Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 16:03   #2821
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Oby ich zlało deszczem Kilka dni porządek w domu będę miała chociaż

Pan J to przełożony mojego TŻa i Foxxxy hehe

Mam ochotę na lody z bitą śmietaną :|
Wpadniesz do mnie to się wyżalisz Zrobię zapas lodów i słodyczy ogólnie
Aaaa, no to teraz już rozumiem No i jak tu się nie cieszyć z takiej siostrzyczki To może ja przyniosę jakiś znieczulacz? Chociaż nie wiem, czy przeżyjesz lody+alkohol :hihi: Ostatnio po raz pierwszy od długiego czasu mam ochotę się napić Jakoś weekendowo Ci pasuje?

Z asosa to ja bym duuużo rzeczy zamówiła, aż żal normalnie, jak teraz takie przeceny, ale niestety gotówki brak, a od rodziców nic nie dostanę, bo ewentualne środki poszly na tel. Dobra strona tej sytuacji jest taka, że może do tego czasu uda mi się jeszcze troszkę schudnąć W końcu wapń w lodach działa odchudzająco, nie?

MamoNiny to czekamy, czekamy

A ja ostatnio wyczaiłam pyszne płatki-Sante. Pewno tylko ja ich nie znałam, do tej pory żyłam na różnych wariacjach nestle, ale te są przepyszne, mam wersję crunchy z truskawkami, smakują jak ciasteczka zbożowe, normalnie Pozostałe też kuszą, no może oprócz bananowych, banany to ja wolę na żywo. Czy Wy też jesteście uzależnione od mleka? Ponoć to nienormalne, żeby dorosłym mleko służyło, a ja bym mogla tylko na tym jechać, ogólnie wszelkie produkty mleczne to dla mnie podstawa diety od dziecka. Mogę mieć pustą lodówkę, ale pyszne mleczko zawsze się tam znajdzie

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-13 o 16:13
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:20   #2822
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Aaaa, no to teraz już rozumiem No i jak tu się nie cieszyć z takiej siostrzyczki To może ja przyniosę jakiś znieczulacz? Chociaż nie wiem, czy przeżyjesz lody+alkohol :hihi: Ostatnio po raz pierwszy od długiego czasu mam ochotę się napić Jakoś weekendowo Ci pasuje?

Z asosa to ja bym duuużo rzeczy zamówiła, aż żal normalnie, jak teraz takie przeceny, ale niestety gotówki brak, a od rodziców nic nie dostanę, bo ewentualne środki poszly na tel. Dobra strona tej sytuacji jest taka, że może do tego czasu uda mi się jeszcze troszkę schudnąć W końcu wapń w lodach działa odchudzająco, nie?

MamoNiny to czekamy, czekamy

A ja ostatnio wyczaiłam pyszne płatki-Sante. Pewno tylko ja ich nie znałam, do tej pory żyłam na różnych wariacjach nestle, ale te są przepyszne, mam wersję crunchy z truskawkami, smakują jak ciasteczka zbożowe, normalnie Pozostałe też kuszą, no może oprócz bananowych, banany to ja wolę na żywo. Czy Wy też jesteście uzależnione od mleka? Ponoć to nienormalne, żeby dorosłym mleko służyło, a ja bym mogla tylko na tym jechać, ogólnie wszelkie produkty mleczne to dla mnie podstawa diety od dziecka. Mogę mieć pustą lodówkę, ale pyszne mleczko zawsze się tam znajdzie
Widzę, ze nie ja jedna jestem wielką fanką mleka i płatów I mimo wieku 20+ mleko dobrze mi służy.
Płatki muszą byc obowiązkowo na śniadanie, jak nie mam nic na podwieczorek to również pochłaniam płateczki Najczęsciej ciasteczkowe lub czekoladowe muszelki
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:24   #2823
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

uwielbiam mleko zimne jest najlepszym napojem. mlekiem popijam wszystkie posiłki najlepsze jest mleko do ciasta, nawet frytki teraz zapijam mlekiem - dla mnie to norma a Tż twierdzi że jestem świr
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:25   #2824
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hm, a nie lepiej samemu sobie zrobić granolę
kupę cukru i tłuszczu pakują do takich płatków
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:26   #2825
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Czy Wy też jesteście uzależnione od mleka? Ponoć to nienormalne, żeby dorosłym mleko służyło, a ja bym mogla tylko na tym jechać, ogólnie wszelkie produkty mleczne to dla mnie podstawa diety od dziecka. Mogę mieć pustą lodówkę, ale pyszne mleczko zawsze się tam znajdzie
tylko mleko, przetwory i jogurty!!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:38   #2826
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hihi, to cieszę się, że nie jestem sama, bo ze mnie się śmieją, że do przedszkola powinnam wrócić (ale to nie tylko przez zamiłowanie do mleka). Ja uwielbiam zimne mleczko, frytek jeszcze nie popijałam, ale kurczaka/gyros już tak Czasem napiję się też ciepłego, ale jednak takie zimne prosto z lodówki rules.

