JOICO K-PAK VERO - opinie, rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 12:49   #1
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Smile

JOICO K-PAK VERO - opinie, rady


Szukam i szukam i nie potrafię znaleźć zbyt wielu informacji o tej farbie, a chciałabym ją wypróbować

Używał ktoś może? Wiecie gdzie ją kupić? Jak wychodzą kolory? ;>

Mnie interesuje ciemny popielaty brąz 4A, mam trochę zniszczone włosy i strasznie boję się rudości oraz bardzo sztucznego koloru

Bardzo proszę o pomoc
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:39   #2
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Szukam i szukam i nie potrafię znaleźć zbyt wielu informacji o tej farbie, a chciałabym ją wypróbować

Używał ktoś może? Wiecie gdzie ją kupić? Jak wychodzą kolory? ;>

Mnie interesuje ciemny popielaty brąz 4A, mam trochę zniszczone włosy i strasznie boję się rudości oraz bardzo sztucznego koloru

Bardzo proszę o pomoc



farby Joico dostaniesz u fryzjera i w internecie. Ja robiłam tą farbą raz i gdyby nie do końca dobrze wybrany kolor byłabym 100% zadowolona. Kolor długo się utrzymuje, poza tym farba ma tylko 2% amoniaku więc nie niszczy aż tak włosów ja polecam
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:26   #3
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
farby Joico dostaniesz u fryzjera i w internecie. Ja robiłam tą farbą raz i gdyby nie do końca dobrze wybrany kolor byłabym 100% zadowolona. Kolor długo się utrzymuje, poza tym farba ma tylko 2% amoniaku więc nie niszczy aż tak włosów ja polecam
A jaki utleniacz dodawałaś? Czy ten z Joico czy może byc jakikolwiek inny? ;>
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:02   #4
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
A jaki utleniacz dodawałaś? Czy ten z Joico czy może byc jakikolwiek inny? ;>

farbowałam u fryzjera, robił 6% wodą tej samej firmy
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:15   #5
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
farbowałam u fryzjera, robił 6% wodą tej samej firmy
Zastanawiam się czy w utleniaczu Joico jest coś co jest potrzebne do właściwego działania tej farby, bo zwykły 6 % mam w domu
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 09:33   #6
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ja farbowałam kilka dni temu szamponem tej marki, linią Chroma. A kolorem "Piasek Plażowy". P pierwszym myciu wygląda na to, że to trwały produkt, chyba nie będzie znikał z włosków z prędkością światła. Daje bardzo, bardzo naturalny efekt jasnego blondu, dokładnie o taki mi chodziło. A za kilka dni będę robiła odrosty, tym razema trwałą farbą Joico. Dam znać, co wyszło. Ja kupiłam te farby wraz z olejkiem ochronnym Joico w sklepie internetowym Victoria Beauty. Kosztują tam połowę taniej niż na Allegro, ale mają siedzibę w USA, więc przesyłka idzie dłużej. To był mój pierwszy zakup tam, nie wiem, jak dalej będzie to wyglądało, bo jak wiadomo, doświadczenia ze sklepami w necie bywają różne. Póki co kontakt jest dobry i miły.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-13 o 21:56
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:13   #7
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ja farbowałam kilka dni temu szamponem tej marki, linią Chroma. A kolorem "Piasek Plażowy". P pierwszym myciu wygląda na to, że to trwały produkt, chyba nie będzie znikał z włosków z prędkością światła. Daje bardzo, bardzo naturalny efekt jasnego blondu, dokładnie o taki mi chodziło. A za kilka dni będę robiła odrosty, tym razema trwałą farbą Joico. Dam znać, co wyszło. Ja kupiłam te farby wraz z olejkiem ochronnym Joico w sklepie internetowym Victoria Beauty. Kosztują tam połowę taniej niż na Allegro, ale mają siedzibę, więc przesyłka idzie dłużej. To był mój pierwszy zakup tam, nie wiem, jak dalej będzie to wyglądało, bo jak wiadomo, doświadczenia ze sklepami w necie bywają różne. Póki co kontakt jest dobry i miły.

