Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 19:00   #211
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mozecie polecic jakis produkt do oczyszczania twarzy, ktory jest w formie kremu? Czy cos takiego w ogole jest? Wszystko co zelowe/mydla mnie wysusza.
ide poczytac hity Anuli
Cleanser arganowy 100% pure ma właśnie taką kremową konsystencję, nie pieni się, podczas mycia czuć ukojenie skóry, szkoda, że po zmyciu nie zostawia warstewki na skórze, ale dla innych pewnie będzie to na plus.
http://www.100percentpure.eu/Organic...-p/1fcoaoc.htm
A może dodanie trochę oleju do żelu coś pomoże i nie będzie wysuszał?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:28   #212
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z szamponów aubrey miałam tylko ten co Ty, zielony gpb i jakiś różany z pływakiem na opakowaniu ten ostatni nawet nie był zły, ale ogólnie nie polubiłam ich szamponów. Odzywki są fajne, ale ta akurat do tłustych była wodnista i g...o robiąca.
Umyłam włosy szamponem oczyszczającym http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-325-ml/7548 - piana na 6 + , po prostu świetny w tym jest. Już pierwsze mycie (zawsze myję dwa razy) było dobre. Pachnie ślicznie. Spłukuje się dobrze. Trochę ciężej rozczesać włosy (nie użyłam odżywki na pierwszy test), ale nie wymagam tego od szamponu, żeby działał jak odżywka. Włosy są miękkie, świeże. Zobaczymy co będzie za kilka dni czy za kilka myć, ale po pierwszym użyciu jestem zadowolona
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:28   #213
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Umyłam włosy szamponem oczyszczającym http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-325-ml/7548 - piana na 6 + , po prostu świetny w tym jest. Już pierwsze mycie (zawsze myję dwa razy) było dobre. Pachnie ślicznie. Spłukuje się dobrze. Trochę ciężej rozczesać włosy (nie użyłam odżywki na pierwszy test), ale nie wymagam tego od szamponu, żeby działał jak odżywka. Włosy są miękkie, świeże. Zobaczymy co będzie za kilka dni czy za kilka myć, ale po pierwszym użyciu jestem zadowolona
No to super
Moze sklady pozmieniali, musze popatrzec. Czekam na wrazenia po odzywce.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:30   #214
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No to super
Moze sklady pozmieniali, musze popatrzec. Czekam na wrazenia po odzywce.
Odżywki nie mam, tylko drugi szampon, do wrażliwej skóry głowy.
Klolcia wyżej pisała, że chyba coś pozmieniali, bo jest zadowolona, a kiedyś nie była
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 12:09   #215
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cleanser arganowy 100% pure ma właśnie taką kremową konsystencję, nie pieni się, podczas mycia czuć ukojenie skóry, szkoda, że po zmyciu nie zostawia warstewki na skórze, ale dla innych pewnie będzie to na plus.
http://www.100percentpure.eu/Organic...-p/1fcoaoc.htm
A może dodanie trochę oleju do żelu coś pomoże i nie będzie wysuszał?
Dziekuje

Wlasnie zakupilam olejek rycynowy, sciereczki, i zrobilam mieszanke z olejkiem bazowym i bede tak oczyszczac moja cere, zobaczymy co z tego wyjdzie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 12:17   #216
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziekuje

Wlasnie zakupilam olejek rycynowy, sciereczki, i zrobilam mieszanke z olejkiem bazowym i bede tak oczyszczac moja cere, zobaczymy co z tego wyjdzie
Jeśli masz suchą skórę to nie przesadzałabym z tym olejowym oczyszczaniem, bo sobie takim OCM ze ścierą twarz wysuszyłam Dopiero mycie olejem (kokosowym), ale bez ścierki, samymi rękami przywróciło jako taką normę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 15:15   #217
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cześć Dziewczyny, podczytuję Was, nie udzielam się, bo nie używam za dużo kosmetyków stricte naturalnych. Mam AZS i tak jak nauczyłam się to opanowywać tak ostatnio szaleje choroba bardzo i ciężko to opanować. Większość rzeczy robię w rękawiczkach, ale nie można tak cały czas. Bodajże mhm0808 pisałaś o mydle Aleppo, że Ci pomogło na problemy na rękach, kupiłam 20% i jest o niebo lepiej, dzięki wielkie

