wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 16:50   #1891
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja to chyba muszę się przerzucić na azjatyckie kremy Nie mam siły już szukać na KWC takiego, który czasem mnie nie zapcha Bo nie wiem czy to krem do twarzy, czy Elemong i teraz mam istne sito na twarzy. Szkoda, że pieniędzy w portfelu brak
Czekam na próbki od Zygmusia i wtedy pomyślimy który BB Cream zamówić
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 17:10   #1892
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
mam pytanie zastanawiam się na kupnem kremu Holika Holia Clearing Petit i mam pytanie czy jest on gęsty czy raczej rzadki? Ostatni używałam próbki EliashCoy ALways Triplei nie przypadła mi do gustu bardzo ciężko się rozsmarowywał i czułam go na twarzy. Jak na razie moimi faworytami są Lioele Waterdrop oraz Lioele Dollish Veli Vita
dla mnie był gęsty, z sensie dość tępo rozprowadzał się na skórze, miał dobre krycie i ładny dość jasny kolor ale wklepany zrobił maskę że ho ho, a rozsmarowany tez za dobrze nie wyglądał i ważył mi się masakrycznie, czułam(i widziałam) go na twarzy nie lubię tego uczucia, wole raczej bardzo rzadkie lub śliskie lekko kremowe bb nie dające pudrowego efektu ale żeby nie były tez strasznie tłuste i dały sie łatwo zmatowić taka satynowa warstewka jak najbardziej pożądana
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:52   #1893
Kredowina
Przyczajenie
 
