kosmetyki Bourjois - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 22:50   #721
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Ciekawy opis, dziekuje Moze pojutrze jednak przekonam sie zeby isc do perfumerii, bo co zdjecie to inaczej wygladaja te odcienie, jak teraz przegladam Allegro. A kojarzysz moze 16 - ROSE COUP DE FOUDRE, tak mi wpadl w oko na jakiejs aukcji

EDIT: Doczytalam w tym watku, ze wiele dziewczyn opisuje nr 16 jako brzoskwiniowy roz, to by mi pasowalo Juz chyba wiem co sobie kupie na Wielkanoc

Oczywisicie dalej chetnie wyslucham jakis sugestii
16 to róż z brzoskwiniowym odcieniem, bardzo ładny. Przymierzałam się do zakupu, ale moja miłość do róży Bourjois ostatnio nieco słabnie.

Za to ja też ustrzeliłam czekoladki: białą i złotą.

Rzyrafko, dziękuję za zdjęcie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 00:13   #722
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Kobietki, jak to wkońcu jest z tymi czekoladkami? Wiem, ze są brązujące: 51 (jaśniejszy) i 52 (ciemniejszy), oraz niedostepny u nas nr 53- biała czekolada (dająca kremowa poświatę?). Widziałam na allegro jeszcze jakiś w ciemnym opakowaniu z nr 54, myślałam, że to jakiś brązujący dla mulatek a tu sie okazuje, że to złoty. Możecie mi powiedzieć, czy ten złoty jest ciemny? Domyślam sie po opakowaniu, ze ma drobinki..A czy oprócz tego jest perłowy, taki jak rozświetlacz, czy matowy? Pozdrawiam

Wklejam zdjęcia obydwu z allegro.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 07:43   #723
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dokładam to, co na temat czekoladek wczorajszym wieczorkiem znalazłam w wątku

Biała (53)
złota 54)
jasnobrązowa (51) ma odcień cynamonowy
ciemnobrązowa (52)

bo tak sobie dumam nad białą na All
i kliknęłam 2 róże na Tru,
a wszystko dzięki lekturze Was
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:02   #724
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
16 to róż z brzoskwiniowym odcieniem, bardzo ładny. Przymierzałam się do zakupu, ale moja miłość do róży Bourjois ostatnio nieco słabnie.

Za to ja też ustrzeliłam czekoladki: białą i złotą.

Rzyrafko, dziękuję za zdjęcie.
A możesz cyknąc fotke jak wygląda złota czakoladka na skórze?
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:38   #725
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
A możesz cyknąc fotke jak wygląda złota czakoladka na skórze?
Mogę spróbować, jak ją już dostane, bo dopiero wczoraj wieczorem kliknęłam. Rzyrafka ma złotą czekoladkę, może ona wklei zdjęcia (o ile już tego nie robiła).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:54   #726
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: kosmetyki Bourjois