Ilonko- ale jak?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-13 o 16:39
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:38   #2827
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja wszystkie odżywki na all kupowałam Stacjonarnie to ciężko coś znaleźć, a jak już się znajdzie to takie ceny ...
Thx rozejrze sie jak tylko zuzyje to,co mam bo poki co zarzadzilam totalny odwyk kosmetyczny-mam takie zapasy,ze szooooook

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hex ja marzę o loczkach Muszę obczaić ten kolor. Ech, a miałam na jesień brąz robić, noooo
Ev tak to zazwyczaj jest,ze marzymy o tym,czego nie mamy
A jaki odcien brazu chcialas? kilka razy skusilam sie na czekoladowy zimny braz i bylam zadowolona ale to dawne czasy byly.....

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość

Hexxano, lykam WALMARK WMC Wapń-Magnez-Cynk. moim slabym punktem tez zawsze byly paznokcie i kilka lat polegalam na Nail Teku ale akurat koncowka buteleczki i zakupienie tego preperatu zbiegly mi sie w czasie. okazalo sie ze NT jest mi juz zbedny
Dodam, ze lykamam na te pazury wszystkie skrzypy, pokrzywy, merze speciale itp na rynku i na prawde nic mi nie pomoglo.
Cotko dziekuje,rozejrze sie za tym preparatem bo tak czy tak cos na okres jesienno zimowy mi sie przyda

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wszystkim będącym na bakier z ogrodnictwem i mordującym wszelkie kwiatki polecam właśnie Zamioculus - one wręcz nie znoszą jak się o nie troszczy, lubią rozproszone światło, półcień i rzadkie podlewanie, raz na tydzień spokojnie wystarczy

właśnie wuj znalazł w stodole dwie piękne kicie: czarną kotkę i burasa kotka, zaczęło się kuszenie a ja się dzielnie opieram

Kilka razy sie przymierzalam i jakos sie nie zdecydowalam ale widze,ze chyba jednak to zrobie bo mam kilka takich kątów gdzie moze mu pasowac.

Przyznam sie,ze z checia przygarnelabym kota ale od kiedy stracilam swojego Kubusia to juz bedzie ponad 1,5 roku nie potrafie sie przelamac,by podjac wiazaca decyzje.
Zazdroszcze Waszych Kocurow,zawsze mialam psy ale jak trafil do mnie Kubus to wszystkich zawojowal w domu i od chwili,gdy juz go nie ma ciezko sie przelamac do posiadania zwierzaka na nowo


Wrzucam kilka fotek z ogrodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kwitnaca macierzanka.jpg (160,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Acaena.jpg (162,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kwitnacy wiciokrzew.jpg (158,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lobelia.jpg (159,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Macierzanka,barwinki.jpg (159,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0024.jpg (152,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pełnik europejski Trolius.jpg (154,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rudbekia.jpg (141,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wiązówka.jpg (143,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Acena-w srodku Rozwar,z boku Sasanki.jpg (157,8 KB, 5 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 16:42   #2828
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
sorki ale teraz będę uprawiać prywatę
mamaNiny, jakiego jogurtu, sera białego i serka topionego używasz na Dunkanie
różnie, patrzę na skład ilościowy, żeby najwięcej było białka, a tłuszczu do 3% Jogurt naturalny: danon lub zott (bo mają obniżony cukier i tłuszcz), ser biały różnie byle był chudy, ser homo naturalny mleczna dolina ew. pilos do smarowania chlebka dukanowego lub bułek kurydzianych a topiony tip light lub hochland light. Ogólnie polecam produkty pilos z lidla smaczne i naprawdę tanie.
popatrz jeszcze tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:55   #2829
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hihi, to cieszę się, że nie jestem sama, bo ze mnie się śmieją, że do przedszkola powinnam wrócić (ale to nie tylko przez zamiłowanie do mleka). Ja uwielbiam zimne mleczko, frytek jeszcze nie popijałam, ale kurczaka/gyros już tak Czasem napiję się też ciepłego, ale jednak takie zimne prosto z lodówki rules.

