ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-29, 20:59   #31
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gliwice
K. Arabski. Przyjmuje w przychodni na ul.Opolskiej. Po raz pierwszy bylam u niego w wieku 15 lat w zwiazku z przedluzajacym sie okresem. Potem zmienilam ginekologa, ale przez dlugi czas nie moglam sie u niego wyleczyc z nadzerki, wiec poszlam ponownie do Arabskiego. A on nie dosc, ze mnie nawet nie zbadal, to jeszcze powiedzial, ze faktycznie, jak ostatnim razem u niego bylam (czyli 3 lata temu) to byla juz jakas mala nadzerka. Tylko ze wtedy nic mi o tym nie powiedzial!!! Poza tym mojej kumpeli przepisal Cilest.Na jej prosbe o zmiane tabletek z powodu uciazliwych skutkow ubocznych, nastraszyl ja jeszcze gorszymi efektami innych tabletek. Mojej nauczycielce powiedzial, ze ma ciaze pozamaciczna, co okazalo sie bledna diagnoza. Ale kobieta przez pare tygodni sie zamartwiala
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:47   #32
stypa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
Różańska-Zalewska. Zamordowała moje dziecko, bo była zapatrzona w kasę. Niekompetentna, skorumpowana, sprawia wrażenie zainteresowanej pacientką, ale to tylko w gabinecie. Pracuje w szpitalu na Kamieńskiego, natomiast przyjmuje w domu na Karłowicach i teraz podobno w okolicach Rynku. Omijajcie z daleka!!
stypa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 23:35   #33
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW
Faksiak, a za co polecasz dr.Filipiuka?I od kiedy do niego chodzisz?Ja właśnie będę na niego składać skargę w Izbie Lekarskiej. Wystrzegaj się go, bo to nie lekarz tylko najwyżej felczer i to jeszcze źle wychowany. Mi na początku też sie wydawało ze jest ok, do momentu kiedy potrzebna mi była jego pomoc. Założył mi spiralę nie robiąc ze mną żadnego wywiadu i jak dostałam krawienie w 2 tygodnie po miesiączce i wystraszona poszłam po rade i pomoc, prawie krzykiem sugerował mi,ze coś sobie wymyślam, że jemu się nigdy to nie zdarzyło z żadną pacjentką i nie wie dlaczego ja tak reaguję i że najlepiej wyjąć wkładkę i dać sobie spokój i zebym sobie gdzie indziej poszła!!!! To wszystko wypowiadane podenerwowanym i bardzo niemiłym tonem. Osłupiałam, z płaczem wyszłam z gabinetu, już więcej nie chce mieć z tym typem nic do czynienia. Zarejestrowałam się do innego lekarza, spokojnie i cierpliwie mnie wysłuchał, zlecił na początek badania hormonalne i w ogóle inna gadka. No i okazało się,że ten Filipiuk to straszny naciągacz, zrobił mi zabieg który wcale nie był konieczny(ale oczywiście pełnopłatny 200zł) i założył spiralę, która miała być na 5 lat a jest na 2-3 i w aptece kosztuje 30zł a za załozenie wziął 300zł! A tak na marginesie, ta jego skórzana kurtka wisząca przy fotelu ginekologicznym na pewno nie jest zbyt higieniczna...
Tak, że moja droga ZDECYDOWANIE NIE POLECAM dr.FILIPIUKA- Dolnośląskie Centrum Ginekologiczne we Wrocławiu, zmień na innego póki czas...Pozdrawiam

Edytowane przez bergamia
Czas edycji: 2006-07-23 o 22:51
bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 22:35   #34
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez faksiak
Wrocław

