Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 13:30   #2461
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Właśnie doszła moja Mia2 Pierwszy raz wszystko ok z moim zamówieniem z S.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2015-12-29 o 13:31
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:33   #2462
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny, gratuluję wygranych

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Jesuuuu! Ni nic kosmetycznie mnie nie kusi

A czy ta promo w S obejmuje teraz też pudry? Bo niezorientowana jestem

No i wymyśliłam, że za kartę upominkową do D i gotóweczkę od Mamy wezmę sobie wreszcie Foreo. Bo jak nie teraz to nigdy jej nie kupię. Mogliby dać jakiś fajny rabacik na te Foreo
Poczekaj na jakąś noc zakupów. Przy tej kwocie -20% to już sporo.

W S. cała kolorówka jest objęta zniżką
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:39   #2463
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Jesuuuu! Ni nic kosmetycznie mnie nie kusi

A czy ta promo w S obejmuje teraz też pudry? Bo niezorientowana jestem

No i wymyśliłam, że za kartę upominkową do D i gotóweczkę od Mamy wezmę sobie wreszcie Foreo. Bo jak nie teraz to nigdy jej nie kupię. Mogliby dać jakiś fajny rabacik na te Foreo
A co z tego Foreo? Mnie teraz kusi Issa, ale sporo sobie życzą za tę szczoteczkę do zębów Myślę, że jak skończy się rabat na pomadki, cienie i lakiery, to niedługo po tym będzie jakaś noc zakupów Przy okazji - macie jakieś doświadczenia z sonicznymi szczoteczkami do zębów? Możecie coś polecić? Wiem, że mało kosmetycznie jednak
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:39   #2464
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Tak w Auchan
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:43   #2465
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A co z tego Foreo? Mnie teraz kusi Issa, ale sporo sobie życzą za tę szczoteczkę do zębów Myślę, że jak skończy się rabat na pomadki, cienie i lakiery, to niedługo po tym będzie jakaś noc zakupów Przy okazji - macie jakieś doświadczenia z sonicznymi szczoteczkami do zębów? Możecie coś polecić? Wiem, że mało kosmetycznie jednak
Moje doświadczenie ze sonicznymi szczoteczkami do zębów jest takie, że zamówiłam je dla siebie i męża na święta i nie zdążyly przyjść przed naszym wyjazdem, a teraz leżą i czekają na nas na poczcie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:45   #2466
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje doświadczenie ze sonicznymi szczoteczkami do zębów jest takie, że zamówiłam je dla siebie i męża na święta i nie zdążyly przyjść przed naszym wyjazdem, a teraz leżą i czekają na nas na poczcie
O, to proszę daj znać jak już przetestujecie Szczoteczkę do twarzy już mam, czas na soniczną do zębów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:47   #2467
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje doświadczenie ze sonicznymi szczoteczkami do zębów jest takie, że zamówiłam je dla siebie i męża na święta i nie zdążyly przyjść przed naszym wyjazdem, a teraz leżą i czekają na nas na poczcie
Planuję zakupić taką szczoteczkę. Jaką zamówiłaś?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 13:57   #2468
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny mam mehra z maca. Ona jest dosyć brązowa, mi sie podoba...dla mnie tu nudziak bo ja mam praktycznie taki odcień ust, ciut jaśniejsze. Ja jako miniaturę do zakupu szamponu johna mastersa dostałam szampon johna z pierwiosnkiem pięknie pachnie

Ten zestaw greckiej księżniczki to porażka.... eyeliner jest biały ;p nie wiem czy o tym informowali w szale zakupów mogłam nie doczytać

Zawiodłam się bo liczyłam na miniaturę tuszu a tu taka popierdółka ;(

Ale za to faktycznie wszyscy dostają 3 kremiki biothermu. Ponadto bardzo się cieszę z kremiku clinique i maski glam glow może przebije moją z clinique anti blemish. ;p


Mam tylko pytanie czy ma ktoś painta soft ochre z maca?? zamówiełam go i zastanawiam się czy zachować czy jednak oddać;p

PS la vie est belle intense suuper mam próbkę i już dawno nie czułam tak perfum na sobie
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:59   #2469
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam się znów po kilk dniach ale znów siedzę w pracy po kilkanaście godzin
Gratuluję spotkania, wszystkich zakupów, wygranych, prezentów i innych zdobyczy Niech Wam służą.

Ja nie załapałam się na wyprzedaż, nie mam czasu nawet wpaść do S. po szminkę z rabatem, a chciałabym albo MJ z New Nudes, albo Burberry. No jakaś mnie kusi.