No dziewczyny - widzę, ze wszystkie będziemy dobrze zaopatrzone w czekoladki
Ja zamówiłam tylko białą, a teraz czatuję na kilka cieni, ale na allegro nie ma raczej interesujących mnie kolorów Podobają mi się takie jaśniutkie roże świetliste, brzoskwinki delikatne - widziałam coś takiego w przelocie jak byłam w perfumerii, ale muszę sprawdzić numery - macie może coś takiego?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:57   #727
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
No dziewczyny - widzę, ze wszystkie będziemy dobrze zaopatrzone w czekoladki
Ja zamówiłam tylko białą, a teraz czatuję na kilka cieni, ale na allegro nie ma raczej interesujących mnie kolorów Podobają mi się takie jaśniutkie roże świetliste, brzoskwinki delikatne - widziałam coś takiego w przelocie jak byłam w perfumerii, ale muszę sprawdzić numery - macie może coś takiego?
o ile dobrze pamiętam to numer 3 - róż i 16- taka własnie brzoskwinia. Mam nadzieję, że nie wprowadziłam Cię w błąd , ale też się nad nimi zastanawiałam w sephorze.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 10:02   #728
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczynki, wiecie moze co to jest?
Sucre Scintillant Sweet Pearly Veil For Delicious Lips
http://us.strawberrynet.com/productD...64978&goChar=B
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:28   #729
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
dziewczynki, wiecie moze co to jest?
Sucre Scintillant Sweet Pearly Veil For Delicious Lips
http://us.strawberrynet.com/productD...64978&goChar=B
kurcze wydaje mi się, że gdzieś sie juz ten kosmetyk, albo wzmianka o nim pojawiła na wizażu
ostatnio tez sie tym zainteresowałam na allegro http://allegro.pl/item300036856_supe...nia_wysyl.html
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:38   #730
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
kurcze wydaje mi się, że gdzieś sie juz ten kosmetyk, albo wzmianka o nim pojawiła na wizażu
ostatnio tez sie tym zainteresowałam na allegro http://allegro.pl/item300036856_supe...nia_wysyl.html
ja widziałam go w gazecie. O ile pamiętam to jest chyba taki słodki połyskujący puder. Na usta do błyszczyku albo tak na ciało. Nie bardzo mnie zainteresował to dokładnie nie pamiętam, ale to coś w tym stylu.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 11:05   #731
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja widziałam go w gazecie. O ile pamiętam to jest chyba taki słodki połyskujący puder. Na usta do błyszczyku albo tak na ciało. Nie bardzo mnie zainteresował to dokładnie nie pamiętam, ale to coś w tym stylu.
"słodka, migocząca, perłowa mgiełka"...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 11:43   #732
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
dziewczynki, wiecie moze co to jest?
Sucre Scintillant Sweet Pearly Veil For Delicious Lips
http://us.strawberrynet.com/productD...64978&goChar=B
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja widziałam go w gazecie. O ile pamiętam to jest chyba taki słodki połyskujący puder. Na usta do błyszczyku albo tak na ciało. Nie bardzo mnie zainteresował to dokładnie nie pamiętam, ale to coś w tym stylu.
Tak, to taki puder, ale jakby dodatkiem żelowym lekko - da się go nalożyć na same usta (nie tylko na blyszczyk), acz na blyszczyk lepiej się trzyma. Ma drobinki brokatowe.
W smaku - jak cukier

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
kurcze wydaje mi się, że gdzieś sie juz ten kosmetyk, albo wzmianka o nim pojawiła na wizażu
ostatnio tez sie tym zainteresowałam na allegro http://allegro.pl/item300036856_supe...nia_wysyl.html
Pojawilo się na Allegro, a w styczniu bylo na super promocji na Truskawce - kolo 35 zl (może 40?) za 2 szt.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:06   #733
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny doradzcie-skuszona przez Was zastanawiam sie nad zakupem czekoladki...no i nie wiem,ktora wybrac: biala czy zlota?

Dylemat tym wiekszy,ze mam juz w domku czekoladke brazujaca nr 52 i nie chcialabym,zeby efekt ktory moglabym uzyskac nowym zakupem byl bardzo podobny do 52,a z drugiej strony czytalam gdzies na watku,ze biala daje rozowa poswiate,a efekt swinki niezbyt mile widziany...

Mam raczej chlodna karnacje,lekka sklonnosc do zarozowien i zalezy mi na efekcie rozswietlenia. Ktora powinna lepiej sprawdzic sie w tej roli?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:14   #734
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dylemat tym wiekszy,ze mam juz w domku czekoladke brazujaca nr 52
ja nie mam jeszcze żadnej, wiec nie doradze
ale mam pytanie - piszesz ze masz 52 - najciemniejsza, tak?
Moglabym prosic o jakies fotki i o opinie na jej teamta?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:16   #735
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

U mnie złota była zbyt nachalna (nie wiem czemu, ale ten błysk mimo niewielkiego nałożenia strasznie rzucał się w oczy - raczej na wieczór niż na dzień). Białą kliknęłam wczoraj - w ciemno, więc nie wiem jak będzie
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:18   #736
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie-skuszona przez Was zastanawiam sie nad zakupem czekoladki...no i nie wiem,ktora wybrac: biala czy zlota?

