piękna strefa T - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 11:40   #1
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa

piękna strefa T


witam wszystkie z tego co wyczytałam na innych wątkach to jest nas troche co mają cere mieszaną i ja też do tego grona należe i to że mam cere mieszaną to dla mnie prawdziwa udręka jak mi coś wyskoczy na czole albo nosie to za chwile sie mnożą a o czole to ja już nie wspomne całe obsypane krostkami i wągrami i nie weim co już z tym robić uzywałam żelu do twarzy clean&clear, nive visage young i nic! dalej są a jakiś czas temu kupiłam sobie krem podobno specjalny do cery mieszanej z Ziaji i tak m iwysuszyło policzki ze mialam suche jak piasek na pustyni tak więc stosuje 2 kremu jeden bez tłuszczowy na strefe T(czolo, nos, broda) i pół tłusty na policzki co też jest strasznie męczące że trzeba sie paprać aż dwoma kremami ....ehhh...masz już dość szukania i eksperymentowania z jakims skutecznymi sposobami na strefe T bo policzki mam ładne....a może wy znacie jakieś skuteczne sposoby?albo jakieś dobre kosmetyki?słyszałam że dobre są takie rzeczy tylko dość drogie jak dla mnie:

- seria Pure Zone(L`Oreal Paris) - cena za jedną rzecz ok. 16zł
- Pure Focus(Lancome) - cena ok.105zł!!!
- tonik AA Young(ściąga pory) - cena ok.17zł
- Tonique Magique Matifiant(zapobiega sie błyszczeniu buźki) - cena ok.95zł!!

z kremów podobno dobre są:
- Garnier czysta skóra A - cena ok.21zł
- Normader Noc Vichy - cena ok.72zł za 50ml
- zmniejsza pory Pore Genius, Helena Rubinstein - cena ok.200zł (matko dla mnie to majątek żeby za kosmetyk tyle dać)

i same widzicie jakie to drogie wszystko a ja szukam czegoś tańszego bo raczej nie stac mnie na kosmetyki po 100, 150zł

a może używałyście jakis z nich??jeśli tak to podzielcie sie wrażeniami
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:56   #2
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: piękna strefa T

jeżeli masz taki problem z wągrami i krostkami na czole, to może warto wybrać się do dermatologa?? czasem kosmetyki pielęgnacyjne nie wystarczają, by pozbyc sie problemu.
ze swojej strony polecam Ci używać kremów przede wszystkim nawilżających, lekkich, dobrze wchłaniających się w skórę, a strefe T traktować peelingami enzymatycznymi, zeby nie dopuscic do rozsiania sie krostek po calej twarzy. na krostki stosuj punktowy preparat wysuszający, lub korektor antybakteryjny (np Bell - 8zł).
nie myj tez twarzy zwykłym mydłem, ale zaopatrz sie w delikatny żel myjący, np. Garnier - Podstawa Pielęgnacji (cena 11zł). używaj tez toniku matująco - odświeżającego, ale pamietaj, ze musi byc bezalkoholowy, bo takie zbyt wysuszaja buzie i powoduja, ze przetłuszczac bedzie sie jeszcze bardziej
to tyle, jakbys miala jeszcze jakies pytania - pisz
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:58   #3
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: piękna strefa T

aha, napisz prosze ile masz lat, bo to tez jest ważne przy doborze własciwej pielegnacji
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:24   #4
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: piękna strefa T

Ja mam 19, uzywam serii Garnier Czysta Skora, choc jeszcze rok temu uzywalam serii Nastolatki. Kilka lat temu mialam tradzik, tylko w strefie T zawsze,teraz minal, cera psuje mi sie tylko przed i w trakcie okresu, ale na to juz nic nie poradze :|
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:26   #5
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez Hanka20
aha, napisz prosze ile masz lat, bo to tez jest ważne przy doborze własciwej pielegnacji
mam 15 latek
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:27   #6
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez migdalek
Ja mam 19, uzywam serii Garnier Czysta Skora, choc jeszcze rok temu uzywalam serii Nastolatki. Kilka lat temu mialam tradzik, tylko w strefie T zawsze,teraz minal, cera psuje mi sie tylko przed i w trakcie okresu, ale na to juz nic nie poradze :|
nie masz ani krosteczki i wągrów też nie??a drogo Cie to wyniosło??(chodzi mi otą serie z Garnier`a)
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:00   #7
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: piękna strefa T

