Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 15:07   #3451
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Akurat lotion chciałabym stosować na noc. Tak szczerze to chciałam zamówić tylko tonik, ale zaczęłyście pisać o tym lotionie i stwierdziłam, że w sumie mogę zamówić też mniejsze opakowanie lotionu (30ml) skoro takie świetne
Jeśli nie jesteś wybredna zapachowo, to kupuj śmiało- tutaj na pewno nikt nie będzie Cię zniechęcał do zakupów;- wręcz przeciwnie, dlatego raczej trzymaj się mocno za portfel, bo przy tzw. "okazji" przetestujesz więcej kosmetyków, niż zamierzałaś, a nawet kiedykolwiek planowałaś
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:16   #3452
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moniko- Witaj na starych śmieciach

Za to do mnie przyszła upragniona paczuszka za sprawą jednej przekochanej wizażanki, prosto z Dojczlandii, nie mogę się doczekać testów, bo od dawna się wściekałam, że nie ma ich w polskich rossach.
Gratulejszyn!

Ciekawe, czy będzie różnica między tymi na polski rynek, a dojczlandzką wersją Chyba, że to było to samo.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:16   #3453
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moniko- Witaj na starych śmieciach

Za to do mnie przyszła upragniona paczuszka za sprawą jednej przekochanej wizażanki, prosto z Dojczlandii, nie mogę się doczekać testów, bo od dawna się wściekałam, że nie ma ich w polskich rossach.
jak to serum z winogronem wyporbujesz to daj znac, jak nawilza i czy czuc alkohol. Granat ok i jak dla mnie alkoholu nie czuc, ale moze jest cos jeszcze delikatniejszego i dobrze nawilzajacego?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:26   #3454
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten lotion i tonik z szałwią Martiny naprawdę jest taki cudowny? Bo nie wiem czy się skusić (przez was) na ich zakup...
Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Akurat lotion chciałabym stosować na noc. Tak szczerze to chciałam zamówić tylko tonik, ale zaczęłyście pisać o tym lotionie i stwierdziłam, że w sumie mogę zamówić też mniejsze opakowanie lotionu (30ml) skoro takie świetne
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;51993457]Jeśli nie jesteś wybredna zapachowo, to kupuj śmiało- tutaj na pewno nikt nie będzie Cię zniechęcał do zakupów;- wręcz przeciwnie, dlatego raczej trzymaj się mocno za portfel, bo przy tzw. "okazji" przetestujesz więcej kosmetyków, niż zamierzałaś, a nawet kiedykolwiek planowałaś [/QUOTE]

Ja z mojej strony polecam MG Salvia, bo to jedyne co na mnie podziałało, tzn. na moją świecącą twarz . Wcześniej to Przerobiłam miliony kremów matujących, które tylko mi twarz przesuszały i świeciła się jeszcze bardziej. Obecnie mam i tonik i emulsję, oba kosmetyki godne polecenia. Tonik jest w butelce z atomizerem, obecnie mam 100 ml - miałam wcześniej 30 ml to mi na miesiąc starczył. Przy tych obecnych upałach to i tak nic nie zablokuje mojej twarzy od świecenia.
Co do zapachu to wg. mnie sprawa indywidualna, wg, mnie to ziołem pachnie.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 15:41   #3455
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Ale się dyskusja wywiązała

Jeśli chodzi o wieprzowinę to jest niezdrowa ponieważ bardzo silnie zakwasza organizm
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/20...nije-za-zycia/
jak kazde mieso zwlaszcza ze zwyklych hodowli.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ciekawe czy to samo dotyczy dzika. Ja jem głównie drób z własnego chowu i właśnie dziczyznę.
jesli nie karmisz chemia tylko naturalnie to sa to zdrowe kwasy, czyli takie mieso zakjwasza mniej i wlasnie takie nalezy spozywac, jesli zalezy nam na zachowaniu rownowagi kwasowo-zasadowej, ale tez nie codziennie.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a z tym okresem, no co wy, to wy jeszcze wszystkie macie? phi, obrzydliwe
no mamy i wlasnie kubeczka uzywamy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 16:44   #3456
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten lotion i tonik z szałwią Martiny naprawdę jest taki cudowny? Bo nie wiem czy się skusić (przez was) na ich zakup...
Nie wiem, ale są próbki oraz mniejsze pojemności do wyboru, więc jest ten komfort, podobno tonik do wrażliwej skóry "shea" jest świetny, w przeciwieństwie do Salvii nie zawiera alkoholu, ale jeśli Ci alko nie przeszkadza, to warto wypróbować, zwłaszcza teraz w upały.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Gratulejszyn!

