Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 20:53   #631
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
sama się pytałaś o porady,a nie dajesz nic w zamian.
szkoda.
warto sobie zanotować,żeby nie pomagac tobie

no co ty to nie tak!
poprostu polece jesli sie u mnie dobrze sprawdza.. po co mam polecac skoro ich sama osobiscie nie sprawdzilam? napewno dam znac co i jak jak pierwszy raz umyje wloski
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:00   #632
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: przedłużanie włosów

No i o to chodzi
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:28   #633
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
no co ty to nie tak!
poprostu polece jesli sie u mnie dobrze sprawdza.. po co mam polecac skoro ich sama osobiscie nie sprawdzilam? napewno dam znac co i jak jak pierwszy raz umyje wloski
ok,ale wystarczyło tak od razu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:14   #634
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

madziareczka przeciez pare postoew wczesniej napisalas ze sa swietne, ze twoje kolezanki je nosz i sa zadowolone wiec sa dobre czy nie?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:15   #635
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

evcia84 to milo ze dzielisz sie znami wiadomosciami o wlosach i ich zywotnosci to juz wiemy , ale wiedzy nigdy dosc wiec dziekuje za przypomnienie
i nie pisz postow pod postem....

a co do Madziareczki ,ona ma racje , ze towar poleca sie zazwyczaj jak sie go sprawdzi... na sobie ...
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-09-11 o 22:40
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:27   #636
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewcia1987 Pokaż wiadomość
przedłuzone włoski wyglądaja jak prawdziwe o ile są dobrze zrobione ale trzeba poświęcić dużo czasu na pielęgnacje żeby były ładne
Z tym się akurat nie zgodzę. Ja na moje nie poświęcam w ogóle czasu. Traktuje je jak swoje. Myje , susze i czeszę tylko trochę dużej bo jest ich wiecej. Jeśli to włos ludzki to naprawde nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów.
Moje klientki tez to potwierdzają. myslały że bedzie więcej z tym roboty. A na kontroli przyznają, że sie myliły
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "


Edytowane przez evcia84
Czas edycji: 2008-09-12 o 18:25
evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 23:09   #637
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

a nie jest tak ..ze wlosy potrzebuja wiecej pielegnacji jednak? i tak np:
nie powinno sie ich myc nad wanna, czy umywalka...po prostu nie glowa w dol ,najlepiej pod prysznicem, delikatnie masujac, nie szorujac skory glowy? do tego uzywac delikatnych szamponów,ktore nie rozchylaja mocno luski wlosa oraz najlepiej odzywek do splukiwania, co zapobiega plątaniu sie wlosow,
nakladajc serum unikac miejsc łączeń , spac tylko z zaplecionym lekko warkoczem, co również powoli uniknięcia ich plątania
czesac szczotka z włosia naturalnego
ze powinno sie szczotkować dwa razy dziennie, zaczynając od końców trzymając
w połowie długości az do nasady , uważając na łączenia
rozczesywać raczej suche niz wilgotne, a jeżeli juz wilgotne to spryskujemy srodkiem wspomagającym rozczesywanie?
hmm.... to naprawdę nie duzo pracy ...
. ja te informacje zawsze przekazuje swoim klientkom zeby nie mialy pozniej pretensji ze jednak nie zachwuja sie one jak nasze, umowmy sie ze osobom ktore specjalizuja sie w zakaldaniu wlosow czy nam fryzjerom latwiej jest pielegnowac je poniewaz mamy doswiadczenie i wiedze ,chocby zdobyta podczas kursu przedluzania

przedłużone wlosy potrzebują specjalnej opieki , dopiero wtedy mozna sie cieszyc nimi dlugo




s
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 06:19   #638
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

jasne, ze gaga ma racje, nnie mozna zapominac, ze choc wlos naturalny to jednak martwy i potrzebuje wiecej nawilzenia i co za tym idzie czasu, aby cieszyc sie nim jak najdluzej
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:14   #639
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Każda z kobiet która interesuje sie przedłuzaniem lub zagęszczaniem włosów zna podstawy pielegnacji takich pasm. Nie bądźmy zbyt krytyczne. Pewnie Evcia84 pisząc że wcale o włosy nie dba ma na myśli jeszcze dodatkowe zabiegi , bo ja przynajmniej uważam że nawilżanie rozczesywanie w specjalny sposóbi i rozdzielanie łączń to rzecz , o której sie nie mówi "znawcom" tematu, bo każdy to ma we krwi.
Inna sprawa jeśli nie wpomina się o tym przyszłym klientkom czy - przepraszam za okreslenie "amatorom".

