Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 23:21   #961
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie to? W tej chwili mówię shut up and take my money, ale może macie inne doświadczenia?
Znacie, znacie, zużylam ze 3 tubki, a nawet wersji z 1% używalam, teraz juz wycofanej. Bardzo przyjemny, nic mnie nie podraznil, nie łuszczyłam się, ale stosowałam co 2 dzien. Szalu jednak nie zrobil, zmarszczki pozostaly tam, gdzie byly. Mysle, ze warto go wypróbowac, zaczynając od sesdermy 0,25%.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Wpadłam dzisiaj w szał zakupów . Mam nadzieję, ze ta MIA naprawdę robi z buzią takie mega cuda jak wszyscy piszą...
Ja też, ja też!
I jeszcze skusilam sie na tę wersję z dodatkową szczoteczką obkurczającą pory, no bardzo jestrm ciekawa, co to będzie. Daj znaka po testach, jak Twoje wrażenia.
I jeszcze w ramach Vipów, poza Mią 2, wzięłam DreamTone z Lancome'a - po kilku próbkach bardzo mnie zaciekawił. Corii, Ty go masz, czy mi się zdaje? Dalej Ci się podoba?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 01:19   #962
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Moze kogos zainteresuje. Moim zdaniem swietna oferta.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1283

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Znacie, znacie, zużylam ze 3 tubki, a nawet wersji z 1% używalam, teraz juz wycofanej. Bardzo przyjemny, nic mnie nie podraznil, nie łuszczyłam się, ale stosowałam co 2 dzien. Szalu jednak nie zrobil, zmarszczki pozostaly tam, gdzie byly.
Znalazlas moze cos lepszego?

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Dziewczeta, co taka cisza? Ja wlasnie posprzatalam mieszkanie. Odkurzanie tylko laskawie sasiadom odpuscilam . Poukladalam rowniez ksiazki, wywiesilam pranie i poskladalam ubrania. Nie spac dziewczeta, nie spac .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-11-23 o 01:21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 02:09   #963
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Nie śpię, nie śpię. Boli mnie potwornie gardło zaraz normalnie umrę najgorsze, ze zazwyczaj daje mi znać o sobie w weekendy. Ani do lekarza nie pójdę, bo nieczynne, ani nie nogę fajnie spędzić czasu z rodzina pewno w łóżku będę leżeć
A boli tak okrutnie, ze nawet zastosowalam zmore z moich dziecięcych lat- płykanie roztworem soli trochę pomogło, ale nadal przelykac nie moge. I jak tu dotrwac do rana? ( a w sumie do poniedziałku


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 02:37   #964
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Nie śpię, nie śpię. Boli mnie potwornie gardło zaraz normalnie umrę najgorsze, ze zazwyczaj daje mi znać o sobie w weekendy. Ani do lekarza nie pójdę, bo nieczynne, ani nie nogę fajnie spędzić czasu z rodzina pewno w łóżku będę leżeć
A boli tak okrutnie, ze nawet zastosowalam zmore z moich dziecięcych lat- płykanie roztworem soli trochę pomogło, ale nadal przelykac nie moge. I jak tu dotrwac do rana? ( a w sumie do poniedziałku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moze zjedz miodu, dodaj troche do herbaty tez. A gluta z siemienia probowalas?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 02:49   #965
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Miód juz był w użyciu, gluta nie próbowałam. Wzięłam dwie tabletki nurofenu forte i powoli sie uspokaja. Wiem, ze to tylko leczenie objawu, ale cieszę sie, bo może zasnę. Tak więc zostawiam cię sama w tą ciemną, zimną noc.

Jak ślicznie latarnia morska mruga do mnie przez okno. Tak rytmicznie. Te rozbłyski tak uspokajają. Chyba zaczyna mi sie chcieć spać


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 03:20   #966
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Miód juz był w użyciu, gluta nie próbowałam. Wzięłam dwie tabletki nurofenu forte i powoli sie uspokaja. Wiem, ze to tylko leczenie objawu, ale cieszę sie, bo może zasnę. Tak więc zostawiam cię sama w tą ciemną, zimną noc.

