarką
Nigdy nie zostawiam włosów niewyschniętych, moje schną z 5 godzin albo i dłużej. Najlepiej wyglądają po wysuszeniu i ułożeniu, może gdybym miała proste, to bym mogła je tak zostawić bez układania. Ale mam falowane i muszę z nimi powalczyć (np. ułożyć grzywkę).
Po niektórych zdjęciach paparazzi Mirandy widać, ze nie suszyła włosów, są bardzo klepnięte, przy skórze.


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam moimi stosikiem książkowym - mój ambitny plan czytelniczy na sierpień/wrzesień:
Pozazdrościć. U mnie w kolejce czeka 'Domofon' Miłoszewskiego, ale podobno klapa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21100490_1472823026098391_909233904_n.jpg (98,0 KB, 9 załadowań)
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2017-08-24 o 12:14
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:15   #682
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry dziewczęta
U Was też taka piękna, słoneczna pogoda?

Teo, jeszcze raz dziękuję za cynk i przepis na chlebek bananowy. Wczoraj go upiekłam i nieskromnie powiem, że wyszedł przepyszny, rzeczywiście idealnie pasuje do kawki, świetna sprawa!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bry.

Widzę, że rozmawiałyście o kosmetykach. Byłam ostatnio w Kontigo i naprawdę jestem pod wrażeniem asortymentu kosmetyków naturalnych. Cały przekrój Yope, Vianka i mnóstwo innych firm, których nie znałam. Kupiłam na razie tylko dezodorant w kulce Biolove Bluberry, ma cudowny zapach, koszt jakieś 8 zł. Ale na pewno teraz tam będe się częściowo zaopatrywać w kosmetyki.
https://kontigo.com.pl/biolove.html
Nie słyszałam nigdy o tym sklepie, z tego co widzę, to póki co stacjonarnie dostępny jest jedynie w Warszawie i okolicach. A tak na marginesie, to bardzo się cieszę, że kosmetyki naturalne zyskują coraz większą popularność, przez co dostęp do nich jest znacznie łatwiejszy A jak już jesteśmy w temacie naturalnej pielęgnacji, to z koleżanką zrobiłyśmy małe zamówienie na Triny i aktualnie oczekuję na zamówione czarne mydło Nacomi oraz łagodzący tonik-mgiełkę do twarzy (Vianek różowy).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
U mnie w kolejce czeka 'Domofon' Miłoszewskiego, ale podobno klapa.
Czytałam "Domofon" i nie byłam zachwycona
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 15:38   #683
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć wszystkim.

Niby słonecznie, ale chłodno - u mnie ok 20C to mało jak na sierpień. Noce zimne - czuć już powoli, że jesień blisko 🍂🍁nie cieszy mnie ta perspektywa. Jakoś mało mi lata w tym roku.

Co do kosmetyków naturalnych to rzeczywiście są co raz łatwiej dostępne stacjonarnie, ale nadal najszerszy wybór jest online, niestety.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Fajny stosik, przyjemnego czytania życzę
Oprócz "Koraliny", to wszystkie pozostałe pozycje też mam na swojej liście książek do przeczytania, a największą chrapkę mam na "Lokatorkę".
Dzięki
Koralinę już przeczytałam - to książka tego autora dla dzieci ale dobrze się czytało.
Co do Lokatorki to ostatnio poczytałam trochę opinii o tej książce i niestety zaczynam się zniechęcać - dużo opinii, że to czytadło, że przewidywalne, że miejscami klimaty jak z Graya - coś czuję, że może mi się nie spodobać.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam, że do kin ma wejść teraz film 'Tulipanowa gorączka', podobny czas, miejsce, klimat. I też na podstawie książki, więc może nawet najpierw przeczytam. Podobają mi się takie klimaty.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48013...anowa-goraczka
Zapowiada się ciekawie.
Jeśli chodzi o autorkę "Miniaturzystki" to czytałam jeszcze "Muzę" jej autorstwa, ale mniej mi się podobała, trochę zawiodła nawet. Inny klimat.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Pozazdrościć. U mnie w kolejce czeka 'Domofon' Miłoszewskiego, ale podobno klapa.
Dzięki, tylko brakuje czasu, żeby to przeczytać. Aktualnie czytam "Wyspę Alice".

