Ćwiczenia na płaski brzuch - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 23:12   #31
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
Czasem takie wzdęcie może być spowodowane chorobą, może warto byłoby porobić badania czy nie chorujesz na celiakie, chorobe drazliwego jelita etc. Przy których bardzo często od jedzenia posilku zawierajacego dana substancje, ktora dziala negatywnie w danej chorobie moze dochodzic do wzdec.
Albo mogą to być tak jak wcześniej dziewczyny powiedziały niezdrowa dieta, ale i wszystko. Postaraj sie zauwazyc czy za kazdym razem tak jest czy czasami brzuch nie reaguje w ten sposob.
A jak poprosić lekarza o badania na celiaklię, albo jelito drażliwe? Bo ja mam ten sam problem i nie wiem, czy powinnam lekarzowi wspomnieć, czy mnie nie wyśmieje jak powiem, że mam permanentne wzdęcie? Jak wyglądają takie badania?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 10:20   #32
kac_haxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Biala magia Pokaż wiadomość
Skoro Ci się "powiększa" po śniadaniu, to nie jest problem, który można typowo rozwiązać ćwiczeniami. Złe trawienie, zła dieta. Spróbuj jeść codziennie wieczorem płatki owsiane, może to by pomogło na trawienie, bo zawierają dużo błonnika.
A6W nie da Ci sama w sobie nic, bo najpierw trzeba zrzucić "tłuszcz", a A6W raczej buduje same mięśnie i na dodatek nie jest polecana, ze względu na to, że jest szkodliwa na kręgosłup. Ze swojej strony polecam serdecznie hula hop - genialnie wyrobiło mi talię.

mam problemy z kręgosłupem i po A6W to tylko on mnie bolał, nie mięśnie brzucha. Mi nawet po łyku picia już robi się .To jest strasznie denerwujące, nie jestem idealnie chuda ale rano mam płaski brzuch, wiadomo, że mam torszkę tłuszczyku. Może to będzie też ważne, w czasie wakacji zgubiłam ok 10 kg. Nie odchudzałam się ani nie ćwiczyłam. Jadłam ostatni raz zanim wyszłam z domu, czyli ok 16 i wracalam do domu o 2-3 nad ranem. Jeździłam dużo na rowerze i spacerowałam po ok 10 km na rowerze i 10 km spacerować. Może to jest tego przyczyną ? I ile trzeba kręcić tym hula-hopem dziennie? i co ile dni zwiększać liczbę min kręcenia ? : )

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Najlepiej opisz co jesz przez cały dzień i po jakich produktach masz właśnie takie wrażenie - z czym jesz kanapki, w jakiej ilości i jaki to jest chleb. Może Twój organizm nie toleruje jakiegoś produktu. A masz problemy z wzdęciami? czujesz się gorzej czy tylko zmianę widzisz na brzuchu?
Widzę tylko w brzuchu. Mi wystarczy nawet łyk wody by mi "urósł" jest to naprawdę dla mnie bardzo nie wygodne. Jem jedną kanapkę, chleb różnie, czasami biały, czasami ciemny, razowy. przeważnie z szynką i pomidorem albo samymi pomidorem. W szkole różnie raz pizzerinkę a raz jogurt, obiad to różnie bywa, żależy co jest ; ) kolacji nie jem. ale moge dodać że jem dośc często pomarańczę i pije zieloną herbatę, samą albo grejfrutem/cytryną, zależy jaką kupię, nie pije gazowanych napoi tylko wodę mineralna niegazwoaną, przeważnie truskawkową to chyba tyle co do mojego żywienia