Stanowczo odradzam panią doktor Dubiel z pl. Katedralnego - jest bardzo niemiła, wręcz wredna, nie uznaje za stosowne zamykania drzwi do sąsiedniego gabinetu w czasie badania itp.
Polecam za to doktora Filipiuka (Dolnośląskie Centrum Ginekologiczne).
A ja Faksiak stanowczo ODRADZAM doktora FILIPIUKA, dlaczego?Przeczytaj moją odpowiedź z dnia 30.12.2005. Pozdrawiam
bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 23:32   #35
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Post Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez aanusza
Poznań

zdecydowanie odradzam dr (chyba nawet doc.) Klejewskiego przyjmuje na kasę chorych na pl. Spiskim, pierwsze moje wrażenie: super! bo miły, wita się od progu gabientu, prawi komplementy itd. chodziłam do niego 2 lata i ciągle leczył mnie na jakieś infekcje i nie mógł sobie z nimi poradzić, po tych 2 latach "nagle" go olśniło, że mam nadżerkę (dodam, że wiedziałam że ją mam, bo mój wcześniejszy lekarz mi o niej powiedział, a on nawet słowem nie wspomniał że mam coś takiego) i trzeba konieczne ją wypalić prądem, bo z tego może być rak i takie tam... powiedział też że bardzo mu przykro, ale leczenia nadżerki nie refunduje kasa chorych i moge ją sobie usunąć u niego prywatnie za 200 czy 300zł(już nie pamiętam). Najpierw się przestraszyałam, ale po chwili stwierdziała, że coś nie gra, skoro miałam nadżerkę, już wcześniej to chyba powiniem mnie o tym poinformować wcześnej, a nie kedy jego zdaniem, to już ostatni dzwonek. Była potem u 3 lekarzy sprawdzić jego diagnozę, okazało się że owszem mam nadżerkę, ale tragedii nie ma i można ją wyleczyć kwasem(koszt 50zł!). Okłamał też mnie mówiśc, że kasa nie refunduje, bo refunduje tylko trzeba dać skierowanie, a wtedy nici z kaski za leczenie prywatnie.
Ale to jeszcze nic, on wykrył nadżerkę u mojej siostry (lat 19) i też starszył rakiem, okazało się że oczywiście ona nie ma żadnej nadżerki i nigdy nie miała!!!!!! co za kawał s....wiela!!!
przy okazji weryfikacji sprawdziałam kilku lekarzy i okazało się że dr Moskalewicz to taki sam gnój jak Klejewski, bo nawet na mnie nakrzyczał że się zapuściłam i jak mogłam do takiego stanu się doprowadzić, a on chętnie pomoże w swoim prywatnym gabinecie, bo kasa nie refunduje!!!!normalnie jakby się umówili....

Widzisz aanusza, a ja mam inne zdanie na jego temat bo chodzę do niego od trzech lat i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, mówię tu o dr.Klejewskim. Poprowadził moją ciążę i wszystko doprowadził cało i zdrowo do końca. Odpowiada na moje nawet najbadziej intymne i dziwne pytania. Miałam u niego też wymrażaną nadżekę i już wszystko jest dobrze. Nie wiem może ma znaczenie to że ja chodze do niego prywatnie??? Przyznam jedynie że jest drogi 100zł za wizytę, a wymrożenie nadżeki to 300zł +100zł wizyta więc to lekka przesada
Ale tak to ja mogę go jedynie polecać bo ja na nim się nie zawiodłam i ciężko by mi było chodzić teraz do kogoś innego.Pozdrawiam
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 11:53   #36
wrobel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Duesseldorf
Wiadomości: 8
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez wichura
WARSZAWA
Byłam kilka lat w Medicoverze i od razu mówię że tam Lubaszewska i Wilczyńska nie robią badań przed dobraniem pigułek.Nie namawiają co prawda na jakieś konkretne ale oni nawet nie pytają o to czy palisz papierosy czy masz nadciśnienie tętnicze...Nic.Tylko się pytają czy już masz jakies pigułki na myśłi.Czyli dobieranie na chybił trafił.Skandal moim znaniem.Moja kumpela w państwowej przychodni miała badania bez żadnego "ale".
Warszawa