Właśnie wczoraj trafiłam na ich stronę i zastanawiam się jak to jest z przesyłką

Ile płaciłaś za przesyłkę z Usa?
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 19:24   #8
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj trafiłam na ich stronę i zastanawiam się jak to jest z przesyłką

Ile płaciłaś za przesyłkę z Usa?
Jakieś 17,50. Jak zrozumiałam, jeśli kupisz farby czy kosmetyki za wymienioną na ich stronie sumę, to część drogi przesyłki masz za darmo. Więc te 17,50 to zdaje się zapłata częściowa. Najpierw wysyłają z USA wszystkie zamówienia z Polski w postaci przesyłki zbiorczej. A w Polsce przepakowują na przesyłki indywidualne i rozsyłają przez kurierów. To właśnie ta część drogi kosztuje wymienioną sumę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 14:54   #9
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

O jak sie ciesze,ze taki watek jest

Dziewczyny bardzow Was prosze piszcie wszystko co wiecie o farbach i szmponach Joico

Mnie interesuje:
-dark ash blonde
-light ash brown
-medium ash brown
-ash brown

Oczywiscie zastanawiam sie czy farby nie daja rudej poswiaty...

Caluje
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 09:21   #10
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Jak dla mnie ruda poświata całkowicie dyskfalifikuje farbę, za dużo nerwów, czasu, pieniędzy i zdrowia włosów straciłam aby się jej pozbyć Więc również jestem ciekawa jak to jest z tymi farbami, głownie odcieniami popielatymi
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 11:39   #11
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ja farbowałam kilka dni temu szamponem tej marki, linią Chroma. A kolorem "Piasek Plażowy". P pierwszym myciu wygląda na to, że to trwały produkt, chyba nie będzie znikał z włosków z prędkością światła. Daje bardzo, bardzo naturalny efekt jasnego blondu, dokładnie o taki mi chodziło. A za kilka dni będę robiła odrosty, tym razema trwałą farbą Joico. Dam znać, co wyszło. Ja kupiłam te farby wraz z olejkiem ochronnym Joico w sklepie internetowym Victoria Beauty. Kosztują tam połowę taniej niż na Allegro, ale mają siedzibę w USA, więc przesyłka idzie dłużej. To był mój pierwszy zakup tam, nie wiem, jak dalej będzie to wyglądało, bo jak wiadomo, doświadczenia ze sklepami w necie bywają różne. Póki co kontakt jest dobry i miły.
Kochana ciekawa jestem jak wyszly Ci wloski?


Dziewczyny ja teraz tez chce zamówic te farbe,juz znalazlam w sklepie internetowym.
Waham sie miedzy dark ash blonde a light ash brown

I nie wiem jednego:
JAKI OXYDANT WYBRAC?
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 20:53   #12
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Odrosty wyszły bardzo naturalnie, to była farba z serii rozjaśniających naturalny blond z oksydantem 9 %. Zero kurczaka. Ta linia ma jednak sporo amoniaku, na poczatku mocno się go czuje, ale potem on się nieco nautralizuje i pojawia się ładny zapach samej farbki. Zniszczeń na włosach nie widać, ale wysuszeniu zapobiegam za pomocą Hydratora Joico i innych masek. Zamierzam stonować całość włosów farbą Joico zwykłą, bez rozjaśniacza, z wodą 6%. To będzie jasny beż. Na razie szkoda mi naruszać efekt farbowania Piaskiem Plażowym. Po kilku myciach sporo się rozjaśnił, ale pozostał na włosach, nadaje bardzo ładny, ni to chłodny, ni to ciepły ton. Taki neutralny. Jak farbnę całość to napiszę, co z tą obiecywaną, obniżoną zawartością amoniaku.
A tak na marginesie, jestem zachwycona poduktami do pielęgnacji włosów Joico. Mam ten Hydrator i olejek ochronny, cudnie "wyjedwabiają" włoski i dają im porządną porcję wilgoci.
Kasiaczku, w jakim sklepie internetowym znalazłaś tę farbę i za ile? Te wybrane przez ciebie odcienie to chyba z wodą 6%.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-18 o 20:56
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:18   #13
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Odrosty wyszły bardzo naturalnie, to była farba z serii rozjaśniających naturalny blond z oksydantem 9 %. Zero kurczaka. Ta linia ma jednak sporo amoniaku, na poczatku mocno się go czuje, ale potem on się nieco nautralizuje i pojawia się ładny zapach samej farbki. Zniszczeń na włosach nie widać, ale wysuszeniu zapobiegam za pomocą Hydratora Joico i innych masek. Zamierzam stonować całość włosów farbą Joico zwykłą, bez rozjaśniacza, z wodą 6%. To będzie jasny beż. Na razie szkoda mi naruszać efekt farbowania Piaskiem Plażowym. Po kilku myciach sporo się rozjaśnił, ale pozostał na włosach, nadaje bardzo ładny, ni to chłodny, ni to ciepły ton. Taki neutralny. Jak farbnę całość to napiszę, co z tą obiecywaną, obniżoną zawartością amoniaku.
A tak na marginesie, jestem zachwycona poduktami do pielęgnacji włosów Joico. Mam ten Hydrator i olejek ochronny, cudnie "wyjedwabiają" włoski i dają im porządną porcję wilgoci.
Kasiaczku, w jakim sklepie internetowym znalazłaś tę farbę i za ile? Te wybrane przez ciebie odcienie to chyba z wodą 6%.
Dzieki Kochana