Jesteś jeszcze bardzo młoda. Te krostki najprawdopodobniej są wynikiem dojrzewania. Ja w takiej sytuacji poleciłabym Ci dermatologa i coś naprawde delikatnego. Skóra mieszane potrzebuje nawilżenia również w strefie T to powie Ci każdy dobry dermatolog. Przesuszając ją za bardzo możesz doprowadzić do pogorszenia sytuacji.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 16:04   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez mychaaa
słyszałam że dobre są takie rzeczy tylko dość drogie jak dla mnie:

- seria Pure Zone(L`Oreal Paris) - cena za jedną rzecz ok. 16zł
- Pure Focus(Lancome) - cena ok.105zł!!!
- tonik AA Young(ściąga pory) - cena ok.17zł
- Tonique Magique Matifiant(zapobiega sie błyszczeniu buźki) - cena ok.95zł!!

z kremów podobno dobre są:
- Garnier czysta skóra A - cena ok.21zł
- Normader Noc Vichy - cena ok.72zł za 50ml
- zmniejsza pory Pore Genius, Helena Rubinstein - cena ok.200zł (matko dla mnie to majątek żeby za kosmetyk tyle dać)

a może używałyście jakis z nich??jeśli tak to podzielcie sie wrażeniami

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 20:57   #9
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Jesteś jeszcze bardzo młoda. Te krostki najprawdopodobniej są wynikiem dojrzewania. Ja w takiej sytuacji poleciłabym Ci dermatologa i coś naprawde delikatnego. Skóra mieszane potrzebuje nawilżenia również w strefie T to powie Ci każdy dobry dermatolog. Przesuszając ją za bardzo możesz doprowadzić do pogorszenia sytuacji.
tak wiem że jestem jeszcze dosc młoda i włąsnie to moze byc przyczyna tych problemow ale to chyba nie znaczy ze mam taka obsypana ze szpeconcymi krostkami chodzic prawda, pojde do tego dermatologa moze faktycznie cos poradzi oby nie doradzil czegos co moze mi zaszkodzic jeszcze bardziej
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 21:12   #10
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: piękna strefa T

Idź do dermatologa. Mam 19 lat, trądzik juz od 8 i z doświadczenia wiem, że żadne drogeryjne kosmetyki tak nie pomagają jak specyfiki na receptę od dermatologa. Kiedyś miałam naprawde wielki trdzik, a teraz tylko prawie niewidoczne resztki
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 21:32   #11
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez mychaaa
oby nie doradzil czegos co moze mi zaszkodzic jeszcze bardziej
Tak tez moze sie zdarzyc

Kiedyś poszlam na wizytę do dermatologa w instytucie kosmetycznym Eris i to co mi przepisał popaliło mi twarz byłam wsciekla.

Z wszystkimi problemami poradził sobie starszy pan dermatolog u którego każda wizyta zdawała się trwać wieki ile ja sie pryszczy w książkach u niego naoglądałam ehh...

Najlepiej zapytaj wśród znajomych, moze ktoś poradzi Ci dobrego i sprawdzonego dermatologa.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 22:46   #12
dagmara_9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 105
Dot.: piękna strefa T

ja osobiście polecam żel myjący Eveline (zawiera delikatny peeling,a pełna nazwa to: Specjalistyczny żel głęboko oczyszczający antybakteryjny CYNK SYSTEM+ TRICLOSAN)- skład podobny do żeli bardzo drogich firm a efekt o wiele lepszy -wyrażne zmiany zauwazyłam po tygodniu ,wyraźnie oszyszczone pory , zero pryszczy i krostek ,a całkowity efekt czystej buźki po miesiacu . Żel stosowałam tylko raz dzienie, do tego jakiś nivena rano , no i oczywiście polecam zaprzestanie jakich kolweik zabiegów,typu wycisaknie porów - w ten sposób przenosisz jedynie baktereie a buźce wogóle nie pomagasz.
P.s . polecam także tonik z wizażu (składlejek pichotowy i petroleum) niedawno go zaczełam stosować w wyniku głębszego oczyszczenia skóry - efekt także piorunujący)
__________________
Jedynym kluczem do szczęścia jest bunt w nim nie ma winy ani wstydu.

Pora coś zmienić, a pierwszym korkiem bedzie zdefiniowanie tego 'czegoś'.....bedzie cieżko,ale warto!

