Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-12, 20:39   #2401
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Robilam w rekawiczkach ale mi sie przebila. Jakies rady?
Scieram tarka
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytryna, kwasek? Mo¿e podzia³a jak na jagody Ogólnie nigdy nie mia³am problemu ze zmywaniem zwyk³ym myd³em bo ¶cieram od razu jak tylko pacnê siê farb±. Czêsto pomaga mi np na czole zwyk³y tonik do twarzy. Biorê nalewam go na rêcznik i szorujê. Rêcznik jest ostrzejszy od wacika a ¿e tonik mi lepiej wymywa odkry³am kiedy¶ przez przypadek. Nie wiem jak na d³oniach ale na czole mi zmywa³.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Powracam jak zdarta p³yta. Farba jest na poczcie w mie¶cie odleg³ym od mojego o jedyne 1,5 godzinki poci±giem lub samochodem. Istnieje mikra szansa, ze jednak jutro siê farbnê <tfu, tfu - bo zapeszê>

NinaSimone, a nie szuka³a¶ w google? Ja siê zawsze u fryzjera farbujê, to mi jakim¶ preparatem specjalnym domywa.
Jak nie dostaniesz to ju¿ chyba lenistwo listonosza bêdzie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 20:47   #2402
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dzieki za wszustkiecrady dot farbowania i zmywania zabrudzen. Postaram sie wstawic jutro fotki. Kurde, ale moj pigment rudo- blond wybija sie pod swiatlo

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:00   #2403
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie dostaniesz to ju¿ chyba lenistwo listonosza bêdzie
Tutaj to ju¿ zale¿y jak szybko wypuszcz± moj± paczkê z tamtej poczty do mojego miasta. Bo na szczêscie ekipê listonoszów (tego "listowego" i "paczkowego") mam genialn±. "Paczkowy" nawet zanosi czasem paczki z rana do mojej mamy do pracy bo jest bli¿ej od poczty g³ównej, ¿eby nie je¼dziæ do mnie do domu.

W ka¿dym razie trzymam kciuki (i mój t³ustawy, niemyty ³epek te¿ )

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za wszustkiecrady dot farbowania i zmywania zabrudzen. Postaram sie wstawic jutro fotki. Kurde, ale moj pigment rudo- blond wybija sie pod swiatlo

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zobaczysz jak bêdzie wygl±daæ w ¶wietle dziennym. Bo np. w mojej ³azience nawet zaraz po farbowaniu 5AV Matrixa mia³am rudy odcieñ. A w ¶wietle dziennym rudego nie sz³o znale¼æ. Ot, takie ¶wiat³o sztuczne zrobi³o psikusa
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:25   #2404
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za wszustkiecrady dot farbowania i zmywania zabrudzen. Postaram sie wstawic jutro fotki. Kurde, ale moj pigment rudo- blond wybija sie pod swiatlo

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czêsto farba w czysto naturalnym odcieniu mo¿e wydawaæ siê rudawa a to naprawdê mo¿e byæ po prostu czysty kolor br±zu tak ¶wiec±cy w sztucznym ¶wietle.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:26   #2405
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zapomnialam zakwasic wlosy:/

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 22:37   #2406
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zapomnialam zakwasic wlosy:/

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Spokojnie, nie ma tragedii. To zwil¿ je tak, ¿eby wod± nie ocieka³y i zrób kwa¶na p³ukankê lub na³ó¿ maskê zakwaszaj±c± teraz, jak masz czas
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 00:14   #2407
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Maska zakwaszajaca? Moge ja sama zrobic?
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 00:43   #2408
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Odp: Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Maska zakwaszajaca? Moge ja sama zrobic?
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mo¿esz zrobiæ je¶li masz jak±¶ maskê o prostym sk³adzie bez silikonów. Wystarczy dodaæ trochê soku z cytryny, ale ciê¿ko potem to dok³adnie zmieszaæ.
P³ukanka jest ³atwiejsza, bo mieszasz wodê z octem (ten zwyk³y od biedy te¿ mo¿e byæ). Proporcje to chyba pó³ szklanki octu na 3-4 szklanki wody.
Z reszt± sprawd¼ w google lub na wiza¿u. Pe³no dziewczyn podaje przepisy na t± p³ukankê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-13 o 00:44
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 07:31   #2409
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zapomnialam zakwasic wlosy:/

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Maska zakwaszajaca? Moge ja sama zrobic?
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wal ocet. Ja tam biorê tak± miseczkê w jakiej jem p³atki z mlekiem i wlewam tak nieca³e 3/4 wody ch³odnej i dolewam octu mo¿na powiedzieæ ok pó³ szklanki lub ciut mniej. Jako ostatnie p³ukanie po myciu g³owy polewam na koniec t± mieszank± i suszê naturalnie w³osy.

