Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 11:13   #4321
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Moja pierwsza paletka-czworka z MAC'a. Od dawna uzywam podkladu i bazy z MAC ale cieni nigdy jakos nie kupowalam tzn. kiedys kilka lat temu kupilam jeden cien Knight Divine ale malo go uzywalam. Teraz w tej paletce czworce dokupilam do niego cien Crystal, pani w sklepie taki mi doradzila bo chcialam cos do takiego bardziej soft smokey, do takiego bardziej na co dzien makijazu smokey. Razem te dwa cienie Knight Divine i Crystal tworza na prawde piekny duet a smokey z ich uzyciem jest bardzo delikatny. Tylko musze jeszcze pocwiczyc rozcieranie cieni na powiece bo nie za bardzo mi to wychodzi Ok koniec gadania/pisania, oto moja pierwsza paletka z MACa, od lewej: naked lunch, vanilla, crystal, satin taupe. I wspominany juz pojedynczy cien Knight Divine.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:31   #4322
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
zdania są podzielone-jedni uważają Sigmę za lepszą od MACa, inni odwrotnie...ewentualnie z chwalonych pędzli są jeszcze te Kozłowskiego, ale ja akurat nie mam, więc się nie wypowiem, choć czaiłam się na zakup, ale troszkę mnie zniechęca, że tylko internetowo a ja lubię pomacać (dopisek: dopiero teraz przeczytałam jak to brzmi ale wiecie, co mam na myśli) przed zakupem. Gdybys chciała popatrzeć to podaję Ci link http://www.pedzle.com.pl/ Innych przepraszam za OT.
na pewno ja osobiście nie polecam "twarzowych" Inglotów, choć te do oczu są super. No są jeszcze te Sephory. Wszystko zależy od tego, ile możesz wydać i do czego konkretnie będziesz go używać. Czasem lepiej wydać więcej, a mieć pędzle świetnej jakości (tym bardziej, że zazwyczaj kupujesz na lata, przy założeniu, ze tylko do własnego użytku). Jedni wolą mieć pędzel do rózu okrągły, inni ścięty. Niektórzy wolą mieć np. mały pędzel do pudru, którego można też użyć do brązera, rozświetlacza itp., zaś inni wolą mieć do wszystkiego osobny pędzel (np. ja jakoś nie lubię używać tego samego pędzla do pudru i do brązera/różu - ot, takie moje małe zboczenie). Wszytskie te rzeczy musisz wziąc pod uwagę przy wyborze.
Ja tam kocham Inglota 1ss uzywam go do pudru i jest boski
Mam też 134 MACowy, który miał byc do pudru, ale dla mnie był w tej roli słaby i używam go do brązerów, jest ok, ale bez polotu. Najlepiej samemu pomiziac, bo co jednemu odpowiada, drugiemu nie musi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oooook, to wrzucam, tylko nie proście o opisy całości bo do jutra bedę siedzieć nad tym
część cieni czeka na depot więc wrzucam wsio co mam
Sliczności Aleś tego nazbierała

Cytat:
Napisane przez zuzanna_maria Pokaż wiadomość
chcę się przywitać, bo jestem nowa zarówno tu, jak i jeśli chodzi o maca. i trochę przypadkowa.

właśnie wróciłam do domu po mojej pierwszej w życiu wizycie w salonie maca i jestem taaakaaa podekscytowana! nie planowałam jej nawet, bo moim zamiarem było jedynie kupno eyelinera bobbi brown w douglasie, ale nie było nowego koloru denim ink, o którym marzę. bo wymyśliłam sobie, że jesienią zamienię moje nudne, czarne i ciemnobrązowe kreski na powiekach granatowymi. przypomniało mi się, że fluidline ma super recenzje na kwc więc sceptycznie poszłam go sobie obejrzeć. i absolutnie zakochałam się w kolorze waveline! do zakupów jeszcze doszedł cień copperplate i tinted lip conditioner w odcieniu feeling good. mac ma nową fetyszystkę!

