Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 12:13   #2311
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja lubiłam kaszankę kiedyś dopóki nie dowiedziałam się z czego jest
Ja wlasnie nigdy nie chcialam jej jesc, i mowilam fuuuuj Ale jak raz zjadlam tak teraz lubie
Ludzie i jądra bawołów jadają i podobno dobre
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo
zrób morfologie, elektrolity, może biochemię, mozesz proby watrobowe. Ja bym zrobiła na Twoim miejscu czas krwawienia i krzepnięcia-tak się te badania nazywają.
Poza tym moze masz alergię a nie anemię-choć to tez mozliwe.
O zelazo zapytaj lekarza, pije się go przez słomkę bo inaczej uszkadza szkliwo.
I nie martw się-braki zawsze mozna uzupełnic.
Kup sobie jakiś suplement, smaruj paznokcie odżywką-to tez pomaga.
Dzieki
Alergie to ja mam na pewno, tylko nikt nie jest w stanie mi powiedziec na co. Kontaktową mam na sierść, odczyn mi na skórze wyłazi i jak do nosa mi sie kudły dostana to kicham, a ogolnie mam na zmiany temperatury.

Skierowanie chyba dostane od lekarza hmm?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:14   #2312
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale brzuch przez @ czy inne dolegliwosci? Może jakas herbata miętowa? Zielona? Mi zawsze pomagały.

A z odrostem czuje sie kiepsko... bo widze ze po prostu jest cieplejszy, odznacza sie. Reszta jest ok, na dół włosów nawet nie patrze. Jak tak patrze to sie powoli przekonuje do tego koloru, taki chlodny beż nawet ładny - ale odrost No źle sie z nim czuje... A juz zwłaszcza przy grzywce gdzie mam takie grubsze pasma rude, a jak zepne wlosy to juz wogole jakbym miała balejaż


Wiem wiem Mi po prostu nikt na jedzenie uwagi nie zwraca, bo moja mama jest wiecznie na diecie, obiadów prawie nie jada, wiecznie na kanapkach i nie przetlumaczy sie ze to niezdrowe.

Owoce to najbardziej jabłka wcinam I czekam az truskawki chociaz troche stanieją
sory ale twoja mama jest egoistka...
moja zawsze gotowala dla mnie i sis nawet jak sama nie jadla.
i moja jest technikiem zywienia
dopoki ona sie zajmowala zywieniem zadnych brakow nigdy zadna nie miala i zdrowe bylysmy... ale u mnie w domu owoce, jogurty itp. byly zawsze pod dostatkiem, az nie do przejedzenia i sie wyrzucalo i to wyrobilo mi dobre nawyki...
kanapki?tylko na sniadanie 1-2 szt... a i to z wedlina, serem i warzywem zawsze!
a potem jak poszlysmy na swoje to rok nie minal i sis ma anemie...
a ja zyje wg zywienia mamy to co mi wpajala i jest ok
wazne jesc roznorodnie- lubisz jablka ok, ale lepiej niz kg jablek jak kupisz jablko, banana, kawalek arbuza, kiwi...
i zjesz osobno czy jako mix salatkowy jesli czegos nie lubisz.
dostarczasz wtedy game wartosci a nie tylko jeden typ.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam wątróbkę
Tylko nie jak teściowa robi to tak słabo podsmażona jest i z krwią troche.. ale oni tak lubią ja nie



nie pomyślałam o tym.. o ryżu pomyslalam bo to zawsze pomagało..
boje się trochę, że może mój brzuch już nie ma siły z tymi antybiotykami sobie radzić
a bierzesz probiotyki i jesz jogurty?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja też lubie wątróbke nawet, a taka podsmazona dobrze to wogole Ale moj zoladek kiepsko ją znosi


Hmmm a kaszanka? Też by była dobra?
kaszanka mniej ale ujdzie... glownie zawiera smieci i kasze to wiele nie pomoze, lepiej pasztety- sa tanie i rozne- mozesz wybierac drobiowe, wieprzowe, mieszane? ale najlepiej dla ciebie byloby z krolika...