Ciekawe, czy będzie różnica między tymi na polski rynek, a dojczlandzką wersją Chyba, że to było to samo.
Też jestem ciekawa, dam znać. Tych wersji nie ma i nie było w pl, przynajmniej nigdzie u mnie, była tylko z orchideą, którą mi wycofali, a tu jedno jest z granatem, a drugie z winogronem.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
jak to serum z winogronem wyporbujesz to daj znac, jak nawilza i czy czuc alkohol. Granat ok i jak dla mnie alkoholu nie czuc, ale moze jest cos jeszcze delikatniejszego i dobrze nawilzajacego?
Dam znać. W wersji z orchideą było czuć lekko alkohol, ale tylko w zapachu, w działaniu go też w ogóle nie czułam, jestem ich bardzo ciekawa


Ale upał dziś, masakra
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:01   #3457
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale są próbki oraz mniejsze pojemności do wyboru, więc jest ten komfort, podobno tonik do wrażliwej skóry "shea" jest świetny, w przeciwieństwie do Salvii nie zawiera alkoholu, ale jeśli Ci alko nie przeszkadza, to warto wypróbować, zwłaszcza teraz w upały.


Już zamówiłam tonik, lotion i 3 próbki, także zobaczymy, ale dziękuję Wam za pomoc no i kuszenie Mam nadzieję, że okażą się super
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 17:47   #3458
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Co do zapachu to wg. mnie sprawa indywidualna, wg, mnie to ziołem pachnie.
jak dla mnie to tez ziolowo pachnie. szalwia jak nic... zadnych siuskow nie czuje
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:48   #3459
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Już zamówiłam tonik, lotion i 3 próbki, także zobaczymy, ale dziękuję Wam za pomoc no i kuszenie Mam nadzieję, że okażą się super
Za to kuszenie jeszcze nas kiedyś przeklniesz
To daj znać, co o nich sądzisz, trzymamy kciuki, żebyś nie pożałowała
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:57   #3460
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

korah, gratuluję zakupów

czy któraś miała błyszczyk bare minerals moxie? są w tk maxx za 16 zł i się zastanawiam, czy warto. ich cena regularna to 100 zl.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:20   #3461
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

hej hej

ja dziś prawie zamówiłam maseczkę szałwiową Martiny Gebhardt, miał ktoś?

zamówiłam w koncu zmywacz, bo lakier logony jest nie do zdarcia zmywacz logony powinien dać mu radę no i jeszcze coś przeciw owadom http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...M-EFFITAN.html

Muszę Wam powiedzieć że jestem zachwycona samoopalaczem do twarzy Lavery, cudo Nie zapycha mnie! Używam od 1,5 miesiaca i nic ani jednej krostki.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Już zamówiłam tonik, lotion i 3 próbki, także zobaczymy, ale dziękuję Wam za pomoc no i kuszenie Mam nadzieję, że okażą się super
czekam na opinię
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 19:27   #3462
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
hej hej

ja dziś prawie zamówiłam maseczkę szałwiową Martiny Gebhardt, miał ktoś?

zamówiłam w koncu zmywacz, bo lakier logony jest nie do zdarcia zmywacz logony powinien dać mu radę no i jeszcze coś przeciw owadom http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...M-EFFITAN.html

Muszę Wam powiedzieć że jestem zachwycona samoopalaczem do twarzy Lavery, cudo Nie zapycha mnie! Używam od 1,5 miesiaca i nic ani jednej krostki.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



czekam na opinię
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Za to kuszenie jeszcze nas kiedyś przeklniesz
To daj znać, co o nich sądzisz, trzymamy kciuki, żebyś nie pożałowała
Oczywiście, dam Wam znać! I chyba przestanę tu zaglądać, bo tyyyyyle fajnych rzeczy polecacie
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:32   #3463
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
czy któraś miała błyszczyk bare minerals moxie? są w tk maxx za 16 zł i się zastanawiam, czy warto. ich cena regularna to 100 zl.
Pisz mi tak dalej Czy jest jeszcze cos fajnego z mineralow?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 19:47   #3464
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Już zamówiłam tonik, lotion i 3 próbki, także zobaczymy, ale dziękuję Wam za pomoc no i kuszenie Mam nadzieję, że okażą się super
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak dla mnie to tez ziolowo pachnie. szalwia jak nic... zadnych siuskow nie czuje
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
hej hej

ja dziś prawie zamówiłam maseczkę szałwiową Martiny Gebhardt, miał ktoś?