Ja mieszkam w Anglii i zamawiam farby joico z tej strony:
http://www.myhairandbeauty.co.uk/bra...k-color-system

Ogladalam dzisiaj farby Joico na polskim Allegro i jestem przerazona Farba Joico kosztuje 69 zlotych!!!

Jak to jest mozliwe,ze w Angli kosztuje 7 funtów,czyli mniej wiecej 30zl !!!!
Tak zdzieraja w Polsce?

Zamowie jednak kolor light ash brown 6A i oxydant chyba 6%,nie bedzie za mocny?

A moze podpowiecie mi w jakich proporcjach sie miesza takie farby?

Morellebylabym Ci wdzieczna,gdybys napisala pare slow odnosnie olejku Joico.Wlasnie sie przymierzam sie do kupna.Ale boej sie czy nie bedzie przetluszczal wlosów,albi sie kruszyl

Pozdrawiam
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:58   #14
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana

Ja mieszkam w Anglii i zamawiam farby joico z tej strony:
http://www.myhairandbeauty.co.uk/bra...k-color-system

Ogladalam dzisiaj farby Joico na polskim Allegro i jestem przerazona Farba Joico kosztuje 69 zlotych!!!

Jak to jest mozliwe,ze w Angli kosztuje 7 funtów,czyli mniej wiecej 30zl !!!!
Tak zdzieraja w Polsce?

Zamowie jednak kolor light ash brown 6A i oxydant chyba 6%,nie bedzie za mocny?

A moze podpowiecie mi w jakich proporcjach sie miesza takie farby?

Morellebylabym Ci wdzieczna,gdybys napisala pare slow odnosnie olejku Joico.Wlasnie sie przymierzam sie do kupna.Ale boej sie czy nie bedzie przetluszczal wlosów,albi sie kruszyl

Pozdrawiam
Taak, zdzierają na Allegro, bo w Polsce ta farba nie jest zbyt powszechna. Ja kupowałam na Victoria Beauty i tam ceny są przyjaźniejsze. Dzięki za linka, obadamy. A co do proporcji - zwykłą mieszamy 1:1, rozjaśniającą 1:2 (jedna tuba+ podwójna porcja oksydantu).
Olejek się nie kruszy i nie przetłuszcza, w ogóle nie obciąża włosków. Zakochałam się w nim.
Woda 6% nie będzie za mocna. Nie wiem w jakim stanie są twoje włosy, ale jeśli są podniszczone i np. moćno rozjaśnione, to zwilż je, daj farbę na odrost, a przez ostatnie 5 minut farnowania masuj farbę na całości po dodaniu nieco wody. Jeśli są w dobrj kondycji i nie odbarwione to na całości zostaw farbkę dłużej.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 10:44   #15
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

ZAMÓWILAM

6A light ash brown 2x
oxydant 6% 950ml 1x

Zaplacilam z przesylka 30 funtów.