p.S. Wyszło na to ze taka znawczyni jestem - sorki nie tak miało wyjść.
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:11   #640
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
a co do Madziareczki ,ona ma racje , ze towar poleca sie zazwyczaj jak sie go sprawdzi... na sobie ...
przynajmniej ty za mna
poprostu to ze sprawdzily kolezanki i ona uwazaja ze wloski sa ok, to nie znaczy ze u mnie tez tak beda dobrze wygladac.. napewno dam znac nie reklamuje sie towaru jesli sie go nie zna? nieprawdaz?
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:24   #641
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Najdłużej się nim cieszyć, czyli ile? Ja mam moje już rok Szczerze to ja czy mam włosy założone czy nie to i tak zawsze używam dobrych szamponów i odrzywek. No zgodze się że musi być specjalna szczotka z włosia . Ja je czesze dopiero po wysuszeniu Bardzo żadko je czesze. Tylko rano po spaniu, bo się przez noc potargam . I to dla mnie jest wszystko. Żadnych olejków i innych nie używam. Czasem jedwabiem przeciągne, ale jak nie mam przedłużonych to tez go używam. Tak więc dla mnie to norma i żadna zmiana, bo tak czy siak je nawilżam. Poza tym ja nie omijam zgrzewów przy czesaniu. A wręcz przeciwnie namawim klientki na to zeby przeciagały szczotka po zgrzewach i sama też czesze swoje po zgrzęwach (zapobiega to plątaniu przy nasadzie. Pięknie przechodza przez szczotkę Miałam jedną klientkę, która mnie nie posłuchała, bo się bała że sobie wyrwie. I oto miałyśmy pięknego kołtuna. Po tym zaczęła je normalnie czesać i co ma piękne po 3 miesiacach i jak jej zdejmuje jest miodzio Żadnego pasma nie wyrwała.

Ale prosze się nie sugerować moimi radami, bo one dotycza tylko słowiańskich prosto z głowy i metody Racoon. Nie znam innych zgrzewów bo od początku sie w tej metodzie zakochałam a inni przedstawiciele po przedstawieniu innych metod nie zrobili na mnie takiego wrażenia jak racoon.
Jak was czytam i widze jakie macie problemy to widze, że naprawde musicie je bardzo pielęgnować.
Jak testowałam na sobie te z allegro to tez tak miałam. Koszmar. Plątanie i plątanie i plątanie. A niby tangle free (remy).

"a co to spowiedź?"
Madziareczka mogłabyś chociaż grzeczniej to napisać.


Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 18:41   #642
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

a ja za twoja porada kupilam sobie u uzytkownika kese 10 pasemek na probe i zobacze jak sie beda trzymaly narazie naloze 3 pasma i ponosze z miesia i zobaczymy co bedzie, napewno dam znac
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 18:52   #643
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

evcia84 ale nie mialas mowic o sobie... tylko o tym jak maja sobie radzic klientki
ale jestes w takiej euforii metody , która wykonujesz... ze pewnie klientki masz tez tylko idealne i ona idealnie wykonują Twoje rady,jezeli im ich udzielasz...
znam te metodę i tez uważam ze jest dość dobra..ale nie dziw się ze tak pisze ,bo gdybyś przeczytala moje wcześniejsze posty o przedłużaniu ,to wiedziałabyś ,ze ja bardzo sceptycznie podchodzę do przedłużania włosów i jako fryzjer o pewnych celach w zawodzie (tylko zdrowe wlosy) nie uwazam zadnej metody za nie wpływającą na osłabienie cebulek itd...nie bede sie rozpisywać bo napisalam juz na ten temat wiele artykułów...za i przeciw..

