Lakiery O.P.I cz. II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 18:24   #1051
gina_deville
Raczkowanie
 
Avatar gina_deville
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 109
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

u mnie w sephorze zostało z 5 OPI a kiedyś cała półka była ehh. wstawili nowe sally hansen complete salon czy jakoś tak - na allegro do 10 zł a tam... 46 zł O_o zatkało mnie, zwłaszcza, że w sumie same nudne kolory.
__________________
speed demon
gina_deville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 18:55   #1052
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
http://www.spookynails.com/2011/05/i...ajah-ruby.html

Zapraszam do pooglądania jednego z moich ulubionych lakierów OPI i lakierów w ogóle
Ladnie Twoim dloniom w ciemnych czerwieniach, cegielkach i mieniacych sie buraczkach. Mimo, ze nie jestem zwolenniczka niczego z perla czy gliterem, na Tobie mi sie to podoba. Moze i sama sprobuje podobnego odcienia .


Ps. Przedwczoraj zaszalalam i zrobilam sobie po raz pierwszy ... sama hurrrrraaaaa... paznokcie zelem OPI Axium. Wersja bardzo podstawowa, po prostu przedluzenie plytki o 2 mm i utwardzenie nawierzchni. Lakier 20 Candles on my cake wyglada zabojczo . Na zelu wysechl on w kosmicznym tempie i bez utwardzacza Seche. Zadnych kratek, zadnego scierania, a i moje male plytki troche sie powiekszyly .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:01   #1053
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ladnie Twoim dloniom w ciemnych czerwieniach, cegielkach i mieniacych sie buraczkach. Mimo, ze nie jestem zwolenniczka niczego z perla czy gliterem, na Tobie mi sie to podoba. Moze i sama sprobuje podobnego odcienia .


Ps. Przedwczoraj zaszalalam i zrobilam sobie po raz pierwszy ... sama hurrrrraaaaa... paznokcie zelem OPI Axium. Wersja bardzo podstawowa, po prostu przedluzenie plytki o 2 mm i utwardzenie nawierzchni. Lakier 20 Candles on my cake wyglada zabojczo . Na zelu wysechl on w kosmicznym tempie i bez utwardzacza Seche. Zadnych kratek, zadnego scierania, a i moje male plytki troche sie powiekszyly .
a jak to zrobiłaś? na formie przedłużałaś?
pokaż zestaw jaki kupiłaś
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:02   #1054
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a jak to zrobiłaś? na formie przedłużałaś?
pokaż zestaw jaki kupiłaś
Hej!
Kupilam ten zestaw http://www.victoriasbeauty.com/produ...INI-AX901.html

A foremki kupilam silikonowe w innym sklepie. Te foremki wypelnia sie zelem lub akrylem, a potem naklada na przygotowana plytke (plyn lekko wytrawiajacy spoza zestawu, potem 2 warstwy zelu bazowego). Po utwardzeniu, zdjelam foremki, wypilowalam koncowki, nalozylam pedzelkiem jedna warstwe zelu nawierzchniowego, ktory tez utwardzilam w lampce. Na koniec warstwa uszczelniacza z czarnej buteleczki i UV.

Moze moje paznokcie nie sa jak od mistrza, ale nawet przy moim pierwszym razie wygladaja o niebo lepiej niz od prac wielu zawodowych paznokciarek. Plytki sa waskie, lekko wypukle, koncowki nie sa grube - efekt naturalny.

Dzieki foremkom mam idelanie blyszczaca powierzchnie, sama plytka nie jest grubasna. Jedyne, co mnie czeka, to kupic sobie jakas minifrezarke, by wyrownac powierzchnie pod paznokciem.
Nie uzywalam bialego zelu ani naklejanych 'usmieszkow', bo to za duzo pracy, a podobny efekt mozna uzyskac malujac koncowke jakims Shellac-iem czy Gellish-em i bez babrania sie.