zamówiłam w koncu zmywacz, bo lakier logony jest nie do zdarcia zmywacz logony powinien dać mu radę no i jeszcze coś przeciw owadom http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...M-EFFITAN.html

Muszę Wam powiedzieć że jestem zachwycona samoopalaczem do twarzy Lavery, cudo Nie zapycha mnie! Używam od 1,5 miesiaca i nic ani jednej krostki.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



czekam na opinię
Też bym się chętnie przekonała, jak działa ta maseczka szałwiowa?
Spray ma komary miałam zamówić, ale bałam się że będzie nie ładnie pachniał, więc poczekam na opinie.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 21:30   #3465
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczynki, jaki polecacie szampon na wyjazd urlopowy, gdzie będzie (mam nadzieję) dużo wody i słońca? Chodzi mi o to żeby nie wysuszał, ale dobrze zmywał piach i inne ustrojstwo z włosów po kąpielach. Jest sens szukać czegoś nowego, czy brać to co stosuję w domu? Dodam, że mam wrażliwą skórę głowy.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 21:40   #3466
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
korah, gratuluję zakupów

czy któraś miała błyszczyk bare minerals moxie? są w tk maxx za 16 zł i się zastanawiam, czy warto. ich cena regularna to 100 zl.


Za tę cenę bym w ciemno brała, ale ryzyko zonka zawsze pozostaje

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jaki polecacie szampon na wyjazd urlopowy, gdzie będzie (mam nadzieję) dużo wody i słońca? Chodzi mi o to żeby nie wysuszał, ale dobrze zmywał piach i inne ustrojstwo z włosów po kąpielach. Jest sens szukać czegoś nowego, czy brać to co stosuję w domu? Dodam, że mam wrażliwą skórę głowy.
Ja lubię Bioturm, Equilibrę, dobrze myją. Bioturm na początku przetłuszczał, ale z czasem zauważyłam odwrotność, ładnie uspokoił skórę głowy, nawilżał, dobrze mył i był łagodny, bo był przeciwłupieżowy, ale wypróbowałam też wersję do suchych włosów z serii w tych kolorowych opakowaniach i był bardzo podobny do mojego, a jest dużo tańszy, myślę jednak ze możesz spokojnie wziąć coś swojego zaufanego, bo po takich kąpielach słońco-wodnych i tak trzeba myć włosy codziennie, więc się nie zdążą bardzo zabrudzić.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 08:21   #3467
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

LAURESS SIĘ ŻEGNA!
Kończą działalność.
Chyba się popłaczę

Jest na ich stronie wyprzedaż z tego tytułu, ale niewiele mnie to pociesza....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 08:58   #3468
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
LAURESS SIĘ ŻEGNA!
Kończą działalność.
Chyba się popłaczę

Jest na ich stronie wyprzedaż z tego tytułu, ale niewiele mnie to pociesza....
Chyba też się poryczę - może jakieś hurtowe zamówionko popełnimy??

A skąd to info, bo na ich stronie nie widzę?

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-07-08 o 09:02
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 09:04   #3469
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52011142]Chyba też się poryczę - może jakieś hurtowe zamówionko popełnimy??[/QUOTE]
hurtowe = podatki

ja juz zamówiłam - dopiero po zamówieniu sprawdziłam kurs euro do dolara i nie wiem, czy mnie nie capną.... trudno. i tak zamówiłam mniej niż bym chciała, bo chciałabym zapasy do końca życia - a że żyć długo planuję to i zapasy mi się marzą duże.....

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52011142]

A skąd to info, bo na ich stronie nie widzę?[/QUOTE]
dostałam maila - treść wrzuciłam na bloga
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 09:07   #3470
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hurtowe = podatki

ja juz zamówiłam - dopiero po zamówieniu sprawdziłam kurs euro do dolara i nie wiem, czy mnie nie capną.... trudno. i tak zamówiłam mniej niż bym chciała, bo chciałabym zapasy do końca życia - a że żyć długo planuję to i zapasy mi się marzą duże.....

