Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 19:18   #4591
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, ma jakby wiecej rózu,, ale to tez jest taki brudny róż, no i na buzi w porównaniu z Pink Tea róznicy az tak nie widać. Przynajmniej na NC20. Jakby było na ciemniejszej o ton, półtora, to pojęcia nie mam.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chyba kiedyś doszłyśmy do wniosku, że nasze cery podobnie się zachowują przy zjadaniu kolorów Powiem Ci, że zazwyczaj wolę jaskrawe odcienie dla nadania życia wampirzej cerze, ale mam kilka takich brudnych odcieni i wyglądają super naturalnie, ciekawie, tak inaczej. Są dobrze widoczne na twarzy. Na jesień spróbuj sobie Breath of plum, cudeńko Może Ci się spodoba. Do niego chyba podobny jest Pink cult, tylko ten z kolei bardziej w róż.

chcę oba Breath of plum to chyba stała kolekcja? za to Pink Cult limitka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Aha - jesli chodzi o Pink Cult, o którym wspomniałaś, to jest to jedno z moich najbardziej pozytywnych zaskoczeń. Uwielbiam ten róż - uważam, że jest elegancki, naturalny, nienachalny. Wolę go nawet od The Perfect Cheek, który ciut za bardzo się na mnie ociepla, podczas gdy Pink Cult jest dokładnie tak neutralny (aczkolwiek w kierunku chłodniejszego odcienia), jak chciałam. To taki bezpieczny kolor, pomocny wtedy, kiedy nie wiem, jaki róż będzie pasował do reszty makijażu, żeby nie było zbyt krzykliwie, a przy tym ani za ciepło ani za zimno - różowo.
nie no...skąd go wziąć
śliczny jest, lubię te matowe róże
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękować, dołącza do mojej listy zakupów
jakbyś upolowała jakiegoś sprzedawce na ebayu, który miałby i drugą sztukę dla mnie to ja się zgłaszam! boję się kupować na ebayu - w sensie boję się, że trafię na podróbkę

znów uaktywniła mi się różomania...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:27   #4592
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

nie no...skąd go wziąć
śliczny jest, lubię te matowe róże
Może się znów za jakiś czas pojawi - na razie był już w dwóch kolekcjach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 19:34   #4593
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może się znów za jakiś czas pojawi - na razie był już w dwóch kolekcjach.
dzięki, nie wiedziałam
to w takim razie wpisuje go na listę wielkimi literami
na ebayu właśnie patrzyłam, ale cenią go sobie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 23:53   #4594
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja wymieniałam jakoś z miesiąc temu w Złotych Tarasach, miałam 3 podepotowane opakowania po cieniach i żadnego problemu nie było z tym
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ostatnio w ramach B2M brałam 2 szminki i bez problemu przyjęli mi opakowania po cieniach potraktowane świeczką tudzież zapalniczką .
Mam nadzieję, że te nowe zasady nie są tak ostatecznie przesądzone albo że nie wprowadzą ich chociaż w życie w polskich salonach.
tak myślałam, że to jakiś głupi wymysł w moim MACu spróbuję wymienić w PL.. zobaczymy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 08:15   #4595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Olu, powiedz proszę, jak spisuje Ci sie pędzel do konturowania 163? Masz na niego jakiś sposób?
Ja na poczatku myślałam, ze nie dam rady nim rozblendowac, tylko nałożyć kosmetyk, a okazuje się, ze przy odrobinie wprawy można swietnie i rozetrzeć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 14:43   #4596
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
tak myślałam, że to jakiś głupi wymysł w moim MACu spróbuję wymienić w PL.. zobaczymy
Oby się udało