Ilonko- ale jak?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=171

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
różnie, patrzę na skład ilościowy, żeby najwięcej było białka, a tłuszczu do 3% Jogurt naturalny: danon lub zott (bo mają obniżony cukier i tłuszcz), ser biały różnie byle był chudy, ser homo naturalny mleczna dolina ew. pilos do smarowania chlebka dukanowego lub bułek kurydzianych a topiony tip light lub hochland light. Ogólnie polecam produkty pilos z lidla smaczne i naprawdę tanie.
popatrz jeszcze tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667

pilosa próbowałam, tylko jakoś nie po drodze mi do Lidl
a jogurt Zott1% używam więc ok
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 17:12   #2830
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hex, właśnie gorzką czekoladę chcę, miałam kiedyś takie pasemka i bardzo mi się podobało (a dziewczyny tu potwierdziły przy pamiętnym PSowaniu)

Ilonko czyli w sumie wrzucam, co chcę, sklejam ulepkami i do piekarnika Jak będę kiedyś wreszcie na swoim, to porobię, na razie niestety zostaje mi tylko kupować gotowce Dzięki
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 17:23   #2831
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja od dziecka mleko do wszystkiego, zupy mleczne, serki itp.
ale moje mlode maja alergie na mleko wiec w czasie karmienia ograniczylam do minimum (czasem pizza z serem albo w miescie kawa z mlekiem) i zauwazylam, ze to ograniczenie mnie tez sluzy
Jak skoncze karmic to pewnie wroce do kawy z mlekiem i do twarozku czasami ale juz nie bede spozywac tyle produktow mlecznych co kiedys
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 18:34   #2832
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ilonka proste proste, musiałabyś moje poskrętasy ujrzeć w ciągu dnia

Winly a muszę takową mieć ostatnio płaciłam zwykłą kredytową i na razie wszystko jest ok
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 18:45   #2833
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mleko to podstawowy produkt u mnie Codziennie minimum pol litra, codziennie od lat rano leca platki, kiedys kukurydziane Nestle ale juz od bardzo dawna wylacznie zytnie z Sante (wole zytnie bardziej od owsianych, bo sa wieksze i bardziej zwarte, nie robi sie z nich pamula). Od wielkiego dzwonu na sniadanie jest mleko w innej wersji, czyli np. Inka albo inna wariacja na mleku ale zdecydowana codziennosc to platki z garscia platkow migdalowych, rodzynkami lub ananasami i odrobina miodu, dzien w dzien Popoludniu potrafie wrabac tez maslanke, zwlaszcza latem, a co? Plus jogurty (sama tez robie), desery mleczne, budynie, lody, ryz na mleku i inne takie, wszystko co zawiera mleko jest gut Tyle lat rabie to mleko na okraglo i jakos mi sie nie nudzi, bylabym chora gdyby nagle go zabraklo w lodowce (zawsze kupuje cala zgrzewke i wystarcza na jakies 2 tygodnie). To samo jaja, najchetniej jadlabym codziennie ale ograniczam sie do dwoch tygodniowo, ech... Zawsze sie smiejemy w domu, ze jak jajka i\lub mleko "wyjda", to nic w domu do jedzenia nie ma, bo nic innego sie nie liczy, bida z nedza

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-13 o 18:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:03   #2834
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To w takim razie ze mna jest cos nie tak
Na sam widok mleka jest mi niedobrze.
Jedyne mleko w moim "jadlospisie" to dolewane rano do kawy ,bo samej kawy tez nie wypije
Zadnych jogurtow, bialego sera itp
Raz na ruski rok mam ochote na kakao , ale gdy pomysle o tym bolu brzucha po nim to mi sie go odechciewa
Nie znosze mleka! Moja mala do tego bezmleczna wiec u nas nabialu prawie sie nie kupuje.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:11   #2835
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny, dzięki Później poodpisuję dokładniej, teraz lecę jakieś zakupy zrobić, zanim mi sklep zamkną
Widzę, że wróciłyście do standardowej ilości produkowanych postów, bo znowu nie nadążam

