Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 16:38   #3691
LilyAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Po swoich dłuuugich doświadczeniach szczerze polecam odżywkę Sally Hansen Nailgrowth /w złotej buteleczce/. Proponuję zakup na aukcjach internetowych, znacznie taniej niż w drogerii. Nakładam ją co dzień lub dwa na poprzednią warstwę. Jak zaczyna się łuszczyć, odpryskiwać zmywam zmywaczem bezacetonowym. I tak w kółko. Odżywka dobrze sprawdza się zamiast podkładu pod kolorowy lakier.
Jeśli chodzi o tabletki to mi pomogły Belissa włosy skóra i paznokcie. Wystarczy jedna tabletka dziennie w trakcie lub tuż po posiłku.

Życzę wytrwałości w "chodowli" pazurków
LilyAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:04   #3692
rilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja zapuściłam już tak, że zaniedługo będzie za opuszek - czyli jestem na dobrej drodze do długich paznokci . Tylko kurcze one ''stanęły'' w miejscu, przestały rosnąć zupełnie. I zaczynają wzrastać się na dodatek... Czy istnieją jakieś odżywki na wzrastające się paznokcie?
__________________
''Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.'' - Paulo Coelho
rilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:19   #3693
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cześć I ja zapuszczam, więc dołączam się Mam je leciutko za opuszek palców, ale i tak już je kocham Dobrze, że mam słabe zęby i po obgryzaniu mnie bolały, więc nigdy nie obgryzałam
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 17:54   #3694
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja robię odwyk od tipsów i muszę kupić wibo z jedwabiem, bo podczas mojej ostatniej kuracji wzmocniła mi paznokcie i to niezle.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:28   #3695
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a mi się zrobiło troszkę luźniej w szkole i zajęłam się moimi pazurkami. już urosły łądnie nawet i mogę zrobić francuza ! więc jestem szczęśliwa i myślę, że na dobrej drodze, by doprowadzić je do takiego stanu, w jakim były przed 3 miesiącami

pozdrawiam wszystkie, które walczą o piękne naturalne paznokie
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:21   #3696
marteczka1441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

witam!
chciałabym się dołącczyć do waszego grona ''zapuszczających". Ja mam bardzo długą płytkę, bo żeby paznokcie mi wyrastały za opuszek muszą mieć około 1,5 cm. Od 10 odkąd pamiętam zawsze obgryzałam paznokcie. Były bardzo krótkie, choć przez to że mam taką długą płytkę nie było tego za bardzo widać. Obecnie już wystają lekko za opuszek , ale chciałabym gdzieś tak na 3-4 mm. Już nie mogę się doczekać. Kupiłam sobie taką różową odżywkę, nie wiem dokładnie jakiej firmy, bo mi się etykieta zdarła, a nie pamiętam , ale chyba pomaga, bo paznokcie jakby stały się twardsze...
marteczka1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:50   #3697
the kamm
Zadomowienie
 
Avatar the kamm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL.
Wiadomości: 1 899
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Od dziś zapuszczam pazurkii
Ja używam Przyspieszczu Wzrostu Paznokcia z firmy Joko .
Kosztuje ok. 8.50 , a efektów jeszcze nie znam , bo używam od dzisiaj
No , ale mam nadzieję , że to jest dobre
the kamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 18:07   #3698
rilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Mi się znowu paznokcie połamały. Zaczynam od nowa. I będę aż do końca je trzymać.
Był dzisiaj napad na drogerię, i kupiłam z Maybelline takie serum - pani zachwalała je bardzo. No cóż się dziwić po cenie? Kosztowała mnie prawie 20 zł. Zobaczymy co z tego będzie . Oby dobrze.
__________________
''Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.'' - Paulo Coelho
rilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:24   #3699
the kamm
Zadomowienie
 