Kurka, wszystkie lakiery, w koncu, beda ladnie wygladac
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 00:33   #1055
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Największe rozczarowanie to Dutch Tulips(bardzo chciałam kupić ten lakier).Sądziłam,że to różowa czerwień,a na paznokciu została sama czerwień.
no właśnie, Dutch Tulips, to czerwień dla mnie piękna czerwień
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:08   #1056
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Haha, ze 3 godziny po tym jak się pojawiły na transie już nie było po nich śladu miałam megafart, że weszłam w kilka minut po dodaniu Nie było a gdy odświeżyłam po chwili stronę, pojawiły się i od razu kliknęłam

a ile placisz na transie za przesylke i lakier?

pzdr
p
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:44   #1057
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
a ile placisz na transie za przesylke i lakier?

pzdr
p
przesyłka do 9 szt lakierów kosztuje 20 $.
Każdy lakier OPI jest po 5,75 $

także 1 lakier OPI wychodzi w takiej paczce coś koło 22zł niezależnie od tego, czy pękacz, czy zwykły
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 12:02   #1058
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
przesyłka do 9 szt lakierów kosztuje 20 $.
Każdy lakier OPI jest po 5,75 $

także 1 lakier OPI wychodzi w takiej paczce coś koło 22zł niezależnie od tego, czy pękacz, czy zwykły
Nie bierzesz pod uwage Vatu? Czy to juz razem?
Ja, niestety licze sie z tym, ze kazda, doslownie kazda przesyka ze Stanow do Szwecji spotyka sie z Vatem. Kupowalam lakiery na angelsbeautysupply i tam OPI kosztuja ok. 4 - 5,5 euro. Przesylka kosztuje ok 11 euro, a jednorazowo mozna zamowic 16 buteleczek. Jest ubezpieczenie i dodaja gratisy.

Jezeli urzad celny nie przechwyci przesylki koszt jednego Opi z przesylka to jakies 18,75 -24,75 zlotych. A jak chwyci, trzeba dodac jakies 22 procent VATu na sztuce.

Szwecja bardzo lubi sie przyczepiac nawet do najmniejszej paczuszki, w Polsce sa mniej upierdliwi. Na przestrzeni 6 lat moich zakupow poza UE, dostalam VAT do zaplaty zaledwie w trzeciej czesci przypadkow. W Swe nie mialam tego szczescia ani razu. Ostatnio do przesylki 66 euro musialam dorzucic jakies 64 zlote (160 Sek) VATu.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-05-19 o 12:06
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 13:01   #1059
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nie bierzesz pod uwage Vatu? Czy to juz razem?
Ja, niestety licze sie z tym, ze kazda, doslownie kazda przesyka ze Stanow do Szwecji spotyka sie z Vatem. Kupowalam lakiery na angelsbeautysupply i tam OPI kosztuja ok. 4 - 5,5 euro. Przesylka kosztuje ok 11 euro, a jednorazowo mozna zamowic 16 buteleczek. Jest ubezpieczenie i dodaja gratisy.

Jezeli urzad celny nie przechwyci przesylki koszt jednego Opi z przesylka to jakies 18,75 -24,75 zlotych. A jak chwyci, trzeba dodac jakies 22 procent VATu na sztuce.

Szwecja bardzo lubi sie przyczepiac nawet do najmniejszej paczuszki, w Polsce sa mniej upierdliwi. Na przestrzeni 6 lat moich zakupow poza UE, dostalam VAT do zaplaty zaledwie w trzeciej czesci przypadkow. W Swe nie mialam tego szczescia ani razu. Ostatnio do przesylki 66 euro musialam dorzucic jakies 64 zlote (160 Sek) VATu.
Przyszły mi już 4 przesyłki lakierowe ze Stanów oraz drogi zegarem ostatnimi czasy i ani razu VAT'em mnie nie obciążyli Jest stempel na każdej paczce, że przeszła przez urząd skarbowy w PL ale to wszystko, żadnych opłat nie miałam. Może dlatego, że wysyłają te przesyłki jako Gift o wartości ok 5$?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 14:44   #1060
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Przyszły mi już 4 przesyłki lakierowe ze Stanów oraz drogi zegarem ostatnimi czasy i ani razu VAT'em mnie nie obciążyli Jest stempel na każdej paczce, że przeszła przez urząd skarbowy w PL ale to wszystko, żadnych opłat nie miałam. Może dlatego, że wysyłają te przesyłki jako Gift o wartości ok 5$?