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Okres to swoją drogą :/ ale co nie zjem to praktycznie pzreze mnie przelatuje, a dziś jeszcze mi było nie dobrze do tego

a włoski.. może też powinnaś tego rudziaka podwójnym popielkiem zaatakować?
moze byc cos bakteryjnego, cieplo sie zrobilo... moglas sie lekko przytruc- smecta pomoze chyba ze cos mocne to do lekarza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:18   #2313
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nigdy nie chcialam jej jesc, i mowilam fuuuuj Ale jak raz zjadlam tak teraz lubie
Ludzie i jądra bawołów jadają i podobno dobre

Dzieki
Alergie to ja mam na pewno, tylko nikt nie jest w stanie mi powiedziec na co. Kontaktową mam na sierść, odczyn mi na skórze wyłazi i jak do nosa mi sie kudły dostana to kicham, a ogolnie mam na zmiany temperatury.

Skierowanie chyba dostane od lekarza hmm?
Zrób testy alergiczne, nikt Ci nie powie na co masz bez testow.
Skierowanie dostaniesz ale nie wiem czy na wszystkie badania.

blond bunny
masz rację pełną z tym jedzeniem. Teraz są takie zasady ze 5-nawet 7 posiłków w ciagu dnia.
Na śniadadanie kanapki z wedlin,serem, warzywami, jakiś dobry chleb zbożowy, jajecznica moze.
Potem 2 sniadanie-jakies musli, owoc, jogurt.
Obiad - wiadomo-ziemniaki, ryż, kasza, do tego ryba, mięso i surówki.
Potem podwieczorek-znowu coś i kolacja znowu kanapki. I tak sie powinno jeść-mało a czesto.

Yatamanka
węgiel wez, pomoze Ci.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:20   #2314
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

seler naciowy też jest dobry
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:22   #2315
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A może to przez okres? Bo ja np często tak mam że właśnie wtedy przeze mnie tez przelatuje, co zjem to albo mi niedobrze albo juz mnie na kibelek kreci

Właśnie nie wiem juz co z tym odrostem. Teraz na pewno wyszło lepiej niz ostatnio jesli chodzi o odrost, no ale odcina sie. Ja to widze Chyba żeby ocieplić ciut reszte, tzn nie na złoty czy jakis tylko naturalny. Tylko znowu moglby byc z odrostem problem Nie wiem kurcze teraz to musze ostroznie bo koloru nie chce zepsuc, wlosow nie chce zniszczyc, jedyny problem to odrost. Po to co mi nie pasuje teraz w kolorze to pewnie to co sie wyplucze No ale teraz nie bede kombinowac, bede myslec jak bede sie zblizac do farbowania. Narazie nie ma co sie stresowac.
Chyba nie bo ja nigdy tak nie miałam..

A włoski, u mnie też nigdy nie jest idealnie jak u Kitki czy Snow chyba trzeba się z tym pogodzić

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
idę nakładać papkę tak myślę ile trzymać jakieś rady
Jak swoje masz dość jasne to nie trzymaj zbyt długo - obserwuj w lustrze co tam jak tam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a bierzesz probiotyki i jesz jogurty?
moze byc cos bakteryjnego, cieplo sie zrobilo... moglas sie lekko przytruc- smecta pomoze chyba ze cos mocne to do lekarza.
Ja bym się się nie najadła na śniadanie - ja minimum 3 kapakpi, zazwyczaj 4

Biorę od lekarza na żołądek jeden i jeden dodatkowo od gastrologa (bo byłam u niego przed kuracją powiedzieć, że będę brała antybiotyki żeby mi coś przepisał) oprócz tego jem codziennie jogurty (szczerze powiedziawszy już mi niedobrze na ich widok )..


Agatko myślałam o węglu ale jak pomyślę, ż emam to łykac to.. ble.. chyba już wolę tą smektę wypić

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-27 o 12:23
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:24   #2316
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zrób testy alergiczne, nikt Ci nie powie na co masz bez testow.
Skierowanie dostaniesz ale nie wiem czy na wszystkie badania.

blond bunny
masz rację pełną z tym jedzeniem. Teraz są takie zasady ze 5-nawet 7 posiłków w ciagu dnia.
Na śniadadanie kanapki z wedlin,serem, warzywami, jakiś dobry chleb zbożowy, jajecznica moze.
Potem 2 sniadanie-jakies musli, owoc, jogurt.
Obiad - wiadomo-ziemniaki, ryż, kasza, do tego ryba, mięso i surówki.
Potem podwieczorek-znowu coś i kolacja znowu kanapki. I tak sie powinno jeść-mało a czesto.