Z cytryn± nigdy nic nie robi³am bo twierdzi³am, ¿e kwas z cytryny rozja¶nia w³osy a to przy br±zie nie by³oby fajne. Czy to prawda z tym rozja¶nianiem, nie wiem. Wola³am ocet po prostu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-13 o 07:36
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:15   #2410
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Alleluja !!! Dosz³a moja farba !!! Po tym jak Szczecin i Wroc³aw siê grzeba³y z przekazaniem, miasto 1,5 godziny ode mnie (tam paczka le¿akowa³a jedyne 6 godzin) i moje w³asne uwinê³y siê ekspresem.

Bêdzie dzisiaj farbowanko Tylko chyba fotek nie bêdzie, bo pogoda oczywi¶cie jest do pupy. Szaro, buro i chyba bêdzie padaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:55   #2411
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Alleluja !!! Dosz³a moja farba !!! Po tym jak Szczecin i Wroc³aw siê grzeba³y z przekazaniem, miasto 1,5 godziny ode mnie (tam paczka le¿akowa³a jedyne 6 godzin) i moje w³asne uwinê³y siê ekspresem.

Bêdzie dzisiaj farbowanko Tylko chyba fotek nie bêdzie, bo pogoda oczywi¶cie jest do pupy. Szaro, buro i chyba bêdzie padaæ
to super
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 14:42   #2412
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jestem niezadowolona... wyszlo rudo. Szukam koloru, ktory wpada w arabska chlodna czern. Przy brazie po prostu przebija moj blond. A ja szukam czegos wpadajacego w czern. Jakies rady?Ale bie taka plaska czern.. odczekam z 3 tygodnie. Jestem zalamana. Nie moge rozpuscic wlosow, bo mam efekt cieplo-zimno

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-09-13 o 14:47
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:47   #2413
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem niezadowolona... wyszlo rudo. Szukam koloru, ktory wpada w arabska chlodna czern. Przy brazie po prostu przebija moj blond. A ja szukam czegos wpadajacego w czern. Jakies rady?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kumpela robi N2 z Palette takich w fioletowym kartoniku i wychodzi jej jak chlodna czern. Z profesek to nie wiem, ale ta Palette na jej wlosach wyglada super. A wlosy blyszcza jak szalone

sama w zyciu bym nie polozyla juz drogeryjnej farby
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 14:48   #2414
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Chce tylko profesjonalne

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:30   #2415
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jestem ju¿ po farbowaniu Inebry± 5/0. Zadowolona na razie na maksa Kolor wyszed³ bardzo ³adnie, równo.

Robi³am na oxy 6%, odrost na 25 minut + d³ugo¶æ na 8 minut (razem 33 minuty). Farba pachnie !!! Serio, oxy jest perfumowany Ten zapach to mi co¶ przypomina, ale nie mogê skojarzyæ co. Pewnie jak±¶ maskê albo szampon fryzjerski.
Amoniak czuæ by³o lekko dopiero przy zmywaniu farby. Dodatkowo zafarbowa³a mi lekko skórê na czole, ale to siê domyje lub usunie t³ustym kremem

Niestety fotek nie bêdzie dzi¶, bo oczywi¶cie, tradycyjnie ju¿, jak mam wizytê u fryzjera to pada...

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem niezadowolona... wyszlo rudo. Szukam koloru, ktory wpada w arabska chlodna czern. Przy brazie po prostu przebija moj blond. A ja szukam czegos wpadajacego w czern. Jakies rady?Ale bie taka plaska czern.. odczekam z 3 tygodnie. Jestem zalamana. Nie moge rozpuscic wlosow, bo mam efekt cieplo-zimno

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To mo¿e spróbuj podpytaæ w w±tku u czarnow³osych? One powinny szybciej co¶ doradziæ, ni¿ my z br±zem. Zw³aszcza, ze te naprawdê ciemnie br±zy maj± u nas chyba tylko 2.