Ja zamawiam na ebayu od zaufanego sprzedawcy 5 dolcow za butelke plus przesylka 4 dolce czyli ok .27 zl za flaszke.
ale jak wiecej to sie oplaca tam gdzie Ty.
ja na ogol 2-3 szt. wiec taniej na ebay.
Teraz wyłamałam sie i czekam na Essie Castaway i mam nadzieje ze jakosc i trwalosc jak Opi .
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 15:40   #1061
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
Ja zamawiam na ebayu od zaufanego sprzedawcy 5 dolcow za butelke plus przesylka 4 dolce czyli ok .27 zl za flaszke.
ale jak wiecej to sie oplaca tam gdzie Ty.
ja na ogol 2-3 szt. wiec taniej na ebay.
Teraz wyłamałam sie i czekam na Essie Castaway i mam nadzieje ze jakosc i trwalosc jak Opi .
Wiem, że z Ebay wychodzą taniej na pojedyncze sztuki, jednak na 4 zamówione w ten sposób z Ebay przesyłki wysłane tanią opcją (First Class International) doszła do mnie 1 a 3 zaginęło po drodze. Niestety, w Polsce nie można liczyć na uczciwość poczty bo przesyłki nierejestrowane w żaden sposób giną nadzwyczaj często
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 16:02   #1062
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie, Dutch Tulips, to czerwień dla mnie piękna czerwień


Jest bardzo ładna,zgadzam się,ale liczyłam na te różowe tony.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:59   #1063
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Wiem, że z Ebay wychodzą taniej na pojedyncze sztuki, jednak na 4 zamówione w ten sposób z Ebay przesyłki wysłane tanią opcją (First Class International) doszła do mnie 1 a 3 zaginęło po drodze. Niestety, w Polsce nie można liczyć na uczciwość poczty bo przesyłki nierejestrowane w żaden sposób giną nadzwyczaj często

masz racje , nasza poczta nie jest uczciwa
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:02   #1064
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

na kilkadziesiat przesylek nie zaginela mi zadna, moze macie pecha :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:05   #1065
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jest bardzo ładna,zgadzam się,ale liczyłam na te różowe tony.
I one tam są.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:15   #1066
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I one tam są.

Nie widzę ich na moich paznokciach.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:35   #1067
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Nie widzę ich na moich paznokciach.
To zupełnie takie samo rozczarowanie spotkało mnie przy podobnym odcieniu - From-A to Zurich - w buteleczce przepiękny czerwono-różowy buraczek, na paznokciach ciemne brązo-bordo
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:50   #1068
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
To zupełnie takie samo rozczarowanie spotkało mnie przy podobnym odcieniu - From-A to Zurich - w buteleczce przepiękny czerwono-różowy buraczek, na paznokciach ciemne brązo-bordo

Ja Zurichem też się rozczarowałam.
Taki zwykły kolor,a na swatach piękny i głęboki.
Szkoda,że nie było Williama i Siberian Nights,bo bardzo chciałam je zobaczyć.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:57   #1069
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Lalesia, dzieki za info

Co do samych kolorow, jakos nigdy sie nie zawiodlam, choc rzeczywistosc nigdy nie pokrywala sie z moimi wyobrazeniami... W rezultacie mam 6 lakierow w kolorze ceglasto-czerwono-buraczkowym , z malymi osobliwymi niuansami kazdy, ale wszystkie lubie. Wlasciwie to nawet nie ma roznicy, ktory poloze, bo wygladaja bardzo podobnie, najwieksza roznica tkwi w komforcie aplikacji i samej formule....