Miałam też dwa perfumowe denka i kusi mnie kliknać choć jedną flaszkę, dla spokoju ducha. Z drugiej strony chcę się ograniczy do niezbędnego minimum. No i nie wiem- klikać My Burberry czy nie?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:00   #2470
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O, to proszę daj znać jak już przetestujecie Szczoteczkę do twarzy już mam, czas na soniczną do zębów
Też zaczynałam od tej do twarzy, teraz soniczna do zębów i po głowie chodzi mi już coś nowego lumea do depilacji
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:03   #2471
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy
Super zakupy


Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P EL do mnie leci kurierem, ale wieki będę czekać:-(


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
do mnie też jedzie kurier ino z kiecką


szukam czegoś na sylwestra jeszcze, bo się okazało, że po świętach jestem za niska do swojego BMI


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Dziękuję

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30

korinka wszystkiego najlepsiejszego, samych Szaneli, Żiwąszi i super próbek, a do tego masę brokułów
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koronkowych mam kilka z asosa, szukam teraz coś z cekinami, wali mi na starość chyba

chyba założę tę, bo nie sądzę, ze coś znajdę w ciągu 2 dni

Ładniusia

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie było to samo, chociaż kolor nie był jeszcze jakiś bardzo zły, to jakościowo bardzo się rozczarowałam

Najlepszego - całej mocy brokułów, miniatur w stacjonarkach, super okazji



Piękna sukienka Jaki stanik do niej zakładasz, żeby nie było go z tyłu widać? Mnie to zawsze hamuje, jak widzę taką sukienkę :/
Też mam z tym problem kupiłam na wesele sukienkę ze sznurowaniem na plecach i nie wiem jaki stanik do mniej założyć, zwykły będzie wyglądał źle, może jakiś silikonowy czy coś




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie ten link do konkursu Locci z tym motylkiem? Właśnie dostałam maila, że wygrałam zestaw kosmetyków Shea
Gratulacje
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 14:09   #2472
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Planuję zakupić taką szczoteczkę. Jaką zamówiłaś?
Akurat mąż zamawiał jakieś philipsa, była promocja i kupił zestaw 2 szczoteczki, do tego były dodatkowe główki, ładowarka i stacja czyszcząca czy odkażająca jakoś tak to się nazywa. Miał być prezent na święta ale poczta nie dała rady, jaki dokładnie model to nie wiem, bo to niespodzianka, bede wiedziała jak odbiorę

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dzięki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:11   #2473
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzisiaj weszłam do S. przetestować sephorowe palety, te które wklejała maarthusia, a ekspedientka mi mówi, że "wczoraj rano wszystkie 8 sztuk sic! wykupił jeden pan", a tester znikł w niewiadomych okolicznościach Weszłam też do D. przetesować kolor pomadki Cosmo, a tam też brak nie tylko tego odcienia, ale i wszystkich najpopularniejszych neutralnych kolorów Straciłam tylko niepotrzebnie czas...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-29 o 14:14
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:14   #2474
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też zaczynałam od tej do twarzy, teraz soniczna do zębów i po głowie chodzi mi już coś nowego lumea do depilacji
Pewnie mnie też to czeka Z tym wątkiem wszystkie ceny zaczynają wydawać się niższe i chciejstwa wymagają coraz szybszego spełnienia

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj weszłam do S. przetestować sephorowe palety, te które wklejała maarthusia, a ekspedientka mi mówi, że "wczoraj rano wszystkie 8 sztuk sic! wykupił jeden pan", a tester znikł w niewiadomych okolicznościach Weszłam też do D. przetesować kolor Cosmo, a tam też brak nie tylko tego odcienia, ale i wszystkich najpopularniejszych neutralnych kolorów Straciłam tylko niepotrzebnie czas...
Te sephorowe palety to najpierw wymiotło online jak tylko pojawiła się zniżka 30%, a potem w stacjo - ja chciałam sobie wziąć taką na wyprzedaży, a tu w tym roku żadna się nie ostała Za to na Allegro będzie nowa dostawa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:17   #2475
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość

Zazdroszcze, że możesz nosić takie sukienki bez stanika Ja z moim giga cycem to o braku stanika moge zapomniec Tym samym odkryte plecy raczej odpadają, choc bardzo mi się to podoba

Ja ze swoim brakiem cyca też nie ruszam się bez stanika

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Goldy kochane, czy któraś by coś dla mnie kliknęła w S. za pobraniem ? Spodobała mi się baza fresh glow B. z brokuła.