nie wiem jeszcze czy zupełnie zdradzę eyeliner w żelu bobbi brown z fluidlinem, okaże się w miarę użytkowania. mam też jednego paint pota (rubenesque), którego kiedyś dostałam, jednak nie sprawdza się u mnie jako cień, a bazy używam innej. ale cała reszta zdobyła mnie w całości, już robię wishlistę

Jakie są linery BB? Kilka mi się podoba, może bym się zaprzyjaźniła, ale zupełnie nic o nich nie wiem Długo się trzymają , jaka mają konsystencje? Fluidliny MAcowe maja niestety rożną konsystencję w zależności od koloru
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ejjjjj a czemu mnie nie było zróbcie zlot w POZ, bo to posrodku
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Witam Macoholików
to może i ja się pochwalę swoją pierwszą i nie ostatnią piętnastką
co prawda dwóch wkładów brakuje, ale za niebawem będzie komplecik, hmm ogólnie do waszych zbiorów jeszcze daaaaaleko mi brakuje
jeszcze za mało mam typowych rozświetlaczy i cielaków myślałam o Vanilli i Ricepaper ( ? )
co do zdjęcia to od lewej:
Bronze, Espresso, Cut to fit, Satin Taupe, Sable
Tete-a-tint, Expensive Pink, All that Glitters, Era, puste
Humid, puste, Silver Ring, Knight Devine, Deep Truth

pozdrawiam
Elo

Piękna paletka

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
To by był GENIALNY pomysł, bo ja 27 wracam z Londynu mogę się nawet poświecić i jakąś kolacje zrobić (a gotuje na takim samym poziomie jak maluje )
Oooooo To ja mam genialniejszy pomysł Ja będę na koniec października w Wawie To wpadnę do Ciebie 30 na obiados, spacer, wino i mejkap, bo wieczorem idę na koncert Co Ty na to ?

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
lepiej nie, świat byłby gorszy, charakter mam paskudny
Eeee tam przesadzasz Charakter masz git
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:45   #4323
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hej kupiłam ostatnio puder transparentny prep+prime, jak na razie użyłam go 2 razy i jestem zadowolona z efektu, niestety nie testowałam go jeszcze przy ekstremalnych warunkach jak to nazywam, czyli w upale, deszczu itp. Czy ktoś coś może powiedzieć o nim? Widziałam, ze Kamil miał go chyba na targowisku, można wiedzieć dlaczego Ci nie podpasował?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:20   #4324
zuzanna_maria
Przyczajenie
 
Avatar zuzanna_maria
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość


Jakie są linery BB? Kilka mi się podoba, może bym się zaprzyjaźniła, ale zupełnie nic o nich nie wiem Długo się trzymają , jaka mają konsystencje? Fluidliny MAcowe maja niestety rożną konsystencję w zależności od koloru


BB mam teraz dwa kolory, black ink i sepia ink, wcześniej jeszcze miałam w łapkach graphite shimmer. z fluidline wzięłam waveline bo potrzebowałam granatu a BB denim ink nie mogłam nigdzie dorwać.

poszczególne linery BB od siebie się nie różnią niczym, ani konsystencją, ani nasyceniem koloru, ani trwałością. jakość każdego koloru jest absolutnie identyczna - jaki jest w opakowaniu, taki będzie na powiece za jednym machnięciem pędzelka. schnie b.szybko, ale nie na tyle by nie można było jeszcze z linerem popracować, rozmazać, rozetrzeć. w ciągu dnia nie bleknie, nie przemieszcza się, nie wyciera ani nie rozmazuje. i dla mnie b.ważne - nie robi się ksero (np ysl i clinique zawsze mi się odbijały i ścierały w wewnętrznym kąciku). pięknie wygląda na oku w niezmienionym stanie do chwili demakijażu. a zmywa się bezproblemowo, ja używam micelara biodermy.