Bardziej bym sie obawiala frostow czy shimmerow, bo one roznie lubia wychodzic na paznokciach. Nawet najpiekniejszy odcien moze wyjsc jarmarcznie, jak formula tepa. Mimo ze lubie niebieskosci, boje sie je kupowac w ciemno, bo tu latwo o rozbieznosc. Czerwien kazda sie jakos przyjmie, a nietrafiony niebieski czy zolty moga naprawde zawiesc.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 18:53   #1070
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ja Zurichem też się rozczarowałam.
Taki zwykły kolor,a na swatach piękny i głęboki.
Dokładnie! Spodziewałam się cudów po obejrzeniu swatchy a zawiodłam się strasznie. Cały czas poszukuję czegoś właśnie czerwonoróżowego. Podoba mi się Conquistadorable Color ale boję się znowu rozczarowania

Najbardziej wkurzający jest w OPI fakt, że często zupełnie inaczej wyglądają na paznokciu niż w butelczynie Mają tendencję do ciemnienia po wyschnięciu na paznokciu i nawet nieraz ciężko by mi było poznać, który to kolor patrząc na paznokcie i liczne buteleczki moich zbiorów.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Lalesia, dzieki za info

Co do samych kolorow, jakos nigdy sie nie zawiodlam, choc rzeczywistosc nigdy nie pokrywala sie z moimi wyobrazeniami... W rezultacie mam 6 lakierow w kolorze ceglasto-czerwono-buraczkowym , z malymi osobliwymi niuansami kazdy, ale wszystkie lubie. Wlasciwie to nawet nie ma roznicy, ktory poloze, bo wygladaja bardzo podobnie, najwieksza roznica tkwi w komforcie aplikacji i samej formule....

Bardziej bym sie obawiala frostow czy shimmerow, bo one roznie lubia wychodzic na paznokciach. Nawet najpiekniejszy odcien moze wyjsc jarmarcznie, jak formula tepa. Mimo ze lubie niebieskosci, boje sie je kupowac w ciemno, bo tu latwo o rozbieznosc. Czerwien kazda sie jakos przyjmie, a nietrafiony niebieski czy zolty moga naprawde zawiesc.
Ja mam chyba z 8 odcieni OPI różnych czerwieni. Różnią się o ułamki tonów coniektóre, ale wpadłam ostatnio w jakiś szał poszukiwania idealnej czerwieni Mimo, że w buteleczkach wyglądają nawet identycznie, to na paznokciach dostrzegam znaczną różnicę (przynajmniej ja, inni już niekoniecznie)

Kolejny mój zaopatrywanie się we wszystkie możliwe odcienie różu i powielanie tych odcieni w różnych wykończeniach (a to krem, a to shimmer, a to glassfleck) Od jaśniusieńkiego pudrowego, przez pastelowy z domieszką lila, barbi róż, lekko podbarwiony pomarańczem, fuksję, malinę, lekko wpadający w fiolet, do ciemnego, niemalże fioletowego amarantu Łącznie mam ok 15 róży. Dodatkowo bardzo lubię porównywać, czy któraś z firm, np OPI, ORLY lub China, nie nakłada się lepiej od pozostałych, stąd to wariactwo

Dobrze, że moje lakierowe zbiory są ukryte za drzwiami szafy i jeszcze dodatkowo w pudłach sephorowych (w jednym już dawno przestały się mieścić ) bo jakby ktoś zobaczył miałabym przymusową wizytę w psychiatryku

Także jakbyście miały jakieś czerwone bądź różowe dylematy służę radą

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2011-05-20 o 18:55
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:07   #1071
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Jeśli chodzi o Sephory, niedawno powiedziano mi, że zmienia się importer OPI i liczą na sensowne zaopatrzenie pod koniec maja, ponieważ od dłuższego czasu nic nie dostali. Ciekawa jestem ile w tym prawdy.

