Kosmetyki H&M. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 00:18   #1381
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki H&M.

Czy ma któraś z Was bronzer h&m? Jak z jego trwałością? Nie zapycha? Może macie zdjęcia koloru??
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:43   #1382
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z Was bronzer h&m? Jak z jego trwałością? Nie zapycha? Może macie zdjęcia koloru??
Ja mam brązer z H&M w złotym opakowaniu.Jego trwałość jest dosyć dobra(u mnie wytrzymuje ok.6 godzin).Jest dosyć ciemny(bez pomarańczowych tonów) i ma lekkie,złote drobinki,których aż tak bardzo nie widać na twarzy.Można z nim "ładnie" pracować i uzyskać bardzo naturalny efekt.
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:29   #1383
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z Was bronzer h&m? Jak z jego trwałością? Nie zapycha? Może macie zdjęcia koloru??
Mam go od grudnia. Kocham i uwielbiam, choć miałam opory czy go kupić. Ma bardzo ładny kolor, taki umiarkowany, mlecznej czekolady. Wcale nie uważam, że jest ciemny. Zdecydowanie polecam. Jeśli nie duże opakowanie, to chociaż to mniejsze. Nie zapycha.

Edytowane przez Olecha
Czas edycji: 2012-02-18 o 13:30 Powód: .
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:32   #1384
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki H&M.

A ja mam z H&M róż do policzków, z wymianki . Jest bardzo fajny w użyciu, polecam!
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 15:40   #1385
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Mam go od grudnia. Kocham i uwielbiam, choć miałam opory czy go kupić. Ma bardzo ładny kolor, taki umiarkowany, mlecznej czekolady. Wcale nie uważam, że jest ciemny. Zdecydowanie polecam. Jeśli nie duże opakowanie, to chociaż to mniejsze. Nie zapycha.
Wcześniej ten brązer był w takim wielkim opakowaniu, a teraz jest w takich malutkich. Z jednej strony jest bardziej poręczny, z drugiej jest go o połowę mniej.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 16:08   #1386
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam brązer z H&M w złotym opakowaniu.Jego trwałość jest dosyć dobra(u mnie wytrzymuje ok.6 godzin).Jest dosyć ciemny(bez pomarańczowych tonów) i ma lekkie,złote drobinki,których aż tak bardzo nie widać na twarzy.Można z nim "ładnie" pracować i uzyskać bardzo naturalny efekt.
Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Mam go od grudnia. Kocham i uwielbiam, choć miałam opory czy go kupić. Ma bardzo ładny kolor, taki umiarkowany, mlecznej czekolady. Wcale nie uważam, że jest ciemny. Zdecydowanie polecam. Jeśli nie duże opakowanie, to chociaż to mniejsze. Nie zapycha.
Dziewczyny, dziękuję bardzo za Wasze opinie Skuszę się chociaż na to małe opakowanie, a jak mi przypasuje, to dokupię większe
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 22:50   #1387
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wcześniej ten brązer był w takim wielkim opakowaniu, a teraz jest w takich malutkich. Z jednej strony jest bardziej poręczny, z drugiej jest go o połowę mniej.
Jest w obu pojemnosciach do tej pory, tylko jak już wyłoża w sklepie te duże to są odrazu wykupione

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję bardzo za Wasze opinie Skuszę się chociaż na to małe opakowanie, a jak mi przypasuje, to dokupię większe
Nawet małe opakowanie i tak wystarczy Ci na bardzo długo Ja kupiłam od razu duze bo bałam się, że tak mi się spodoba, że jak już go skonczę i będę chciała dokupić nowe opakowanie to już ich nie będą produkować
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 06:42   #1388
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Kosmetyki H&M.

h&m ma glównie błyszczyki najlepsze, ale cienie i mgiełki też są ok. Jedyne zastrzerzenia mam do lakierów bo niby kolorki fajne, ale z trwałością to tragedia poprostu.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:02   #1389
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
(...)Jedyne zastrzerzenia mam do lakierów bo niby kolorki fajne, ale z trwałością to tragedia poprostu.
Spróbuj pociągnąć je na koniec top coatem, albo przezroczystym lakierem, w moim przypadku oba sposoby przedłużają ich trwałość do 4-5dni
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:09   #1390
palace
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki H&M.