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nigdy nie zostawiam włosów niewyschniętych, moje schną z 5 godzin albo i dłużej. Najlepiej wyglądają po wysuszeniu i ułożeniu, może gdybym miała proste, to bym mogła je tak zostawić bez układania. Ale mam falowane i muszę z nimi powalczyć (np. ułożyć grzywkę).
Po niektórych zdjęciach paparazzi Mirandy widać, ze nie suszyła włosów, są bardzo klepnięte, przy skórze.
Mam długie i gęste włosy i u mnie podobnie jak u Ciebie włosy schną długo, ale mimo to staram się ich nie suszyć suszarką, jedynie w okresie jesienno - zimowym przed położeniem się spać podsuszam to co samo nie wyschło.
Włosy, które wysychają same nie muszą być przyklapnięte. Raczej, moim zdaniem, za przyklapnięcie odpowiadają użyte kosmetyki niż nie suszenie suszarką. Np. naturalne szampony u niektórych osób nie oczyszczają skóry głowy aż tak dobrze jak te z slesami i powodują przyklapnięcie, również przesadzenie z ilością odzywki, maski może wywołać taki efekt. Kiedy nie suszę suszarką to nie mam przyklapniętych włosów, może też zależy to od struktury włosów.
A co do Mirandy to ona chyba się tak czesze, że przylizuje włosy.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:29   #684
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny - chyba trochę się przeziębiłam (te ostatnio chłodne dni) dlatego dzisiaj zrobiłam sobie dzień wolny, ale nie mogłam tak do końca usiedzieć i się kurować nie lubię siedzieć bezczynnie więc zabrałam się za większe porządki zrobiłam też mały przegląd szafy - pozbyłam się części ubrań, w których nie chodzę, aż sama się dziwię, że tyle czasu zalegało mi to w szafie. Dom i szafa ogarnięte więc teraz mały relaks z kawką, wizażem i youtube

Podrzucam nowy filmik z Mirandą dla Harper's Bazaar - Miranda podaje przepisy na swoje ulubione śniadanie oraz jej danie popisowe.
Podobają mi się kubki i filiżanki z jej kolekcji dla Royal Albert - takie kobiecie, delikatne.
Wiele osób, w tym Miranda, zaczyna dzień od szklanki ciepłej wody z cytryną - ma to m.in. pobudzać metabolizm.
Więcej w filmie

WHAT MIRANDA KERR REALLY EATS IN A DAY

The supermodel gives us an inside look at her diet.




link bezpośredni:

https://www.youtube.com/watch?v=3chVxM0pljE
zdjęcie: bellazon
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 08:47   #685
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczęta
U Was też taka piękna, słoneczna pogoda?
Dzień dobry, sobota była bajeczna: bardzo ciepła, ale nie gorąca. Taką pogodę uwielbiam. Dziś już chyba zmiana...
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Teo, jeszcze raz dziękuję za cynk i przepis na chlebek bananowy. Wczoraj go upiekłam i nieskromnie powiem, że wyszedł przepyszny, rzeczywiście idealnie pasuje do kawki, świetna sprawa!
Cieszę się! I cieszę się też, że od razu wypróbowałaś przepis. Kiedyś dużo zapisywałam przepisów i wracałam do nich po roku; teraz od razu ciekawe przepisy testuję, nie ma czasu do stracenia... Taki chlebek jest fajny, bo całoroczny, a zimą z pastą z fistaszków do kubka herbaty czy kakao po prostu