Avatar the kamm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL.
Wiadomości: 1 899
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Noo , za 20 zeta to efekt powinien być superancki
TAk przynajmniej myślę
Ja nie mogę sobie pozwolic na takie drogie odżywki ;/
No ale mi wystarczy mój przyspieszacz - mam taką nadzieję .
Powodzeniaa dziewczyny
the kamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:14   #3700
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja znow od poczatku zapuszczam.
Jako podkład oczywiscie złota Sally Hansem
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:25   #3701
marteczka1441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

rilli jak już wypróbujesz tą swoją odżwkę za 20 zł to napisz czy fajna, bo nie chcę ryzykować i wydawac 2 dych na marne Ja kupiłam sobie stymulator wzrostu paznokcia z rossmanna firmy lovely za ok 5 zł i zobaczę jakie będą tego efekty. Moja siostra to kiedyś stosowała i mowi, że całkiem niezłe, ale zobaczę. Tak czy siak 5 zł to nie szkoda wydawac, nawet jeśli miałaby nie zadziałać.
marteczka1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 17:32   #3702
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Hej, a mi isę cuś porobiło z paznokciami ostatnio i strasznie się zaczęły lamać kruuszyć i wyglądają paskudnie ;( no i chcę kupić złotą SH żeby je podratować i tu moje pytanie czy któraś kupowała u tego sprzedawcy ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=11109435 jest wiarygodny? (tzn czy podrob nie sprzedaje albo coś bo jak patrzę to ma jedą z najtanszych SH .. a jak nie to mogłybyście podrzucić mi sprawdzonych i zaufanych sprzedawców ? ja kupowałam taaak dawno że nawet nie pamiętam u kogo kiedyś kupowałam
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:42   #3703
Martynnaa86
Raczkowanie
 
Avatar Martynnaa86
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG city
Wiadomości: 31
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ehh dziewczyny zapuściłam pięknie pazurki, z natury mam bardzo twarde, używałam jeszcze regularnie złota sally i sporadycznie olejek rycynowy i zaczęło się od tego, że podczas grania w piłkę najmniejszy pękł mi do połowy, krew się lała ale batrdziej bolało, że połamany :/ a póżniej wskazujący drugiej ręki połamał się w taki sposób, że musiałam obciąć przy skórze..i takim sposobem spiłowałam wszystkie...napiszcie czy tak zawsze musi być?? ciesze się pazurkami ajkiś czas a później takie nieszczęście?? Wy tez tak macie?? co zrobić by długie się nie łamały??
__________________
Nie jestem tu nowa... (Uwaga- jeśli widzę świnię, nie mówię, że to krowa!!!)

Obsesyjnie dbam o :
* ciało/ 88-63-89
*włosy/ długaśne i lsniace
*paznokcie/dłuuuugie i mocne

Przyszła Pani magister

Tęsknie...
Martynnaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:43   #3704
patunia140
Przyczajenie
 
Avatar patunia140
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja, żeby zapobiec takim sytuacją maluję paznokcie również od wewnątrz i to odżywka. Paznokcie są potem grubsze i bardziej zabezpieczone. Maluje tak codziennie wieczorem a potem jak zmazuje zdobienie to również od wewnątrz ten lakier też.
__________________
ZaPrAszaM Na MoJeGo PaZuRkOwEgO BlOgA


www.patunia140.blog.onet. pl

Edytowane przez patunia140
Czas edycji: 2009-06-27 o 21:44
patunia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 08:16   #3705
rilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Martynnaa86 nie przejmuj się, ja też tak mam. Zeby temu zapobiec często sobie daję odżywkę utwardzającą .
__________________
''Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.'' - Paulo Coelho
rilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:15   #3706
marteczka1441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja mam ogólnie miękkie paznokcie, ale też bardzo elastyczne, więc bardzo rzadko się łamią, ale jak już któryś się złamie to też mi strasznie żal je piłować...ja również maluję od wewnątrz odżywką, taką wchłaniającą się, oprócz tego często smaruję ręce i paznokcie kremem, zdrapuję krem z rąk, tak aby dostał się do wewnątrz paznokcia i tak trzymam przez jakiś czas żeby się wchłonął
marteczka1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:34   #3707
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cześć dziewczyny, bardzo chciałabym zapuścić paznokcie ale problem tkwi w tym, że ta różowa płytka jest krótka. Czy da się ją przedłużyć? Ile razy zapuściłam nie mogę przekroczyć 2-3mm bo wyglądają nieestetycznie, są po prostu brzydkie. Jedynie jeden palec jest normalny i jego różowa część dochodzi do opuszka. Osuwam już skórki tak żeby powiększyć płytkę ale na dłuższą metę to nic nie daje bo one wracają na swoje miejsce.. Jest na to jakiś sposób?
Aha i jeszcze jedna sprawa, linia uśmiechu. Nie wiem jak są stworzyć u mnie bo jak spiłuje ją żeby była okrągła to potem nie dam rady nadać paznokciom ładnego kształtu.. I mam i uśmiechniętą i smutną.. Na to też da się coś zrobić?
A no i tuż przy lini biała cześć robi się przeźroczysta, a te prześwity nie wyglądają najlepiej..
Przepraszam za jakość, ale aktualnie aparatu brak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image200906300005.jpg (92,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image200906300002.jpg (91,1 KB, 86 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2009-06-30 o 13:44 Powód: dopisek
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:05   #3708
litlle_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja właśnie chciałabym przestać obgryzać i zacząć zapuszczać.
Nie chodzi o to, żeby były wielkie jak nie wiem co, ale trochę wystawały za opuszek. Bo tak to, jak są odkryte, to najmniejsze uderzenie, albo coś, to sprawia duży ból. >.<