Pytanko mam jeszcze małe, później mogą używać dalej tego stężenia czy zmienić na niższe? Z góry dzięki za odpowiedź
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 15:41   #218
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny podczytuję was i mam takie pytanie. Piszecie o oczyszczaniu twarzy olejem. Kidyś używałam specjalnego olejku do mycia twarzy. Niestety nie pamiętam jaki to był. Jendak strasznie mi skórę wysuszył ( na pewno był naturalny, dostałam go od przyjaciółki). I tu jest moje pytanie, jaki olejek najlepiej gotowy byłby najlepszy, żeby nie przesuszył skóry? Taki, żeby nie trzeba było trzeć. Używam teraz toniku z kwasem, więc nie chcę dodatkowo męczyć skóry, potrzebuję czegos delikatnego
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:30   #219
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny co się stało ze stroną Lauress? Wypełniam wszystkie informacje (billing information), klikam continue i nic się nie dzieje... Potrzebuję pilnie primera
No chyba, że możecie mi polecić jakiś lepszy do suchej skóry niż kick start light. Muszę od czegoś zacząć, a zupełnie się nie orientuję co będzie dla mnie dobre
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 15:56   #220
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny co się stało ze stroną Lauress? Wypełniam wszystkie informacje (billing information), klikam continue i nic się nie dzieje... Potrzebuję pilnie primera
No chyba, że możecie mi polecić jakiś lepszy do suchej skóry niż kick start light. Muszę od czegoś zacząć, a zupełnie się nie orientuję co będzie dla mnie dobre
Może zmień przeglądarkę, bo ja sama sprawdziłam i wszystko jest ok. Przechodzi do następnego kroku jakim jest wysyłka i płatność.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:44   #221
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Bleedingsun - pytałaś ostatnio o kremy, wklejam link do ciekawej recenzji, może Cię zainteresować
http://naturaiuroda.blogspot.com/201...-pod-oczy.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 20:26   #222
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Może zmień przeglądarkę, bo ja sama sprawdziłam i wszystko jest ok. Przechodzi do następnego kroku jakim jest wysyłka i płatność.
Działa z innej przeglądarki, dzięki!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bleedingsun - pytałaś ostatnio o kremy, wklejam link do ciekawej recenzji, może Cię zainteresować
http://naturaiuroda.blogspot.com/201...-pod-oczy.html
Dziękuję Wygląda naprawdę ciekawie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:25   #223
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dotarły do mnie stacjonarnie mydła Purite.
nawąchałam się i tylko dla mnie ciekawie wygląda - aloesowe. pachnie pięknie
reszta nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia właściwie nie pachną albo strasznie delikatnie.
ale po akcji z mydełem węglowym, to jednak boję się kupić nawet i aloesowe.
Koszmarnie mnie uczulił "czarny diabeł" masakra, mam swędzącą pokrzywkę przez pół twarzy i na całym ciele, koszmar W dodatku syn mył nim rączki i też ma kilka bąbli, mam nadzieje, że szybko to zejdzie. Też tak miałaś Najgorsze, że ono tak nie zadziałało po jednorazowym użyciu, dopiero po paru dniach stosowania pod rząd. W dodatku śmierdzi paczulą, której nie cierpię. Gruba, czerwona krecha dla tego mydła, daj znać jak pozostałe.

Za to spodobał mi się żel złuszczający Phytemy, spektakularnie zadziałał przy pierwszych użyciach, teraz już tak dobrze nie oczyszcza, ale jest całkiem w porządku

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, podczytuję Was, nie udzielam się, bo nie używam za dużo kosmetyków stricte naturalnych. Mam AZS i tak jak nauczyłam się to opanowywać tak ostatnio szaleje choroba bardzo i ciężko to opanować. Większość rzeczy robię w rękawiczkach, ale nie można tak cały czas. Bodajże mhm0808 pisałaś o mydle Aleppo, że Ci pomogło na problemy na rękach, kupiłam 20% i jest o niebo lepiej, dzięki wielkie