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy o tym sklepie, z tego co widzę, to póki co stacjonarnie dostępny jest jedynie w Warszawie i okolicach. A tak na marginesie, to bardzo się cieszę, że kosmetyki naturalne zyskują coraz większą popularność, przez co dostęp do nich jest znacznie łatwiejszy A jak już jesteśmy w temacie naturalnej pielęgnacji, to z koleżanką zrobiłyśmy małe zamówienie na Triny i aktualnie oczekuję na zamówione czarne mydło Nacomi oraz łagodzący tonik-mgiełkę do twarzy (Vianek różowy).
Można też robić zakupy on-line w Kontigo. Mam zniżkę 10%, jeśli któraś z was chce.
Lubię tez Hebe, mają też niemały wybór.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Czytałam "Domofon" i nie byłam zachwycona
Właśnie zaczęłam wczoraj, na razie ujdzie.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.

Niby słonecznie, ale chłodno - u mnie ok 20C to mało jak na sierpień. Noce zimne - czuć już powoli, że jesień blisko ����nie cieszy mnie ta perspektywa. Jakoś mało mi lata w tym roku.

Zapowiada się ciekawie.
Jeśli chodzi o autorkę "Miniaturzystki" to czytałam jeszcze "Muzę" jej autorstwa, ale mniej mi się podobała, trochę zawiodła nawet. Inny klimat.

Dzięki, tylko brakuje czasu, żeby to przeczytać. Aktualnie czytam "Wyspę Alice".
Oj tak, jesień się zbliża. Powietrze jest inne. Już pogoda raczej nie na sandałki.
Musiałam kupić nowe baletki, bo poprzednie sprzed 3 lat rozwaliłam przez jazdę w samochodzie. Nic mi się nie podoba, byłam tylu sklepach i ostatecznie wzięłam niemal identyczne jak poprzednio, tylko zamszowe i w innym kolorze.
https://wojas.pl/produkt/28599/baleriny-7431-66
Tak mi się podobają migdałowe noski, ale coś nie mam szczęścia do takich baletek...

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny - chyba trochę się przeziębiłam (te ostatnio chłodne dni) dlatego dzisiaj zrobiłam sobie dzień wolny, ale nie mogłam tak do końca usiedzieć i się kurować nie lubię siedzieć bezczynnie więc zabrałam się za większe porządki zrobiłam też mały przegląd szafy - pozbyłam się części ubrań, w których nie chodzę, aż sama się dziwię, że tyle czasu zalegało mi to w szafie. Dom i szafa ogarnięte więc teraz mały relaks z kawką, wizażem i youtube ☕

Podrzucam nowy filmik z Mirandą dla Harper's Bazaar - Miranda podaje przepisy na swoje ulubione śniadanie oraz jej danie popisowe.
Podobają mi się kubki i filiżanki z jej kolekcji dla Royal Albert - takie kobiecie, delikatne.
Wiele osób, w tym Miranda, zaczyna dzień od szklanki ciepłej wody z cytryną - ma to m.in. pobudzać metabolizm.
Więcej w filmie

link bezpośredni:

https://www.youtube.com/watch?v=3chVxM0pljE
zdjęcie: bellazon
Zdrówka, Pink. Ja już w torebce noszę chustę, a ostatnio jak szłam do biura po 7, to żałowałam, że nie mam i czapki.
Uwielbiam robić porządki i pozbywać się nienoszonych rzeczy. Wzięłam niedawno udział w zbiórce rzeczy dla potrzebującej rodziny: oddałam część naczyń, kubków i ubranek córki. Podoba mi się przestrzeń, którą dzięki temu uzyskałam. Udało mi się też na olx pchnąć jedne szpilki i pierścionek, więc jestem bardzo zadowolona.

Świetny filmik. Z takim widokiem z tarasu można pracować, grillować, przyjmować gości. Zdecydowanie słońce i klimat ma wpływ na to, jak się człowiek czuje ogólnie -- szkoda, że teraz musimy raczej się przestawić na "wrzesienną" aurę.

