Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 19:04   #2161
anija1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ilargi Pokaż wiadomość
Mam pytanko. Ile centymetrow minimalnie musza miec moje naturalne wlosy, zebym mogla je przedluzyc? zastanawialam sie nad przedluzeniem po scieciu dredow ale nie mam pojecia ile odrostow musze zapuscic. Pozdrawiam!!!

moja kolezanka tez ostatnio pozbywala sie dredow i wiesz co po malu, przy pomocy mega odzywek rozczesala je i a na koncach co sie nie dalo obciela i swoje ma za ramionam Mysle, ze jak poswiecisz troche czasu to spokojnie dred po dredzie rozczeszesz i wtedy juz bedzie latwiej przedluzyc.
anija1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:21   #2162
Ilargi
Przyczajenie
 
Avatar Ilargi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez MSN do Ilargi
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dzięki Anija!! Też myślałam, żeby je rozczesać ale nie bardzo sobie to wyobrażam... mam mocno zbite dready, sfilcowane. Zastanawiałam się rozczesaniem tych luźniejszych części zaraz przy odrostach, w ten sposób uzyskałabym może ok. 15-20 cm włosów, zależnie od szczęścia ale nadal nie wiem czy po przedłużeniu jakoś by to wyglądało. Macie może zdjęcia przedłużanych całkiem krótkich włosów albo włosów za ucho ?? Pozdrawiam!!!!
Ilargi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 13:37   #2163
anastazja19861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

witam,chcialabym sobie przedluzyc wlosy na tasmy przyszyte to warkoczyka,tylko nie mam pojecia czym ten warkoczyk jest zakonczony ze sie nie rozplacze??
anastazja19861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 13:50   #2164
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nie nie rozplącze sie nie ma szans,ja juz miałam dwa razy tak robione, raz zauważyłam ze zakonczenia przy uszach są zako.nczone gumką drugi raz juz tak nie mialam. metoda bardzo trwała,nic sie nie rozwali podczas noszenia- ja polecam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 15:26   #2165
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a ja mam włosy clip in i sadze ze wybrałam najlepiej jak mogłam x]]
fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 20:01   #2166
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fliegus07 Pokaż wiadomość
a ja mam włosy clip in i sadze ze wybrałam najlepiej jak mogłam x]]

no to sie pochwal i je je pokaz
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 21:05   #2167
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Sintagma->Możesz kogoś mi polecić, kto przedłuża tą metodą?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 09:34   #2168
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja mam właśnie pytanie do osób, które mają włosy przedłużone metodą clip in/clip on. Naoglądałam się tych aukcji na allegro i chciałabym teraz te zachwyty na aukcjach skonfrontować z rzeczywistością. Czy naprawdę łatwo jest założyć samemu, czy tam z pomocą siostry lub koleżanki ? Czy są wygodne w noszeniu ? Czy wygląda to w miarę naturalnie ? Może któraś dziewczyna ma swoje zdjęcia przed i po ?
Interesuje mnie ta metoda, bo te moje włosy coś wolno rosną, a wolałabym coś mniej inwazyjnego od np. keratyny
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:00   #2169
Affectation
Przyczajenie
 
Avatar Affectation
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

zeila przejdz moze dwie strony wstecz,a zobaczysz fotki przedluzania clipp on.Ja sama przedluzalam ta metoda,ale stala sie dla mnie nie odpowiednia.W pewbnym momencie po prostu przestalo mnie bawic zakladanie tych tasm i sciaganie co rano i wiczor.Poza tym ja mam cienkie wlosy wiec tasma zsuwala mi sie z wlosow.Musialam dobrze nalakierowac i podtapirowac,zeby siedziala kilka godzin.Na taka impreze jak np. wesele nie polecam mi po krotkim czasie zabawy tasmy zsuneły sie w dół,dobrze ,ze mi nie spadly.
Zamowilam wlosy od tego dostawcy moze bede na poniedzialek.