Edytowane przez kac_haxd
Czas edycji: 2013-05-05 o 10:23
kac_haxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:55   #33
Agnieszka 1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 38
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Dziewczyny jeżeli mogę Wam coś poradzić to poszukajcie ćwiczeń na mięsień poprzeczny brzucha. Najbardziej popularne ćwiczenia (np. brzuszki) to ćwiczenia na mięśnie proste i skośne brzucha. Mięsień poprzeczny jest położony głębiej i trudniej go zmusić do pracy i często po ciąży jest bardzo rozciągnięty, a odpowiada m.in. za prawidłowe ułożenie pozostałych mięśni brzucha, np. żeby mięśnie proste nie rozchodziły się na boki i żeby nie było między nimi zbyt dużej przerwy.
U mnie też było tak, że wstając rano miałam płaski brzuch, a po choćby łyku wody robił się wypukły. Po wielu testach i różnych badaniach okazało się, że to nie niewłaściwa dieta, a właśnie słaby mięsień poprzeczny był przyczyną. Mięsień ten zamiast trzymać wypełniające się jelita wewnątrz jamy brzusznej "pozwalał" im rozpychać mięśnie proste na boki tworząc efekt wystającego brzucha.
Najprostsze ćwiczenie na ten mięsień to unoszenie bioder w górę w leżeniu tyłem na plecach i wszystkie możliwe modyfikacje tego ćwiczenia. Oczywiście należy przy nimi pamiętać o właściwym oddychaniu. Unosząc biodra - wydech, opuszczając - wdech.
Agnieszka 1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:21   #34
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Ja niestety tez tak mam- wszystko widac na brzuchu. po kazdym posilku go "wywala"- mniej lub bardziej, ale zawsze.
Od miesiaca skacze na skakance, zauwazylam ogolna poprawe wygladu mojego ciala i to ze schudlam, ale brzuch pozostal

co robic??

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka 1976 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeżeli mogę Wam coś poradzić to poszukajcie ćwiczeń na mięsień poprzeczny brzucha. Najbardziej popularne ćwiczenia (np. brzuszki) to ćwiczenia na mięśnie proste i skośne brzucha. Mięsień poprzeczny jest położony głębiej i trudniej go zmusić do pracy i często po ciąży jest bardzo rozciągnięty, a odpowiada m.in. za prawidłowe ułożenie pozostałych mięśni brzucha, np. żeby mięśnie proste nie rozchodziły się na boki i żeby nie było między nimi zbyt dużej przerwy.
U mnie też było tak, że wstając rano miałam płaski brzuch, a po choćby łyku wody robił się wypukły. Po wielu testach i różnych badaniach okazało się, że to nie niewłaściwa dieta, a właśnie słaby mięsień poprzeczny był przyczyną. Mięsień ten zamiast trzymać wypełniające się jelita wewnątrz jamy brzusznej "pozwalał" im rozpychać mięśnie proste na boki tworząc efekt wystającego brzucha.
Najprostsze ćwiczenie na ten mięsień to unoszenie bioder w górę w leżeniu tyłem na plecach i wszystkie możliwe modyfikacje tego ćwiczenia. Oczywiście należy przy nimi pamiętać o właściwym oddychaniu. Unosząc biodra - wydech, opuszczając - wdech.
Dzieki za wskazowki. Szukalam w necie cwiczen na miesien poprzeczny, ale znalazlam tylko wskazowki , ze trzeba kontrolowac oddech albo caly zestaw na brzuch. Czy mozesz opisac dokladniej jakie cwiczenia wykonywalas?
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 17:36   #35
Agnieszka 1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 38
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Witam
u mnie podstawą było to ćwiczenie:
http://cwiczenia-na-plaski-brzuch.pl...-3-maly-mostek
i różne jego modyfikacje, czyli np. wykonywanie ćwiczeń z jedną nogą uniesioną cały czas do góry.
Wykonywałam również tradycyjne brzuszki z tym że ręce zamiast za głową miałam skrzyżowane na wysokości pasa i w czasie napinania mięśni dociskałam je do siebie, tak jakbym chciała wcisnąć ręce z boków do kręgosłupa.
Dobre są też ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską w skalpelu, przy których leżąc na plecach unosisz nogi zgięte w stawach kolanowych i biodrowych, następnie zaczynasz je na zmianę prostować wykonując jednocześnie wymachy wyprostowanych rąk na zmianę. Pamiętając tylko o dociśnięciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa do podłoża.
Mięsień ten odpowiada też za stabilizację kręgosłupa tak więc często jest uruchamiany w trakcie pracy nad mięśniami kręgosłupa.
A tu inne ćwiczenia:
http://www.leczeniekregoslupa.pl/201...le-kregoslupa/
http://www.fit360.pl/artykuly/cwicze...azy-cwiczenia/