Wybralam ash light brown,bo pewnie farba wyjdzie ciemniej niz na kolorniku a ja nie chce byc czarna.

Wlosy dwukrotnie rozjasnialam z ciemnego brazu i aktulanie mam na glowie jakis wlasnie light ash brown,ale raczej rudawy i nie bardzo jasny taki sredni i do tego nie równo chwycil

Mam nadzieje,ze mi ta farba wyrówna...

Przerazaja mnie te proporcje 1:1
Juz widze jak odlewam dokladnie 74 ml z opakowania 950 ml
Zapewne cos na robie...

Olejek zakupie koniecznie.

Uzywam teraz calej seri K-pak,tj, szmpon,odzywka,rekonstryk tor i hydrator i uwielbiam
Ale niestety mam wszystko po 100ml ,musze teraz kupic wieksze...
I olejek
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 13:53   #16
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
ZAMÓWILAM

6A light ash brown 2x
oxydant 6% 950ml 1x

Zaplacilam z przesylka 30 funtów.

Wybralam ash light brown,bo pewnie farba wyjdzie ciemniej niz na kolorniku a ja nie chce byc czarna.

Wlosy dwukrotnie rozjasnialam z ciemnego brazu i aktulanie mam na glowie jakis wlasnie light ash brown,ale raczej rudawy i nie bardzo jasny taki sredni i do tego nie równo chwycil

Mam nadzieje,ze mi ta farba wyrówna...

Przerazaja mnie te proporcje 1:1
Juz widze jak odlewam dokladnie 74 ml z opakowania 950 ml
Zapewne cos na robie...

Olejek zakupie koniecznie.

Uzywam teraz calej seri K-pak,tj, szmpon,odzywka,rekonstryk tor i hydrator i uwielbiam
Ale niestety mam wszystko po 100ml ,musze teraz kupic wieksze...
I olejek
Ja też przymierzam się do kupienia całego zestawu rekonstrukcyjnego, ale muszę najpierw wykończyć maski tego typu które już mam. A póki co nawilżam na maxa.
Kup taki pojemnik z miarką, wtedy łatwo wszystko dość precyzyjnie odmierzyć. Właśnie, jestem ciekawa, jak jasne są te zwykłe farbki, bo poziom 9 w Joico to jasny blond, a inne marki oznaczają tym numerem bardzo jasny blond, chyba, że cos mi się pozajączkowało. Daj znać, jak już się wymodzisz tym odcieniem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-19 o 13:54
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:49   #17
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Hej Dziewczyny

Wlasnie odebralam paczke z farbami
Ciesze sie jak dziecko

I boje troszke
Zamowilam oxydant 6% ,ale ma on równiez napis 20 volume,nie mam pojecia o co w tym chodzi...

Dam znac jak zafarbuje...

Trzymajcie kciuki,zebym czegos nie narobila
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:51   #18
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ocena farbowania farba Joico K-PAK VERO kolor6A light ash brown + oxydant 6%

PLUSY
+tubka starczyla na dlugosc moich pocieniowanych,raczej nie gestych wlosów prawie do lopatek
+konsystencja kremowa-nie splywa z wlosów bardzo dobrze sie rozprowadza
+nie przesusza wlosów
+mimo wyczuwalnego zapachu amoniaku,farba naprawde nie niszczy wlosów i regeneruje je tak jak zapewnia producent
+wlosy po zafarbowaniu sa zdrowe,bardzo miekkie i blyszczace

MINUSY
-jeden minus za naprawde mocny zapach amoniaku,który az daje po drogach oddechowych w poczatkowej fazie mieszania,pozniej jednak zapach robi sie neutralny



A teraz napisze Wam nieco wiecej o efekcie kolorystycznym
Przed zakupem farby skontaktowalam sie z kobieta,która sprzedaje farby Joico w Polsce.Powiedziala,ze kolory wychodza ciemniej niz na kolorniku oraz,ze do odcienia 6A powinnam uzyc oxydanta 6%.Tak wiec zrobilam.