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, powiedz proszę, jak spisuje Ci sie pędzel do konturowania 163? Masz na niego jakiś sposób?
Ja na poczatku myślałam, ze nie dam rady nim rozblendowac, tylko nałożyć kosmetyk, a okazuje się, ze przy odrobinie wprawy można swietnie i rozetrzeć
Przyznam, że nie mam na razie do niego cierpliwości - tak się napaliłam na ten pędzel, a teraz leży i się kurzy, a użyłam go dotąd 3 razy .
Na pewno da się go rozpracować, tylko trzeba mieć więcej czasu, a ja rano wiecznie się śpieszę i chwytam to, co jest najbardziej poręczne (138 lub 109).
Na razie zauważyłam jedno - najlepiej sprawdza się do produktów w kremie (co nie powinno być dla mnie niespodzianką ). Póki co najmniej kłopotu sprawił mi przy aplikacji bazy brązującej Chanel.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:14   #4597
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie mam na razie do niego cierpliwości - tak się napaliłam na ten pędzel, a teraz leży i się kurzy, a użyłam go dotąd 3 razy .
Na pewno da się go rozpracować, tylko trzeba mieć więcej czasu, a ja rano wiecznie się śpieszę i chwytam to, co jest najbardziej poręczne (138 lub 109).
Na razie zauważyłam jedno - najlepiej sprawdza się do produktów w kremie (co nie powinno być dla mnie niespodzianką ). Póki co najmniej kłopotu sprawił mi przy aplikacji bazy brązującej Chanel.
A ja myślałam, ze rozpracowałaś go już do tego czasu
Do prasowanych produktów to ja nie chcę go uzywać, bo nabyłam go z myślą wyłącznie o kremowych produktach.
Ale z tego co zaobserwowałam przy używaniu, to iż jako jest dosyc sztywny i zwarty, to trzeba wiecej produktu nakładać, bo podczas blendowania dużo łatwiej go "zmieść" z powierzchni skóry.
Ja nie żałuję zakupu, ale pewno nim będę w stanie opanować aplikacje nim tak szybko, jak "zwykłym" to trochę czasu minie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 18:25   #4598
kawka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

"chcę oba Breath of plum to chyba stała kolekcja? za to Pink Cult limitka
nie no...skąd go wziąć
śliczny jest, lubię te matowe róże"


Witam wszystkie fanki MACa. Już od długiego czasu jestem absolutnie zakochana w MACu i bardzo rzadko dopuszczam się zdrad

Milko-pilko: Podpowiem że bardzo dużo Pink Cultu leży w Arkadii i się kurzy. Widzę że jesteś z Warszawy więc jedź i grzesz

Edytowane przez kawka222
Czas edycji: 2012-11-10 o 18:27
kawka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:49   #4599
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Olu, na Twoje życzenie na swatchowym makijaż paletką Smoky.

A btw pędzla 163, to jak jak patrzę na zdjęcia, na których mam nim nałożony róz to moim zdaniem buzia wygląda na profesjonalniej wykonturowana niźli innymi pędzlami.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kawka222 Pokaż wiadomość
Milko-pilko: Podpowiem że bardzo dużo Pink Cultu leży w Arkadii i się kurzy. Widzę że jesteś z Warszawy więc jedź i grzesz
Niemożliwe, ponoć ten róz rozszedł sie jak świeże bułeczki, a tutaj taka nowina
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:54   #4600
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kawka222 Pokaż wiadomość
Milko-pilko: Podpowiem że bardzo dużo Pink Cultu leży w Arkadii i się kurzy. Widzę że jesteś z Warszawy więc jedź i grzesz
aaaaa chyba normalnie powinnam postawić Ci wielka latte

jesteś boska! dziękuję! już zadzwoniłam i zarezerwowałam w poniedziałek jadę kupić
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:05   #4601
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
aaaaa chyba normalnie powinnam postawić Ci wielka latte

jesteś boska! dziękuję! już zadzwoniłam i zarezerwowałam w poniedziałek jadę kupić
Haha Też podejrzewałam taką opcję. To MAC, w którym bywam zdecydowanie najczęściej i często zaskakuje mnie, jak mnóstwo "staroci" mają. Może coś jeszcze ciekawego wyszperasz, a jak nie, to zobacz sobie jeszcze Breath of plum
Też mnie korci, żeby pojechać i kupić