Tylko uczciwie uprzedzam, iż u mnie pierwsze efekty było widać po około 3 miesiącach.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kac_haxd Pokaż wiadomość
Widzę tylko w brzuchu. Mi wystarczy nawet łyk wody by mi "urósł" jest to naprawdę dla mnie bardzo nie wygodne. Jem jedną kanapkę, chleb różnie, czasami biały, czasami ciemny, razowy. przeważnie z szynką i pomidorem albo samymi pomidorem. W szkole różnie raz pizzerinkę a raz jogurt, obiad to różnie bywa, żależy co jest ; ) kolacji nie jem. ale moge dodać że jem dośc często pomarańczę i pije zieloną herbatę, samą albo grejfrutem/cytryną, zależy jaką kupię, nie pije gazowanych napoi tylko wodę mineralna niegazwoaną, przeważnie truskawkową to chyba tyle co do mojego żywienia
Jak mam być szczera to Twój sposób odżywiania jest trochę przerażający, przynajmniej dla mnie.
Jak mogę coś polecić to przede wszystkim wyrzuć tę truskawkową wodę, to sam cukier i chemia, a na pewno nic dobrego.
A tak poza tym jesz bardzo mało i niezbyt wartościowe rzeczy.
Dla przykładu moje dzisiejsze menu:
godzina 8:00 - 3 łyżki płatków pełnoziarnistych z rodzynkami, owocami i małym jogurtem naturalnym
godzina 11:00 pół kostki twarogu, mały jogurt naturalny, pęczek rzodzkiewki
godzina 14 jedno duże jabłko
godzina 17:30 duża porcja sałaty, parę pomidorków i rzodkiewek zz sosem vinegret i do tego jedna grillowana pierś z kurczaka i dwa ziemniaki z wody (oczywiście bez sosu i tłuszczu)
i pewnie jeszcze wieczorkiem wciągnę jakiś jogurcik naturalny i oczywiście w między czasie woda, zielona herbata i mała kawa (nie mogę się od niej odzwyczaić uwielbiam smak kawy).
Od razu zastrzegam, że wcale nie uważam żeby moja dieta była wzorem do naśladowania, ale chyba nie jest taka tragiczna.

Edytowane przez Agnieszka 1976
Czas edycji: 2013-05-06 o 17:22
Agnieszka 1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 10:37   #36
kac_haxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Agnieszka 1976 Pokaż wiadomość
Witam
u mnie podstawą było to ćwiczenie:
http://cwiczenia-na-plaski-brzuch.pl...-3-maly-mostek
i różne jego modyfikacje, czyli np. wykonywanie ćwiczeń z jedną nogą uniesioną cały czas do góry.
Wykonywałam również tradycyjne brzuszki z tym że ręce zamiast za głową miałam skrzyżowane na wysokości pasa i w czasie napinania mięśni dociskałam je do siebie, tak jakbym chciała wcisnąć ręce z boków do kręgosłupa.
Dobre są też ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską w skalpelu, przy których leżąc na plecach unosisz nogi zgięte w stawach kolanowych i biodrowych, następnie zaczynasz je na zmianę prostować wykonując jednocześnie wymachy wyprostowanych rąk na zmianę. Pamiętając tylko o dociśnięciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa do podłoża.
Mięsień ten odpowiada też za stabilizację kręgosłupa tak więc często jest uruchamiany w trakcie pracy nad mięśniami kręgosłupa.
A tu inne ćwiczenia:
http://www.leczeniekregoslupa.pl/201...le-kregoslupa/
http://www.fit360.pl/artykuly/cwicze...azy-cwiczenia/

Tylko uczciwie uprzedzam, iż u mnie pierwsze efekty było widać po około 3 miesiącach.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------



Jak mam być szczera to Twój sposób odżywiania jest trochę przerażający, przynajmniej dla mnie.
Jak mogę coś polecić to przede wszystkim wyrzuć tę truskawkową wodę, to sam cukier i chemia, a na pewno nic dobrego.
A tak poza tym jesz bardzo mało i niezbyt wartościowe rzeczy.
Dla przykładu moje dzisiejsze menu:
godzina 8:00 - 3 łyżki płatków pełnoziarnistych z rodzynkami, owocami i małym jogurtem naturalnym
godzina 11:00 pół kostki twarogu, mały jogurt naturalny, pęczek rzodzkiewki
godzina 14 jedno duże jabłko
godzina 17:30 duża porcja sałaty, parę pomidorków i rzodkiewek zz sosem vinegret i do tego jedna grillowana pierś z kurczaka i dwa ziemniaki z wody (oczywiście bez sosu i tłuszczu)
i pewnie jeszcze wieczorkiem wciągnę jakiś jogurcik naturalny i oczywiście w między czasie woda, zielona herbata i mała kawa (nie mogę się od niej odzwyczaić uwielbiam smak kawy).
Od razu zastrzegam, że wcale nie uważam żeby moja dieta była wzorem do naśladowania, ale chyba nie jest taka tragiczna.