U mnie na balkonie już wrzosy, więc to zdecydowanie zmiana nastroju.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2017-08-27 o 08:51
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 08:50   #686
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Zdrówka, Pink.
dzięki

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Oj tak, jesień się zbliża. Powietrze jest inne. Już pogoda raczej nie na sandałki.
Zbliża i to szybciej niż kiedykolwiek dzisiaj u mnie rano była tak gęsta mgła, że nie było widać sąsiedniego domu🙈 - no mega jesienne klimaty 🍂 🍃🍁🌰🌳teraz wyszło słońca, ale bardziej mi się to kojarzy z wrześniem/październikiem niż końcówką sierpnia.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Musiałam kupić nowe baletki, bo poprzednie sprzed 3 lat rozwaliłam przez jazdę w samochodzie. Nic mi się nie podoba, byłam tylu sklepach i ostatecznie wzięłam niemal identyczne jak poprzednio, tylko zamszowe i w innym kolorze.
https://wojas.pl/produkt/28599/baleriny-7431-66
Tak mi się podobają migdałowe noski, ale coś nie mam szczęścia do takich baletek...
Co do butów to ja na początku wyprzedaży dorwałam baleriny z miękkiej skóry z Prima Mody - bardzo wygodne, mięciutkie, ale bardzo mi się "rozeszły" jak to skóra, ale i tak je lubię. Fajne baleriny były też w Venezii - nie mieli już mojego rozmiaru, ale podobno ten model wraca w każdej kolekcji. Teraz myślę już o bardziej jesiennych butach - uwielbiam wszelkie botki.

Super Teo, że udało Ci się przekazać rzeczy komuś kto jeszcze z tego skorzysta - ja też tak robię

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Świetny filmik. Z takim widokiem z tarasu można pracować, grillować, przyjmować gości. Zdecydowanie słońce i klimat ma wpływ na to, jak się człowiek czuje ogólnie -- szkoda, że teraz musimy raczej się przestawić na "wrzesienną" aurę.

U mnie na balkonie już wrzosy, więc to zdecydowanie zmiana nastroju.
Zgadzam się - w takich klimatach - słońce, ciepło, bliskość morza chciałabym żyć - moje małe (wielkie) marzenie.
Aura ma wpływ na ludzi ogromny, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy - widać to zwłaszcza jak się pojedzie na wakacje w ciepłe miejsce, przez dużą ilość słońca ludzie (miejscowi) są pogodniejsi, bardziej życzliwi, bardziej otwarci. Klimat bardzo wpływa na samopoczucie.

Filmik w ramach promocji Kora Organics - ach ta wstrętna fryzura ala samuraj

źródło:vimeo

Do poczytania w wolnej chwili 📰🙄 - 2 wywiady z Mirandą dla magazynu Esprit:

* 5 Minutes With Miranda Kerr https://espritmagazineaustralia.com....h-miranda-kerr

*Glowing Global with Kora
https://espritmagazineaustralia.com....obal-with-kora
zdjęcia:espritmagazineaus tralia
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 08:06   #687
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć Dziewczyny!

Zacznę od gratulacji dla Malinowej i Maythy
Dawno nie pisałam, bo miałam intensywny sierpień: remont, duże zlecenia w pracy i takie tam.
Trochę Was podczytywałam, m.in. dowiedziałam się o promocji w Rossmannie -- nie skorzystałam z niej, bo nie posiadam smartfona i nie ściągnęłam w związku z tym tej aplikacji. (Coraz bardziej drażni mnie "postęp" technologiczny; jednak powinnam urodzić się pół wieku wcześniej). Kupiłam mimo to w R. szampon O'herbal; odżywkę z tej serii stosuję już od ponad pół roku i jestem nią zachwycona.