Avatar Kredowina
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witam
Jestem zupełnym świeżakiem tutaj więc na wstępie proszę o wyrozumiałość. Nie mam sił na czytanie wszystkich postów w tym i wcześniejszym temacie ale za to mam kilka pytań. Zupełnie nie znam się na kosmetykach a o BB dowiedziałam się przypadkiem od znajomej. Oglądając k-pop'owców na scenie a poza nią widzę ogromną różnicę w wyglądzie ich skóry i ponoć tak świetne efekty można uzyskać właśnie dzięki tym kosmetykom. Moja kumpela jest obecnie w Korei więc problemy z zakupem odpadają...pytanie tylko co kupić? Tych produktów jest cała masa a ja nie wiem nawet na co powinnam zwrócić uwagę przy doborze. Mam nadzieję,że nie jest to jakiś offtop i nikogo nie uraziłam moją niewiedzą.
Kredowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 07:25   #1894
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kredowina Pokaż wiadomość
Witam
Jestem zupełnym świeżakiem tutaj więc na wstępie proszę o wyrozumiałość. Nie mam sił na czytanie wszystkich postów w tym i wcześniejszym temacie ale za to mam kilka pytań. Zupełnie nie znam się na kosmetykach a o BB dowiedziałam się przypadkiem od znajomej. Oglądając k-pop'owców na scenie a poza nią widzę ogromną różnicę w wyglądzie ich skóry i ponoć tak świetne efekty można uzyskać właśnie dzięki tym kosmetykom. Moja kumpela jest obecnie w Korei więc problemy z zakupem odpadają...pytanie tylko co kupić? Tych produktów jest cała masa a ja nie wiem nawet na co powinnam zwrócić uwagę przy doborze. Mam nadzieję,że nie jest to jakiś offtop i nikogo nie uraziłam moją niewiedzą.
znakomita większość firm kremów bb to są firmy koreańskie, najpopularniejsze to miedzy innymi skin79, missha, skinfood, the face shop, etude house. Można by wymieniać, a skoro jest w Korei niech zrobi rajd po sklepach Najlepiej jak spojrzysz na ebayu i sie zorientujesz jakie są kremy, bo jest ich multum a podejrzewam że w Korei w każdym kosmetycznym sa bb, i to pewnie takie o których my nawet nie wiemy pytanie jaki masz odcień skóry, jasny/ciemny, bardziej żółta czy różowa, sucha/tłusta?? Z tymi kremami to ryzyk fizyk mimo takiego wyboru nie tak łatwo dopasować, może koleżanka by dostała w sklepach próbki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:07   #1895
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dla mnie był gęsty, z sensie dość tępo rozprowadzał się na skórze, miał dobre krycie i ładny dość jasny kolor ale wklepany zrobił maskę że ho ho, a rozsmarowany tez za dobrze nie wyglądał i ważył mi się masakrycznie, czułam(i widziałam) go na twarzy nie lubię tego uczucia, wole raczej bardzo rzadkie lub śliskie lekko kremowe bb nie dające pudrowego efektu ale żeby nie były tez strasznie tłuste i dały sie łatwo zmatowić taka satynowa warstewka jak najbardziej pożądana
dzięki za info, to chyba raczej nie kupię, też wolę raczej rzadkie tak żeby nie czuć ich na twarzy ale żeby kolor cery był wyrównany a co polecasz ty "śliskich"
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:15   #1896
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kredowina Pokaż wiadomość
Witam
Jestem zupełnym świeżakiem tutaj więc na wstępie proszę o wyrozumiałość. Nie mam sił na czytanie wszystkich postów w tym i wcześniejszym temacie ale za to mam kilka pytań.
?? nie masz sił na czytanie postów? A my mamy siły by Ci o wszystkim dokładnie i wyczerpująco opowiedzieć? Cofnij się i przeczytaj przynajmniej kilka-kilkanaście stron, a już zdobędziesz potrzebną Ci wiedzę. Ja przeczytałam od początku pierwszy i drugi wątek, zanim cokolwiek zapytałam.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:48   #1897
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja testuję Misshę PC z tą Real Complete na zmianę
U mnie Missha PC jest strasznie trudna w nakładaniu, tępa... Jest b.gęsta, robiła smugi, nierównomiernie kryła... Ponadto dość słabo kryła. Zupełnie inaczej wygląda nałożona flat topem (który mi został po przygodzie z minerałkami) - nie robi smug w końcu! i lepiej pokrywa.
Co do RC mam mieszane uczucia... Na plus, że łatwo się rozsmarowuje, pierwszy efekt super:photoshop prawie krycie dość duże, wygładzenie... Ale po kilku h mam wrażenie, że znika, rozmazuje się, bardziej błyszczy.... PC trzyma się za to cały dzień.Jutro spróbuję nałożyć RC na umytą tylko buzię, bez kremu...
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 09:54   #1898
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
dzięki za info, to chyba raczej nie kupię, też wolę raczej rzadkie tak żeby nie czuć ich na twarzy ale żeby kolor cery był wyrównany a co polecasz ty "śliskich"
wiesz co, z takim rzadkim o konsystencji emulsji to się jeszcze nie spotkałam, ale z tych kremowych lekko rozprowadzających się to bardzo lubiłam skin79 różowy, miałam próbkę 5g. Za pierwszym razem go wsmarowałam ale nie byłam zadowolona, potem wklepywałam i bingo, krycie jak dla przy wklepaniu bardzo dobre, w ogóle nie było go na buzi widać, a wszystko ładnie zakryte można nałożyć dwie warstwy i dalej buzia super naturalnie wygląda. Bardzo podobał mi sie też skinfood red bean wiele zależy od prawidłowego nałożenia właśnie, dziewczyny polecają do bb flat topa. Najgorszy dla mnie jesli chodzi o nakładanie jest elemong, tępy, tłuści strasznie nie potrafię go nałożyć ogólnie z tych bb co próbowałam jakoś większość była raczej tępa w nakładaniu ale grunt to poświęcić trochę czasu na dokładne wklepanie bo wtedy wyglądają najlepiej

ekspertem od bb jest tutaj zygmus próbowała chyba najwięcej więc może coś doradzić

p.s. dziewczyny jak sie sprawują bebiszony z Etude House?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:05   #1899
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
wiesz co, z takim rzadkim o konsystencji emulsji to się jeszcze nie spotkałam,
Bardzo rzadkim jest Lollynne Real Artist i ma bardzo ładny kolor
tutaj masz swatch, widać nawet jak się rozlał na ręce jestem jego szczęśliwą posiadaczką i jest to pierwszy bb cream, który mi tak spasował
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:15   #1900
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
Bardzo rzadkim jest Lollynne Real Artist i ma bardzo ładny kolor
tutaj masz swatch, widać nawet jak się rozlał na ręce jestem jego szczęśliwą posiadaczką i jest to pierwszy bb cream, który mi tak spasował
Lollynne fajny, u mnie trochę za słabo kryje, ale jego konsystencję uwielbiam, idealnie się rozprowadza.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ekspertem od bb jest tutaj zygmus próbowała chyba najwięcej więc może coś doradzić

p.s. dziewczyny jak sie sprawują bebiszony z Etude House?
Tylko zygmus ma ostatnio mało czasu