ja nie mam czasu przeważnie na jedzenie, zawsze w biegu. Kawę czasami też pije ale zdecydowanie wolę zieloną herbatę. Staram się jeść jakąś surówkę na obiad ale to różnie bywa, zależy czy mam czas by zrobić ją. Wodę zamienię na niegazowaną bez dodatków żadnych. Staram się jeść wartościowe rzeczy ale to nie zawsze wychodzi ; /
kac_haxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 10:27   #37
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Agnieszka 1976 Pokaż wiadomość
Witam
u mnie podstawą było to ćwiczenie:
http://cwiczenia-na-plaski-brzuch.pl...-3-maly-mostek
i różne jego modyfikacje, czyli np. wykonywanie ćwiczeń z jedną nogą uniesioną cały czas do góry.
Wykonywałam również tradycyjne brzuszki z tym że ręce zamiast za głową miałam skrzyżowane na wysokości pasa i w czasie napinania mięśni dociskałam je do siebie, tak jakbym chciała wcisnąć ręce z boków do kręgosłupa.
Dobre są też ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską w skalpelu, przy których leżąc na plecach unosisz nogi zgięte w stawach kolanowych i biodrowych, następnie zaczynasz je na zmianę prostować wykonując jednocześnie wymachy wyprostowanych rąk na zmianę. Pamiętając tylko o dociśnięciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa do podłoża.
Mięsień ten odpowiada też za stabilizację kręgosłupa tak więc często jest uruchamiany w trakcie pracy nad mięśniami kręgosłupa.
A tu inne ćwiczenia:
http://www.leczeniekregoslupa.pl/201...le-kregoslupa/
http://www.fit360.pl/artykuly/cwicze...azy-cwiczenia/

Tylko uczciwie uprzedzam, iż u mnie pierwsze efekty było widać po około 3 miesiącach.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------



Jak mam być szczera to Twój sposób odżywiania jest trochę przerażający, przynajmniej dla mnie.
Jak mogę coś polecić to przede wszystkim wyrzuć tę truskawkową wodę, to sam cukier i chemia, a na pewno nic dobrego.
A tak poza tym jesz bardzo mało i niezbyt wartościowe rzeczy.
Dla przykładu moje dzisiejsze menu:
godzina 8:00 - 3 łyżki płatków pełnoziarnistych z rodzynkami, owocami i małym jogurtem naturalnym
godzina 11:00 pół kostki twarogu, mały jogurt naturalny, pęczek rzodzkiewki
godzina 14 jedno duże jabłko
godzina 17:30 duża porcja sałaty, parę pomidorków i rzodkiewek zz sosem vinegret i do tego jedna grillowana pierś z kurczaka i dwa ziemniaki z wody (oczywiście bez sosu i tłuszczu)
i pewnie jeszcze wieczorkiem wciągnę jakiś jogurcik naturalny i oczywiście w między czasie woda, zielona herbata i mała kawa (nie mogę się od niej odzwyczaić uwielbiam smak kawy).
Od razu zastrzegam, że wcale nie uważam żeby moja dieta była wzorem do naśladowania, ale chyba nie jest taka tragiczna.
Bardzo ci dziekuje za pomoc choc zastrzezenia ze efekty sa widoczne po 3 miesiacach zabrzmialo zlowrozebnie
Faktycznie pozbylas sie brzuszka? Ile czasu ci to zajelo?
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:09   #38
Biala magia
Raczkowanie
 