Yatamanka
węgiel wez, pomoze Ci.
agatko masz racje i zgadzam sie z toba
moja sis jest tez technikiem zywienia ale ona robila technikum z braku innego pomyslu i jak widac wiedzy nie przyswoila w zyciu zwyczajnym...
mnie zawsze krecilo ukladanie jadlospisow, sprawdzanie wartosci zywnosci itp. ale jakos poszlam do liceum czego zaluje, bo takie technikum by mnie rozwinelo...
co do obiadu to ja jestem stanowiska ze wymiennie- dzien zupa, dzien drugie danie- to pozwala utrzymac forme i stala wage.
no i jesli sie zje sporo warzyw i owocow to automatycznie mniej sie je zapychaczy bo sie jest juz najedzonym

czeko dostaniesz skierowania jesli pojdziesz do rodzinnego i powiedz otwarcie ze zle sie czujesz, jest ci slabo, nie masz apetytu, szybko sie meczysz i chcialas sie sprawdzic bo to juz za dlugo trwa.
badz stanowcza- nie maja ci prawa odmowic- kazdy powinien raz do roku te badania robic- ja mam zalecone z powodu jelit co pol roku a i tak nie robie bo zawsze jest ok...

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chyba nie bo ja nigdy tak nie miałam..

A włoski, u mnie też nigdy nie jest idealnie jak u Kitki czy Snow chyba trzeba się z tym pogodzić



Jak swoje masz dość jasne to nie trzymaj zbyt długo - obserwuj w lustrze co tam jak tam



Ja bym się się nie najadła na śniadanie - ja minimum 3 kapakpi, zazwyczaj 4

Biorę od lekarza na żołądek jeden i jeden dodatkowo od gastrologa (bo byłam u niego przed kuracją powiedzieć, że będę brała antybiotyki żeby mi coś przepisał) oprócz tego jem codziennie jogurty (szczerze powiedziawszy już mi niedobrze na ich widok )..


Agatko myślałam o węglu ale jak pomyślę, ż emam to łykac to.. ble.. chyba już wolę tą smektę wypić
to raczej zoladek nie powinien przy takiej oslonie dostac, pij ta smecte mnie zawsze pomagalo.
wegla tez nie lubie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:27   #2317
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zrób testy alergiczne, nikt Ci nie powie na co masz bez testow.
Skierowanie dostaniesz ale nie wiem czy na wszystkie badania.

blond bunny
masz rację pełną z tym jedzeniem. Teraz są takie zasady ze 5-nawet 7 posiłków w ciagu dnia.
Na śniadadanie kanapki z wedlin,serem, warzywami, jakiś dobry chleb zbożowy, jajecznica moze.
Potem 2 sniadanie-jakies musli, owoc, jogurt.
Obiad - wiadomo-ziemniaki, ryż, kasza, do tego ryba, mięso i surówki.
Potem podwieczorek-znowu coś i kolacja znowu kanapki. I tak sie powinno jeść-mało a czesto.

Yatamanka
węgiel wez, pomoze Ci.
JA tak jadam, wiecej posilkow a mniejsze. Kanapki jem glownie rano, i na uczelnie.
A testy ja miałam robione, ale nic nie wyszło. Kichałam na potege ale nie bylo wiadomo czemu. A teraz sie uspokoiło. Wyszła mi tylko na sierść ale to nie typowa alergia, bo po prostu mnie podrażnia sierść i mi odczyn wyłazi.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sory ale twoja mama jest egoistka...
moja zawsze gotowala dla mnie i sis nawet jak sama nie jadla.
i moja jest technikiem zywienia
dopoki ona sie zajmowala zywieniem zadnych brakow nigdy zadna nie miala i zdrowe bylysmy... ale u mnie w domu owoce, jogurty itp. byly zawsze pod dostatkiem, az nie do przejedzenia i sie wyrzucalo i to wyrobilo mi dobre nawyki...
kanapki?tylko na sniadanie 1-2 szt... a i to z wedlina, serem i warzywem zawsze!
a potem jak poszlysmy na swoje to rok nie minal i sis ma anemie...
a ja zyje wg zywienia mamy to co mi wpajala i jest ok
wazne jesc roznorodnie- lubisz jablka ok, ale lepiej niz kg jablek jak kupisz jablko, banana, kawalek arbuza, kiwi...
i zjesz osobno czy jako mix salatkowy jesli czegos nie lubisz.
dostarczasz wtedy game wartosci a nie tylko jeden typ.