"czesc - jak minal ci dzien?och mi też, może pogadamy o tym przy piwie?kiedy?gdzie?"
dagmara_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:39   #13
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez dagmara_9
ja osobiście polecam żel myjący Eveline (zawiera delikatny peeling,a pełna nazwa to: Specjalistyczny żel głęboko oczyszczający antybakteryjny CYNK SYSTEM+ TRICLOSAN)- skład podobny do żeli bardzo drogich firm a efekt o wiele lepszy -wyrażne zmiany zauwazyłam po tygodniu ,wyraźnie oszyszczone pory , zero pryszczy i krostek ,a całkowity efekt czystej buźki po miesiacu . Żel stosowałam tylko raz dzienie, do tego jakiś nivena rano , no i oczywiście polecam zaprzestanie jakich kolweik zabiegów,typu wycisaknie porów - w ten sposób przenosisz jedynie baktereie a buźce wogóle nie pomagasz.
P.s . polecam także tonik z wizażu (składlejek pichotowy i petroleum) niedawno go zaczełam stosować w wyniku głębszego oczyszczenia skóry - efekt także piorunujący)
jeśli chodzi Ci o ten żel w niebieskiej tubie o przeźroczystej konsystencji to sotosowalam go ale zmain nie zauwaylam a skad mozna wziac skladniki na ten tonik wizazowy?? i gdzie je mozna dostac??
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:33   #14
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez mychaaa
nie masz ani krosteczki i wągrów też nie??a drogo Cie to wyniosło??(chodzi mi otą serie z Garnier`a)
mychaaa powiem ci, ze nie wiem czy drogo czy nie, srednio na 2 miesiace mi cala seria Garniera wystarcza, krem chyba na dluzej. Na codzien nie mam wypryskow, tylko przed okresem nagle mnie wysypuje, mimo pielegnacji, podczas okresu powoli zanika i po juz nic nie mam znowu. Kiedys uzywalam serii Nastolatki. Powiem ci, ze dla mnie niewazne w sumie jaka seria, ale zeby byla cala. Zel, tonik, krem, peeling- wszystko z tej samej serii, wtedy jest kompletna pielegnacja. Kiedys, jak mialam jakies 14-15 lat mialam tradzik na czole. Sam minal. to chyba tez od genow zalezy
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 18:20   #15
Lucy14
Raczkowanie
 
Avatar Lucy14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 207
Dot.: piękna strefa T

Ja bym Ci nie polecala serii gerniera skoro masz przesuszone policzki mnie baaaaaaaaaardzo wysuszyla...
Lucy14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 20:24   #16
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez Lucy14
Ja bym Ci nie polecala serii gerniera skoro masz przesuszone policzki mnie baaaaaaaaaardzo wysuszyla...
to moglabym np uzywac tylko na czolo, nos i brode bo policzki mam ok ładniutkie są ale najbardziej to czoło mnie dołuje
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 10:25   #17
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: piękna strefa T

mychaa, ja wlasnie policzki i nos zawsze mialam i mam ladniutkie, jak mi cos wyskakiwalo to na czole albo brodzie. Mialam chyba 14 lat jak mialam takie krosty na czole, dermatolog mi dala recepte na jakis plyn a'la tonik robiony w aptece na zamowienie. Nawet pomagal, ale pamietam ze samo mi to przeszlo z wiekiem
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:05   #18
Lucy14
Raczkowanie
 
Avatar Lucy14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 207
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez mychaaa
to moglabym np uzywac tylko na czolo, nos i brode bo policzki mam ok ładniutkie są ale najbardziej to czoło mnie dołuje
Poczytaj sobie opinie na KWC i radze kup cos delikatniejszego bo mozesz sobie zaszkodzic. Ja sie przerzucilam wlasnie na delikatniejsze, niewysuszajace kosmetyki.
Lucy14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:59   #19
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: piękna strefa T

A co ja mam powiedziec,jak moja skora,niedość ze naczynkowa,to jeszcze mieszana i wrażliwa?Ja to mam przerąbane z nią...;/
Na nosie i brodzie mam jakies wągry,oprocz tego na policzkach mi czasem cos wyskoczy i kolo ust,tragedia!Pozatym jeszcze sie dowaliły jakieś przesuszenia pod okiem...Nie mowiac juz o grudkach na czole.
Do matowienia skóry krem Garnier moze i dobry ,ale perfidnie wysusza.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 19:53   #20
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

hmmm...z tego co wyczytalam to garniera nie polecacie ale poczytam cosik na KWC i moze cos znajde dla siebie..aaa noi ten dermatolog, dziekuje za porady
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:12   #21
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: piękna strefa T

J tez mam problem z ta strefa i nie moge sobie poradic.Kiedys mylam twarz jakims zelem z Garniera a teraz sama woda.Mialam tez krem do skory tlustej z Evelaine czy jak to sie tam pisze ale nie pomagal za bardzo.Teraz uzywam zwyklego nivea.
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:20   #22
Lucy14
Raczkowanie
 
