Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 19:54   #1501
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Trochę chciałam potestować. Żeby chociaż jakąś fajną próbkę dali w S. lub D. A tak nie mam motywacji do zamawiania, ale może to i dobrze.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 20:17   #1502
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Jak w temacie wątku moje próbki/gifty do ostatniego zamówienia - tusz Dior Overcurl

gity:
żel Burberry- cudny aż żal mi odpakować
maseczka Clarins - 15 ml całkiem sporo, leciutkie opakowanie, zaplombowana
prezent Niespodzianka to błyszczyk Isadora z tego co mi wiadomo to jest pełnowymiarowy, kolor ciemny, ale poradziłam sobie, delikatnie nakładam rozcieram i usta jak po zjedzeniu kilograma czereśni
2x kosmetyczka + 2x serum Collistar łącznie 30 ml

próbki do wyboru to
sensai niespodzianka -krem pod oczy w uroczym słoiczku 2ml
yonelle (doczytałam się że do 40+ ) i cartier męski brak na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0547.jpg (41,8 KB, 148 załadowań)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 20:24   #1503
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000047694.html -68 %
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:05   #1504
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Podróbki są niezłe???? Tragedia....

I wiecie co, stąd bierze się tyle nieprzychylnych opinii na temat niektórych produktów, bo jedna, druga dziunia kupi "markowy " produkt i napisze złą opinie. Strasznie mnie to denerwuje; a jest to częste, kosmetyki marek selektywnych tanie nie są tak więc ludzie szukają"okazji" a że z oryginałem nigdy się nie spotkały to nawet nie wiedzą że mają podróbę w ręku, a trąbią na lewo i prawo że oryginale....

W podróbach, zwłaszcza tych chińskich znajduje się taki syf że głowa boli. Kiedyś czytałam pełno artykułów na ten temat. TU jest jeden z nich, pierwszy lepszy jaki wyskoczył w wyszukiwarce; a tego jest naprawdę pełno!
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:10   #1505
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

kosmetyki to nie ciuchy, nie wiadomo czy nam nie zaszkodzą , lepiej dopłacić i mieć pewność , że nie smarujemy się pastą do butów. Może też to się odbić źle na naszym zdrowiu. Tanie kosmetyki polskich marek są nieraz lepsze od tych drogich Nic na siłe

NomadSoul gdzie kupowałaś mieszankę azjatico ? Bo koleżanka mi ją pokazywała i jest super - tylko ona dostała a chciałabym ją kupić
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja

Edytowane przez xxxescapismxxx
Czas edycji: 2014-05-28 o 21:13
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:20   #1506
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
kosmetyki to nie ciuchy, nie wiadomo czy nam nie zaszkodzą , lepiej dopłacić i mieć pewność , że nie smarujemy się pastą do butów. Może też to się odbić źle na naszym zdrowiu. Tanie kosmetyki polskich marek są nieraz lepsze od tych drogich Nic na siłe

NomadSoul gdzie kupowałaś mieszankę azjatico ? Bo koleżanka mi ją pokazywała i jest super - tylko ona dostała a chciałabym ją kupić
dokładnie tak, takie kosmetyki nie mają robionych żadnych testów, pakują tam co chcą, nie myśląc o tym jakie konsekwencje mogą wyniknąć z używania takiego specyfiku. Jeżeli chodzi o ciuchy, w najgorszym wypadku zrobi się sz*mata po pierwszym praniu.


Mieszankę kupiłam w Realu, można ją dostać z młynkiem ( takie jak ja mam) albo sam "wkład" jeżeli masz już młynek w domu.
__________________