I ktoś pytał o Teint Miracle Lancome - to mój ulubiony podkład, mam cerę suchą i zaczerwienioną a on i fajnie nawilża, rozświetla i kryje. Mi w ogóle służą podkłady i kosmetyki Lancome, źle znoszę podkłady Estee Lauder. Mam kolor 010 i naprawdę polecam ! Używam na zmianę z BB Nude Dior i Givenchy Teint Couture Balm i one nie zadowalają mnie... używam ot by zużyć.
Ja pytałam o Tein Miracle dziękuję za opinię, wczoraj zamówiłam 010 i mam nadzieję, że będzie


Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mehra z maca. Ona jest dosyć brązowa, mi sie podoba...dla mnie tu nudziak bo ja mam praktycznie taki odcień ust, ciut jaśniejsze. Ja jako miniaturę do zakupu szamponu johna mastersa dostałam szampon johna z pierwiosnkiem pięknie pachnie

Ten zestaw greckiej księżniczki to porażka.... eyeliner jest biały ;p nie wiem czy o tym informowali w szale zakupów mogłam nie doczytać

Zawiodłam się bo liczyłam na miniaturę tuszu a tu taka popierdółka ;(

Ale za to faktycznie wszyscy dostają 3 kremiki biothermu. Ponadto bardzo się cieszę z kremiku clinique i maski glam glow może przebije moją z clinique anti blemish. ;p


Mam tylko pytanie czy ma ktoś painta soft ochre z maca?? zamówiełam go i zastanawiam się czy zachować czy jednak oddać;p

PS la vie est belle intense suuper mam próbkę i już dawno nie czułam tak perfum na sobie

Podeślij zdjęcie na ustach poluję na nią w D, liczę, że jakimś cudem ją złapię
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:19   #2476
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pewnie mnie też to czeka Z tym wątkiem wszystkie ceny zaczynają wydawać się niższe i chciejstwa wymagają coraz szybszego spełnienia

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



Te sephorowe palety to najpierw wymiotło online jak tylko pojawiła się zniżka 30%, a potem w stacjo - ja chciałam sobie wziąć taką na wyprzedaży, a tu w tym roku żadna się nie ostała Za to na Allegro będzie nowa dostawa
Trafiłaś w samo sedno. Ten wątek to woda na młyn gospodarki
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:20   #2477
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Jedna baba na Allegro ma ze 100 tych palet, a sprzedana jedna sztuka To jeszcze będą na wyprzedaży po zwrotach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:22   #2478
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ja w rezultacie zbyłam Mehr liczyłam ma brudny róż a za dużo jednak brązu w niej było znalazłam lepszy odpowiednik Golen rose velvet matte 02
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:23   #2479
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny, dotarla do mnie paletka Urban Decay Gwen Stefani. Jest przepiekna Samo opakowanie boskie

W probkach mialam Aliena i jestem w szoku, ze ten zapach taaaaki piekny Wiele o nim slyszalam, ale nie mialam okazji nigdy powachac
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 14:24   #2480
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Jesuuuu! Ni nic kosmetycznie mnie nie kusi

A czy ta promo w S obejmuje teraz też pudry? Bo niezorientowana jestem

No i wymyśliłam, że za kartę upominkową do D i gotóweczkę od Mamy wezmę sobie wreszcie Foreo. Bo jak nie teraz to nigdy jej nie kupię. Mogliby dać jakiś fajny rabacik na te Foreo rosi:
Może nie jakiś mega duży rabat ale wchodzi 10% na zakupy w D. --> kodyrabatowe1416


Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:35   #2481
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jedna baba na Allegro ma ze 100 tych palet, a sprzedana jedna sztuka To jeszcze będą na wyprzedaży po zwrotach
Jejku, jakie buractwo. Kupują za 118zł odsprzedają za 169zł. 50zł zysku, z tego jakieś 10zł prowizja z 10 zł za kilka tygodni wystawiania. Na czysto przy 100 sztukach, ok 4000zł zysku. Dobrze liczę?

Allegro odpuściłam sobie już od jakiegoś czasu, kiedy trafiłam na naciągacza. Nie mam ochoty na kupowanie u niesprawdzonych sprzedawców.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja w rezultacie zbyłam Mehr liczyłam ma brudny róż a za dużo jednak brązu w niej było znalazłam lepszy odpowiednik Golen rose velvet matte 02
Właśnie chciałam pisać o tym odpowiedniku. Mam duży salon blisko i jestem na bieżąco z ich ofertą. Velvet Maty z Golden Rose są naprawdę niezłe. Nie ma natomiast odpowiedników Faux ani żadnych jaśniejszych odcieni neutralnych.