i w powrównaniu z BB mój pierwszy fluidline wypada zachwycająco. nawet konsystencja jest identyczna - jest gęsty, ale ani trochę nie wodnisty, i nie jest twardy, więc nie trzeba dłubać pędzelkiem, by coś wyskrobać ze słoiczka. wydaje mi się tylko, że trochę płowieje na powiece wraz z upływem dnia (ale równie dobrze mogło mi się tylko wydawać, bo za każdym razem oglądałam go w innym oświetleniu) i łatwiej go niechcący rozmazać. ale jestem z niego naprawdę zadowolona, chociaż zmartwiłaś mnie tym, że jakość różni się w zależności od koloru. waveline jednak zachowuje się na razie świetnie (użyłam go dwukrotnie)

jeszcze mam pytanie, bo chociaż przeglądałam wątek, to konkretnej odpowiedzi nie znalazłam. chodzi mi o pędzelek do eyelinera - używam bobbi brown ultra fine eyeliner brush i jest naprawdę niesamowity. czasem jednak potrzebuję czegoś super cieniutkiego do super cieniutkiej kreski, ale przy tym niezbyt miękkiego, bo nie lubię, gdy mi eyeliner osiada na rzęsach. macie coś do polecenia?
__________________
"whiskey and apples go together. fix me a drink, darling."

- holly golightly

Edytowane przez zuzanna_maria
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:30
zuzanna_maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:09   #4325
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja tam kocham Inglota 1ss uzywam go do pudru i jest boski
Mam też 134 MACowy, który miał byc do pudru, ale dla mnie był w tej roli słaby i używam go do brązerów, jest ok, ale bez polotu. Najlepiej samemu pomiziac, bo co jednemu odpowiada, drugiemu nie musi
święte słowa
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:55   #4326
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny, odkopałam niedawno limitowany, stary Bang-on-Blue i chociaż miałam obawy przed jego użyciem z racji intensywności koloru, to jednak nałożyłam go odważnie na cała powiekę i roztarłam go w załamaniu granatem z Metallic Eyes, a na shimmer w łuku dałam Nanogold i powiem, że ... pokochałam intensywne kolory cieni - limitowanek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:11   #4327
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
To by był GENIALNY pomysł, bo ja 27 wracam z Londynu mogę się nawet poświecić i jakąś kolacje zrobić (a gotuje na takim samym poziomie jak maluje )
ja obstawiam koniec listopada.. będę wtedy w PL i bardzo chętnie bym się z Wami znowu spotkała.. a i jak najbardziej poznała nowe MACouzależnione
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 18:14   #4328
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja obstawiam koniec listopada.. będę wtedy w PL i bardzo chętnie bym się z Wami znowu spotkała.. a i jak najbardziej poznała nowe MACouzależnione
za spotkaniem z Tobą jestem jak najbardziej za to w sumie dziwne, że my się nigdy jeszcze nie spotkałyśmy
podsumowując:mamy wstępne dwa terminy-koniec października i koniec listopada. Niech każdy sie zastanowi i coś ustalimy
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:50   #4329
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Gdyby faktycznie miało dojść do spotkania MACoholiczek z Guru - Kamilem na czele, to jeśli nie miałybyście nic przeciwko, to ja też chętnie bym do Was dołączyła
Moj MACoholizm co prawda nie przybrał jeszcze takich rozmiarów jak u niektórych z Was, ale ze swojej strony mogę zaoferować pokłady dobrego humoru i domowej roboty nalewkę

A ze swojej strony zapraszam wszystkie Duszyczki i Duszka do Krakowa - po spotkaniu w sercu Polski następne może być na południu, bo z tego co kojarzę to jest nas tutaj kilka z Krk i okolic

Uff... mam nadzieję, że nie czeka mnie lincz za OT
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:58   #4330
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Gdyby faktycznie miało dojść do spotkania MACoholiczek z Guru - Kamilem na czele, to jeśli nie miałybyście nic przeciwko, to ja też chętnie bym do Was dołączyła
Moj MACoholizm co prawda nie przybrał jeszcze takich rozmiarów jak u niektórych z Was, ale ze swojej strony mogę zaoferować pokłady dobrego humoru i domowej roboty nalewkę