a bierzesz probiotyki i jesz jogurty?


kaszanka mniej ale ujdzie... glownie zawiera smieci i kasze to wiele nie pomoze, lepiej pasztety- sa tanie i rozne- mozesz wybierac drobiowe, wieprzowe, mieszane? ale najlepiej dla ciebie byloby z krolika...


moze byc cos bakteryjnego, cieplo sie zrobilo... moglas sie lekko przytruc- smecta pomoze chyba ze cos mocne to do lekarza.
Pasztety jadam Lubie bardzo Ale z królika nie zjem, nie ma wogole opcji Chyba ze ktos mnie oszuka. Ale raz probowali i wyczułam, tylko sprobowalam i wiedzialam ze cos jest nie tak. Po prostu taka mam blokade ze nic co jest z królika nie zjem. Raz zjadłam bo nie wiedzialam to autentycznie sie popłakałam i w klozecie wyladowalo wszystko

A moja mama nie tyle co jest egoistką co raz: jest cholernie oszczędna, az za bardzo. Wiec kupuje żeby bylo co jesc, co kto lubi i tyle. Gotuje bo musi dla mnie i dla ojca ale szczerze to niezbyt umie i po prostu sie do tego nie przyklada... Ale to wynika z tego ze ona z domu nic nie wyniosla, nie umiala totalnie nic, wszystkiego sie od ojca nauczyla
Dlatego teraz jak bede miala wolne to ja bede gotowac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:28   #2318
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

chyba z godzinę potrzymam ale na ban będzie błękitno bo na od✂✂✂✂✂✂✂ się pofarbowałam też rozjaśnione
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:29   #2319
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Ok zrobiłam sobie rybke na obiad Do tego surówki sobie nawaliłam na talerz bo zawsze jem rybe z surowka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:29   #2320
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

jutro z samego rańca jedziemy domojej babuni na wieś jak nie będzie słońca to się potnę bo już wymyśliłam że spędzę ten dzień nad jeziorkiem na molo opalając się nad wodą najszybciej bierze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:31   #2321
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Czeko-moim zdaniem jesz za mało miesa i warzyw. A to zrodło najważniejszych witamin
kasza, ryż, makarony to tak jak Bunny napisała->zapychacze. No chyba, że jesz ryż z warzywami, mieskiem...
najwazniejsze to zroznicować posiłki, tak żeby dostarczac organizmowi jak najwiecej dobrego
u mnie na obiad była zawsze zupa, a na drugie mieso/ryby z ziemniaczkami i obowiązkowo sałatki, surówki mama wyznawała zasadę, ze musi byc dużo zielonego
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:32   #2322
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
JA tak jadam, wiecej posilkow a mniejsze. Kanapki jem glownie rano, i na uczelnie.
A testy ja miałam robione, ale nic nie wyszło. Kichałam na potege ale nie bylo wiadomo czemu. A teraz sie uspokoiło. Wyszła mi tylko na sierść ale to nie typowa alergia, bo po prostu mnie podrażnia sierść i mi odczyn wyłazi.


Pasztety jadam Lubie bardzo Ale z królika nie zjem, nie ma wogole opcji Chyba ze ktos mnie oszuka. Ale raz probowali i wyczułam, tylko sprobowalam i wiedzialam ze cos jest nie tak. Po prostu taka mam blokade ze nic co jest z królika nie zjem. Raz zjadłam bo nie wiedzialam to autentycznie sie popłakałam i w klozecie wyladowalo wszystko