Avatar Biala magia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez kac_haxd Pokaż wiadomość
mam problemy z kręgosłupem i po A6W to tylko on mnie bolał, nie mięśnie brzucha. Mi nawet po łyku picia już robi się .To jest strasznie denerwujące, nie jestem idealnie chuda ale rano mam płaski brzuch, wiadomo, że mam torszkę tłuszczyku. Może to będzie też ważne, w czasie wakacji zgubiłam ok 10 kg. Nie odchudzałam się ani nie ćwiczyłam. Jadłam ostatni raz zanim wyszłam z domu, czyli ok 16 i wracalam do domu o 2-3 nad ranem. Jeździłam dużo na rowerze i spacerowałam po ok 10 km na rowerze i 10 km spacerować. Może to jest tego przyczyną ? I ile trzeba kręcić tym hula-hopem dziennie? i co ile dni zwiększać liczbę min kręcenia ? : )

Piątka, bo po A6W też mnie pobolewał kręgosłup, także nie polecam. Widzisz, jesz nieregularnie. Też mam szybki tryb życia i jem czasem o różnych porach i bardzo szybko (to drugie szczególnie) i wiem, że to źle działa. Trzeba by uregulować to spożywanie posiłków. Na wakacjach również sporo jeździłam na rowerze (treningowym), ale masa ciała mi się nie zmniejszyła, może dlatego, że wyrzeźbił on głównie mięśnie. Hula hop - zacznij od takiego pułapu minut, po których będziesz czuła się zmęczona. Nigdy wcześniej nie kręciłaś tak typowo treningowo? To wpierw po 10 min na jedną stronę (naucz się kręcić w dwie, ja kręciłam kiedyś tylko w jedną i miałam nierówną talię hihih, ale już to w miarę wyrównałam). Nie zwiększaj ilości kręcenia co ileś tam dni, ale po prostu tak jak Ci będzie pasowało - mniej się będziesz zniechęcała. Masz lepszy dzień - kręć i po pół h na jedną stronę, oby kręcić.
Biala magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 13:03   #39
Agnieszka 1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 38
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Faktycznie wtedy udało mi się pozbyć brzucha, obecnie niestety problem powrócił. Niedawno przeszłam laparoskopową operację w obrębie brzucha i mięśnie ponownie zostały mocno rozciągnięte. Niedługo wracam do ćwiczeń brzucha i znowu planuję się go pozbyć.
A co do 3 miesięcy to niestety ale mięsień poprzeczny położony jest bardzo głęboko i ciężko się nad nim pracuje. I napisałam to tylko dlatego żebyście się nie zniechęciły gdy np. po miesiącu ćwiczeń nie będzie widać dużego efektu. Oczywiście u różnych osób ten czas będzie różny. A tak ogólnie to ważny jest jakikolwiek ruch, dlatego dziewczyny do dzieła!!! Za oknem piękna pogoda więc po prostu ruszajmy się!!!
Agnieszka 1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 19:31   #40
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Agnieszka 1976 Pokaż wiadomość
Faktycznie wtedy udało mi się pozbyć brzucha, obecnie niestety problem powrócił. Niedawno przeszłam laparoskopową operację w obrębie brzucha i mięśnie ponownie zostały mocno rozciągnięte. Niedługo wracam do ćwiczeń brzucha i znowu planuję się go pozbyć.
A co do 3 miesięcy to niestety ale mięsień poprzeczny położony jest bardzo głęboko i ciężko się nad nim pracuje. I napisałam to tylko dlatego żebyście się nie zniechęciły gdy np. po miesiącu ćwiczeń nie będzie widać dużego efektu. Oczywiście u różnych osób ten czas będzie różny. A tak ogólnie to ważny jest jakikolwiek ruch, dlatego dziewczyny do dzieła!!! Za oknem piękna pogoda więc po prostu ruszajmy się!!!

Ja mam niestey od 2 tyg problem z plecami- nie moge skakac na skakance, zadna w sumie aktywnosc nie wchodzi w gre, ktora obciaza plecy... a to znaczy ze praktycznie nic nie moge robic

zaczelam wzmacniac delikatnie miesnie placow, ale naprawde delikatnie, zeby znowu sie nie odezwaly... i brak mi skakanki, a jak sobie pomysle , ze przez te 2 tyg efekty bylyby po niej jeszcze wieksze ..to mnie sciska...

myslicie, ze nozyce pionowe i poziome moglyby byc rozwiazaniem- nie obciazalyby tak plecow a dawalyby rade powoli niwelowac oponke...??:con fused:
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 19:40   #41
Cammonile
Raczkowanie
 
Avatar Cammonile
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
płaski brzuch w 2 tygodnie

Witajcie, czy mógłby sie ktoś wypowiedzieć na temat tych ćwiczeń na brzuch?- http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-n...-w-2-tygodnie/