A ze swojej strony zapraszam wszystkie Duszyczki i Duszka do Krakowa - po spotkaniu w sercu Polski następne może być na południu, bo z tego co kojarzę to jest nas tutaj kilka z Krk i okolic

Uff... mam nadzieję, że nie czeka mnie lincz za OT



__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:20   #4331
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Gdyby faktycznie miało dojść do spotkania MACoholiczek z Guru - Kamilem na czele, to jeśli nie miałybyście nic przeciwko, to ja też chętnie bym do Was dołączyła
Moj MACoholizm co prawda nie przybrał jeszcze takich rozmiarów jak u niektórych z Was, ale ze swojej strony mogę zaoferować pokłady dobrego humoru i domowej roboty nalewkę

A ze swojej strony zapraszam wszystkie Duszyczki i Duszka do Krakowa - po spotkaniu w sercu Polski następne może być na południu, bo z tego co kojarzę to jest nas tutaj kilka z Krk i okolic

Uff... mam nadzieję, że nie czeka mnie lincz za OT
ja jestem właśnie miałam dzis pisać, że szkoda, że w krk nic sie nie szykuje
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 01:22   #4332
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oooooo To ja mam genialniejszy pomysł Ja będę na koniec października w Wawie To wpadnę do Ciebie 30 na obiados, spacer, wino i mejkap, bo wieczorem idę na koncert Co Ty na to ?
dobra czyli ustalamy że 30 widzimy się Wawie kto może, to akurat będzie rozdanie fantów

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
hej kupiłam ostatnio puder transparentny prep+prime, jak na razie użyłam go 2 razy i jestem zadowolona z efektu, niestety nie testowałam go jeszcze przy ekstremalnych warunkach jak to nazywam, czyli w upale, deszczu itp. Czy ktoś coś może powiedzieć o nim? Widziałam, ze Kamil miał go chyba na targowisku, można wiedzieć dlaczego Ci nie podpasował?
bo dostałem ten P+P a mam juz Set Powder Invisible z PRO który jest prawie identyczny, w tej samej cenie a 4 razy większy

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Gdyby faktycznie miało dojść do spotkania MACoholiczek z Guru - Kamilem na czele, to jeśli nie miałybyście nic przeciwko, to ja też chętnie bym do Was dołączyła
Moj MACoholizm co prawda nie przybrał jeszcze takich rozmiarów jak u niektórych z Was, ale ze swojej strony mogę zaoferować pokłady dobrego humoru i domowej roboty nalewkę

A ze swojej strony zapraszam wszystkie Duszyczki i Duszka do Krakowa - po spotkaniu w sercu Polski następne może być na południu, bo z tego co kojarzę to jest nas tutaj kilka z Krk i okolic

Uff... mam nadzieję, że nie czeka mnie lincz za OT
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja obstawiam koniec listopada.. będę wtedy w PL i bardzo chętnie bym się z Wami znowu spotkała.. a i jak najbardziej poznała nowe MACouzależnione
będę lecieł pod koniec Listopada do Mediolanu wiec będzie powód zeby użadzić drugie spotkanie na rozdanie fantów, tym razem poza Warszawą, ale co do miejsca musicie sie dogadać w Italii ceny nieco wyższe niz w UK ale mam normalny bagaż i mogę pielęgnacje kupować, F&B, płyn do pędzli i inne takie co to z UK nie mogłem.

Jak się komuś śpieszy przed lądkiem to będę też w Mediolanie około 15 pażdziernika to mogę jakeś małe zakupy załapać, ale nie chciałbym się bawić wtedy w duże ilośći, muszę pozwiedzać trochę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 06:41   #4333
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dobra czyli ustalamy że 30 widzimy się Wawie kto może, to akurat będzie rozdanie fantów

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------



bo dostałem ten P+P a mam juz Set Powder Invisible z PRO który jest prawie identyczny, w tej samej cenie a 4 razy większy





będę lecieł pod koniec Listopada do Mediolanu wiec będzie powód zeby użadzić drugie spotkanie na rozdanie fantów, tym razem poza Warszawą, ale co do miejsca musicie sie dogadać w Italii ceny nieco wyższe niz w UK ale mam normalny bagaż i mogę pielęgnacje kupować, F&B, płyn do pędzli i inne takie co to z UK nie mogłem.

