Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 09:43   #2881
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Do wedg tak dostałam obie Twoje wiadomości, ale dopiero teraz mam czas żeby usiąść do komputera Dziękuję Ci bardzo w końcu wiem jaki naprawdę mam swój kolor włosów. Farbę już wczoraj zakupiłam i właśnie już za chwilkę zabieram się za farbowanie Bardzo się będę cieszyć jeśli ten kolorek jest naturalny bo o to właśnie mi chodzi, nie chcę mieć białych włosów Oczywiście zaraz po farbowaniu i wysuszeniu wstawię fotki na forum Bardzo dziękuję za wszystkie rady odnośnie farbowania, napewno się do nich zastosuję

Superedzia a możesz nam powiedzieć ile czasu trzymałaś tą farbkę na odroście i ile na reszcie?
Ja się trochę spieszyłam więc nałożyłam najpierw tył potem odrosty i zaraz jak skończyłam przeciągnęłam na resztę...tam pisze, że 45 min ja trzymałam 50 min bo się zapomniałam
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 09:55   #2882
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do Superedzia
ok
dziś chyba kupie ta farbke i się pochwale
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 10:26   #2883
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jak obiecałam tak wstawiam fotki po Garnier Color Naturals 111.

Pierwsze 2 kolor przed farbowaniem(przepraszam za przetłuszczone włoski ;p) reszta po-w rzeczywistości są jeszcze bardziej szare.


Ide dzisiaj po beżowy blond i koniec
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:09   #2884
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak wstawiam fotki po Garnier Color Naturals 111.

Pierwsze 2 kolor przed farbowaniem(przepraszam za przetłuszczone włoski ;p) reszta po-w rzeczywistości są jeszcze bardziej szare.


Ide dzisiaj po beżowy blond i koniec
Cudowne!!!
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:12   #2885
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak wstawiam fotki po Garnier Color Naturals 111.

Pierwsze 2 kolor przed farbowaniem(przepraszam za przetłuszczone włoski ;p) reszta po-w rzeczywistości są jeszcze bardziej szare.


Ide dzisiaj po beżowy blond i koniec
ładne... nie kładź na to beżu bo będą buro zielone a to szare się zmyje po 4 myciach
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:20   #2886
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
ładne... nie kładź na to beżu bo będą buro zielone a to szare się zmyje po 4 myciach
Nie no odrazu to nie, bo i tak nie chwyci. Popiorę jeszcze kilka razy i szary zejdzie, ale zastanawiam się co kupić na zapas, żeby już mi na niebiesko znowu nie chwytało. Myślisz że jak za miesiąc położe beż(myślę o bardzo jasnym beżowym z garniera naturalsa lub nutrisse) to mi ociepli trochę ten kolor? Bo nawet jak się tens szary spierze, to będę miała białe z szarą poświatą.

DolceGabbana- chcesz to bierz albo farbuj 111
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:26   #2887
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia doradz mi prosze mam takie brzydkie już popatrz na fotki zrobiłam przed chwila na dworze ściełam końcówki są ładniejsze teraz ale musze w tygodniu pofarbować co byś mi poleciła?Dodaje też zdjęcia farb o których mysle nie mam juz pojęcia co nałożyć
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 11:38   #2888
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Nie no odrazu to nie, bo i tak nie chwyci. Popiorę jeszcze kilka razy i szary zejdzie, ale zastanawiam się co kupić na zapas, żeby już mi na niebiesko znowu nie chwytało. Myślisz że jak za miesiąc położe beż(myślę o bardzo jasnym beżowym z garniera naturalsa lub nutrisse) to mi ociepli trochę ten kolor? Bo nawet jak się tens szary spierze, to będę miała białe z szarą poświatą.