W±tek o czarnych w³osach tutaj >> Czarnow³ose
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 20:04   #2416
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem niezadowolona... wyszlo rudo. Szukam koloru, ktory wpada w arabska chlodna czern. Przy brazie po prostu przebija moj blond. A ja szukam czegos wpadajacego w czern. Jakies rady?Ale bie taka plaska czern.. odczekam z 3 tygodnie. Jestem zalamana. Nie moge rozpuscic wlosow, bo mam efekt cieplo-zimno
W takim razie na tak ciê¿ko kryj±ce siê jasne w³osy powinna¶ braæ pod uwagê farby z ekstra kryciem przeznaczone na mocne siwki albo podwójn± naturê. Matrix SoColor ma wersjê extra coverage: http://prof-hair.ru/palettes/matrix/matrix.htm Popatrz na extra coverage neutral lub dream age neutral ash.


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ju¿ po farbowaniu Inebry± 5/0. Zadowolona na razie na maksa Kolor wyszed³ bardzo ³adnie, równo.

Robi³am na oxy 6%, odrost na 25 minut + d³ugo¶æ na 8 minut (razem 33 minuty). Farba pachnie !!! Serio, oxy jest perfumowany Ten zapach to mi co¶ przypomina, ale nie mogê skojarzyæ co. Pewnie jak±¶ maskê albo szampon fryzjerski.
Amoniak czuæ by³o lekko dopiero przy zmywaniu farby. Dodatkowo zafarbowa³a mi lekko skórê na czole, ale to siê domyje lub usunie t³ustym kremem

Niestety fotek nie bêdzie dzi¶, bo oczywi¶cie, tradycyjnie ju¿, jak mam wizytê u fryzjera to pada...

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



To mo¿e spróbuj podpytaæ w w±tku u czarnow³osych? One powinny szybciej co¶ doradziæ, ni¿ my z br±zem. Zw³aszcza, ze te naprawdê ciemnie br±zy maj± u nas chyba tylko 2.

W±tek o czarnych w³osach tutaj >> Czarnow³ose
Dawaj fotki!!!!!!!!! Co tam pogoda!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 20:19   #2417
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dawaj fotki!!!!!!!!! Co tam pogoda!
Mo¿e jutro co¶ mi siê uda cykn±æ. Dzi¶ wróci³am pó¼no i dopiero po 18 mia³am czas. A wtedy pada³o naprawdê mocno ju¿ i strasznie szaro i ciemno by³o, bo zachmurzenie ogromne. Dobrze chocia¿, ¿e burzy nie by³o

Gdyby nie ten zakichany Szczecin, to ju¿ wczoraj bym by³a "pokolorowana" i dzi¶ z rana by foty bym wstawia³a, bo pogoda w miarê by³a. A tak to pupa blada.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-13 o 20:20
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 20:38   #2418
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e jutro co¶ mi siê uda cykn±æ. Dzi¶ wróci³am pó¼no i dopiero po 18 mia³am czas. A wtedy pada³o naprawdê mocno ju¿ i strasznie szaro i ciemno by³o, bo zachmurzenie ogromne. Dobrze chocia¿, ¿e burzy nie by³o

Gdyby nie ten zakichany Szczecin, to ju¿ wczoraj bym by³a "pokolorowana" i dzi¶ z rana by foty bym wstawia³a, bo pogoda w miarê by³a. A tak to pupa blada.
To czekam na foty, ale do jutra!

Ja dopiero usiad³am. Od rana szykowa³am i malowa³am du¿y pokój. Jestem padniêta. Ale mam wymarzony pokoik. ¦ciany w dwóch odcieniach fioletu przedzielone w±skim paskiem w ¿ywym odcieniu zieleni Normalnie sza³ d...y! Tylko kurde jeszcze ¶mierdzi farb± w domu i ju¿ mi niedobrze z tego powodu. Jutro czeka mnie dalsze sprz±tanie i wycieczka do mamy na farbowanko Inebry± 5,0, do tego dzieciarnia co¶ siê rozchorowa³a. Ech.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:28   #2419
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To czekam na foty, ale do jutra!

