Ja też chcę się zmienić! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 09:10   #1
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993

Ja też chcę się zmienić! :)


Jako, że zaczęły się wakacje i od jutra przechodzę na dietę, bo pora zrzucić to, co nazbierałam żywiąc się w fast foodach.. to pomyślałam, że fajnie było by wrócić na ostatni rok studiów z nowym kolorem włosów na przykład Tak więc dziewczyny proszę o rady! Podpowiedzcie mi jakim jestem typem kolorystycznym, jaki makijaż mi pasuje, bo cały czas maluję się na bardzo ciemno szaro, prawie na czarno, do tego czarne włosy.. nuda, nuda, nuda.. Dodam tylko, że nie chciałabym jakiegoś drastycznego cięcia na krótko, bo mam falowane, puszące się włosy, a nie chciałabym ich codziennie katować prostownicą (w sumie i tak to robię, ale tylko grzywkę:P).. Może jakaś dziewczyna jest w stanie w Photoshopie pokombinować coś z kolorem moich włosów, hmm? Natura dała mi włosy w kolorze kasztana mniej więcej.. piszę gdyby miało to jakieś znaczenie ..... Proszę pomóżcie

Aaa! Jeszcze jedno! Znacie jakieś triki, żeby zakamuflować mój ogromny, paskudny nochal?!

Nie bijcie za zdjęcia. Nie mam innych. A brwi wyregulowane i z henną, tylko na zdjęciach akurat zaniedbane. :P
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:50   #2
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

ja tez mam taki podobny kolor wlosow naturalnych ale przez kilka lat bylam blondynka tzn pasemka ale mialam tak gęste ze niebyllo widac ze to pasemka....i ciemne oczka może rozjaśnić twarzyczkę jakims cieniem np zielenią ?...
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:56   #3
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Ja Cię widzę w rudości. Ta czerń bardzo Cię przytłacza i taką smutną buzię masz. Myślę, że taki ciemnorudy podkreśliłby piękne oczy.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:47   #4
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

mi natura tez dala jasny brazik wpadajacy w kasztan dlatego jestem blondynka a tobie ta czern nie pasuje dlatego ze postarza cie music sie mocniej malowac przyciemniac brwi...
widze cie w jasnym kolorze wlosow zmiana drastyczna ale kto wie czy nie idealna dla ciebie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:35   #5
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;20364095]Ja Cię widzę w rudości. Ta czerń bardzo Cię przytłacza i taką smutną buzię masz. Myślę, że taki ciemnorudy podkreśliłby piękne oczy.[/QUOTE]
zgadzam się, ciemno rudy by wyglądał ślicznie moim zdaniem
Masz śliczne rzęsy)
P.S. Ale śliczny królik, przepraszam za OFF
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:56   #6
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Dziękuję za dotychczasowe rady.. Co do blondu.. to chyba nie jestem aż takim hardkorem, żeby zaryzykować, poza tym gdybym rzeczywiście się na to zdecydowała to minimum 2 dekoloryzacje by mnie czekały, a to kosztowne, no i mimo wszystko boję się, że po jednej i tak włosy nie będą w najlepszej kondycji.. Ten ciemnorudy kusi, bo ogólnie strasznie mi się podobają dziewczyny z rudościami na głowie.. Ale sama kiedyś myślałam o jakimś brązie i karmelowych pasemkach. Jak to widzicie?

Im dłużej na siebie patrzę tym bardziej dostrzegam, że faktycznie jakoś tak smutno i staro wyglądam w tym czarnym, ale młoda byłam, opalona, stwierdziłam mam ciemne oczy, więc czarne włosy będą sexy.. No cóż, błędy młodości
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 16:32   #7
MinisiaSak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
GG do MinisiaSak
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Jako, że zaczęły się wakacje i od jutra przechodzę na dietę, bo pora zrzucić to, co nazbierałam żywiąc się w fast foodach.. to pomyślałam, że fajnie było by wrócić na ostatni rok studiów z nowym kolorem włosów na przykład Tak więc dziewczyny proszę o rady!
mogłabym się wciąć na Twój metamorficzny temat i zazprezentować siebie z pośbą o doradztwo?

dziewczyny radzą Ci rudy -jestem za! będzie pięknie
uroczy zwierzak
__________________
może i zakochana ale zawsze wierna swej zołzowatej naturze
MinisiaSak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 17:01   #8
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Ja widzę Cię w takich odcieniach rudości. Myślę, że byś wyglądała bardzo kobieco i z charakterem
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:30   #9
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