Wow! Jestem zaskoczona, że kosmetyki z h&m jak na takie sieciówkowe rzeczy mają aż tak dobre recenzje. Zastanawiam się właśnie nad ich różami/ brązerami, ale boję się że mnie zapchają. Jak reagują na skórze skłonnej do alergii, wrażliwej?
palace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:26   #1391
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez palace Pokaż wiadomość
Wow! Jestem zaskoczona, że kosmetyki z h&m jak na takie sieciówkowe rzeczy mają aż tak dobre recenzje. Zastanawiam się właśnie nad ich różami/ brązerami, ale boję się że mnie zapchają. Jak reagują na skórze skłonnej do alergii, wrażliwej?
Ja mam wrażliwą i bronzer działa super. Mnie nie zapycha, nic się nie dzieje.
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 19:56   #1392
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki H&M.

Też mam bronzer w złotym opakowaniu (duży) i jestem bardzo zadowolona. Odcień rewelacyjny, żadnej cegły. I mnie nie zapycha.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 23:46   #1393
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
A ja z HMowych kosmetyków kupuję głównie lakiery lakiery i od czasu do czasu jakiś błyszczyk. Do cieni nie mam zaufania - miałam dwie paletki i każda z nich mnie rozczarowała. Wolę kupić sleeki, które są w podobnej cenie.
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 01:53   #1394
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki H&M.

Jeśli ktoś szuka W Warszawie brązerów w dużych opakowaniach to widziałam je wczoraj (z 10 sztuk) na Nowym Świecie (te w mniejszych opakowaniach też były).

Czy któraś z was miała już styczność ze sztucznymi rzęsami z H&M'u? Widziałam wczoraj 2 rodzaje i w jednym zaciekawiło mnie to, że miały świetny przezroczysty pasek, tylko właśnie nie wiem jak jest z ich jakością.
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 14:34   #1395
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

Odświeżam wątek, bo może któraś z was będzie mogła mi pomóc.


Otóż kiedyś w H&mie kupiłam paletkę z 6 cieniami i 2 różami, paletka charakterystyczna bo z wytłoczonymi listkami (góra przezroczysta, dół w kolorze butelkowej zielenie). Bardzo spodobał mi się róż z tej paletki, ten ciemniejszy, miał taką ładną poświatę.

Czy któraś z was orientuje się może albo ma w swoich zbiorach coś podobnego?

Dodaję zdjęcia. Niestety trudno mi oddać kolor, który jest ciepły z fioletowo-lawendową poświatą . Nie jest to typowy koral czy pomarańcza. Na górze jest roztarty, na dole grubiej nałożony. W opakowaniu wygląda zupełnie inaczej.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2014-01-28 o 17:49 Powód: Paletka jest niedostępna
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:15   #1396
pasjonautka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki H&M.

Jeżeli chodzi o kosmetyki z h&m, to przede wszystkim lakiery do paznokci. Zawsze mają fajne i modne kolory i całkiem długo się trzyma na paznokciu
__________________
Lubię kosmetyki i inne "babruchy" Ostatnio zaczęłam prowadzić bloga, ale jakoś kiepsko mi idzie... :P Zapraszam - http://pasjonautka.wordpress.com
pasjonautka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:19   #1397
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo może któraś z was będzie mogła mi pomóc.


Otóż kiedyś w H&mie kupiłam paletkę z 6 cieniami i 2 różami, paletka charakterystyczna bo z wytłoczonymi listkami (góra przezroczysta, dół w kolorze butelkowej zielenie). Bardzo spodobał mi się róż z tej paletki, ten ciemniejszy, miał taką ładną poświatę.

Czy któraś z was orientuje się może albo ma w swoich zbiorach coś podobnego?