Avatar Lucy14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 207
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez *Claire*
(...) moja skora,niedość ze naczynkowa,to jeszcze mieszana i wrażliwa?(...)
Ja mam to samo nie liczac naczynek... taki juz nas los
Lucy14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:24   #23
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: piękna strefa T

gorąco polecam serie Nivea Visage Young ;] szczegolnie zel do twarzy jest naprawdę dobry.
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 23:18   #24
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: piękna strefa T

a ja polecam kremowy żel do mycia twarzy Clerasil,bo jako jedyny żel antybakteryjny do tej pory nie wysusza mi twarzy ani nie podrażnia(skóra na policzkach wrażliwa,naczynka) a strefe T naprawde porzadnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu pryszczy.
A oprócz tego myślę,że 1,2 razy w tygodniu obowiązkowo peeling...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 23:36   #25
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Thumbs down Dot.: piękna strefa T

zadnego garniera!!!! uwielbiam kosmetyki z tej firmy, ale garnier czysta skora moim zdaniem jest okropny, moje policzki, mimo ze zawsze byly ok, staly sie... przewrazliwione i teraz musze uzywac przez to kremu do cery wrazliwej. ugh...
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 00:50   #26
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: piękna strefa T

a ja mam 17 lat sucha,wrazliwa i alergiczna i co zrobic z moja strefa T? wszytsko za mocne a mam zakorniki na nosie,coraz twardsze na brodzie i syfki ropne i okropne slady po nich i zaczynaja sie szerokie zakorniki na czole robic i delikatnie sie blyszczec
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:35   #27
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: piękna strefa T

ja mam mieszaną tzw właśnie strefe T...co robić aby nie była sucha w jednym z nowu tłusta w innym miejscu używać dwóch kremów czy wystarczy jeden poradźcie
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:09   #28
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: piękna strefa T

Cytat:
Napisane przez mav
ja mam mieszaną tzw właśnie strefe T...co robić aby nie była sucha w jednym z nowu tłusta w innym miejscu używać dwóch kremów czy wystarczy jeden poradźcie
hmm no właśnie używanie dwóch kremów na rózne partie twarzy to może być uciążliwe...ja mam też cerę mieszaną w strefie T,z tym,ze nie mam raczej problemu z pryszczami,raczej z samym przetłuszczaniem się tej strefy..no i tak-na noc używam przeważnie kremu odżywczego,może być nawet półtłusty,ostatnio jest to krem Ziaji kakaowy-na cała twarz,gdzieś zresztą kiedyś wycztałam,że dobrze robi nałożenie raz na jakiś czas kremu tłustego właśnie na cerę tłustą...niewiem,mi w każdym razie to nie szkodzi. Natomiast na dzień to już lekki nawilżające,lub matujące kremy.

Przypomniało mi się,jak kiedyś były u nas w sprzedaży plasterki Nivea Visage na nos,czoło i brodę...ja je lubiałam,szkoda,,ze je wycofali-teraz z tego co wiem są na allegro gdzieś
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:35   #29
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: piękna strefa T

ja kiedyś miałam krem nastolatki matujący ale ostatnio nigdzie go nie widziałam
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:14   #30
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: piękna strefa T

słuchajcie ale bajer!!!moja sis jest konsultantką ORIFLAME i wlasnie w tej firmie ukazala sie nowa seria kosmetykow pielegnacyjnych do twarzy OPTIMALS i sa do roznych typow skory to są kremy/fluidy z filtrami i moja sis przyniosla taki fluid do cery mieszanej i posmarowalam sie nim i sluchajcie rewelka!!!a wysmarowalam cala twarz!!policzki ladnie nawilzone a strefa T sie nie blyszczy!! poprostu jestem pod wrazeniem! swietnie nawilza, matuje, zawiera filtr spf 8 i jest baaaardzo wydajny bo malutka kapka tego flidu wystarcza na cala twarz! jest go niewiele bo 75ml za ok 30zł ale moim zdaniem sie naprawde opłaca!!a czy oczyszcza dobrze twarz to sie okaze bo uzylam go ze 2-3 razy dopiero ale wczesniej uzywalam dwoch roznych kremow wiec ten jest boski(na dole fotka tego do cery mieszanej)

zamieszczam info ze strony oriflame.pl

"Balance Mattifying Fluid SPF 8Matujący fluid z filtrem SPF 8 BalanceSkóra pozostaje matowa, gładka i nawilżona. Fluid sprawia, że pory skórne stają się mniej widoczne, a cera odzyskuje świeży wygląd. Zawiera ekstrakt z brzozy i kompleks normalizujący. Do cery mieszanej i tłustej. 75 ml26,9 zł"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7115l.jpg (16,2 KB, 1 załadowań)
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.