wiec skoro podoba ci sie rudy to do dziela
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:17   #10
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Trochę się boję od razu taki kolorek na włosy zarzucić. Obawiam się, że będzie powtórka z rozrywki jak kiedyś kombinowałam z jasnymi pasemkami (jeszcze na naturalnych włosach) .. przez 3 dni ryczałam i nie wychodziłam z domu
Może najpierw będzie bezpiecznie pokombinować z jakimś ładnym brązem? Tylko jaki odcień ewentualnie? Jakiś jaśniejszy, ciemniejszy, chłodny, ciepły? Wstyd bo ja się kompletnie na tym nie znam, więc prosiłabym o zdjęcia :P
Niby mogłabym iść od razu do fryzjera i powiedzieć, że chcę wyglądać jak człowiek, ale nie mam pełnego zaufania do żadnego fryzjera, więc wolę poradzić się Was dziewczyny
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 00:04   #11
shauni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 3
GG do shauni
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Też uważam, że ta czerń przytłacza i niestety taki odcień jest bardzo sztuczny:/. Proponowałabym Ci wrócić do naturalnego (nałożyć zbliżoną farbę i czekać), bo według mnie natura najpiękniej wygląda.
Ale jeśli wolisz farbowane, to też od razu narzucił mi się ciemnorudy. Jeśli nie chcesz tak drastycznej zmiany to może ciemny brąz? Mahoniowy? Coś bardziej naturalnego.
shauni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 00:36   #12
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

czern najlepiej wyglada, jezeli jest naturalnym kolorem, w innych przypadkach wychodzi sztucznie, wlosy wygladaja na zniszczone, dochodzi problem z makijazem, ubraniem....


wrzuc moze fotki gdzie widac Twoja twarz, a nie jej polowe
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 07:58   #13
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Zgodnie z prośbą dodaje zdjęcie całej twarzy, tylko takie jeszcze znalazłam, bo niestety przedwczoraj robiłam formatowanie, no i mam tylko to co zostało na pendrivie

Wybaczcie ten wystający "drut z buzi" jak to mówi moja babcia, ale jakoś od pół roku nie mogę się zebrać, żeby kupić krótszy
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:43   #14
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Hm.. chyba jest aż tak źle, że szkoda się wypowiadać
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:03   #15
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Przede wszystkim na pewno nie czerń. Jak dla mnie kolor z załącznika mgiełki byłby dla Ciebie idealny, jeśli jednak nie jesteś na to gotowa to próbuj z brązem, tylko nie za ciemnym Ale liczę, że w końcu do bardziej drastycznej zmiany też się przekonasz
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.



olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:21   #16
aska888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 22
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Najlepszy kolor podała mgielka321
aska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 06:51   #17
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi na pytania: Co to za kolor? Jaką farbą ewentualnie można by uzyskać coś podobnego? No i czy pasowałoby mi takie coś na głowie? Pytam o kolor, bo fryzura raczej średnio mnie zachwyca ;D
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 06:52   #18
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Brawo dla mnie, zapomniałam wstawić zdjęcie :|
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:57   #19
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Rudy będzie ci pasował, bo masz chłodną tonacje skóry, co cechuje rudzielce
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 10:20   #20
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Zapisałam się na jutro na dekoloryzacje! Boję się jak chol.era ale decyzja jest nieodwołalna. Zejdę do jakiegoś średniego brązu zmierzającego ku ciemnemu, a przynajmniej taki mam zamiar. Niech mi ktoś powie, że wcale nie zostanę łysa, błagam! Fryzjerka zapewniała mnie, że już bardzo wiele razy robiła dekoloryzację, z czarnego też i dziewczynom żaden włos z głowy nie spadł. Męczyłam ją kilkakrotnie o ta dekoloryzacje jak mi ścinała włosy i myślę, że można jej ufać, no ale to moje kochane włosy i mam takiego stracha, że pewnie dziś nie zasnę wesprzyjcie mnie, wesprzyjcie!
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:55   #21
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Nie będzie aż tak źle. Ja w kwietniu schodziłam z ciemnego brązu do rudego za 1 zamachem( u fryzjerki oczywiście) i włosy przeżyły. Łysa nie jestem ale muszę teraz o nie dbać jak nigdy wcześniej czyli duużo profesjonalnych masek i ograniczenie w używaniu prostownicy )
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:32   #22
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jutro na dekoloryzacje! Boję się jak chol.era ale decyzja jest nieodwołalna. Zejdę do jakiegoś średniego brązu zmierzającego ku ciemnemu, a przynajmniej taki mam zamiar. Niech mi ktoś powie, że wcale nie zostanę łysa, błagam! Fryzjerka zapewniała mnie, że już bardzo wiele razy robiła dekoloryzację, z czarnego też i dziewczynom żaden włos z głowy nie spadł. Męczyłam ją kilkakrotnie o ta dekoloryzacje jak mi ścinała włosy i myślę, że można jej ufać, no ale to moje kochane włosy i mam takiego stracha, że pewnie dziś nie zasnę wesprzyjcie mnie, wesprzyjcie!
Też się bałam, kiedy fryzjerka robiła mi dekoloryzację, zwłaszcza jak wsadziła mi głowę pod saunę i miałam wrażenie, że płonie mi głowa i zostanę łysa (już byłam bliska zawołania fryzjerki, żeby sprawdziła, czy włosy mi jeszcze nie wypadły) Pewnie takie uczucie jest normalne podczas dekoloryzacji, ale po raz pierwszy kiedy człowiek nie wie czego się spodziewać, robi wrażenie. Trzeba poprostu zaufać fryzjerce, że wie co robi
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:43   #23
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jutro na dekoloryzacje! Boję się jak chol.era ale decyzja jest nieodwołalna. Zejdę do jakiegoś średniego brązu zmierzającego ku ciemnemu, a przynajmniej taki mam zamiar. Niech mi ktoś powie, że wcale nie zostanę łysa, błagam! Fryzjerka zapewniała mnie, że już bardzo wiele razy robiła dekoloryzację, z czarnego też i dziewczynom żaden włos z głowy nie spadł. Męczyłam ją kilkakrotnie o ta dekoloryzacje jak mi ścinała włosy i myślę, że można jej ufać, no ale to moje kochane włosy i mam takiego stracha, że pewnie dziś nie zasnę wesprzyjcie mnie, wesprzyjcie!
podczas dekoloryzacji wlos ci raczej nie spadnie zapewne po jakims odstepie czasu tak taka kolej rzeczy wlosy poddanej tak silnej dzialalnosci te co byly slabe po prostu wypadna
dlatego zrezygnowalam z dekoloryzacji i schodzilam z czarnego koloru stopniowow rozjasniajac pasemka dzis mam to co chcialam od kilku lat
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:19   #24
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Zdaję sobie sprawę, że po takim zabiegu włosy nie będą w super kondycji, dlatego zaopatrzyłam się w waxa, olejek rycynowy, no i suszarka i prostownica idą w kąt! Mam raczej w miare mocne i zdrowe włosy mimo farbowania i katowania ich czasem wyżej wymienionymi sprzętami, więc wolę myśleć, że tragedii nie będzie
A co do schodzenia balejażem, to pytałam 4 fryzjerek zaczynając od naprawde ekskluzywnego salonu kończąc na takim "podwórkowym" i każda powiedziała, że nie będzie to dobrze wyglądać, bo po paru myciach mogą wyjść różne odcienie pomarańczu i żółci, tym bardziej, że mam już spory odrost.. Skoro wszystkie tak mówiły, to ja im wierzę nawet gdybym miała poświęcić i skrócić włosy o 10, czy 20cm to wolę to niż chodzenie z odrostami na pół głowy bądź też z tęczą. Jaka ja byłam głupia, że pofarbowałam się na czarno
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 12:02   #25
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