Pytanko mam jeszcze małe, później mogą używać dalej tego stężenia czy zmienić na niższe? Z góry dzięki za odpowiedź
Mogę polecić krem do rąk Verima. Najlepszy jakiego używalam, chociaż nie mam atopowej skóry, to mam bardzo duże problemy z dłońmi zimą, potrafią być wysuszone tak, że pękają do krwi. Ten krem jest świetny i bardzo wydajny, leczy i zapobiega, jest gęsty bardzo, ale szybko się wchłania, nawilżenie od razu wyczuwalne, nie znika i ładnie pachnie delikatnie migdałami. Teraz zamówiłam sobie krem Alphanova Natural Repair, nadal czekam na przesyłkę, mam nadzieję, że jutro dotrze, dam znać, jak się spisuje za jakiś czas.

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was i mam takie pytanie. Piszecie o oczyszczaniu twarzy olejem. Kidyś używałam specjalnego olejku do mycia twarzy. Niestety nie pamiętam jaki to był. Jendak strasznie mi skórę wysuszył ( na pewno był naturalny, dostałam go od przyjaciółki). I tu jest moje pytanie, jaki olejek najlepiej gotowy byłby najlepszy, żeby nie przesuszył skóry? Taki, żeby nie trzeba było trzeć. Używam teraz toniku z kwasem, więc nie chcę dodatkowo męczyć skóry, potrzebuję czegos delikatnego
Witaj. Niestety nie pomogę, bo mam chyba inną cerę, ale jak chcesz, zeby się dobrze spłukiwał bez tarcia, to nie wiem, czy to możliwe przy olejach Ja polecam mleczka albo kremy myjące z niższą zawartością olejów


Dotarła paczuszka od Sylwiusiaki, szczoteczka 100% Pure jest cudna bardzo milutka i dziękuję za inne cudeńka, a najlepsze, że przesyłka z Wysp doszła do mnie w 3 doby, a mój list jedynie "międzymiastowy" wciąż w drodze


I muszę się Wam pochwalić, że mam sąsiadkę, która ma własną drogerię i jak do niej wczoraj zajrzałam, to padłam z wrażenia, naturalne kosmetyki Nie ma tego zbyt wiele, ale Paese, Nacomi, sporo innych, ale wybiórczych produktów. Nie miałam zbytnio czasu, ale pójdę obadać dokładnie, co i jak. Zajrzałam też do apteki obok i mają cały asortyment Sylveco, kiedyś mieli tylko parę rzeczy, teraz jest wszyściutko, nawet nowe peelingi. Mam wrażenie, że zarażanie naturalną pielęgnacją daje bardzo wymierne rezultaty na szeroką skalę, nareszcie, po tylu latach Skoro nawet w mojej małej mieścince widzę progres w tym temacie i ludzie, których miałam troszkę za zacofanych kiedyś, teraz coraz częściej wspominają o naturalnych kosmetykach, przykładowo: Zapytałam mamę koleżanki syna, czego używa u małej, żeby jej się włosy nie plątały, bo ma takie piękne, a na moim dziecku grzebienie się łamią, a ona do mnie: "To kup mu olej arganowy babo"
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:37
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 07:40   #224
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

na iwosie fajna promocja sylveco - za 27,96 krem brzozowy z betuliną i peeling oczyszczający
czyli peeling za 0,96 zł
http://iwos.pl/-20-i-wiecej/1162-zes...y-peeling.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 07:55   #225
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

I muszę się Wam pochwalić, że mam sąsiadkę, która ma własną drogerię i jak do niej wczoraj zajrzałam, to padłam z wrażenia, naturalne kosmetyki Nie ma tego zbyt wiele, ale Paese, Nacomi, sporo innych, ale wybiórczych produktów. Nie miałam zbytnio czasu, ale pójdę obadać dokładnie, co i jak. Zajrzałam też do apteki obok i mają cały asortyment Sylveco, kiedyś mieli tylko parę rzeczy, teraz jest wszyściutko, nawet nowe peelingi. Mam wrażenie, że zarażanie naturalną pielęgnacją daje bardzo wymierne rezultaty na szeroką skalę, nareszcie, po tylu latach Skoro nawet w mojej małej mieścince widzę progres w tym temacie i ludzie, których miałam troszkę za zacofanych kiedyś, teraz coraz częściej wspominają o naturalnych kosmetykach, przykładowo: Zapytałam mamę koleżanki syna, czego używa u małej, żeby jej się włosy nie plątały, bo ma takie piękne, a na moim dziecku grzebienie się łamią, a ona do mnie: "To kup mu olej arganowy babo"