Jak ślicznie latarnia morska mruga do mnie przez okno. Tak rytmicznie. Te rozbłyski tak uspokajają. Chyba zaczyna mi sie chcieć spać


Sent from my iPhone using Tapatalk
Glutow sprobuj. Moze akurat .
-------------------------------------------------------------
Ale dziwadla.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 08:10   #967
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
I jeszcze w ramach Vipów, poza Mią 2, wzięłam DreamTone z Lancome'a - po kilku próbkach bardzo mnie zaciekawił. Corii, Ty go masz, czy mi się zdaje? Dalej Ci się podoba?
Dobrze Ci się zdaje Najadko
Mam go, z tym, ze na razie nie używam, bo wykańczam co innego. Dośc nadmienie, iż testowałam go przez 3 tygodnie i obiecująco się spisywał. Niestety co do całkowitych efektów nie powiem, bo musiałabym używać z 2 miesiace.
Jaki wziełas numerek?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 08:33   #968
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43842309]Ambient?[/QUOTE]

Tenże . A konkretnie Ambient Lighting Palette
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 08:52   #969
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tenże . A konkretnie Ambient Lighting Palette
ładnaaa chociaż na zdjęciach te rozświetlacze takie bardzo, bardzo delikatne no chyba, że to takie na całą twarz:P?
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Glutow sprobuj. Moze akurat .
-------------------------------------------------------------
Ale dziwadla.
oj dziwadła..ale może faktycznie cuda robią?

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Nie śpię, nie śpię. Boli mnie potwornie gardło zaraz normalnie umrę najgorsze, ze zazwyczaj daje mi znać o sobie w weekendy. Ani do lekarza nie pójdę, bo nieczynne, ani nie nogę fajnie spędzić czasu z rodzina pewno w łóżku będę leżeć
A boli tak okrutnie, ze nawet zastosowalam zmore z moich dziecięcych lat- płykanie roztworem soli trochę pomogło, ale nadal przelykac nie moge. I jak tu dotrwac do rana? ( a w sumie do poniedziałku


Sent from my iPhone using Tapatalk
hym ja tak miałam przy anginie ropnej, ale to cały czas okropnie bolało, a u Ciebie tylko w week, więc to trochę dziwne:/ a może taki spray do gardła kup w aptece? ja miałam taki biały z zielonymi napisami (wiem, że takie cukierki jeszcze są) i to działało też znieczulająco

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Moze kogos zainteresuje. Moim zdaniem swietna oferta.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1283

Dziewczeta, co taka cisza? Ja wlasnie posprzatalam mieszkanie. Odkurzanie tylko laskawie sasiadom odpuscilam . Poukladalam rowniez ksiazki, wywiesilam pranie i poskladalam ubrania. Nie spac dziewczeta, nie spac .
Może u mnie chcesz też coś zrobić??

idę looknąć do tej księgarni, może co kupię
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 08:58   #970
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje za rade, ale myślę, ze to kwestia tego co pisałam, bo od dawien dawna tak mam przez pare dni co meisiac tak miewam. Raz bardziej, raz mniej. No i wiem, ze toto ustrojstwo zatrzymuje wodę, nawet te co, niby mają tego nie robić. Ale coś za coś
Jednak mysłałam, ze sa jakies sposoby aby zmiejszyć jakoś ten skutek uboczny.
dieta bezsolna powinna pomóc

Nie bardzo jestem ostatnio w temacie, ale coś mi się jarzy, że była mowa o Hunterach tutaj (???)
Jeśli ktoś zainteresowany, to dobra cena na stronie stendi.pl (dodatkowo wchodzi rabat -50zł za zapisanie się do newslettera)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 09:17   #971
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dieta bezsolna powinna pomóc
Gosiu, ale ze ja mam ciągłę parcie na słone rzeczy i z tym ciezki problem aby się ograniczyc Moge nie jeść słodkiego, ale bez słonego nie dam rady
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 10:06   #972
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja tak miałam przy anginie ropnej, ale to cały czas okropnie bolało, a u Ciebie tylko w week, więc to trochę dziwne:/ a może taki spray do gardła kup w aptece? ja miałam taki biały z zielonymi napisami (wiem, że takie cukierki jeszcze są) i to działało też znieczulająco
Chyba tantuum verde to się nazywa. Mąż już pojechał do apteki.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gosiu, ale ze ja mam ciągłę parcie na słone rzeczy i z tym ciezki problem aby się ograniczyc Moge nie jeść słodkiego, ale bez słonego nie dam rady
To tak samo jak ja. Słodycze nie muszą istnieć, ale słone przekąski zawsze mnie skuszą. Ostatnio uwielbiam nerkowce na wagę z Biedry.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:08   #973
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Moze przyda sie Wam kod do Pat&Rub wazny dzis i jutro na -20% kod: WO2013
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:10   #974
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Chyba tantuum verde to się nazywa. Mąż już pojechał do apteki.


To tak samo jak ja. Słodycze nie muszą istnieć, ale słone przekąski zawsze mnie skuszą. Ostatnio uwielbiam nerkowce na wagę z Biedry.


hehe to przy was ja odmieniec jestem, bo nawet po sól nie sięgam i nie lubię soli w jedzeniu od ponad roku nie sole ale słodycze, to jednak jakieś czasami muszę zjeść
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:14   #975
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja. Słodycze nie muszą istnieć, ale słone przekąski zawsze mnie skuszą. Ostatnio uwielbiam nerkowce na wagę z Biedry.
Damon, zastanawiam się co to oznacza, ze wolimy słone rzeczy, czy to jakiś sygnał z organizmu czy całkiem normalne.
Bo kiedyś wolałam zdecydowanie słodkie niż słone

Mówisz ze nerkowce? się chyba przejde do stonki drogie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:23   #976
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja nigdy nie przepadałam za słodyczami. Raz w miesiącu tylko zjadam tabliczkę czekolady z truskawkowym nadzieniem i na następne 30 dni mam spokój.