Ja Etude House odradzam, wszystkie, które miałam fatalnie wyglądały na skórze, były widoczne, robiły maskę.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:19   #1901
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
Bardzo rzadkim jest Lollynne Real Artist i ma bardzo ładny kolor
tutaj masz swatch, widać nawet jak się rozlał na ręce jestem jego szczęśliwą posiadaczką i jest to pierwszy bb cream, który mi tak spasował
dzięki za info, a jak z dopasowaniem się do skóry i kryciem?? chociaz ze swatcha widzę że jest zbyt ciemny i żółty dla mnie zwykle tak jest ze jak konsystencja lub jakieś inne właściwości sa dobre to kolor nie ten z kolei
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 11:36   #1902
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

http://pinkmelon.pl/opis/2608509/mis...ion-spf31.html
próbowałyście już tego cuda? Podkład z Misshy...
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:18   #1903
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dzięki za info, a jak z dopasowaniem się do skóry i kryciem?? chociaz ze swatcha widzę że jest zbyt ciemny i żółty dla mnie zwykle tak jest ze jak konsystencja lub jakieś inne właściwości sa dobre to kolor nie ten z kolei
Dopasowuje się do skóry idealnie, z tym, że krycie ma słabe, ale ja zawsze przypudruje sypańcem i jest super
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 13:45   #1904
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Lollynne fajny, u mnie trochę za słabo kryje, ale jego konsystencję uwielbiam, idealnie się rozprowadza.



Tylko zygmus ma ostatnio mało czasu

Ja Etude House odradzam, wszystkie, które miałam fatalnie wyglądały na skórze, były widoczne, robiły maskę.
no właśnie na zagranicznych forach czytałam ze ciasto robią przynajmniej jedną firmę można sobie odpuścić
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:36   #1905
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

a ja mam pytanie z innej beczki Bo wszystkie piszecie o kryciu, konsystencji, kolorze itp, ale czy któraś z Was faktycznie przy dłuższym stosowaniu zauważyła poprawę w kondycji skóry? jestem ciekawa
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:54   #1906
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;29264794]a ja mam pytanie z innej beczki Bo wszystkie piszecie o kryciu, konsystencji, kolorze itp, ale czy któraś z Was faktycznie przy dłuższym stosowaniu zauważyła poprawę w kondycji skóry? jestem ciekawa [/QUOTE]
ooo, ja też jestem ciekawa

_Enea_ jak tam po dłuższym testowaniu tego magic pore balm'a?

Edytowane przez anka1892
Czas edycji: 2011-09-07 o 16:55
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:11   #1907
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Czytam właśnie o Intense Classic Balm i translator google przetłumaczył mi jedno zdanie tak: Jest pakowany w dużych regularnych rurkę, która jest lepsza niż te lampy z pompą najbardziej BB śmietana.


Rozumiem, że nie tłumaczy dokładnie, ale myślałam, że padnę jak to przeczytałam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:24   #1908
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A czy miala któraś z Was LOLLYNNE Moisture Base Fixer Primer?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:01   #1909
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;29264794]a ja mam pytanie z innej beczki Bo wszystkie piszecie o kryciu, konsystencji, kolorze itp, ale czy któraś z Was faktycznie przy dłuższym stosowaniu zauważyła poprawę w kondycji skóry? jestem ciekawa [/QUOTE]