też zaobserwowałam wysyp sklepow i sklepików naturalnych
czyli jest koniunktura
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 08:24   #226
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


też zaobserwowałam wysyp sklepow i sklepików naturalnych
czyli jest koniunktura
Jest popyt. Jak wczoraj w tej aptece zobaczyłam gablotkę całą zapełnioną Sylveco i zapytałam o ceny oraz pomadkę peelingującą, bo akurat była ukryta (już się nie mieściła na froncie), to tej farmaceutce aż się oczy zaświeciły z zadowolenia, że ktoś pyta o to maleństwo

Mam już co najmniej cztery źródła eko kosmetyków pod nosem, 10 minut drogi spacerkiem, a na początku mojej przygody z naturą mogłam pomarzyć o czymś takim, nie było nic, ani jednego kosmetyku nigdzie, nawet po taki Dermogal musiałam gnać 15 km. Więc oświadczam, że już nigdy nie powiem o moim mieście, że jest dziurą chyba, że znowu mnie z czymś wnerwią
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-11-07 o 08:31
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 08:30   #227
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah przez Ciebie teraz szukam tego kremu do rąk Verimy i nigdzie nie widzę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 08:36   #228
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Korah przez Ciebie teraz szukam tego kremu do rąk Verimy i nigdzie nie widzę
Kupowałam go w minejo, ale widzę, że chwilowo brak, może zapytaj u nich, kiedy i czy będzie dostępny Niestety widzę, że Skarbiec natury wycofał tę markę, tzn nie mają ani jednego produktu póki co
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:06   #229
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Witam się z ekoeskspertkami Jak Was czytam, to mam oczy jak pięć złotych, tyyyle znacie różnych cudeniek, różnych marek, ja przy Was wypadam bardzo bladziutko
Chciałam zapytać gdzie kupujecie kosmetyki dr Organic, bo pamiętam że zachwalałyście włosowe specyfiki jak czytałam którąś z dawniejszych części wątku. Przygarnęłabym ze dwie odżywki, za długo już ciągnę na Alterra, znudziła mi się Można w Polsce dostać w dobrej cenie? Widziałam, że ostatnio zgadywałyście się na jakieś zamówienie, ale to chyba z zagranicy. Ja niestety nie ogarniam takich rzeczy jak płatności międzynarodowe
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 11:51   #230
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Witam się z ekoeskspertkami Jak Was czytam, to mam oczy jak pięć złotych, tyyyle znacie różnych cudeniek, różnych marek, ja przy Was wypadam bardzo bladziutko
Chciałam zapytać gdzie kupujecie kosmetyki dr Organic, bo pamiętam że zachwalałyście włosowe specyfiki jak czytałam którąś z dawniejszych części wątku. Przygarnęłabym ze dwie odżywki, za długo już ciągnę na Alterra, znudziła mi się Można w Polsce dostać w dobrej cenie? Widziałam, że ostatnio zgadywałyście się na jakieś zamówienie, ale to chyba z zagranicy. Ja niestety nie ogarniam takich rzeczy jak płatności międzynarodowe
witamy, witamy i cieszymy się, że do nas dołaczyłaś.
Na pewno w wawie i krakowie można dostac stacjonarnie (aczkolwiek tak szczerze to jeszcze nie miałam przyjemności stacjonarnego ich kupowania).
Przez net na pewno w tych dwóch sklepach jest oferta dr. organic
http://drorganickosmetyki.pl/
http://www.locri.pl/
A z odzywek to najlepsze według mnie są argan, kokos i manuka. Oliwa tez niezła.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:25   #231
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
witamy, witamy i cieszymy się, że do nas dołaczyłaś.
Na pewno w wawie i krakowie można dostac stacjonarnie (aczkolwiek tak szczerze to jeszcze nie miałam przyjemności stacjonarnego ich kupowania).
Przez net na pewno w tych dwóch sklepach jest oferta dr. organic
http://drorganickosmetyki.pl/
http://www.locri.pl/
A z odzywek to najlepsze według mnie są argan, kokos i manuka. Oliwa tez niezła.
Dziękuję Właśnie odezwała się do mnie Effa_j w sprawie zamówienia z UK Póki co wybrałam właśnie kokos i argan, czyli dobrze typowałam Olej kokosowy nakładam czasem na noc (ostatnio staram się w miarę regularnie, bo strasznie rozdwajają mi się końcówki) i wydaje mi się, że moje włosy go lubią.
Jeszcze w temacie włosów - brakuje mi wśród naturalsów jakichś balsamów, które nakłada się na mokre włosy i nie spłukuje. Aktualnie kończę mleczko jedwabne z Biochemii Urody i nie wiem czy chcę je znowu, a coś muszę nakładać. Włosy mam farbowane, długie, gęste, grube, falowane Mokre ugniatam w fale (może nawet falo-loki) i suszę suszarką, bo same schnęłyby do wieczora. Oprócz spłukiwanej odżywki potrzebuję dodatkowo jakiegoś wspomagacza, żeby nie mieć buszu na głowie, a jakby jeszcze podkreślał skręt, to pełnia szczęścia
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:38   #232
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie odezwała się do mnie Effa_j w sprawie zamówienia z UK Póki co wybrałam właśnie kokos i argan, czyli dobrze typowałam Olej kokosowy nakładam czasem na noc (ostatnio staram się w miarę regularnie, bo strasznie rozdwajają mi się końcówki) i wydaje mi się, że moje włosy go lubią.
Jeszcze w temacie włosów - brakuje mi wśród naturalsów jakichś balsamów, które nakłada się na mokre włosy i nie spłukuje. Aktualnie kończę mleczko jedwabne z Biochemii Urody i nie wiem czy chcę je znowu, a coś muszę nakładać. Włosy mam farbowane, długie, gęste, grube, falowane Mokre ugniatam w fale (może nawet falo-loki) i suszę suszarką, bo same schnęłyby do wieczora. Oprócz spłukiwanej odżywki potrzebuję dodatkowo jakiegoś wspomagacza, żeby nie mieć buszu na głowie, a jakby jeszcze podkreślał skręt, to pełnia szczęścia
co od odżywki bez spłukiwania to kurcze nie pomogę, bo nie używam