Dodaję zdjęcia. Niestety trudno mi oddać kolor, który jest ciepły z fioletowo-lawendową poświatą . Nie jest to typowy koral czy pomarańcza. Na górze jest roztarty, na dole grubiej nałożony. W opakowaniu wygląda zupełnie inaczej.
mi sie on troche kojarzy z pewnym rozem clinique, ale to moze tylko tak mi sie wydaje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 22:12   #1398
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki H&M.

dimiti, a pamiętasz nazwę? Mi chodzi o róż, który nada się do jasnej skóry i nie będzie miał czerwonych tonów na twarzy. Nie wiem czemu, ale u mnie wszystkie róże robią się czerwone i wyglądam wtedy jak bym wróciła z maratonu . Myślałam, czy by sobie nie zakupić takiego pudru z Clinique żółtego, żeby niwelował czerwone tony róży i podkładów (z nimi jest to samo). Może to dlatego że jestem jasna, ale oliwkowa i przez kontrast wszystko zmienia odcień.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 07:37   #1399
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki H&M.

Jak mówisz o poświacie, to od razu skojarzył mi się właśnie z H&M róż w kolorze Tawny Rose. On był taki niby brzoskwiniowy,niby brązowy, niby różowy, a poświatę miał taką ...hmm, no "różową perłę". Powinny jeszcze być dostępne, nie tak znowu dawno kupiłam Dazzling Peach - i ku mojej radości, te róże są wyprodukowane w Niemczech, a nie Chinach

Hmm, czerwony na pewno nie robi się Dainty z MAC (100zł) albo coś z Inglota (20zł i też spory wybór) i nie gimnastykować się z czerwieniejącym różem z pomocą Clinique...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2013-05-10 o 07:40
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 18:47   #1400
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki H&M.

Są gdzieś przecenione balsamy do ciała już?

Edytowane przez Belliza
Czas edycji: 2013-07-28 o 18:49
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 22:59   #1401
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Kosmetyki H&M.

odświeżam wiecie może czy komsetyki h&m sa dobre dla uczuleniowcow? (dokladniej cienie lub bronzer)
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 08:10   #1402
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki H&M.

Dla alergików proponowałabym inne kosmetyki, niekoniecznie H&M.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 11:46   #1403
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki H&M.

A jak oceniacie Lip Pen?? Kusi mnie pomarańczowy i nude. Nie wszystkie pomadki dobrze wyglądają na moich ustach, bo często podkreślają mi suche skórki. A jak jest w tym przypadku??? One kosztują 15zł
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:01   #1404
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki H&M.

Mam dwie paletki - jedna nudes (taka klasyczna, z beżami), a druga smoky (zgaszony róż, fiolet i brąz i coś tam jeszcze). Kosztowały ok. 20zł za sztukę. Są w bazie KWC, bo je oceniałam. Bardzo je sobie chwalę, choć ta nudes w beżach jest dosyć jasna, idealna do makijażu w rodzaju "no make-up". Zaś ta druga do makijażu dziennego, do pracy, bądź oficjalne spotkania. Jeśli ktoś narzeka na ich pigmentację, radzę nałożyć je na bazę pędzelkiem, nie żadnym aplikatorem. Dobrze się blendują i stopniują. O osypywaniu pisać nie będę, bo to nie jest wina cieni, a mało wprawnej aplikacji.

Posiadam również pędzel do różu - taki z kremowym trzonkiem, dwukolorowym włosiem, dwustronny. Również jestem zadowolona. Choć strony do podkładu nie używam. Jest bardzo miękki i wygodny.

Podejrzewam, że jeszcze na jakąś paletkę się skuszę. Teraz mają taką dużą, z dwoma różami. W oko też wpadła mi jedna z tych małych, z tej serii z której już dwie posiadam, z takim turkusowym cieniem po środku. Róże i rozświetlacze też są niczego sobie i w przypływie złego humoru pewnie trafią do mojej kosmetyczki.
Carolien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:11   #1405
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Kosmetyki H&M.

