Problem cieniami do powiek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 15:51   #1
asik666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 120

Problem cieniami do powiek


Dziewczyny czym Wy rozprowadzacie cienie na powiekach??? Ja załączonymi pacynkami, ale cieżko jest równimiernie rozprowadzić cienie. W ogóle ja się męczę gdy nakładam aplikatorem cienie, zanim będzie cokolwiek widać to po 5 razy muszę nabierać cień na gąbeczkę. I tak się dzieje za każdym razem, czy są to tanie cienie czy gosha, rimmela. Swoją drogą co myślicie o cieniach rimmela-wg mnie są niefajne, wcale ich nie widac ;/
asik666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:56   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Problem cieniami do powiek

ja nakładam pędzelkami, ale nie sprawia to, że cienie są bardziej intensywne, a wręcz przeciwnie nakładanie pacynkami daje bardziej intensywny kolor

pacynką trudno za to precyzyjnie nałożyć cienie i rozetrzeć ich granice

napigmentowanie cieni zależy do firmy, ale można też bardziej nasycić kolory stosując bazę pod cienie np. ArtDeco - ja mam Lumene i nie zauważyłam zmiany w nasyceniu kolorów, ale podobno ArtDeco jest lepsza pod tym względem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:25   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Problem cieniami do powiek

zgadzam się z poprzedniczką, odkąd zaczełam używać pędzelków nakładanie idzie znacznie łatwiej, czem używam aplikatora żeby nadac bardziej intensywny kolor. Pedzelki muszą być jednak dobre, w sobotę kupiłam sobie 4 z Inglota i są jak dla mnie super, niestety nie mam porównania z innymi, ale i nakładanie i nasycenie kolorów jest lepsze. Można nimi fajnie manewrować po powiece, tworzyć kształciki i takie rózne

W sobotę kupiłam także bazę ArtDeco, niedość, że dłużej i to dużo dłużej utrzymują się cienie na powiece, nie rolują itd to mam faktycznie wrażenie jakby były bardziej intensywne. (niestety znów brak porównania z innymi bazami) wczoraj zrobiłam eksperymaent nakładają bazę i cienie i po 12 godzinach nic naprawdę nic a nic nie bylo rozmyte
dziś kolejny eksperyment sprawdzający bazę, nałożyłam na nią zwykłe bazarkowe cienie (jestem bezlitosna hihih), kolorki są supci a nie jak przedtem bez niej były bez wyrazu i takie nijakie, zobacze jak się utrzymaja, póki co 6 i pół godziny i nienaruszone

poniżej linki do zdjątka z bazą po 12 godzinach:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...277575&page=85

i dziś "bazarek":

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=295951
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:32   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Problem cieniami do powiek

ja rowniez nakladam cienie pedzelkami - sprawilam sobie jakis czas temu porzadny zestawik i jest zdecydowanie wygodniej i ladniej.

pacynka pozwala ladnie stopniowac i nasycac efekt, ale pedzelek jest moim zdaniem bardziej precyzyjny
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.