Dylemat tym wiekszy,ze mam juz w domku czekoladke brazujaca nr 52 i nie chcialabym,zeby efekt ktory moglabym uzyskac nowym zakupem byl bardzo podobny do 52,a z drugiej strony czytalam gdzies na watku,ze biala daje rozowa poswiate,a efekt swinki niezbyt mile widziany...

Mam raczej chlodna karnacje,lekka sklonnosc do zarozowien i zalezy mi na efekcie rozswietlenia. Ktora powinna lepiej sprawdzic sie w tej roli?
biala nie jest nachalna wrecz bardzo delikatniusia
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:47   #737
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie-skuszona przez Was zastanawiam sie nad zakupem czekoladki...no i nie wiem,ktora wybrac: biala czy zlota?

Dylemat tym wiekszy,ze mam juz w domku czekoladke brazujaca nr 52 i nie chcialabym,zeby efekt ktory moglabym uzyskac nowym zakupem byl bardzo podobny do 52,a z drugiej strony czytalam gdzies na watku,ze biala daje rozowa poswiate,a efekt swinki niezbyt mile widziany...

Mam raczej chlodna karnacje,lekka sklonnosc do zarozowien i zalezy mi na efekcie rozswietlenia. Ktora powinna lepiej sprawdzic sie w tej roli?

ja jestem szczęsliwą posiadaczke białej czekoladki. Bardzo lubie ten delikatny i subtelny efekt rozświetlenia. Poza tym dla mnie ta lekka rózowa poswiata jest bardzo na plus. Nie wiem ile musiałabys jej naciapac na twarz, zeby uzyskac efekt swinki. Ja uzywam jej w połaczeniu z rózem nr 95 i tymi dwoma kosmetykami modeluje policzki. Z rozświetlaczy mam jeszcze gwizadkowy puder sephory i dla mnie czekoladka jest o niebo lepsza. Wiem, że na wizazu jest duzo dziewczyn, które rozczarowały sie efektem jaki daje biała czekoladka. Ja naszczęcie do nich nie należe
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:58   #738
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
ja jestem szczęsliwą posiadaczke białej czekoladki. Bardzo lubie ten delikatny i subtelny efekt rozświetlenia. Poza tym dla mnie ta lekka rózowa poswiata jest bardzo na plus. Nie wiem ile musiałabys jej naciapac na twarz, zeby uzyskac efekt swinki. Ja uzywam jej w połaczeniu z rózem nr 95 i tymi dwoma kosmetykami modeluje policzki. Z rozświetlaczy mam jeszcze gwizadkowy puder sephory i dla mnie czekoladka jest o niebo lepsza. Wiem, że na wizazu jest duzo dziewczyn, które rozczarowały sie efektem jaki daje biała czekoladka. Ja naszczęcie do nich nie należe
ejjjjjj caly czas robicie gula na te cuda a ja niedawno kupilam roz loreala bo balam sie ryzykowac z ta czekoladka i rozem bourjois
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:01   #739
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
czy mogłabyś wrzucić jakąś małą fotkę tej fuksji na ustach?