Jak pamiętam ostatnio, to najszybciej rosną mi te paznokcie u małych paluszków. Pozostałe to jak im się zachce. Ale też widzę, że najwolniej, to te, które obgryzałam. Więc kciuk, drugi i ew. 3. ; ) Pozostałe mają spokój.

Ale jakie preparaty polecacie? Ale takie dosyć skuteczne?
litlle_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:31   #3709
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

[QUOTE=farfalla;12979095]Hej, a mi isę cuś porobiło z paznokciami ostatnio i strasznie się zaczęły lamać kruuszyć i wyglądają paskudnie ;( no i chcę kupić złotą SH żeby je podratować i tu moje pytanie czy któraś kupowała u tego sprzedawcy ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=11109435 jest wiarygodny? (tzn czy podrob nie sprzedaje albo coś bo jak patrzę to ma jedą z najtanszych SH ..

ja używam złotej SH i niebieskiej i polecam mam na oku tego sprzedawce
http://www.allegro.pl/item673394506_...najtaniej.html
zawsze kupuję towar w kartoniku a ten jest i przystępna cena
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 19:57   #3710
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Hej, a mi isę cuś porobiło z paznokciami ostatnio i strasznie się zaczęły lamać kruuszyć i wyglądają paskudnie ;( no i chcę kupić złotą SH żeby je podratować i tu moje pytanie czy któraś kupowała u tego sprzedawcy ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=11109435 jest wiarygodny? (tzn czy podrob nie sprzedaje albo coś bo jak patrzę to ma jedą z najtanszych SH .. a jak nie to mogłybyście podrzucić mi sprawdzonych i zaufanych sprzedawców ? ja kupowałam taaak dawno że nawet nie pamiętam u kogo kiedyś kupowałam
Nie kupowałam nigdy nic od tego sprzedawcy, ale niedawno go odkryłam i okazuje się, że jest to sklep w Chrzanowie, a do Chrzanowa mam blisko. Skoro sklep, to myślę, że podróbek sprzedawać nie powinni, ale kto tam wie. Myślę, że ta cena jest tak niska, ponieważ sprowadzają oni kosmetyki z zagranicy

Sama zamierzam przejść się tam do sklepu i kupić żel do usuwania skórek SH i tusz Unstoppable Maybelline A w przyszłości na pewno też złotą odżywkę, gdy ta buteleczka się skończy (a zostało już niedużo )
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 15:56   #3711
patunia140
Przyczajenie
 
Avatar patunia140
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, bardzo chciałabym zapuścić paznokcie ale problem tkwi w tym, że ta różowa płytka jest krótka. Czy da się ją przedłużyć? Ile razy zapuściłam nie mogę przekroczyć 2-3mm bo wyglądają nieestetycznie, są po prostu brzydkie. Jedynie jeden palec jest normalny i jego różowa część dochodzi do opuszka. Osuwam już skórki tak żeby powiększyć płytkę ale na dłuższą metę to nic nie daje bo one wracają na swoje miejsce.. Jest na to jakiś sposób?
Aha i jeszcze jedna sprawa, linia uśmiechu. Nie wiem jak są stworzyć u mnie bo jak spiłuje ją żeby była okrągła to potem nie dam rady nadać paznokciom ładnego kształtu.. I mam i uśmiechniętą i smutną.. Na to też da się coś zrobić?
A no i tuż przy lini biała cześć robi się przeźroczysta, a te prześwity nie wyglądają najlepiej..
Przepraszam za jakość, ale aktualnie aparatu brak.
Ja płytkę paznokcia powiększyłam sobie tak: Jak paznokcie mi urosły tak trohę to malowałam je od spodu tak z kilka warstw. Paznokcie byl wtedy grubsze. No i tak nosiłam z tydzień a przez ten czas mi one torchę podrosły a płytka sie powiekszyła. Nie wiem czy o to CI chodzi
Musisz miec całyczas długie paznokcie, wtedy nawet ona sama z czasem sie powiekszy Sprawdzone
__________________
ZaPrAszaM Na MoJeGo PaZuRkOwEgO BlOgA