Ciekawe jakie przygody będzie miec Effcia z h&b oni nie skąpią wrażeń ale ogólnie fajnie się u nich zamawia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:51   #233
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Havano, Aubrey organics ma odżywki w formie sprayu, czy też mgiełki, jakoś tak, w każdym razie bez spłukiwania, nie miałam, ale ponoć świetne, są na iherb



Doszedł krem do rąk i mleczko Alphanova dla dzieci do mycia. Krem już spróbowałam i za wiele o działaniu nie powiem, ale pachnie też migdałami tak jak Verima. Konsystencja dużo lżejsza, nie wiem co będzie, ale nawilżył i nie spłukał się po umyciu rąk, to dobry znak. Niestety ręce mi się pod nim jakby pocą, ale może działanie z czasem będzie jeszcze inne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 13:08   #234
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie odezwała się do mnie Effa_j w sprawie zamówienia z UK Póki co wybrałam właśnie kokos i argan, czyli dobrze typowałam Olej kokosowy nakładam czasem na noc (ostatnio staram się w miarę regularnie, bo strasznie rozdwajają mi się końcówki) i wydaje mi się, że moje włosy go lubią.
Jeszcze w temacie włosów - brakuje mi wśród naturalsów jakichś balsamów, które nakłada się na mokre włosy i nie spłukuje. Aktualnie kończę mleczko jedwabne z Biochemii Urody i nie wiem czy chcę je znowu, a coś muszę nakładać. Włosy mam farbowane, długie, gęste, grube, falowane Mokre ugniatam w fale (może nawet falo-loki) i suszę suszarką, bo same schnęłyby do wieczora. Oprócz spłukiwanej odżywki potrzebuję dodatkowo jakiegoś wspomagacza, żeby nie mieć buszu na głowie, a jakby jeszcze podkreślał skręt, to pełnia szczęścia
Kokosik jest super
A takiego wspomagacza też szukam, żeby nie było busu i antenek na głowie a ładnie ułożone fale
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:36   #235
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
co od odżywki bez spłukiwania to kurcze nie pomogę, bo nie używam