W piątek jadę na weekend do Wrocławia na wROCK for Freedom (m.in. wystąpią Riverside i Organek ) i mam nadzieję trochę się zregenerować po sierpniowych stresach. Pozdrawiam Was!

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2017-08-30 o 08:58
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:46   #688
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Część Cat

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam, bo miałam intensywny sierpień: remont, duże zlecenia w pracy i takie tam.
Czy remont już zakończony?

Co do promocji w Rossmanie to osoby nieposiadające aplikacji też mogły skorzystać z rabatów tylko był mniejszy - obowiązywało -40% a z aplikacją -49%.

ostatecznie ja się skusiłam - kupiłam 2 odżywki do włosów (pokończyły mi się wszystkie) więc cieszę się, że się jeszcze załapałam na tą zniżkę

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
(Coraz bardziej drażni mnie "postęp" technologiczny; jednak powinnam urodzić się pół wieku wcześniej).
mnie bardziej drażni taka duża ekspansja portali społecznościowych, a postęp technologiczny akurat mi się podoba, w tym sensie, że daje mi większą swobodę, ułatwia i przyspiesza - np. wolę zapisać się do lekarza online zamiast dzwonić do rejestracji itp.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
W piątek jadę na weekend do Wrocławia na wROCK for Freedom (m.in. wystąpią Riverside i Organek ) i mam nadzieję trochę się zregenerować po sierpniowych stresach. Pozdrawiam Was!
Miłej zabawy Napisz potem jak było.

Poniżej artykuł z magazynu OK! więc mało wiarygodnego źródła :
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 11:06   #689
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Część Cat



Czy remont już zakończony?
Hej! Prawie zakończony. Właściwie to pozostało wybrać, kupić i założyć listwy przypodłogowe.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Co do promocji w Rossmanie to osoby nieposiadające aplikacji też mogły skorzystać z rabatów tylko był mniejszy - obowiązywało -40% a z aplikacją -49%.
Tak, czytałam tu na wątku o tych 40%. Chyba Maytha podlinkowała regulamin, no ale kiedy włożyłam do wirtualnego koszyka 2 produkty, które były na tej liście, to nie odjęło mi rabatu.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
mnie bardziej drażni taka duża ekspansja portali społecznościowych, a postęp technologiczny akurat mi się podoba, w tym sensie, że daje mi większą swobodę, ułatwia i przyspiesza - np. wolę zapisać się do lekarza online zamiast dzwonić do rejestracji itp.
No tak, jedno wynika z drugiego. Portale społecznościowe to według mnie głównie wylęgarnia i pożywka dla ekshibicjonizmu, narcyzmu i chwalipięctwa. To masowe wrzucanie zdjęć z wakacji, kolacji itp. to jakaś chora plaga. Potrzeba poinformowania kogo tylko się da, że się gdzieś tam było i coś się zjadło to dla mnie jakieś nieporozumienie. Dla mnie to jest smutne, nie odnajduję się w tym; przykro mi, że muszę wychowywać córkę w takim gadżeciarskim, konsumpcyjnym świecie.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Miłej zabawy Napisz potem jak było.
Dzięki! Napiszę.

Poniżej artykuł z magazynu OK! więc mało wiarygodnego źródła :[/QUOTE]

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:15   #690
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Hej! Prawie zakończony. Właściwie to pozostało wybrać, kupić i założyć listwy przypodłogowe.
Pewnie czujecie ulgę, że najgorsze za Wami.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Tak, czytałam tu na wątku o tych 40%. Chyba Maytha podlinkowała regulamin, no ale kiedy włożyłam do wirtualnego koszyka 2 produkty, które były na tej liście, to nie odjęło mi rabatu.
Stacjonarnie działało.

Maytha pytałaś o książkę "Lokatorka" - przeczytałam, nie polecam kiepskie czytadło. Owszem czyta się ekspresowo, ale kiepska historyjka.

Instagram Mirandy:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2019-09-17 o 13:00
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-17 16:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.