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
To w takim razie ze mna jest cos nie tak
Na sam widok mleka jest mi niedobrze.
Jedyne mleko w moim "jadlospisie" to dolewane rano do kawy ,bo samej kawy tez nie wypije
Zadnych jogurtow, bialego sera itp
Raz na ruski rok mam ochote na kakao , ale gdy pomysle o tym bolu brzucha po nim to mi sie go odechciewa
Nie znosze mleka! Moja mala do tego bezmleczna wiec u nas nabialu prawie sie nie kupuje.
ufff. chociaż jedna
parę stron wcześniej pisałam o tym, że nie cierpię mleka i przetworów mlecznych. Nawet masła kilka lat już nie jadłam. Po prostu nie cierpię i już. Żadnych kefirów, jogurtów, śmietany, mleka, serków białych... Ja nawet zup nie jadam, jeżeli jest w nich śmietana..
Widzę, że nie tylko ja tak mam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-13 o 19:13
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:12   #2836
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość


pilosa próbowałam, tylko jakoś nie po drodze mi do Lidl
a jogurt Zott1% używam więc ok
pilosa chyba jeszcze w tesco widziałam ogólnie sprawdzanie zawartości % białka i reszty mam już w nawyku jednak latem nie jestem w stanie trzymać się fazy, której powinnam, czyli 2 wychodzi mi 3 faza: podjadam warzywa i owoce dobrze, że od tego nie tyję

Hexanna, widać że roślinkom dobrze u Ciebie!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:26   #2837
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki Później poodpisuję dokładniej, teraz lecę jakieś zakupy zrobić, zanim mi sklep zamkną
Widzę, że wróciłyście do standardowej ilości produkowanych postów, bo znowu nie nadążam


ufff. chociaż jedna
parę stron wcześniej pisałam o tym, że nie cierpię mleka i przetworów mlecznych. Nawet masła kilka lat już nie jadłam. Po prostu nie cierpię i już. Żadnych kefirów, jogurtów, śmietany, mleka, serków białych... Ja nawet zup nie jadam, jeżeli jest w nich śmietana..
Widzę, że nie tylko ja tak mam
Cathy faktycznie posty sa produkowane w takiej ilosci , ze moglam nie doczytac iz nie jestem odosobniona we wstrecie do nabialu
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:28   #2838
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, ja też zwykle masła nie jadam, jakoś masło na chleb i coś jeszcze, to dla mnie za dużo szczęście na raz, ale może to dlatego, że na kromkę chleba przypada u mnie średnio pół opakowania białego serka Ale masło jem ciągami, tzn raz na rok, półtora przez kilka dni jem tylko chleb z masłem. Wiem, że dziwne

Foxxxyzła jesteś na mnie?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:29   #2839
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja moze nie uwielbiam mleka, jest mi bardziej obojetne. ale lubie dodatek mleka do kawy np., jogurty lubie czasami zjesc, smietana z warzywkami.

chyba sie starzeje zaczynam cos reagowac na pogode czy jak strasznie mnie dzis kreci noga w kolanie... meka po prostu.

tesciowa wrocila od rodzinki niedawno. ciesze sie ze jeszcze tylko 4 dni i pojedzie. jakos zejdzie, mam nadzieje ze w miare szybko

ja z roslinami na bakier jestem, moja mama uwielbiala kiedys kwiaty, u nas w odmu zawsze bylo ich duzo, mimo ze nie mielismy ogrodu.
za to ja nie lubie kwiatkow, trzeba o nie dbac, a ja zapominam nawet o podlewaniu....
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 19:35   #2840
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, ja też zwykle masła nie jadam, jakoś masło na chleb i coś jeszcze, to dla mnie za dużo szczęście na raz, ale może to dlatego, że na kromkę chleba przypada u mnie średnio pół opakowania białego serka Ale masło jem ciągami, tzn raz na rok, półtora przez kilka dni jem tylko chleb z masłem. Wiem, że dziwne

Foxxxyzła jesteś na mnie?
Co ? Ja ? Zła ? Faktycznie coś z Tobą Nie tak Marsz do WIII na słodycze Do mnie po obronie na słodycze Rozmyślam, gdzie tu znaleść jakąś drogerie z bloku wschodniego
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:37   #2841
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Standardowa produkcja postów wróciła

Co do mleka - to mogę je pić w ilościach nieograniczonych, dodatkowo jak nie zjem jogurtu lub nie wypiję maślanki, to jestem chora Serek homo też niezbędnik - stosowałam niedawno wysokobiałkowa dietę, na której udało mi sie zrzucić 11kg i zostało mi to zajadanie serkami...

Co do włosów - to mam tragiczne - nie dość że cienkie, wypadające (dziwne, że jeszcze nie jestem łysa ) - to jeszcze trudne do układania i każdy w inną stronę... Od kiedy przestałam je malować jest może trochę lepiej, ale to z wieloma znakami zapytania. Po urlopie muszę poczytać jakiś wątek o wzmacnianiu i wcierkach i wziąść sie za nie.