A moja mama nie tyle co jest egoistką co raz: jest cholernie oszczędna, az za bardzo. Wiec kupuje żeby bylo co jesc, co kto lubi i tyle. Gotuje bo musi dla mnie i dla ojca ale szczerze to niezbyt umie i po prostu sie do tego nie przyklada... Ale to wynika z tego ze ona z domu nic nie wyniosla, nie umiala totalnie nic, wszystkiego sie od ojca nauczyla
Dlatego teraz jak bede miala wolne to ja bede gotowac
z tym twoim gotowaniem to dobre rozwiazanie...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chyba z godzinę potrzymam ale na ban będzie błękitno bo na od✂✂✂✂✂✂✂ się pofarbowałam też rozjaśnione
bedziesz smerfetka

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok zrobiłam sobie rybke na obiad Do tego surówki sobie nawaliłam na talerz bo zawsze jem rybe z surowka
i super!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:34   #2323
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

jeszcze wracając dzisiaj wstąpiłam do sklepu zrobiłam zapas legginsów i utwierdziłam się w przekonaniu że szorty to nie dla mnie takie materiałowe strasznie wyglądałam

jeszcze przykuło moją uwagę ogłoszenie w autobusie
plakat na szybie : BĄDŹ MODNY - SPRZĄTAJ PO SWOIM PUPILKU
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:34   #2324
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

ja ziemniaki wsuwam na potęgę, pisałam nawet, że ostatnio zrobiłam sobie frytki na śniadanie
mówcie mi Ziemniak
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:35   #2325
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z tym twoim gotowaniem to dobre rozwiazanie...


bedziesz smerfetka


i super!
będę ale od razu clear i szoruję

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja ziemniaki wsuwam na potęgę, pisałam nawet, że ostatnio zrobiłam sobie frytki na śniadanie
mówcie mi Ziemniak
ja też lubię ziemnioki niestety
frytki, talarki i inne cuda nie widy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:36   #2326
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jeszcze wracając dzisiaj wstąpiłam do sklepu zrobiłam zapas legginsów i utwierdziłam się w przekonaniu że szorty to nie dla mnie takie materiałowe strasznie wyglądałam

jeszcze przykuło moją uwagę ogłoszenie w autobusie
plakat na szybie : BĄDŹ MODNY - SPRZĄTAJ PO SWOIM PUPILKU
dobre
ja bym markerem dopisala- nie badzmy sto lat za murzynami- postawmy psiarzom smietniki!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja ziemniaki wsuwam na potęgę, pisałam nawet, że ostatnio zrobiłam sobie frytki na śniadanie
mówcie mi Ziemniak
ale ty jestes wyjatkowa
żresz jak koń i jestes mega szczupla
bo ty ciagle piszesz co jesz... jakby zarcie bylo sensem twego zycia- to niesamowity paradox
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:37   #2327
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja ziemniaki wsuwam na potęgę, pisałam nawet, że ostatnio zrobiłam sobie frytki na śniadanie
mówcie mi Ziemniak
ja tez uwielbiam ziemniaki
moge jesc same z sosem od mieska albo ze smietana
tak zeby taka ciapa była
natomiast nienawidze koperku! mama mi zawsze sypała, bo to zdrowe a ja zdejmowałam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:38   #2328
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam ziemniaki
moge jesc same z sosem od mieska albo ze smietana
tak zeby taka ciapa była
natomiast nienawidze koperku! mama mi zawsze sypała, bo to zdrowe a ja zdejmowałam
ja tak mialam z natka pietruszki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:42   #2329
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale ty jestes wyjatkowa
żresz jak koń i jestes mega szczupla
bo ty ciagle piszesz co jesz... jakby zarcie bylo sensem twego zycia- to niesamowity paradox
chyba jest sensem mojego życia, coraz częściej myślę o tym, żeby właśnie jakąś restaurację otworzyć albo być jakimś smakoszem
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam ziemniaki
moge jesc same z sosem od mieska albo ze smietana
tak zeby taka ciapa była
natomiast nienawidze koperku! mama mi zawsze sypała, bo to zdrowe a ja zdejmowałam
ooo też lubię ziemniaki z sosikiem najbardziej z takim ciemnym, pieczeniowym albo z bitkami wołowymi mmm
za to pure nie znoszę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:42   #2330
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tak mialam z natka pietruszki
a pietruszke to ja wyławiałam z rosołu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:45   #2331
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobre
ja bym markerem dopisala- nie badzmy sto lat za murzynami- postawmy psiarzom smietniki!