DolceGabbana- chcesz to bierz albo farbuj 111
myślę tak jak mówisz będzie ok nawet jak ten co ja położysz to będzie ok bo ja ostatnio też czasnełam 111 ale ukazała się nowość z palette ten szampon wieć go położyłam sprał się i dałam ten czysty blondzik i jest fajny cieplutki z odcieniem beżu ale też wpada w lekki chłodek.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
superedzia doradz mi prosze mam takie brzydkie już popatrz na fotki zrobiłam przed chwila na dworze ściełam końcówki są ładniejsze teraz ale musze w tygodniu pofarbować co byś mi poleciła?Dodaje też zdjęcia farb o których mysle nie mam juz pojęcia co nałożyć
ja bym poczekała co teraz nie położysz będzie źle ten szaro bury musi się zmyć ale skłaniała bym się ku ciepłym jasnym rozjaśniającym a potem na to ewentualnie dopiero ten twój wymarzony chłodek. Poczekaj kocie bo będziesz Pankracym. Myj jakim hardcorowym te wszystkie owocowe szampony z kwasami owocowymi(fruktis) zmywają dobrze i te przeciwłupieżowe. Cierpliwa bądź proszę a na wiosnę już blond laska. Jak się zmyjesz to raczej polecam ci poniższe farbki + ta moja

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-02-20 o 11:49
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:44   #2889
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie jest tak szaro bury mocno jest dość zółty tylko ja teraz dałam czadu z płukanką srebną i te jasne mocno chwyciła....to mam nie farbować ale mam już odrost boje sie czekać dłuzej już miesiąc a potem bedzie dużo wiekszy i juz ich wogóle nie wyrównam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:52   #2890
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to myj je co chwile dziś i połóż którąś z tych ciepłych ...jeśli tak mówisz Bo nawet jeśli na tak szary pigment nawet szamponu położysz coś z nazwą popiel, srebrny, lodowy to te wyjdą fioletowe....dojdź stopniowo tak jest chyba lepiej

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-02-20 o 11:55
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 12:43   #2891
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

właśnie już umyłam dwa razy i już są jaśniejsze,były takie szare a teraz odcień ciepły masz racje bo pewnie jakbym teraz dała coś w popielu to byłoby pewnie tak szaroburo jak po szamponie albo płukance a mi chodzi o jaśniutki chłodny blond ten loreal mnie zaciekawił musze o nim poczytac ładny na opakowaniu...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 13:54   #2892
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny, ja już po farbowaniu L'orealem excellence 10.21 bardzo bardzo jasny blond perłowy.
Podobnie jak u Adzi07 odrost niestety nie jest identyczny z resztą włosów. Nie jest żółty ani rudy ale jakby bardziej ciepły beżowy.. Nie przeszkadza mi to strasznie ale i tak jeszcze będę starać się go rozjaśnić płukanką lub szamponem joanny. Ogólnie farba ma raczej same plusy, nie śmierdzi jak inne, wygodnie się nakłada, jest jej bardzo dużo, ja na swoją długość tak naprawdę nie potrzebowałabym nawet całego opakowania..Ale zużyłam bo to pierwszy raz. Co do kondycji włosów OK ale bez rewelacji, tzn. są sztywniejsze i wydaję mi się, że lekko przesuszone końce..Zobaczymy przy następnym myciu Farbę na samym odroście (średni blond -mysi) trzymałam 55 min, później przeciągnęłam resztę na długości na ok 10min. Kolor bardzo mi się podoba aczkolwiek nie zakrył pasemek robionych wcześniej rozjaśniaczem (choć może to i dobrze bo tak przynajmniej nie gryzie mnie ten inny odcień odrostu) a te robione złotym blondem rozjaśnił. Myślę, że dam farbie jeszcze jedną szansę, tzn przy następnym farbowaniu odrostu (oczywiście nie pozwolę żeby był tak duży jak tym razem) zobaczę czy wyjdzie jaśniej, jeśli tak zostanę przy niej jeśli nie to chyba spróbuje czystego blondu palette Superedzi Załączam fotki pierwsze dwie przed (niestety w sztucznym świetle) a następne dwie po w świetle dziennym.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:02   #2893
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

HopeMAGDA ja na Twoim miejscu z tych farb co podałaś zrobiłabym welatonem, nie zrobi szarych włosów,a myślę, że bardzo zmniejszy kontrast między pasemkami.