Jak się komuś śpieszy przed lądkiem to będę też w Mediolanie około 15 pażdziernika to mogę jakeś małe zakupy załapać, ale nie chciałbym się bawić wtedy w duże ilośći, muszę pozwiedzać trochę
to wyślę dziś ostateczne PW dzięki:
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:19   #4334
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ile kosztuje podklad Pro Long wear w salonie?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:32   #4335
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ile kosztuje podklad Pro Long wear w salonie?
115PLN albo 120PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:33   #4336
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Witam Macoholików
to może i ja się pochwalę swoją pierwszą i nie ostatnią piętnastką
co prawda dwóch wkładów brakuje, ale za niebawem będzie komplecik, hmm ogólnie do waszych zbiorów jeszcze daaaaaleko mi brakuje
jeszcze za mało mam typowych rozświetlaczy i cielaków myślałam o Vanilli i Ricepaper ( ? )
co do zdjęcia to od lewej:
Bronze, Espresso, Cut to fit, Satin Taupe, Sable
Tete-a-tint, Expensive Pink, All that Glitters, Era, puste
Humid, puste, Silver Ring, Knight Devine, Deep Truth

pozdrawiam

pieknie

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Moja pierwsza paletka-czworka z MAC'a. I wspominany juz pojedynczy cien Knight Divine.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:52   #4337
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kasiu piekne masz palety ja poprosze o neutralną

jak już się lepiej poczuje to napiszę, bo chwilowo nie mam aury żeby patrzeć w swoje cuda...

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Pochwalę się-dzisiaj podczas spotkania z dwoma przemiłymi współMACzkouzależnionymi wizażankami zainaugorowałam moją pierwszą 15-stkę.Jako pierwsze wybrałam All that glitters,Omega,Woodwinked i Sumptous olive(ten ostatni nie był na liście ale jak tylko zobaczyłam musiałam mieć tą boską nietypową oliwkę oliwkę)

Kasiu,przypomnij mi jak nazwyał się ten piękny duochrome,który mi pokazywałaś(muszę go następnym razem uplować)
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziękuję za spotkanie w fantastycznym gronie Jak fajnie porozmawiać z kimś kto rozumie uzależnienie Poza tym musimy to powtórzyć bo się muszę o lakierach jeszcze od was nasłuchać
burn i Brand - cieszę się ze w końcu się udało i że się spotkałyśmy!!!
burn - ten cień to Motif, zgadza się.
Brand: oczywiście że musimy to powtórzyć hehe nie wiem czy chcesz się od kolejnych rzeczy uzależniać... bo jak zaczniemy gadać o tych lakierach to się może to różnie skończyć...
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie.W kwestii lakierów mogę zabrać jakieś akcesoria pokazowe(tj. lakiery oczywiście),gdyb yś chciała coś sobie przetestowac co akurat mam w kolekcji

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ejjjjj a czemu mnie nie było zróbcie zlot w POZ, bo to posrodku
jestem za Poznaniem, z Wawą to u mnie musi wejść w grę nocleg :/

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
To by był GENIALNY pomysł, bo ja 27 wracam z Londynu mogę się nawet poświecić i jakąś kolacje zrobić (a gotuje na takim samym poziomie jak maluje )

hehe
chciałabym ale u mnie chyba odpada
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja obstawiam koniec listopada.. będę wtedy w PL i bardzo chętnie bym się z Wami znowu spotkała.. a i jak najbardziej poznała nowe MACouzależnione
Poznań???