Odnosnie dr Lubaszewskiej zupelnie sie nie moge z Wichura zgodzic.
Dr Lubaszewska z Medicover skierowala mnie na badania przed przepisaniem pigulek. Co wiecej cos jej sie nie podobalo podczas badania "na dotyk" i skierowala mnie na dodatkowe USG i takie tam, dzieki czemu wykryla mi guza na jajniku.
wrobel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 12:38   #37
aga)
Raczkowanie
 
Avatar aga)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 82
GG do aga)
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

RYBNIK

Nie polecam pani dr Katarzyny Bednarczyk, jest po prostu nieprzyjemna i niedelikatna.
__________________
aga ; )
aga) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 16:41   #38
Edwina2111
Raczkowanie
 
Avatar Edwina2111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 499
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław

Cytat:
Napisane przez fi
To ona jeszcze tam pracuje, nie wyrzucili tej baby???

Jejku podpisuję się pod faksiak - omijajcie ją z daleka

Okropna jest także dr Kulon - głupie komentarze, niedelikatność.
Święta prawda o dr Dubiel. Koszmarna baba, po wizycie u niej można się zrazić na całe życie! Dr Kulon też nie lepsza. W ogóle ginekolodzy w przychodni na Katedralnej to nieporozumienie.

Edytowane przez Edwina2111
Czas edycji: 2006-01-04 o 17:04
Edwina2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:09   #39
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez aga)
RYBNIK

Nie polecam pani dr Katarzyny Bednarczyk, jest po prostu nieprzyjemna i niedelikatna.
Właśnie w tym momencie wpisałam ją do polecanych ginekologów Jak widać co osoba to inne zdanie, na mnie p. Bednarczyk sprawiła dobre wrażenie. Ja natomiast nie polecam pani dr BOŻENY KRZEMPEK, która dla mnie była chamska, i traktowała mnie jak kolejną pacjentkę która zawraca jej głowę nie mówiąc o tym że gdy poprosiłam ją o zbadanie piersi to zrobiła to z wielką łaską - czego ja niby od niej wymagam - to powinien robić lekarz ogólny (rodzinny).
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 07:23   #40
aga)
Raczkowanie
 
Avatar aga)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 82
GG do aga)
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

RYBNIK

Ja właśnie chodzę teraz do p. dr B.Krzempek, jak narazie z jej strony nie spotkała mnie jakaś nieprzyjemność?! Ale chce zmienić lekarza, bo słyszałam od znajomych negatywne opinie. Dużo osób mówi mi, że jest niedokładna. U pani która była w 4 miesiącu ciąży nie wykryła ciąży. A u jednej pacjentki stwierdziła bezpłodność co nie było prawdą.
__________________
aga ; )
aga) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:25   #41
nenech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Katowice
W Górnośląskim Centrum Medycznym jest lekarz- dr Pentak, Pętak, czy jakoś tak, który jest fatalny- niedelikatny, sprawia wrażenie, jakby pacjantki były mu zbędę i wyłudza pieniądze, tzn. każe płacić za badanie wymazu, który jakoś dziwnym trafem w innych, nawet najmniejszych i najbiedniejszych poradniach jakośc jest bezpłatny. A może sie myle i ytrzeba płacić....

dph
Śliczne dzieciątko, gratuluję takiego uśmiechniętego berbecia!

Stypa

jak to ta ginekolog zamordowała ci dziecko. Jeśli popełniła aborcję bez twojej zgody lub za namową partnera bez twojej wiedzy TO JEST KARALNE!!!!
__________________
*nenech*

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-01-08 o 23:41
nenech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 23:28   #42
paulus86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Angry Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Białystok