z H&Mu miałam kiedyś podkład- dla mnie jako ekstremalnego bladziocha za ciemny, ale testowałam po domu i był ok . nie wiem czy jeszcze jest, ale nie widziałam go ostatio. :confused miałam puder, bardzo mi odpowiadał, nietety skoczyłam i nie mogłam go dostać już.
: mam też dużo błyszczyków-WSZYSTKIE mega klejące- jak zamykam usta i chce je otworzyć to się ciągną- ale dla mnie są idealne, lubię takie
z paletek miałam taką papierowo-kartonową do Smoky Eyes, w rózowym opakowianiu i nie jestem z niej za bardzo zadowolona. mam jeszcze taką z 10 okrągłymi, perłowymi cieniami- są tak jakby dwa cienie w jednym- jaśniejsze w srodku, ciemniejsze na zewnątrz i ta służy mi długo, bardzo fajna
mam kilka eyeliner'ów- dorwane na promocji- ot, tak nic ciekawego, trzeba przynajmniej 3 razy maczać pędzelek, żeby pomalować oko; zapłacilam 2zł za każdego więc nie będę marudzić
masełka moim zdaniem są mega średnie. fajne zapachy, fajne opakowanie, nic poza tym. kupuję na prom jak są po 2 zł już-6,99 w życiu bym nie dała!
i ostatnia rzecz to pędzel kabuki- kupiony może z 2-3lata temu za 6,90(?). słyszałam dużo złych opini na jego temat, jednak mi służy od czasu zakupu i ani włosie się nie zniekształciło, ani włosy nie wypadają- poprostu miód malina
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:49   #1406
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki H&M.

http://www.elle.pl/uroda/artykul/h-m...nie-kosmetykow
Cytat:
Lubicie kosmetyki z H&M? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość. Szwedzka sieciówka właśnie stworzyła własną (a nie brandowaną jak do tej pory), bardziej luksusową gamę produktów do makijażu (podporządkowaną obowiązującym trendom).
Miałyście może coś z tej nowej serii
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:16   #1407
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Miałyście może coś z tej nowej serii
nie właśnie. wszystko pięknie zapakowane, ale mam dziwne przeczucie, ze z jakością może być średnio. te wcześniejsze kosmetyki były takie sobie.
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:34   #1408
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki H&M.

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
nie właśnie. wszystko pięknie zapakowane, ale mam dziwne przeczucie, ze z jakością może być średnio. te wcześniejsze kosmetyki były takie sobie.
Wcześniejsze były niezbyt.

Oglądałam filmik na Youtube i vlogerki są zachwycone nową serią H&M

__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 16:04   #1409
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Kosmetyki H&M.

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie - H&M.jpg (96,6 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2017-08-17 o 20:55
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 08:30   #1410
fermirth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki H&M.

Wpadłam tu zhejtować paletkę do konturowania z H&M Face Palette. Zawiera 2 bronzery, róż i rozświetlacz, cała paletka kosztuje 19,99 o ile się nie mylę, ja dorwałam ją za 8zł na wyprzedaży i zawiodłam się. Jeden bronzer wyglada na ciemny i chłodny, w rzeczywistości jest super pomarańczowy, musiałabym chyba spędzić kilka godzin w solarium, żeby wyglądał on w miarę normalnie na mojej skórze. Drugi bronzer widać że jest pomarańczowy i taki jest, do twarzy kompletnie się nie nadaje, nawet do ocieplania wyglada okropnie. Róż ma piękny kolor, niestety na twarzy go kompletnie nie widać ze wzgedu na bardzo słabą pigmentację. Rozświetlacz jest w miarę okej, ma nieco widoczne drobinki, jest słabo napigmentowany i jest chłodny, dzięki czemu nie pasuje do swoich 'kolegów' dwóch ciepłych bronzerow jedynie co jest fajne w tej paletce to to, że bronzery nie robią plam, ładnie się rozprowadzają chociaż nieco osypują. Opakowanie jest całkiem ładne, proste. Próbowałam chociaż to jakoś wykorzystać i użyć tej paletki jako delikatnych cieni do powiek na codzień, niestety nawet do tego się ta paletka nie nadaje. Chyba ją komuś oddam, jedynie się cieszę, że dotowałam ją za jedynie 8zł, chociaż i tyle mi szkoda na coś tak bezużytecznego :/ chociaz z h&m bardzo chwale sobie breloczek z mini tuszem do rzęs, eyelienerem i żelem

do brwi super jesli wybieram się gdzies z mała torebka albo po prostu wrzucam w kieszeń i mam swój podręczny zestaw poza tym tusz fajnie wydłuża, a żel super trzyma brwi przez cały dzień. Eyeliener niestety wysechł po dwóch dniach mimo dokładnego zakręcania, ale może po prostu wadliwy produkt.
fermirth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-06 09:30:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.