Ja nie wierzę w to, że BB wpływają na kondycję skóry. Chyba wyłącznie wtedy, gdy się nimi wysmaruję .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 18:45   #1910
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Odpowiadając na pytanie " czy kremy bb poprawiają kondycje skóry" odpowiedź brzmi NIE
Przetestowałam trochę próbek i pełnowymiarowe opakowanie Missha Vita - mam wrażenie,że skóra jest w gorszej kondycji ,zauważyłam rozszerzone pory na policzkach i pozapychane w różnych innych miejscach wszystkie te negatywne zmiany zauważyłam po 2 miesiącach codziennego stosowania (pojawiały się stopniowo)
Nie mam też zaufania co do składu tych kosmetyków - zastanawiam się jakie będą konsekwencję długotrwałego ich stosowania..............
Postanowiłam wrócić do normalnych podkładów - przynajmniej wiem , że nakładam produkt oryginalny i z atestami.
A i jeszcze jedno ,zastanawia mnie dlaczego większość azjatek wybiera normalne kosmetyki a nie BB kremy.
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:22   #1911
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jakie są waszym zdaniem objawy uczulenia/alergii/nietolerowania skóry składników w BB? Moja koleżanka używa Misshy... Ma po niej lekko spuchniętą twarz, zwłaszcza w okolicach oczu... To może być sprawka Misshy???? Masakra Nie wiem, nie znam się na składach chemicznych...
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:28   #1912
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A BB nie opierają się głównie na silikonach?
ja sobie chwalę ich pielęgnację a "czyściki"do twarzy czyszczą aż skóra piszczy ale nie używam ich codziennie a rano i tak myję twarz olejkiem z BU
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:50   #1913
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, co sądzicie o: [BRTC] Aqua Rush Water Drop BB Cream? Teraz używam Intense Classic, ale już mi się kończy (jest dla mnie idealny), ale mam ochotę na zmianę. I myślę nad tym Aqua Rush Water Drop by BRTC. Tylko tak myślę i myślę, bo tani to on nie jest

No i jeszcze kusi mnie baza pod makijaż (odcień zielony, korygujący): http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqR,!loE4ly(c,31BOUj g)R0RQ~~48_12.JPG
Któraś może ją miała?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:42   #1914
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w to, że BB wpływają na kondycję skóry. Chyba wyłącznie wtedy, gdy się nimi wysmaruję .
Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Odpowiadając na pytanie " czy kremy bb poprawiają kondycje skóry" odpowiedź brzmi NIE
Przetestowałam trochę próbek i pełnowymiarowe opakowanie Missha Vita - mam wrażenie,że skóra jest w gorszej kondycji ,zauważyłam rozszerzone pory na policzkach i pozapychane w różnych innych miejscach wszystkie te negatywne zmiany zauważyłam po 2 miesiącach codziennego stosowania (pojawiały się stopniowo)
Nie mam też zaufania co do składu tych kosmetyków - zastanawiam się jakie będą konsekwencję długotrwałego ich stosowania..............
Postanowiłam wrócić do normalnych podkładów - przynajmniej wiem , że nakładam produkt oryginalny i z atestami.
A i jeszcze jedno ,zastanawia mnie dlaczego większość azjatek wybiera normalne kosmetyki a nie BB kremy.
dziękuję bardzo za odpowiedzi
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 22:00   #1915
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Moim zdaniem kremy BB nie poprawiają stanu cery, ani nie pogarszają (w moim wypadku za wyjątkiem Misshy PC). Myślę że są lepsze niż jakieś ciężkie podkłady jak Revlon Colorstay itp.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 22:19   #1916
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Muszę powiedzieć, że się dziwię Waszym wypowiedziom, bo ja zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej skóry. Nie używam już żadnych innych kremów, nie robią mi się suche skórki (cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, ale robiły mi się non stop suche skórki), raczej nie pojawiają mi się już żadne wypryski, mam wrażenie, że tak ładnie, zdrowo wygląda moja cera teraz. Nie jest jeszcze idealna, ale zdecydowanie ku temu zmierza . Aha i jeszcze bardzo ładnie mi schodzą blizny potrądzikowe (miałam trochę takich czerwonych przebarwień, stare zniknęły, nowe bledną )
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 05:57   #1917
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też zauważyłam poprawę stanu skóry. Zero wyprysków, buzia jest gładka, jednolita i promienna
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 07:06   #1918
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No u mnie osobiście też cera wygląda dużo lepiej, dlatego byłam zdziwiona oceną kumpeli. Zaczęłam eksperymentować z BB w fazie trudnej, bo najgorszego, najbardziej zaostrzonego trądziku... Leczyłam się już wówczas maściami (w tym antybiotyk) od pani dermatolog kilka tygodni, poprawy jednak nie było... Leki wysuszyły bardzo skórę, ale trądzik nadal był, nawet było go więcej!!!! W sumie nie wiedziałam wtedy co robić, odstawiłam leki, szkoda mi było twarzy przesuszonej na wiór, chyba jeszcze bardziej uwrażliwionej na bakterie?
Przyszły mi niedługo potem próbki BB (to był Dr Jart, Missha PC)
używam codziennie, nawet gdy jestem w domu i mogłabym nie nakładać make upu, bo... może to nieprawdopodobne, ale moje blizny potrądzikowe wyraźnie pojaśniały, znikają!! Krostki pojawiają się, ale coraz rzadziej i jak się jakaś pojawi- nie tkwi pod skórą w stanie zapalnym kilka dni, ale niedługo sama się goi, znika. Dla mnie to jest szok po prostu. Mam wrażenie, że jakość kosmetyków azjatyckich daleko odbiega na plus od zwykłej kolorówki europejskiej...
Ciekawe, jak z prewencją przeciwzmarszczkową będzie pewnie dowiemy się za kilka lat, ale skoro ogólnie poprawiają stan buzi...
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:49   #1919
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
ooo, ja też jestem ciekawa