Edytowane przez NomadSoul
Czas edycji: 2014-05-28 o 21:22
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:39   #1507
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Jak w temacie wątku moje próbki/gifty do ostatniego zamówienia - tusz Dior Overcurl

gity:
żel Burberry- cudny aż żal mi odpakować
maseczka Clarins - 15 ml całkiem sporo, leciutkie opakowanie, zaplombowana
prezent Niespodzianka to błyszczyk Isadora z tego co mi wiadomo to jest pełnowymiarowy, kolor ciemny, ale poradziłam sobie, delikatnie nakładam rozcieram i usta jak po zjedzeniu kilograma czereśni
2x kosmetyczka + 2x serum Collistar łącznie 30 ml

próbki do wyboru to
sensai niespodzianka -krem pod oczy w uroczym słoiczku 2ml
yonelle (doczytałam się że do 40+ ) i cartier męski brak na zdjeciu
ja się cieszę trochę z ochłodzenia bo mogę spowrotem moim body się psiukać a jak już przyjdzie jeszcze żel to wogóle cudo bedzie, tak więc odpakowuj póki nie ma upałów i używaj

ja dostałam w zamówieniu krem plus tusz sensai 10 minutową maseczke, zobaczymy co będzie teraz mam już balsam do ust który używam namiętnie od lutego, bo wtedy go dostałam jako próbkę niespodzianke sensai i jeszcze go z połowe mam, krem pod oczy próbkowy wiem ze kogoś uczulał
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 21:51   #1508
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

co myślicie o tym ? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714533.html zastanawiam się na wyjścia jakieś itp. Pozatym butelkę można potem ponownie napełnić
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 06:42   #1509
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
co myślicie o tym ? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714533.html zastanawiam się na wyjścia jakieś itp. Pozatym butelkę można potem ponownie napełnić
Zamówiłam wczoraj ten puder, lubię takie gadżeciki (poza tym sroka jestem i uwielbiam wszystko, co połyskuje i się mieni). Czytałam opinie o nim i same pozytywne, zobaczymy... Powinno przyjść w piątek, wstawię zdjęcia

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Jak w temacie wątku moje próbki/gifty do ostatniego zamówienia - tusz Dior Overcurl

gity:
żel Burberry- cudny aż żal mi odpakować
maseczka Clarins - 15 ml całkiem sporo, leciutkie opakowanie, zaplombowana
prezent Niespodzianka to błyszczyk Isadora z tego co mi wiadomo to jest pełnowymiarowy, kolor ciemny, ale poradziłam sobie, delikatnie nakładam rozcieram i usta jak po zjedzeniu kilograma czereśni
2x kosmetyczka + 2x serum Collistar łącznie 30 ml

próbki do wyboru to
sensai niespodzianka -krem pod oczy w uroczym słoiczku 2ml
yonelle (doczytałam się że do 40+ ) i cartier męski brak na zdjeciu
Wspaniałe zakupy mnie na szczęście pielęgnacja cielesna w gratisach nie kusi zbytnio wolę kolorówkę i perfumy poczekam na rzut takich gratisów i wtedy sie spłuczę do reszty

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

W D. 20% rabatu na drugi zapach z kodem: TAK. Dla mnie niezbyt atrakcyjna ta promocja
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 06:46   #1510
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Jak w temacie wątku moje próbki/gifty do ostatniego zamówienia - tusz Dior Overcurl
Wspaniałe zamówienie!
A Burberry Body uwielbiam!!
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 07:27   #1511
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
co myślicie o tym ? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714533.html zastanawiam się na wyjścia jakieś itp. Pozatym butelkę można potem ponownie napełnić
Bardzo mnie kusi Kupię, jak będę miała swoją wymarzoną toaletkę.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 08:36   #1512
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Douglas