Ciekawe jakie przygody będzie miec Effcia z h&b oni nie skąpią wrażeń ale ogólnie fajnie się u nich zamawia
Czytałam coś na Twoim blogu

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Havano, Aubrey organics ma odżywki w formie sprayu, czy też mgiełki, jakoś tak, w każdym razie bez spłukiwania, nie miałam, ale ponoć świetne, są na iherb
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Kokosik jest super
A takiego wspomagacza też szukam, żeby nie było busu i antenek na głowie a ładnie ułożone fale
Chodziło mi już po głowie, żeby po spłukaniu odżywki nałożyć jeszcze raz odrobinę i nie spłukiwać ale póki co zabrakło mi odwagi, bo ewentualne powtarzanie całej procedury mycia i suszenia...
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:51   #236
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah, ja za długo nie wytrzymałam z czarnym diabłem. To moze dlatego nie zdążyl mnie uczulić. Współczuję ci bardzo i synkowi.
W takim razie jednak boje się od nich mydel. A balsam do ust tez porażka, to firma już dla mnie skreślona.

Wypróbowałam peeling macrovita. Co za ostry zdzierak. Nie dla mnie

Również wypróbowalam krem z eco cert novexpert repulp z kwasem hialuronowym, ale krem tam mi mocno ściągnal skórę, że miałam wrażenie, jakbym miała maske na twarzy.
Bardzo mocno działa. Ale jednak az takiego odmłodzenia nie potrzebuje i krem dam komuś starszemu w domu.
A cena fajna bo w tk maxx za 59, gdy normalnie kosztuje zagranicą 180 zl.

Mam sporo w tk maxx mydeł z tajlandii soap-n-scent, ale nie podchodza mi zapachy, a szkoda.bo mydlo papajowe maja fajne, a ceny 250g za 16,99 zl
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:57   #237
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dziękuję
Jak coś to w pl sklepach internetowych też są, ale nie wiem jak stoją cenowo, mogą być sporo droższe

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, ja za długo nie wytrzymałam z czarnym diabłem. To moze dlatego nie zdążyl mnie uczulić. Współczuję ci bardzo i synkowi.
W takim razie jednak boje się od nich mydel. A balsam do ust tez porażka, to firma już dla mnie skreślona.
Dzięki, dziś już lepiej, ale musieliśmy się wysmarować od stóp do głów Alantanem
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 16:20   #238
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Witam w nowym wątku
Poszłam ostatnio na zajęcia ze szkoły rodzenia i położna chciała rzec coś o pielęgnacji malucha... Już wiedziałam, że tutaj to ja mogę zrobić wykład, ale wysłuchałam cierpliwie. Generalnie porady sprowadzają się do tego, że najlepiej kupić wszystko z jednej serii, bo jak uczula to wtedy trzeba wszystko wywalić...
Zgadzam się z tym podejściem, z tym że przy okazji można wydać fortunę, zanim się trafi na porządne kosmetyki ekologiczne. Zrobiłam własny research i wybrałam serię Pat&Rub - od pierwszego dnia życia - tu mam przynajmniej gwarancję, że naprawdę to może być od pierwszego dnia życia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (126,6 KB, 29 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 20:56   #239
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah, wczoraj dotarła paczuszka od Ciebie i niedługo będę mieć ją u siebie

Dziewczyny, jakie macie perełki z Alverde? Znajomi będą w niemieckim DM i zgodzili się przywieźć co nieco dla mnie . Przejrzałam pobieżnie poprzednie wątki, kwc i znalazłam kilka interesujacych mnie rzeczy Alverde: brązer wypiekany dwukolorowy, cienie do powiek, bazę pod cienie, odżywkę do rzęs, olejki do ciała... Coś jeszcze polecicie?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 21:12   #240
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak coś to w pl sklepach internetowych też są, ale nie wiem jak stoją cenowo, mogą być sporo droższe
To w spr. Dr Organica?
Właśnie sprawdziłam ceny na oficjalnej stronie i są identyczne jak w aptece koło mnie... Szczerze to trochę mnie rozczarowało...



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.