http://allegro.pl/item616952755_wlos...remy_50cm.html

Zamowilam tez microringi bede przedluzac tasma plus microring
Affectation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 13:07   #2170
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie pytanie do osób, które mają włosy przedłużone metodą clip in/clip on. Naoglądałam się tych aukcji na allegro i chciałabym teraz te zachwyty na aukcjach skonfrontować z rzeczywistością. Czy naprawdę łatwo jest założyć samemu, czy tam z pomocą siostry lub koleżanki ? Czy są wygodne w noszeniu ? Czy wygląda to w miarę naturalnie ? Może któraś dziewczyna ma swoje zdjęcia przed i po ?
Interesuje mnie ta metoda, bo te moje włosy coś wolno rosną, a wolałabym coś mniej inwazyjnego od np. keratyny
wiec co do opinii ze sie zsowają.. ja tez ma cienkiego włosa i siedzi mocno .. bardzo mocno zamawiałam te włosy ..
http://allegro.pl/item557609838_clip..._tasmie_1.html

wg sie nie błyszcza jak sztuczne bardzo naturalne w dotyku etc.. ja tam wole zAkładac co rano i sciagac co wieczor i miec je na b długi okres czasu niz walnac raz i sciagac po 2 miesiacach w dodatku wygladaja jeszcze ardzije mniej naturalnie gniotą w głowe etc (bo tez miałam) i moge swobodnie zapuszczac to jest najwazniejsze w clip in.. ja nic nie lakieruje i nie tapiruje przyczepian 2 tasmy na tył głowy.. na samym dole i po bokach (bo normalnie sa 3 albo 4 tasmy na tył) i wtedy spokojnie gora zasłania klipsy... co do wiatru etc.. to napewnoi clipsy widac mniej niz ringi czy zgrzewy jak wiatr zawieje bo zakrywa je tasma.. ja akurat mamczarna i czarne spody wiec trzeba sie mocno wpatrzyc zeby zobaczyc x] jak dla mnie jedyne wyjscie bo po innych metodach włosy wyrywały mi sie z cebulkami zaraz przy złączeniu (zgrzewach czy ringach) a co do zdjecia co ktos tam chciał:

fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 13:12   #2171
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooo Affectation nie wiedzialam ze z tymi clipami sa takie problemy , chcialam je zamowic ale wciaz sie nie zdecydowalam , teraz mnie przerazilas , ja bym chyba oszalala gdyby mi sie zsuwaly te tasiemki z glowy !! tez mam cienkie wlosy , ale nigdy nie uzywalam ani lakieru ani tapiru i nie zamierzam tego robic pod clipy !! o nieeee i co teraz .. czy sa inne osoby majace ten problem z clipsami ????????
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 13:14   #2172
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
ooo Affectation nie wiedzialam ze z tymi clipami sa takie problemy , chcialam je zamowic ale wciaz sie nie zdecydowalam , teraz mnie przerazilas , ja bym chyba oszalala gdyby mi sie zsuwaly te tasiemki z glowy !! tez mam cienkie wlosy , ale nigdy nie uzywalam ani lakieru ani tapiru i nie zamierzam tego robic pod clipy !! o nieeee i co teraz .. czy sa inne osoby majace ten problem z clipsami ????????
ja nie mam przeyc ztaj mojego posta nad toba x]
fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 13:19   #2173
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

fliegus07 to mnie uspokoilas , wrzuc jakies inne zdjecia na tych nic praktycznie nie widac ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 13:25   #2174
fliegus07
Raczkowanie
 
Avatar fliegus07
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
fliegus07 to mnie uspokoilas , wrzuc jakies inne zdjecia na tych nic praktycznie nie widac ..
lepszych nie mam x]


ja mysle ze jedyna wada clip in jest to ze .. a jak ktos pociagnie.. to ałaaaa xP bo jednak klips nie trzyma jdnego pasemka a pasmo xP

Edytowane przez fliegus07
Czas edycji: 2009-05-03 o 13:28
fliegus07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 14:43   #2175
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hyhyyy spojrzcie na to zdjecie znalazlam na allegro . nie wiem to sie odwazy kupic wlosy z tej aukcji .. a i znalazlam takie cos clipy metoda hairdo reklamowane przez jessice simpson http://www.hair-do.com.au/videos/how-to

TmargoT ty mowilas ze takie dopinki treskowe sa okropne i ze co bedzie jak wlosy spod spodu wyjda .. tu na filmiku wyglada to interesujaco .. co myslicie ??
http://allegro.pl/item621168928_wlos...ryginalne.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paulina.jpg (21,5 KB, 92 załadowań)
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 16:13   #2176
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Za takie pieniądze wolałabym kupić jakiś zestaw z naturalnych włosów, poza tym jeśli jednak się zdecydujesz to rozejrzyj się na ebayu, za identyczny zestaw zapłacisz 250 (razem z przesyłką do PL) a nie 400. Widziałam parę zdjęć, całkiem fajnie to wygląda, ale latem głowa musi sie strasznie grzać pod taka "czapką", poza tym przypinasz całośc w jednym miejscu i pewnie obciąża włosy.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:55   #2177
Shogi
Raczkowanie
 