ja pracuje tylko na włosach słowiańskich ...ale nie jest to moja praca tylko hobby...ponieważ moim celem jest tworzyć a nie przedłużać, choc nie powiem ponieważ na pokazach Mediolanie czy Bolinii zawsze widzę takie cuda z przedłużonych włosów ze ...no piękne po proostu...
ale znam i wiem ze nie wszystkie klientki UŻYWAJĄ TYLKO DOBRYCH ODZYWEK ...
i nie wszytskie klientki dbają tak o włosy jak ty...czy ja ..bo większość nie ma czasu, albo zapomni itd...choć większość sie naprawdę stara i zawsze wyszukuje takich metod aby jednak wlosy byly ladne
.
i prosze nie rob uwag do madziareczka bo dziewczyna sie wytłumaczyła ...moze przeczytaj co napisała
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-09-12 o 20:21 Powód: dopisek i literowka
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:57   #644
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

evcia84 chyba nie uważasz, że każda dziewczyna, która robi włosy nie ukończywszy kursu, to "PARTACZ" ? Bo tak zrozumiałam z Twojej pierwszej wypowiedzi... Kto wie, może jedna ze 1000000 Twoich klientek była niezadowolona? Nieważne, że tylko jedna, ale była? Nie uważam, że każda dziewczyna bez kursu to "PARTACZ" i "PARTACZY" robote... Osobiście znam dziewczyne, która przedłuża włosy, nie ukończywszy ŻADNEGO KURSU, robi to rewelacyjnie. Sama miałam okazję do niej trafić, i po ponad 4 miesiącach, kiedy poszłam je przepiąć (włos jak włos- rośnie, odrost już był, a koleżanka z kraju wyjecha ) do jednego z najbardziej renomowanych salonów w Polsce, w którym fryzjerki są po licznych kursach i szkoleniach, Panie były w szoku, że pracę wykonał ktoś bez "papierka" I tak też właśnie sądzę ja, że kurs to tylko papierek, każdy, nawet pani kasjerka ze sklepu mięsnego może sobie zrobić taki kurs ,wystarczy tylko 1500 zł ( a nie każdy tyle ma...) Poprostu trzeba mieć to COŚ w rękach, ten fach Oczywiście doświadczenie również się przydaje, a nawet przede wszystkim, ale z biegiem czasu, nawet bez kursów można dojść do perfekcji Oczywiście zgodzę się, że zdarzają się nieżadko takie, które robią ludziom krzywde na głowie, ACZKOLWIEK NIE KAŻDA! Pozdrawiam, i wierzę we wszystkie dziewczyny, które CHCĄ ale i POTRAFIĄ ! (Dodam, że włosy którymi mi przedłużała nadal były i są w idealnym stanie, były to dwa wymieszane rodzaje, ciężko mi teraz powiedzieć jakie, gdyż nie pamiętam, napewno jedne były z tych "gorszych" i przedłuzyłam nimi ponownie, już cieszę się nimi 8 miesięcy , tyle, że samo przepięcie ich w salonie kosztowało o POŁOWĘ więcej, niż samo przedłużanie u znajomej... ach ta szalona marża i do ceny jak to sie mówi doliczony "numer buta"...wiem, że muszą zarobić ale czasem naprawde przesadzają... ) Pozdrawiam WIZAŻANKI
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:15   #645
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

wiesz w cene uslugi w salonie wchodzi wiele czynnikow, dlatego niestety ulsuga jest droga...i taka musi byc bo inaczej salon by sie nie utrzymal
ale masz racje ze niektore salony przesadzaja
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:41   #646
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Dziewczynki!
Ja nie uważam, że każdy pracujący inną metodą to partacz. Tylko, że ich nie brakuje. Czytałam opinie dziewczyn i piszą jakie mają problemy i o włosach jakie im założyli i to niestety w salonie i jaką kasę za to jeszcze musiały zabulić. Dlatego padło moje stwierdzenie
Uważam, że aby poznać dobrzę każdą metodę kurs jest potrzebny. Myśle, że nie byłaś pierwszą osobą którą przedłużała Twoja znajoma a jak wiadomo praktyka czyni mistrza. Człowiek uczy się na błędach, a kurs jest po to, zeby ich popełniać jak najmniej. Ja na poczatku popełniałam błędy ale mimo to klientki wóciły (prawie wszystkie) i dały mi jeszcze jedną szansę Są kochane i wyrozumiałe. A co do szkolenia racoona to o ile mi wiadomo to tylko salonom udzielają szkolenia i tylko szkolonym sprzedają swoje włosy ( i to jest prastiż tej firmy uważam) Ja niestety będąc w tym zawodzie jestem przeciw chałupnikom i czarnemu rynkowi. Nigdy nawet pracujac u kogoś nie robiłam nikomu nic w domu! Chyba, że mamie czy teściowej