NIEPOLECAM szczegolnie pani WANDY JANUSZCZAK Z BIALEGOSTOKU!! ! przyjmuje ona na ul.zagumiennej. byla ona pierwszym ginekologiem do ktorego poszlam i musialo minac duzo czasu zebym po tamtej wizycie u mnie zdecydowala sie znow pojsc do ginekologa. pani byla NIEMILA, ODRYNARNA, NIEDELIKATNA i kiedy powiedzialam o tym ze mam boelsne miesiaczki wysmiala mnie i stwierdzila ze ona rowniez jest kobieta i zebym niewymyslala bo miesiaczka to niekoniec swiata kiedy poprosilam o tabletki antykoncepcyjne(mialam wtedy18lat) powiedziala ze mi ich nieprzypisze bo powinnam zostac dziewica do slubu najgorszy ginekolog jaki tylko moze byc!!! mimo licznych naukowych tytulow TOTALNE DNO!!!
__________________
paulus89
b-stok
paulus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:46   #43
whisky1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

BĘDZIN

odradzam "krzyżyka" przyjmuje koło sądu. Cos strasznego . Badanie mnie tak bolało ze przez 2 tyg chłopakowi nie dałam sie nawet dotchnąć!!
whisky1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:50   #44
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez nenech
Katowice


dph
Śliczne dzieciątko, gratuluję takiego uśmiechniętego berbecia!
Dzięki to moja córcia Dominika w tej chwili ma 10 miesięcy i jest moim Największym Szczęściem. Pozdrawiam
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 18:35   #45
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Łódź

Nie polecam Dr Anny Kowalskiej przyjmuje w Aleksandrowie łódzkim w Kamedzie-totalna olewka, brak zainteresowania, niedeikatna, tragiczna
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:29   #46
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

Przestrzegam przed wybieraniem się do przychodni K akademickiej na ul. Piątkowskiej, przy akademikach UAM.
Rejestratorki są wścibskie i pytają przy otwartych drzwiach i kręcących się osobach postronnych z czym się przychodzi. Trochę głupio mówić przy ludziach - swędzi mnie
Przebieralnia jest oddzielnie od gabinetu - trzeba wleźć do kabinki z zasłonką prysznicową i przebrać się w długą koszulkę, spódnicę czy coś takiego i do gabinetu wlecieć bez majtek. Spróbujcie wejść w spodniach - ochrzan albo niemiłe uwagi. Jak ktoś nie ma czegoś odpowiedniego tak jak ja - musi biegać z gołym zadkiem przed paniami, które wybrały plotkować w korytarzu przebieralni, zamiast siedzieć w kabinkach.
Lekarka załatwia pacjentki taśmowo - aby szybciej. Nigdy nie miałam żadnych badań przed przepisaniem tabletek. Robią tylko cytologię raz na rok. Nie zapytano mnie przed przepisaniem, czy palę - a palę. U mnie w rodzinie jest historia chorób krążenia. Głupotą było nie przeczytać ulotki, ale mam zaufanie do lekarzy, więc jadłam, co mi przepisali.
Nie znoszę tam chodzić, traktują dziewczyny jak głupie bydlądka,zło konieczne i przykry obowiązek. Zero zainteresowania pacjentem.

Przyjmuje tam też PAN doktor - u niego nigdy nie byłam, więc nie opisuję. Natomiast ma gabinet daleko od przebieralni, więc bez majtek trzeba przeparadowac przez caly korytarz, przed szklanymi drzwiami oddzielającymi go od korytarza, którym chodzą wszyscy.
Odradzam chodzenie tam, jeśli któraś wymaga, żeby potraktowano ją po ludzku.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:05   #47
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa:
Dr Wandzel - Krajowe Centrum Osteoporozy