www.patunia140.blog.onet. pl
patunia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 16:34   #3712
kto11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja miałam podobny problem z lamliwymi i rodwajajacymi pazurkami najpierw zmienilam zmywacz do paznokci i faktycznie teraz wygladaja lepiej potemm przy okazji jak kupowalam witaminki w aptece to dostalam zwykla odzywke do p[aznokci falwit <taka reklama, ale byla bardzo dobra > i na ta odrzywke nakładaam dwie warstwy utwardzacza joko , i tak po jakims czase urosły bardzo dlugie :P
kto11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:51   #3713
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez patunia140 Pokaż wiadomość
Musisz miec cały czas długie paznokcie, wtedy nawet ona sama z czasem sie powiekszy Sprawdzone
Tyle, że moje 'długie' wyglądają okropnie, bo to różowe nie dochodzi do opuszka. Staram się nie obcinać ich krótko, ale czasem inaczej się nie da..
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 22:00   #3714
patunia140
Przyczajenie
 
Avatar patunia140
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Tyle, że moje 'długie' wyglądają okropnie, bo to różowe nie dochodzi do opuszka. Staram się nie obcinać ich krótko, ale czasem inaczej się nie da..
No ja Ciebie rozumiem. Może maluj paznokcie na ciemne kolory albo ogólnie maluj je cąly czas na jakies kolory tylko nie frenche itp. nO I maluj tez od spodu i tak codziennie jedna warstwę i zmarz moze po tyg. Od spdu maluj najlepiej jakaś odżywką Jakoś przebolejesz.
__________________
ZaPrAszaM Na MoJeGo PaZuRkOwEgO BlOgA


www.patunia140.blog.onet. pl
patunia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 19:39   #3715
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A ja tak bardzo chciałam sobie zrobić franche Eh przemyśle to malowaie bo to nie na moje nerwy
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2009-07-04 o 19:40
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:18   #3716
martynqsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Maluj, maluj i jeszcze raz - maluj! I trochę cierpliwości Na pewno pomoże
martynqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:00   #3717
LilyAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

[QUOTE=eva19;13045164]
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Hej, a mi isę cuś porobiło z paznokciami ostatnio i strasznie się zaczęły lamać kruuszyć i wyglądają paskudnie ;( no i chcę kupić złotą SH żeby je podratować i tu moje pytanie czy któraś kupowała u tego sprzedawcy ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=11109435 jest wiarygodny? (tzn czy podrob nie sprzedaje albo coś bo jak patrzę to ma jedą z najtanszych SH ..

ja używam złotej SH i niebieskiej i polecam mam na oku tego sprzedawce
http://www.allegro.pl/item673394506_...najtaniej.html
zawsze kupuję towar w kartoniku a ten jest i przystępna cena

U tego sprzedawcy nigdy nie kupowałam kosmetyków. Cena faktycznie przystępna. Kilka razy kupowałam u -FINESS- /http://www.allegro.pl/item676996153_zlota_odzyw ka_nailgrowth_miracle_sal ly_hansen.html/ może nie tanio i bez oryginalnego kartonika, ale za to odżywka (i inne kosmetki) świeże z długą datą ważności, szybka wysyłka, nie zdażyło mi się zgłaszać reklamacji.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez patunia140 Pokaż wiadomość
Ja płytkę paznokcia powiększyłam sobie tak: Jak paznokcie mi urosły tak trohę to malowałam je od spodu tak z kilka warstw. Paznokcie byl wtedy grubsze. No i tak nosiłam z tydzień a przez ten czas mi one torchę podrosły a płytka sie powiekszyła. Nie wiem czy o to CI chodzi
Musisz miec całyczas długie paznokcie, wtedy nawet ona sama z czasem sie powiekszy Sprawdzone

Z tym malowaniem paznokci odżywką z obu stron to dobry pomysł - rosną szybciej i są zdecydowanie mocniejsze - SPRAWDZIŁAM
LilyAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:28   #3718
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