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------


dostałam maila - treść wrzuciłam na bloga
W takim razie jedyna nadzieja w Chrimaluxie bez miki- niedługo testy
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:38   #3471
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Bylam w TKMaxx i dosrwalam olejek do twarzy alva z serii sensitiv i zestaw mineralow. Nie wiedzialam na co sie zdecydowac. To co chcialam od belle minerals to albo kolory byly nie te albo zbyt blyszczace, a od bare to znow zestawy tak popakowane ze sie dopetrzec nie moglam jakie kolory sa, wiec zdecydowalam ze dam se spokoj z zestawami ktore zawieraly podklady i pudry. Dosrwalam calkiem fajny zestawik do soft skomy z trzeba cieniami( musze je obmacac czy moje, ale przez opakowanie wygladaja na moje i rozowiutkim rozem. Calkiem ladny, chlody, a ja z wiekiem widze ze troche cieplejsze roze mi zaczynaja sluzyc. Do tego blyszczyk w jasniuzkim kolorze charmer, ktory na mnie daje mleczy odcien, ale na tyle go malo, ze nie wiem czy nie podbarwie go tym rozem i pedzel wachlarz do rozu. Blyszczyk jest paskudny. Oczywiscie z olejem mineralnym i co sie okazalo z mieta. Skladu nie czytalam dokladnie, ale nieszkodzi. Moze na te upaly sie jednak z tym czyms polubie? Blyszczyk jest z tych gesciejszych, jak dla mnie to zimowy blyszczyk, ale mieta go dyskwalifikuje na zime. Nie bede jeczec, bo widzialam ze olej mineralny jest i kolor moze byc za baldy dla mnie i nie bylam porzekonana czy go bede chciala, ale reszte chcialam, wiec zamykam usta i testuje kolory
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 16:59   #3472
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah, Monika ponoć te błyszczyki są klejące. chyba szkoda na nie nawet 16 zł

Monika, u mnie jest boom na naturalne. masa tego. są komplety bare minerals po 99 zl i 149 zł. dużo tego.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 19:05   #3473
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, Monika ponoć te błyszczyki są klejące. chyba szkoda na nie nawet 16 zł
To mamy inne gusta w tym temacie, bo jak błyszczyk, to u mnie tylko klejący (dłużej się trzymają na ustach i dobrze pielęgnują)
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 19:33   #3474
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
jak błyszczyk, to u mnie tylko klejący (dłużej się trzymają na ustach i dobrze pielęgnują)
Też tak uważam - a składowo to jak one stoją??
Ostatnio kupiłam tusz Logony w TK Maxx za grosze, ale bałam się go wypróbować w te upały, zważywszy na moje przejścia z tuszami naturalnymi...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:49   #3475
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52018686]Też tak uważam - a składowo to jak one stoją??
Ostatnio kupiłam tusz Logony w TK Maxx za grosze, ale bałam się go wypróbować w te upały, zważywszy na moje przejścia z tuszami naturalnymi...[/QUOTE]

Niestety nie wiem

A których naturalnych marek błyszczyki są takie mocno treściwe i klejące Masz jakieś sprawdzone?
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 21:07   #3476
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, Monika ponoć te błyszczyki są klejące. chyba szkoda na nie nawet 16 zł

Monika, u mnie jest boom na naturalne. masa tego. są komplety bare minerals po 99 zl i 149 zł. dużo tego.
w Opolu tez wlasnie te zestawy sa, ja wybralam ten za 99zl. Do kompletu jest calkiem fajna srebrna kosmetyczka w ktora zmiescilam wszystkie czesci plus jeszcze puder jedwabny Chrimaluxe i baze pod cienie z Rossmanna RdLY. Wkurzalo mnie tylko to ze tak glupio zapakowane przez nich, ze sie dobrac do tego nie mozna bylo i objezrec jakie kolory sa. Wzielam ten moj zestaw razy 2 i przy kasie mi go pani otworzyla i okazalo sie ze to te same zestawy, kolory ok, beda mi pasowac i wzielam jeden. Cienie nie sa matowe, ale tez nie blyszcza brobinkowo jak te od bella piere( wczesniej sie rypnelam z nazwa nie bella mineral tylko bella piere).