Ja słuchajcie kupiłam sobie jeszcze po naszym spotkaniu z burn-it-up i BrandNewName sukienkę, ładną i oczywiście wróciłam się po cień Contrast który jest wręcz identyczny jak kolor sukienki zawsze to jakiś pretekst żeby coś z MACzka zakupić.
No i nabyłam wkład różu Peachtwist i błyszczyk z kociej kolekcji Lap Of Luxury, czaiłam się ale nie mogłam się zdecydować i w końcu jak go zobaczyłam to nie dał mi już spokoju
a teraz jestem chora, łeb mi rozwala i nawet nie moge się nacieszyć tymi cudeńkami...

pozdrawiam także przy okazji kochane wrocławskie MACówki które nas podczytują
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:28   #4338
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

jak już się lepiej poczuje to napiszę, bo chwilowo nie mam aury żeby patrzeć w swoje cuda...

Kasiu nie ma pośpiechu i zdrówka życze ja cały tamten tydzień byłam chora a i gratuluje nowych MACzków
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 13:46   #4339
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
będę lecieł pod koniec Listopada do Mediolanu wiec będzie powód zeby użadzić drugie spotkanie na rozdanie fantów, tym razem poza Warszawą, ale co do miejsca musicie sie dogadać w Italii ceny nieco wyższe niz w UK ale mam normalny bagaż i mogę pielęgnacje kupować, F&B, płyn do pędzli i inne takie co to z UK nie mogłem.

Jak się komuś śpieszy przed lądkiem to będę też w Mediolanie około 15 pażdziernika to mogę jakeś małe zakupy załapać, ale nie chciałbym się bawić wtedy w duże ilośći, muszę pozwiedzać trochę
Kamilu, a do Londka kiedy lecisz?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Poznań???
w moim przypadku wchodzi w grę Poznań najbardziej
ale i Wawa.. mam rodzinki sporo, więc ktoś mnie na noc przygarnie
Kraków natomiast odpada całkowicie.. jestem w PL za krótko, żeby wypuszczać się taki kawał drogi..


a ja się muszę pochwalić mojego męża, bo zamontował mi nad moją toaletką światełka i mam teraz iście hollywodzkie lustro
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 20:21   #4340
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam pytanie, czy to prawda, ze quady z kolekcji Felines Fabulous nie są zbyt udane i mają słabą pigmentację, sa twarde i trwałość taka sobie? Niech wypowiedza się te, co quady z kolekcji FF mają
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:34   #4341
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


burn i Brand - cieszę się ze w końcu się udało i że się spotkałyśmy!!!
burn - ten cień to Motif, zgadza się.
Brand: oczywiście że musimy to powtórzyć hehe nie wiem czy chcesz się od kolejnych rzeczy uzależniać... bo jak zaczniemy gadać o tych lakierach to się może to różnie skończyć...

Ja słuchajcie kupiłam sobie jeszcze po naszym spotkaniu z burn-it-up i BrandNewName sukienkę, ładną i oczywiście wróciłam się po cień Contrast który jest wręcz identyczny jak kolor sukienki zawsze to jakiś pretekst żeby coś z MACzka zakupić.
No i nabyłam wkład różu Peachtwist i błyszczyk z kociej kolekcji Lap Of Luxury, czaiłam się ale nie mogłam się zdecydować i w końcu jak go zobaczyłam to nie dał mi już spokoju
a teraz jestem chora, łeb mi rozwala i nawet nie moge się nacieszyć tymi cudeńkami...

pozdrawiam także przy okazji kochane wrocławskie MACówki które nas podczytują
Było naprawdę bardzo fajnie.Wpadajcie do Wrocławia,musimy to powtórzyć
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy to prawda, ze quady z kolekcji Felines Fabulous nie są zbyt udane i mają słabą pigmentację, sa twarde i trwałość taka sobie? Niech wypowiedza się te, co quady z kolekcji FF mają
Ja tam jestem bardzo zadowolona z mojego quada BB.Teraz,kiedy mam już porównanie z innymi maczkowymi cieniami mogę to stwierdzić z całą pewnością.
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-09-20 o 20:53
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:40   #4342
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Brand: oczywiście że musimy to powtórzyć hehe nie wiem czy chcesz się od kolejnych rzeczy uzależniać... bo jak zaczniemy gadać o tych lakierach to się może to różnie skończyć...
Uzależnień mi cały czas jeszcze mało