Pogania pacjentki, nawet nie ma czasu by wysluchac wszystkich pytan i watpliwosci. Badania cytologii przeprowadza na wlasna reke, ale uwaga!! sa one zafalszowane. Moja mame doprowadzila do bardzo ciezkiej choroby (inni lekarze zalamywali rece na widok badan cytologicznych, byly niezgodne z prawda)
Ponadto: nie zleca badan hormonalnych, przepisuje tabletki "na oko", nie umie przeprowadzic leczenia nadzerki, lekcewazy wszelkie infekcje. Zgroza..
Tym bardziej musze poinformowac by do niej nie chodzic, gdyz pomimo, ze jest znana jako lekarz ginekolog wsrod pacjentek, posrod lekarzy na zle "notowania". Nigdy do niej nie idzcie, moja mama przeszla przez nia najtrudniejsza walke z choroba!!!!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 14:51   #48
ewcialinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 87
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŁÓDŹ
Dr OPINC !!!! odradzam dużo mogłabym pisac na jego temat.niby taki milutki ale do d..lekarz odradzam
__________________
Ewelina
ewcialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 15:03   #49
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez ewcialinka
ŁÓDŹ
Dr OPINC !!!! odradzam dużo mogłabym pisac na jego temat.niby taki milutki ale do d..lekarz odradzam
Ewcialinko - wybacz, ale takie posty praktycznie nic nie wnoszą do wątku. Wiadomo, że wszystkie pisane przez nas opinie są subiektywne (bo jakie niby inne mogłyby być), ale dodając jakieś wyjaśnienie twojej negatywnej opinii czy opis sytuacji pozwalasz nam na wyrobienie swojego zdania.

Może napisz więcej - jakie zachowanie lekarza spowodowało twoja negatywną opinie na jego tamat? Bo taka "odradzam, bo jest do d..." to w sumie nic nie wnosi...
Pozdrawiam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 15:06   #50
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez IIGGAA
Widzisz aanusza, a ja mam inne zdanie na jego temat bo chodzę do niego od trzech lat i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, mówię tu o dr.Klejewskim. Poprowadził moją ciążę i wszystko doprowadził cało i zdrowo do końca. Odpowiada na moje nawet najbadziej intymne i dziwne pytania. Miałam u niego też wymrażaną nadżekę i już wszystko jest dobrze. Nie wiem może ma znaczenie to że ja chodze do niego prywatnie??? Przyznam jedynie że jest drogi 100zł za wizytę, a wymrożenie nadżeki to 300zł +100zł wizyta więc to lekka przesada
Ale tak to ja mogę go jedynie polecać bo ja na nim się nie zawiodłam i ciężko by mi było chodzić teraz do kogoś innego.Pozdrawiam
no cóż ja straciłam do niego zaufanie nie z powodu widzimisię, ale z powodu ewidentnego wyciągania kasy i sugerowania zabiegu który w przypadku mojej siostry był całkowicie zbedny, a w moim też nie był tak konieczny jak on sugerował...zresztą inni lekarze, u których byłam podważyli wiarygodnośc wykonywanych u niego badań, twierdzili, że te wyniki są mocno podejrzane...cieszę się, że urodziłaś zdrowe dziecko i wszystko było ok, ale ja nadal bedę przed nim ostrzegać bo uważam, że jest naciągaczem i nie powinen leczyć!
polecam także lekturę:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...139&a=18034125
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...139&a=18958832
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...139&a=27309933

wiem oczywiście że w necie są różne rzeczy, ale jakoś wszystkie te posty mówią o tym samym procederze uprawianym przez dr Klejewskiego, więc to chyba nie jest przypadek
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:19   #51
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez ewcialinka
ŁÓDŹ
Dr OPINC !!!! odradzam dużo mogłabym pisac na jego temat.niby taki milutki ale do d..lekarz odradzam
dr Opinc jest dośc znany w Łodzi, ja znam tylko z opowieść i to raczej nie pochlebnych. W przychodni na Zachodniej podobno tempo przyjmowania pacjentek jest zawrotne. Czas wizyty to ok 5 min. Nie wiem co jeszcze mu zarzucają ale może ewelincia dopowie...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:59   #52
elica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Olkusz
pani dr Niewiarowa,nie polecam stwierdziła u mnie przekwitanie i powiekszenie macicy(jajaniki po jej prywatnym usg były ok)i czekał mnie zabieg.Nie dając za wygraną poszłam prywatnie do innego pana doktora i okazało się ze mam cysty wielkość 5 cm a macica jest ok nie polecam tejże dr
elica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:02   #53
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