[QUOTE=eva19;13045164]
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Hej, a mi isę cuś porobiło z paznokciami ostatnio i strasznie się zaczęły lamać kruuszyć i wyglądają paskudnie ;( no i chcę kupić złotą SH żeby je podratować i tu moje pytanie czy któraś kupowała u tego sprzedawcy ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=11109435 jest wiarygodny? (tzn czy podrob nie sprzedaje albo coś bo jak patrzę to ma jedą z najtanszych SH ..

ja używam złotej SH i niebieskiej i polecam mam na oku tego sprzedawce
http://www.allegro.pl/item673394506_...najtaniej.html
zawsze kupuję towar w kartoniku a ten jest i przystępna cena
Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Nie kupowałam nigdy nic od tego sprzedawcy, ale niedawno go odkryłam i okazuje się, że jest to sklep w Chrzanowie, a do Chrzanowa mam blisko. Skoro sklep, to myślę, że podróbek sprzedawać nie powinni, ale kto tam wie. Myślę, że ta cena jest tak niska, ponieważ sprowadzają oni kosmetyki z zagranicy

Sama zamierzam przejść się tam do sklepu i kupić żel do usuwania skórek SH i tusz Unstoppable Maybelline A w przyszłości na pewno też złotą odżywkę, gdy ta buteleczka się skończy (a zostało już niedużo )

Cytat:
Napisane przez LilyAnna Pokaż wiadomość

U tego sprzedawcy nigdy nie kupowałam kosmetyków. Cena faktycznie przystępna. Kilka razy kupowałam u -FINESS- /http://www.allegro.pl/item676996153_zlota_odzyw ka_nailgrowth_miracle_sal ly_hansen.html/ może nie tanio i bez oryginalnego kartonika, ale za to odżywka (i inne kosmetki) świeże z długą datą ważności, szybka wysyłka, nie zdażyło mi się zgłaszać reklamacji.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------




Z tym malowaniem paznokci odżywką z obu stron to dobry pomysł - rosną szybciej i są zdecydowanie mocniejsze - SPRAWDZIŁAM
dziękuję wam za odpowiedzi na razie kupiłam u tego użytkownika o którego pytałam i poza przesyłką (liczyłam że będzie szybsza ) wszystko jest ok odżywka chyba orginalna mimo że też bez kartonika a gratisowy błyszczyk też ok bo "dobrze smakuje"
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2009-07-09 o 17:32
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:29   #3719
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja zaczęłam zapuszczać całkiem niedawno, lewa ręka jest cudna i bardzo mi się podoba, za to prawa to masakra Ciężko mi było ją piłować, ale mam nadzieję, że niedługo będzie wyglądała jak lewa Jeszcze w życiu takich pazurków nie miałam, ale kocham je bardzo Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, bo ładne pazurki mieć warto Jak mi smutno, to w ramach pocieszenia maluję paznokcieLepsze to od słodyczy, bo się nie tyje
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:44   #3720
haitanka
Raczkowanie
 
Avatar haitanka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Question Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

hmmmm, to może ja tez się przyłączę do Klubu Zapuszczaczek Niestety nie zapuszczę sobie bajecznie długich pazurków, ponieważ moje hobby wyklucza takowe. Po drugie moje szanowne paznokietki od czasu, kiedy w przypływie szaleństwa dałam się namówić na tipsy robione przez znajomą <jakiś rok temu> są wiecznie rozdwojone i niemiłosiernie się łamią. Wiem, że od tego czasu napewno już odrosły, ale no właśnie ALE nie jestem w stanie doprowadzić ich do stanu nadającego się jakiegokolwiek użytku... Stąd moje pytanka
1) Odżywka
Z reguły podkradam mamie odżywkę z Avonu (taka zielona, z wyciągiem z kaktusa chyba). Czy spełnia ona swoje zadanie, czy jest to dobry kosmetyk czy lepij będzi ejak rozejrzę się za lepszym, a jeśli tak to za jakim?
2) Skórki
Skórki staram się po kąpieli odsuwać ręcznikiem i broń Boże nie wycinać. Czy znacie jakiś dobry preparat (i w rozsądnej cenie), który zwalniałby ich wzrost i jednocześnie pielęgnował, poniewą moja zmorą są zadzierające się, krwawiące i puchnące skórki mimo używania oliwki do skórek, kremu do rąk i paznokci, a nawet smarowania ich wit. A.
3) Czy można jakoś skorygować kształt paznokci, które są szerokie??

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi i jednocześnie przepraszam jeśli dubluje temat.
haitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.