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

http://www.specktra.net/t/172583/mac...discussion/600
na dole strony porównanie Breath of plum i Pink Cult, ale niestety bez swatchy
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 19:07   #4602
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Haha Też podejrzewałam taką opcję. To MAC, w którym bywam zdecydowanie najczęściej i często zaskakuje mnie, jak mnóstwo "staroci" mają. Może coś jeszcze ciekawego wyszperasz, a jak nie, to zobacz sobie jeszcze Breath of plum
Też mnie korci, żeby pojechać i kupić
poszperam sobie, może maja jakieś "stare" pędzle tak, Breath of plum tez mam w planach pomacać i kupić ale sam wkład (paletę do róży wpiszę na listę do Św. Mikołaja )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:14   #4603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
poszperam sobie, może maja jakieś "stare" pędzle tak, Breath of plum tez mam w planach pomacać i kupić ale sam wkład (paletę do róży wpiszę na listę do Św. Mikołaja )
To jak już szperac bedziec, to obacz ten limitowany dawny pyndzelek 165 do ryjka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:17   #4604
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Coygirl jest jeszcze piękny Taki przybrudzony fioletem róż, chyba dość jasny. Ma któraś z Was?
Odchodzę od komputera, bo coraz nowe rzeczy wynajduję.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:24   #4605
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kawka222 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie fanki MACa. Już od długiego czasu jestem absolutnie zakochana w MACu i bardzo rzadko dopuszczam się zdrad


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, na Twoje życzenie na swatchowym makijaż paletką Smoky.

A btw pędzla 163, to jak jak patrzę na zdjęcia, na których mam nim nałożony róz to moim zdaniem buzia wygląda na profesjonalniej wykonturowana niźli innymi pędzlami.
Makijaż jak zwykle piękny - zarówno oczu, jak i ust .

A z pędzlem 163 to mnie pocieszyłaś - będę próbować .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
poszperam sobie, może maja jakieś "stare" pędzle tak, Breath of plum tez mam w planach pomacać i kupić ale sam wkład (paletę do róży wpiszę na listę do Św. Mikołaja )
Jak w Arkadii mają skarby z poprzednich limitek, to zapytaj o pędzel 165 - jest świetny do precyzyjnego konturowania, różu i rozświetlacza.
I ciekawa jestem, jak Ci się spodoba Pink Cult .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 20:28   #4606
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jak już szperac bedziec, to obacz ten limitowany dawny pyndzelek 165 do ryjka
ok

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Coygirl jest jeszcze piękny Taki przybrudzony fioletem róż, chyba dość jasny. Ma któraś z Was?
Odchodzę od komputera, bo coraz nowe rzeczy wynajduję.
wiem..., już wczoraj oglądałam swatche w necie i zwróciłam na niego uwagę
pomacam sobie, ale kupić wszystkiego od razu nie dam rady buuu...

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak w Arkadii mają skarby z poprzednich limitek, to zapytaj o pędzel 165 - jest świetny do precyzyjnego konturowania, różu i rozświetlacza.
I ciekawa jestem, jak Ci się spodoba Pink Cult .
tak, zapytam # 165 najbardziej mi się podoba (ze zdjęć) ze wszystkich ostatnio przeglądanych

Dzwoniłam do ZT w sprawie pędzelka # 225. Ostał się tam, ale kosztuje 170 zł, więc na razie dałam sobie spokój. Chyba wolę coś bardziej uniwersalnego. Liczyłam na niższą cenę