Ja dopiero usiad³am. Od rana szykowa³am i malowa³am du¿y pokój. Jestem padniêta. Ale mam wymarzony pokoik. ¦ciany w dwóch odcieniach fioletu przedzielone w±skim paskiem w ¿ywym odcieniu zieleni Normalnie sza³ d...y! Tylko kurde jeszcze ¶mierdzi farb± w domu i ju¿ mi niedobrze z tego powodu. Jutro czeka mnie dalsze sprz±tanie i wycieczka do mamy na farbowanko Inebry± 5,0, do tego dzieciarnia co¶ siê rozchorowa³a. Ech.
To powiedz s³oneczku, ¿eby u mnie wysz³o jutro

Ale serio, kolor jest bardzo ³adny. Nie jest taki jak po Matrixie 5AV, bo w tamtym to by³o wiêcej czarnego barwnika. A Inebrya 5/0 jest wyra¼nie br±zowa. Ciemno br±zowa obecnie, ale br±zowa, a nie czarno-br±zowa jak Matrix 5AV.
Mog³aby siê wcale nie zmywaæ, bo mi siê podoba tak
No i nic nie szczypa³o, ani nie grza³o w g³ówkê jak ostatnio mia³am z Matrixem.

Gratuluje pokoiku Wiem jak ciê¿ko malowaæ, bo ostatnie 3 razy to razem z bratem zostali¶my nadwornymi malarzami pokojowymi matuli. Nawet nie¼le nam idzie, muszê przyznaæ Meble kuchenne te¿ ju¿ skrêcali¶my sami z lekk± pomoc± "z³otej r±czki".
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 23:01   #2420
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
weronisia to Inebrya poziom 5'? Dla mnie jest jak czern!
Ju¿ ci mcromance odpowiedzia³a za mnie Ta 'czerñ' to nie jest Inebrya 5 tylko Koleston 4,0 - trzyma jak g³upi. Inebry± robi³am tylko odrost.

A skoro tobie zale¿y na ch³odnym bardzo ciemnym br±zie, to w³a¶nie polecam Koleston 4,0 - efekt widzisz na mojej fotce
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-13, 23:13   #2421
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ ci mcromance odpowiedzia³a za mnie Ta 'czerñ' to nie jest Inebrya 5 tylko Koleston 4,0 - trzyma jak g³upi. Inebry± robi³am tylko odrost.

A skoro tobie zale¿y na ch³odnym bardzo ciemnym br±zie, to w³a¶nie polecam Koleston 4,0 - efekt widzisz na mojej fotce
No co? Lubiê siê bawiæ w adwokata diab³a czasami
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 06:03   #2422
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To powiedz s³oneczku, ¿eby u mnie wysz³o jutro

Ale serio, kolor jest bardzo ³adny. Nie jest taki jak po Matrixie 5AV, bo w tamtym to by³o wiêcej czarnego barwnika. A Inebrya 5/0 jest wyra¼nie br±zowa. Ciemno br±zowa obecnie, ale br±zowa, a nie czarno-br±zowa jak Matrix 5AV.
Mog³aby siê wcale nie zmywaæ, bo mi siê podoba tak
No i nic nie szczypa³o, ani nie grza³o w g³ówkê jak ostatnio mia³am z Matrixem.

Gratuluje pokoiku Wiem jak ciê¿ko malowaæ, bo ostatnie 3 razy to razem z bratem zostali¶my nadwornymi malarzami pokojowymi matuli. Nawet nie¼le nam idzie, muszê przyznaæ Meble kuchenne te¿ ju¿ skrêcali¶my sami z lekk± pomoc± "z³otej r±czki".
A z tym 5av masz racjê. Te¿ mi siê wydawa³o, ¿e zamiast popieli do tej farby dodali co¶ z czerni. W³osy by³y czarno br±zowo-opalizuj±ce a nie popielato br±zowo opalizuj±ce. Dopiero jak siê wyp³uka³o to jaki¶ br±z by³. Nawet ta 5/00 w Inebryi dawa³a br±z, bardzo bardzo ciemny ale br±z. Piêknie ¶wieci³a w s³oñcu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:25   #2423
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Foty, foty, foty !!!
Obieca³am, pogoda w miarê (s³oñca nie ma, ale zachmurzenia du¿ego te¿ nie) to zrobi³am.