_Enea_ jak tam po dłuższym testowaniu tego magic pore balm'a?
anka1892 co do magic pore balm to jestem rozczarowana, nie polecam. nałożyłam na oczyszczoną skórą i daj taką delikatną warstewkę na skórze, jest ona delikatna i może minimalnie są zwężone pory ale...
1. jeżeli nie masz problemowej cery a tylko rozszerzone pory to może troszeczkę da efekt
2. ja mam trądzik, zaczerwienioną cerę, więc solo to nic nie mi nie da a jak nałożyłam na to podkład czy krem bb to była masakra, pory były podkreslone, podkład właził w pory i je podkreślał, próbowała 3 razy za każdym razem taki sam efekt

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
No u mnie osobiście też cera wygląda dużo lepiej, dlatego byłam zdziwiona oceną kumpeli. Zaczęłam eksperymentować z BB w fazie trudnej, bo najgorszego, najbardziej zaostrzonego trądziku... Leczyłam się już wówczas maściami (w tym antybiotyk) od pani dermatolog kilka tygodni, poprawy jednak nie było... Leki wysuszyły bardzo skórę, ale trądzik nadal był, nawet było go więcej!!!! W sumie nie wiedziałam wtedy co robić, odstawiłam leki, szkoda mi było twarzy przesuszonej na wiór, chyba jeszcze bardziej uwrażliwionej na bakterie?
Przyszły mi niedługo potem próbki BB (to był Dr Jart, Missha PC)
używam codziennie, nawet gdy jestem w domu i mogłabym nie nakładać make upu, bo... może to nieprawdopodobne, ale moje blizny potrądzikowe wyraźnie pojaśniały, znikają!! Krostki pojawiają się, ale coraz rzadziej i jak się jakaś pojawi- nie tkwi pod skórą w stanie zapalnym kilka dni, ale niedługo sama się goi, znika. Dla mnie to jest szok po prostu. Mam wrażenie, że jakość kosmetyków azjatyckich daleko odbiega na plus od zwykłej kolorówki europejskiej...
Ciekawe, jak z prewencją przeciwzmarszczkową będzie pewnie dowiemy się za kilka lat, ale skoro ogólnie poprawiają stan buzi...

zgodzę się z wypowiedzią Czekoladka585, ja też zauważyłam u siebie poprawę stanu skóry a jest ona bardzo wymagająca, nie mogę stosować większości kremów czy podkładów bo od razu robi mi się czerwona skóra, albo coś wyskakuje, więc gdy kremy bb były tak złe to na pewno już był zakończyła testowanie. Powiem, że nigdy moja skóra nie wyglądała tak dobrze, zawsze miała problem , że nawet jak podkład ładnie krył to po paru dniach coś zaczęło mi wyskakiwać przy stosowaniu bb efekt jest odwrotny od 4 tygodni nie zauwazyłam, żeby mi jakieś nowe pryszcze wyskoczyły
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:52   #1920
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No to ja dołączam do grupy na tak oczywiście, że zauważyłam poprawę skóry dzięki BB, stosuję jakieś pół roku, i samo to jak wygląda moja cera przy wieczornym zmywaniu makijażu, jest gładka i odżywiona, co nigdy się nie zdarza przy podkładzie. W ciągu dnia twarz jest nawilżona i czuję, że oddycha. Chyba musiałoby mnie coś strasznie załatwić, żebym wróciła do podkładów.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.