Superedzia,właśnie wróciłam z rossmana i kauflanda, kupiłam garniera naturals 113-beżowy blond w nowym opakowaniu( napisali tam, że jest bez efektu żółtego i słomkowego koloru) W kauflandzie szukałam tego czystego blondu, ale pomimo,że półki były jakby świeżo po dostawie to ów kolorku nie było. Cameleo dalej był tylko rudy. Poczekam teraz jakiś miesiąc może 3 tygodnie jak wykiełkuje mi odrost i szary się spłucze. Ale obowiązkowo w tym tygodniu zamawiam maskę fryzjerską bo mam nie tyle zniszczone co wysuszone kłaki. A Ty odżywiasz czymś czuprynkę?
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:15   #2894
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kajtolinka a masz na myśli wellaton 12,1 czy 12,0 naturalny bo ja podałam zdjęcie popielatego a Superedzia doradza 12,0 naturalny!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:28   #2895
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
kajtolinka a masz na myśli wellaton 12,1 czy 12,0 naturalny bo ja podałam zdjęcie popielatego a Superedzia doradza 12,0 naturalny!
Ja na swoje nakładałabym 12/1, bo mi ten welaton chwycił na ciepło. Ale skoro masz teraz szarawe włosy to może faktycznie lepiej 12/0. One chyba i tak dość podobnie wychodzą
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 14:31   #2896
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
HopeMAGDA ja na Twoim miejscu z tych farb co podałaś zrobiłabym welatonem, nie zrobi szarych włosów,a myślę, że bardzo zmniejszy kontrast między pasemkami.


Superedzia,właśnie wróciłam z rossmana i kauflanda, kupiłam garniera naturals 113-beżowy blond w nowym opakowaniu( napisali tam, że jest bez efektu żółtego i słomkowego koloru) W kauflandzie szukałam tego czystego blondu, ale pomimo,że półki były jakby świeżo po dostawie to ów kolorku nie było. Cameleo dalej był tylko rudy. Poczekam teraz jakiś miesiąc może 3 tygodnie jak wykiełkuje mi odrost i szary się spłucze. Ale obowiązkowo w tym tygodniu zamawiam maskę fryzjerską bo mam nie tyle zniszczone co wysuszone kłaki. A Ty odżywiasz czymś czuprynkę?
Kajtolinka jak chcesz nawilżyć włoski to ja polecam Ci maskę l'oreala z serii matrix, ja używam do włosów farbowanych (od jakichś 2tyg) i jest świetna włoski miękkie i błyszczące i bardzo fajnie nawilża przede wszystkim no i tania jest. Tylko jakbyś się zdecydowała to za pierwszym razem żeby porządnie nawilżyć to wiadomo lepiej położyć na calutkie włosy ale każdy następny raz lepiej ostrożnie i omijać włoski u nasady bo będą się za szybko przetłuszczać..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-20 o 14:41
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:00   #2897
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
DolceGabbana- chcesz to bierz albo farbuj 111

Farbowałam 111 ale mam rude po dekol. i tylko je ciutke rozjaśniła Parę stron wcześniej są zdjęcia przed i po farbowaniu.

Ale za to dziś postanowiłam obciąć te okropne końcówki, króre najgorzej było zafarbować i wogóle były mega przesuszone Mam nadzieję, że następnym razem będzie już trochę lepszy efekt. Wstawiam zdjęcia w dziennym świetle bo ostatnie były w sztucznym (teraz dopiero widać, że niewiele ta farba dała)
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:31   #2898
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja już tak się gubie z tymi kolorami ze masakra
nie wiem juz sama co mam o tym myslec...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

