Dom opieki - praca - POMOC ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 19:24   #1
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Exclamation

Dom opieki - praca - POMOC !


Kochane kobitki, biznesmenki, kobiety sukcesu...jednym slowem Baby Zwracam sie do was jak baba do baby no ladnie mi sie to powiedzialo. Mniejsza z tym. We wrzesniu wracam do Polski, na stale po 7 latach emigracji na wyspach brytyjskich. Potrzebuje rady porady, dorady.
Oczywiscie skladam aplikacje o prace gdzie sie da-ja nie wychodze z zalozenia siedzenie w domu na dupsku i ciagniecie zasilkow ja kobieta pracujaca. Mam doswiadczenie medyczne-7 lat i chce sprzedac sie jak najlepiej do lokalnych domow opieki,niestety nie ma tam pozycji na ktora licze ale sama praca w takim domu dawala mi duzo satysfakcji i chcialabym to kontynuowac. Potrzebuje pomocy w napisaniu podania wiem len, nie dokonca len. Mam szanse tylko raz dobrze sie zaprezentowac i nie chce tego spaprac, dlatego zwracam sie do was kobiety pracujace....pomozcie Z gory dziekuje
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:30   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

Ale to nam ma się chcieć za Ciebie?
Napisz coś, umotywuj, przedstaw swoje doświadczenie, wklej tutaj - pomożemy skorygować i coś dopisać
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:30   #3
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

oki doki dzialam
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:48   #4
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

No to co naskrobałam i proszę kobitki o pomoc, wytykajcie błędy i czepiajcie się ile wlezie
,,(...)
Zwracam sie do państwa z podaniem o prace na stanowisko Opiekun.
Ostatnie 7 lat pracowałam w domach opieki i szpitalach o chakterze opiekuna i assystenta pielegniarza. Mam bardzo bogate doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi fizycznie,chorymi na Alzhimera,Parkinsona, Demencja, Schizofrenie.
Do moich obowiazkow należało wykonywanie czynności higieniczno- pielęgnacyjnych,wspierani e mieszkańcow domu w czynnościach dnia codziennego. współpraca z rodzinami podopiecznych,kompletowan ie dokumentów, regularne sprawdzanie ciśnienia krwi,kontrolowanie poziomu cukru, dbanie o bezpieczeństwo rezydentów.

W trakcie mojego pobytu na wyspach brytyjskich zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe jak i kwalifikacje NVQ poziom 3 Zdrowia i Opieki Socjalnej, BHP, podstawy języka migowego, udzielania pierwszej pomocy jak również ,,talk down'' techniki.

Jestem osoba otwarta na drugiego czlowieka, pelna entuzjazmu i energi. Opiekowanie sie innymi ludźmi stalo sie moja pasja.
Jestem cierpliwa, optymistyczna i odpowiedzialna, nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.
W załączeniu przesyłam moje CV.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i mozliwosc zareprezentowania sie na rozmowie kwalifikacyjnej(...)...'' '
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 00:59   #5
vanilla_sky.
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_sky.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 50
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

zaniosłaś?
vanilla_sky. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:34   #6
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky. Pokaż wiadomość
zaniosłaś?

Zanioslam i dupa nikt sie nie odzywa, a to juz tydzien.
__________________
Le☠piej być nie☠szczęśliwą sa☠mot☠nie, niż nie☠szczęśliwą z kimś innym. -m.monroe
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:35   #7
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

Zanioslas tylko w 1 miejsce?
Zanioslas bo bylo ogloszenie, czy ot tak?
Rozmawialas z kims wazniejszym? np kierowniczka?


Wazne jest bys pogadala z kims waznijeszym i ponachodzila ich troche.
Niestety bylas 7 lat za granica - w opinii wielu ludzi zarabilas kokosy i nawet jakby ci dali prace o po 1 wyplacie pewnie uciekniesz z powrotem do uk.

Niestety tak ludzie mysla. Musisz im tluc ze chcesz zostac i nie wyjedziesz znowu. Podac powody (nawet zmyslone) dlaczego chcesz byc w Polsce.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 19:20   #8
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Zanioslas tylko w 1 miejsce?
Zanioslas bo bylo ogloszenie, czy ot tak?
Rozmawialas z kims wazniejszym? np kierowniczka?


Wazne jest bys pogadala z kims waznijeszym i ponachodzila ich troche.
Niestety bylas 7 lat za granica - w opinii wielu ludzi zarabilas kokosy i nawet jakby ci dali prace o po 1 wyplacie pewnie uciekniesz z powrotem do uk.

Niestety tak ludzie mysla. Musisz im tluc ze chcesz zostac i nie wyjedziesz znowu. Podac powody (nawet zmyslone) dlaczego chcesz byc w Polsce.
No i tutaj masz racje, niestety z nikim nie rozmawialam jeszcze, a podania wyslalam 10 do domow opieki ale najbardziej zalezalo mi na tym jednym ktory jest blisko mojego miejsca zamieszkania. Jednakze napewno skorzystam z tej rady i wybiore ie osoboscie, oczywscie rowniez pozwole sobie przedzwonic. Ja spodziewalam sie ze nie bedzie latwo, ale nie chce sluchac tych czarnych historyjek ze kazdy kto wraca zaluje, chce to przelamac i pokazac ze nie moze byc az tak zle No super. Dziekuje i dzialam dalej. Bo napewno nie w jedno miejsce jeszcze uderze )
__________________
Le☠piej być nie☠szczęśliwą sa☠mot☠nie, niż nie☠szczęśliwą z kimś innym. -m.monroe
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:58   #9
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

Heyka. Sytuacja wyglada obecnie tak, po 2 tygodniach w PL pukałam do wszystkich domów opieki i ośrodkow, rozmawiałam z szefostwem.Jesli byłaby praca to nie dostane jej bo nie mam kwalifikacjia doswiadczenie no fajnie i tyle takze odpuszczam sobie szukanie pracy w domach.MOze kiedys. A teraz szukam czegokolwiek gdzie moze moja znajomosc angielskiego sie przyda i obsługa komputerow. Nie jest łatwo i spodziewałam sie tego, ale ja tak łatwo sie nie poddaje uparta bestia ze mnie.
__________________
Le☠piej być nie☠szczęśliwą sa☠mot☠nie, niż nie☠szczęśliwą z kimś innym. -m.monroe
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:25   #10
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dom opieki - praca - POMOC !

Polska rzeczywistosc. W jakim regionie Polski szukasz pracy?

Kilka lat temu jak mialam prace, zaczelam chodzic na angielski z mysla, ze w przyszlosci to zaprocentuje.Teraz pracy nie mam, angielskigo ciagle sie ucze i pracy nie moge znalezc, bo teraz na topie jest niemiecki i inne jezyki. Zanjomosc angielskiego to juz norma.

Znasz bardzo dobrze angielski wiec moze uda Ci sie gdzies zalapac, choc teraz tak pracodawcy wydziwiaja, ze az brak slow.

Zycze powodzenia
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2012-09-26 o 12:26
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.