Myśle juz o feriach... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 13:07   #1
Ozella2422
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5

Myśle juz o feriach...


Witajcie Jak w temacie Myślę już o feriach... Dla dzieci Ja wiem, ze są teraz wakacje, ale w tamtym roku za późno zaczęłam się rozglądać w temacie i obudziłam się z ręką w nocniku...:-((( Tak więc już teraz szukam jakieś firmy, która oferuje rodzinne ferie zimowe mogą być góry polskie lub za granicą, nieważne, ważne, żeby dzieci były pod stała opieką i miały animatorów i instruktorów do własnego użytku Możecie polecić jakieś firmy, organizujące takie wypady, co najmniej dziesięciodniowe? Dzięki z góry
Ozella2422 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:11   #2
MrCorrin2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Myśle juz o feriach...

Dokładnie firm nie znam ale mogę powiedzieć jakie miejsca w Polsce są najlepsze na tego typu wczasy..Bo już widać, że planujesz to wszystko tak po śląsku na zaś Odwiedź na pewno Karpacz ze względu na piękny akwa park i cudowny hotel Gołębiewski..albo możesz odwiedzić Zakopane, które uwierz mi nocą wygląda bardzo romantycznie i wspaniale - nic tylko tam być i robić zdjęcia.
MrCorrin2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:41   #3
Ilavonne1764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Myśle juz o feriach...

Znam to doskonale. Ledwo wróciliśmy z wakacji letnich, a już myślimy o kolejnym odpoczynku - feriach zimowych. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "firma", ja zawsze wysyłam dzieciaki z biurem podróży. Pojęcie firma źle mi się kojarzy, tak jakby to było coś mało bezpiecznego i bez żadnej renomy. Moim zdaniem warto korzystać tylko ze sprawdzonych biur podróży - szczególnie jeśli dzieci mają jechać same, bez nas rodziców.
Ilavonne1764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:41   #4
Mclidia71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Myśle juz o feriach...

hej coś mi wiadomo na ten temat, że ferie rodzinne trzeba już organizować sobie dużo wcześniej nawet na pół roku przed Jest taka strona internetowa , która właśnie proponuje wyjazdy w Tatry polskie i słowackie oraz we włoskie Alpy ,zniżki na hotele 4-gwiazdkowe no i właśnie to o czym wspominałaś : opiekę animatorów

Edytowane przez Mclidia71
Czas edycji: 2015-08-05 o 15:35
Mclidia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:20   #5
Czechon2293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Myśle juz o feriach...

A ja jeszcze o urlopie wakacyjnym nie pomyślałam, a Wy mi tu już o feriach zimowych mówicie, no nie ładnie Tak czy inaczej zimą to najlepiej w góry i najlepiej na narty, jak ktoś umie i lubi jeździć, a jak ktoś nie umie to niech się raczej nauczy Można poszukać wyjazdów zorganizowanych w Alpy Biura podróży oferują takie propozycje, ale nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie na takie plany;/
Czechon2293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:25   #6
Ozella2422
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Myśle juz o feriach...

Cytat:
Napisane przez Mclidia71 Pokaż wiadomość
hej coś mi wiadomo na ten temat, ,że ferie trzeba już organizować sobie dużo wcześniej nawet na pół roku przed Jest taka strona internetowa , która właśnie proponuje wyjazdy w Tatry polskie i słowackie oraz we włoskie Alpy ,zniżki na hotele 4-gwiazdkowe no i właśnie to o czym wspominałaś : opiekę animatorów poszukaj na internecie w google to znajdziesz , strona jakoś na N się zaczyna

No właśnie dokładnie o coś takiego mi chodziło, bo słyszałam od znajomych, że teraz to nie biura podróży, ale właśnie takie "firmy" się wynajmuje, gdzie są i animatorzy i instruktorzy...Może to podchodzi pod biuro podróży, ale tak naprawdę nim nie jest tak do końca, albo jest, tylko niestandardowym
Ozella2422 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 00:00   #7
Ada1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Myśle juz o feriach...

Rozejżyj się za ofertami z biura ITAKA , np . Turcja.
Pozdrawiam.
Ada1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-07, 06:36   #8
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Myśle juz o feriach...

My tez mamy juz rezerwacje na narty w grudniu( w naszym ulubionym hotelu trzeba 8-9 mies wczesniej zrobic rezerwacje i na luty
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 08:59   #9
narciarka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Myśle juz o feriach...

też rozglądam się już powoli za ofertą na narty - już od kilku sezonów zimą jeden dalszy lub bliższy wypad jest konieczny! dwa lata temu byłam ze znajomymi we Francji, było super, ale jednak trochę daleko - podróż okazała się bardzo męcząca. W zeszłym sezonie wybrałam Włochy - rejon Aprica - głównie dlatego, że trafiła się oferta w bardzo dobrej cenie - w grudniu ze skipassem. Pogoda nam super dopisała, były bardzo dobre warunki śniegowe - jeśli ktoś szuka fajnego hotelu, to polecam xxxx poza tym bardzo smaczne wyżywienie - warto podkreślić. Rejon narciarski nie dla wytrawnych narciarzy - nie ma bardzo wielu km tras, ale pojeździć naprawdę można, bo świetnie przygotowane trasy i mało ludzi bardzo polecam!

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-10-01 o 18:09 Powód: link
narciarka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 09:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.