kate12345 a ty kiedy zamierzasz farbować?? bo jak ty sie decydujesz na jakąś farbkę to ja też, bo ty masz ciemniejsze włosy od moich, wiecjak na twoich wyjdzie ładnie to na moich tym bardziej;*
EwCiAooo ja będę farbować włosy bardzo bardzo jasny blond naturalny Loreal preference 01 Może na początku tygodnia Zobacze
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już po farbowaniu L'orealem excellence 10.21 bardzo bardzo jasny blond perłowy.
Podobnie jak u Adzi07 odrost niestety nie jest identyczny z resztą włosów. Nie jest żółty ani rudy ale jakby bardziej ciepły beżowy.. Nie przeszkadza mi to strasznie ale i tak jeszcze będę starać się go rozjaśnić płukanką lub szamponem joanny. Ogólnie farba ma raczej same plusy, nie śmierdzi jak inne, wygodnie się nakłada, jest jej bardzo dużo, ja na swoją długość tak naprawdę nie potrzebowałabym nawet całego opakowania..Ale zużyłam bo to pierwszy raz. Co do kondycji włosów OK ale bez rewelacji, tzn. są sztywniejsze i wydaję mi się, że lekko przesuszone końce..Zobaczymy przy następnym myciu Farbę na samym odroście (średni blond -mysi) trzymałam 55 min, później przeciągnęłam resztę na długości na ok 10min. Kolor bardzo mi się podoba aczkolwiek nie zakrył pasemek robionych wcześniej rozjaśniaczem (choć może to i dobrze bo tak przynajmniej nie gryzie mnie ten inny odcień odrostu) a te robione złotym blondem rozjaśnił. Myślę, że dam farbie jeszcze jedną szansę, tzn przy następnym farbowaniu odrostu (oczywiście nie pozwolę żeby był tak duży jak tym razem) zobaczę czy wyjdzie jaśniej, jeśli tak zostanę przy niej jeśli nie to chyba spróbuje czystego blondu palette Superedzi Załączam fotki pierwsze dwie przed (niestety w sztucznym świetle) a następne dwie po w świetle dziennym.
Snowhitee bardzo ładnie wyszło Ci farbowanko
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:59   #2899
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny mam już do wyboru tylko dwie farbki
ale doradźcie która farbak byłaby lepsza na moje włoski:0 zdjęcia już chyba znacie;*
są na poprzednich stronach jakby co
Skandynawski blond palette czy ganier nutrisse 100??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 16:41   #2900
dosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Smile Jaka najlepsza farba - BLOND

Hej. Mam pewien problem. Otóż chcę sobie przefarbować włosy.
Teraz mam kolor ciemny blond. Niestety zaczynam robić się na brunetkę. Włosy ciemnieją, a ja coraz bardziej jestem zdenerwowana. Będę farbować włosy 1 raz, więc pogadałam o tym trochę z moją siostrą i mi poradziła, co i jak. Jej zdaniem lepiej farbować włosy farbą na 4,8 lub 12 myć. Nie ma odrostów, a gdy kolor się zmywa, łączy się z dawnym, i może wyjść coś fajnego. A po trwałej, co jest normalne, są odrosty. Jednak nie wiem co wybrać. Jednakże te na kilka myć, nie dają takiego efektu jak trwałe, i nie zawsze mamy gwarancję, że wyjdzie ładny, połyskujący kolor. Jeśli chodzi o trwałą, jestem do niej bardziej przekonana. I w tym problem tkwi, że gdy już wybiorę trwałą to jaką? Zastanawiam się nad garnierem, bo ostatnio, każdy go chwali. Jednak chciałabym jeszcze byście mi doradzili. Proszę o pomoc w wyborze, i jeśli ktoś ma jakieś fotki, po farbowaniu na blond, którąś z farb, proszę o załączenie fotek!
Pozdrawiam i liczę na pomoc!
dosiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 16:44   #2901
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhitee fajny kolorek
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 16:59   #2902
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Garnier color naturals 111- czy nadal rozjaśnia?

Dziewczyny, mam do Was pytanie - kupiłam dziś w Rossmanie farbe Garnier Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond. W domu się zorientowałam, że ma inne pudełko niż zwykle. Modelka ta sama, nr ten sam, nazwa koloru również. Kolory tylko nieco inne. Ale najbardziej mnie zaniepokoiło, że brakuje gdziekolwiek wzmianki, że to farba rozjaśniająca Na starym pudełku pisało "superrozjaśniająca" i była informacja, że przed farbowaniem tym odcieniem nie trzeba włosów rozjaśniać, a tu nie ma słowa na ten temat.

Wiecie może czy coś się zmieniło z tymi farbami? Czy istnieją 2 wersje color naturals 111- rozjasniająca i nierozjaśniająca? A może ten odcień przestał być rozjaśniający? Albo po prostu farba zmieniła tylko opakowanie, a właściwości pozostają nadal te same?