Avatar Shogi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja mam w planach przedłóżenie włosów, jednak nie mogę przeznaczyc na to 1000-2000 zł jak w niektórych salonach. Znalazłam na allegro to: http://allegro.pl/item623977151_prze...naturalne.html
Przedłużała sobie któraś z Was u tej pani?
Shogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:07   #2178
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
hyhyyy spojrzcie na to zdjecie znalazlam na allegro . nie wiem to sie odwazy kupic wlosy z tej aukcji .. a i znalazlam takie cos clipy metoda hairdo reklamowane przez jessice simpson http://www.hair-do.com.au/videos/how-to

TmargoT ty mowilas ze takie dopinki treskowe sa okropne i ze co bedzie jak wlosy spod spodu wyjda .. tu na filmiku wyglada to interesujaco .. co myslicie ??
http://allegro.pl/item621168928_wlos...ryginalne.html
na zdjęciu wszystko fajnie wygląda.gdyby nie dobra reklama nikt niczego by nie sprzedał.
ja mówię to co wiem.nie wypowiadam się na tematy,na ktore nie mam pojęcia.

uważam,że sa strasznie drogie,jak na sztuczny wlos.nie są warte tej ceny ze względu na małą konkurencje,a ty zrobisz co chcesz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:45   #2179
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dołączam się do wątku czy któraś was mogla by mi polecić z allegro jakieś włoski naturalne z gumkami aby się nie zsuwały ?? Interesuje mnie metoda clip - on bo jest ponoć bezinwazyjna Pomóżcie mam teraz krótkie włosy - robótka fryzjerki miała swoja wizje i mi życie zniszczyła przez to jestem załamana Proszę o pomoc
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 11:30   #2180
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja w sumie mam ciemne i gęste włosy, więc mam nadzieje, że nie będą się mi zsuwać. Fliegus bardzo podobają mi się twoje włosy. Szkoda, że ta Twoja aukcja jest już zaarchwizowana. Możecie mi polecić jakąś konkretną ofertę ? Kurcze, bo ja strasznie się boje, ze kupie coś nieodpowiedniego i tylko pieniądze w błoto pójdą.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 13:32   #2181
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

witam
ja mam clipki, nosze je juz ok roku i jestem bardzo zadowolona. fakt zakladanie i sciaganie jest zmudne i chcialoby sie tego uniknac ale traktuje to jak malowanie rzes, robie to codziennie i tyle, idzie sie przyzwyczaic i wdrozyc szybko co codziennych rytualow
ja nie mam problemow z zsuwaniem sie clipow, te ktore kupilam rok temu mialy duze spinki z szeroko rozstawionymi zabkami, nastepne ktore zamowilam w lutym maja male spineczki i waska zabki rozlozone i w porownaniu z tymi pierwszymi trzymaja sie o niebo lepiej!
zaraz poszukam zdjec w clipach.

zdjecie 1 blond
rok temu zakup clipkow, mialam blond balejaz i krotkie swoje wlosy co widac i odznaczaly sie sporo doczepione
zdjecie 2 czarne
te same clipy zafarbowane wraz z moimi
zdjecie 3 braz
nowe clipy, brazowe, popielaty kolor, przepiekny, nie noszone jeszcze bo swoje mam ciemny braz i nie wiem co robic bo najchetniej bym chciala na swoich miec kolor jak na clipach ale nie chce juz ich meczyc rozjasnianiem a tych nie moge sie zdecydowac przyciemnic i tak leza od lutego i czekaja na swoj czas.. krzywe sa na koncach bo te pasma ktore mialy byc na gorze wyladowaly nad karkiem ogolnie sa sliczne.

ja nosze clipy codziennie, mialam je na sylwestra i cala noc spokojnie wytrzymaly, kazda impreze, mam male dziecko takze nawet jej ciagniecia dzielnie znosza..
jak ktos chce foto z przpodu moge pokazac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF8551b.jpg (45,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9900.jpg (60,9 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0882.jpg (44,5 KB, 169 załadowań)