Zastanawiam sie czy nie są to za cieżkie ćwiczenia dla takiej osoby jak ja, która ma bardzo słabą kondycje. Ogólnie nie mam do czynienia ze sportem wiec nie wiem czy ćwiczenie codziennie po 3 razy nie będzie za ekstremalne i zbyt męczące dla oragnizmu
Znalazłam także lżejsze ćwiczenia ale zapewne nie dadzą takiego efektu.
Zależy mi bardzo żeby sie pozbyć tłuszczu w 2 tygodnie. Jest to w ogóle realne, czy nie robić sobie zbytnich nadziei?
Cammonile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 20:00   #42
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: płaski brzuch w 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez Cammonile Pokaż wiadomość
Witajcie, czy mógłby sie ktoś wypowiedzieć na temat tych ćwiczeń na brzuch?- http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-n...-w-2-tygodnie/

Zastanawiam sie czy nie są to za cieżkie ćwiczenia dla takiej osoby jak ja, która ma bardzo słabą kondycje. Ogólnie nie mam do czynienia ze sportem wiec nie wiem czy ćwiczenie codziennie po 3 razy nie będzie za ekstremalne i zbyt męczące dla oragnizmu
Znalazłam także lżejsze ćwiczenia ale zapewne nie dadzą takiego efektu.
Zależy mi bardzo żeby sie pozbyć tłuszczu w 2 tygodnie. Jest to w ogóle realne, czy nie robić sobie zbytnich nadziei?
Bzdurne ćwiczenia, coś w stylu a6w, czyli jak stracić czas
Brzucha pozbywa się przede wszystkim w kuchni po przez odpowiednie odżywianie. 2 tygodnie to realny czas na zmianę nawyków żywieniowych, ale nie ma co się oszukiwać, nie na spalenie zalegającego tłuszczu, na który się pracowało przez dłuższy czas. Sukcesem jest przede wszystkim sposób odżywiania, a nie sam trening.

Może w dwa tygodnie nagle w cudowny sposób tłuszcz nie zniknie, ale to nie znaczy, że masz się poddać i nic nie robić Zmień swoje nawyki żywieniowe, zacznij się więcej ruszać, być bardziej aktywna. Z czasem świadomie wybieraj konkretniejsze treningi. I za jakiś czas masz szansę osiągnąć ze swoim ciałem coś fajnego. Ale to w jakim punkcie będziesz za ten czas, zależy od tego jakie decyzje podejmiesz dzisiaj - możesz zacząć walczyć, a możesz powiedzieć to nie ma sensu i się poddać lub liczyć dalej na to, że są cudowne środki na pozbycie się tłuszczu z wybranej części ciała.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 07:38   #43
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: płaski brzuch w 2 tygodnie

Ja tam po A6W miałam zadowalające efekty, ale miałam świadomosć, że nie jest to ćwiczenie na spalenie tłuszczu Chociaż z drugiej strony, jak tak pomyślę - robiąc przez połtora miesiąca sumiennie inne ćwiczenia pewnie faktycznie miałabym lepsze efekty, a może mniej leżenia na podłodze
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 09:50   #44
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: płaski brzuch w 2 tygodnie

ja również po A6W miałam zadowalające efekty,boczki zeszły ,mięśnie się zarysowały,przecież to też jest ,,wysiłek''-który trwa dość długo,może nie w pierwszych dniach ale później, więc a6w wcale nie jest takie,,bzdurne''
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 00:33   #45
innocentx3
Przyczajenie
 
Avatar innocentx3
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Ćwiczenia na płaski brzuch

Witam,
Chciałam zapytać czy a6w jest dobry na spalanie tkanki tłuszczowej z brzuszka czy jest na kaloryferek ? Ćwiczyłam przez pare miesięcy z Ewą Chodakowską, poprawił mi się najbardziej wygląd nóg, ujędrniły piersi, troszkę pupa, brzuch nic kompletnie.. Jestem szczupłą osobą, ale moją udręką jest sadełko i niezbyt widoczna talia. Czy alkohol ma duży wpływ na to, że nie widać żadnych efektów? Piwkuje sobie mniej więcej raz w tyg. I czy znacie może jakieś wspomagania na spalanie tłuszczyku? Ćwiczenia + może jakieś kremy? Albo pasy rozgrzewające? I słyszał ktoś o owijaniu brzucha na noc folią? Czy to działa?
innocentx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 09:15   #46
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

A6W nie spali Ci tłuszczu
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 14:00   #47
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

A6W rzeźbi mieśnie ale jeśli są pokryte tłuszczem to efektów nie widać. Najpierw należy zrzucić nadmiar kg jakimiś treningami cardio.