Tak przy okazji - czy możesz mi podać na PW kolor lakieru jaki miałaś i ten sklep skąd zamawiasz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy to prawda, ze quady z kolekcji Felines Fabulous nie są zbyt udane i mają słabą pigmentację, sa twarde i trwałość taka sobie? Niech wypowiedza się te, co quady z kolekcji FF mają
Nie mam za bardzo porównania z innymi quadami (ostatnie quady MACa jakie kupiłam były z kolekcji Cult of Cherry) ale te są jak dla mnie bardzo dobre

Larissa bardzo ładna ta czwóreczka
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2010-09-20 o 21:43
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 23:26   #4343
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy to prawda, ze quady z kolekcji Felines Fabulous nie są zbyt udane i mają słabą pigmentację, sa twarde i trwałość taka sobie? Niech wypowiedza się te, co quady z kolekcji FF mają
ja mam LL i pigmentacja jest genialna! każdego cienia, nawet Velvet ma boskie krycie!słyszałam że quady bywały kiepskie, dla mnie gorszą pigmentację ma PP, ogólnie oś im średnio wychodzą te fioletowe quady... nadal czekam na porządny. Ale do LL nie przyczepię się tak samo podoba mi się BB...

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Było naprawdę bardzo fajnie.Wpadajcie do Wrocławia,musimy to powtórzyć

Ja tam jestem bardzo zadowolona z mojego quada BB.Teraz,kiedy mam już porównanie z innymi maczkowymi cieniami mogę to stwierdzić z całą pewnością.
oczywiście, że musimy!

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Uzależnień mi cały czas jeszcze mało

Tak przy okazji - czy możesz mi podać na PW kolor lakieru jaki miałaś i ten sklep skąd zamawiasz
a no chyba że tak
sure, już wysyłam!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 04:42   #4344
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Kamilu, a do Londka kiedy lecisz?


w moim przypadku wchodzi w grę Poznań najbardziej
ale i Wawa.. mam rodzinki sporo, więc ktoś mnie na noc przygarnie
Kraków natomiast odpada całkowicie.. jestem w PL za krótko, żeby wypuszczać się taki kawał drogi..


a ja się muszę pochwalić mojego męża, bo zamontował mi nad moją toaletką światełka i mam teraz iście hollywodzkie lustro
możemy zrobiś pażdzierniku w WAW bo ja nie bede sie bardzo chciał gdzieś ruszać w Polske po powrocie, kto będzie chciał to przyjedzie

a w listopadzie w Poznaniu, ale jeżeli miałbym sie pojawić to musiałbym znać teraz termin żeby sobie kupić przelot bo jest w cenie pospiesznego tylko że wtedy data nie bedzie mogła podlegać zmianom bo bilet jest bezzwrotny

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nawet Velvet ma boskie krycie!
Kasia coś ty się tych Velvetów czepneła one mają najlepsze krycie ze wszystkich w MAC chyba je z Veluxe mylisz

Upolowaliśmy z Karolina dla ciebie pomadkę - Rouge Allure - n'28 Romantic taki coś brudny nieco cieplejszy Rebel
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 06:57   #4345
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

marzę o Mothbrown z kolekcji Barbie - tu jest ale stanowczo za drogo 37$???

może ktoś ma na zbyciu? wiecie może, co byłoby podobne w odcieniu? taki brudny fioleto-brąz?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 07:26   #4346
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Uzależnień mi cały czas jeszcze mało

Tak przy okazji - czy możesz mi podać na PW kolor lakieru jaki miałaś i ten sklep skąd zamawiasz


Nie mam za bardzo porównania z innymi quadami (ostatnie quady MACa jakie kupiłam były z kolekcji Cult of Cherry) ale te są jak dla mnie bardzo dobre