Żel pod prysznic (50 ml) przy zakupie zapachu Nautic Spirit marki Baldessarini

----
20 % rabatu na drugi (tańszy) zapach. Do 03.06.2014.
kod: TAK
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:09   #1513
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Po 7 dniach anulują.
Wkurzylam się na Sephorę. 28.05 (wczoraj)o godz. 9-ej złożyłam zamówienie ( w czasie pracy) z platnością przelewem. Po południu zajrzałam do swojej historii zamówien i w moim zamówieniu widnieje taki opis
Pure DKNY Rose - Woda perfumowana Woda perfumowana 15 ml | # 267103-Zobacz ten produkt
Delikatne płatki do demakijażu 35 płatków | # 244668 dostępny
Podejrzałam stronę i okazało się ze Pure DKNY Rose 15 ml jest niedostępna. Gdybym zapłacila , wody bym nie dostała?. Wczoraj wieczorem napisałam maila i anulowałam zamówienie. Dzisiaj jednak chciałam się przekonać jak to jest . Czy pomimo iz w danej chwili nie ma na stronie tego art. a ja go mam w zamówieniu, to czy jest on niejako dla mnie przytrzymany przez te 7 dni ( czas jaki mam na wpłatę). Otóz nie. Jest to dla mnie nieco dziwna sytuacja. W końcu nie wiedzieli ze chce zapłacić dopiero za 2 dni ,a przeciez przelew bankowy jest na koncie juz drugiego dnia.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-05-29 o 09:18
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:16   #1514
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Wkurzylam się na Sephorę. 28.05 o godz. 9-ej złożyłam zamówienie ( w czasie pracy) z platnością przelewem. Po południu zajrzałam do swojej historii zamówien i w moim zamówieniu widnieje taki opis
Pure DKNY Rose - Woda perfumowana Woda perfumowana 15 ml | # 267103-Zobacz ten produkt





Delikatne płatki do demakijażu 35 płatków | # 244668 dostępny
Podejrzałam stronę i okazało się ze Pure DKNY Rose 15 ml jest niedostępna. Gdybym zapłacila , wody bym nie dostała?. Wczoraj wieczorem napisałam maila i anulowałam zamówienie. Dzisiaj jednak chciałam się przekonać jak to jest . Czy pomimo iz w danej chwili nie ma na stronie tego art. a ja go mam w zamówieniu, to czy jest on niejako dla mnie przytrzymany przez te 7 dni ( czas jaki mam na wpłatę). Otóz nie. Jest to dla mnie nieco dziwna sytuacja.
Bez sensu. D. "trzyma" dany produkt póki nie anulują a tu taki cyrk.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:18   #1515
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Wspaniałe zamówienie!
A Burberry Body uwielbiam!!
dziękuję
kiedyś niuchnęłam przelotem w Sephorze i bardzo mi się spodobał


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Wspaniałe zakupy mnie na szczęście pielęgnacja cielesna w gratisach nie kusi zbytnio wolę kolorówkę i perfumy poczekam na rzut takich gratisów i wtedy sie spłuczę do reszty

dziękuję
a mnie ostatnio ciągnie właśnie do pielęgnacji, to chyba z wiekiem tak mam hehe chociaż wolę zdecydowanie gifty do pielęgnacji twarzy niż do ciała, zresztą ... ja lubię wszystko

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja się cieszę trochę z ochłodzenia bo mogę spowrotem moim body się psiukać a jak już przyjdzie jeszcze żel to wogóle cudo bedzie, tak więc odpakowuj póki nie ma upałów i używaj

ja dostałam w zamówieniu krem plus tusz sensai 10 minutową maseczke, zobaczymy co będzie teraz mam już balsam do ust który używam namiętnie od lutego, bo wtedy go dostałam jako próbkę niespodzianke sensai i jeszcze go z połowe mam, krem pod oczy próbkowy wiem ze kogoś uczulał
dzisiaj odpakuję

co do ochłodzenia to bardzo dotkliwie to odczułam - angina

tusz sensai dostałaś ?
uczulał ? niedobrze, mam jakieś dwa kremy sensai, jeden w słoiczku fioletowym drugi w tubce, zobaczymy w sumie każda cera jest inna
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:19   #1516
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Podejrzałam stronę i okazało się ze Pure DKNY Rose 15 ml jest niedostępna. Gdybym zapłacila , wody bym nie dostała?. Wczoraj wieczorem napisałam maila i anulowałam zamówienie. Dzisiaj jednak chciałam się przekonać jak to jest . Czy pomimo iz w danej chwili nie ma na stronie tego art. a ja go mam w zamówieniu, to czy jest on niejako dla mnie przytrzymany przez te 7 dni ( czas jaki mam na wpłatę). Otóz nie. Jest to dla mnie nieco dziwna sytuacja.