Dutch Tulips ukazuje różowe nuty w zestawieniu z inną czerwienią ewentualnie w pełnym słońcu, ale solo to po prostu kolejna czerwień.

Posiadając OPI Red i A oui bit of red powinnam się którejś pozbyć ? Są bardzo podobne.
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 21:29   #1072
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Sephory, niedawno powiedziano mi, że zmienia się importer OPI i liczą na sensowne zaopatrzenie pod koniec maja, ponieważ od dłuższego czasu nic nie dostali. Ciekawa jestem ile w tym prawdy.

Dutch Tulips ukazuje różowe nuty w zestawieniu z inną czerwienią ewentualnie w pełnym słońcu, ale solo to po prostu kolejna czerwień.

Posiadając OPI Red i A oui bit of red powinnam się którejś pozbyć ? Są bardzo podobne.
Oooo!!! wreszcie znalazła się jakaś posiadaczka OPI Red Powiedz mi proszę, czy to jest krem, czy shimmer? Wpada w róż? Byłabym dozgonnie wdzięczna, jakbyś mogła zesłoczować
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:42   #1073
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Dokładnie! Spodziewałam się cudów po obejrzeniu swatchy a zawiodłam się strasznie. Cały czas poszukuję czegoś właśnie czerwonoróżowego. Podoba mi się Conquistadorable Color ale boję się znowu rozczarowania

Ja mam chyba z 8 odcieni OPI różnych czerwieni. Różnią się o ułamki tonów coniektóre, ale wpadłam ostatnio w jakiś szał poszukiwania idealnej czerwieni Mimo, że w buteleczkach wyglądają nawet identycznie, to na paznokciach dostrzegam znaczną różnicę (przynajmniej ja, inni już niekoniecznie)


Dobrze, że moje lakierowe zbiory są ukryte za drzwiami szafy i jeszcze dodatkowo w pudłach sephorowych (w jednym już dawno przestały się mieścić ) bo jakby ktoś zobaczył miałabym przymusową wizytę w psychiatryku

Także jakbyście miały jakieś czerwone bądź różowe dylematy służę radą
Conquistadorable jest jak najbardziej wpadajacy pod roz. Ba, mysle, ze jet to taka malinowo-buraczana mocno nasycona i jaskrawa czerwien. Ale ta czerwien w niebieskiej tonacji, tj. chlodnej. Mam ten kolor, ale Cie nie namawiam. Gdybys miala 2 czerwienie i 3 roze - ok, ale skoro masz caly przytulek tych kolorow - musisz sama na sobie sprawdzic.Powiem tak, wyglad to cudko jak probnik z douglasa http://media.douglas.de/medias/sys_m...0753252928.png
ale trzeba do tego dodac polysk. Spojrz na te swatche ponizej, w jasnosci rzeczywiscie tak to wyglada. http://thenailphile.blogspot.com/200...fall-2009.html

Co do zbieractwa, j juz zaczynam miec wszelkie znamiona nalogu, bo zaczynam szukac skrytek, gdzie wszelkie zakupy paznokciowe da sie ukryc. Dodatkowo, moj chlop zawsze wie, ze ogladam paznokcie w sieci, gdy wytrzeszczam galy w monitor i nadmiernie sie slinie. A dzieje sie to bardzo czesto. Na szczescie chlopek moj slini sie tak do nozy i wedek, wic jestesmy kwita.