Foty z telefonu:

Sprany Matrix 5AV na oxy 6% (nie by³o wtedy dobrego ¶wiat³a, wiêc zdjêcia wygl±daj± jak wyprane z koloru )

Matrix K1.jpg Matrix K2.jpg Matrix K3.jpg

Inebrya 5/0 na oxy 6%

Inebrya K1.jpg Inebrya K2.jpg


Foty z aparatu:

Matrix 5AV

Matrix A1.jpg

Inebrya 5/0

Inebrya A1.jpg Inebrya A2.jpg Inebrya A3.jpg
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-14 o 12:27
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:43   #2424
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Foty, foty, foty !!!
Obieca³am, pogoda w miarê (s³oñca nie ma, ale zachmurzenia du¿ego te¿ nie) to zrobi³am.

Foty z telefonu:

Sprany Matrix 5AV na oxy 6% (nie by³o wtedy dobrego ¶wiat³a, wiêc zdjêcia wygl±daj± jak wyprane z koloru )

Za³±cznik 5407921 Za³±cznik 5407922 Za³±cznik 5407923

Inebrya 5/0 na oxy 6%

Za³±cznik 5407924 Za³±cznik 5407925


Foty z aparatu:

Matrix 5AV

Za³±cznik 5407928

Inebrya 5/0

Za³±cznik 5407929 Za³±cznik 5407930 Za³±cznik 5407931
bardzo fajnie wyszlo
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:49   #2425
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo fajnie wyszlo
Dziêki Jak na razie jestem bardzo zadowolona ze stanu w³osów i koloru. Zobaczymy jak to bêdzie z kolorem po pierwszym myciu (i kolejnych). Jak dla mnie mog³aby siê farba nic nie wyp³ukiwaæ, bo jest teraz bardzo ³adny
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 14:23   #2426
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej.Podczytuje sobie w³a¶nie a tu jakie¶ farby profesjonalne, a¿ wstyd pytanie zadaæ... ja po 5 letniej przerwie wracam do farbowania moich ¶rednio br±zowych w³osów z zielonkawym podblaskiem czy tak± farbê w piance od loreala mo¿na u¿yæ na 2 razy? Oddzieliæ po³owê pó³produktów i zu¿yæ pó¼niej?Pytam bo mam ma³o tych w³osów i na bank farby by zosta³o a po drugie gdy ostatnio farbowa³am nikt o farbach w piance nie s³ysza³..
wiem ¿e te farby nie s± zbyt trwa³e, ale mi to nie przeszkadza, bo chcê tylko je lekko wyrównaæ, a po tym lecie to w³osy mam jeszcze bardziej jakie¶ zielone..
__________________
Je¶li nie dzi¶ to kiedy

Ludzie dziel± siê na tych, którzy kochaj± koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 14:33   #2427
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Powróci³am Po 4 myciach szamponem przeciw³upie¿owym i olejowaniem przed myciem kolor troszkê siê wyp³uka³ - jest o niebo lepiej Mo¿e to te¿ kwestia tego ¿e przez kilka dni zd±¿y³am siê nieco przyzwyczaiæ do ciemnych w³osów W ka¿dym razie cieszê sie z powrotu do br±zu, wiêkszo¶æ osób twierdzi ¿e w ciemniejszych w³osach wygl±dam lepiej
Kaoru22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 15:17   #2428
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A czy malowa³a która¶ z was w³osy Syoss 5-8 orzechowy br±z? Jak wysz³y? Macie zdjêcia mo¿e? Kupi³am w³a¶nie t± farbê i bojê siê, ¿e w³osy bêd± prawie czarne
__________________
mama Anio³ka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 20:05   #2429
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Foty, foty, foty !!!
Obieca³am, pogoda w miarê (s³oñca nie ma, ale zachmurzenia du¿ego te¿ nie) to zrobi³am.