czy ktoś posiada może błyszczyk Effet 3D Les Cocktails #26 Cassis Tropical?
byłabym wdzięczna za porównanie do załączonej próbki koloru, która jest na oficjalnej stronie www
probowalam wrzucic fotki ale nie da sie cos wiec moze podasz mi swoj mail to przesle Ci jak wyglada na ustach ten bourjois, a tak przy okazji znalazlam jeszcze taka fuksje z loreala i rimmela tez mam juz fotki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 16:22   #740
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mi tez narobilyscie chcetki na biala czekoladke Jakos tak wczesniej nie bylam nia zainteresowana,a teraz,jak piszecie,ze jednak daje rozowy polysk,to strasznie ja chce Na Zajaczka Chyba sobie kupie,na allegro jeszcze troche ich jest
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:45   #741
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mi tez narobilyscie chcetki na biala czekoladke Jakos tak wczesniej nie bylam nia zainteresowana,a teraz,jak piszecie,ze jednak daje rozowy polysk,to strasznie ja chce Na Zajaczka Chyba sobie kupie,na allegro jeszcze troche ich jest
no wlasnie...trafi czlowiek na taki watek zyje sobie spokojnie az tu nagle bah! i juz mu sie widzi cos kupic co takie zachwalane i ma tyle swietnych opini zeby to sobie sprobowac ja mam ochote na biala i ta ciemna kto okradnie ze mna bank?? tak mi sie wydaje ze oprocz tej czekoladki niedlugo czegos zapragne jeszcze...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:55   #742
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też zastanawiam się nad złotą i białą czekoladką. I nie mam pojęcia, którą kupić. Mam dość jasną karnację i boję się, że przy białej będę dziwnie blado wyglądać. Jak myślicie?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:20   #743
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja klinkęłam ta białą czekoladkę I przyszły dzisiaj do mnie dwa róże burżujka Niedługo aktualizacja
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:44   #744
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja choruje na liner bourjois, portfel swieci pustkami
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:50   #745
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

No i koniec oszczedzania,tez wlasnie kupilam biala W sumie,to powinnam sie cieszyc,bo wyrzuty sumienia i tak uspie wmawiajac sobie,ze to niepowtarzalna okazja,ze taniej,niz w sklepie,no i nie jest dostepna w Polsce,wiec trzeba brac,poki daja

Mi sie wydaje,ze do jasnej karnacji najlepsza bedzie wlasnie biala lub zlota.Ja jestem zima i po pierwsze lubie podkreslac moja blada cere (wiec nie uzywam brazerow),a po drugie ciemniejsze kolory moga dawac zbyt mocny efekt na jasnej buzi.A biala powinna byc jak najbardziej w porzadku,zawsze mozna z czyms ja zmieszac np.z kuleczkami Vollare,jesli chce sie otrzymac inny efekt
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 18:59   #746
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie jaśniutkie roże świetliste, brzoskwinki delikatne - widziałam coś takiego w przelocie jak byłam w perfumerii, ale muszę sprawdzić numery - macie może coś takiego?
3, 16, a najbardziej takim jasnym, brzoskwiniowym różem jest nr 35 Lune D'or.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No i koniec oszczedzania,tez wlasnie kupilam biala W sumie,to powinnam sie cieszyc,bo wyrzuty sumienia i tak uspie wmawiajac sobie,ze to niepowtarzalna okazja,ze taniej,niz w sklepie,no i nie jest dostepna w Polsce,wiec trzeba brac,poki daja
Idą jak świeże bułeczki te czekoladki z Allegro. Ja mam nadzieję, że będę zadowolona i z białej i złotej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:01   #747
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
probowalam wrzucic fotki ale nie da sie cos wiec moze podasz mi swoj mail to przesle Ci jak wyglada na ustach ten bourjois, a tak przy okazji znalazlam jeszcze taka fuksje z loreala i rimmela tez mam juz fotki
dawaj fotki!

no i kliknęło mi się na białą czekoladkę
tak szybko znikają, nie mogłam się przecież wahać!
[poza tym zawsze mogę ją wymienić]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:22   #748
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No i koniec oszczedzania,tez wlasnie kupilam biala W sumie,to powinnam sie cieszyc,bo wyrzuty sumienia i tak uspie wmawiajac sobie,ze to niepowtarzalna okazja,ze taniej,niz w sklepie,no i nie jest dostepna w Polsce,wiec trzeba brac,poki daja