Ps. Dzis nosze Lucky lucky lavender i wyglada on znaczne lepiej na dluzszych paznokciach, natomiast wszelkie ciemne sztuki (wczoraj mialam Chanel Forbidden) niestety - srednio.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:51   #1074
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Conquistadorable jest jak najbardziej wpadajacy pod roz. Ba, mysle, ze jet to taka malinowo-buraczana mocno nasycona i jaskrawa czerwien. Ale ta czerwien w niebieskiej tonacji, tj. chlodnej. Mam ten kolor, ale Cie nie namawiam. Gdybys miala 2 czerwienie i 3 roze - ok, ale skoro masz caly przytulek tych kolorow - musisz sama na sobie sprawdzic.Powiem tak, wyglad to cudko jak probnik z douglasa http://media.douglas.de/medias/sys_m...0753252928.png
ale trzeba do tego dodac polysk. Spojrz na te swatche ponizej, w jasnosci rzeczywiscie tak to wyglada. http://thenailphile.blogspot.com/200...fall-2009.html

Co do zbieractwa, j juz zaczynam miec wszelkie znamiona nalogu, bo zaczynam szukac skrytek, gdzie wszelkie zakupy paznokciowe da sie ukryc. Dodatkowo, moj chlop zawsze wie, ze ogladam paznokcie w sieci, gdy wytrzeszczam galy w monitor i nadmiernie sie slinie. A dzieje sie to bardzo czesto. Na szczescie chlopek moj slini sie tak do nozy i wedek, wic jestesmy kwita.

Ps. Dzis nosze Lucky lucky lavender i wyglada on znaczne lepiej na dluzszych paznokciach, natomiast wszelkie ciemne sztuki (wczoraj mialam Chanel Forbidden) niestety - srednio.
Piękny ten Conquestidorable Muszę pobyć się jakiejś czerwieni, aby zrobić miejsce dla tej
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:56   #1075
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Oooo!!! wreszcie znalazła się jakaś posiadaczka OPI Red Powiedz mi proszę, czy to jest krem, czy shimmer? Wpada w róż? Byłabym dozgonnie wdzięczna, jakbyś mogła zesłoczować
postaram się przeanalizować w świetle dziennym co to za twór i odnieść do zbliżonych czerwieni.
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 23:14   #1076
MariaAntonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Oooo!!! wreszcie znalazła się jakaś posiadaczka OPI Red Powiedz mi proszę, czy to jest krem, czy shimmer? Wpada w róż? Byłabym dozgonnie wdzięczna, jakbyś mogła zesłoczować
To ja odpwiem nie, tak, tak: nie-krem, tak-shimmer bardzo delikatny jakby niebieskawy, tak-ma różowe tony, przy mojej skórze nawet bardzo (mam żółtawą).

Edytowane przez MariaAntonina
Czas edycji: 2011-05-20 o 23:16
MariaAntonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 23:16   #1077
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez MariaAntonina Pokaż wiadomość
To ja odpwiem nie, tak, tak: nie-krem, tak-shimmer bardzo delikatny, tak-ma różowe tony, przy mojej skórze nawet bardzo (mam żółtawą).
Wielkie dzięki Właśnie nie mogłam się dopatrzeć na fotkach czy to shimmer czy nie bo jak na złość bardzo mało swatchy tego koloru
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 23:35   #1078
MariaAntonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki Właśnie nie mogłam się dopatrzeć na fotkach czy to shimmer czy nie bo jak na złość bardzo mało swatchy tego koloru
On jest tak delikatny, że daje tylko taką niebieskawą poświatę
MariaAntonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:14   #1079
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziewczyny a ja szukam takiej pomarańczowej czerwieni , macie jakies pomysly ?
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:39   #1080
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja szukam takiej pomarańczowej czerwieni , macie jakies pomysly ?
Off with her red z Alicjiowej kolekcji - ale to taka bardziej brudna czerwień, w cegłę wpadająca

Color so hot it burns - bardzo żywa czerwień z domieszką pomarańczy, ale raczej widoczną dopiero w zestawieniu z inną czerwienią
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.