Za to muszę pochwalić pędzelek # 224. Ja prawie w ogóle nie maluję oczu więc i nie mam wprawy, ale ten pędzelek uczynił ze mnie całkiem wprawną makijażystkę Aż nie mogłam uwierzyć. Pierwszy raz w życiu nie zrobiłam sobie krzywdy używając trzech kolorów cieni
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 20:30   #4607
kawka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pytałam w Arkadii o pędzle limitowane ale może zbyt ogólnie zadałam pytanie bo podobno zostały tylko te skunksy do blendowania, nie pamiętam nru, chyba trzeba o konkretne numerki pytać. 226 udało mi się kupić w Galerii Mokotow chyba z pół roku po tym jak całkowicie wyszedł i nikt już o nim nie pamiętał
Pink Cultu wzięłam dwa i Panie mnie na więcej namawiały bo tak dużo mają - cieszę się że pomogłam.
kawka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:06   #4608
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pytanie do użytkowniczek pudru transparentnego prep+prime, czy wy też macie wrażenie, że po jego użyciu twarz robi się bardziej biała? Zakupiłam go parę dni temu i jestem bardzo zadowolona ale denerwuje mnie to, że mam strasznie białą twarz po nim :/ nakładam go pędzlem kabuki, może to jest błąd?
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:15   #4609
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Pytanie do użytkowniczek pudru transparentnego prep+prime, czy wy też macie wrażenie, że po jego użyciu twarz robi się bardziej biała? Zakupiłam go parę dni temu i jestem bardzo zadowolona ale denerwuje mnie to, że mam strasznie białą twarz po nim :/ nakładam go pędzlem kabuki, może to jest błąd?
Natychmiast po nałożeniu puder faktycznie odrobinę rozjaśnia (rozbiela), ale po chwili ten efekt znika.
Myślę, że im mniej go zaaplikujesz, tym mniej widoczne będzie rozbielenie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 13:08   #4610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Szminka Dramatic Encounter jest przeboska Fajniejsza nawet niż Cyber, bo nie robi prześwitów. Oczywiście, jeśli ktoś lubi takie klimaty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:13   #4611
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pedzlak 165 byl na pewno kilka ostatnich razy jak bylam w Zlotych Tarasach, jakby ktos mi ochote
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:41   #4612
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jestem głupia, kupiłam fluidline Feminine Edge bez czytania recenzji na Temptalii, bo był "taki śliczny w pudełeczku " i wymieciony w dwóch MACach i musiałam go miec, a teraz nie wiem jak go używać - jako liner g widać plus brokaci wszytsko naokoło, jako cień trochę lepiej, ale nadal nie trzyma się jednego miejsca - jakieś pomysły jak go okiełznać?

Swoją drogą mój pierwszy fliuidline, czyli Waveline też nic nie urywa - czyżby tylko Blacktrack się do czegokolwiek nadawał? A może ja mam takiego pecha ?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 23:35   #4613
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Pedzlak 165 byl na pewno kilka ostatnich razy jak bylam w Zlotych Tarasach, jakby ktos mi ochote
Kusicie...a jaka jest jego cena? Bo to czynnik decydujący
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 07:39   #4614
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Jestem głupia, kupiłam fluidline Feminine Edge bez czytania recenzji na Temptalii, bo był "taki śliczny w pudełeczku " i wymieciony w dwóch MACach i musiałam go miec, a teraz nie wiem jak go używać - jako liner g widać plus brokaci wszytsko naokoło, jako cień trochę lepiej, ale nadal nie trzyma się jednego miejsca - jakieś pomysły jak go okiełznać?

Swoją drogą mój pierwszy fliuidline, czyli Waveline też nic nie urywa - czyżby tylko Blacktrack się do czegokolwiek nadawał? A może ja mam takiego pecha ?
Fluidline'y są nierówne - jedne lepsze, drugie gorsze. Mnie troche trudności z aplikacją sprawia np. Ash Violet, ale z Waveline już sobie lepiej radzę. Jedyny sposób na nie mam taki, że zanim eyeliner zaschnie na oku dokładam kolejne warstwy, żeby zakryć prześwity. Jak już zaschnie, to nie ruszam, bo wszystko może się wykruszyć .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kusicie...a jaka jest jego cena? Bo to czynnik decydujący
Ja swój kupowałam na ebay'u, więc nie pomogę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:54   #4615
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kusicie...a jaka jest jego cena? Bo to czynnik decydujący
Nie pamietam moge spr w srode, bo bede
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:40   #4616
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Nie pamietam moge spr w srode, bo bede
Dziękuję, już sama zadzwoniłam. Przyznać się, która go sobie zarezerwowała w Złotych? Oprócz tej sztuki już nie mają. A cena 170zł. Dużo jak dla mnie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:50   #4617
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Znalazłam najpiękniejszą nudkową szminkę, jaką kiedykolwiek miałam/widziałam/testowałam - Pure Zen
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:45   #4618
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znalazłam najpiękniejszą nudkową szminkę, jaką kiedykolwiek miałam/widziałam/testowałam - Pure Zen
Poka, poka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:54   #4619
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poka, poka
na swatchowym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:59   #4620
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
na swatchowym
Ładna, ale już widzę, że nie dla mnie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.