Gagusiu
Rady im udzielam. Daje im nawet ksiażeczkę z instrukcją, ale jak ją czytają to są przerażone, że to tyle pielęgnacji wymaga. Jedna nawet mi powiedziała po wizycie wstepnej, ze rezygnuje bo nei ma czasu na taką pielęgnację. Natomiast jej znajoma strasznie chciała i się na to zdecydowała. Ona poleciła mój salon. Po miesiącu przyszła sobie założyć, bo jak pytała kolezankę to ona jej powiedziała, ze nic specjalnie nie robi tylko więcej do mycia, suszenia i czesania Po za tym myślała, ze to nie wyglada naturalnie, ale jak ją zobaczyła to zmieniła zdanie
I już wytłumaczyłam, że obciąża włosy ale moim zdaniem ta metoda najmniej. W każdym razie moje klientki nie sa zawiedzione po zdjeciu, choć często przyznaja po zdjęciu, że tego się bały najbardziej

A madziareczka mogła od razu napisac, ze powie skąd jak sprawdzi, a nie oskarżac mnie o spowiedź. Chciałam jej tylko wspomnieć że mogła napisać to delikatniej Nic do niej nie mam Wytłumaczone i wybaczone :P


Porady pisze obiektywnie. Ale nei moge nic napisac o innych metodach bo poprostu ich nie znam. Niektóre tylko z widzenia po, gdy klientka np przyszła pokazać co jej zrobili w innym salonie lub w ogóle ktoś. A Racoona naprawdę uwielbiam Skoro mi pasuję to po co szukać szczęścia gdzie indziej
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:02   #647
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

no i dobrze ze masz ulubiona metode, ja tez mam ulubione farby
ale wlasnie teraz dopiero piszesz obiektywnie....o przedluzaniu i tak trzymaj
kazdy z nas wie ze nie ma nic tak naprawdę nie ma nic idealnego , zadnej metody ,zadnego kosmetyku nawet zadnego pozywienia...niestety
ale my specjalisci mozemy poprzez stale doksztalacanie sie, pomoc wybrac i doradzic co moze byc najlepsze dla wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 23:56   #648
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

No to Gaga przybij piątkę
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 00:39   #649
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

przybijam...ale porzadek na forum i regulamin na pierwszym miejscu
milej nocy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 16:28   #650
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Dziewczyny, a czy myślicie, że za włosy 40 cm-owe na całą głowę to 250 zł dużo czy mało?
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 16:39   #651
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

mi sie wydaje ze mało,tzn za mało
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 21:42   #652
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Za tyle to ja nawet włosów na przedłużanie nie kupię
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 22:23   #653
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

a to zalezy jakie wlosy.... np paczka wlosow monobraid kosztuje 40 zl, 2 paczki starcza na glowe, wiec jest to wydatek z przesylka i artykulami do przedluzenia jak mikroringi czy keratyna raptem ok 100 zl, wiec sie komus oplaca zalozyc je za 250. ostatnio moja kolezanka kupila syntetyk na tasmie 45 cm za 2 metry tasmy zaplacila podajze 30 czy 40 zl a wlosow bylo bardzo duzo... oczywiscie dosc kiepski syntetyk. a jesli chodzi o "naturalne" to tez widzi sie mnostwo aukcji z wlosami za 90-100 zl czy 250 zl to duzo czy malo... zalezy co bys miala za to 250 zl miec na glowie.
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 23:59   #654
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Hmm bo moja koleżanka przedłuża włosy, więc płacę tylko za nie, a nie za robotę . I dlatego naszła mnie taka myśl, czy to dobre włosy, ale z tego co widzę = jakie ona ma = wydaje mi się, że nie są złe. A zamawia je normalnie w jakiejś firmie, przez fryzjerkę.. Chyba jednak spróbuję
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 00:18   #655
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

nalezy pamietac..im tansze wlosy ,tym slabszej jakosci...inie pomoze im nawetnajlepsza pielegnacja...wlosy syntetyczne..rowniez na nie powinno sie zalowac pieniedzy, bo ona zawsze i tak krocej sie nosza
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:36   #656
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Dziewczyny,czy wiecie cos moze na temat metody Great Lenghts? Chce poswiecic to 3 tys.zl na przedluzenie ale boje sie,ze moge byc niezadowolona.

Czy ktoras z was spotkala sie z ta metoda?Jakie efekty?

Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, bo przeszukalam cale forum i nie moge nic znalezc
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:43   #657
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy wiecie cos moze na temat metody Great Lenghts? Chce poswiecic to 3 tys.zl na przedluzenie ale boje sie,ze moge byc niezadowolona.