Z efektu kolorystycznego jest srednio zadowolona.
Przyblizajac Wam mój stan wlosów:mialam ciemny braz który rozjasnialam dwukrotnie naturalnymi farbami Sanotint,a pozniej farbowalam Sanotint ash brown.W efekcie moje wlosy byly cale jakby w baleyage,nie lapia równo i mialy cala game brazów i rudosci.

Na takie wlosy polozylam farbeJoico LGHT ASH BROWNz nadzieja,ze wlosy bede miala ciemne,wyrównane bez sladu rudosci
Tak sie jednak nie stalo.
Farba stonowala wlosy,delikatnie,powtarza m delikatnie przyciemnila,a odrosty niestety nie sa ciemniejsze.Poza tym nie zrównala mi kolororu
Nadal mam wlosy niejednolite z czego jestem bardzo nie zadowolona,ale to nie wina farby Joico tylko mojego eksperymentowania z wlosami.

Farbe JOICO VERO K-PAK z calego serduszka polecam

A gdyby któras z Was miala jakis "zloty pomysl" jak zrównac kolor na wlosach byla bym wdzieczna


Buziaki!!
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:30   #19
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Ocena farbowania farba Joico K-PAK VERO kolor6A light ash brown + oxydant 6%

PLUSY
+tubka starczyla na dlugosc moich pocieniowanych,raczej nie gestych wlosów prawie do lopatek
+konsystencja kremowa-nie splywa z wlosów bardzo dobrze sie rozprowadza
+nie przesusza wlosów
+mimo wyczuwalnego zapachu amoniaku,farba naprawde nie niszczy wlosów i regeneruje je tak jak zapewnia producent
+wlosy po zafarbowaniu sa zdrowe,bardzo miekkie i blyszczace

MINUSY
-jeden minus za naprawde mocny zapach amoniaku,który az daje po drogach oddechowych w poczatkowej fazie mieszania,pozniej jednak zapach robi sie neutralny



A teraz napisze Wam nieco wiecej o efekcie kolorystycznym
Przed zakupem farby skontaktowalam sie z kobieta,która sprzedaje farby Joico w Polsce.Powiedziala,ze kolory wychodza ciemniej niz na kolorniku oraz,ze do odcienia 6A powinnam uzyc oxydanta 6%.Tak wiec zrobilam.

Z efektu kolorystycznego jest srednio zadowolona.
Przyblizajac Wam mój stan wlosów:mialam ciemny braz który rozjasnialam dwukrotnie naturalnymi farbami Sanotint,a pozniej farbowalam Sanotint ash brown.W efekcie moje wlosy byly cale jakby w baleyage,nie lapia równo i mialy cala game brazów i rudosci.

Na takie wlosy polozylam farbeJoico LGHT ASH BROWNz nadzieja,ze wlosy bede miala ciemne,wyrównane bez sladu rudosci
Tak sie jednak nie stalo.
Farba stonowala wlosy,delikatnie,powtarza m delikatnie przyciemnila,a odrosty niestety nie sa ciemniejsze.Poza tym nie zrównala mi kolororu
Nadal mam wlosy niejednolite z czego jestem bardzo nie zadowolona,ale to nie wina farby Joico tylko mojego eksperymentowania z wlosami.

Farbe JOICO VERO K-PAK z calego serduszka polecam

A gdyby któras z Was miala jakis "zloty pomysl" jak zrównac kolor na wlosach byla bym wdzieczna


Buziaki!!
Nie martw się, poczekaj kilka dni z oceną koloru, niech on uleży się i utleni, wtedy ujawnią się w pełni jego właściwości. A co do nierówności koloru - fakt, jeśli podniszczymy włosy, to tak łapie - ciemniej. W dodatku miałaś na pasmach ciemny brąz. Ważne, że nie złapał ci miejscami na czarny - to już dobrze świadczy o farbie Joico. No i nie ma cudu, aby przy pozostałościach balejażu dało jednolity efekt, wiem to od fryzjerki. W takich przypadkach trzeba najpierw zagrunntowac włosy i dopiero na to daje się wybrany odcień. Ale z tych ciemniejszych partii, czyli z długości, kolor po kilka myciach się wypłucze i najprawdopodobniej będą one podobne jak na odroście. To vol. 20 to po prostu 6% po inszemu, vol. 30 to 9% itd.
Dzięki za ogólny opis farbki. Czyli amoniakusem wali tak jak przy rozjaśniającej. No, ale trudno, przynajmniej efekt będzie trwały, trwalszy niż przy farbie bezamoniakowej. Ważne, że nie wysusza za bardzo. W przyszłym tygodniu dostanę swój jasny, beżowy blond, zobaczę jak u mnie się sprawdzi.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:25
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 20:48   #20
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Mam jeszcze jedna tubke 6A.
Zobacze jak sie bedzie splukiwal.