Co do kocurków - słodziaki tu pokazujecie. Też bym chciała mieć takiego, ale mój TŻ sie nie chce zgodzić, żył ze swoim 13 lat - i po tym jak kot umarł, nie chce już innego.

Cathy - gratulacje bycia ciocią no i kondolencje dla koleżanki . Tak jak pisały dziewczyny - słowa są nieważne, liczy się bliskość i bycie wsparciem dla tej osoby. Ja też nigdy nie wiem, co powiedzieć.

Edit: Cathy, genialna ta wersja Pink Że też nidgy do tej pory nie słyszałam jej akustycznie - aż ciarki chodzą po plecach... Właśnie na YT szukam innych kawałków

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-07-13 o 19:53
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:54   #2842
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Temat mleczny beee ale tylko w kwestii swiezego mleka-absolutnie nie ma mowy o jedzeniu platki+mleko brrrr...za to jogurty ale tylko smakowe kefiry,sery itd. jak najbardziej moga byc.
Kawa to tylko czarna najlepiej z cukrem trzcinowym uwielbiam ten cukier
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:36   #2843
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja moze nie uwielbiam mleka, jest mi bardziej obojetne. ale lubie dodatek mleka do kawy np., jogurty lubie czasami zjesc, smietana z warzywkami.

chyba sie starzeje zaczynam cos reagowac na pogode czy jak strasznie mnie dzis kreci noga w kolanie... meka po prostu.

tesciowa wrocila od rodzinki niedawno. ciesze sie ze jeszcze tylko 4 dni i pojedzie. jakos zejdzie, mam nadzieje ze w miare szybko
Współczuję, znam ten ból Cztery dni szybko zlecą A potem wolność

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Co ? Ja ? Zła ? Faktycznie coś z Tobą Nie tak Marsz do WIII na słodycze Do mnie po obronie na słodycze Rozmyślam, gdzie tu znaleść jakąś drogerie z bloku wschodniego
łoki. Jej, to już za dwa dni Ale szybko zleciało. Będę trzymała kciuki oczywiście, choć Tobie nie potrzeba, na pewno doskonale sobie poradzisz Słodycze dobra rzecz Ale drogeria niekoniecznie z bloku wschodniego, bo ja z łódzkiego jestem

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Standardowa produkcja postów wróciła

Co do mleka - to mogę je pić w ilościach nieograniczonych, dodatkowo jak nie zjem jogurtu lub nie wypiję maślanki, to jestem chora Serek homo też niezbędnik - stosowałam niedawno wysokobiałkowa dietę, na której udało mi sie zrzucić 11kg i zostało mi to zajadanie serkami...
wow, gratuluję! Przy tej ilości spożywanego przeze mnie białka powinnam być superslim

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Temat mleczny beee ale tylko w kwestii swiezego mleka-absolutnie nie ma mowy o jedzeniu platki+mleko brrrr...za to jogurty ale tylko smakowe kefiry,sery itd. jak najbardziej moga byc.
Kawa to tylko czarna najlepiej z cukrem trzcinowym uwielbiam ten cukier
Też bardzo lubię trzcinowy, czuję, jakbym słodziła zmielonymi krówkami
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:47   #2844
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
wow, gratuluję! Przy tej ilości spożywanego przeze mnie białka powinnam być superslim
Dziękuję - nie było tak zle - szczególnie, że tak naprwde nie poczyniłam żadnych wyrzeczeń - prócz słodyczy i coli...