ale ty jestes wyjatkowa
żresz jak koń i jestes mega szczupla
bo ty ciagle piszesz co jesz... jakby zarcie bylo sensem twego zycia- to niesamowity paradox
zainteresowało mnie to bo było napisane że specjalne torebki do zakupienia w sklepach zoologicznych na terenie miasta i prosimy o wyrzucanie odchodów do oznakowanych śmietników

właśnie co do Kiteczki to racja ciagle coś wpierdala a mikra jest

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam ziemniaki
moge jesc same z sosem od mieska albo ze smietana
tak zeby taka ciapa była
natomiast nienawidze koperku! mama mi zawsze sypała, bo to zdrowe a ja zdejmowałam
mniam

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

boję się zerknąć do lustra ale nic nie piecze chociaż na początku piękło z 3 minutki jak nałożyłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:46   #2332
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie co do Kiteczki to racja ciagle coś wpierdala a mikra jest
o nie zrobiło nożyczek
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:47   #2333
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o nie zrobiło nożyczek
zauważyłam właśnie

ma ktoś belisse sun bo nie mogę znaleźć składu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:49   #2334
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Czeko-moim zdaniem jesz za mało miesa i warzyw. A to zrodło najważniejszych witamin
kasza, ryż, makarony to tak jak Bunny napisała->zapychacze. No chyba, że jesz ryż z warzywami, mieskiem...
najwazniejsze to zroznicować posiłki, tak żeby dostarczac organizmowi jak najwiecej dobrego
u mnie na obiad była zawsze zupa, a na drugie mieso/ryby z ziemniaczkami i obowiązkowo sałatki, surówki mama wyznawała zasadę, ze musi byc dużo zielonego
Nie no przeciez nie jem samego ryżu Pewnie że jem mięsko Mięsko musi byc Najczęściej kurczak, ktory mi sie juz troche przejadł niestety A warzywka to tak jak pisałam - najczesciej te kupne surówki z krótką data waznosci albo buraczki. Staram sie jesc codziennie ale nie zawsze wychodzi
A dwa dania u mnie by nie przeszly Za duzo na raz. Dlatego ja zawsze jak mam zupe to zazwyczaj zjem 1,5-2 talerze. No a "drugie danie" to normalnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z tym twoim gotowaniem to dobre rozwiazanie...


bedziesz smerfetka


i super!
Juz słysze to marudzenie "o jezu ile to ma kalorii", "o matko ile tu oleju" Nie moge jej za cholere przetlumaczyc ze nie schudnie ze swoim jadłospisem. Że jedzenie slodyczy tylko w weekend nic jej nie daje bo jak sie dopada do tego slodkiego to je tego takie ilosci ze nadrabia za caly tydzien. I tlumacze jej że jakby zjadła sobie nawet codziennie jakies małe ciastko to lepiej by jej to wyszlo niz jak zje tyle tego w weekend
Tak samo z obiadami - ona nie zje bo jest juz za pozno, a musi pocwiczyc Ma powoli juz obsesje na punkcie odchudzania - ale jak sie jej zwroci uwage to mowi ze ona sie wcale nie odchudza bo lubi jesc
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja ziemniaki wsuwam na potęgę, pisałam nawet, że ostatnio zrobiłam sobie frytki na śniadanie
mówcie mi Ziemniak
Też kiedys lubiłam ziemniaki i jadlam codziennie Ale teraz wlasciwie to w wiekszosci tylko w niedziele
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam ziemniaki
moge jesc same z sosem od mieska albo ze smietana
tak zeby taka ciapa była
natomiast nienawidze koperku! mama mi zawsze sypała, bo to zdrowe a ja zdejmowałam
O feee koperek, nie lubie też
A taka ciape tez sobie czasem lubie zrobic

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zauważyłam właśnie

ma ktoś belisse sun bo nie mogę znaleźć składu
na doz. pl jest sklad na pewno ;>
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:49   #2335
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
j
jeszcze przykuło moją uwagę ogłoszenie w autobusie
plakat na szybie : BĄDŹ MODNY - SPRZĄTAJ PO SWOIM PUPILKU
ja widziałam kosze z napisem zeby sprzatać po pieskach bo "to nie kupa roboty"
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:53   #2336
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja widziałam kosze z napisem zeby sprzatać po pieskach bo "to nie kupa roboty"
u mnie chyba już też stawiają

