proszę o pomoc ;P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 22:00   #1
brewka*
Raczkowanie
 
Avatar brewka*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 62

proszę o pomoc ;P


Mam 16 lat i cere mieszaną; czoło i nos się świecą, a poza tym na czole i w niewielkiej ilosci na polikach pojawiają mi się skórki jakby z przesuszenia.. Moja cera jest też trądzikowa i jasna.. Moje pytanie jest więc jaki kosmetyk najlepiej stosować. Chodzi mi przede wszystkim o to, aby matowił, nie zatykał porów i ukrywał przebarwienia.. Do tej pory używałam pudru z UnderTwenty, ale nie ejstem z niego zadowolona. Poza tym używam też pudru brązującego na poliki. Czy mogłybyscie mi polecić jakiś puder, czy może lepiej podkład(?) żeby spełniał wszytskie moje wymagania? Zależy mi też na tym żeby nie przekraczał 15 zł. Czy znacie takie cudeńko?


Być może pojawiały sie podobne tematy, ale były z zeszłych lat, a poza tym to chcialam opisac swoją skórę bo być może któraś z was takową ma i mi poleci dobry kosmetyk:P
brewka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 22:40   #2
SlOncEee
Raczkowanie
 
Avatar SlOncEee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 51
Dot.: proszę o pomoc ;P

Bardzo dobry jest puder w kreme dermacol! jest matujący, leczący i bardzo dobrze pokrywa wszystkie przebarwienia. jest wydajny jedna tubka kosztuje 10 zł i wystarcza na długo bo nakłada sie go bardzo mało. polecam

http://www.zapachy.abc24.pl/default....6309&pro=28177
SlOncEee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:46   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: proszę o pomoc ;P

Z wątku redakcyjnego:

W wątku redakcyjnym pt. '100 najczęściej zadawanych pytań' ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449 ) umieściłam zestawienie wątków, w których mówi się o podkładach: do skóry suchej, mieszanej, tłustej, kryjących (post nr 2). Dlatego też...
ZANIM ZADASZ PYTANIE DOT. PODKŁADÓW, SPRAWDŹ, CZY ODPOWIEDŹ NA NIE NIE PADŁA JUŻ W KTÓRYMŚ Z TYCH WĄTKÓW!

Polecam przestrzeganie tych zaleceń.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.