[/QUOTE]

Bardzo nieprofesjonalne działanie. Powinni trzymać te produkty, jeśli zostały zamówione. W D. tak robią. Jak dla mnie to S. zbiera same minusy za ten sklep internetowy zamawiałam tam tylko dla pudełek, bo są praktyczne, ale na większe zakupy się u nich nie skuszę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:24   #1517
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

za syforą sie nie trafi
zamówiłam 2 paczki malutkich płatków żeby mieć czarne małe pudełko
i dostałam duże róziowe
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:27   #1518
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
za syforą sie nie trafi
zamówiłam 2 paczki malutkich płatków żeby mieć czarne małe pudełko
i dostałam duże róziowe
Ja złożyłam takie samo zam. i wpakowali w małe czarne nie wiem, czym oni się kierują, pewnie losowo wrzucają trochę mi szkoda, ale płakać nie będę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:31   #1519
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja złożyłam takie samo zam. i wpakowali w małe czarne nie wiem, czym oni się kierują, pewnie losowo wrzucają trochę mi szkoda, ale płakać nie będę
mnie też szkoda, bo chciałam czarne
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 09:39   #1520
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

marudzicie
ja chciałabym różowe, a mam małe czarne.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:40   #1521
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mnie też szkoda, bo chciałam czarne
A może pracownicy S. czytają to forum i robią nam na złość
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:44   #1522
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Podróbki są niezłe???? Tragedia....
Dodane było jedno maleńkie słówko "niektóre" tzn. "niewielki odsetek". Czasem ktoś mnie prosi o zweryfikowanie oryginału i parę razy trafiłam na dobre podróbki perfum z Turcji. Są do odróżnienia jedynie po pewnych oznaczeniach fabrycznych.

Nie kupuję, nie propaguję ani nie popieram podróbek Przecież zawsze można sobie kupić nieco tańszy oryginalny produkt o dobrej jakości.

Tak naprawdę, zaszkodzić może również wiele kosmetyków oryginalnych. Wiele szkodliwych związków możemy znaleźć w kosmetykach górnopółkowych.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-05-29 o 09:54
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:50   #1523
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A może pracownicy S. czytają to forum i robią nam na złość
hehehe mamy kreta ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:05   #1524
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
co myślicie o tym ? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714533.html zastanawiam się na wyjścia jakieś itp. Pozatym butelkę można potem ponownie napełnić
Mam, jest fajny i baaaardzo wydajny, można używać do ciała, włosów i na twarz
Niestety zawsze o nim zapominam i bardzo mało używam. Jest to taki delikatny, nie nachalny brokat, taka "poświata rozświetlająca".
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:17   #1525
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam, jest fajny i baaaardzo wydajny, można używać do ciała, włosów i na twarz
Niestety zawsze o nim zapominam i bardzo mało używam. Jest to taki delikatny, nie nachalny brokat, taka "poświata rozświetlająca".
Nie mogę się doczekać paczuchy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:21   #1526
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Wkurzylam się na Sephorę. 28.05 (wczoraj)o godz. 9-ej złożyłam zamówienie ( w czasie pracy) z platnością przelewem. Po południu zajrzałam do swojej historii zamówien i w moim zamówieniu widnieje taki opis
Pure DKNY Rose - Woda perfumowana Woda perfumowana 15 ml | # 267103-Zobacz ten produkt
Delikatne płatki do demakijażu 35 płatków | # 244668 dostępny
Podejrzałam stronę i okazało się ze Pure DKNY Rose 15 ml jest niedostępna. Gdybym zapłacila , wody bym nie dostała?. Wczoraj wieczorem napisałam maila i anulowałam zamówienie. Dzisiaj jednak chciałam się przekonać jak to jest . Czy pomimo iz w danej chwili nie ma na stronie tego art. a ja go mam w zamówieniu, to czy jest on niejako dla mnie przytrzymany przez te 7 dni ( czas jaki mam na wpłatę). Otóz nie. Jest to dla mnie nieco dziwna sytuacja. W końcu nie wiedzieli ze chce zapłacić dopiero za 2 dni ,a przeciez przelew bankowy jest na koncie juz drugiego dnia.
... no ale stronę podejrzałaś już po złożeniu zamówienia,
zatem jeżeli zamówiłaś ostatnią sztukę, to normalne moim zdaniem jest,
że od tej chwili na stronie będzie ten produkt niedostępny
(o ile mają dobry licznik magazynowy).
Ja to bym zadzwoniła na infolinię przed anulowaniem zamówienia ,
żeby się upewnić, czy aby na pewno nie dostanę tej wody
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2014-05-29 o 12:23
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:22   #1527
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
co myślicie o tym ? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_714533.html zastanawiam się na wyjścia jakieś itp. Pozatym butelkę można potem ponownie napełnić
Mam już od zeszłego roku, jest świetny i ładnie pachnie, robinki są delikatne, nie ma efektu bazarowego, używam i do włosów i często do nóg i dekoltu, jest meeega wydajny. Będziesz na pewno zadowolona. A poza tym ładnie się preznetuje na półeczce w łazience