Piwo napewno Ci nie pomaga.. Niby tylko płyny ale za to ze sporą liczbą kcal. Ilu facetów ma przecież "piwny mięsień"

Pasy zwiększają temp na brzuchu co powinno zwiększyć spalanie ale nic Ci nie podpowiem bo nie testowałam. Dodam tylko, że gdzieś usłyszałam, że spalają pewne partie mięśni i z tego względu niektórzy odradzają ich stosowanie.
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 14:04   #48
elokwentna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Może za rzdako ćwiczysz, albo nie napinasz mięsni? Ja własnie z ewą ćwiczę już od kilku miesieczny i brzuch mam najbardziej umięśniony, reszta prawie się nie zmieniła w porównaniu z brzuchem...
elokwentna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 15:21   #49
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Na spalanie tłuszczu niestety najlepsza jest dieta. U mnie brzuch też jest najbardziej opornym rejonem. Od miesiąca ćwiczę mieszankę abs zwykłego i Mel B - ze względu na problemy z kręgosłupem nie mogę wykonywać części ćwiczeń, a a6w już w ogóle jest poza moim zasięgiem. O dziwo te ćwiczenia przynoszą skutki - kształt brzucha wyraźnie się poprawił. Oprócz tego ćwiczę na orbitreku (zawsze przed abs), ale diety nie stosuję - inaczej efekty byłyby pewnie jeszcze lepsze.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 16:17   #50
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Bez diety ani rusz. Ćwiczenia bez dobrej diety dają dużo słabsze efekty.

Kiedyś mój znajomy powiedział mi przepis na dobrą formę (z czym się w 100% zgadzam): "Przepis na sukces? Dieta+ćwiczenia+ systematyczność"
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 22:50   #51
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

ja nie będę się za dużo rozpisywać ale powiem tyle -Odstaw całkowicie alkohol!!!to puste kalorie,kufel piwa to ok 250kcal a przecież wszyscy wiemy że od piwka rośnie brzuch .Dziewczyny dobrze mówią dieta to podstawa zacznij od niej a potem dołącz ćwiczenia,A6W jest super ALE
jeśli będziesz ćwiczyć a nie zrezygnujesz ze swoich złych nawyków to cały wysiłek pójdzie na marne.Ja jestem bardzo zadowolona z efektów a6w ale odstawiłam całkiem słodycze i nie piłam alkoholu.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 17:29   #52
pszczolka_914
Przyczajenie
 
Avatar pszczolka_914
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 25
GG do pszczolka_914 Send a message via Skype™ to pszczolka_914
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

A moim zdaniem to nie piwo tuczy, tylko przegryzki, które podjadamy przy piciu piwa Kilka lat temu miałam taki okres w życiu, że bardzo pilnowałam diety-żadnych słodyczy, słonych przekąsek, małe porcje, ale piwa sobie nie odmawiałam, a wtedy często imprezowałam i brzuszek miałam płaski. Mit 'piwnego brzucha' bierze się z tego, że rzadko kiedy przy piwku nie podjada się chipsów, paluszków, frytek, a to jest prawdziwa tłusta bomba kaloryczna.

Dziewczyny dobrze radzą z ćwiczeniami, od siebie mogę też polecić hula hop z wypustkami masującymi-kupisz na allegro za ok. 30 złotych. Na początku trzeba uważać, żeby nie narobić sobie siniaków, dlatego warto kręcić ubranym w grubą bluzę, chociaż siniaki i tak mogą się pojawić. Po jakimś czasie to przechodzi. Daje fantastyczne i SZYBKIE rezultaty, mnie teraz ogarnął leń hula-hopowy, wolę ćwiczenia z Mel B