Bardzo proszę o odpowiedź, bo mam zamiar farbować za jakiś czas, a ponieważ walcze jeszcze z pozostałościami rudości po rozjaśnianiu, zależy mi nie tylko na pokryciu włosów odcieniem blond, ale i jednoczesnym rozjaśnieniu.

Jeśli jest nierozjaśniająca, to pewnie kupię jakąś inną farbkę (może garnier nutrisse 111 lub palette "mrozny blond) , a tą odłożę na później, kiedy już uzyskam ładny blond. Ewentualnie dodam do tej mocniejszej wody utlenionej.

W załączniku dodaje zdjęcie starego pudełka i tego, ktore dzis kupilam (fotka robiona komórką, wiec jakość jest kiepska )
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-02-20 o 17:02
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 17:14   #2903
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Jaka najlepsza farba - BLOND

zapraszam do wątku najlepsze farby blond...jest ich naprawde dużo...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 17:17   #2904
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Jaka najlepsza farba - BLOND

Ja również zapraszam jest bardzo dużo i zdjęć również
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 17:18   #2905
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pisałam jakiś czas temu, że opakowanie się zmieniło i pisze teraz Lśniące blondy..ale nie mam pojęcia, jak ona się zachowuje bo ja załapałam się jeszcze na tę wcześniejszą..
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 17:39   #2906
dosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny!
Mam problem... Moje włosy mają kolor ciemnego blondu.
Gdy byłam młodsza, miałam piękne jasne włosy.
Teraz znów chciałabym takie mieć.
Chce się przefarbować. Nie wiem, jaką farbę wybrać. Po trwałej, będę mieć odrosty i tego się boję. Na kilka myć, gdy kolor będzie znikać, połączy się z dawnym, i może powstanie coś fajnego. Jednak gdy wybiorę trwałą, nie wiem jaką. Chcę by włosy po niej były połyskujące, i może to nie jest możliwe, ale by wyglądały jak naturalne. Załączam fotki farb. Odcienie jasnego blondu. Jeśli ktoś ma pomysły proszę o pomoc! Oczywiście może być też trochę ciemniejszy ten blond.
Proszę o fotki z metamorfozami!

Pozdrawiam!

p.s myślę, że najlepiej jednak będzie mi pasować garnier ( fot. 3 i 4 )
dosiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 18:01   #2907
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
HopeMAGDA ja na Twoim miejscu z tych farb co podałaś zrobiłabym welatonem, nie zrobi szarych włosów,a myślę, że bardzo zmniejszy kontrast między pasemkami.


Superedzia,właśnie wróciłam z rossmana i kauflanda, kupiłam garniera naturals 113-beżowy blond w nowym opakowaniu( napisali tam, że jest bez efektu żółtego i słomkowego koloru) W kauflandzie szukałam tego czystego blondu, ale pomimo,że półki były jakby świeżo po dostawie to ów kolorku nie było. Cameleo dalej był tylko rudy. Poczekam teraz jakiś miesiąc może 3 tygodnie jak wykiełkuje mi odrost i szary się spłucze. Ale obowiązkowo w tym tygodniu zamawiam maskę fryzjerską bo mam nie tyle zniszczone co wysuszone kłaki. A Ty odżywiasz czymś czuprynkę?
tak odżywkami z loreala teraz mam ta nowa co ta z lost reklamuje i wcieram po myciu krople jedwabiu z biosilk.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Ja na swoje nakładałabym 12/1, bo mi ten welaton chwycił na ciepło. Ale skoro masz teraz szarawe włosy to może faktycznie lepiej 12/0. One chyba i tak dość podobnie wychodzą
zgadzam się z koleżanką
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 18:02   #2908
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Lola20, wczoraj farbowałam jeszcze starą wersją Garniera, a dzisiaj zakupiłam w nowym opakowaniu. Też byłam zdziwiona,że na opakowaniu nie ma informacji, że rozjaśnia o kilka tonów. Ale zajrzałam do środka-zawartość identyczna jak w farbie której używałam wczoraj. Na instrukcji jest napisane dużymi literami Odcień Superrozjaśniający. I z tyłu również napisane jest że rozjaśnia.