Larissa bardzo ładna ta czwóreczka
a co tam Kasiulka miałaś fajnego??? skrobnij kolorek na PW, bo też bym sie skusiła na coś fajnego
co do quadów, to też wydają mi się całkiem ok, gdyby nie fakt, że jakoś tak kolorystyka nie moja, więc nie skusiłam sie na nic. No i też, jak już ktoś pisał, chyba wolę sama dobrać kolorki niż dostać quada,z którego tylko 1-2 będę używać.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:06   #4347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja mam LL i pigmentacja jest genialna! każdego cienia, nawet Velvet ma boskie krycie!słyszałam że quady bywały kiepskie, dla mnie gorszą pigmentację ma PP, ogólnie oś im średnio wychodzą te fioletowe quady... nadal czekam na porządny. Ale do LL nie przyczepię się tak samo podoba mi się BB...
Kasiajku, nie stresuj mnie, bo ja własnie chciałam PP i koleżanka poprosiła swoją koleżankę, zeby mi je nabyła.... bo ani LL, ani BB mi nie podchodzi w całości kolorkami do moich brązowych oczu i ciepłej cery
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 10:58   #4348
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

orientujecie się czy jest Mac w Szanghaju bądź Tokyo....? i jaka jest różnica w cenie
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 11:04   #4349
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny mam gorącą prośbę. Czy posiadaczka/posiadacz pigmentu Melon mógłby mi zrobić zdjęcie słoiczka, szczególnie tyłu i spodu

Dominiko to tak duże miasta, że MAC na pewno tam jest

http://www.maccosmetics.co.jp/cms/locator/index.tmpl - Tokyo, jest nawet mapka
Address: 4-12-10 Jingumae, Shibuya-ku, Tokyo Omotesando Hills Nishidate 1F
Tel: 03-5410-1122
Fax: 03-5410-1123
Hours: Wednesday 11:00 to 20:00, Monday and Tuesday
11:00 to 21:00 Thursday Friday Saturday
Holiday: Irregular
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-09-21 o 11:10
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:39   #4350
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
możemy zrobiś pażdzierniku w WAW bo ja nie bede sie bardzo chciał gdzieś ruszać w Polske po powrocie, kto będzie chciał to przyjedzie

a w listopadzie w Poznaniu, ale jeżeli miałbym sie pojawić to musiałbym znać teraz termin żeby sobie kupić przelot bo jest w cenie pospiesznego tylko że wtedy data nie bedzie mogła podlegać zmianom bo bilet jest bezzwrotny
co do tych zlotów - będziem myśleć

Cytat:
Kasia coś ty się tych Velvetów czepneła one mają najlepsze krycie ze wszystkich w MAC chyba je z Veluxe mylisz
a uczepiłam się Velvetów bo Traxa nie lubię... dziwne twory to są, ta dziwna ni to perła ni to brokat... bleh. Ale zwracam honor, Velvet Velvetowi nierówny... Contrast jest cudny!
Cytat:
Upolowaliśmy z Karolina dla ciebie pomadkę - Rouge Allure - n'28 Romantic taki coś brudny nieco cieplejszy Rebel
słuchy mnie doszły, doszły
dziękować, miło że o mnie pomyśleliście

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a co tam Kasiulka miałaś fajnego??? skrobnij kolorek na PW, bo też bym sie skusiła na coś fajnego
co do quadów, to też wydają mi się całkiem ok, gdyby nie fakt, że jakoś tak kolorystyka nie moja, więc nie skusiłam sie na nic. No i też, jak już ktoś pisał, chyba wolę sama dobrać kolorki niż dostać quada,z którego tylko 1-2 będę używać.
miałam Thunderbird
kurczę, no ja o quadach tez takie zdanie zawsze miałam, ale ten PP to autentycznie każdy kolor się nadaje do użytku, nawet ten żółtawy mat jest super! jak bym miała 1-2 kolorki używać to też bym chyba quada nie kupiła...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiajku, nie stresuj mnie, bo ja własnie chciałam PP i koleżanka poprosiła swoją koleżankę, zeby mi je nabyła.... bo ani LL, ani BB mi nie podchodzi w całości kolorkami do moich brązowych oczu i ciepłej cery
wiesz, jak ze wszystkim, kwestia indywidualna! na pewno Ci się spodoba... ja lubię kolor i dla mnie ten quad był za smutny, jakiś taki nieoszałamiający
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.