Czy ktoras z was spotkala sie z ta metoda?Jakie efekty?

Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, bo przeszukalam cale forum i nie moge nic znalezc
Jaka jest zatem różnica?
Metoda GREAT LENGHTS odbywa sie nie tylko za pomocą atestowanego urzadzenia, ale przedewszystkim praca odbywa sie na pasemkach orginalnie zakończonych małym kwadracikiem,wykonanym z tak unikatowego materiału , którego nie da sie podrobić żadną miarą. Pod wpływem ultradźwięków łączy sie z waszym włosem sposobem kopertowym tworząc tak maleńkie , płaskie łączenia , że są :
a)praktycznie nie widoczne
b)słabo wyczuwalne


to znalazłam w wyszukiwarce.
pamiętam,że ktoś pisał o tej metodzie,ale niewiele,więc ci nie pomogę.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:56   #658
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
SAMODZIELNE przedłużanie !?

Cześć!
Błagam, nie krzyczcie na mnie za to co chcę zrobić!
Mianowicie ...
Mam włosy odpowiedniej długości ALE pocieniowane! Wiadomo, że pocieniowane słowy wyglądają na krótsze ... Z przodu są do ramion a z tyłu za łopatki.
Na początku myślałam, że może przedłużę sobie u fryziera włosy z przodu, żyby wyrównać z tymi z tyłu ale doszłam do wniosku, że włosy z przodu są słabsze i nie byłoby takiego fajnego efektu ... jak ...
Przedłużenie włosów z tyłu
Myślę, że to byłby lepszy pomysł bo nie noszę włosów normalnie z tyłu tylko ZAWSZE wszystkie zarzucam do przodu - przez to te włosy które są z tyłu mieszają się z tymi krótszymi z przodu i zaczynają się lekko wywijać i mieszać i wyglądają na krótsze
A tak mam zamiar przedłużyć leciutko włosy z tyłu, zarzucić je do przodu i O NIEBO LEPIEJ będę wyglądać bo włosy będę o wiele dłuższe i nie będzię mi już przeszkadzać ich mieszanie się, bo prawie wcale nie będą się mieszać ... Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi i rozumiecie
NIE KRZYCZCIE NA MNIE
ale wpadłam na plan, że może sama bym sobie przedłużyła ten tył bo to dosłownie parę pasemek. Mam perukę z włosów syntetycznych ale jak dzieliłam je na pasma i przykładałam do głowy to pasowałaby I.D.E.A.L.N.I.E do moich włosów I kolor i struktóra, zresztą pasemka wymieszałyby się z moimi włosami i poprostu wyglądało to naprawdę ładnie
Tylko, że najgorsze jest to, że nie wiem jak mogłabym przedłużyć sobie te włosy bo nie mam ani żadnej zgrzewki ani tych mikroringów. Te obrączki mogę kupić ale nie wiem jak zgrzać skoro nie mam zgrzewarki ... Może na taśmę, nie wiem? Macie jakiś sposób, wiecie jak można to zrobić? To dosłowine parę pasemek , wydawałoby mi się, że najlepiej na taśmę no ale nie wiem bo nie mam żadnej taśmy hehe. Oczywiście mama by mi to zrobiła.
Nie chce mi się bawić w szukanie fryziera i płacenie majątku bo chyba dałoby radę zrobić to w domu ...
Więc jeśli macie jaieś sposoby to proszę napiszcie bo nie wiem czy to realne ???
To są te pasemka od peruki które chcę doczepić (na zdjęciu tyle ile bym doczepiła).
Muszę dodać, że włosy z peruki nie odcięłabym perfidnie bo one na końcach są doczepione do takiej linki, że miałabym takie długie pasmo na sznurku jak włosy które doczepane są na taśmę.
Clip-in odpada bo nie chcę się bawić z doczepianiem codziennie spinek.
PROSZę POWIEDZCIE MI CO WY NA TO?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 091408171951.jpg (44,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 091408172100.jpg (37,3 KB, 61 załadowań)
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:03   #659
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ok, dziekuje

Fajnie by bylo jakby sie ktos odezwal co mial z Great Lengths doczynienia
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:45   #660
patrycjaaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: SAMODZIELNE przedłużanie !?

Ja samodzielnie przedłużałam włosy na mikroringi hehe tzn tata mi przedłuża.. na zgrzewarke nie chciałam.. hmm jeżeli masz osobne pasemka to na zgrzew albo na mikroringi
patrycjaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.