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no przeciez nie jem samego ryżu Pewnie że jem mięsko Mięsko musi byc Najczęściej kurczak, ktory mi sie juz troche przejadł niestety A warzywka to tak jak pisałam - najczesciej te kupne surówki z krótką data waznosci albo buraczki. Staram sie jesc codziennie ale nie zawsze wychodzi
A dwa dania u mnie by nie przeszly Za duzo na raz. Dlatego ja zawsze jak mam zupe to zazwyczaj zjem 1,5-2 talerze. No a "drugie danie" to normalnie


Juz słysze to marudzenie "o jezu ile to ma kalorii", "o matko ile tu oleju" Nie moge jej za cholere przetlumaczyc ze nie schudnie ze swoim jadłospisem. Że jedzenie slodyczy tylko w weekend nic jej nie daje bo jak sie dopada do tego slodkiego to je tego takie ilosci ze nadrabia za caly tydzien. I tlumacze jej że jakby zjadła sobie nawet codziennie jakies małe ciastko to lepiej by jej to wyszlo niz jak zje tyle tego w weekend
Tak samo z obiadami - ona nie zje bo jest juz za pozno, a musi pocwiczyc Ma powoli juz obsesje na punkcie odchudzania - ale jak sie jej zwroci uwage to mowi ze ona sie wcale nie odchudza bo lubi jesc

Też kiedys lubiłam ziemniaki i jadlam codziennie Ale teraz wlasciwie to w wiekszosci tylko w niedziele

O feee koperek, nie lubie też
A taka ciape tez sobie czasem lubie zrobic

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



na doz. pl jest sklad na pewno ;>
znalazłam ale zachwyciło mnie to http://e-vita.istore.pl/pl,product,1...,tabletek.html
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:54   #2337
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no przeciez nie jem samego ryżu Pewnie że jem mięsko Mięsko musi byc Najczęściej kurczak, ktory mi sie juz troche przejadł niestety A warzywka to tak jak pisałam - najczesciej te kupne surówki z krótką data waznosci albo buraczki. Staram sie jesc codziennie ale nie zawsze wychodzi
A dwa dania u mnie by nie przeszly Za duzo na raz. Dlatego ja zawsze jak mam zupe to zazwyczaj zjem 1,5-2 talerze. No a "drugie danie" to normalnie


Juz słysze to marudzenie "o jezu ile to ma kalorii", "o matko ile tu oleju" Nie moge jej za cholere przetlumaczyc ze nie schudnie ze swoim jadłospisem. Że jedzenie slodyczy tylko w weekend nic jej nie daje bo jak sie dopada do tego slodkiego to je tego takie ilosci ze nadrabia za caly tydzien. I tlumacze jej że jakby zjadła sobie nawet codziennie jakies małe ciastko to lepiej by jej to wyszlo niz jak zje tyle tego w weekend
Tak samo z obiadami - ona nie zje bo jest juz za pozno, a musi pocwiczyc Ma powoli juz obsesje na punkcie odchudzania - ale jak sie jej zwroci uwage to mowi ze ona sie wcale nie odchudza bo lubi jesc

Też kiedys lubiłam ziemniaki i jadlam codziennie Ale teraz wlasciwie to w wiekszosci tylko w niedziele

O feee koperek, nie lubie też
A taka ciape tez sobie czasem lubie zrobic

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



na doz. pl jest sklad na pewno ;>
to wiecej rob gotowanego niz smazonego i pieczonego.
z przyprawami mieso moze byc rownie dobre gotowane i pieczone bez tluszczu jak takie ociekajace olejem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:54   #2338
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Czeko- mozesz pić też te jednodniowe soki-są marchwiowe, marchew z jabłkiem, buraczkowo-jabłkowe, selerowe chyba nawet widziałam

ja to leniwa jestem na gotowanie samej sobie, jak jestem w domu to się zdrowo odzywiam, ale w ciagu dnia wole skoczyc na zestaw powiększony do Maca, albo do Sphinxa na shaorme i juz kiedys weszłam do Green Waya, bo tam jest przezdrowo ale drugi raz nie poszłam
z ex TZ jak mieszkalismy to robilismy jakieś obiady normalne, on też lubił gotować, szczególnie zupy potrafił stać, obierac buraki a potem scierać na barszczyk albo pomidorową to tylko z pomidorów, ucierał i ucierał
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:57   #2339
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chyba nie bo ja nigdy tak nie miałam..