Cena rzecz względna- ale jakie pyszzzzne
Chyba wywlekę się z łóżka i wdrapię na taborecik w kuchni. Mąż gdzieś na szafkach ukrył pistacje.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 10:33   #977
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43845022]

Znalazlas moze cos lepszego? [/QUOTE]
Lepszego od kremow Sesdermy z retinolem? Nie, w tym sensie, że na pewno z takich "poważnych"retinolowy ch kremów są najlepsze, nie robią krzywdy, są komfortowe w używaniu jako kremy na noc. Ale odstawiam je zawsze na lato, pomimo filtrów i wracam gdzies zimą głęboką. W sumie wydaje mi się, ze najlepiej mi na noc robia porzadne nawilżacze po prostu, bez superskładow, typu Embryolisse.
Corii, nr 2 z Dreamtone wzięłam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:02   #978
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Lepszego od kremow Sesdermy z retinolem? Nie, w tym sensie, że na pewno z takich "poważnych"retinolowy ch kremów są najlepsze, nie robią krzywdy, są komfortowe w używaniu jako kremy na noc. Ale odstawiam je zawsze na lato, pomimo filtrów i wracam gdzies zimą głęboką. W sumie wydaje mi się, ze najlepiej mi na noc robia porzadne nawilżacze po prostu, bez superskładow, typu Embryolisse.
Corii, nr 2 z Dreamtone wzięłam.

tylko u mnie na dzień

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie przepadałam za słodyczami. Raz w miesiącu tylko zjadam tabliczkę czekolady z truskawkowym nadzieniem i na następne 30 dni mam spokój.

...
mam to samo, ale wtedy nie ma przeproś, słodycze muszą być i basta

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Damon, zastanawiam się co to oznacza, ze wolimy słone rzeczy, czy to jakiś sygnał z organizmu czy całkiem normalne.
Bo kiedyś wolałam zdecydowanie słodkie niż słone

Mówisz ze nerkowce? się chyba przejde do stonki drogie?
z przysmaków na słono, polecam w Biedrze migdały solone, tylko one paczkowane (8,99/200g)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:52   #979
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43833288]Ja tez. Juz rok temu . Czemu mi to mowisz?



Ile wiec lacznie plynow dziennie wypijasz?



Wlasnie, tego sie obawialam. Odpuszcze sobie .[/QUOTE]
Wydawalo mi sie, ze czekasz

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na stronie Phenome promocja 20% przy zakupie dwóch prodiktów, - 30% przy trzech lub więcej + darmowa wysyłka
Czyli na strone tez wrzucili...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 11:59   #980
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ładnaaa chociaż na zdjęciach te rozświetlacze takie bardzo, bardzo delikatne no chyba, że to takie na całą twarz:P?
Tak, one są pudrami wykończeniowymi, jedynie ten środkowy to taki bardziej delikatny rozświetlacz (to nowy odcień, specjalnie do tej paletki stworzony) .
Mają blurować, fotoszopować i w ogóle cuda robić . No zobaczym, za taką kasę niech spróbują nie robić

Kupiłam dzisiaj w Rossie korektor Lumi Magique polecany przez James (najjaśniejszy) i pierwsze testy bardzo na tak

A w temacie biedrowych pyszności - dla frakcji słodyczowej - kupiłam ostatnio migdały w czelokadzie mlecznej i cynamonie i oł maj gad jakie to pyszne . Przy czym ja cynamon kocham w każdej postaci.

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2013-11-23 o 12:00
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 12:21   #981
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tak, one są pudrami wykończeniowymi, jedynie ten środkowy to taki bardziej delikatny rozświetlacz (to nowy odcień, specjalnie do tej paletki stworzony) .
Mają blurować, fotoszopować i w ogóle cuda robić . No zobaczym, za taką kasę niech spróbują nie robić

Kupiłam dzisiaj w Rossie korektor Lumi Magique polecany przez James (najjaśniejszy) i pierwsze testy bardzo na tak

A w temacie biedrowych pyszności - dla frakcji słodyczowej - kupiłam ostatnio migdały w czelokadzie mlecznej i cynamonie i oł maj gad jakie to pyszne . Przy czym ja cynamon kocham w każdej postaci.
No to ciekawa jestem czy to będzie takie cudo oby bo właśnie jak zobaczyłam cenę, to od razu moja ciekawość odeszła
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:58   #982
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tenże . A konkretnie Ambient Lighting Palette
Za to nawet Terre oddam .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


Może u mnie chcesz też coś zrobić??

idę looknąć do tej księgarni, może co kupię
Nie, dziekuje za propozycje . Sprzataj se sama .
Ja pare ksiazek do koszyka wrzucilam. Cos znalazlas ciekawego?


Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Lepszego od kremow Sesdermy z retinolem? Nie, w tym sensie, że na pewno z takich "poważnych"retinolowy ch kremów są najlepsze, nie robią krzywdy, są komfortowe w używaniu jako kremy na noc. Ale odstawiam je zawsze na lato, pomimo filtrów i wracam gdzies zimą głęboką.
Ja tez. Z retinolem eksperymentuje pierwszy raz i przyznam, ze liczylam na wiecej.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Wydawalo mi sie, ze czekasz
Na zimowa kolekcje .

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

Kupiłam dzisiaj w Rossie korektor Lumi Magique polecany przez James (najjaśniejszy) i pierwsze testy bardzo na tak
Ciesze sie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 15:15   #983
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43843419]
Wiesz, wydaje mi sie, ze jesli masz skore, ktora dobrze reaguje na kosmetyki (widzisz efekty) to ten krem moze Ci pomoc. Jesli masz skore gruba jak nosorozec, ktora jest przyzwyczajona do kwasow to na cud bym sie nie nastawiala.[/QUOTE]

Dzięki za odp. Zobaczymy... kwasy stosowałam, w kremach, lubiłam Uriage Hyseac, IsisPharma GlycoA 12%, i od czasu do czasu peeling 50% glikolowym u kosmetyczki, ale od jakiegoś czasu nie używam już, więc może jakiś efekt będzie
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:19   #984
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Tenże . A konkretnie Ambient Lighting Palette
Mogę spytać, gdzie kupowałaś?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:33   #985
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43850034]

Nie, dziekuje za propozycje . Sprzataj se sama .
Ja pare ksiazek do koszyka wrzucilam. Cos znalazlas ciekawego?


Ciesze sie.[/QUOTE]
Włożyłam do koszyka książkę o tym kapitanie- teraz jest film w kinach o nim, sama zresztą polecałaś
3 książki z Pretty Little Liars i tej samej autorki jeszcze jedną, ale w końcu nie wzięłam jeszcze, bo chciałam kupić inne książki, ale ich nie ma:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:49   #986
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Włożyłam do koszyka książkę o tym kapitanie- teraz jest film w kinach o nim, sama zresztą polecałaś
3 książki z Pretty Little Liars i tej samej autorki jeszcze jedną, ale w końcu nie wzięłam jeszcze, bo chciałam kupić inne książki, ale ich nie ma:/
Tez o niej myslalam, ale wzielam w koncu inne. A w kinie bylas?

Ja PLL nie czytalam. Ogladalam kiedys serial, ale w tym roku przestalam. Moze wroce do niego jeszcze.


btw: gdzie swatche szmin Burzuja dla mnie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:59   #987
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Zauważyłam że Charliz zaczęła robić tutoriale makijażowe. Kiedyś reklamowała Chanel, ostatnio Diora. Co te firmy widzą w tych blogerkach?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 18:12   #988
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zauważyłam że Charliz zaczęła robić tutoriale makijażowe. Kiedyś reklamowała Chanel, ostatnio Diora. Co te firmy widzą w tych blogerkach?
Jak jest jakis filmik to podlinkuj. Kacik satyryczny ostatnio jest troche zaniedbany .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 18:16   #989
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja też, ja też!
I jeszcze skusilam sie na tę wersję z dodatkową szczoteczką obkurczającą pory, no bardzo jestrm ciekawa, co to będzie. Daj znaka po testach, jak Twoje wrażenia.
I jeszcze w ramach Vipów, poza Mią 2, wzięłam DreamTone z Lancome'a - po kilku próbkach bardzo mnie zaciekawił. Corii, Ty go masz, czy mi się zdaje? Dalej Ci się podoba?
Ciekawa jestem, jak ocenisz działanie Mia2 .
Ja ją kupiłam na początku października i od razu założyłam dokupioną szczoteczkę "na pory". Używam jej co najmniej 1 raz dziennie, a często 2, i efektów nie wiadomo jak powalających nie widzę. Owszem, bezpośrednio po umyciu buzi widać wyraźnie, że jest porządnie doczyszczona i pory są mniej widoczne, ale wg mnie to efekt bardziej doraźny, w tym zakresie znaczącej poprawy nie zauważyłam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 18:32   #990
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43852995]Jak jest jakis filmik to podlinkuj. Kacik satyryczny ostatnio jest troche zaniedbany .[/QUOTE]
Widziałam tylko fotki, choć filmik na pewno byłby ciekawszy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.