Mi sie wydaje,ze do jasnej karnacji najlepsza bedzie wlasnie biala lub zlota.Ja jestem zima i po pierwsze lubie podkreslac moja blada cere (wiec nie uzywam brazerow),a po drugie ciemniejsze kolory moga dawac zbyt mocny efekt na jasnej buzi.A biala powinna byc jak najbardziej w porzadku,zawsze mozna z czyms ja zmieszac np.z kuleczkami Vollare,jesli chce sie otrzymac inny efekt
Hmy, chyba masz rację, ale myślałam, że złota czekoladka ładnie podkreśli kości policzkowe. Nie mogę się zdecydować, a czekoladek ubywa w zastraszającym tempie.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:29   #749
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze żadnej, wiec nie doradze
ale mam pytanie - piszesz ze masz 52 - najciemniejsza, tak?
Moglabym prosic o jakies fotki i o opinie na jej teamta?
52 uzywalam jak dotad moze ze 3 razy-narazie jakos eksperymentowalam glownie z rozami-tez bourjois oczywiscie,ale jutro sie nia pomiziam i zdam swieza relacje


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
U mnie złota była zbyt nachalna (nie wiem czemu, ale ten błysk mimo niewielkiego nałożenia strasznie rzucał się w oczy - raczej na wieczór niż na dzień). Białą kliknęłam wczoraj - w ciemno, więc nie wiem jak będzie
Zbyt nachalna mowisz-no wlasnie boje sie takiego "dyskotekowego" blysku na twarzy...w przypadku zlotej liczylam na lekkie,jakby sloneczne rozswietlenie,wiec chyba efekt niezbyt by sie pokrywal z oczekiwaniami...
A masz moze jakies zdjecie jak ona sie prezentuje na skorze i moglabys je wrzucic? lub jesli uz gdzies sa w tym watku <a ja je przegapilam>t mnie do nich odeslac?

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
biala nie jest nachalna wrecz bardzo delikatniusia
Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
ja jestem szczęsliwą posiadaczke białej czekoladki. Bardzo lubie ten delikatny i subtelny efekt rozświetlenia. Poza tym dla mnie ta lekka rózowa poswiata jest bardzo na plus. Nie wiem ile musiałabys jej naciapac na twarz, zeby uzyskac efekt swinki. Ja uzywam jej w połaczeniu z rózem nr 95 i tymi dwoma kosmetykami modeluje policzki. Z rozświetlaczy mam jeszcze gwizadkowy puder sephory i dla mnie czekoladka jest o niebo lepsza. Wiem, że na wizazu jest duzo dziewczyn, które rozczarowały sie efektem jaki daje biała czekoladka. Ja naszczęcie do nich nie należe
Hmm deliatnap owiadacie...no to chyba byla by lepsza niz ta zlota-jednak...(eh to moje kobiece niezdecydowanie). Missia-bela a efekt czekoladka na buzi daje mocniejszy czy delikatniejszy niz gwiazdki ephory? ja mam rozowe gwiazdki,wiec latwiej byloby mi sobie wyobrazic...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie...trafi czlowiek na taki watek zyje sobie spokojnie az tu nagle bah! i juz mu sie widzi cos kupic co takie zachwalane i ma tyle swietnych opini zeby to sobie sprobowac ja mam ochote na biala i ta ciemna kto okradnie ze mna bank?? tak mi sie wydaje ze oprocz tej czekoladki niedlugo czegos zapragne jeszcze...
Ja! Ja! ja po prostu powinnam miec zabanowany dostep do wizazu...zyj sobie spokojnie,az tu bach,informacjao czekoladkach no i sie okazuje,ze po prostu zyc bez nich nie moge...
a w portfelu pustki...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:37   #750
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
I przyszły dzisiaj do mnie dwa róże burżujka Niedługo aktualizacja
Jakie, jakie?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
3, 16, a najbardziej takim jasnym, brzoskwiniowym różem jest nr 35 Lune D'or.
A mogłabyś porównać nr 35 do różu Clinique Aglow? Miałaś może styczność z różem nr 32 Bourjois?
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.