Ewentualnie zaryzykuje i kupie farbe ton ciemniejsza czyli medium as brown.

Zalezy mi na zrównaniu koloru.

Wlasnie latam po internecie i zamawiam znowu serie z szamponem itd k-pak,wlasnie znalazlam olejek za 11 funtów,czyli ok 50zl.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 17:47   #21
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

A co powiecie o rekonstruktorze i hydratorze K-Pak?

Mam bardzo wysuszone włosy, z zakupu tej farby zrezygnowałam póki co ponieważ zafarbowałam włosy na czarno inną farbą, a w tej kusił mnie kolor ciemny popielaty brąz. No może kiedy indziej

Szukam teraz czegoś mocnego do regeneracji i nawilżenia, włosy wczesniej miałam rozjaśniane i to niestety odbiło się na ich kondycji
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:00   #22
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
A co powiecie o rekonstruktorze i hydratorze K-Pak?

Mam bardzo wysuszone włosy, z zakupu tej farby zrezygnowałam póki co ponieważ zafarbowałam włosy na czarno inną farbą, a w tej kusił mnie kolor ciemny popielaty brąz. No może kiedy indziej

Szukam teraz czegoś mocnego do regeneracji i nawilżenia, włosy wczesniej miałam rozjaśniane i to niestety odbiło się na ich kondycji
W tym watku dziewczyny pisza o serii K PAK,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524972

Na KWC jest równiez duzo opini.

Jesli bedziesz miala jakies konkretne pytania-pisz.

Pozdrawiam niedzielnie
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:08   #23
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

No i jestem po farbowaniu całości jasnym, beżowym blondem. Jestem bardzo zadowolona zarówno z pielęgnacyjnych właściwości, jak i koloru. Wyszedł delikatnie słonecznie, tak w sam raz, aby ożywić buzię w typie wiosny, czyli moją. Ale nie jest super cepły, chłodny zdecydowanie tez nie, taki neutralny, co najbardziej lubię. Takiego koloru włosy miała moja lalka, nie wiedziałam, że to tak łatwo osiągnąć taki "księżniczkowaty" blond, bardzo
elegancki. A teraz o samej farbce. W porówaniu z Kolestonem czy Majirel pachnie fiołkami. Amoniak nie jest zbyt agresywny, o wiele mniej iwazyjny niż w serii rozjaśniającej. Zapach jest z gatunku netralnych, nic na siłę. Absolutnie mi nie przeszkadzał tym bardziej, że nie został na włosach po zmyciu farby. A jest ona średnio gęsta, nie tak "kleista" jak Koleston, za to bardzo, bardzo treściwa. Czuje się, że ma w sobie jakieś składniki pielęgnacyjne, włosy po umyciu były miękkie i nie wypadają. Teraz będę tylko obserwowała jak Joico się spłukuje. Koleston jest bardzo trwały, co pozwalało mi na farbowanie tylko odrostów. Jeśli w tym przypadku będzie tak samo to zostaję przy Joico. Jest szansa, że się polubimy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-22 o 15:09
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 06:37   #24
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
W tym watku dziewczyny pisza o serii K PAK,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524972

Na KWC jest równiez duzo opini.

Jesli bedziesz miala jakies konkretne pytania-pisz.

Pozdrawiam niedzielnie

Mam konkretne pytanie

Zainwestować na początek w sam hydrator 250 ml czy hydrator i rekonstruktor po 100 ml??

Cenowo wyjdzie praktycznie to samo.

Dlatego zastanawiam się czy rekonstruktor jest wart kupienia
Bo hydrator wypróbuję napewno
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 09:22   #25
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Mam konkretne pytanie

Zainwestować na początek w sam hydrator 250 ml czy hydrator i rekonstruktor po 100 ml??