łódź
Odradzam DR.Jabłońską z Centrum Zdrowa Matki Polki Ta kobieta dorabia chyba do emeryturyi tylko po to ja trzymaja,jest niemila I nie potrafi wytlumaczyc spokojnie jak czlowiek czegos nie rozumie Bylam wczoraj u niej 3raz i ostatni Badanie trwalo doslownie 5sekund Mialam miec usowana nadzerke to mi powiedziala ze wybralam sobie zly termin powinnam przyjsc odrazu po miesiaczce(o czym mnie na poprzedniej wizycie nie poinformowala) Teraz musze szukac innego lekarza
__________________



Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-01-18 o 11:49
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 15:42   #54
ewcialinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 87
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

OPINC ŁÓDŹ

czas trwania wizyty 5 minut,pomimo tego że posiada w swoim gabinecie prywatnym usg musiałam robic sobie gdzie indziej bo zawsze wg.niego nie jest to konieczne,pomimo bóli,skurczy i plamien w ciąży.nawet jak byłam umówiona na wizyte 2 tyg. wczesniej przede mną ( i także przed innymi kobietami w ciązy także umówionymi) musiałyśmy przepuszczac dziewczyny które zadzzwoniły do niego wieczorem bo miały straszliwe upławy!! i one wchodziły z ulicy a ja pomomo 7 m-ca ciąży czekałam po 3 godziny!!! jak zmieniłam lekarza to się za głowe złapał dlaczego ja szwów nie mam bo mam rozwarcie i skruconą szyjkę macicy. nawet jak bardzo źle sie czułam mówiłam że nie czuję ruchów itp to "nie potrzebne usg" wszystko dobrze !!!!! szłam robic gdzie indziej!!!! o wszystko pytałam sama. żadnej inicjatywy z jego strony.pierwsza ciąża nie musze wiedziec wszystkiego po to mu płaciłam 70 zł żeby mi o wszystkim mówił. jak weszłam do gabinetu to zawsze padało pytanie"dużo tam jest jeszcze kobiet " jak mówiłam że dużo to wizyta trwała nawet ze 3 minuty!!! hurtownia a nie gabinet..śmiech dosłownie
__________________
Ewelina
ewcialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:08   #55
Kamiśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Nowy Wisnicz (małopolskie)
W ośrodku jest taka lekarka ginekolog, która mojej koleżance przepisała przez 2 razy leki na wywołanie miesiączki jak była w 2 miesiącu ciąży. Trzeba być debilką żeby nie sprawdzić najprostrzego rozwiązania dlaczego nie dostawała okresu! Kumpela przez kolejne 7 miesiecy przeżyła horror czy dziecko urodzi się zdrowe. Pewnie dodatkowo mu zaszkodziła stresem przez głupia babę z ośrodka - też mi specjalistka!
Dziecko przyszło na świat w listopadzie i ma pewne "wady".

Uważajcie dziewczyny do kogo chodzicie!!
Kamiśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:15   #56
zuźka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA

dr Jacek Woźniakowski, Przychodnia Uniwersytetu Warszawskiego

Poszłam, bo mam prawo, jako student, do darmowych wizyt
Spotkałam rubasznego faceta (chociaż takie rzeczy mnie nie zrażają od razu), od razu przpisał mi Diane 35 chyba na zasadzie widzimisie. Wogole nie prosiłam o tabletki, ale on mnie namawiał. Zrobił to w ten sposob: "o, a jakie pani ma owłosienie, ciemne?, bo zapomniałem spojrzeć..." i myk, juz była wypisana recepta. Cytologie zarządził co prawda nie pytany, ale to by było na tyle a to była pierwsza wizyta ;-(
Nie polecam, on ma chyba kontrakt z firmami na pigułki i zreszta u niego panienki-studentki, to chyba tylko po recepty czekają. To sie przyzwyczaił...
Lepiej omijać.
zuźka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 00:11   #57
gosia _kraw@yahoo.com
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