Powodzenia!
pszczolka_914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 10:08   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez innocentx3 Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałam zapytać czy a6w jest dobry na spalanie tkanki tłuszczowej z brzuszka czy jest na kaloryferek ? Ćwiczyłam przez pare miesięcy z Ewą Chodakowską, poprawił mi się najbardziej wygląd nóg, ujędrniły piersi, troszkę pupa, brzuch nic kompletnie.. Jestem szczupłą osobą, ale moją udręką jest sadełko i niezbyt widoczna talia. Czy alkohol ma duży wpływ na to, że nie widać żadnych efektów? Piwkuje sobie mniej więcej raz w tyg. I czy znacie może jakieś wspomagania na spalanie tłuszczyku? Ćwiczenia + może jakieś kremy? Albo pasy rozgrzewające? I słyszał ktoś o owijaniu brzucha na noc folią? Czy to działa?
Zadne cwiczenia na brzuch nie sa dobre na spalanie tluszczu z brzucha.
Tluszczu nie spala sie miejscowo. Do tego, to dieta jest jakies 70%-80% sukcesu, a nie cwiczenia.
A6W jak dla mnie jest calkowita strata czasu, zdecydowanie lepiej mozna go wykorzystac.

Nie, spozycie alkoholu w takiej czestotliwosci w ogole nie powinno przeszkadzac. Wbrew obiegowej opinii np. piwo raczej nie tuczy - tylko przy jego spozyciu jest zwiekszony apetyt na rozmaity syf zwykle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:15   #54
PrawieIdealnaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

No ale chyba codzienne ćwiczenie brzuszków daje jakieś efekty?
PrawieIdealnaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:01   #55
pszczolka_914
Przyczajenie
 
Avatar pszczolka_914
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 25
GG do pszczolka_914 Send a message via Skype™ to pszczolka_914
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

PrawieIdealnaJa, niewielkie, przynajmniej ja nie zauważyłam.
pszczolka_914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 11:25   #56
stoya
Przyczajenie
 
Avatar stoya
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Same ćwiczenia działają tylko na mięśnie, jak ktoś już pisał. Na chudnięcie aeroby, a na podniesienie spalania przede wszystkim interwały- bolesne, ale bardzo skuteczne i nie zajmują dużo czasu. Za to zarówno do interwałów jak i do a6w musisz mieć odpowiednie przygotowanie (kondycja i mięśnie już trochę zrobione).
__________________
6 Weidera nie działa!
stoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:35   #57
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
ja nie będę się za dużo rozpisywać ale powiem tyle -Odstaw całkowicie alkohol!!!to puste kalorie,kufel piwa to ok 250kcal a przecież wszyscy wiemy że od piwka rośnie brzuch .
250 kcal to niestety ma takie słabiutkie koncernowe piwo. Piwa lepszej jakości z większą ilością brzeczki, różne ciemne piwa lub owocowe,miodowe dosładzane mogą mieć niestety wiele więcej kalorii. Jak ktoś już musi pić to najlepiej czystą wódkę bo wtedy mamy kalorie tylko z alkoholu, nie ma tych z brzeczki czy cukru.
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 11:03   #58
PrawieIdealnaJa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 58
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

eh.. nie piję, jestem na diecie i ćwiczę, a fajnego brzuszka jak nie było tak nie ma
__________________
dieta&ćwiczenia&motywacja - chcę w tym wytrwać!

moje-lustrzane-odbicie.blogspot.com
PrawieIdealnaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 14:10   #59
stoya
Przyczajenie
 
Avatar stoya
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

PrawieIdealna, a jak wygląda Twoja dieta?
__________________
6 Weidera nie działa!
stoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 11:59   #60
cabansky
Raczkowanie
 
Avatar cabansky
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Ćwiczenia na płaski brzuch

Ja mam siedzącą pracę i nie raz sobie podjadałam co nieco przy biurku. Oczywiscie urosła mi oponka nabrzuchu. Zaczełam ćwiczyć (bieganie 3 x w tygodniu rano przed pracą) i zmieniłam totalnie swoją dietę - zero słodyczy, zero %, przestałam słodzić, przestałam solić - jadłam REGULARNIE (5 posiłków co 3 godziny). Po miesiacu byłam bardzo zadowolona z efektów i szybko odzyskałam płaski brzuszek
Niestety przez kontuzję kolana miałam 2 miesiace przerwy, ale biorę się znowu ostro do pracy nad swoim ciałkiem, bo warto
__________________
Pozdrawiam
Mój pierwszy blog w życiu
cabansky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 10:53:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.