Cenowo wyjdzie praktycznie to samo.

Dlatego zastanawiam się czy rekonstruktor jest wart kupienia
Bo hydrator wypróbuję napewno
Hej

Co do rekonstruktora-to zalezy czy chcesz stosowac go z cala seria.

Dziewczyny pisaly,ze nie powinno sie go stosowac osobno,tylko trzeba stosowac sie zalecen producenta:

1) szampon masowac 5min
2)odzywka na chwile i splukac
3)rekonstruktor 5 min,nie wolno dluzej
4)hydrator

Ja osobiscie trzymam sie calego zestawu i jestem zadowolona,choc wiadomo,ze martwy wlos nie zmartwychwstanie:rolleyes :

Spróbuj moze na poczatek cala serie po 100ml,a pozniej sama zdecydujesz.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 20:49   #26
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Hej

Co do rekonstruktora-to zalezy czy chcesz stosowac go z cala seria.

Dziewczyny pisaly,ze nie powinno sie go stosowac osobno,tylko trzeba stosowac sie zalecen producenta:

1) szampon masowac 5min
2)odzywka na chwile i splukac
3)rekonstruktor 5 min,nie wolno dluzej
4)hydrator

Ja osobiscie trzymam sie calego zestawu i jestem zadowolona,choc wiadomo,ze martwy wlos nie zmartwychwstanie:rolleyes :

Spróbuj moze na poczatek cala serie po 100ml,a pozniej sama zdecydujesz.
Dziękuję za rade
Najprawdopodobniej tak właśnie zrobię.
Chyba że fundusze nie pozwolą, to wezmę na poczatek hydrator i rekonstruktor, to prawda ze nie powinno sie go stosowac osobno, ale wyczytałam, że konieczny jest po nim hydrator. Szampon i odzywka pewnie mogły by byc inne, ale może warto chociaż wypróbować cały zestaw
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 21:07   #27
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Dziękuję za rade
Najprawdopodobniej tak właśnie zrobię.
Chyba że fundusze nie pozwolą, to wezmę na poczatek hydrator i rekonstruktor, to prawda ze nie powinno sie go stosowac osobno, ale wyczytałam, że konieczny jest po nim hydrator. Szampon i odzywka pewnie mogły by byc inne, ale może warto chociaż wypróbować cały zestaw
Wiesz,ponoc szampon otwiera luski wlosa i przygotowywuje je do dalszych zabiegów.
Sprób zestaw po 100ml.

Od dzisiaj jesten równiez posiadaczka K PAK oil i jest naprawde swietny.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 06:28   #28
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Wiesz,ponoc szampon otwiera luski wlosa i przygotowywuje je do dalszych zabiegów.
Sprób zestaw po 100ml.

Od dzisiaj jesten równiez posiadaczka K PAK oil i jest naprawde swietny.
Ok, przekonałaś mnie
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 15:09   #29
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Szukam i szukam i nie potrafię znaleźć zbyt wielu informacji o tej farbie, a chciałabym ją wypróbować

Używał ktoś może? Wiecie gdzie ją kupić? Jak wychodzą kolory? ;>

Mnie interesuje ciemny popielaty brąz 4A, mam trochę zniszczone włosy i strasznie boję się rudości oraz bardzo sztucznego koloru

Bardzo proszę o pomoc
Kochana czy zafarbowalas juz wlosy ciemnym popielatym brazem?
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 17:36   #30
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ja farbuję sobie 3A i wychodzi baaaardzo ciemny gorzki brąz, ale nie czarny więc jestem bardzo zadowolona. Trzyma się do następnej koloryzacji. Farbuję na 3% i nawet ją trochę rozcieńczam wodą destylowaną. Jeden minus mają te farby....lubią "gryźć" się z innymi farbami i po pierwszym zastosowaniu przez miesiąc nie mogłam dać sobie rady z włosami tak dostały popalić. Teraz już się przyzwyczaiły.

Możesz je zamówić na allegro albo w sklepie Victoria's Beauty, ale w tej drugiej opcji bardzo długo czeka się na przesyłkę.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-05 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.