wrocław
UWAGA: NA GINEKOLOG WE WROCŁAWIU TJ:Studzińska-Kalota Urszula nie zna sie na niczym nie potrafi nawet wyleczyć nadżerki . Chodziłam do niej przez 3 lata nie pomogła mi w niczym a wręcz przeciwnie znalazłam się w szpitalu. Przeszlam bardzo cieżką operację bo nie potrafiła rozpoznać choroby. POTRAFI DOBRZE BRAĆ PIENIĄDZE NIE POLECAM NIKOMU.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-01-19 o 12:35
gosia _kraw@yahoo.com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:48   #58
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Angry Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
Nie polecam dr Ciaputy!Przez niego straciłbym dziecko.Co 3 tyg bylam na wizycie, odżywiałam sie rewelacyjnie, racjonalnie, bo pragnelam tego dzieciątka i chciałam dla niego wszystkiego co najlepsze.
Miałam fatalne wyniki w 5 miesiącu ciazy-krew mocz cytologia-wszedzie mocno poprzekraczane normy-powiedziałam mu o tym , że jestem zaniepokojona takim stanem-zwlaszcza cytologia bo mialam grupe zaliczjacą mnie do raka-a bylam w ciąży!On powiedział , ze w ciaży tak bywa-i kazał mi sie podmywać naparem z kory dębu-po 2 tygodniach wyłam w nocy z bolu, nie moglam sie ruszyc.Lekrz pod ktorego opieke sie dostalam powiedzial ze jeszcze kilka godzin i byloby po dziecku-taki miałam stan zapalny narządów rodnych-miałam zapalenie pecherza-nieleczone i doszło do zapalenia dróg rodnych-ponoć! O mały włos przyzłabym tragedie zyciowa o ile bym przezyla bo w tamtym momencie nie wyobrazalam sobie co zrobie jezeli strace dziecko-dla mnie to bylby koniec a dla p.doktora?-oj tylko jeden z wielu bledów w sztuce lekarskiej, w koncu kazdy popelnia błedy.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:16   #59
brandia
Raczkowanie
 
Avatar brandia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 53
GG do brandia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa
Nie polecam dr Kupniewskiego z przychodni na Chełmskiej. Chodziłam do niego przez rok i ani razu nie zainteresował się zrobieniem cytologii. Badanie miałam dwa razy, na wyraźne życzenie, bo źle się czułam. Moje nawracające infekcje grzybicze nie robiły na nim wrażenia, twierdził, że mi się wydaje, on nic nie wiedzi, a jak występuje ból to powinnam stosować kremy nawilżające. Nigdy nie zaproponował leczenia TŻ-a ! Nawet jego dolegliwości traktował jako "otarcie" - czy ja jestem z kamienia w środku ???
Niegrzeczny, odnosi się pogardliwie do pacjentek.
Również kiepsko poinformowany, bo kiedy poszłam po receptę na Harmonet (w czasie, gdy był on seriami wycofany ze sprzedaży), nic o tym nie wiedział. Oburzył się na mnie,że posiadam taką wiedzę, że powinnam zająć się innymi sprawami, a nie czytać ogłoszenia Ministerstwa Zdrowia. Żenada. Więcej nie poszłam. Aż dziw, że tyle wytrzymałam....
brandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:13   #60
Calcium
Przyczajenie
 
Avatar Calcium
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bielsko-Biała

Nie polecam dr Bożeny Wróbel
Pani dr nadaje się jedynie do wypisywania recept na pigułki. Siostra chodziła do niej przez 3 lata. Co pół roku była badana, jednak pani dr nie zauważyła ogromnej nadzerki!!!
Inny lekarz stwierdził ze jeszcze pare m-cy a nowotwór byłby gwarantowany!!!!
Calcium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.