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-05-04 o 13:51
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 14:57   #2182
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czekolada - piekne włoski najbardziej podobaja mi sie czarne
takie chcialabym miec, ile tasm zakladasz? caly zestaw czy mniej?
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:18   #2183
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
czekolada - piekne włoski najbardziej podobaja mi sie czarne
takie chcialabym miec, ile tasm zakladasz? caly zestaw czy mniej?
dziekuje
taaak cale zakladam, tzn jedna podwojna tasma zostaje wiec 7 z 8 jest na glowie te czarne nadal nosze bo kolor ladnie sie zmywa razem z moimi i juz sa brazowe.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:29   #2184
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czekolada piekne

u kogo kupowałas bo juz nie pamietam...
ja tez muszę kupić nowe bo obecne sa juz poniszczone farbowaniem:/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:43   #2185
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Bardzo ładnie wygladają te czarne Metoda na clipy jest świetna pod tym wzgęlem, że nie ingeruje w strukturę włosa, tylko właśnie to ściaganie i zakładanie... Ja jestem właśnie po ściagnieciu ringów i jestem z nich bardzo zadowolona, szkoda tylko że nie ma mozliwości przedłuzyć sobie samemu za pomocą ringów, tyle główek przedłużyłam a na swoje zawsze muszę wydać więcej kasy żeby mieć zrobione W załączniku dodaję zdjęcie mojej pracy, włoski są jeszcze przed spotkaniem z fryzjerem i sądzę że ładnie wyszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 618062883.jpg (32,9 KB, 171 załadowań)
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:16   #2186
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

TheHairUwear chyba nazywa sie uzyktonik na all, nie chce mi sie szukac teraz ale cos takiego.. jak pudlo to poszukam pozniej
asiunia pokaz swoje.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:45   #2187
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czekolada a ty przedluzalas syntetykami czy naturalnymi ?? tez zastanawiam sie nad wlosami od tego sprzedawcy ale musze jeszcze pomyslec , te wlosy na 1 takie dosc rzadkie sie wydaja .. na 2 mowisz ze to te same clipy a wygladaja jakby ich bylo duzo wiecej .. w kazdym razie foto 2 i 3 extra
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:57   #2188
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
czekolada a ty przedluzalas syntetykami czy naturalnymi ?? tez zastanawiam sie nad wlosami od tego sprzedawcy ale musze jeszcze pomyslec , te wlosy na 1 takie dosc rzadkie sie wydaja .. na 2 mowisz ze to te same clipy a wygladaja jakby ich bylo duzo wiecej .. w kazdym razie foto 2 i 3 extra
naturalne, nad syntetykami nawet sie nie zastanawialam!! jak sie wymieszaja z moimi to ilosciowo jest ich w sam raz
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:05   #2189
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
naturalne, nad syntetykami nawet sie nie zastanawialam!!
mhmm a ja wlasnie mysle czy syntetyki czy naturalne , ja mam kolor bardzo jasny blond wiec te naturalne na pewno swoje przeszly i po umyciu juz nie beda takie mieciutkie i blyszczace jak je reklamuja , dlatego mysle przypadkiem czy syntetyki nie beda tu lepszym rozwiazniem ..a ty masz jakies zle doswiadczenia z syntetykami ??
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:38   #2190
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mhmm a ja wlasnie mysle czy syntetyki czy naturalne , ja mam kolor bardzo jasny blond wiec te naturalne na pewno swoje przeszly i po umyciu juz nie beda takie mieciutkie i blyszczace jak je reklamuja , dlatego mysle przypadkiem czy syntetyki nie beda tu lepszym rozwiazniem ..a ty masz jakies zle doswiadczenia z syntetykami ??
zadnych ale nie wyobrazam sobie nosic syntetykow bo widzialam kilka razy jak na glowiue wygladaja i ZAWSZE widac ze to nie jest naturalny wlos. ja swoje mam rok, myje, fenuje na okraglej szczotce, prostuje i sa jak aksamit mieciutkie! o te wlosy trzeba dbac, myc je uciskajac a nie szorujac w dloniach bo sie skoltunia, czesac na mokro przed suszeniem bo wtedy sie nie placza, ja je przed czesaniem na mokro psikam rozowym gliss kurem i nie mam problemow z koltunami.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.