Ab wiesz, ze mi ten blszczyk jakos pyska nie zakleja. Calkiem dobrze sie trzyma, ale ja nakladam go cienka warstwa bo kolor jasny dosc mleczny i nie chce miec rozbielonych ust( caly czas rozmyslalm czy by nie dosypac do niego owego rozu z kompletu) za pierwszym razem to mi ta mieta chciala usta wypalic, ale za drugim razem, to nawet ok, teraz na lato. Mnie sie bardziej kleily blyszczyki tubkowe Jusy Tubes ( czy jak im tam bylo) od Lancome. Jednak jestem zdania ze jesli juz to w takim zestawie do testow mozna sobie kupic i tak wychodzi to taniej niz jak by sie kupilo rzeczy oddzielnie, a jak sie wie ze cienie, roz i co tam jeszcze jest sie wykorzysta to ewentualne niewykorzystanie blyszczyka, to nie problem. Mozna puscic w swiet, czy wymienic sie z kims kto takie rzeczy lubi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:34   #3477
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem

A których naturalnych marek błyszczyki są takie mocno treściwe i klejące Masz jakieś sprawdzone?
Niestety nie znam błyszczyków naturalnych marek o takich właściwościach, dlatego wciąż szukam i pytam

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
w Opolu tez wlasnie te zestawy sa, ja wybralam ten za 99zl. Do kompletu jest calkiem fajna srebrna kosmetyczka w ktora zmiescilam wszystkie czesci plus jeszcze puder jedwabny Chrimaluxe i baze pod cienie z Rossmanna RdLY. Wkurzalo mnie tylko to ze tak glupio zapakowane przez nich, ze sie dobrac do tego nie mozna bylo i objezrec jakie kolory sa. Wzielam ten moj zestaw razy 2 i przy kasie mi go pani otworzyla i okazalo sie ze to te same zestawy, kolory ok, beda mi pasowac i wzielam jeden. Cienie nie sa matowe, ale tez nie blyszcza brobinkowo jak te od bella piere( wczesniej sie rypnelam z nazwa nie bella mineral tylko bella piere).

Ab wiesz, ze mi ten blszczyk jakos pyska nie zakleja. Calkiem dobrze sie trzyma, ale ja nakladam go cienka warstwa bo kolor jasny dosc mleczny i nie chce miec rozbielonych ust( caly czas rozmyslalm czy by nie dosypac do niego owego rozu z kompletu) za pierwszym razem to mi ta mieta chciala usta wypalic, ale za drugim razem, to nawet ok, teraz na lato. Mnie sie bardziej kleily blyszczyki tubkowe Jusy Tubes ( czy jak im tam bylo) od Lancome. Jednak jestem zdania ze jesli juz to w takim zestawie do testow mozna sobie kupic i tak wychodzi to taniej niz jak by sie kupilo rzeczy oddzielnie, a jak sie wie ze cienie, roz i co tam jeszcze jest sie wykorzysta to ewentualne niewykorzystanie blyszczyka, to nie problem. Mozna puscic w swiet, czy wymienic sie z kims kto takie rzeczy lubi.
Potwierdzam ;- zaraz po Juicy Tubes uplasowałabym Clinique i Estee Lauder, ale to już dla mnie epoka miniona i teraz nie zniosłabym na ustach czegoś o takim składzie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 11:44   #3478
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To mamy inne gusta w tym temacie, bo jak błyszczyk, to u mnie tylko klejący (dłużej się trzymają na ustach i dobrze pielęgnują)

Ja też lubię klejące


Monika kusisz, chyba skoczę do tk
Z Alvy sensitive mam maseczke z cellulozą - jest dziwna.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 11:53   #3479
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To mamy inne gusta w tym temacie, bo jak błyszczyk, to u mnie tylko klejący (dłużej się trzymają na ustach i dobrze pielęgnują)
Jak mi się coś klei do ust to mnie ... bierze Dlatego używam tylko balsamów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 15:42   #3480
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja to tylko pomadki i to takie półkryjące , jak np. z Lavery, nie lubię mocnej pigmentacji bo zaraz mi się zbiera w załamaniach, a błyszczyk to tylko lekki i nie klejący.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.