A włoski, u mnie też nigdy nie jest idealnie jak u Kitki czy Snow chyba trzeba się z tym pogodzić





Biorę od lekarza na żołądek jeden i jeden dodatkowo od gastrologa (bo byłam u niego przed kuracją powiedzieć, że będę brała antybiotyki żeby mi coś przepisał) oprócz tego jem codziennie jogurty (szczerze powiedziawszy już mi niedobrze na ich widok )..


Agatko myślałam o węglu ale jak pomyślę, ż emam to łykac to.. ble.. chyba już wolę tą smektę wypić
No idealnie to u mnie pewnie nigdy nie bedzie Najbardziej chodzi mi o to ze slabo miejscami gasi ten stary odrost Ale nie mam pojecia dlaczego miejscami gasi a miejscami nie. W okolicach grzywki wlasnie najgorzej. Tak to by bylo prosto bo odrost wyjdzie rudy to sie go zgasi nastepnym razem. A c10 nie gasi Wogole pamietam ze wiekszosc tych popielatych farb byla albo niebieska, albo po czasie ciemniała na brazowo albo ciemno szaro. A ta nic, biała czy tam kremowa caly czas

Dobrze ze osłonowo bierzesz A jak z buźką,pomagaja ci te antybiotyki? ( czy cos pokrecilam i to nie na to? )

Ja ciagle na tej kuracji antybiotyków dowcipnych Juz bylo ok przez pare dni, tylko Lacibios brałam, a wczoraj tak czulam ze znowu cos... to tak jak mi lekarz mowil zaczełam od nowa brac te miejscowe i tak czulam po aplikacji ze mnie cos zapiekło, no ale po chwili przeszlo i poszlam spac. Ale rano to normalnie koszmar, globulki wiadomo - wypływają. I tak mnie bolało, piekło, swędziało, szczypało i wszystko na raz ze nie wiedzialam czy mam siedziec, stac, lezec czy sobie picze wyciac

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to wiecej rob gotowanego niz smazonego i pieczonego.
z przyprawami mieso moze byc rownie dobre gotowane i pieczone bez tluszczu jak takie ociekajace olejem
Nie no ja nigdy nie robie tak zeby ociekało Olej z oliwą tylko troszke zeby sie nie przypalił kotlet czy coś i to wszystko.
Ja sie jeszcze sporo rzeczy musze nauczyc jesli chodzi o gotowanie, mama mnie nie nauczy bo sama nie umie Czasem jak tata jest przy sterach w kuchni to zawsze cos podpatrze, no ale tez gotuje tylko jak ma wolne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:57   #2340
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No idealnie to u mnie pewnie nigdy nie bedzie Najbardziej chodzi mi o to ze slabo miejscami gasi ten stary odrost Ale nie mam pojecia dlaczego miejscami gasi a miejscami nie. W okolicach grzywki wlasnie najgorzej. Tak to by bylo prosto bo odrost wyjdzie rudy to sie go zgasi nastepnym razem. A c10 nie gasi Wogole pamietam ze wiekszosc tych popielatych farb byla albo niebieska, albo po czasie ciemniała na brazowo albo ciemno szaro. A ta nic, biała czy tam kremowa caly czas

Dobrze ze osłonowo bierzesz A jak z buźką,pomagaja ci te antybiotyki? ( czy cos pokrecilam i to nie na to? )

Ja ciagle na tej kuracji antybiotyków dowcipnych Juz bylo ok przez pare dni, tylko Lacibios brałam, a wczoraj tak czulam ze znowu cos... to tak jak mi lekarz mowil zaczełam od nowa brac te miejscowe i tak czulam po aplikacji ze mnie cos zapiekło, no ale po chwili przeszlo i poszlam spac. Ale rano to normalnie koszmar, globulki wiadomo - wypływają. I tak mnie bolało, piekło, swędziało, szczypało i wszystko na raz ze nie wiedzialam czy mam siedziec, stac, lezec czy sobie picze wyciac
a co bralas? gynalgin moze?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.