No to pokażę Wam co mi wyszło na głowie kolor jest po 3 myciach, więc już wygląda trochę inaczej, za 2 tygodnie idę jeszcze raz się pofarbować. Ogólnie jestem strasznie zadowolona, bo odziwo włosy są w chyba lepszej kondycji niż przed dekoloryzacją! Może to dziwne, bo przecież to silny zabieg, ale takie mam wrażenie. Dziś na ulicy nawet jakaś starsza pani mi powiedziała, że mam ładne włosy koleżanki reagują "łoooo! jesteś ruuuda!" Stwierdziłam, że jak już szaleć, to na całego i poprosiłam o skrócenie włosów o jakieś 15cm a co tam.. odrosną za dekoloryzacje + wiadomo farbę, odżywkę, skrócenie i cieniowanie włosów zapłaciłam.. 200zł, marne grosze w porównaniu do tego jak mi mówili w innych salonach 350zł dekoloryzacja plus osobno farbowanie za minimum 90zł.
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:57   #26
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Śliczny kolor. Robiłaś jakiś ciepły brązik, że Ci się tak mieni na rudo czy po prostu miedz??? Szkoda, że nie wrzuciłaś zdjęcia od przodu buzi, ale myślę, że w tym kolorze Ci o niebo lepiej niż w tej czerni, która faktycznie strasznie Cie postarzała.

Zmiana ogólnie na duży plus
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:03   #27
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Miała wyjść mleczna czekolada:P ale w sumie strasznie mi się podoba to co mam teraz na głowie i następnym razem chyba poproszę fryzjerkę, żeby mi jakąś miedź "zarzuciła" na włosy
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:42   #28
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

wow, super kolor Ci wyszedł
Uwielbiam takie głębokie brązy, a ten nie wygląda jak by był efektem dekoloryzacji.
To potwierdza, iż chyba jednak najgorzej jest schodzić z rudości... sama to przerabiałam.
Nie wiem jak dalsze plany ale ten etap zdecydowanie na plus
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:48   #29
gosiap165
Rozeznanie
 
Avatar gosiap165
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 18 km od morza
Wiadomości: 680
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

O niebo lepiej wyglądasz niż w czerni, brawo za odwagę
gosiap165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:29   #30
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Ja też chcę się zmienić! :)

Zmiana na duży plus Teraz naprawdę ten kolor Ci pasuje
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.