Natomiast ciekawa jestem jaką wodę mają te farby,bo obróciłam pudełko i tubki na wszystkie strony i nie widze orientuje się ktoś?

Dosiunia-z tych farb to wybrałabym Nutrisse lub nową serię Garnier Color&Shine, bo jest najłagodniejsza, nie zniszczy Ci włosów. Jednak musisz pamiętać, że jeśli zafarbujesz jakąkolwiek farbą jasniejszą od naturalnego koloru włosów to kolor ci się nie "wypłucze"i pozostanie jasny, dopóki nie przyciemnisz włosów farbą.


Aha zapomniałam, właśnie dorwałam jakąś gazetę dla kobitek i podobno jak chce się dobrze dobrać kolor, to powinno się wziąć zdjęcie z dzieciństwa i wybrać odcień różniący się maksymalnie 2-3 tony Ja byłam bardzo jasną blondyneczką, więc dobrze, że wróciłam do blondu
A co do odżywiania to podobno warto maskę do włosów włożyć na chwilę do mikrofalówki Wiedziałam, że na ciepło ma lepsze właściwości, ale nie pomyślałam o tak sprytnym sposobie, zawsze podgrzewałam suszarką produkt nałożony na włosy

Edytowane przez Kajtolinka
Czas edycji: 2010-02-20 o 18:05
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 18:07   #2909
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam już do wyboru tylko dwie farbki
ale doradźcie która farbak byłaby lepsza na moje włoski:0 zdjęcia już chyba znacie;*
są na poprzednich stronach jakby co
Skandynawski blond palette czy ganier nutrisse 100??
więc ten pierwszy wychodzi cieplej niż się nazywa a 100 wychodzi ciemniej a tobie chyba zależy na jasnym blondzie czy się mylę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie - kupiłam dziś w Rossmanie farbe Garnier Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond. W domu się zorientowałam, że ma inne pudełko niż zwykle. Modelka ta sama, nr ten sam, nazwa koloru również. Kolory tylko nieco inne. Ale najbardziej mnie zaniepokoiło, że brakuje gdziekolwiek wzmianki, że to farba rozjaśniająca Na starym pudełku pisało "superrozjaśniająca" i była informacja, że przed farbowaniem tym odcieniem nie trzeba włosów rozjaśniać, a tu nie ma słowa na ten temat.

Wiecie może czy coś się zmieniło z tymi farbami? Czy istnieją 2 wersje color naturals 111- rozjasniająca i nierozjaśniająca? A może ten odcień przestał być rozjaśniający? Albo po prostu farba zmieniła tylko opakowanie, a właściwości pozostają nadal te same?

Bardzo proszę o odpowiedź, bo mam zamiar farbować za jakiś czas, a ponieważ walcze jeszcze z pozostałościami rudości po rozjaśnianiu, zależy mi nie tylko na pokryciu włosów odcieniem blond, ale i jednoczesnym rozjaśnieniu.

Jeśli jest nierozjaśniająca, to pewnie kupię jakąś inną farbkę (może garnier nutrisse 111 lub palette "mrozny blond) , a tą odłożę na później, kiedy już uzyskam ładny blond. Ewentualnie dodam do tej mocniejszej wody utlenionej.

W załączniku dodaje zdjęcie starego pudełka i tego, ktore dzis kupilam (fotka robiona komórką, wiec jakość jest kiepska )
dziwne powiem...wydaje mi się, że to ta sama farba ale czort wie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 18:11   #2910
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=superedzia;17327669]więc ten pierwszy wychodzi cieplej niż się nazywa a 100 wychodzi ciemniej a tobie chyba zależy na jasnym blondzie czy się mylę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------


tak zależy mi na jasnym blondzie
byłam dzisiaj w kauflandzie i nie było tej Twojej farbki co mi doradzałaś tego czystego blondu z palette;*
a ten skandynawski blond rozjaśnia ztego co widziałam podobnie do tej Twojej i z tej samej firmy i serii palette color naturals co myślisz??;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.