Foty z telefonu:

Sprany Matrix 5AV na oxy 6% (nie by³o wtedy dobrego ¶wiat³a, wiêc zdjêcia wygl±daj± jak wyprane z koloru )

Za³±cznik 5407921 Za³±cznik 5407922 Za³±cznik 5407923

Inebrya 5/0 na oxy 6%

Za³±cznik 5407924 Za³±cznik 5407925


Foty z aparatu:

Matrix 5AV

Za³±cznik 5407928

Inebrya 5/0

Za³±cznik 5407929 Za³±cznik 5407930 Za³±cznik 5407931
Cytat:
Napisane przez anianutella Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.Podczytuje sobie w³a¶nie a tu jakie¶ farby profesjonalne, a¿ wstyd pytanie zadaæ... ja po 5 letniej przerwie wracam do farbowania moich ¶rednio br±zowych w³osów z zielonkawym podblaskiem czy tak± farbê w piance od loreala mo¿na u¿yæ na 2 razy? Oddzieliæ po³owê pó³produktów i zu¿yæ pó¼niej?Pytam bo mam ma³o tych w³osów i na bank farby by zosta³o a po drugie gdy ostatnio farbowa³am nikt o farbach w piance nie s³ysza³..
wiem ¿e te farby nie s± zbyt trwa³e, ale mi to nie przeszkadza, bo chcê tylko je lekko wyrównaæ, a po tym lecie to w³osy mam jeszcze bardziej jakie¶ zielone..
Zupe³nie jak kolorek u mojej mamy

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka¿ wiadomo¶æ
Powróci³am Po 4 myciach szamponem przeciw³upie¿owym i olejowaniem przed myciem kolor troszkê siê wyp³uka³ - jest o niebo lepiej Mo¿e to te¿ kwestia tego ¿e przez kilka dni zd±¿y³am siê nieco przyzwyczaiæ do ciemnych w³osów W ka¿dym razie cieszê sie z powrotu do br±zu, wiêkszo¶æ osób twierdzi ¿e w ciemniejszych w³osach wygl±dam lepiej
No i super. Ja zawsze twierdzi³am, ¿e kobieta w ciemnych w³osach bardziej elegancko wygl±da. Kurcze... Ja teraz blond... nie jestem elegancka

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anianutella Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.Podczytuje sobie w³a¶nie a tu jakie¶ farby profesjonalne, a¿ wstyd pytanie zadaæ... ja po 5 letniej przerwie wracam do farbowania moich ¶rednio br±zowych w³osów z zielonkawym podblaskiem czy tak± farbê w piance od loreala mo¿na u¿yæ na 2 razy? Oddzieliæ po³owê pó³produktów i zu¿yæ pó¼niej?Pytam bo mam ma³o tych w³osów i na bank farby by zosta³o a po drugie gdy ostatnio farbowa³am nikt o farbach w piance nie s³ysza³..
wiem ¿e te farby nie s± zbyt trwa³e, ale mi to nie przeszkadza, bo chcê tylko je lekko wyrównaæ, a po tym lecie to w³osy mam jeszcze bardziej jakie¶ zielone..
Jak dla mnie pianka to na raz. Nie stosowa³am ale skoro to taki dziw to mo¿e lepiej nie cudowaæ.

Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Poka¿ wiadomo¶æ
A czy malowa³a która¶ z was w³osy Syoss 5-8 orzechowy br±z? Jak wysz³y? Macie zdjêcia mo¿e? Kupi³am w³a¶nie t± farbê i bojê siê, ¿e w³osy bêd± prawie czarne
Ja mia³am kiedy¶ 6-1 kaszmirowy ciemny blond i wysz³o mi praktycznie jak na pude³ku. Piszê praktycznie bo k³ad³am na rudawe w³osy i rudo¶æ ciut przebija³a. Ale ogólnie by³o jak z pude³ka. Tylko sp³uka³ siê szybko... Nie minê³o 2 i pó³ tygodnia i nie mia³am ju¿ koloru
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-14, 20:10   #2430
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

to mam nadziejê ¿e te¿ mi wyjdzie jak na pude³ku, a teraz mam takie bordowo-czerwone w³osy
__________________
mama Anio³ka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.