Jak chcesz, to na PW mogę Ci kilka rzeczy opisać
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:47   #2845
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
łoki. Jej, to już za dwa dni Ale szybko zleciało. Będę trzymała kciuki oczywiście, choć Tobie nie potrzeba, na pewno doskonale sobie poradzisz Słodycze dobra rzecz Ale drogeria niekoniecznie z bloku wschodniego, bo ja z łódzkiego jestem
Powiedziałaś, że tu Zachód i tu nie ma no to ide na wschodni blok
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:52   #2846
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Edit: Cathy, genialna ta wersja Pink Że też nidgy do tej pory nie słyszałam jej akustycznie - aż ciarki chodzą po plecach... Właśnie na YT szukam innych kawałków
od tego kawałka zaczęła się moja przygoda z PINK. Wcześniej jej nie zauważałam jakoś specjalnie - wydawała mi się kolejną wulgarną, rozwrzeszczaną amerykańską gwiazdką. Dopiero, gdy obejrzałam parę jej koncertów, zmieniłam zdanie. Polecam zwłaszcza koncert na Wembley. A jej akustyczne nagrania po prostu uwielbiam. Może dlatego, że słychać jej fajną barwę głosu. A "Dear Mr President" swego czasu wywołał spore zamieszanie
Bardzo lubię też jej kawałek (zwłaszcza wersję wykonywaną na Wembley wlasnie) - "Leave Me Alone", gdzie wygłupia się pariodując kilka gwiazdek pop No i słowa tego kawałka zawsze mnie wprawiają w niezły nastrój
Trochę się dziwię sama sobię mojemu zainteresowaniu PINK, gdyż to raczej nie moje klimaty muzyczne (u mnie raczej muzyka celtycka, irlandzka, klasyka rocka, Janis Joplin itd), ale chyba rozbroiła mnie swoim luźnym podejściem i tym, jak fajnie się bawi na swoich koncertach.
No to się rozpisałam o PINK. Bez sensu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:56   #2847
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
od tego kawałka zaczęła się moja przygoda z PINK. Wcześniej jej nie zauważałam jakoś specjalnie - wydawała mi się kolejną wulgarną, rozwrzeszczaną amerykańską gwiazdką. Dopiero, gdy obejrzałam parę jej koncertów, zmieniłam zdanie. Polecam zwłaszcza koncert na Wembley. A jej akustyczne nagrania po prostu uwielbiam. Może dlatego, że słychać jej fajną barwę głosu. A "Dear Mr President" swego czasu wywołał spore zamieszanie
Bardzo lubię też jej kawałek (zwłaszcza wersję wykonywaną na Wembley wlasnie) - "Leave Me Alone", gdzie wygłupia się pariodując kilka gwiazdek pop No i słowa tego kawałka zawsze mnie wprawiają w niezły nastrój
Trochę się dziwię sama sobię mojemu zainteresowaniu PINK, gdyż to raczej nie moje klimaty muzyczne (u mnie raczej muzyka celtycka, irlandzka, klasyka rocka, Janis Joplin itd), ale chyba rozbroiła mnie swoim luźnym podejściem i tym, jak fajnie się bawi na swoich koncertach.
No to się rozpisałam o PINK. Bez sensu
Przecież to plotkowy - można o stanikach i mleku, to można i o Pink

Też spojrzałam na nią dziś z innej strony - i właśnie znalazłam kawałki z Wembley - siedzę i słucham
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:57   #2848
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

kawa???
1. ponoc ludzie dzielą się na tych co co piją i tych słodzą kawe
2, a kawa lubi dym i brzydkie słowa....

tak mi się te skojarzyło , sorki

ja nie słodzę no nie mogę słodkiej kawy czy herbaty (wyjątek z cytryną - ćwierć łyżeczki), chyba,że to ma być napój kawowy mrożony frappe... kawa tylko czarna, klasyczna (moze być rozpuszczalna, inka, byleby niczym nie doprawiana (poza dymkiem, aaaaa nie palę, chyba, że mnie wk..%&68()))... a za to słodycze wcinam, umarłabym bez nich. Wczoraj sama w ciągu godziny zjadłam, uwaga pół kilo krówek (a popiłam kwaszoną woda z ogórków)i dziś mam mega wyrzuty sumienia, pomidorki i ogórki małosolne lecą....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:02   #2849
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

boshe.. a myślałam, że to tylko ja zapijam słodycze sokiem z kiszonej kapuchy, albo zalewą z ogórasów...yyy a dym z papierosów to lubię na imprezie ok 3 rano, kiedy podaje się właśnie kawkę dla balujących
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:04   #2850
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja w tym czasie baluję, o dzięki, właśnie mi było potrzeba o tej porze....hahahaha
mój mąż zrobił mi wyrzuty, bo z kolejnego 3l. słoika zapakowałam mu wczoraj na śniadanie do pracy 3 ogóreczki, no nie zdążył znów biedak... co ja na to poradzę, że nie moge obojętnie przejść? ja kupuję 2 kg kapusty kiszonej na surówkę, z czego połowa znika zanim wyjdę ze sklepu i ujdę 20 m, a kolejna połowa w domu, z czego z tej połowy jeszcze znika jak doprawiam.... A nie ma zmiłuj jak tylko poczuję gdzieś zapach kiszonych ogórków lub kapuchy, no ślinotok taki i muszę kupić!

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-07-13 o 21:08
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.