Dzisiaj dokupiłam jeszcze dwie pomadki Pupa po 19,99zł w nudowym odcieniu 100. Szału cenowego może nie ma (w necie są za ok 40zł), ale naprawdę przyjemna, kremowa konsystencja.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-29 o 14:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:41   #2482
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dotarla do mnie paletka Urban Decay Gwen Stefani. Jest przepiekna Samo opakowanie boskie

W probkach mialam Aliena i jestem w szoku, ze ten zapach taaaaki piekny Wiele o nim slyszalam, ale nie mialam okazji nigdy powachac
Ja też się zakochałam w Alienie - o, dziwo kiedyś mi się nie podobał. Tak samo było z Angel Oj, kusisz tą paletką, kusisz...
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:46   #2483
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ok załączam foto wybaczcie zdjęcie robione na szybko. Mehr na ustach.

słuchajcie foto nie do końca oddaje efekt, na moim telefonie kolor był trochę inny. Jutro wrzucę zdjęcie przy porządnym świetle. U mnie na pomorzu już ciemno ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151229_153222-1.jpg (123,6 KB, 121 załadowań)
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2015-12-29 o 14:48
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:47   #2484
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też się zakochałam w Alienie - o, dziwo kiedyś mi się nie podobał. Tak samo było z Angel Oj, kusisz tą paletką, kusisz...
Ja caly czas szukalam takiego zapachu jak Alien, taakiego... glam Bardzo ciekawa jestem jak pachnie Aniolek. Moze jutro dorwe tester w Sephorze

Paletka jest boska!!! Jesli ktos sie zastanawia to naprawde warto Zrobilam zdjecia, ale sa kijowej jakosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151229_141854.jpg (695,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151229_141904.jpg (675,3 KB, 35 załadowań)
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:48   #2485
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ok załączam foto wybaczcie zdjęcie robione na szybko. Mehr na ustach.

Bardzo ładnie

Robie czystki w perfumach. Nie wiem jak to zrobie, ale obiecałam sobie, że wybiore 30 flakonów do pozbycia sie Trzeba byc twardym, a nie mientkim
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:48   #2486
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ok załączam foto wybaczcie zdjęcie robione na szybko. Mehr na ustach.

słuchajcie foto nie do końca oddaje efekt, na moim telefonie kolor był trochę inny. Jutro wrzucę zdjęcie przy porządnym świetle. U mnie na pomorzu już ciemno ;p
ślicznie u Ciebie wygląda
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:49   #2487
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ok załączam foto wybaczcie zdjęcie robione na szybko. Mehr na ustach.

słuchajcie foto nie do końca oddaje efekt, na moim telefonie kolor był trochę inny. Jutro wrzucę zdjęcie przy porządnym świetle. U mnie na pomorzu już ciemno ;p
O kurde, kolor idealny Dobrze, ze ja zamowilam. Pieknie Ci w tym kolorze. Wcale w niej nie widac brazu (przynajmniej na tej fotce). Jesli na mnie tez bedzie tak wygladac to bede happy
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:49   #2488
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja w rezultacie zbyłam Mehr liczyłam ma brudny róż a za dużo jednak brązu w niej było znalazłam lepszy odpowiednik Golen rose velvet matte 02
Miałam tę szminkę Golden Rose i oddałam mamie, mnie w ogóle nie pasowała
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dotarla do mnie paletka Urban Decay Gwen Stefani. Jest przepiekna Samo opakowanie boskie

W probkach mialam Aliena i jestem w szoku, ze ten zapach taaaaki piekny Wiele o nim slyszalam, ale nie mialam okazji nigdy powachac


Mojemu TŻ Alien bardzo się podoba
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:51   #2489
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Mojemu TŻ Alien bardzo się podoba
mojemu też
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:53   #2490
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miałam tę szminkę Golden Rose i oddałam mamie, mnie w ogóle nie pasowała
Trudno porównywać dwie pomadki, bo przecież GR w promocjach kosztuje 8,90zł czyli jest 10x tańsza niż MAC.

Mam sporo kolorów z serii Velvet Matte i Vision i to jedne z najlepszych pomadek w tej grupie cenowej.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.