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam, jest fajny i baaaardzo wydajny, można używać do ciała, włosów i na twarz
Niestety zawsze o nim zapominam i bardzo mało używam. Jest to taki delikatny, nie nachalny brokat, taka "poświata rozświetlająca".
Dokładnie, odniosłam to samo wrażenie, mam go już od roku a wcale nie widzę zużycia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:32   #1528
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wczoraj rano złożyłam zamówienie w S i pomimo że na stronie nie było już różowych pudełek dzisiaj dostałam zamówienie w różowym
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:44   #1529
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
... no ale stronę podejrzałaś już po złożeniu zamówienia,
zatem jeżeli zamówiłaś ostatnią sztukę, to normalne moim zdaniem jest,
że od tej chwili na stronie będzie ten produkt niedostępny
(o ile mają dobry licznik magazynowy).
Ja to bym zadzwoniła na infolinię przed anulowaniem zamówienia ,
żeby się upewnić, czy aby na pewno nie dostanę tej wody
Zamówienie anulowałam wczoraj późnym wieczorem, dzwonilam dziś rano . Chcialam się upewnić co do tej wody, trochę mi na niej zależało. Zgodnie z informacją można poprzez infolinię zmienic formę zapłaty i myślałam ze tak zrobię. Pani mnie jednak utwierdziła ze pierwsi są Ci co zapłacili. Juz nie chciało mi się dalej drążyć tematu ponieważ wpłaty nie dokonałam. Gdybym nie zajrzala do historii na ich stronie pewnie bym nawet nie wiedziała, że jest taki brak na ten moment, i kasa by została przelana. Moja strata mogłam zaznaczyć płatnośc przy odbiorze. Wg mnie nie opłaca sie u nich robić płatnosci przelewem , a juz na pewno z jakimś małym poslizgiem. Mimo wszystko nie jest to w porządku. Skoro dają 7 dni na zapłatę to produkty z zamówienia powinny być przytrzymane do tego czasu.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-05-29 o 17:24
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:33   #1530
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

perfumeria.pl - DIMA20 - rabat 20 zł przy zakupach od 170 zł, ważny do lipca 2014

nexterio.pl - DB47 - rabat 50 zł przy zakupach za min. 699 zł - ważny do 31.07.14 wszystko dla domu i ogrodu

wiecejnizherbata.pl - DMB1 - rabat 15 % na cały asortyment ekskluzywnych herbat - ważny do 31.10.14

twojekwiaty.pl - DMB568 - rabat 10 % na przesyłki kwiatowe euroflorist - ważny do 31.07.14

dekoracjadomu.pl - DIMA39 - rabat 10 %

e-lady.pl - BC8C9D2-193C87- rabat 20 zł na bieliznę ważny do 30.09.14

eobuwie.pl - eobuwie30 - rabat 30 zł na buty przy zakupach za min. 299 zł ważny do 31.08.14

bydziubeka.pl - WAZKAHIT - rabat 20 % na biżuterię do 30.09.14
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.